Light Connections
 
 

 

הוראות למרפאים - פברואר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

במקומות שונים על פני הפלנטה קיימת אנרגיה שונה, אפילו בעפר האדמה, וקשה להסביר זאת מכיוון שאינכם מסוגלים לראות את האנרגיות הקיימות שם, אולם ניתן בהחלט להרגיש אותן.

שיתוף הפעולה של גאיה עם האנושות בדרכים מסוימות, יצור פעמים רבות 'כיסים' בהם אנשים

מתקבצים וחיים מכיוון שהאנרגיה שם תשפר את מה שהם עושים.

 

במקרה של מטאפיסיקה, אתם נמצאים כעת במקום כזה, סנטה פה.

במשך מאות בשנים, אפילו עוד לפני שהתחילה התרבות האמריקאית, האדמה כאן הורגשה כמקום של ריפוי, כאדמת ריפוי, וקיימת כאן התופעה המעניינת בה גאיה תומכת בבני האדם המחליטים להיות שם, לגור, לרפא, להירפא, לעשות מדיטציה, להתחבר לאדמה עם אנרגיות משמעותיות. ומשהו באנרגיה מקדם יותר ועוד מהדברים האלה, כך שהעיר גדלה.

קיימים כיסים כאלה בכל רחבי הפלנטה, ובאופן מעניין עבורכם, הם אינם המקומות הטהורים ואינם בהכרח קשורים ל'רשת הקריסטלית', למרות שקיים ביניהם קשר כלשהו במידה מסוימת. ישנם מקומות רגילים לגמרי בעלי אנרגיות יוצאות דופן.

 

ברצוני לפנות בתקשור זה לעובדים המטאפיסיים הנמצאים באזורים האלה, אלה שעושים את העבודה כאן, וברחבי הפלנטה - יש לכם נטיה להתקבץ יחד, כך שיהיו מרפאים רבים באזור מסוים, לעומת מקום אחר..

ולפני כן ברצוני לברך את האבות של האדמה הנמצאים כאן ומתבוננים באהבה, הערכה וכבוד בפגישה הזו, באנשים היושבים בכסאות.

יתכן ועבורכם זה נראה כמו נוהל תקני כלשהו, או דברים יפים ומתוקים המתאימים לפגישה מעין זו, אולם הלוואי ויכולתי להראות לכם אותם.

 

האנרגיות הרב מימדיות משתנות על הפלנטה הזו. חלק מהיחס המשתנה בין האור לחשכה במערכת היחסים שביניהם המתחילה להשתנות, משפיע על הכל כאן.

בדיון על כך 'גרדנו' רק את פני השטח, כאשר תארנו את השינויים השונים המתחילים להתרחש. התחלנו בשינוי בתודעה, באופן החשיבה השונה של האנשים, במערכות המתחילות להשתנות - אולם יש כל כך הרבה יותר מכך..

ניתן לעצב ולשנות את ההשתקפויות השונות מעברכם, ואינכם צריכים לחיות עם הצער והסבל של זכרונות קשים, רק מכיוון שהם חרתו את עצמם בדעתכם. במקום זאת יש לכם סוג חדש של שליטה על דברים אלה בעקבות באיזון החדש בין האור והחשכה.

יקרים, בעבר האנושי זה היה לעתים מאוד קשה מכיוון שנראה היה שהחשכה תמיד מנצחת, וכאלה היו פני הדברים עבור כל עובדי האור, המרפאים, המודטים. הקושי הזה נמשך על פני מאות בשנים.

 

כמעט כל המרפאים, בין אם הם נוכחים כאן או קוראים את דברי מאוחר יותר, מודעים ל'ביטוי' המתמשך של המסע החוזר לכדור הארץ של אותה הנשמה (לידה מחדש) ואתם חווים שזו אינה הפעם היחידה בה אתם עושים זאת. אתם מתעוררים פעמים רבות כעובדי אור בעולם הזה - נראה שזה דבר מה מהותי ופנימי ברשומות האקאשיות, שהשאמאניות או ההבנה לגבי אנרגיות רב מימדיות 'מפליגות' מבעד למעטה/צעיף ומגיעות לאדם ביחידות החיים השונות שלו, כך שמרפא שב ונהיה מרפא פעם אחר פעם ומחכים יותר עם כל יחידת חיים נוספת...

