Light Connections
 
 

 

הוראות למרפאים - פברואר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

במקומות שונים על פני הפלנטה קיימת אנרגיה שונה, אפילו בעפר האדמה, וקשה להסביר זאת מכיוון שאינכם מסוגלים לראות את האנרגיות הקיימות שם, אולם ניתן בהחלט להרגיש אותן.

שיתוף הפעולה של גאיה עם האנושות בדרכים מסוימות, יצור פעמים רבות 'כיסים' בהם אנשים מתקבצים וחיים מכיוון שזה משפר את מה שהם מאמינים בו.

במקרה של מטאפיסיקה, אתם נמצאים כעת במקום כזה, סנטה פה.

במשך מאות בשנים, אפילו עוד לפני שהתחילה התרבות האמריקאית, האדמה כאן הורגשה כמקום של ריפוי, כאדמת ריפוי, וקיימת כאן התופעה בה גאיה תומכת בבני האדם המחליטים להיות שם, לגור, לרפא, להירפא, לעשות מדיטציה, ומשהו באנרגיה מקדם יותר ועוד מהדברים האלה, כך שהעיר גדלה.

קיימים כיסים כאלה בכל רחבי הפלנטה, ובאופן מעניין עבורכם, הם אינם המקומות הטהורים ואינם בהכרח קשורים ל'רשת הקריסטלית', למרות שקיים ביניהם קשר כלשהו במידה מסוימת.

 

ברצוני לפנות לעובדים המטאפיסיים הנמצאים באזורים האלה, אלה שעושים את העבודה כאן, וברחבי הפלנטה - יש לכם נטיה להתקבץ יחד, כך שיהיו מרפאים רבים באזור מסוים, לעומת מקום אחר..

ולפני כן ברצוני לברך את האבות של האדמה הנמצאים כאן ומתבוננים באהבה, הערכה וכבוד בפגישה הזו, באנשים היושבים בכסאות.

יתכן ועבורכם זה נראה כמו נוהל תקני כלשהו, או דברים יפים ומתוקים המתאימים לפגישה מעין זו, אולם הלוואי ויכולתי להראות לכם אותם.

 

האנרגיות הרב מימדיות משתנות על הפלנטה הזו. חלק מהיחס המשתנה בין האור לחשכה במערכת היחסים שביניהם המתחילה להשתנות, משפיע על הכל כאן.

בדיון על כך 'גרדנו' רק את פני השטח, כאשר תארנו את השינויים השונים המתחילים להתרחש. התחלנו בשינוי בתודעה, באופן החשיבה השונה של האנשים, במערכות המתחילות להשתנות - אולם יש כל כך הרבה יותר מכך..

ניתן לעצב ולשנות את ההשתקפויות השונות מעברכם, ואינכם צריכים לחיות עם הצער והסבל, רק מכיוון שהם חרתו את עצמם בדעתכם. יש לכם שליטה על דעתכם!

יקרים, בעבר זה היה מאוד קשה מכיוון שנראה היה שהחשכה תמיד מנצחת, וכאלה היו פני הדברים עבור כל עובדי האור, המרפאים, המודטים.

כל המרפאים, בין אם הם נוכחים כאן או קוראים את דברי מאוחר יותר, מודעים לביטוי המתמשך שזו אינה הפעם היחידה בה אתם עושים זאת - נראה שזה דבר מה מהותי ופנימי ברשומות האקאשיות, שהשאמאניות או ההבנה לגבי אנרגיות רב מימדיות 'מפליגות' מבעד למעטה/צעיף ומגיעות לאדם ביחידות החיים השונות שלו, כך שמרפא שב ונהיה מרפא פעם אחר פעם..

רבים מכם החזקים בתחומים האלה כבר עשו זאת לפני כן, דבר שנושא כשלעצמו רשומות אקאשיות, היזכרות, השתקפות של מה שלא עבד בפעמים הקודמות בעקבות אנרגיה ישנה, באותם זמנים בהם נרדפתם והיה עליכם להימלט מהמדינה, בזמנים בהם שרפו אתכם למוות - פחדו ממה שנשאתם..

כיום אנחנו יודעים שזה היה פשוט אור ואהבה.

האנרגיה שלכם היתה פשוט חזקה מדי במקומות החשוכים ההם, ופרשו והבינו אותה שלא כהלכה.

 

מרפאים רבים הקוראים את דברי, וחיים במקומות המיוחדים האלה על פני הפלנטה, ומוקפים בזאת, יודעים היטב אודות מה שאני מדבר כעת.

