Light Connections
 
 

 

הבחירה - ינואר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

ישנם עדיין כאלה שאינם בטוחים כיצד להתנהג במהלך תקשור, ישנם כאלה שעדיין אינם מסכימים שזה אפשרי.

זה באמת אינו משנה.

רק לכמה רגעים, אנחנו מבקשים מכם להיות במדיטציה, בעקביות ולכידות עם המסר הזה עד לרמה כזו שתוכלו אפילו לשמוע אותו מגיע עוד לפני שהוא נאמר.

זהו זמן קצר ואנחנו רוצים לכבד אתכם.

 

המסרים של קריון כבר מועברים מזה 30 שנה. למעשה, שותפי (לי קרול, ת.ג.) העריך שהשנה הנוכחית היא השנה ה 30, ואכן זוהי השנה ה 30 מאז שהוא החל להבין מה התרחש איתו, מה היה יכול לקרות לו. אולם יקרים, היתה לו הכנה שנמשכה זמן רב יותר מזה.

בשלב כלשהו בחייה, על כל נפש אנושית לקבל החלטה - האם לפחות תאפשרו לדברים בלתי נראים להיות מוצגים בפניכם כך שתוכלו לבדוק אותם?

האדם היושב בכיסא היה מהנדס, והוא עדיין כזה במובנים מסוימים, מכיוון שעדיין קיימת בו הנטיה והרצון שיראו ויוכיחו לו דברים, ולקח לו זמן רב לאִפשר דברים יוצאי דופן.

כל מי שיקרא זאת, וכל מי שנוכח בחדר, גם עליכם היה לבחור בכך, בין אם עשיתם זאת כילדים, או שעדיין לא בחרתם, ואין כל שיפוט בנוגע לבחירה חופשית, מעולם לא היה שיפוט.

 

קיים הגיון במה שאנחנו מציגים מזה 30 שנה:

 

מי הנכם באמת? האם אתם תוצר של מה שסיפרו לכם, או שאתם יכולים לחשוב מחוץ לקופסה של מה שסיפרו לכם, ואז לעשות אחד משני דברים - לצאת מהקופסה, לבחון את הדברים, להסכים שהם היו נכונים, ואז לחזור לקופסה [קריון צוחק ...], או לצאת מהקופסה ולבדוק כמה מאותם דברים.

והקופסה, יקרים, יקרה לכם. היא היתה יקרה לשותפי, מכיוון שהיא ייצגה את ההגיון של החיים, היא התקבלה על דעתו, היא היתה נוחה, היא אפילו לא היתה שנויה במחלוקת.

הקופסה, יקרים, הופכת לעתים קרובות לכזו שהיא הדבר הנוח ביותר - זה מה שאתם רואים סביבכם, זה מה שנאמר לכם, זה מה שאחרים עושים - ואינכם אפילו מבינים שהקופסה אינה כלל שלכם...

האם זה אפשרי, יקרים, שקיימים דברים שאינם נראים, שהם הרבה יותר גדולים מכל מה שנאמר לכם? מערכות שהן גדולות יותר מכל מה שנאמר לכם?

האם יתכן שאפילו מתרחש תהליך אזוטרי על פני הפלנטה שמשפיע על התודעה הכוללת של האנושות?

האם ראיתם דברים מוזרים בזמן האחרון, בעודנו יושבים כאן? והתשובה חיובית.

כמעט כל מה שמתרחש על הפלנטה הזו הוא חדש, שונה, יוצא דופן, דברים שלא קרו מעולם...

זה לא תמיד היה כך...

הקופסה הזו שהייתם בה, יכולה בקלות רבה להישאר תקועה, בעוד הפלנטה מתחילה להתפתח והתודעה מתחילה להשתנות ולהיפתח. ואם תשארו בתוך הקופסה הזו, תחמיצו זאת.

היכן זה מכאיב לכם לעשות הסכם עם עצמכם, ולפתוח את הקופסה שלכם למשך הזמן שנהיה כאן יחד, ורק להתבונן?

 

עוד מעט יגיע לכאן המדען גרג בריידן, ויגולל בפניכם משהו מדהים - פריט אחר פריט, רובד אחר רובד. זה מדהים מכיוון שזה מדע, ונערך גם מחקר, ועם זאת מעולם לא שמעתם זאת בבית הספר. גרג בריידן הוא מדען שפתח את הקופסה שלו על מנת לכלול מדע ומחקר המצביעים לכיוון אחר מכל מה שסיפרו לכם.