רבים מכם החזקים בתחומים האלה כבר עשו זאת לפני כן, דבר שנושא כשלעצמו רשומות אקאשיות, היזכרות, השתקפות של מה שלא עבד בפעמים הקודמות בעקבות אנרגיה ישנה, באותם זמנים בהם נרדפתם והיה עליכם להימלט מהמדינה, בזמנים בהם שרפו אתכם למוות - פחדו מהאנרגיה שנשאתם..

כיום אנחנו יודעים שזה היה פשוט אור ואהבה.

האנרגיה שלכם היתה פשוט חזקה מדי במקומות החשוכים ההם, ופרשו והבינו אותה שלא כהלכה כסכנה עבורם.

 

מרפאים רבים הקוראים את דברי, וחיים במקומות המיוחדים האלה על פני הפלנטה, ומוקפים בזאת, יודעים היטב אודות מה שאני מדבר כעת.

האיזון בין האור והחשכה על הפלנטה מתחיל להשתנות. זה יעורר תגובות רבות, וברצוני לשוחח מעט על כך.

 

 

 1. היכולת למתן ולרכך את העבר עם החוכמה

 

זוהי מתנה שברצוני להעניק למרפאים, למודטים, ללוחמי התפילה, למאפשרים, למסייעים לבני האדם, למאמני חיים.

הפלנטה הזו זקוקה לכם. יש לכם שושלת של מרפאים, מודטים, מאפשרים, לוחמי תפילה (אלה שנהגו להתפלל עבור אחרים, ת.ג.) או המסייעים לבני האדם. המדיטציות שלכם שינו דברים, אספתם אחרים יחד בחדר ושיניתם את הדברים פשוט מכיוון שהייתם שם וחשבתם בעקביות ושזירה.

רבים מכם עושים דברים שונים על מנת לעזור לפלנטה הזו במקומות כאלה. אתם ייחודיים, עובדי אור ייחודיים של כדור הארץ הזה, בעלי המתנות שהיו ברשותכם במשך עידנים.

 

לפעמים מרפא יתעורר, יהפוך שוב למרפא ויחפש אחר חברים ומשפחה, אולם פעמים רבות מרפא יתעורר ויהפוך לנזיר, מהסיבה הברורה שזה לא עבד עבורו לפני כן..

ככל שיותר אנשים הקיפו אתכם כך פחתו סיכוייכם לשרוד או לעשות את עבודתכם.

כך שבתקופות השבטיות, המרפא היה חי מחוץ לכפר, ואנשי השבט היו מגיעים אליו, אחד בכל פעם.. לרוע המזל קישרו אתכם עם מזג האויר, ואם הוא לא השתנה כראוי או בזמן הנכון, מישהו מהשבט היה חולף על פני ביתכם ומבשר לכם שאתם מועדים לצרות..

בזמנים של אנרגיות ישנות יותר ויותר חשכה, הכל היה מעורבב - זה גם השפיע על מי שהייתם בתקופה ההיא, מה פעלתם, ועד כמה פעלתם היטב. אלה היו זמנים ישנים יותר אך האנרגיות עדיין נישאות אתכם. זה כבר די הסתדר עתה, אולם הרשומות האקאשיות עדיין נושאות איתן פחד, חשכה, וכל אותם זכרונות של הדברים שקרו לכם בעקבות אותן מתנות שאתם נושאים אתכם כיום.

 

וברצוני לספר לכם שקיים כעת אור במקום בו הוא לא היה לפני כן, אפילו בעבר. אפילו ברשומות האקאשיות שאתם נושאים אתכם ושאתם פוחדים מאותם דברים שארעו לכם, ושהיתה בהם רק חשכה - כיום יכול להיות שם אור. במילים אחרות, לזכרונות החשוכים יש כעת היזכרויות ותפישות שונות מכיוון שכיום יש לכם חוכמה שאיתה אתם יכולים לבקר אותם מקומות מחדש, לראות אותם באור ובאופן חכם יותר, ולומר שזו היתה אנרגיה ישנה, היא אינה מייצגת אתכם כיום ואינה מתייחסת יותר לעוצמתכם כיום!

