Light Connections
 
 

 

ארבעת הכיוונים - פברואר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו נמצאים באדמה העתיקה של הנאוואחו, ולפני שאתחיל במסר, אני מבקש רשות מהאבות להעביר אותו במקום הזה, בגומחה המדהימה בה חיו הקדמונים - 'הוגן'... האנרגיה של האבות נשארת במשך דורות. הם תמיד יהיו כאן, כך שתמיד יהיו זמינים לעזרה וחוכמה לכל אלה שיצעדו ויחיו על האדמה הזו, כולל המבקרים...

 

(* הערה:

בגומחה הזו היה חדר מקודש שהיו משתמשים בו בעיקר למטרות טקסיות. בשל ההרמוניה ששררה בו, הוא שימש גם להגנה ומקלט למשפחה, שהיתה יכולה לעבור את הקשיים בחיים כחלק מהרמוניה של הסביבה ובטיפולה של אמא אדמה.... ת.ג.)

 

זהו הזמן לחלוק את חוכמת הקדמונים שנלמדה ממש כאן עם אלה מהחברה המודרנית, הזקוקים לדעת כל כך הרבה דברים שאיש לא סיפר להם אודותיהם. ולכן אנחנו מבקשים רשות מהאבות, מכיוון שהמסר יהיה מעט שונה הפעם..

 

יקרים, יתכן ואתם מודעים - ובמיוחד כאן במקום הזה - לארבעת הכיוונים המקודשים והמשמעותיים לתרבות הזו,, שמסבירים כיצד היא התייחסה לרוח, והם אינם לבד בכך, מכיוון שקיימות תרבויות ברחבי כל הפלנטה שמעניקות כבוד לארבעת הכיוונים המקודשים לפני שיעשו כל פעולה אחרת..

לארבעת הכיוונים יש שמות לכאורה של המצפן. התרבות כאן מכבדת אותם על פי סדר מסוים, אולם איני עומד לעשות כמותם, מכיוון שאכבד אותם בדרך ייחודית מאוד, ובכל פעם זה יהיה שונה.

כלומר, לו הייתי יושב כאן מחר,הסדר היה שונה..

 

הרוח נושבת, ולא בהכרח מכיוון אחד מקודש, ואם הרוח נושבת מכיוון מסויים, אלה שמכווננים לאדמה יכולים להבין מה המשמעות של זה, מה אמור להגיע, האם העונה משתנה או האם קיים שינוי לא רגיל במזג האויר. זה קשור למים, לציד, וכל אותם הדברים לצורך ההישרדות.

ואם הרוח נושבת לכיוון אחר, זה אותו הדבר... לעולם אין לדעת מאיזה כיוון הרוח תגיע, או לאיזה כיוון היא תשוב.

 

ברגע זה הרוח נושבת בכיוון מסוים, ולכן זה ישנה את הסדר בו נדבר על הכיוונים - זו 'הרוח של היום'...

ולא רק נכבד את הרוחות, אלא נעשה משהו שכבר עשינו בעבר, ונשתמש באות הראשונה באנגלית של כל כיוון, ונקנה לה משמעות לצורך למידה,

 

מזרח

 

הבה נתחיל ונכבד את המזרח - EAST - והאות הראשונה תייצג הארה E - Enlightenment))

זוהי מילה שכיחה, ונשמות עתיקות רבות הקוראות זאת יהנהנו בראשן ויאמרו לעצמם שהם מבינים את משמעותה, אולם אגדיר אותה עכשיו מחדש:

הארה כיום מדברת על כל אדם היודע שהוא אינו יודע הכל... מה שעתיד להגיע ושהוא אינו יודע לגביו, הופך לאור שיזרח על פני משהו שהוא אינו יודע ומכיר.

לכן אדם מואר יכול להיות בכל מקום ובכל זמן, והדבר אינו צריך בהכרח להיות קשור לרוחניות, או לתרבות מסוימת.

זהו כל אדם היודע מה לימדו אותו, מכיר את המסורות שלו ואת הקדמונים, מכיר את הוריו ואת הכנסיה שלו, אולם הוא פתוח למשהו חדש וגדול מכיוון שהזמנים משתנים והרוח נושבת מכיוון אחר.