האיזון בין האור והחשכה על הפלנטה מתחיל לשנות אתכם. זה יעורר תגובות רבות, וברצוני לשוחח מעט על כך.

 

1. היכולת למתן ולרכך את העבר עם החוכמה

 

זוהי מתנה שברצוני להעניק למרפאים, למודטים, ללוחמי התפילה, למאפשרים, למסייעים לבני האדם, למאמני חיים.

הפלנטה הזו זקוקה לכם. יש לכם שושלת של מרפאים, מודטים, מאפשרים, לוחמי תפילה (אלה שנהגו להתפלל עבור אחרים, ת.ג.). המדיטציות שלכם שינו דברים, אספתם אחרים יחד בחדר ושיניתם את הדברים פשוט מכיוון שהייתם שם וחשבתם בעקביות ושזירה.

רבים מכם עושים דברים שונים על מנת לעזור לפלנטה הזו במקומות כאלה. אתם ייחודיים, בעלי מתנות שהיו ברשותכם במשך עידנים.

 

לפעמים מרפא יתעורר, יהפוך שוב למרפא ויחפש אחר חברים, אולם פעמים רבות מרפא יתעורר ויהפוך לנזיר, מהסיבה הברורה שזה לא עבד עבורו לפני כן..

ככל שיותר אנשים הקיפו אתכם כך פחתו סיכוייכם לשרוד או לעשות את עבודתכם.

כך שבתקופות השבטיות, המרפא היה חי מחוץ לכפר, ואנשי השבט היו מגיעים אליו, אחד בכל פעם.. לרוע המזל קישרו אתכם עם מזג האויר, ואם הוא לא השתנה כראוי או בזמן הנכון, מישהו היה חולף על פני ביתכם ומבשר לכם שאתם מועדים לצרות..

בזמנים של אנרגיה ישנה יותר, הכל היה מעורבב - מי שהייתם, מה פעלתם, ועד כמה פעלתם היטב.

זה כבר די הסתדר עתה, אולם הרשומות האקאשיות עדיין נושאות איתן פחד, חשכה, וכל אותם דברים שקרו לכם בעקבות אותן מתנות שאתם נושאים אתכם כיום.

 

וברצוני לספר לכם שקיים כעת אור במקום בו הוא לא היה לפני כן, אפילו בעבר. אפילו ברשומות האקאשיות שאתם נושאים אתכם ושאתם פוחדים מאותם דברים שארעו לכם, ושהיתה בהם רק חשכה - כיום יכול להיות שם אור, מכיוון שיש לכם חוכמה אתה אתם יכולים לבקר אותם מקומות מחדש, לראות אותם באור, ולומר שזו היתה אנרגיה ישנה, היא אינה מייצגת אתכם כיום ואינה מתייחסת יותר אליכם כיום!

וזה יהיה שונה עם החוכמה, מכיוון שעד כה יכולתם לחזור ולראות זאת רק כדבר נוראי המשפיע עליכם כיום. אתם יכולים לומר שהחוכמה היא אור רך המכתר כל דבר ומאפשר לכם לראות מצבים, אירועים, ואישיות, ולקבל החלטות רכות לגבי כולם, בהתבסס על ארשת והבעה חכמה ולא תגובה שונה.

לומר את הדברים הנכונים ולהיות אדם חכם אפילו כלפי הרשומות האקאשיות שלכם וחייכם שלכם!

זוהי מתנתם של המרפאים, המתחילים לראות בעצמם את מי שהינם, באור שונה.

 

תמיד הייתם כאלה, והכשרונות האלה נישאים מבעד למעטה/צעיף, יחידת חיים לאחר יחידת חיים.

והגיע הזמן לשמוט את העבר אשר כובל את העתיד עבורכם.

 

אני מדבר לקבוצה של עובדי אור ונשמות עתיקות שיכולותיהם עומדות 'להתפוצץ' על הפלנטה הזו, לא רק ברמה שהם יזכו לתשומת לב, אלא גם יחפשו אחריהם וישחרו לפתחם. מכיוון שמה שיש להם - עובד...

זו תהיה התחלה של מצב בשינוי התפישה, ואפילו אנשים בקהילה הרפואית יודו שקיימים דברים שהם אינם מבינים או יכולים להסביר אותם, ועם זאת הם רואים שהדברים האלה עובדים..

במדינות מסוימות, מנהיגים של ילידים מסוימים מוזמנים למצוא את המרפאים של השבטים שלהם ולהביאם לבתי החולים, שם הם מתקבלים בברכה, מכיוון שהריפוי שלהם עובד.

