Light Connections
 
 

 

הקו הזהוב - מרץ 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

יש לי כל כך הרבה מה לספר לכם שעדיין לא דיברתי על כך בעבר, והגיע הזמן שתדעו אודות זה.

שותפי (לי קרול, ת.ג.), דבר לאט ובזהירות, מכיוון שהמידע שאני עומד למסור לא הועבר בעבר.

 

קווי השפעה

 

בני האדם מוקסמים ממתיחת קווים בין הדברים, ובמובן מסוים עליהם לעשות כך, מכיוון שבמקרים רבים יש למתוח את הקווים..

'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' המקוריות הן ציורי קווי האנרגיה המוקדמים ביותר בין דברים.

קיימים קווי השפעה שעוברים בין הנקודות האלו - קו שעובר בין 'נקודת צומת' ל'נקודת אפס', חיובי ושלילי של כל אחת מהן.

שותפי רצה לראות אם יווצר דפוס כלשהו אם היו מציירים את כל הקווים האלה בכל רחבי הפלנטה, אולם ראשית, עדיין לא כולן הותאמו האחת לשניה, ומלבד זאת הוא טעה מכיוון שהניח שהקווים האלה בין הדברים המשמעותיים האלה יעברו על פני השטח בעוד שקווים אלה עוברים בתוך האדמה.

כך שקיימת הטיה אפילו במתיחת הקווים..

דבר נוסף הוא שאתם מניחים שכל הקווים ישרים, בעוד שהם לא ישרים - דברים נוספים משפיעים עליהם כך שלפעמים הם מכופפים מעט, כמו שמגנטיות מתכופפת מעט..

אם כך, מתיחת קווים בין דברים רוחניים בעלי השפעה היא דבר רגיל ושכיח בקרב בני האדם.

 

קו נוסף קדום וישר, נמתח בין אגם טיטיקקה (אגם בין פרו ובוליביה, ת.ג.) וטיבט, זהו קו שנחזה על ידי שבט הלקוטה, בנבואותיהם אודות המסע של 'הנחש בעל הנוצות'.

זהו קו שנצמד לשינוי שעברתם לא מכבר..

האם חשבתם מעודכם מה משותף לשני האזורים האלה על פני הפלנטה, מעבר ללימודים והוראה משמעותיים, ולקדושה? והתשובה היא שהם מקומות גבוהים מאוד!

מה אתם יודעים אודות הנחיתות של הפליאדים, והיכן הם בילו את רוב זמנם - זה התרחש בגובה רב...

 

יש לכם גם מושג הטוען שלפעמים הקווים חזקים, לפעמים הם אינם חזקים, לפעמים הם עשויים להיעלם ולאחר לשוב - מה גורם לכך?

 

ישנם דברים חבויים בקשר להורים מן הכוכבים, אפילו באזורים שלא דיברנו עליהם.

אירופה כולה מכוסה ב'קווי ליי' (היערכויות של קווים בעלי משמעות רוחנית בין תוואי שטח בולטים, ת.ג.)

ורבים מהם הם טבעיים ונגרמים על ידי קווי השפעה העוקבים אחר מקורות מים תת קרקעיים - אקוויפר - ואולי אפילו נהרות וזרמים קודמים, ובמקומות אלה בנו את הטירות.

אנשים מגיעים למקומות האלה זמן רב לאחר שמקורות המים כבר אינם שם והזרמים התייבשו, והם נדהמים לנוכח הטירות שניצבות שם, ומחליטים שזה מקודש - אלא שזה רק היה קשור למים [ קריון מצחקק בהנאה..].

אלה דברים שמוסתרים.

 

אולם קיימים קווים מקודשים אמיתיים שמצויים בארצות מסוימות, שבחלקן ביקרנו.

למשל בהונגריה היינו ליד סלע שחלק טוענים שהוא צ'קרת הלב של המדינה, והוא שער רב מימדי ויש שם מספר קווים.