 

הבורא הוא הבורא ולעולם אינו משתנה.

האדמה היא האדמה ולעולם אינה משתנה.

השינוי הוא במערכת היחסים בין בני האדם לכל זה.

לכן, עד כמה שאתם חושבים שאתם יודעים - יתכן ויש יותר מזה, ואפילו יותר ממה שסיפרו לכם אבותיכם. כאשר התודעה שלכם תתחיל לעלות, האדמה תראה לכם אפילו יותר ממה שהיא הראתה לאבות. הבורא היוצר, המעטה/צעיף, ממלכת המלאכים - כל אלה יראו לכם יותר ממה שהראו לפני כן.

והאפשור של זה יוצר אדם מואר.

 

זה מאוד מעשי, ולא קשור בהכרח למערכת אמונות. דמיינו פיסיקאי מואר ופיסיקאי שאינו מואר.

הפיסיקאי שאינו מואר מאמין שכל מה שנתגלה הוא מדויק ואמיתי, שחוקי הפיסיקה הם סטטיים, אינם נעים, ושזוהי הדרך בה פועל היקום! והוא הוכיח זאת פעם אחר פעם בכל מהלך חייו.

גם הפיסיקאי המואר טוען כך, אולם הוא גם מוסיף ואומר שכל זה יכול להשתנות.

הדברים שמשתנים ועשויים להפתיע את הפיסיקאים הם אלה:

באנרגיה הישנה, מודדים דברים בפיסיקה על מנת לגלות את 'החוקים', לדעתכם. החוקים האלה נרשמים, הופכים למשהו מוצק שאינו ניתן לשינוי, ואתם פועלים על פיהם, בהמצאות שלכם, בכל מה שאתם מאמינים בו, ויוצרים חוקים שהם 'לתמיד'...

והפיסיקאי המואר טוען שאלה אינם חוקים, אלא ברירת מחדל - מכיוון שאם לא משנים שום דבר, מקבלים תמיד אותה תוצאה...

 

ברצוני לפנות לפיסיקאים, במקרה שאתם קוראים את הדברים האלה:

אם תמדדו את הדברים שניוטון מדד, שאתם מאמינים שהוא מסר לכם אותם והשתמשתם בהם זמן כה רב - התחילו להתבונן במרכיבים של הפורמולות של הפיסיקה, במיוחד בכוח הכובד, במסה ובצפיפות - ושאלו את עצמכם מה לו אחד מאלה היה בר שינוי? מה לו יכולתם לשנות את המסה?

למשל, על שולחן ישנה גולה, אתם יודעים את משקלה, היכן היא נמצאת, עד כמה מהר היא תיפול וכיצד היא תנוע, ואתם מסכמים את הניסוי ועוברים הלאה... ובינתיים הגולה אומרת לכם 'כן, אבל מה יקרה אם תשנו את המסה שלי, ואז אשקול פחות ואתנהג אחרת, לא על פי מה שאתם חושבים.....'

מה אם כל החוקים הם ברירת מחדל המחכים לכם שתשנו חלק מהגורמים?

זהו הפיסיקאי המואר הטוען שאינו יודע את אשר הוא אינו יודע, ושום דבר אינו לעד. אין שום חוק שאינו ניתן לשינוי.

 

וכאשר אתם מיישמים זאת בחיי היומיום שלכם, אתם אומרים לעצמכם שאתם יודעים מה סיפרו לכם אמכם, ואביכם, והכנסיה, ואתם משתמשים בכך ומכבדים זאת, אולם אתם תמיד נשארים פתוחים למשהו טוב יותר, גדול יותר, חדש, שישפר הכל...

זה יהיה נפלא ומרהיב לו האדמה תתחיל לדבר אתכם באופן שלא דיברה לפני כן, מכיוון שהאנושות הגיעה למצב בו היא יכולה עכשיו להאזין לה.

 

הוריכם, סביכם והכנסיה לא טעו, הם פשוט שמעו רק את מה שהיה אפשרי לשמוע בזמנו, ובאנרגיה חדשה של הארה, יותר דברים אפשריים, ניתן לראות ולשמוע יותר דברים, וזה מתחיל לשנות את כל מה שאתם עושים.