 

ברצוני שתזכרו שבתעשיה הרפואית, ברמת הליבה של הרופאים, האחיות והמסייעים, במקום בו אנשים מדממים - באמת רוצים לעזור להם. ובעקבות הפוליטיקה והדברים שקשורים לה, התעשיה הרפואית זוכה לתדמית רעה, אולם ברמת הליבה האנשים שם באמת רוצים לעזור..

וכאשר יופיעו המרפאים שיתחילו לעזור לאנשים בדרכים שקשה להסבירן - הרופאים והאחיות לא יסרבו להכניס אותם מכיוון שהם לא יבינו כיצד הם עושים את אשר הם עושים. הם יזמינו אותם על מנת שיעזרו בדרכיהם שעובדות ויסכימו לשוחח על הדברים האלה מאוחר יותר.

הדברים האלה מגיעים. אולם הם אינם יכולים להגיע עד שאתם 'תתפוצצו' אל תוך היכולת המופלאה החדשה הזו שמתחילה להצית עצמה בכולכם.

 

יש לי כל כך הרבה הצעות עבורכם, והראשונה היא שעליכם לשמוט את הפחד מן העבר. העבר היה אז, ועתה אנחנו כאן ועכשיו. זה עתה סיפרתי לכם שזמנכם הוא כאן!

סיפרתי לכם שאתם גם תמשיכו בכך ביחידת החיים הבאה שלכם. ושההמשך הזה יהיה שונה לגמרי ממה שחוויתם עד כה. אתם תתעוררו עם ההיזכרות כיצד לעשות את הדברים כהלכה, כיצד לעבוד עם אנרגיה רב מימדית באופן יומיומי, בעוד שאחרים אינם יכולים לתפוש אותה ולחדור לעומקה.

 

זוהי תחילתה של מהפכה של נשמות עתיקות עם דברים שבתחילה יוכלו לראות אותם בתחום הריפוי בברור כה רב, מכיון שזה מה שהציבור מעוניין בו.

דמיינו שהמרפאים לא רק יאזנו את גופכם עד לנקודה שגופכם יתחיל לעבוד עם עצמו כאשר המחלה תתחיל לזלוג החוצה מהתאים שלכם - וזה יקרה - ודמיינו שבשנים הבאות תוכלו להביט במראה ולראות שאינכם מזדקנים במידה כה רבה.

ואז תתחילו להבין שגופכם לא רק נרפא אלא גם ציית להוראות שציינו "אני מאוזן/ת למשך זמן רב, אני מאזן/ת אפילו מעבר למה שאני אוכל ואינו הולם מכיוון שהגוף יודע עכשיו כיצד להתמודד עם זה, בעוד הוא לא היה יכול לעשות זאת לפני כן."

 

2. הערוצים התחלפו

 

אתם תהיו עדים לאנרגיות רב מימדיות המדברות לרשומות האקאשיות שלכם וגם לחוכמה הפנימית המולדת של האדם.

בריפוי מלא של הגוף אין מדובר רק באיברים ובחלק המנטלי, אלא גם בריפוי של העבר - דמיינו זאת. זוהי תחנת הכוח שאני מדבר עליה, וחלק מכם מחייכים מכיוון שציפיתם לכך, ולגבי האחרים - הקשיבו:

קיימת קבוצה קטנה של מרפאים משמעותיים שהפסיקו לרפא מכיוון שהם אינם מקבלים יותר את ה'אות' - זהו דבר שלא ניתן להסבירו והמרפאים מבינים אותו.

מרפאים מרגישים משהו מסוים כאשר הם מתקרבים למצב, למטופל, או לאדם כלשהו. וההרגשה הזו שאתם מרגישים היא אנרגיה רב מימדית שיש לה מפגש של אחדות עם התודעה שלכם עצמכם, ואתם פשוט יודעים מה לעשות...

זו הדרך בה חייתם עם המתנה הזו, ואחרים נטולי היכולת הזו אינם מבינים את הידיעה הזו שלכם. אתם המרפאים סמכתם על הידיעה הזו, בכל פעם שנתקלתם במצב בו היה עליכם לעזור למישהו. ועבור חלק מכם הידיעה הזו פתאום נעלמה.. אתם מרגישים שאין יותר שזירה ועקביות ביניכם ובין אמת הליבה האוניברסלית, אותה יכולת ריפוי שהיתה לכם.