כאשר הדברים קשורים להיסטוריה, קווי השפעה, ודברים הנעים ממקום אחד לשני - לא הכל הוא כפי שאתם חושבים..

 

קווי נאסקה

 

אינכם עומדים לאהוב את הדברים הבאים [ קריון מצחקק בהנאה..] :

אומרים ש'קווי נאסקה' (בפרו, ת.ג.) נעשו מן החלל מכיוון שניתן לראותם ממסלול גבוה. וגם האזורים שמסביב נראים כמו מסלולי המראה של כלי התחבורה של הקדמונים.

ברצוני לספר לכם שיום אחד תפגשו את היופי של אלה שמגיעים מן הכוכבים, ותצחקו מכיוון שאיש מהם לא היה זקוק מעולם למסלולי המראה...

השלכתם את אופן התעופה שלכם על אלה מן החלל החיצון, לכם יש מטוסים הזקוקים למסלולי המראה, ולכן כאשר ראיתם את הדברים האלה בצידי הגבעות חשבתם שהם נועדו ל'אי.טי' מן החלל.

למעשה אלה הם קווים טבעיים שנעשו בידי בני אדם.

אפילו כיום קיים פולחן - אנשים מספרים לבני אדם אחרים שעליהם ללכת למקומות שונים ולעשות דברים שונים, לפנות לכיוונים מסוימים, לצאת למסע על מנת שהאל הבורא והיוצר יזרח על פניהם או שיעדיף אותם ויעשה להם טובות. הדברים האלה קיימים אפילו כיום.

אם כך, מדוע זה כל כך קשה לכם לדמיין ולחשוב שקווים אלה נעשו על ידי הילידים באותה הדרך ומאותן הסיבות? הם חוו מחזור נוסף של מזג האויר שנטה לקראת יובש ובצורת, ואמרו להם, יקרים, שהם יקבלו את הגשם, המזון או את היבול שהם ביקשו, ככל שהם ימתחו את הקווים רחוק יותר, וככל שיעשו אותם ישרים יותר..

כך נוצרו הקווים האלה, והיסטוריונים הראו את האמת בכך, אולם אתם רציתם שזה יהיה כה אזוטרי...

 

היצורים הקטנים

 

סיפרנו לכם על שדות אנרגיה רב מימדיים, שהם אנומליות על פני הפלנטה (חורגים או סוטים באופן כלשהו מהנורמה, ת.ג.) שאתם יודעים אודותיהם במשך זמן רב מאוד.

למשל באירלנד, הרעיון שתפגשו ביצורים רב מימדיים הוא אמיתי, מכיוון שבאזורים האלה, יחד עם האזור של 'משולש השטן' (בברמודה, ת.ג.) קיימות אנומליות של הרשתות, ולמעשה חלק מן השדות מבטלים האחד את השני.

כאשר דבר כזה מתרחש, רשתות אחרות יכולות להופיע, ודבר זה יוצר משהו מאוד יוצא דופן, עד שאפילו הממשלה באירלנד העניקה הכרה ליצורים הקטנים שקיימים שם ונראים במשך מאות בשנים...

זה קיים באזור בו ניתן לממש אנרגיה ולראות אותה.

אתם רואים לפריקונים (שדונים בפולקלור האירי, ת.ג.) מכיוון שהאנרגיה האמיתית אינה ניתנת להגדרה על ידיכם, אתם לא ראיתם אותה מעולם, כך שעיניכם, מוחכם והתודעה שלכם ממציאים יחד משהו שניתן לזהות אותו, והוא די בטוח ומשעשע..

לכן 'האנשים הקטנים' הם אנשים קטנים, במקום מה שהם למעשה נראים באמת..

התודעה שלכם אחראית על יצירת הצורות האלו בדרך שתניח את דעתו של המוח הלינארי.

 

הקנדים

 

הדבר הבא לא יהיה ארוך, אולם הוא יהיה מעמיק ביותר.

