Light Connections
 
 

 

הימים החשוכים של האור - מרץ 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

בכל המקומות בהם אנחנו מבקרים במהלך השנים האחרונות, אנחנו מדברים על שינוי התפישה המתרחש כעת.

לפני 30 שנה, שותפי (לי קרול, ת.ג.) לא ידע את התשובה לסיבת הגעתי לכאן, ונדרשו מספר שנים - 3 או 4 - לפני שהעז לדבר בקול רם על הדברים האלה, וגם אז הוא לא ידע את הסיבה להגעתי לכאן.

וגם לאחר צאתם של הספר הראשון בשנת 1993 והספר השני בשנת 1994, לא נחשפה באופן מלא סיבת המצאותו כאן של קריון. נדרשו שנים רבות על מנת להבין שזה רק בישר ונועד לכך שתוכלו לחוות תקשור אמיתי וישר, להתרגל למתקשר ללא תכסיסים ותחבולות, ללא שיווק - אלא רק עם אהבה..

 

במשך 30 שנה המסר של קריון היה באופן עקבי אודות התעצמות, והעובדה שבני האדם נמצאים כאן לשם מטרה מסוימת ואינם קורבנות של הפלנטה.

רק לאחרונה נחשפה באמת הסיבה להימצאותו של קריון כאן, וזה על מנת לסייע לכם באמצעות שינוי מפואר של תפישה - השינוי הגדול ביותר של תפישה על הפלנטה, שינוי שציפו לו!

הבנתם גם שקריון לא הופיע - פשוטו כמשמעו - אצל שותפי או אצל אף אחד אחר, עד שהתרחש משהו יוצא דופן ובלתי רגיל על הפלנטה הזו בסוף שנות ה 80 של המאה הקודמת - ברית המועצות חדלה מלהתקיים ופרקה מנשקה משהו שבאמת היה גורם למלחמה עולמית נוספת, מלחמה כזו שהיתה יכולה להיות כל מה שחשבתם עליו ובעקבותיה רק מעטים היו שורדים, יקרים, והאדמה היתה ריקה וחשוכה, וכל מלאכתם של הפליאדים על מנת להגיע למקום הזה היתה לשווא.

 

זוהי בחירה חופשית ו'האמהות מהכוכב' התכוננו גם לכך, מכיוון שהן כבר ראו זאת לפני כן.

הפליאדים עברו את השינוי שלהם, ועשו זאת בבחירתם החופשית שלהם.

זהו מחזור שחוזר על עצמו, של נצחון וכשלון, והכל מתוך בחירה חופשית, בה בני אדם היו נוטלים את התודעה שהיתה כבר נמוכה, למקום נמוך עוד יותר ועד למקום הנמוך ביותר, ומחסלים את עצמם מבלי יכולת להתאושש.

זה היה כה בולט וחלק מכם היו שם, חייתם בזמנים האלה. שותפי מספר על כך לעתים קרובות, ש 50,000 כלי נשק גרעיניים היו מופנים אלה כלפי אלה ומוכנים לשיגור..

 

לא הייתם מסוגלים לשרוד דבר כזה! אלא שאז הופיע 'קלף משוגע' וההיסטוריה השתנתה וסללה עבורכם את הדרך כך שתוכלו לשבת כאן היום..

האם לדעתם זה יותר מדי דרמטי? הרשו לי לשאול אתכם האם היה מישהו במהלך ההיסטוריה שחזה את נפילתה של ברית המועצות בזמן ההוא ובאופן שבו זה קרה? כוח עצום כזה שנעלם, הלכה למעשה, כמעט בן לילה - יקרים, הכסף פשוט נגמר להם ... וזה צריך ללמד אתכם משהו ...

כלל לא חזו שהדבר הזה יקרה, וזה היה 'קלף משוגע', משהו שהתרחש מכיוון שהתודעה על הפלנטה הזו כבר התחילה במגמת טיפוס כלפי מעלה.

תראו זאת אם תפרשו את כל הדברים האלה ותחברו את הנקודות. זה אינו מקרי. כל הדברים האלה התרחשו למען נקיפת הצירים של כדור הארץ, וכפי שחזו הילידים של הפלנטה הזו - אתם נמצאים כאן, השינוי מתחיל, וקריון נמצא כאן על מנת לאפשר את השינוי הזה.