עבור חלק מכם זה היה מפחיד ומדכא, מכיוון שזה כל מה שעשיתם.. חלק מכם שעדיין צעירים חשבו אפילו על פרישה מהעיסוק הזה, והכל התרחש במספר השנים האחרונות, ונראה היה שהאור הגיע לפלנטה אולם נעלם עבורכם.

אלה שחוו זאת וקוראים את דברי, אספר לכם את שקרה באמת - אתם פשוט שיניתם תדרים והרדיו שנוהג לדבר אליכם מכוונן לתחנה הלא נכונה..

לו הייתם נשארים מכווננים לתדר ההוא שגרם לכם להרגיש באופן מסוים, הרי שהייתם נשארים עדיין בתפישה הישנה, יקרים. ובאופן מטפורי, לתדר שמשודר כעת למרפאים יש ספקטרום הרבה יותר רחב מאשר זה שהיה, מבודד לדבר אחד. הספקטרום החדש הזה הוא עצום, אולם אם אינכם מוכנים להתכוונן לגודל הענקי של זה, אתם חושבים שזה נעצר, בעוד שלמעשה זה לא נעצר כלל, אלא פשוט זז.

ואם זה קרה לכם מרפאים או עובדים באנרגיה, הרי שהעידוד הוא להגיע למצב של מדיטציה, הבנה וחוכמה שהולם לכם, ולומר זאת ליקום, לרוח, ולכל מי שיקשיב מכל המדריכים סביבכם, המתחננים בפניכם שתעשו זאת, הם יקחו את ידכם ויובילו אתכם הישר אל תוך התדר החדש!

אולם עליכם לבקש זאת מהם, להיות במצב של הצהרה "איני מצפה עוד להרגשה הישנה, איני פוחד/ת מהעובדה שזו אינה יותר ההרגשה הישנה, אני מוכן/ה לתדר חדש שישפר את כל מה שהנני, אני אמשיך לרפא..." וזה יקרה.

 

זה מחזיר הכל לבחירה חופשית, יקרים, ולעובדה שפחד רק עוצר בעדכם - פחד בעבר, פחד בהווה, פחד מהעתיד - מכיוון שאתם בני אדם כמו כולם...

אתם בני אדם עם יכולת מיוחדת לחוש תדרים מחוץ לספקטרום של כל מה שקיים במימד השלישי או הרביעי. אתם עובדים עם אנרגיה רב מימדית שמדברת למבנה התאי האנושי - זה מי שהנכם, וזה יפהפה.

 

 

אם כך, הדבר הראשון הוא היכולת למתן ולרכך את העבר עם החוכמה של ההבנה מדוע אירע משהו באנרגיה הישנה - על מנת שתוכלו להמשיך לנוע הלאה, מבלי לפחד שאתם עדיין נמצאים שם ושזה עלול לקרות שוב. זה לא יתרחש שוב!

הדבר השני היא ההבנה ששום דבר לא נעצר עבורכם, זה פשוט שינה ערוצים, ואנחנו מבקשים מכם להתכוונן לערוץ הנכון, וזה אינו כה קשה, מכיוון שיש לכם עזרה.

בתוככם קיימת החוכמה הפנימית המולדת, המכירה אתכם יותר מכל דבר אחר, וכאשר הייתם שרויים בדיכאון ופרשתם מהריפוי, 'צעקה' לכם שעליכם לשנות ערוצים.

זוהי בחירתכם.

 

3. מערכת היחסים שלכם עם החשכה

 

הדבר השלישי הוא סקירה:

מערכת היחסים שלכם עם האנרגיה שונה עתה מזו שתמיד היתה לכם, וכתוצאה מכך אינכם יכולים לשאת אתכם לאנרגיה החדשה את כל התהליכים, ההליכים וההרגלים שהיו לכם לפני שהתרחש השינוי על הפלנטה הזו, ולצפות שהכל ישאר אותו הדבר.

זה משהו שתמיד שרוי במחלוקת, מכיוון שישנם אלה שיטענו שהאל, הרוח, הם תמיד אותו הדבר ואינם משתנים, ולכן גם הם אינם מתכוונים לשנות דבר. ואכן אני מסכים אתכם, יקרים, אהבתו הטהורה של המקור הבורא והיוצר לא השתנתה מעולם ומעולם לא תשתנה, אולם מערכת היחסים שלכם לבורא היוצר הזה לכך משתנה תמיד! ומערכת היחסים הזו היא ערכת הכלים של המרפא.

עליכם לשנות את דרכיכם.