ועם החוכמה זה יהיה שונה מאוד ממה שהיה לפני כמה שנים, מכיוון שעד כה יכולתם לחזור ולראות זאת רק כדבר נוראי המשפיע עליכם כל יום. אתם יכולים לומר שהחוכמה היא אור רך המכתר כל דבר ומאפשר לכם לראות מצבים ואירועים באופן שונה, ולקבל החלטות רכות לגבי כולם, בהתבסס על ארשת והבעה חכמה ולא תגובה שונה.

כיום אתם יכולים לומר את הדברים הנכונים ולהיות אדם חכם אפילו כלפי הרשומות האקאשיות שלכם וחייכם שלכם!

זוהי מתנתם של המרפאים האנרגטיים החדשים, המתחילים לראות בעצמם את מי שהינם, באור שונה.

 

תמיד הייתם כאלה, והכשרונות האלה נישאים מבעד למעטה/צעיף, יחידת חיים לאחר יחידת חיים. עם זאת, הגיע הזמן לשמוט את העבר אשר כובל את העתיד עבורכם. זה מקל על הדבר הראשון. אורכם מאפשר לכם ליצור תפישה שונה לגבי העבר. זה מקל על המשא.

 

אני מדבר לקבוצה של עובדי אור ונשמות עתיקות שיכולותיהם עומדות 'להתפוצץ' על הפלנטה הזו, לא רק ברמה שהם יזכו לתשומת לב, אלא גם יחפשו אחריהם וישחרו לפתחם. מכיוון שמה שיש להם - עובד...

זו תהיה התחלה של שינוי אמיתי בתפישה, ואפילו אנשים בקהילה הרפואית יודו שקיימים דברים שהם אינם מבינים או יכולים להסביר אותם עדיין, ועם זאת הם רואים שהדברים האלה עובדים והם יקבלו אותם..

במדינות מסוימות, מנהיגים של ילידים מסוימים מוזמנים למצוא את המרפאים הטובים ביותר של השבטים שלהם ולהביאם לבתי החולים של הזרם המרכזי, שם הם מתקבלים בברכה, מכיוון שהריפוי שלהם עובד.

 

ברצוני שתזכרו שבתעשיה הרפואית, ברמת הליבה של הרופאים, האחיות והמסייעים, במקום בו אנשים מדממים - באמת רוצים לעזור לאנשים החולים והכואבים. זוהי תשוקתם. הם באמת רוצים ליצור ריפוי. ובעקבות הפוליטיקה, הכימיה ושאר הדברים שאינם מתפקדים שקשורים לה, התעשיה הרפואית זוכה לתדמית רעה, אולם ברמת הליבה האנשים שם באמת רוצים לעזור..

וכאשר יופיעו המרפאים שיתחילו לעזור ולרפא אנשים בדרכים שקשה להסבירן - הרופאים והאחיות לא יסרבו להכניס אותם כמו בתפישה הישנה מכיוון שהם אינם 'מוסמכים'. הם לא יבינו כיצד הם עושים את אשר הם עושים אולם הם יראו את התוצאות פעם אחר פעם. הם יזמינו אותם על מנת שיעזרו בדרכיהם שעובדות ויסכימו לשוחח על הדברים האלה מאוחר יותר. הם אפילו עשויים לבנות אגף מיוחד בבית החולים עבור זה. שינוי הגישה יגיע בעקבות שיטות הריפוי שלכם שיעבדו ויצליחו.

הדברים האלה מגיעים, יקרים, אולם הם אינם יכולים להגיע עד שאתם 'תתפוצצו' אל תוך היכולת המופלאה החדשה הזו שמתחילה להצית עצמה בכולכם.

 

יש לי כל כך הרבה הצעות עבורכם, והראשונה היא שעליכם לשמוט את הפחד מן העבר. העבר היה אז, ועתה אנחנו כאן ועכשיו. זה עתה סיפרתי לכם שזמנכם הוא כאן!

