Light Connections
 
 

 

תפישה חדשה עבור כולם - מרץ 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

בכל התקשורים בהם אנחנו מדברים על שינוי, כל מה שאנחנו מתארים לכם קשור לשתי מילים - תפישה חדשה.

ולו הייתם מגדירים 'תפישה' כמונו, הרי הגדרה של 'תפישה' תהיה 'חיים' - הדרך בה כל הדברים פועלים, לא רק במגזר אחד או במקום כלשהו שאתם עשויים להיות שם לכאורה, ולא רק ברוחניות אלא בכל מקום.

יקרים, אתם תתחילו לראות זאת קורה על פני הפלנטה, וזה כבר קורה..

 

ומבחינה מעשית, עכשיו, כאשר אתם יושבים בכסא, מקשיבים, או קוראים - מה מגיע בהמשך עבורכם?

אם אתם נמצאים בצומת בחייכם, ונראה שהדברים שונים או שיתכן ועליכם לקבל החלטות - הרי שהדבר הראשון שעליכם לשאול את עצמכם הוא מדוע אתם מרגישים כפי שאתם מרגישים?

חלק מרגישים חרדה אפילו מהדברים הפשוטים ביותר, מכיוון שאתם עומדים לפני סף או על מפתן שנראה מוזר ומרגיש שונה...

והתשובות שעולות בדעתו של אדם מבוגר הן בדרך כלל שהוא נמצא במקום שהוא נמצא מהסיבות האלו והאלו, ומכאן הוא ימשיך למקום כלשהו, ויעשה משהו מהסיבות האלו והאלו, ובמילים אחרות - הסיבות שהוא חושב עליהן ידועות, וכל דעת הגיונית תצפה לדברים האלה שיהיו מכאן ואילך עבורכם, אולם ברצוני לבקש מכם לעצור לרגע...

 

אם באמת מתרחש שינוי בתפישה, הרי הציפייה שלכם מהלובן הצחור של האור, בניגוד לחשכה שהייתם שרויים בה - הלובן הזה ייצור תפישה חדשה! אתם נעים מצבע אחד לצבע אחר, מגוון חשוך יותר לגוון בהיר יותר, ואם תיישמו את המטפורה הזו לתודעה ולתפישה, הרי שאינכם יכולים לסמוך עוד שכל אותם הדברים שסמכתם עליהם בעבר יתנהגו באופן מסוים!

אלו חדשות טובות, מכיוון שהדברים שהיו נהוגים באופן מסוים בעבר לא היו כל כך נהדרים...

 

אתם עומדים לפני מפתן ואומרים לעצמכם שתעשו כך או כך, ונזכרים שזה לא יצליח מכיוון שבעצם זה לא הצליח בעבר, אולם אתם מחליטים לנסות בכל זאת - כלומר כבר החלטתם מה עשוי להצליח או שלא להצליח בהתבסס על מה שאחרים ראו שהצליח או שלא הצליח...

אולי זה הזמן לחוויה מהנה של חייכם?

כל אדם ואדם הוא חלק מהשעון שמסתובב בכיוון מסוים, תמיד קדימה, ומייצר 'זמן להחלטות' על פי המשמעות עבורכם.

לפעמים יתכן ואתם צעירים, ו'זמן ההחלטה' הוא כאשר ילדיכם מסיימים את לימודיהם או כאשר הם עוזבים את הבית, או אולי כאשר הם מתחילים את לימודיהם בבית הספר.

בכל המקרים האלה יש ליטול החלטות שהן שונות, כלומר עליכם למחות את התוצאות המצופות מפעולות שכיחות.

 

אתם מכירים אנשים שעברו את מה שאתם עוברים עכשיו והיו בצומת בו אתם נמצאים כעת, או שימצאו את עצמם במצב הזה, ואולי תרצו לראיין אותם ולשמוע מהם מהו לדעתם המקור הטוב ביותר, או מה עליכם לעשות הלאה, או מה עבד והצליח עבורם..

זהו הגיון בריא, יקרים, זה מה שהייתם מצפים לו, אולם קיים הבדל - אתם צועדים לעבר מקום שאיש טרם היה בו!

ביכולתכם לבקש ולקבל עצות ככל שתבחרו, אולם יקרים, אם תתהלכו שוב עם תודעה פתוחה לרווחה שיודעת אודות הדברים האלה שאני מספר לכם - הרי שהכל שונה!

אלו החדשות הטובות ביותר שביכולתי להעניק לכם, מכיוון שהדברים שאתם מצפים להם לא יהיו בהכרח מה שתקבלו...

 

ברצוני לפנות עכשיו למישהו שנוכח כאן ולשאול אותו - האם הגיע זמן ליישם משהו, מה אתה מצפה לו? איזה פחדים אתה נושא עמך להמשך, למקום אליו אתה הולך? מה סיפרו לך?

פעמים כה רבות כבר אמרתי לכם שכאשר אתם הולכים לרופא, זה כמו שאתם הולכים לשופט, עם חבר מושבעים וגזר דין המתבסס על העבר, שרפואה טובה תשנה אותו, מכיוון שהתפישה שונה לגבי מי שהנכם.

ויתכן שהרופא יהיה צודק לגבי כל מה שהתרחש בעבר, אולם הוא לא יהיה צודק לגביכם!

ואז, נשאלת השאלה מה אתם עומדים לעשות עם זה?

אתם יכולים להקשיב לרופא ולהבין שזוהי תפישה ישנה שהוא מאמין בה, אולם זו אינה בהכרח התפישה שלכם.