 

ולמרות שהדבר הראשון הוא בבחינת חדשות טובות, הרי שהוא הקשה מכולם - הפסיקו את מה שאתם מאמינים שהיא מערכת היחסים שלכם בין החשכה לבין מה שאתם עושים,

אינכם חייבים לנקות ולטהר את החדר, את הכלים, להשקיע זמן כאן ושם, לפנות לכיוונים מסוימים על מנת להגיע להיערכות ולאחר להמשיך... זה ישן, ונהגתם לעשות זאת מכיוון שהחשכה היתה בכל מקום באנרגיה ישנה יותר, ואילו עתה, המרכבה שלכם, עצם נוכחותכם, מנקות ומטהרות זאת. החשכה עוזבת כאשר אתם נכנסים לחדר..

אלה מכם היכולים לחוש אנרגיה, אני מאתגר אתכם לבחון זאת - אולם זה לא יעבוד אם אתם נושאים אתכם פחד, אם תרעדו מפחד בהיכנסכם לחדר, ותייחלו שזה אכן יעבוד. עליכם לפתוח את הדלת של החדר ולצפות שזה אכן יתרחש, כאילו שאתם פוקדים על החשכה להיעלם מכיוון שהיא אינה שייכת לשם יותר, ועליכם להמשיך בריפוי.

 

וזה מה שמתרחש, האנרגיה הזו היא עבורכם, הרוח נושבת בגבכם! בפעם הראשונה, מכל יחידות החיים שלכם, הגעתם לפלנטה שמשתנה, עם ציון שמכם על גביה [קריון צוחק..] מכיוון שאתם עתידים לשאת את המשא למשך זמן מה.

לאחר מכן, בני אדם אחרים יתחילו לראות מה אתם מסוגלים לעשות, יבינו שזה אפשרי ויתחילו ללמוד את השיטות שלכם - אתם תהיו המורים, המנטורים, עד שבסופו של דבר בני אדם רבים יהיו מסוגלים להפוך ולהיות בעלי אינטואיציה רפואית עבור עצמם.

המחלות של היום לא יהיו המחלות של מחר! הם יעלמו.. הפוטנציאל והתהליך כה שונה ממה שאתם מצפים לו! המבנה התאי יתחיל לרטוט ברטט גבוה יותר, בעקבות התודעה החדשה, ומחלות של האנרגיה הישנה לא יוכלו להיצמד למבנה גופני בעל רטט גבוה יותר. ולכן חלק מהמחלות שהורגות אתכם כיום אפילו לא תתקיימנה מחר מכיוון שהן לא יוכלו להיכנס פנימה.

 

אלו חדשות טובות! ויהיו אלה שיגחכו ויצחקו לנוכח הדברים האלה - ותשובתי תמיד היא, בואו ונדבר על כך שוב בעוד 10 שנים...

האנושות מתחילה לרומם את עצמה אט אט. ישנם מקומות בהם זה מתרחש מהר יותר מאשר במקומות אחרים. ישנם על הפלנטה מקומות שישארו חשוכים כמעט עד לרגעים האחרונים, יהיו 'כיסים חשוכים' כאילו ועל האנרגיה החשוכה להיות במקום כלשהו - אולם בסופו של דבר גם הם יתנקו.

לפני זמן מה סיפרתי לשותפי (לי קרול, ת.ג.) שהוא עתיד לחיות ביחידת החיים הבאה שלו באחד מהכיסים המתנקים האלה, ותפקידו יהיה לעזור בניקוי הזה [קריון צוחק..]

 

4. היפתחו לדברים שאינכם מצפים להם

 

הדבר האחרון עבור המרפאים:

אתם נוטים לצפות למה שכבר היה לכם, טוב ככל שיהיה. ציפיות אלו שלכם מגבילות את התוצאות. התבוננו בפעולותיכם, וצפו שהיעילות והתוצאות הריפוי - יוכפלו, מכיוון שכך יהיה! זהו הפוטנציאל בעת הזו על פני הפלנטה, עבור הנשמות העתיקות המסוגלות לראות אנרגיות רב מימדיות ועוסקים בריפוי ובאינטואיציה רפואית, מכיוון שהן עומדות 'להתפוצץ'..

ההכפלה פי 2 היא רק עבור 'היום', לאחר מכן זה יהיה פי 10...וזה יעורר את תשומת ליבם של בתי החולים, ולשם זה יגיע בסופו של דבר - יגיע יום בו יהיו יחד בבתי החולים הגישה האלטרנטיבית, הרוחנית והמטאפיסית, בהתאם למה שיעבוד באופן הטוב ביותר עבור אדם באופן אישי, והכל יהיה מקובל מפני שזה עובד..