סיפרתי לכם שאתם גם תמשיכו כמרפאים ביחידת החיים הבאה שלכם, אם תבחרו בכך, ושההמשך הזה יהיה שונה לגמרי ממה שחוויתם עד כה. ביחידת החיים הבאה אתם תתעוררו עם ההיזכרות כיצד לעשות את הדברים היוצאים מן הכלל כהלכה, תדעו באופן טבעי כיצד לעבוד עם אנרגיה רב מימדית באופן יומיומי, בעוד שאחרים אינם יכולים לתפוש אותה ולחדור לעומקה.

 

זוהי תחילתה של מהפכה של נשמות עתיקות עם תכונות ריפוי שבתחילה יוכלו לראות אותם בתחום הריפוי בברור כה רב, מכיון שזה מה שהציבור מעוניין בו.

אם רבים יתחילו לעשות זאת, בעידן של תקשורת מיידית אלפים ידעו על כך, והסכר ייפתח לריפוי שהוא חדש ויעיל. דמיינו שהמרפאים לא רק יאזנו את גופכם עד לנקודה שגופכם יתחיל לעבוד עם עצמו כאשר המחלה תתחיל לזלוג החוצה מהתאים שלכם - וזה יקרה, לא תהיה לה כל ברירה מכיוון שהגוף עצמו יקבל את ההוראות כיצד לחסל אותה - ודמיינו שבשנים הבאות תוכלו להביט במראה ולראות שאינכם מזדקנים במידה כה רבה. בריאות ואיזון עושים זאת!

ואז תתחילו להבין שגופכם לא רק נרפא אלא גם ציית להוראות מהבוס (אתם!) שציינו "אני מאוזן/ת למשך זמן רב, אני מאזן/ת אפילו מעבר למה שאני אוכל ואינו הולם מכיוון שהגוף יודע עכשיו כיצד להתמודד עם זה, בעוד הוא לא היה יכול לעשות זאת לפני כן."

ריפוי רב מימדי הוא כמו הומאופתיה של התודעה, בה הגוף מקבל את המידע כיצד לעבד את הדברים בעצמו.

 

 

 2. הערוצים התחלפו

 

אתם תהיו עדים לאנרגיות רב מימדיות המדברות לרשומות האקאשיות של נשמתכם וגם לחוכמה הפנימית המולדת של האדם.

 

בריפוי מלא של הגוף אין מדובר רק בתהליכים של האיברים ובחלק המנטלי, אלא גם בהתמודדות וריפוי של תפישות העבר - דמיינו זאת. זוהי תחנת הכוח שאני מדבר עליה, וחלק מכם מחייכים מכיוון שציפיתם לכך, ולגבי האחרים - הקשיבו מרפאים:

קיימת קבוצה קטנה של מרפאים משמעותיים שהפסיקו לרפא מכיוון שהם אינם מקבלים יותר את ה'אות' - זהו דבר שלא ניתן להסבירו והמרפאים מבינים אותו.

 

קיימת תפישה רב מימדית כלשהי או הרגשה כאשר מרפאים מתקרבים למצב, למטופל, או לאדם כלשהו. ולהרגשה הזו שיש לה אנרגיה אישית מיוחדת היא אנרגיה רב מימדית שיש לה מפגש של אחדות עם התודעה שלכם עצמכם, ואתם פשוט יודעים מה לעשות...

זוהי ידיעה, מתנה. זו הדרך בה חייתם עם המתנה הזו, ואחרים נטולי היכולת הזו אינם מבינים את הידיעה הזו שלכם מכיוון שחסרות להם התפישות האלו שיש לכם. חוסר הבנה הזו היתה הבעיה של 'אתמול' - הציבור לא הבין אתכם ואתם נתפשתם בדרך חשוכה ומפוחדת. חוסר ההבנה של 'היום' אחראי על קבלתכם. אתם יכולים לרפא וזה מאוד נחוץ. אנשים מעוניינים בקסם שיש לכם, אין פחד, אולם מה אם הידיעה הזו נעצרה בכם?

אתם המרפאים סמכתם על הידיעה הזו, בכל פעם שנתקלתם במצב בו היה עליכם לעזור למישהו. ועבור חלק מכם הידיעה הזו פתאום נעלמה.. אתם מרגישים שאין יותר שזירה ועקביות ביניכם ובין הקשר לאמת הליבה האוניברסלית, שאיפשר לאותו הידע ולאותה יכולת ריפוי שהיתה לכם שתמיד יהיו שם עבורכם. ולפתע זה נעצר.