הוא אינו צריך לשבת בתקשור, להיכנס לטראנס, או להיות ישות. הוא פשוט מראה לכם זאת כמדען, עם מחקר חיובי, וזה נמצא שם...

ברצוני שתשמעו את הדברים הבאים באופן ברור ביותר:

האהבה תהיה ניתנת להוכחה, לא בעוד זמן רב, החמלה תהיה קו מוביל ראשי על פני כדור הארץ, הטבע האנושי עצמו עובר טלטלה ונענוע, והמדע מתחיל לעקוב ולהתקדם אחר כל אלה, במחקר, ומעניין מה המחקר ימצא...

ברצוני שתקחו חלק ברעיון.

המדען גרג בריידן עומד לשאול אתכם, האם זה אפשרי שאתם נמצאים כאן רק במקרה? האם בראה ויצרה אתכם טכנולוגיה של מוטציה מתהליך ההתפתחות, או שאולי היתה שם התערבות חזקה ומדהימה שעיצבה את התודעה שלכם, שלמעשה מאפשרת לכוח עליון למצוא את דרכו כחלק מנפשכם? ובמילים אחרות - האם ייתכן שאינכם מכאן ושהאל שוכן בתוככם?

 

סיפור אדם וחוה הוא סיפור יפה, מטאפורי, אמיתי. קראו אותו שוב, מכיוון שהסיפור הזה - שאולי סופר לכם כבר מלידתכם בכמה תרבויות, מספר על פלנטה של בעלי חיים, שהפכה לאנושית עם בחירה חופשית, ועל הזמן היפה שבו הגיע מלאך לגן העדן - גאיה - והעניק לכם משהו שלא היה לכם לפני כן. זה אזוטרי, זה רוחני!

והמדען יוביל אתכם, צעד אחר צעד, כמעט עד לכך.

אם היתה תוכנית, אם אינכם כאן במקרה, מה אם כן, מתרחש?

 

הקופסה שלכם לא תספר לכם. לכן הרשו לי לספר לכם מה מתרחש, אם אתם מעוניינים לשמוע...

יקרים, אתם נמצאים באנרגיה חדשה, אנרגית התפארת. שנת 2019 עומדת להיות שנה מעניינת, זוהי שנה של זרז, וקיימים ב'שדה' דברים פוטנציאליים שעשויים להפתיע אתכם.

בני האדם אינם אוהבים שינוי. אולם שינויים אלה חייבים להתרחש באופן בו הם מתרחשים, על מנת שתוכלו להבין שהדברים הם שונים... ואולי תוכלו אפילו להרפות מחוש השיפוט שלכם, לעצור, להעריך את המשמעות של כל זה, והאם זה יכול לכלול גם אתכם...

 

ואז תתחילו לשאול את עצמכם מה למדתם מקריון במשך 30 השנים האחרונות?

נולדתם מפוארים על הפלנטה הזאת ועם בחירה חופשית. אל תקבלו את הרעיון שהאל העניק לכם בחירה חופשית בגן עדן, ומיד לאחר מכן שפט אתכם על בחירתכם. זה אינו מתקבל על הדעת, זה אינו הגיוני, זה אינו אוהב, אינו חומל - האין זאת?

אתם מפוארים, תמיד הייתם, ואין שופטים את התפארת של בחירתכם. ובתוך כך, קיים החופש למצוא תודעה גבוהה יותר או נמוכה יותר, בכל מקום שהאנושות תבחר לפנות אליו.

חלפתם על פני הסמן שאפילו הקדמונים אמרו שהוא חשוב - נקיפת הצירים בימי השוויון, מדידת התודעה, עברתם זאת ואתם נעים לעבר עידן חדש, שמתחיל להיפתח ולהראות לכם דברים שלא קרו לפני כן. האור מתחיל להיחשף באזורים חשוכים, מראה לכם דברים שמעולם לא היו שם.

זה חדש, יקרים, ואתם חלק מזה, מכיוון שאתם נמצאים בחדר הזה, וכנראה שאתם נשמות עתיקות.

ומה לו חיכיתם לכך בצורה כלשהי, בדרך כלשהי, וזו אינה רק הבנה שיתכן ואתם מעורבים במשהו יפה, בשינוי התודעה בטבע האנושי - אלא אתם גם מגיעים לפגישות כדי לשמוע את הבסיס והיסוד - כיצד הדברים עובדים, ומה בהמשך, ומהי המשמעות.