ולא יהיו אלה הספקנים שיתרוצצו על מנת לבדוק זאת. תוצאות הריפוי מהטיפולים האלה שיכפילו את עצמן פי 2, 3 ו 4 יוכיחו באופן מובהק שזה אכן עובד ואינו רק משהו שולי! אנשים יגיעו עם מחלה ויעזבו בלעדיה, והמחלה גם לא תחזור.

 

כאלה יהיו פני העתיד. יש מקום לרפואה אלטרנטיבית - היא לא תיפסק. יש מקום גם לרפואה הקלאסית הטובה ולרופאים בעלי יושרה, וישנו מקום לאיזון בין השניים. הכל יתחבר באופן מאוזן, ותהיה תפישה חדשה, במקום 'קופסאות קטנות וזעירות' המתחרות זו בזו מי צודק ומי טועה, מה עובד ומה אינו עובד.. יתחילו לגלות ולהבין את התודעה ההומאופתית, כאשר תוכלו לתת הוראות לגופכם, בדיוק כפי שפועלות התמציות ההומאופתיות, והחוכמה הפנימית המולדת שלכם תתחיל להגיב, והכימיה בגופכם תתחיל להגיב, פשוט מכיוון שהם יקבלו הוראות מתודעה אנושית גבוהה, שתהיה ..אתם..

ריפוי עצמי תהיה אחת מהשיטות הראשונות שתנסו אותה.

 

וכל הדברים האלה מגיעים עם ההבנה שאינכם יכולים להישאר אותו הדבר. אלה מכם המתבצרים ואינכם מוכנים לזוז מהמקום בו אתם נמצאים -, כל אלה מסביבכם פשוט ימשיכו הלאה ויעברו אתכם, והמלאכים מסביבכם יתבוננו בכם ויתחננו בפניכם שתמשיכו הלאה ושתבינו שאינכם יכולים להישאר במקום אחד, עם שיטה אחת, רעיון אחד, רק מכיוון שזה מה שעשיתם כל ימי חייכם.

היפתחו לדברים שאינכם מצפים להם, התייחסו לכל דלת בעתיד והתבוננו בה כעל דלת נדיבה. ואם כאשר תעברו דרכה יתכן שיתרחשו שם דברים שאינם כה נדיבים, התמודדו עם זה מכיוון שאתם הם נושאי האור, והדבר הבלתי נדיב שיקרה, פשוט יתרוצץ ויעלם במהירות.

פתרונות לדברים שלא היה להם בעבר פתרון, נמצאים קרוב ובשליטה, מכיוון שאתם נושאים יותר אור מאשר אי פעם בעבר. אינכם קורבנות של הפלנטה, אינכם קורבנות של המערכת, וכל זה מתחיל להשתנות, מכיוון שכאשר אתם תעברו מבעד לדלת אתם תצפו לדברים..

כאשר עובד אור עם תודעה גבוהה מגיע למקום ומצפה לתוצאות, זה בבחינת הזמנת מנה במסעדה של היקום.. והנה היא מגיעה..כי דרשתם אותה .. והמישור המלאכי מסביבכם תמיד סיפר לכם שזה אפשרי.

 

שמתם לב כיצד אנחנו מערבבים את הכל ברוחניות? יהיו אלה שיאמרו שהם מבינים את הדברים בחלק של התודעה אולם הם אינם מבינים מדוע מחברים זאת לחלק של רוחניות [ קריון צוחק..] יקרים, אתם מחזירים ושמים זאת שוב בקופסאות, בעוד שלמעשה הם דבר אחד..

תודעה גבוהה יותר היא בני אדם עם סולם היעילות של הדנ"א - ככל שתגיעו גבוה יותר וקרוב יותר להבנה של המקור הבורא היוצר, כך המעטה/הצעיף הופך להיות דק יותר, ואז - לא תוכלו למנוע זאת. יהיה מרכיב רוחני שישמש כמאיץ בשינוי התודעה על פני הפלנטה.

מכיוון שכאשר בני אדם יראו מה אתם מסוגלים לעשות, הם יבינו, וינסו לחקות אתכם במקום להיפטר מכם מאחר והם פוחדים מכם. הם ישבו למרגלותיכם ויסכימו בפעם הראשונה לתת לכם סיכוי ולבקש שתדריכו אותם כיצד הדברים עובדים.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020