עבור חלק מכם זה היה מפחיד ומדכא, מכיוון שזה כל מה שעשיתם, ותהיתם מה יהיה בהמשך?.. חלק מכם שעדיין צעירים חשבו אפילו על פרישה מהעיסוק הזה, והכל התרחש לרבים באותו הזמן רק במספר השנים האחרונות, ונראה היה שהאור הגיע לפלנטה אולם מתנותיכם נעלמו.

 

אלה שחוו זאת וקוראים את דברי, אספר לכם את שקרה באמת - הידיעה שינתה תדרים! כמו המטפורה של תחנת רדיו שנהגתם להאזין לה והתקשורת שינתה תדרים. ואתם מכוונים לתחנה הלא נכונה או שבכלל לא קולטים שום תחנה.. רבים מכם הרגישו שעשו משהו לא טוב, או שהריפוי מתחיל להיעלם מהפלנטה.

אולם האמת היא, שלו הייתם נשארים מכווננים לתדר ההוא שגרם לכם להרגיש באופן מסוים, הרי שהייתם נשארים עדיין בתפישה הישנה, יקרים. ובאופן מטפורי, לתדר שמשודר כעת למרפאים יש ספקטרום הרבה יותר רחב מאשר זה שהיה, מבודד לדבר אחד. הספקטרום החדש הזה הוא עצום, אולם אם אינכם מוכנים להתכוונן לגודל הענקי של זה, אתם חושבים שזה נעצר, בעוד שלמעשה זה לא נעצר כלל, אלא פשוט זז והפך להיות גדול יותר.

ואם זה קרה לכם מרפאים או עובדים באנרגיה, אני נותן לכם את ההוראות האלו. אם ברצונכם להמשיך, הרי שהעידוד הוא להגיע למצב של מדיטציה, הבנה וחוכמה שהולם לכם, שרק אתם יכולים ללכת אליהם ולומר זאת ליקום, לרוח, לאבות הקדמונים ולכל מי שיקשיב מכל המדריכים סביבכם, המתחננים בפניכם שתעשו זאת, הם יקחו את ידכם ויובילו אתכם הישר אל תוך התדר החדש!

אולם עליכם לבקש זאת מהם, להיות במצב של הצהרה "איני מצפה עוד להרגשה הישנה, איני פוחד/ת מהעובדה שזו אינה יותר ההרגשה הישנה, אני מוכן/ה לתדר החדש שעתיד לשפר את כל מה שבתוכי. אני אמשיך לרפא, אני מתכוון להמשיך בעבודתי כנשמה עתיקה על הפלנטה הזו... . תנו לי כיוון וחוכמה כדי לאפשר את השינוי הזה בי." ואז צפו לזה, וזה יקרה!

 

זה מחזיר הכל לבחירה חופשית, יקרים, ולעובדה שפחד רק עוצר בעדכם - פחד מהעבר, פחד מההווה, פחד מהעתיד - מכיוון שאתם בני אדם כמו כולם ופחד הוא חלק מן הדואליות...

עם זאת אתם בני אדם עם יכולות מיוחדות לחוש מימדים ולעבוד עם ספקטרום מחוץ של כל מה שקיים במימד השלישי או הרביעי שהאנושות חיה בו. אתם מביטים ועובדים עם אנרגיה רב מימדית שמדברת למבנה התאי האנושי - זה מי שהנכם, וזה יפהפה.

 

אם כך, הדבר הראשון הוא היכולת למתן ולרכך את העבר עם החוכמה של ההבנה של החדש כיום, מדוע אירע משהו באנרגיה הישנה - על מנת שתוכלו להמשיך לנוע הלאה. נדרש לשם כך לשמוט את הפחד להביט בכך מבלי לפחד שאתם עדיין נמצאים שם או להאמין שזה עלול לקרות שוב. זה לא יתרחש שוב! אתם נמצאים על נתיב חדש!