 

את כל זה לא ידעתם לפני 30 שנה. אני זוכר בבהירות כיצד שותפי דיבר על כל הדברים שקריון דיבר עליהם, וביטא את המילים ודיבר אודות סיבת תזוזתה של 'הרשת המגנטית' וההשפעה שתהיה לכך על התודעה, מבלי שהוא עצמו באמת הבין דבר מכך. רק מאוחר יותר ניסויים מדעיים הוכיחו שקיימת ברית בין התודעה וה'רשת המגנטית', הן קשורות ומחוברות ומשפיעות האחת על השניה.

ההוכחה הגיעה לא באמצעות חוזים למיניהם אלא באמצעות לוויינים [ קריון מצחקק בהומור..]

 

יקרים, אתם מתבוננים בתפישה חדשה שרואה את התודעה באופן שונה מאוד מכפי שראיתם אותה בעבר.

השינוי שאני מדבר עליו כעת הוא אמיתי! אמיתי כמו אותה אהבה שאני מדבר עליה, שמתחילה לחלחל לטבע האנושי.

 

מהו באמת השינוי הזה? מהו ההבדל?

בהצהרה פשוטה, התפתחותה של התודעה האנושית מתפתחת מרמה נמוכה של אינסטינקטים חייתיים, הישרדות ופחד, לעבר רמה גבוהה יותר של הבנה, חמלה, נדיבות ואהבה.

יקרים אתם מתעוררים לרעיון שאהבת האל הבורא שוכנת בתוככם, ויכולה להגשים ולשנות דברים.

ההבדל הוא...אהבה!

דיברו על כך, לעגו לכך - ישנם סוגים כה רבים של אהבה על פני הפלנטה, אולם האהבה שאנחנו מדברים עליה היא אהבתו של המקור הבורא היוצר, המכיר ויודע את שמכם ממש עכשיו בעודכם יושבים כאן, ומזמינה אתכם להרגיש כל תא בגופכם קורן, לדעת עד כמה זה יפהפה ועד כמה אתם מחוברים, וכיצד הפלנטה הזו עוברת שינוי שיצוין בהיסטוריה יום אחד, מכיוון שתשנו פעם נוספת את מערכת התאריכים - 'לפני השינוי התודעתי' ו'לאחר השינוי התודעתי' (בדומה לשיטה לפיה נמנות שנים יחסית לשנת לידתו המשוערת של ישו, 'לפני הספירה' ו'לספירה', ת.ג.) זמן בו האנושות תפסיק להילחם ולהרוג במספרים גדולים האחד את השני, ותבין שכל אדם רוצה אותם דברים בסיסיים..

 

ואם תשאלו כמה זמן זה עוד עשוי לקחת, בעודכם מתבוננים סביבכם בכדור הארץ ואינכם מוצאים שום דוגמא לכך,.. ואיזה פתרון יהיה לכל אותם מגזרים של אלה המכנים עצמם רוחניים, שטוענים שיהרגו אתכם אם לא תסכימו עם דעותיהם? ותשובתי היא...לאט, יקרים, אולם זה יקרה!...

זה אמור לקרות, מכיוון שבנקודה מסוימת בזמן, התודעה החשוכה תהיה מיעוט אמיתי ותידחק לפינה, כשהיא מוקפת באהבה.. והאהבה הזו תזמין אותם לראות את האמת והאור, אולם רבים מהם יסרבו ויכחדו לפני שיפנו לעבר האור.

כך זה יקרה.

 

המאבק טרם הסתיים, אולם האור מנצח וימשיך לנצח, יקרים.

אתם יכולים לראות משהו שהוא כה שונה היום, ושלא היה לכם עד לפני זמן מה - אתם מתחילים לחשוף דברים בלתי הולמים, שתמיד היו בלתי הולמים אלא שעתה הם עולים לפני השטח.

ישנם אלה שביצעו דברים בלתי הולמים מכיוון שהוריהם והורי הוריהם ביצעו, אלא שעתה ישנן לכך השלכות, מכיוון שעתה ניתן לראות את החשכה.

