Light Connections
 
 

 

קץ ההפרדה - פברואר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

למעשה, זהו מסר שכבר עבר זמנו. מסר של נדיבות, אהבה, יופי, תקוה, בעת שהאנושות מתחילה לפנות הרחק מאנרגיה ישנה לעבר אנרגיה חדשה. זה נשמע כמו סגנון דיבור שחוק, נדוש - מהישן אל החדש - אולם זהו דבר משמעותי ביותר.

האנרגיה הישנה מייצגת הידוקים של תודעה ודרכי הוויה שיעלמו באמצעות הגעתה של תודעה חדשה מפותחת, מקודמת ויותר ואלגנטית.

ברצוננו לספר לכם שוב למה לצפות. ולהתמקד סביב מילה אחת.

 

הדלאי למה

 

ישנו מפגש ששותפי ושותפתו (לי קרול ומוניקה, ת.ג.) לא ישכחו לעולם. לפני זמן לא רב, בהודו, היה להם מפגש עם הדלאי למה, שהוא אדם מכובד, ידוע, ואהוב על ידי מיליוני בני אדם, ששמעו אותו, ראו אותו, היו איתו. הוא מגשר בין הדתות המאורגנות, מכיוון שנוצרים ויהודים יושבים בנוכחותו, ומוסלמים יכולים להבין כאשר הם רואים את האחדות של האל המיוצגת על ידו.  

כאשר הוא מדבר בפני הקבוצות האלו, ישנה השעיה של היפרדות למשך זמן מה. האור זורח מפניו.

 

שותפי עמד לפגוש אותו.

הוא לא ישכח זאת מכיוון שזה חרות ברשימות האקאשיות שלו ויעבור מעבר למעטה/צעיף.

הוא יזכר בכך, אפילו ביחידת חיים אחרת, הוא יזכור שפגש איש קדוש, שהיה נכון, אמיתי.

הדבר הראשון שהדלאי למה עשה, היה לאחוז בידיהם של לי ומוניקה. הם אחזו ידיים, וזה כל מה ששותפי היה יכול לעשות על מנת לדכא את בכיו ולתהות האם זה באמת קורה...

בדרכו העליזה והמשמחת, הדלאי למה הזכיר מעט דברים, שאל אותם שאלות מהיכן הם, ומה קורה איתם, והביט בעיניהם והכריז, שזה פשוט, אולם מעמיק ומשמעותי... ושהוא מאמין באחדות!

כל מי שמכיר אותו היה מצפה שיאמר זאת, אולם שותפי זכה לשמוע זאת בקולו שלו!

זה אכן מעמיק, מכיוון שהתודעה המשתנה על הפלנטה, משתנה מהיפרדות לאחדות. זה נעשה בדרכים מעודנות ולא כל כך מעודנות, אולם ניתן לראות בברור שזה פועל, מכיוון שהיפרדות מתחילה להיראות כדבר מכוער, אולם כאלה היו תמיד פני הדברים.

 

ברצוני להציג בפניכם תחזיות, מצבים, הנחיות, וחלקם עשויים להפתיע אתכם. הכל ניתן באהבה וממקור שכבר ראה זאת מתרחש לפני כן, ויודע מה עומד להגיע, שהוא פוטנציאל יפהפה...

זה לא יקרה בבת אחת, אולם הרשו לי לזרוע את הזרע לגבי מה שאני רואה.

 

תחרות מול איחוד

 

אתם נמצאים רק מספר שנים לאחר שנת 2012 וכבר אתם חווים את העובש הישן של ההיפרדות. זה אינו נראה טוב, אינו מרגיש טוב..

אתם עומדים לראות את התוצאה המעשית של התנועה מהיפרדות לאחדות במקומות המוזרים ביותר, והמרשים ביותר מביניהם הוא תחום המסחריות והעסקים - וכאשר תראו זאת אתם תזכרו את התקשור הזה.

 

דמיינו משהו שיתכן והוא מעורר בכם צחוק כיום, אולם יתכן והוא יקרה כבר 'מחר'..

שתי חברות למשקאות קלים, 'פפסי' ו'קוקה קולה', מתאחדות יחד בדוכן ענק אחד, לרגל כנס, מזמינות את כולם להגיע לדוכן ולטעום ולהנות מהמשקאות הקלים שלהן, מכיוון שהן יודעות שיהיו אלה שירצו לטעום מחברה אחת ואלה שירצו לטעום מהחברה השניה..

ובשילוב של השתיים למקום אחד, הן עשויות למכור יותר משקאות קלים. וזה כבר אינו בנפרד..

 

במערכת הישנה, במלחמת התחרות, הכל היה מופרד לחלוטין, וכל אחד היה מכריז על עצמו כעל הטוב ביותר, והמליץ שלא לנסות את המתחרים.. והמתחרים היו נוהגים אותו דבר, משנים את שמות החברה, את הטעמים, ועוד דברים נוספים כך שהם תמיד יוכלו להקדים את כל האחרים...