הדבר השני היא ההבנה שהאנרגיה של ידיעתכם מעולם לא נעצרה עבורכם, זה פשוט שינה ערוצים, ואנחנו מבקשים מכם להתכוונן לערוץ הנכון, וזה אינו כה קשה, מכיוון שיש לכם עזרה.

בתוככם קיימת החוכמה הפנימית המולדת, המכירה אתכם יותר מכל דבר אחר, וכאשר הייתם שרויים בדיכאון ופרשתם מהריפוי, היא 'צעקה' לכם שעליכם לשנות ערוצים.

זוהי בחירתכם.

 

 

3. מערכת היחסים שלכם עם החשכה

 

הדבר השלישי הוא סקירה:

מערכת היחסים שלכם עם האנרגיה שתמיד סמכתם עליה שונה עתה מזו שתמיד היתה לכם, וכתוצאה מכך אינכם יכולים לשאת אתכם לאנרגיה החדשה את כל התהליכים, ההליכים וההרגלים שהיו לכם לפני שהתרחש השינוי על הפלנטה הזו, ולצפות שהכל ישאר אותו הדבר.

זה משהו שתמיד שרוי במחלוקת, מכיוון שישנם אלה שיטענו שהאל, הרוח, הם תמיד אותו הדבר ואינם משתנים, ולכן גם הם אינם מתכוונים לשנות דבר, שהתהליכים מקודשים וגם הם אינם משתנים. ואכן אני מסכים אתכם, יקרים, אהבתו הטהורה של המקור הבורא והיוצר לא השתנתה מעולם ומעולם לא תשתנה, אולם מערכת היחסים שלכם לבורא היוצר הזה לכך משתנה תמיד! ומערכת היחסים הזו היא ערכת הכלים של המרפא.

עליכם לשנות את דרכיכם, הרגליכם ורעיונותיכם לגבי כיצד הדברים עובדים עם אנרגיה. כל מה שעשיתם במהלך כל קריירת הריפוי שלכם מבוסס על איזון ישן שבין האור לחשכה.

 

ולמרות שהדבר הראשון הוא בבחינת חדשות טובות, הרי שהוא הקשה מכולם - הפסיקו את מה שאתם מאמינים שהוא נחוץ עקב מערכת היחסים הישנה שלכם בין החשכה לבין מה שאתם עושים,

הקשיבו, אינכם חייבים לנקות ולטהר את החדר, את הכלים, להשקיע זמן כאן ושם, לפנות לכיוונים מסוימים על מנת להגיע להיערכות ולאחר להמשיך... זה ישן, זה היה נחוץ ונהגתם לעשות זאת מכיוון שהחשכה היתה בכל מקום באנרגיה ישנה יותר, ואילו עתה, המרכבה של נשמתכם, עצם נוכחותכם, מנקות ומטהרות זאת באופן אוטומטי. החשכה עוזבת כאשר אתם נכנסים לחדר..

 

אלה מכם היכולים לחוש אנרגיה, אני מאתגר אתכם לבחון זאת - אולם זה לא יעבוד אם אתם נושאים אתכם פחד, אם תרעדו מפחד בהיכנסכם לחדר, ותייחלו שזה אכן יעבוד - מכיוון שזה לא יצליח... במקום זאת, עליכם לפתוח את הדלת של החדר ולצפות שזה אכן יתרחש, כאילו שאתם פוקדים על החשכה להיעלם מכיוון שהיא אינה שייכת לשם יותר, ותדעו שזה מטוהר ויהיה עליכם להמשיך בריפוי.

 

וזה מה שמתרחש, האנרגיה החדשה הזו שמתפתחת היא עבורכם, נשמות עתיקות, הרוח נושבת בגבכם! בפעם הראשונה, מכל יחידות החיים שלכם, הגעתם לפלנטה שמשתנה, עם ציון שמכם על גביה [קריון מצחקק בהנאה..] מכיוון שאתם עתידים לשאת את המשא למשך זמן מה.