בעבר החשכה יכלה תמיד להסתתר באנרגיה חשוכה יותר, והיתה חשכה מוסתרת בכל מקום, התפישה היתה שהדברים לא יתקדמו לעולם, החשכה תמיד תילחם והאור יפסיד - אולם יקרים, זה משתנה, וכבר השתנה!

אתם יכולים לצעוד למקום לא ידוע ולצפות שיהיה בו אור.

אתם יכולים לצעוד למקום לא ידוע ולומר "אני שמח/ה שאיני יודע/ת מה עתיד לקרות מכיוון שזה עתיד להפתיע אותי במשהו טוב יותר ממה שחשבתי".

 

משל האקווריום והדגים

 

ברצוני לספר לכם סיפור קצר מטפורי, מעין משל מסוים, שבן אדם אינו מעורב בו, כך שהוא אינו קשור לדמותו הידועה של 'שה'.:

ברצוני לספר לכם אודות קהילה באקווריום גדול אמיתי, במקום אמיתי. וזו קהילה של דגים שאינה מודעת למה שמתרחש מצידה השני של הזכוכית.

הדגים רואים את ההשתקפות של עצמם, אינם באמת מודעים למה שקורה מחוץ לאקווריום, למעט המקרים שבהם התאורה משתנה.. הדגים מודעים שמזון מגיע מחלקו העליון של האקווריום אולם הם אינם ערים שהוא ניתן להם על ידי בן אדם. זה פשוט נראה חלק מתרחיש חייהם, כמו שהגשם הוא חלק מהתרחיש עבורכם ואינכם חושבים שקיים שם איזה ענק שמתיז אותו מלמעלה..

הדגים אינם יודעים.

אולם זהו סיפור אודות קהילה, ובמטפורה קיימת דג ממין נקבה ש'יודעת' שמסוגלת לדבר. זוהי דג נקבה טרופית רוחנית, ושמה 'מלאך' [הנוכחים צוחקים..]

'מלאך' זוכרת את הזמנים בהם הכל התחיל, כאשר קרה משהו שלא התרחש לפני כן.

היא היתה חברה בקהילה הזו בתוך האקווריום הגדול שלעולם לא זז ממקומו, מכיוון שהוא היה כה גדול. השחיה מקצה אחד לשני נמשכה זמן רב, זה היה כל עולמה והיא מעולם באמת לא חשבה שהיא מוגבלת או תחומה, מכיוון שהאקווריום היה כה רחב והיה מרחב רב עבורה על מנת שתוכל לשחות ולחיות בו, והיה מעין מצב של 'אותו הדבר' במשך תקופה של שנים בחייה עם הדגים האחרים באקווריום, והם באמת העריכו זאת.

הטמפרטורה היתה זהה, רמת החומציות - pH- היתה זהה, התאורה היתה זהה, וכך כל הדברים שמצופים מדגים שאינם יודעים שהם חיים באקווריום. יתכן והם חשבו שהם חיים באגם או באוקינוס - הם פשוט לא ידעו..

'מלאך' היתה דג שמח, והיו לה חברים ששמחו להיות דגים באקווריום ולחיות חיים בהם הדברים עבדו בדרך מסוימת, היו להם ציפיות מסוימות, המזון הגיע, התאורה תמיד היתה שם.

הם היו מודעים ליום וללילה, מכיוון שהבעלים כיבה בלילה את התאורה בזהירות והדליק אותה במשך היום, והיתה להם תקופת שינה בדיוק כפי שהיתה יכולה להיות להם באוקינוס.

 

ואז, הכל השתנה.

הדבר הראשון ש'מלאך' וכולם הבחינו בו היה די מפחיד. התאורה שתמיד הגיעה לאחר התקופה החשוכה, פסקה. לא רק שהתאורה לא דלקה, אלא שהכל הפך חשוך יותר. ולפתע המקום בו שהתה שנים עם חבריה היה שרוי בחשכה, זה היה מעומעם, הם יכלו לראות האחד את השני, אולם חרדה הלכה והתפתחה אצלם.

'מלאך' היתה מעין המנהיג של הדגים, תמיד הובילה את האחרים, ואמרה שהדברים האלה שקורים הם זמניים בלבד, היא הרגיעה אותם ואמרה שלא ידאגו ושהדברים יחזרו להיות 'נורמליים'.