 

המסר הזה יהיה שנוי במחלוקת, מכיוון שישנם אלה שאינם רוצים להתבלבל עם מה שנאמר להם, וזהו ההבדל בין הארה לחוסר הארה.

 

דרום

 

הבה נעבור ונכבד את הדרום - SOUTH - והאות הראשונה תייצג סנכרון S - Synchronicity))

אתם חושבים שסנכרון קשור למזל, לסיכוי. אתם נמצאים במקום הנכון ובזמן הנכון, והסנכרון יצור עבורכם משהו מיוחד.

חלק מהאנרגיה החדשה - אפילו החלק בה האדמה מדברת אליכם באופן שונה - הוא הצפיה לדברים שבעבר היו רק סיכוי...

אני יושב באדמה בה האבות ניסו תמיד לספר לכם שביכולתכם לשלוט על הסיכויים בנוגע למזג האויר, לציד, להישרדות..

הם אמרו שאם עושים דברים מסוימים באופן מסוים, ומצפים לדברים מסוימים, הרי שהאדמה תשתף פעולה עם זה.

זהו מידע עתיק ועכשיו אתם לומדים אותו מחדש על בסיס יומיומי.

 

יקרים, תודעה היא אנרגיה, ואם אתם מפעילים את האנרגיה הזו בצפיה, אתם יכולים לעוות את רעיון הסיכוי כולו, ויכולים להביא אותו לעצמכם.

אתם יכולים לשלוט בדברים מסוימים מעבר לשליטה הנורמלית.

אתם יכולים ללכת למקום כלשהו ולצפות לפגוש מישהו שלדעתכם עליכם להכיר אותו מכיוון שיש לו מידע שאתם עשויים להזדקק לו.

זה קשור לתודעה מתוכננת ומעוצבת, האופן בו אתם מעמידים את חייכם, האם אתם מהלכים עם אותה עמדה וגישה ששום דבר לא ישתנה לעולם, לא יהיה יותר טוב עבורכם, שתמיד יהיה אותו הדבר ופשוט יש לעבור את החיים האלה?

תודעה היא אנרגיה, באופן המעמיק והמשמעותי ביותר, ועובדת כה טוב, כך שכל מה שאתם חושבים עליו - תקבלו אותו...

אם אתם אומרים לעצמכם ששום דבר טוב אינו קורה לכם אף פעם, שום דבר אינו משתנה עבורכם, זה בבחינת הזמנה מהיקום שכך אכן יהיה...

כמעט כמו שישנה פמליה של האבות המקשיבה לרצונכם הזה שיוצא ונאמר מפיכם, מתודעתכם - אתם חיים בתרבות בה חינכו אתכם לכך - והם מעבירים לכם את רצונכם הזה..

 

בני האדם המבינים שהתודעה יכולה לשנות למעשה את הסיכויים, יכולים להזמין דברים, כמו מתוך תפריט במסעדה...הם יכולים להזמין לעצמם פגישה עם האדם הנכון, עם המידע הנכון, ולשם כך להיות במקום הנכון ובזמן הנכון למטרה הזו..

הם מהלכים מתוך צפיה שיקרו דברים טובים שישפרו את חייהם - וגישה זו מחוללת הבדל! אין מדובר רק במשאלת לב, מדובר בכם היוצרים עם האנרגיה של התודעה!

יקרים, אתם יכולים לשנות את מזג האויר עם האנרגיה של התודעה - הקדמונים עשו זאת במשך אלפי שנים.

 

צפון

 

הבה נעבור ונכבד את הצפון - NORTH - והאות הראשונה תייצג את האדם החדש N - New Human))

דיברתי על האדם החדש במשך שנים כה רבות! מדובר באדם שאינו נראה כמו האדם ההיסטורי, הוא מבין את האנרגיה של חמלה וכיצד היא פועלת. האדם החדש יהיה לא רק בתחום הרוחני, אלא בתחומים שונים בחיים - והאמינו או לא - הוא יופיע בפוליטיקה, ובעולם התאגידים.