 

לאחר מכן, בני אדם אחרים יתחילו לראות מה אתם מסוגלים לעשות, יבינו באמת שזה אפשרי, שהתהליך שלכם אמיתי ולא משהו חלופי אלא ענף ריפוי עיקרי נוסף, ורבים יתחילו ללמוד את השיטות שלכם - אתם תהיו המורים, המנטורים, עד שבסופו של דבר בני אדם רבים יהיו מסוגלים להפוך ולהיות בעלי אינטואיציה רפואית עבור עצמם.

המחלות של היום לא יהיו המחלות של מחר! הם יעלמו.. הפוטנציאל, הסיבות והתהליך כה שונים ממה שאתם מצפים לו! המבנה התאי יתחיל לרטוט ברטט גבוה יותר, בעקבות התודעה החדשה של האדם, ומחלות של האנרגיה הישנה לא יוכלו להיצמד למבנה גופני בעל רטט גבוה יותר. ולכן חלק מהמחלות שהורגות אתכם כיום אפילו לא תתקיימנה מחר מכיוון שהן לא יוכלו להיכנס פנימה.

 

אלו חדשות טובות! ויהיו אלה שיגחכו ויצחקו לנוכח הדברים האלה - ותשובתי תמיד היא, יקרים, בואו ונדבר על כך שוב בעוד 10 שנים...

האנושות מתחילה לרומם את עצמה אט אט. ישנם מקומות בהם זה מתרחש מהר יותר מאשר במקומות אחרים. ישנם על הפלנטה מקומות שישארו חשוכים כמעט עד לרגע האחרון, יהיו 'כיסים חשוכים' כאילו ועל התודעה הנמוכה להיות במקום כלשהו - אולם בסופו של דבר גם הם יתנקו.

לפני זמן מה סיפרתי לשותפי (לי קרול, ת.ג.) שהוא עתיד לחיות ביחידת החיים הבאה שלו באחד מהכיסים המתנקים האלה, ותפקידו יהיה לעזור בניקוי הזה [קריון מצחקק בהנאה..]

 

 

4. היפתחו לדברים שאינכם מצפים להם

 

הדבר האחרון עבור המרפאים:

אתם נוטים לצפות בטיפול לתוצאות שכבר היו לכם, טובות ככל שהיו. ציפיות אלו שלכם מגבילות את התוצאות. התבוננו בפעולותיכם, וצפו שהיעילות והתוצאות הריפוי - יוכפלו, ויהיו הרבה יותר גבוהות, מכיוון שכך יהיה! זהו הפוטנציאל בעת הזו על פני הפלנטה, עבור הנשמות העתיקות המסוגלות לראות אנרגיות רב מימדיות ועוסקים בריפוי ובאינטואיציה רפואית, מכיוון שהן עומדות 'להתפוצץ' בנראות שלהן.. ההכפלה פי 2 היא רק עבור 'היום', לאחר מכן זה יהיה פי 10...וזה יעורר את תשומת ליבם של בתי החולים, ולשם זה יגיע בסופו של דבר בעתיד - יגיע יום בו יהיו יחד בבתי החולים הגישה האלטרנטיבית, הרוחנית והמטאפיסית, בהתאם למה שיעבוד באופן הטוב ביותר עבור אדם באופן אישי, והכל יהיה מקובל מכיוון שתהיה הבנה שזה עובד..

ולא יהיו יותר אלה הספקנים שיתרוצצו על מנת לבדוק ולהפריך זאת. תוצאות הריפוי מהטיפולים האלה שיכפילו את עצמן פי 2, 3 ו 4 יוכיחו באופן מובהק שזה אכן עובד ואינו רק משהו שולי! אנשים יגיעו עם מחלה ויעזבו בלעדיה, והמחלה גם לא תחזור.

 

כאלה יהיו פני העתיד. יש מקום לרפואה אלטרנטיבית - היא לא תיפסק. יש מקום גם לרפואה הקלאסית הטובה ולרופאים בעלי יושרה, וישנו מקום לאיזון בין השניים. הכל יתחבר באופן מאוזן, ותהיה תפישה חדשה, במקום 'קופסאות קטנות וזעירות' המתחרות זו בזו מי צודק ומי טועה, מה עובד ומה אינו עובד.. יתחילו לגלות ולהבין את התודעה ההומאופתית, כאשר תוכלו לתת הוראות לגופכם, בדיוק כפי שפועלות התמציות ההומאופתיות, והחוכמה הפנימית המולדת שלכם תתחיל להגיב, והכימיה בגופכם תתחיל להגיב, פשוט מכיוון שהם יקבלו הוראות מתודעה אנושית גבוהה, שתהיה .. אתם..