 

ואז התחיל הרעש. רעש הוא דבר יחסי, והוא הלחץ של רטט כנגד עור התוף באוזן שיוצר קול וצליל בראשכם.

הדגים אינם שומעים כמו בני אדם, אבל הם חשים כמותכם ברטט, ועבורם זה רעש.. הם חשים כל תדרים של רטט שאתם יכולים לחוש בהם, אלא שהרעש יהיה שונה ודי מחריד עבור הדגים. הם יכלו לשמוע זאת, זה היה רטט חזק של כל העולם שהם חיו בתוכו, האקווריום כולו רטט מסיבה מסוימת.,

הדגים היו במתח, היה חשוך, מעומעם, והם התחילו לשוחח ביניהם ולומר שמשהו נוראי מתרחש, משהו אינו כשורה, האינטלקטואלים בקבוצה אמרו שזה הסוף והקהילה לא תשרוד, ושזה היה צפוי שזה יגיע יום אחד.

חלק אפילו הציעו לקפוץ מחוץ לעולם הזה שלהם ולהיחנק, כמו שהם ראו שקרה לחבריהם..

'מלאך' ביקשה שלא להקשיב להצעות האלו והרגיעה וביקשה שיחכו ולא יפחדו ושהכל יהיה בסדר..

 

הדגים יכלו לשיר שירים בהדרכתה של 'מלאך', אולם הרטט היה כה חזק, עד שזה השפיע גם על החצץ בתחתית האקווריום שלהם.

החצץ הזה תמיד היה שם, והדגים חשבו עליו כמשהו שהוא לעולם לא ישתנה, זה היה עבורם המקום אליו נפל מזון, ושם הם היו מחטטים ואוכלים ועושים את כל הדברים שדגים עושים עם חצץ בתחתית. זה היה מקום מחיה בחייהם - ולפתע הרטט היה כה חזק עד שכל מה שהיה תמיד קבור בחצץ התחיל לעלות מעלה, והחצץ התמלא בלכלוך, חשכה ודברים מכוערים.

 

חלק מהדגים התקשו לנשום, כל מה שהיה קבור בתחתית חדר למים והיה להם קשה למצוא חמצן...

ואז נהיה גם מעט קר, מה שהפחיד מאוד את הדגים, ואפילו 'מלאך' כמעט והרימה ידיים ואמרה שכנראה שכולם צודקים, מכיוון שאין יותר תאורה, הרטט חזק, וכל הדברים צפים ועולים מהתחתית, ניתן לראות את הזוועה של הלכלוך והעובש שמעולם לא חשבו שהיו שם, ובנוסף לכל מתחיל גם להיות קר..

 

היא ניסתה לאחוז את עצמה ואותם יחד, והיא צדקה..

מכיוון שכמעט מיד לאחר הקור, המצב התחיל לחזור ל'מצב הנורמלי' שהיה. הרעש פסק, הלכלוך שקע ונוקה איכשהו באמצעות מערכת המסננים שהדגים חשבו שהיתה האוקינוס, וגם החשכה שהיתה כל כך מכוערת נעלמה, וחזרה התאורה שהם היו רגילים לה..

 

הדגים הביטו ב'מלאך' ותהו כיצד היא ידעה שהכל יחזור לקדמותו, והיא השיבה שבעצם הם לא חזרו למצב שהיה, אלא שהכל כעת חדש!

הדגים הביטו סביבם וראו זאת לראשונה. כל הדברים בתחתית שהיו כל הקישוטים שנוהגים לשים לדגים באקווריום [קריון מצחקק בהומור..] כמו צוללן בבועה, בית קטן עם בת ים - כולם הוחלפו בדברים קטנים חדשים, ובמהלך החודשים שלאחר מכן, הדגים השקיעו את זמנם בחקירה וגילוי של כולם, מכסים אותם במעט לכלוך [קריון מצחקק בהומור..] והופכים אותם לחפצים שלהם..