עם הזמן, מישהו יציע רעיון מוזר, וכולם יצחקו בחדרי הישיבות ויגלגלו את עיניהם, אולם רק לרגע [ קריון צוחק..] ולאחר ישאלו את עצמם מה יקרה אם באמת יתאחדו עם החברה השניה וידעו באופן תמציתי שקיים על הפלנטה מקום לשתיהן, והם ידגימו אחדות בכך שלא יספרו שום דבר על משקאותיהם, מלבד מלהזמין את הקהל לטעום ולהנות מהמשקאות הנהדרים שלהם.

ויהיו אלה שטעמו עד אז רק משקה אחד ויטעמו מהשני, יהיו אלה שישנו את דעתם ויהיו אלה שישארו עם הטעם הקודם..זה אינו חשוב, מכיוון שבסופו של דבר החברות ישיגו אפילו יותר מכל מלחמה מסחרית שהיו מנהלות האחת כנגד השניה.

 

זהו קץ ההיפרדות ודברי התוכחה כלפי האחרים שיתכן והדרכים הישנות עובדות גם הן, מכיוון שתפישות חדשות מתאחדות יחד ויעבדו הרבה יותר טוב.

ואתם עומדים לראות זאת מהר מכפי שאתם חושבים.

 

יקירם, חפשו אחר ההופעה של האחדות בכל צורה ואחר חוסר ההפרדה, מכיוון שאלה שיפרידו יגיעו בסופו של דבר לפינות שלהם.. הפרדה יוצרת מלחמה. הפרדה בכל צורה יוצרת חוסר אמון. משמעותה של ההפרדה היא שיש 'אותם' ויש 'אתכם'..

האחדות מביאה מספר צדדים יחד - שניים, שלושה, ארבעה, אין זה משנה - לתוך קואליציה, דרך של מפגש שיוצרת דברים שאינכם מצפים להם.

 

הכרזת העצמאות של ארה"ב

 

ועכשיו קריון פונה לאמריקאים (הנוכחים בתקשור שמתקיים בארה"ב, ת.ג.) ומבקש מהם לחזור עמו לאחור, ולהעמיד פנים שהם נוכחים במעמד חתימת הכרזת העצמאות, להעמיד פנים שהם יכולים לראות את פניהם של האבות המייסדים שהתחילו את הדמוקרטיה הקיימת כיום בארה"ב.

הוא מבקש מהנוכחים להקשיב להם בשעה שהם מכריזים שזוהי ההתחלה של משהו שונה, והם צדקו! חוקים לרוב, זכויות למיעוטים, הזדמנות לכל אחד, מחלוקת ועימות הם בסדר, כל אחד יכול להצליח - איזה רעיון!

המייסדים היו פקחים והבינו שיהיו שינויים, אפילו בעת היצירה של החוקה האמריקאית. הם הבינו שיהיו תיקונים, עימותים ומחלוקות בין מפלגות שלא יפסקו, שלא תהיה שם קואליציה של אחדות, הם הבינו שההפרדה תהיה חשובה - אולם הם בנו כך את החוקה שכאשר שני הצדדים יבואו יחד הם יחוקקו חוקים טובים יותר! מכיוון ששני הצדדים ישאו ויתנו, יתפשרו, ויחוקקו חוקים בחוכמתם ובחוזקם שישארו עד עצם היום הזה.

 

זה היה בתקופה ההיא, אולם זה אינו קורה כיום. כיום זה הפך להיפרדות, ויקרים, הרעיון של האחדות אינו קיים יותר, הוא פשוט נעלם...

לו האבות המייסדים יכלו לראות מה מתרחש ממש כרגע, הם היו בוכים...הם היו אומרים שזו אינה הדרך שהם תכננו זאת. הם לא תכננו בחירות בהן המנצח יזכה בכל, יאבק באופוזיציה עד לבחירות הבאות, שבהן שוב המנצח יזכה בהכל, יאבק באופוזיציה, ושום דבר לא יושג..

כך הם פני הדברים כיום, היפרדות לחלוטין!

 

באמצעות האחדות ניתן לתקן את מה שנראה מקולקל.

תגיע מנהיגות שתבין זאת, יהיו אלה שיתמודדו על המשרות הגבוהות ביותר בארה"ב ויערפלו בכוונה את מה שהם מאמינים בו, למעשה, ויספרו לאנשים שהם אנשי מרכז, ומאמינים ב'אדומים' וב'כחולים' (צבעי המפלגות בארה"ב, ת.ג.) שהם טובים, אולם שהם מתכוונים לאחד ביניהם.. הם יציעו שיבחרו בהם למטרת משא ומתן, לא בשל הצבע או המפלגה, או כל דבר אחר מלבד היכולת שלהם לחבר את הדברים יחד, כך שיחוקקו חוקים טובים וחזקים!