 

וחזרה לאותו אדם בקהל - ישנם אנשים כה רבים הנמצאים באותו מצב כמו שאתה נמצא בו כעת.. בין אם אלו החלטות שעליהם ליטול, חוויה בחיים, או יתכן שאפילו בריאות..

ברצוני לומר לך שלוח הצפחה נקי (שום דבר אינו רשום עליו, ת.ג.) במקום שאליו אתה הולך, ואתה יכול ממש לכתוב את מה שיקרה לך - לא לצפות למה שיקרה!

והידיעה הזו היא הדבר הקשה ביותר עבור בן אדם.

 

לפני שנים סיפרתי לכם משל על 'הגשר שנעלם'.

כמו תמיד, זה היה אודות אדם בשם 'שה', שאינו גבר ואינו אשה [ קריון מצחקק בהנאה..] שנוסע בכביש ועומד לחצות את הגשר שתמיד נהג לחצות אותו, ולפתע הבחין שהגשר הזה נעלם.

בנקודה ההיא בזמן, הפיתוי היה לעצור את הנסיעה, לבחון מהן הדרכים החלופיות, אולם 'שה' לא עשה כך, מכיוון שהוא היה 'אדם חדש', וידע את אשר אתם יודעים, שלוח הצפחה נקי, ובמקום לעצור הוא הגביר את המהירות, ביודעו שאחרי הפינה יחכה לו משהו שיבהיר לו מה מתרחש בהמשך...

הדבר שהוא ממש לא ציפה לו היה, שמסביב לפינה הוא ראה לפתע גשר חדש לגמרי שמסתבר שהיה בתהליך בניה במשך עשר שנים, אולם היה תמיד מחוץ לטווח הראיה שלו, ו'שה' חצה באמצעות הגשר החדש הזה...

 

קיימים דברים במישור האתרי, יקרים, שנמצאים בתהליך בניה עבורכם. ובעוד מספר חודשים או שנים תצחקו ותאמרו שלא האמנתם לכך [ קריון מצחקק בהנאה..] ותספרו מה שקרה - כיצד האדם הזה הגיע, כיצד מצאתם לפתע משהו שהופיע משום מקום, וכל מיני דברים שהתרחשו בחייכם...

וההבדל היחידי הוא שאתם ציפיתם לכך!

 

מבורך האדם המבין שהוא אינו קורבן של הנסיבות והתפישה שנהגו להיות שלכם, ושהאדם שהנכם משמש כאמצעי, כלי ביצירתו וצביעתו של הלובן שמלווה אתכם באשר תלכו.

צפו לשינוי נדיב וטוב בחייכם, לא למשהו המנוגד לכך! לא למה שאנשים סיפרו לכם, או מה שקרה לאחרים שראיתם. יקרים, זה היה זמן אחר.

 

אתם ראויים כעת, מפוארים, והאל רואה אתכם באופן הזה.

אתם הזרזים לשאר הפלנטה, הרואים כיצד אתם פועלים, ואין זה משנה מה יקרה כאן בהמשך, איזה דבר מוזר יתרחש שתקראו אודותיו או תחזו בו - דעו שאתם נמצאים מעל לכל זה!

דברים יימשכו אליכם מכיוון שאתם תצפו להם. זה יהיה כמו מגנט, כמו הזמנת מנה במסעדה - וזה יגיע!

ישנם רבים שהתנסו בכך, ואם אעלה אותם על הבמה עכשיו הם יוכלו לספר לכם בדמעות את הסיפורים הטובים ביותר ששמעתם מעודכם.. [קולו של קריון משתנק..] אודות כיצד הם עדיין בחיים כיום מכיוון שהם לא הלכו בעקבות תפישה ישנה, כיצד הם בשליטה על דברים שתמיד חשבו שהם מחוץ לשליטתם, כיצד הם הפכו למאסטרים והתגברו על דברים שלא ניתן להפוך בהם למאסטרים, מכיוון שהם לקחו נשימה והודו בפני עצמם "אני מפואר/ת! הדברים האלה, ואף יותר מהם וטובים מהם, יקרו לי!"

 

היכן אתם נמצאים בתרחיש הזה?

זה משהו מעשי!

 

כבר סיפרנו לכם אודות הדברים האלה בעבר - כדור הארץ משתנה, השינוי מתרחש, ובשעה שאתם יושבים כאן, או קוראים את הדברים, עם כל הדברים שעליכם לעשות בהמשך, ברצוני שתדעו שזה יפהפה.. הרגעו, קחו נשימה, ונועו קדימה באהבה וצפו לדברים נדיבים בחייכם - והם אכן יהיו שם!

 

זוהי תפישה חדשה בה האור מנצח. יתכן שזה ישמע מוזר, בלתי רגיל, בלתי יאומן - אפשרו לכך להישמע באופן הזה, והיו אלה שיפריכו זאת!...הפריכו את הגישות הישנות שאנשים סיפרו לכם, צעדו קדימה, וספרו לכל האנשים סביבכם אודות הדברים הנפלאים שקרו לכם..

ואם ישאלו אתכם מדוע, ספרו להם שישנה תפישה חדשה על הפלנטה הזו, בה האהבה מתחילה לנצח.

 

יש עוד, תמיד יהיה עוד, מכיוון שמה שמתרחש שונה אפילו יום האתמול והיום שלפניו..

עזבו את המקום הזה שונים במקצת בעקבות מה ששמעתם היום, תבעו זאת, אמצו זאת כך שזה יהיה שלכם, ואם אכן תעשו זאת הרי שהיתה סיבה להימצאותו של קריון כאן...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020