לאחר ההסברים האלה על קווים וקווים למחצה, וקווי ליי, אעבור לקו האמיתי והאזוטרי ביותר, שנמצא ממש כאן.

שותפי, היה זהיר ואמור נכון את הדברים האלה.

 

לפני זמן מה נשאלתי לגבי נסיעותי בעולם והאמירות לגבי תרבויות עתיקות, כמו ההונגרים, האיטלקים, והצ'כים, ומה שיש להם, התכונות והמאפיינים שלהם ברשומות האקאשיות שלהם - ונשאלתי גם לגבי הקנדים.

תשובתי היא שאינכם קדומים מספיק, יש לכם ברית מורכבת למדי עם המדינה שמדרום לכם (ארה"ב, ת.ג.) כך שאינכם יכולים לדבר אודות החותמות של הרשומות האקאשיות על האדמה של אלה שהיו שם אלפי שנים..

 

אפריקה

 

אולם ישנו משהו אחר - הייה תמציתי שותפי:

קיים פוטנציאל של יבשת שעתידה להתעורר, תוך פחות ממאה שנים, והיבשת הזו היא אפריקה.

מדובר בחלק המרכזי שמטריד אזורים מסוימים, מקומות עם מחלות והרג.

הפוטנציאל הוא שתוך מאה שנים יהיה ריפוי באזור הזה. המצאות מגיעות על מנת להעניק חשמל ומים ואנרגית ריפוי, כך שלא יהיה שם יותר חולי.

זה יבריח לא רק את החולי אלא גם את אלה שיהיו חשוכים ויעשו דברים חשוכים.

 

יגיע יום בו תהיה שם חברה ותרבות שתהיה בעלת הטכנולוגיה הגבוהה ביותר והתודעה הגבוהה ביותר על פני הפלנטה.

וזה יקרה שם מכיוון שאין להם תרבות שהם צריכים להשתחרר ממנה, זהו מקום טהור, וכאשר זה ינוקה ממחלות ותודעה חשוכה שקיימים שם כעת, לאותם אלה שיבנו אומה יהיו מושגים חדשים, רעננים, יפים, אלגנטיים, בשלים ובוגרים.

זוהי המהפכה הבאה של ממשלה, בדרכים שעובדות, שטרם ראיתם כמותן.

זוהי המהפכה הבאה של תפארתו של האדם, האחד לשני, ציות לחוקים שמתקבלים על הדעת מכיוון שזו הדרך הנכונה לחיות בה.

דמיינו שהמקום הזה מוחלף במשהו כל כך גדול!

אולם ברצוני לשאול אתכם באופן אזוטרי, מהיכן הם יקבלו את התרבות הזו שלהם? הרי הם חסרי נסיון...

מהיכן יימתח עבורם קו הזהב?

עקבו אחרי, יקרים.

 

אם תתבוננו בדיווחים של הסטטיסטיקה, תגלו שקנדה היא המדינה הטובה ביותר להתגורר בה על פני כדור הארץ, והעיר שבה יש תרבות וכשרונות העצומים והמהממים ביותר

אם תערכו רשימה של התכונות והמאפיינים שלה, היא תהיה הראשונה בסרטים, אנימציות, ייצור, אופנה, מזון, והרשימה עוד ארוכה..

מהיכן כל זה הגיע? האם זה אפשרי שאתם חיים בסוג של רב מימדיות שאני אכנה 'הזוהר הזהוב' - דברים שאפשריים כאן אינם קורים במקומות אחרים, כך שאינכם מדמיינים..

יקרים, ישנה כנסיה לא רחוק מכאן, שמחוץ לה תלויים מאות קביים - כל מי שהגיע לכנסיה הזו על קביים, עבר שם ריפוי ויצא מהלך על רגליו.. יתכן ותאמרו שזה מפני שהיה שם מרפא כלשהו, ואני אשאל אתכם מה אם המרפא הזה ידע לעבוד עם רב המימדיות של האדמה הזו - זו אותה רב מימדיות כמו שיש במלון הזה (בו מתקיים התקשור, ת.ג.), אלא שזה אינו כה תורם עד כדי כך שתתלו את הקביים שלכם...