כאשר זה יתרחש, יקרים, ברצוני שתזכרו את התקשור הזה.

מישהו מגיע...

 

זה יהיה ברור כל כך לרבים, זה מה שנדרש על מנת לשוב לרעיון הבסיסי, ששני צדדים - אפילו שלושה או ארבעה - יכולים להיפגש, לשאת ולתת למען חוזק, הגיון בריא, ללא כינויי גנאי ומאבקים.

אחדות אפילו עם הבדלים תרבותיים.

רעיון ההפרדה יזוז הצידה, ואתם תאנחו אנחת רווחה ותאמרו שמספיק ודי, לא עוד.

זה יקרה בקרוב לכל אלה שיתמודדו על המשרות הגבוהות בארה"ב, הם יבינו כל כך בפשטות שחייב להיות מישהו שישא ויתן, יחבר יחד ולא יפריד יותר לעולם!

 

ישנם עוד תחומים רבים, ואדון בנושא הבא באופן שטרם עשיתי עדיין בעבר.

 

קיימות בפלנטה הזו תרבויות רבות עם הבדלים בנוגע לדברים רוחניים.

אולם אפילו פלנטה המאמינה באל אחד, ובאהבה היפה של האל האחד, אחראית ליותר מלחמות וויכוחים אודות האל, מאשר כל דבר אחר. זוהי היפרדות שקיימת כבר זמן רב, בה כל אחד טוען שרק לנביא שלו יש את האמת בעוד שלשאר הנביאים אין אותה.

וכיום זהו המרכיב המרכזי בתודעה של כל הארגונים, חוץ משניים - הקדומים ביותר על הפלנטה שאין להם למעשה נביא...וזה מעניין כשלעצמו..

 

סיום ההיפרדות יתרחש גם שם.

אתם תתחילו לראות זאת בדרכים עדינות, עם מילות הנביאים, הפעולות האהבה יבואו ויחליפו את כל מערכת ההשקפות והאמונות.

 

הנצרות, ישו

 

ברצוני לפנות לנוצרים - דבר שטרם עשיתי לפני כן - ואני מודע לכך שרובם לא יהיו מעוניינים להקשיב ולמעשה לא יקשיבו כלל, מכיוון שרובם מושקעים במושיע היפה שיש להם, מספרים להם שיש להקשיב רק לאלה המאמינים במה שהם מאמינים, ולכן הם לא ישמעו את המילים שלי - לא כרגע, אולם בעתיד ישמעו אותן, מכיוון שרבים יהיו לבדם..

 

כל מה שאומר רק ישפר יותר את כל מה שאתם מאמינים בו. ברצוני לספר לכם אודות האדם שאתם סוגדים לו. הוא גדול מכפי שאתם חושבים, ממה שסיפרו לכם..

לאדם הזה שצעד על פני האדמה קרו דברים כה רבים, סיפורים שאינם מצויים בכתובים ושיגרמו לכם לבכות משמחה.

האדם הזה ידע את האל.

בכתובים שלכם לא מסופר הרבה על הרקע שלו, ונראה שהוא הופיע כך סתם ועשה את מעשיו.

אולם על מנת להגיע למקום בו התחילו לסגוד לו, הוא למד במשך שנים על הדברים המנוגדים לכל מה שהאמין בו, הוא היה יהודי. הדברים שהוא התחיל להטיף ולהתבונן בהם, אפילו כאדם צעיר בהתמחותו, היו כה מנוגדים לגרעין של כל הדברים שהיו שם, והוא זכה לכינוי 'הכומר המרושע'...מכיוון שהיה כנגד האמת של האדמה שהעברים ידעו..

 

ברצוני לספר על הזמן בו הוא הפך לישו, כפי שאתם מכירים אותו, הוא היה אדם שהתעלה בתודעה שלו, בדנ"א שלו, היה גבוה יותר מכל מישהו אחר שצעד על פני הפלנטה ברגע ההוא, הוא היה מסוגל ללכת על פני המים מכיוון שהיתה לו שליטה על הפיסיקה, על הבריאות, ועל דברים רבים נוספים.

קיימים נסים שאינכם יודעים אודותיהם.

סיפרו לכם שהייתם יכולים לשמוע קול של סיכה נופלת בנוכחות המונים שהקשיבו לו...

כיצד יכלו אלף איש לשמוע את האדם על הסלע ללא כל אמצעי הגברה? זה היה כאילו והוא היה ממש קרוב אליהם, מדבר לאוזניהם בקול עדין ומלטף ביותר, מעבר לכל דמיון.

האם חשבתם מעודכם על הנס הזה?

