Light Connections
 
 

 

המשמעות של אחדות - מרץ 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

היתה תקופה בה היה על שותפי (לי קרול, ת.ג.) להתאים את עצמו בין מי שהוא היה כאדם ובין מה שהתרחש כאשר התיישב על הכסא ותקשר את דברי -

כל מטפל או קורא על חושי יודע ומכיר זאת: זהו זמן בו אתם נושמים מספר נשימות, ממרכזים את עצמכם, ומתקיימת עקביות/שזירה, מגיעים לליבה ומתחילים לעבוד. יתכן ואלה שנוכחים בפגישות התקשור שמו לב שהחיבור קורה באופן מידי - כאשר מגיע הזמן לתקשר, שותפי יושב בתנאים האלה, במצב ובגישה הזו, ומתחיל לתקשר...

כל זה מתאפשר מכיוון שלפני שנים שאלתי אותו אם הוא ירצה לבצע את ההתכה, את ההבנה והקבלה

האמיתית שהאנרגיה היצירתית ביקום שיצרה את הכל, יצרה גם אתכם ולכן היא תמיד נמצאת אתכם!

ההטיה האנושית החליטה להפריד בין האלוהי לאנושי, ולכן אתם מתכוננים לעשות מדיטציה, אתם מתכוננים להגיע לבנין בו דברים שרים שירים, ומגיעים למקום בו אתם כורעים ברכיים או שאינכם כורעים, מתפללים או שאינכם מתפללים - אולם הכל מצוי בקופסה אנושית או בקופסה אלוהית, ומדי פעם אתם מניחים את הקופסאות האלו ביחד, ולאחר אתם עוזבים...

זו אינה התכה, יקרים, זוהי הפרדה.

 

האחדות עם כל הדברים היא הנושא של התקשור הזה, וזה עשוי להיות מעט שונה מכפי שאתם חושבים.

ההזמנה להתכה קיימת כבר מזה שנים עבור כל אדם המבין שאין באמת צורך להתכונן למשהו שכבר נמצא שם...

 

ברצוני לקחת אתכם מעט לאחור, למצב שצפיתם בו כאשר הוא התרחש.

יקרים, נשמה היא לנצח.

האם לדעתכם הייתם קיימים לפני מיליארדי שנים? והתשובה היא 'כן'...אמנם לא כבני אדם, לא במבנה תאי, אולם הייתם קיימים מכיוון שנשמה היא חלק מהמשפחה של המקור הבורא היוצר שהוא האל. האל אינו יחידני, ועבור הפיסיקאים הנוכחים כאן, האל אינו יחידנות - האל הוא כל הדברים, כל הזמן.

האל הוא רוח השזורה עם כל מה שקיים, מכיוון שהוא יצר זאת.

המקור הבורא היוצר הוא מעבר להבנתכם, וללינאריות שלכם. אולם הוא תמיד היה קיים, בני אדם הבחינו בכך ולכן הם עשו את ההפרדה הזו וקבעו שדבר מסוים הוא האל, ודבר אחר הוא אינו האל, ולפיכך גם קבעו שבני האדם נמצאים בקופסה אחרת, מבלי להבין שלמעשה אתם 'אחד' עם הבורא היוצר, ותמיד הייתם כך.

 

אם כך, אפשרו לי לקחת אתכם למשהו שצפיתם בו בעת שהוא התרחש.

בכתובים מספרים לכם על תקופה והזמן של סיפור הבריאה על פני כדור הארץ, לפני האור או כל דבר אחר - וזוהי מטפורה לפלנטה מתחילה שעתידה לתמוך בטבע האנושי [קריון מצחקק בהנאה..], טבע אנושי שיהיה שרוי בדואליות, ויעבור מבחן של אור וחשכה.

 

אתם צפיתם בתהליך הכנתה של הפלנטה עבורכם, וברצוני להזכיר לכם כיצד זה היה נראה, וברצוני שתשתמשו לרגע בהגיון שלכם.