אתם במקום הנכון בזמן הנכון.

ויותר מכך, כיצד אתם חושבים שאתם נראים על ידי אותו הניצוץ שבתוככם, אשר מחכה עד שתשמעו גם על כרומוזום 2? הוא כל כך מיוחד, כל כך יפה, כל כך יוצא דופן, כל כך מעוצב.

מה אם קיים שער, פשוטו כמשמעו, מן התודעה שלכם לתודעה גבוהה יותר, שאתם מכנים המקור היוצר הבורא, למקור גדול יותר מכם, שהשריש חיים אפילו בגלקסיה כמו זו שלכם?

אתם מתוכנתים לחשוב שאתם לבדכם, אולם אינכם לבד.... אתם מתבוננים במראה ורואים אותם פנים במשך כל חייכם. זהו תכסיס, מכיוון שאינכם יכולים לראות מחוץ לארבעה מימדים - יקרים, אתם נמצאים בארבעה מימדים, אולם המציאות קיימת במימדים רבים מאוד!

זה ניתן להוכחה באמצעות המדע שלכם, אשר בוחן את ההיבטים של רב מימדיות ושדות קוונטיים וכל הדברים האלה, בזמן שאתם יושבים שם וטוענים שדברים כאלה אינם קיימים...[ קריון צוחק..] כמה זמן עבר מאז שניתחתם את הדברים האלה לעצמכם, בני אדם הגיוניים שכמותכם?

אתם בונים את הקופסה שלכם בארבעה מימדים...

 

האם אתם מאמינים בכוח הכובד? אינכם אפילו יודעים שזהו משהו שעליכם להאמין בו, מכיוון שאתם נמצאים בתוכו, והוא עובד. ספרו לי כיצד נראה כוח הכובד ואיזה צבע יש לו? בעיניכם אין לו צבע, אולם לו יכולתם לראות באופן רב מימדי הייתם רואים שכן יש לו צבע...

כיצד נראית הרשת המגנטית של הפלנטה ואיזה צבע יש לה? בעיניכם אין לה צבע, והפעם אתם צודקים, אולם האם זה מעיד על כך שהיא אינה קיימת רק מכיוון שאין לה צבע, בני אדם הגיוניים שכמותכם?

ואם כן תאשרו את קיומה, היתכן שקיימים מסביבכם דברים רבים נוספים שאינם נראים, דברים כה גדולים ויפים, שמכבדים אתכם, אפילו אולי יודעים את שמותיכם, רואים את מי שהנכם ונמצאים אתכם?

האם ידעתם שקיימת פמליה שהוקצתה לכל אדם על הפלנטה?

גם אם אתם נמצאים כאן ואינכם מאמינים, אתם יודעים שהרגשתם זאת בזמנים מסוימים בחייכם, הרגשתם מוקפים ב'משהו'... לפעמים אתם צריכים לצאת לשדה, לגעת בעץ, להיות בקרבת הים או להרים את ידיכם - והפמליה נמצאת שם, אהבה בלתי נראית היושבת בחיקכם, ולו יכלו לדבר אתכם הם היו מדברים אליכם בצורה כל כך יפה, ומספרים לכם שהם יודעים את שמכם, שהם אוהבים אתכם.. הם היו אומרים שהם רבים כל כך בעוד שאתם רק אחד/אחת, ושהכל נעשה במתכוון...

 

האם לקחתם חלק כלשהו בנסיון למצוא גישה לכל מה שמתרחש סביבכם?

מדיטציה יכולה להיות התחלה טובה, אולם מה אם הייתם חיים עם זה? מה לו הייתם מתעוררים בבוקר מבלי היכולת לראות זאת, בדיוק כפי שאינכם יכולים לראות את כוח הכובד, את המגנטיות, או כל דבר אחר - אלא מתוך ידיעה שקיימת סביבכם אהבת הבורא היוצר אשר מושרשת בדנ"א שלכם.

זו הסיבה שאתם נמצאים כאן ומודים על כך שאתם נאהבים.

בעשותכם כך, יקרים, יש לכם תודעה שמתחילה ליצור דברים סביבכם.

התודעה עצמה היא אנרגיה פיסית שניתנת למדידה.

