Light Connections
 
 

 

תודעה הומאופתית - פברואר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו נמצאים באדמה העתיקה של הנאוואחו, ה'דינה' (בני השבט מכנים עצמם בשם זה שמשמעו בשפתם 'עם', ת.ג.). זוהי שעת ערב, קריר ושקט. הקבוצה שיושבת לפני התכנסה על מנת להקשיב למילים..

ברצוני להציג בפניכם בקצרה נושא שאכנה אותו 'הגיון רוחני אולטימטיבי', באופן שיפנה לחלק בדעתכם שאינו אזוטרי בהכרח - ועדיין מדובר בדברים רוחניים, אודותיכם, אודות גופכם, המבנה התאי שלכם, ובריאותכם.

 

בתוך כל אחד מכם נמצאת 'החוכמה הפנימית המולדת', אותו הגוף החכם, שמרפאים משתמשים בו כבר זמן רב..

יקרים, זה עתיד לערב ריפוי עצמי.

התיאור יהיה קצר ותמציתי על מנת שתבינו את ההגיון של הדברים האלה.

 

קינסיולוגיה והחוכמה הפנימית המולדת

 

אלה שעובדים עם בדיקות שריר - קינסיולוגיה - מבקשים במשך שנים מאותה 'חוכמה פנימית מולדת', מסרים ותשובות שלא ניתן לקבל אותם רק מהתודעה בלבד.

גופכם אחראי לדברים כה רבים באופן פנימי, לכימיה שלו, לבריאותו, למלחמה במחלות - ונראה שדברים אלה מוסתרים מכם. עד שהמחלה כואבת לכם, אינכם אפילו מסוגלים לדעת שהותקפתם על ידה. ומצב זה אינו מצב כה מואר...אולם כרגע זו הדרך בה פועל גופכם.

'החוכמה הפנימית המולדת' אינה חייבת לחכות עד שמופיע כאב, היא יודעת באותה שניה שחיידק עלול להשפיע עליכם.

אינכם יודעים דברים כה רבים - ללא מבחני אלרגיה, אינכם יודעים למה אתם אלרגיים, אולם 'החוכמה הפנימית המולדת' יודעת..

 

ההנחה היא שקינסיולוגיה עובדת, והוכח, פעם אחר פעם, שאתם יכולים לחקור את 'חוכמתכם הפנימית המולדת', ומכאן ההנחה ש'החוכמה הפנימית המולדת' היא אמיתית ומעבירה לכם מסרים, כלומר, גופכם מקשיב ורוצה לעזור - וזה דבר חשוב!

למעשה, 'חוכמתכם הפנימית המולדת' יודעת שכרגע התודעה שלכם מנותקת. הקינסיולוגיה יודעת על נוכחותה התמידית של 'החוכמה הפנימית המולדת'.

גם אלה שמראיינים את הגוף בתהליכים אחרים, יודעים זאת. מרפאים יודעים זאת מאז ומתמיד, וחוקרים את 'החוכמה הפנימית המולדת' בכל אחד מכם המבקש זאת, על מנת למצוא מהי הבעיה, וכיצד לעבוד לפתור אותה..

 

הומאופתיה והחוכמה הפנימית המולדת

 

עכשיו, כפי ששותפי נוהג לומר (לי קרול, ת.ג.), הפכו את הדף..

הומאופתיה היא אחת מטכניקות הריפוי העתיקות ביותר, והוכח שהיא עובדת כבר במשך מאות בשנים.

וגם כאן מעורבת 'החוכמה הפנימית המולדת', מכיוון שבאמצעות נטילת תמציות מתחת ללשון, שולחים ל'חוכמה הפנימית המולדת' סימן או הנחיה לריפוי

ההומאופתים מכינים את התמציות לצורך ההוראות שניתנות לגוף. התמציות האלו כה קטנות, שאין אפשרות שתהיה כל תגובה מהגוף - ועדיין הן עובדות.

כך ש'חוכמתכם הפנימית המולדת' מקשיבה ברמה מסוימת למה ששמים בתוך התמציות שנותן הנחיות לריפוי. וזה עובד!

 

תודעה והחוכמה הפנימית המולדת

 

עכשיו הבה נרחיב את ההגיון לשלב הבא.