דמיינו את הפלנטה על כל מלכותה, שרויה במהפכה ומהומה, ללא חיים, מעצבת את עצמה, דרך הבוץ, העפר, הלכלוך והחום, ומזג האויר, וישנם מים - למעשה כבר היו שם כל המרכיבים שיש לכם כיום, ולא נוספו כיום מרכיבים נוספים שכבר לא היו שם בזמנו, ללא קשר עם העקרונות של אסטרואידים שהביאו עימם דברים - היו להם אותם המרכיבים שיש לכם [קריון מצחקק בהנאה..], כך שהכל כבר היה כאן, כל החומרים להכנת 'ארוחת החיים' כבר היו כאן - ואתם צפיתם בכך בשעה שהכל התפתח...

 

ניצוץ החיים הוא תמיד שילוב של חומצות אמינו מסוימות (תרכובות אורגניות המהוות את יחידות המבנה הבסיסיות של חלבונים, ת.ג.) וחשמל, והכל כבר היה כאן... התפתחותם האיטית של כל הדברים האלה התחילה מעפר האדמה כאשר כל היסודות כבר היו כאן.

החיים התחילו ולבסוף קיימו את עצמם על הפלנטה הזו, עם כל הדברים שכבר היו כאן.

לבסוף התווסף ל'מרק' משהו שלא היה כאן, וזוהי הנשמה האנושית שלכם שהונחה בתוככם בזמן הולם - בערך לפני 200,000 שנים - ואז התחיל 'המבחן של האור והחשכה' עם הדואליות, והחופש לבצע את הבחירה שיש לכם כיום.

אולם זכרו זאת:

למרות שהנשמה הונחה כאן אחרונה, היא עדיין הגיעה מן הבורא היוצר, כלומר היא הגיעה מאותו המקום ממנו הגיע עפר האדמה, אותו המקום ממנו הגיעה השמש, והגיעו הים והאוקינוס.

ה'מאסטר שף' של הארוחה פשוט הוסיף בסוף את המרכיבים הטובים ביותר!

 

מדוע אתם מפרידים הכל כאשר זה כל כך ברור שזה הגיע מאותו התבשיל, מאותו הטבח? מדוע אתם מעמידים פנים שזה אינו כך?

למערכת הרוחנית הראשונה המאורגנת ברת הקיימא על הפלנטה הזו היתה אינטואיציה של המאסטר, שהם היו 'אחד' עם הכל! זה לא היה מקרי, בטעות, זה היה כה מפותח!

ולאחר מכן, יקרים, התרחש תהליך התפתחותי 'הפוך' של הרעיון והמושג שלכם לגבי האל.

אתם 'אחד' עם הכל, לגמרי ולחלוטין! הכל הוא משפחתכם, בני דודים שלכם, כל פיסת חיים הגיעה מאותו המקום שאתם הגעתם ממנו!

וכאשר אתם צועדים במקום שומם, למקום שמעולם לא התקיימה בו אנושות, ומתבוננים בעץ או בסלע הם מברכים אתכם ברמה מסוימת, מכיוון שהם מכירים אתכם, והם אומרים לכם שהגיע הזמן שתופיעו - אתם עשויים מאותם חומרים שגם הם עשויים מהם..

 

לפני שנים סיפרתי לכם שיהיה עליכם לשנות בסופו של דבר את ההגדרה של 'תודעה'.

אתם מתבוננים בכך כמעט לגמרי כמשהו שמגיע מצורות חיים מקודמות, בעוד שגם לעץ יש תודעה - ישנן הוכחות לכך כעת, יקרים, שעץ הוא דבר 'חי'! גם לסלע ישנה תודעה, ואם תאמרו שהרחקתי לכת בדברי אלה, הרי שיום אחד יהיה עליכם להגדיר זאת מחדש, כאשר תבינו שהמרכיבים עצמם רוטטים באופן שונה ברמות מטאפיסיות רב מימדיות, אלא שמעולם לא מדדתם אותם עדיין...

 

מעולם לא ראיתם שדה מגנטי - אתם יכולים לשים דברים בשדה מגנטי והם יגיבו, ואתם תחשבו שזהו השדה המגנטי, בעוד שלמעשה הם רק מגיבים למשהו בלתי נראה!

מעולם לא ראיתם את כוח הכובד! המדע שלכם אינו מפותח דיו אם הוא אינו מבין כיצד ניתן לראות את הדברים העצומים והבלתי נראים האלה!

טרם ראיתם אותם, אולם יום יבוא ותהיו מסוגלים לראות אותם באמצעות מכשיר שיראה לכם סוף סוף את רב המימדיות, ואז תראו את הדפוסים של כוח הכובד, את הדפוסים של המגנטיות, וזה כשלעצמו יספר לכם מה לעשות איתם... [קריון מצחקק בהנאה..]