 

מחוץ לאקווריום

 

מה בעצם התרחש? הבה נצא לרגע מחוץ לאקוריום:

האדם שהיה בעל הדירה עבר שינוי, והיה בדעתו לחדש בה את הכל, ובתהליך השיפוץ הוא הבחין שלא ניתן להזיז את האקווריום שהיה כה גדול, כך שהוא ניסה לשמור את הדגים שם בחיים, להאכיל אותם ולוודא שהם בסדר, אולם היה עליו לנתק את התאורה מן החשמל, לכסות את האקווריום בלוח כך ששום דבר מחומרי השיפוץ לא ייפול על האקווריום.

כאשר התחיל השיפוץ, הארונות שעליהם היה מונח האקווריום רטטו כל כך חזק עד שהם כמעט וניפצו את הזכוכית! הוא לא ידע זאת לפני כן, והפסיק זאת מיד כאשר הוא גילה.. אולם בתהליך הוא לכלך את המים, שהתערבלו והכל צף ועלה - הוא לא ציפה לכך אולם החליט בכל זאת לסיים את הכל, והחידוש והשיפוץ הושלמו.

 

שיפוץ היא מלאכה קשה, זה היה לו קשה מכיוון שהיה עליו לצאת מהדירה לזמן מה וזה היה לא נוח במיוחד.

כאדם בעל הדירה, הוא הבין שהוא עבר שינוי בקנה מידה גדול, אולם הדגים שחיו בעולם מבודד לא ראו את התמונה הגדולה יותר ושבעצם מתרחש שיפוץ וחידוש לקראת דברים חדשים לגמרי.

גם האדם לא ידע זאת, הוא קנה חיישן חום חדש - הישן נשבר בתהליך הרטט הגדול, הוא גילה זאת בזמן וחימם מעט את המים באקווריום. הוא החליף לגמרי את מערכת המסננים - הוא ממילא שיפץ את מערכת החימום והחשמל כך שהוא פשוט שינה גם את זה.

הדגים נשמו טוב יותר, הרגישו שונה, ו'מלאך' ידעה שמשהו השתנה, וכולם חגגו כל רגע!

 

האם עלי לצייר את התמונה עבורכם?

במידה מסוימת כולכם הם הדגים, אתם חיים במציאות שהתרגלתם אליה ואינכם מבינים כיצד גאיה עובדת, כיצד עובד הבורא היוצר, כיצד פועל השינוי, כיצד עשויה לפעול התודעה - כל מה שאתם רואים הן רק צרות... [קריון מצחקק בהומור..]

וישנם אלה הטוענים שקריון מספר שהדברים הולכים ונהיים קלים ואילו הם אינם רואים זאת כאשר הם קוראים את החדשות המספרות שהכל רק הופך להיות מכוער, והם מתקשים לנשום בעקבות החשכה המכוערת הזו..

 

ארה"ב

 

אם אתם מתגוררים בארה"ב אתם עדים למשהו בממשלה שהוא חסר תפקוד באופן משמעותי, לפתע כולם מתווכחים בכעס עם כולם, אין מצליחים להשיג שום דבר, וכל הרעיון הוא להביס את הזולת. כבר אין משנה במה אנשים אחרים מאמינים, קיים רק הרצון להביס אותם.

זה מתרחש מדי יום, ואם אתם ברי מזל אתם כולאים אותם בבתי סוהר.

זה די מפחיד מכיוון שהיו לכם 200 שנים של דמוקרטיה שעבדה, לפחות עד לרמה שהצליחו להגשים דברים, החוקים היו שילוב של רעיונות שהיו חזקים מספיק לקבל הסכמה מכיוון שהתנהל משא ומתן שהיה מעורב בדברים.

 

דבר כזה לא נראה מזה זמן רב בארה"ב...וזה מפחיד..

אתם מתחילים לראות את הדברים החשוכים שלפתע יוצאים ממחבואם ונחשפים על פני הפלנטה הזו.

הו, עדיין לא ראיתם דבר...חכו עד שתראו את היקף הזוועה של שעבוד ילדים לצורך ניצול מיני. זה הרבה יותר גדול מכפי שאתם משערים, וזה קיים כמעט בכל מקום.

הדבר הזה הוסתר היטב במשך זמן כה רב, אולם האור יוצא, יקרים. יהיו אלה שיתפסו אותם, זה יזעזע אתכם, והאופן בו זה ממומן ומי מעורב בזה יגרום לכם להלם!