ריפוי עצמי תהיה אחת מהשיטות הראשונות שתנסו אותה.

 

וכל הדברים האלה מגיעים עם ההבנה שאינכם יכולים להישאר אותו הדבר. אלה מכם המתבצרים ואינכם מוכנים לזוז מהדרכים הישנות מהמקום בו אתם נמצאים -, כל אלה מסביבכם פשוט ימשיכו הלאה ויעברו אתכם, והמלאכים מסביבכם יתבוננו בכם ויתחננו בפניכם שתמשיכו הלאה ושתבינו שאינכם יכולים להישאר במקום אחד, עם שיטה אחת, רעיון אחד, כאשר הכל מסביבכם משתנה. רק מכיוון שזה מה שעשיתם כל ימי חייכם זו אינה סיבה להאמין שזה לא ישתנה אף פעם.

 

היפתחו לדברים שאינכם מצפים להם, התייחסו לכל דלת בעתיד והתבוננו בה כעל דלת נדיבה. ואם כאשר תעברו דרכה יתכן שיתרחשו שם דברים שאינם כה נדיבים, התמודדו עם זה באהבה מכיוון שאתם הם נושאי האור, והדבר הבלתי נדיב החשוך שיקרה, פשוט יתרוצץ ויעלם במהירות כאשר תראו לו את האור.

פתרונות לדברים שלא היה להם בעבר פתרון, נמצאים קרוב ובשליטה, מכיוון שאתם נושאים יותר אור מאשר אי פעם בעבר. והאור הוא חוכמתכם לראות את הדברים באופן שונה. וזה אור שהוא זכותן של נשמות עתיקות ראויות. אינכם קורבנות של הפלנטה, אינכם קורבנות של המערכת, תודעתכם יוצרת מציאות. וכל זה מתחיל להשתנות, מכיוון שכאשר אתם תעברו מבעד לדלת צפו לדברים שיהיו באופן שברצונכם שיהיו..

כאשר עובד אור עם תודעה גבוהה מגיע למקום ומצפה לתוצאות נדיבות, זה בבחינת הזמנת מנה במסעדה אוניברסלית של אנרגיה.. והנה היא מגיעה..מכיוון שדרשתם אותה .. והמישור המלאכי מסביבכם תמיד סיפר לכם שזה אפשרי.

 

שמתם לב כיצד אנחנו מערבבים את הכל ברוחניות? יהיו אלה שיאמרו שהם מבינים את הדברים במסר בחלק של התודעה אולם הם אינם מבינים מדוע מחברים זאת לחלק של רוחניות [ קריון מצחקק בהנאה..] יקרים, קיימת הטיה בשאלה זו. בני אדם נוטים לבלבל את יופיים של הנדיבות והחמלה עם הדת של היום. אתם מחזירים ושמים זאת שוב בקופסאות ההטיה שלכם, בעוד שלמעשה הם דבר אחד..

האמת היא שככל שהתודעה של בני האדם תהיה גבוהה יותר עם סולם היעילות של הדנ"א - כך תגיעו גבוה יותר וקרוב יותר להבנה של המקור הבורא היוצר. ככל שתהיו חכמים יותר, כך המעטה/הצעיף יהפוך להיות דק יותר בין בני האדם ובין הרוח, ואז - לא תוכלו למנוע זאת. יהיה מרכיב רוחני שישמש כמאיץ בשינוי התודעה על פני הפלנטה.

מכיוון שכאשר בני אדם יראו מה אתם מסוגלים לעשות, הם יבינו, וינסו לחקות אתכם במקום להיפטר מכם מאחר והם פוחדים מכם. הם ישבו למרגלותיכם ויסכימו בפעם הראשונה לתת לכם סיכוי ולבקש שתדריכו אותם כיצד הדברים עובדים. לעולם לא תוכלו להפריד את המקור הבורא היוצר מיצירתו.

 

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020