ואתם תראו 'חיים', כמוצר משני נלווה של ההמצאה שתגרום לכם לראות דברים רב מימדיים, ואתם תראו אנרגיה קוונטית מסביב לכל הדברים - אפילו סביב סלע..

 

ואז יהיה עליכם לשאול את השאלות שטרם נשאלו, כמו מהו דבר חי, ומהו דבר שאינו חי? וכיצד מגדירים 'חי'..

יהיה עליכם לדעת שהרעיון של גאיה וכדור הארץ עצמו הוא הגד חי, בעל תודעה, וגאיה ואתם אחד הם!

אתם תומכים זה בזו, אתם נושמים כתוצאה ממה שהעצים פולטים, יקרים, והם נושמים כתוצאה ממה שאתם פולטים, יקרים,- זהו מחזור של חיים מכיוון שאתם 'אחד' איתם...

 

עם כל הלימודים שלכם, החינוך והטכנולוגיה, בחרתם כיום לשים את הכל בקופסה מבודדת בגלל הדמיון שלהם. יש לכם בנין עבור כימיה, בנין עבור פיסיקה, בנין עבור ריפוי ולימוד הגוף האנושי.

אפשר אף להמשיך ולומר שכל תחום של מחקר מתמחה בדברים מסוימים משלו, יש לו מומחים משלו, ואפילו שפה משלו, הגיון, מחשבים - והכל מבודד בקופסאות משלהם, וזה חסר תפקוד יקרים, אם טרם שמתם לב לכך.

אם אתם 'אחד' עם הכל, הרי שאתם מחמיצים כאן משהו...

 

אציג בפניכם מערכת נוספת, שיתכן ולא תפגע יותר מדי בקופסאות שלכם.

איני מבקש מכם להרוס לפתע את הקירות, המחיצות, ושיש ללמוד את הכל ביחד.

דמיינו שכל קופסאות הלמידה מעוצבות כמעגל - אל תספרו את הקופסאות מכיוון שהן משתנות - המדע החדש ייצור עבורכם קופסה חדשה - ואפשרו לקופסאות לחפוף מעט האחת את השניה.

גם בבתי הספר שלכם, אפשרו לדברים לחפוף מעט זה את זה, כך שכאשר תרצו להתמחות במשהו, הרי שההתמחות המיוחדת הזו תכיל מעט מהדברים האחרים שחופפים אותה - זה יכול להיות קורס ששמו יהיה 'חפיפה' [קריון מצחקק בהנאה..], כך שתהיה הערכה והבנה שקיים בורא יוצר אחד, וכל המרכיבים נעים יחד, ולכן חייבת להיות מערכת יחסים בין הקופסאות.

 

האם קיימת מערכת יחסים בין הפיסיקה לבלשנות לשונית, או לכימיה? שאלו את אלה שגילו דפוסי שפה בגנום האנושי..

האם בעתיד, אחת הקופסאות תהיה אחת עם הנומרולוגיה, האסטרולוגיה? זה עשוי למתוח את יכולת החשיבה שלכם כעת..

האם דברים מטאפיסיים יוכלו להיות חלק מתחומי המחקר של הלמידה על הפלנטה?

ההגיון אומר שכן, מכיוון שאינכם יכולים להגביל דברים קיימים רק מכיוון שאינכם מאמינים בהם! אינכם יכולים להגביל דברים שקיימים כחלק מן התרחיש רק מכיוון שאינכם אוהבים אותם!

הם נמצאים שם..

 

לפתע, יתחילו הגילויים והתגליות עם הקופסאות החופפות זו את זו.

והמשמעותיות ביותר מהם לא יהיו בתחילה בתחום הכימיה, יקרים, וגם לא בתחום הפיסיקה, כפי שאתם מגדירים זאת.

התגליות המשמעותיות הראשונות תהיינה אודות גאיה, וההבנה של מערכת היחסים עם ישויות הטבע של האדמה.

כבר התחילו ללמוד אודות מערכת היחסים בין התודעה ל'רשת המגנטית' של הפלנטה הזו. תוצאות הניסויים מדהימות, ומראות על הקשר בין האופן בו בני האדם חושבים ובין החוזק של הרשת הזו!