ב 15 השנים האחרונות הוכח שהתודעה היא אנרגיה, ואפילו המדע מחפש אחריה על מנת לבחון כיצד היא פועלת ומגיבה בפיסיקה... לכן,מדוע שלא תהיה הומאופתיה של התודעה, שבאמצעותה תוכלו להורות לגוף באותה רמה שפועלת התמצית של ההומאופתיה?

הבעיה היא שזה מגיע מתוככם, ואינכם יכולים להתנתק כאשר אתם מוסרים הנחיות לגופכם. קיים רגש סביב זה, בעוד שלתמצית הומאופתית אין כל רגש. אלו פשוט הוראות ישירות לגוף לבצע דבר מה, והגוף מציית ופועל על פי זה.

הפיסה החסרה לתודעה וריפוי היא, שעליכם להתחיל להבין את התהליך שאתם זקוקים לו עם גופכם שלכם, על מנת שתוכלו להנחות אותו.

יתכן שאינכם יודעים כלל מה לבקש ממנו באופן מסוים. אינכם מכירים את הכימיה, ויתכן שאפילו אינכם יודעים מה לא כשורה אתכם - כך שההוראות שלכם תהיינה לרפא את מה שאתם אינכם מבינים אולם 'חוכמתכם הפנימית המולדת' כן מבינה ויודעת.

זהו גשר. אם 'החוכמה הפנימית המולדת' תשמע את ההוראות האלו, היא תדע מה לעשות, מכיוון שההוראות מגיעות מהבוס, מהמאסטר שאחראי על כל תא.

והמאסטר גם עושה דבר מה נוסף, יש לו רגש והוא מקווה שזה יעבוד.. לפעמים המאסטר אומר 'בבקשה'.. - מתי שמעתם תמצית הומאופתית אומרת 'בבקשה'...?

 

התרגיל והתהליך, אם תבחרו לעשות זאת, היא הוראה בבחינה של פקודה, ללא רגש, מבלי לבקש, מבלי לקוות, אלא למעשה מתוך ידיעה שהדברים עובדים!

 

בדברים האלה עובדים כבר מאות בשנים באמצעות תהליכים אחרים. כמה מאות שנים נוספות נדרשות לכם על מנת שתבינו שזה יכול לעבוד בדרך הטובה ביותר באמצעות תודעה שפוקדת על המבנה התאי לעשות את הדבר הבריא ביותר.

אתם יכולים לומר את הדברים הבאים:

"הנה ההנחיות עבורך, 'חוכמתי הפנימית המולדת':

איני יודע/ת מה כואב ברגע זה, ומדוע, אולם ברצוני שתכנסי לפעולה ותביאי לאיזון. והראי לי את הדברים שעלי לראות ואיני יודע לגביהם. אלה הדברים שאני פוקד/ת עלייך לעשות. לכי ועשי זאת!.."

 

קיימת נטיה לנשמות עתיקות וחומלות לפנות ל'חוכמה הפנימית המולדת' כאילו והיתה אדם. אתם מודים לה, מבקשים ממנה, מספרים לה שאתם כה שמחים שהיא שותפה. אינכם חייבים לפנות אליה בדרך הזו, אינכם צריכים לבקש ממנה, היא מגויסת ושותפה, האנטנה שלה תמיד פתוחה.

ולו יכולתם לחקור כעת את 'החוכמה הפנימית המולדת' היא היתה מודה לכם על שאתם עושים זאת [צחוק של קריון..] מכיוון שזה מה שנדרש, מכיוון שהיא זקוקה להנחיות והוראות, לא בקשות או רצונות, או תקוות - אל תבקשו ממנה, אמרו לה מה לעשות!

 

'החוכמה הפנימית המולדת' היא 'אתם', זוהי הישרדות, וברצוננו שתישארו כאן זמן רב.

 

זהו רק קצה הקרחון לגבי לאן מועדות פניהם של הדברים האלה, כיצד לתמרן את תודעתכם שלכם באופן כזה עבור עצמכם, עד שגופכם יבין ויעבוד.

וזה שונה מתפילה למשהו, או לעשות מדיטציה. אתם פוקדים על התאים שלכם ומורים להם כיצד להתנהג, והתאים מקשיבים, האמינו לי...אתם עוד תראו זאת..

 

זה מספיק לעכשיו..גם השמש נעלמה עכשיו לגמרי, והקור מגיע...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020