זה יהיה אדם שיתחיל להבין תהליך חדש לגבי אופן חשיבתם של האנשים ומה הם מתחילים לרצות - דברים שמעולם לא רצו לפני כן בהיסטוריה.

לאדם החדש ישנה תכונה ומאפיין מסוים ששונה כל כך מהאדם המיושן יותר:

האדם הישן התבונן בהיסטוריה ואמר לעצמו שהיא תחזור על עצמה, מה שהיה הוא שיהיה, שוב, זה מעגלי ואין מה לצפות לשום דבר שונה...

האדם החדש יבין שהדברים אינם חייבים לחזור על עצמם מכיוון שמגיעים מאפיינים חדשים שישנו את העתיד ואת הפוטנציאלים של כל דבר.

לאדם החדש אין מאפיין רק של תקווה - יש לו תכונה של עיצוב המציאות. הוא יבין שכאשר מתרחשים דברים חדשים המתייחסים לתודעה, הרי שתודעה ישנה לא תחזור על עצמה בעתיד. העבר אינו נחשב יותר ככלי מדידה לגבי מה שצפוי להגיע.

ככל שתתקיימו יותר, כך תראו זאת, יקרים. ותמיד יהיו מתנגדים לכך שיאמרו לכם שאתם משוגעים ומתעלמים מאלפי השנים של ההיסטוריה והטבע האנושי, כאילו שהם אינם נחשבים או שלא התרחשו כך.. והאדם החדש יעמוד מולם ויאמר להם שהדברים כבר אינם עובדים כך יותר..

כל זה מגיע, וחלק מכם כבר רואים זאת בדברים המתרחשים על הפלנטה.

 

מערב

 

הכיוון האחרון שברצוננו לדבר עליו ולכבד הוא המערב - WEST - והאות הראשונה תייצג היום את הנשים W - Women))

יקרים, אל תבינו שלא כהלכה את דבריו של קריון - זה אינו קשור לפוליטיקה או לזכויות נשים, אלא זה קשור להגיון הבריא.

אתם תתחילו לראות הכרה בכך שנשים עושות משהו טוב יותר מגברים:

הן יולדות...[ צחוק של קריון..] ולאחר הן מחנכות את ילדיהן, הן בעלות חמלה וסבלנות - ילדים תמיד רצים לאמהות כאשר הם מסתבכים בצרות..

הנשים מצוידות בכל מה שנדרש - באופן מנטלי ותודעתי - על מנת להיות המדריכות הרוחניות על הפלנטה הזו. מבין שני המגדרים, הן בעלות הגורם הגבוה ביותר של האינטואיציה, וזה מאפשר להן את האנרגיה השאמאנית שאתם זקוקים לה על מנת שתדריך אתכם לעבר העתיד!

 

כרגע, יקרים, רבות ממערכות האמונה מלאות בגברים. זה לא ישאר כך, המספר ידלדל, וזה אינו קשור בפוליטיקה או במלחמה, אלה האנשים הצעירים שלא יסכימו יותר למצב הזה!

הם יתבוננו במצב של החברה ויכריזו שזה אינו מתאים להם, הם יעזבו כל דבר שיקר לכם כיום, זה ידלדל, זה לא יעניין אותם יותר..

ההתגלות הזו תהיה במספר מערכות אמונה, כאשר בעבר היתה להם רק מנהיגות גברית, ומנהיגות נשית תתחיל לכהן גם כן. ויהיה ברור מי מהם עושה עבודה טובה יותר.

 

אט, אט, תרצו לפנות לנשיות לקבלת עצה רוחנית, כמו שנהגתם כילדים עם האמהות.. עד כמה שהגברים הם חזקים, הנשים יכולות לבצע את הדברים האלה טוב יותר.

יקרים, כך היה נהוג בזמנים הקדומים, וזה מתחיל לשוב כיום..

 

בשעה שני יושב ברגע זה על הכסא עם שותפי (לי קרול, ת.ג.), הרוח נושבת, ואלה המאפיינים שרציתי לשוחח עליהם היום, המכבדים את ארבעת הכיוונים המקודשים.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020