זה אמור לספר לכם שאתם 'אחד' עם הכל, אפילו עם המגנטיות של הפלנטה הזו, חלק מאותו מקור בורא יוצר..

קיימת מגנטיות במבנה התאי שלכם! ישנה קוטביות של פיסיקה בסיסית בגנום האנושי שבגוף.

קיימת נומרולוגיה במולקולות - הכל קשור ומחובר להכל! ואם הקופסאות תהיינה מספיק חופפות, תתחילו לראות את הקשר בין תחום מחקר אחד למשנהו, ולכל האחרים, עד שתבינו שחייבת להיות קופסה נוספת, 'קופסת הקשרים', לימוד 'החפיפה' - וזהו יהיה משהו משמעותי וגדול!

 

הרגע תיארתי בפניכם את העתיד, מכיוון שהוא נמצא בדרכו אליכם..

קיימים כיום אנשים שחושבים מחוץ לקופסה, והחשיבה היא המומחיות שלהם. ישנם מומחים המכונים 'עתידנים' שכל מטרתם היא לראות מה הלאה, מה בהמשך, בהתבססות על מה שאינו קורה כיום..

ישנם מומחים ועתידנים העוסקים בתיקון ממשלות, מבנים ארגוניים, מכיילים מחדש את מה שטרם חשבו עליו עדיין, מכיוון שזה נמצא ב'שדה' ומוכן להתגלות, מוכן שיחשבו על כך...

 

קנדים (קריון פונה לקנדים מכיוון שהתקשור נערך בקלגרי, קנדה, ת.ג.) - אתם יושבים במקום המלכותי ביותר על פני כדור הארץ, סעו צפונה והתבוננו בכל אותם מקומות במדינה הזו שעין אדם טרם שזפה אותם. קיימים שם חלק מהמקומות השוממים ביותר על פני כדור הארץ..

אתם מתגוררים ומאכלסים רק חלק קטן ביותר משטחה של גאיה שהוא שלכם, תהיינה תגליות בצפון, מתחת לקרח ביערות, בשעה שהם חשבו שזה משהו אחר, וזה ישנה את העולם!

אותו דבר קיים גם באזורים הטרופיים, רק שטרם ראו זאת עדיין.

ישנם דברים שגאיה תעניק לכם, שאינכם מסוגלים להאמין, דברים שיחליפו את הכימיה הטובה ביותר על פני כדור הארץ! זה היה שם תמיד מכיוון שזה חי, מכיר אתכם, וזה 'אחד' עם הכימיה שלכם! זה אינו משהו שמיוצר על ידי אדם, או מעובד, אלא חלק מכם..

 

אני מקווה שזה מעניק לכם רעיון טוב בשעה שאתם מתבוננים בפנל העץ עם השטיח (באולם בו התקיימה הפגישה, ת.ג.) - [קריון מצחקק בהנאה..], שהוא באמת חלק מגאיה, הכל נמצא שם, כל מה שאתם בונים, אפילו הדברים המעובדים הם מכימיה שהיתה מקורית,

 

המשמעות של 'אחד' עם הכל, היא אפילו יותר ממה שאתם חושבים...אולם הדבר הגדול מכל הוא 'אחד' עם אהבתו של האל, זוהי הנשמה, אותו מרכיב אחרון שהטבח הוסיף לארוחה, מכיוון שזה מה ששר את השיר של אהבה, חמלה, סליחה, טוב לב, וזה יתחיל להתרומם בתהליך התפתחותכם ויצור את 'האדם החדש' על פני כדור הארץ, ובתהליך של ברית עם כל הדברים, אחדות עם הכל.

 

מגיעים מושגים חדשים יפהפיים, שיהיו חזרה למושגים המקוריים שאיבדתם במשך הזמן...

התכוננו לכך, עקבו אחר זאת, ואלה חדשות טובות.

 

צאו מן המקום הזה שונים מכפי שהגעתם, בעקבות מה שאתם עשויים להבין עכשיו, משהו שגדול הרבה יותר מאשר חשבתם אי פעם.

יתכן שתנשמו לרגע עמוק, ותאמרו "תודה לך רוח על שאפשרת לי לראות את האור... לעולם לא אהיה יותר אותו הדבר.."

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020