התודעה לבדה תסייע לכם ללכת מנקודה אחת לשניה ולהיות במקום אחר. אם אינכם מאמינים בכך, הרי שאתם למעשה משנים את הסיכויים כאשר אתם מתחילים להאמין בעקביות והלכידות של התודעה, להאמין ב'שדה' שנמצא סביבכם. אתם מחליקים אל תוך מערכת עקבית ולכידה, שהיא כמעט מגנה, מכיוון שיש בכם חמלה, אתם מחוברים, והיא שולטת על הכיוון אליו אתם הולכים ומה שאתם עושים...

 

יהיו אלה שיוציאו את הדברים מהקשרם, וזה יהיה מצחיק, הם יגלגלו את עיניהם ויעזבו, ולעולם לא יבינו שזה ה'זהב' שעליכם לדבוק בו. אתם כל כך הרבה יותר גדולים 'מכם', יש כל כך הרבה סביבכם, והכל במתכוון!

חלק מהסיבה לא נועד רק עבור הריפוי שלכם, או רק על מנת שתחיו חיים ארוכים יותר - רוב התכנון הזה עוצב ונועד לזמנים אלה, ל'עכשיו'! [ קריון צוחק..]

נשמות עתיקות, הייתם זמן רב על המסלול על מנת להיות כאן. עובדי אור, הייתם זמן רב על המסלול על מנת להיות כאן בשנת 2019, כך שתהוו דוגמה כאשר הדברים יתחילו להיראות כאילו הם אחרים, מתפרקים או שליליים - בעוד שזו התחדשות לצורה טובה יותר של כל מה שתמיד היה שם - אתם תהיו אלה שתעמדו מול ילדיכם, השכנים, וחבריכם, ותספרו להם שזה דבר טוב, לבקש מהם להביט על כך באופן שונה.

אתם תספרו להם שאתם שלווים לנוכח הדברים האלה שמתרחשים, מכיוון שכולם עומדים לעבור שינוי שהיינו זקוקים לו מזה זמן רב - שינוי שישנה את האופן שבו ההיסטוריה עובדת, את דרך החשיבה שלנו, את העסקים שלנו, את הפוליטיקה, זה שינוי שעתיד לשנות הכל!

בסופו של דבר אנחנו מתקדמים לעבר פלנטה שלעולם לא תילחם בעצמה, זה יהיה לא הוגן או מוסרי להילחם בעצמה או לפגוע באדם אחר...

אתם נעים לעבר אנרגיה גבוהה יותר של תודעה.

אני יודע זאת מכיוון שראיתי זאת כבר מתרחש לפני כן, אינכם היחידים שזה התרחש על הפלנטה שלהם. זה משהו שעשוי לגרום לרבים לגלגל את עיניהם [ קריון צוחק..] כך שדברו איתי בעוד 10 שנים, ואולי תעריכו מחדש באם הדברים שאמרתי נכונים או שאינם נכונים.

אלה שיושבים כאן הן הנשמות העתיקות, שעליהן לדעת כיצד לשלוט בפחד ממה שקופסה עתיקה היתה מספרת לכם אודות מה שמתרחש על הפלנטה. במקום זאת, הנשמות העתיקות והחכמות יותר יראו כיצד הדברים מסתדרים ויאמרו שאכן זה יעורר כמה בעיות, זה יהיה לא נוח, אולם הם ידעו לקראת מה כל זה מוביל...

הביטו על הדברים שיחשפו השנה!

 

אולם עכשיו, מסר הזה הוא אודות פתיחת סדק בלבד לרעיון שייתכן וקיים הרבה יותר עבורכם, מאשר הבנתם אי פעם.

האל יודע את שמכם, שם שמושר באור בצדו השני של המעטה/צעיף, מכיוון שזה 'הבית' וזה המקום בו אתם חסרים ומתגעגעים אליכם כשאתם מגיעים ועוזבים את הפלנטה הזו.

נשמתכם אהובה מעבר לכל שיעור, היא חלק מהאלוהות שבגלקסיה והיקום. אתה מבלים קצת זמן על כדור הארץ, עושים את התפקיד שאתם עושים. אתם ידועים על ידי האל, אהובים על ידי האל, מוערכים על ידי האל, וכך תהיו תמיד.

הסוף הוא חזרה אל התפארת שלכם, ומעולם לא היה שיפוט.

זה מקריון...

 

השתמשו ביכולת הבחנה שלכם לגבי הדברים האלה, אבל אפשרו את הדברים שעשויים להיות שונים מאלו שסיפרו לכם.

 

אני אחזור.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020