וזה מגיע...

 

הדברים מחדשים את עצמם

 

ויהיו אלה שיתבוננו בחדשות, יאמרו שזה הגרוע מכל, ושאתם מועדים ללכת לאבדון. הם לא יבינו שהאקווריום עובר שיפוצים.

יגיע זמן בו האור יגיח שוב, המים יהיו טהורים, והאויר יהיה טוב יותר.

ולמרות שהדברים עשויים להישמע כמטפורה, הרי שקיימת בכולם אמת, מכיוון שהאנושות גם תנקה את עצמה ואת הפלנטה בתהליך התפתחותה.

יגיע זמן בו תתקפו את כתם הזבל הגדול באוקינוס, תנקו אותו, זה יקח זמן, אלפים יהיו מעורבים בכך מכיוון שהם יבינו שזה ממש נחוץ לעשות זאת!

האם חשבתם מעודכם שתזכו לראות זאת?

זה מגיע..

 

הטבע האנושי יתחיל להתפתח לתפישה שמעולם לא היתה לפני כן ושלא ציפיתם לה. וזו אחת הסיבות מדוע אתם יכולים לצאת ולעשות דברים שמעולם לא עשיתם לפני כן. ההיסטוריה אינה חוזרת על עצמה. יקרים, יהיו דברים מתועבים שלא יהיה לכם נוח להתבונן בהם.

 

האם ידעתם שכאשר אור מתחיל לצאת ולהופיע, גם כל אלה שהיו מושקעים בחשכה יצאו ויראו את עצמם בדרכים נוראיות. חלקם אפילו יפנו את הדרך ויקחו יחד עמם אנשים רבים בצאתם. זו תהיה דרכם לומר לאור שיקח זאת, והם יעשו זאת מכיוון שהאור מנצח.

חסרי התפקוד יהפכו לחסרי תפקוד עוד יותר, ואלה שהיו מושקעים בחשכה יבחרו בעמדה הקיצונית ביותר!

כבר סיפרתי לכם זאת בעבר, חכו לזה, עקבו אחר זה, השגיחו - אין זה אומר שהדברים מגיעים לסיומם אלא שהדברים מחדשים את עצמם.

זה עתיד להיות בקרוב מאוד בחדשות שלכם אודות אלה שיתפסו במעשים בלתי הולמים בקנה מידה גדול ביותר! אלה שידעו על הדברים האלה במשך זמן רב, ממשלות שנתנו הרשאה לדברים כאלה לקרות במשך זמן רב מאוד, ויהיו אלה שיחשפו אותם, אלא שהפעם האור יקיים את עצמו, והם יצטרכו לשאת בעונשים לשלם קנסות. קריירות יהרסו - וזה כבר מתחיל להתרחש על הפלנטה הזו - לגבי כל אלה המרגישים שהם יכולים להכפיל עצמם בחשכה ולצאת מזה בשלום, מכיוון שאחרים עשו זאת לפניהם..

 

אני מבקש להדגיש שהאקווריום שאתם חיים בתוכו מתחיל לשפר את עצמו, והרטט שאתם מרגישים הוא השינוי. הדברים שעולים מן החצץ היו שם תמיד, מתחת למראה שהיה לכם, ועתה הם רוטטים למקום בו אתם יכולים להתבונן בהם וחלקכם אפילו נושמים אותם.

זה יכול להיות עד כדי כך מכוער. אולם יקרים זהו תהליך הניקוי, זוהי ההתחדשות, זה השיפוץ - פשוט שאלו את 'מלאך'.

 

בכל אחד מכם קיימת 'מלאך' - ה'עצמי הגבוה', הנשמה, בצורה מלאכית, זה נוצר בצלמו של האל, נברא באהבה ובחמלה ובנדיבותו של הבורא היוצר.

יש לכם דנ"א שבתוכו מהדהדים כל 23 זוגות הכרומוזומים, הייחודיים לכם ולאלה מן הכוכבים.

 

זה מי שהנכם, זה מה שמתרחש, יקרים.

איזה סוג של דג תבחרו להיות? [קריון מצחקק בהומור..]

יפהפה.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020