 

חשבו על הדברים האלה שמתרחשים בעיר הזו שאינם קורים בשום מקום אחר, זה כאילו שהאל ברך את המקום הזה באופן כזה שאין עוד מקום שיש לו את זה.

ואתם תהיו צודקים.

 

ל'זוהר הזהוב' הזה ישנם מספר קווים שמורים אזוטרים ראו אותם והבחינו בהם, ואספר לכם שאחד מן הקווים האלה נמתח היישר עד לליבה של אפריקה.

המקום הזה שנבחר למקום הראשון ברשימה שכדאי לחיות בו מכיוון שהוא אדיב ורענן, ומכבד את זכויות בני האדם שלא כמו בשום מקום אחר, המקום הזה שיש בו את 'הזוהר הזהוב' יהיה זה שישריש ויטמיע באפריקה את מה שהם יהיו זקוקים לו כתרבות המתחילה הזו, הם יזדקקו למה שיש לכם.

הקו המסוים הזה נמשך דרך האוקינוס היישר ליבשת הזו. וזה כה אזוטרי, וזה יתרחש כאילו והם ימשכו זאת מהרשומות האקאשיות של אלה שמתגוררים כאן, מכיוון שאלה באפריקה לא יוכלו להתחיל מאפס ולהגיע להכל. חייבת להיות נקודת התחלה מהליבה.

 

למקום הזה בקנדה יש קווים אחרים שנמתחים למקומות אחרים, וזוהי הסיבה האזוטרית.

ובשעה שאני מדבר יהיו אלה הנוכחים כאן שיאמרו שהם ידעו זאת כל הזמן, וזה אכן כך מכיוון שזה תלוי מעליכם, זוהר, וקיים פוטנציאל למה שהנשמות העתיקות יכולות לעשות במקום הקסום הזה שיש בו בגרות ובשלות כה רבים, וזה אינו מקרי שאתם מתגוררים כאן, אין זה מקרה שהשפה הזו היא כאן - כל זה יוביל לכך שיום אחד תטביעו את חותמכם במקום אחר שיהיה זקוק לכך.

 

סיפרתי לשותפי שהוא יהיה שם, באפריקה, כלק מן התרבות, והוא יהיה הצבע של התרבות, ותפקידו יהיה לעזור ולהתחיל את מה שיהיה שם. ואני מספר לכם עכשיו שהוא לא יהיה לבדו, מכיוון שחלק מחבריו ואנשי הצוות שלו, ואלה שאוהבים את קריון, יהיו שם יחד איתו.

 

זהו הקשר המעמיק והמשמעותי ביותר שדיברנו עליו מעולם, קשר של מקום אחד למשנהו שיעצב את העתיד.

ואם תשאלו מתי זה יקרה, הרי שהתשובה תהיה.. 'כן'..

כאשר זה יהיה הולם ונכון, תראו את זה מגיע..

 

זהו מסר אוהב של קריון, יקרים, לגבי פלנטה חדשה.

לכל מקום יש יתרונות וחסרונות, אף מקום לא יהיה מעולם מושלם - זוהי בחירה חופשית, אולם תודעה גבוהה מרימה את הרף עבור הממוצע, ולאחר מרימה אותו שוב ושוב, ועד מהרה יהיה שלום עלי אדמה, ובסופו של דבר יהיה עוד יותר מזה..

'אמהות הכוכב' מחייכות כעת, הן עברו זאת והן יודעות אודות קווי ההשפעה, אודות האזוטריה של תודעה אחת המשפיעה על אחרת - כך הם פני הדברים, יתכן שלא באופן לינארי, יתכן שלא במציאות שלכם, אולם זה אמיתי.

 

מבורך האדם המבין זאת ורואה את התפארת בכל זה.

אני הוא קריון, המאוהב באנושות,

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020