כאשר דבריו התארכו מאוד, הוא היה מאכיל את כל הקהל שלו במזון שלא היה שם...

 

אתם שמעתם רק על החגיגות, הפגישות, אולם מה קרה כאשר חזר לביתו? הוא לא היה לבדו. אנשים עקבו אחריו לכל אשר הלך, והיו ישנים סביב מקום מגוריו, מכיוון שמה שהיה לו הרעיף אהבה, חמלה ואחדות.

ניתן היה להרגיש בזאת, כך שאנשים רק רצו לעקוב אחריו. זוהי האנרגיה שעדיין אין לה שם, ולמרות זאת אתם רוצים בה מכיוון שזוהי אהבת האל.

 

נוצרים, האם שמעתם על הקנטוריון הרומאי? (בעל דרגה צבאית בצבא הרומאי, ת.ג.).

ישנם דברים רבים שאינכם יודעים אודותיהם, ששיפרו את יופיו של האדם הזה, גם מעבר למה שכתוב בכתבים מהשליחים.

הרומאים עקבו בזהירות אחר ישו, בדקו אם אמר משהו כנגד השליט, הקיסר, או הפוליטיקאים, מכיוון שזה היה מביא אותו ישירות לכלא. אולם הוא לא דיבר דבר נגדם ודיבר רק על אהבה ועל האמת של פני הדברים..

הוא לא דיבר על הפוליטיקאים, הוא דיבר על היופי שבחמלה של האל. והקנטוריון הקשיב..

ורק פעם אחת, ישו הסתובב והביט בעיניו. הוא ידע שהוא היה שם, ומבט חטוף אחד מהמאסטר בעיניו של הקנטוריון, חיוך אחד מהמאסטר, המיסו את לבו של הקנטוריון, שנטש את משמרתו, חזר לביתו, הסיר את הקסדה והמגן שלו, ועזב את העיר עם משפחתו. הוא ידע שהוא פגש את ישו...

אתם סוגדים לאדם טוב, נוצרים...

 

ישו הביט על ההמונים, וידע בחוכמתו מי מביניהם היו השקרנים, הגנבים, הזונות והרוצחים, אולם מעולם לא אמר מילה' מכיוון שהוא היה באחדות, לא בהיפרדות.

אהבת האל רואה את כולם באופן שווה, ואלה היו דבריו. לא היה בו כל שיפוט, הוא היה אחדות. אפילו מעבר למה שאתם חושבים. האם תוכלו לדמיין את עצמכם שם?

 

נוצרים יקרים, יש לכם מערכת יחסים אישית אתו, הוא יכול ללכת אתכם, לדבר אליכם ולספר לכם שאתם משפחה.

 

האומה הזו שאני מדבר אליה היא בעיקרה נוצרית (אמריקאים, ת.ג.) ואני עומד לתת לכם הנחיות:

המנהיגים שלכם מספרים לכם שעליכם להיות אוונגליסטיים - חקו את האדם לו אתם סוגדים. לו יכולתם להיות נוכחים בכל אחת מהאסיפות עם ישו, לו הוא היה יכול להביט בעיניכם ולראות אתכם, הוא היה מציע לכם לחקות את מה שאתם רואים..

אם אתם רוצים מאמינים - חקו את המשיח, ובכל אחד שתתבוננו בו, ראו את האחדות שישו ראה..

בזמנו לא היו קטגוריות של אלה שהאמינו, אלה שלא האמינו, אלה שעשו את הדברים נכון או לא נכון - היתה רק אהבה וחמלה שהאל יכול להעניק לאדם כזה, שידע את האל...

אם אתם רוצים מאמינים, היו החמלה של המשיח בכל אשר תפנו. בסופו של דבר, אנשים יגיעו אליכם בעקבות זאת והאחדות שתעניקו, הם לא ידעו מה יש לכם אולם יאמרו שהם אוהבים זאת! ואז תוכלו להזמין אותם לתפילה של סגידה..

אם ברצונכם 'לדוג' אנשים, עשו זאת עם חמלה ואהבה. אל תעשו זאת עם היפרדות והפניית אצבע כלפי האחר עם הטענה שהוא טועה, ושכולם עלולים למצוא את עצמם בגיהינום אם לא יעשו את הדברים כהלכה.

אל תכינו רשימות מפחידות ואל תרחיקו אנשים, מכיוון שזה בונה חומה. ישו מעולם לא בנה חומה, אפילו עד לנשימתו האחרונה...הוא הביט במוציאים להורג שלו ממש כפי שהביט באמו, עם חמלה ואהבה - וזה משהו שמושך אנשים...

 

האם זה כה מכאיב לחקות את המשיח? האין זה מתקבל על דעתכם?

 

עמודים תומכים

 

לסיום, ברצוני להציג בפניכם חזון, מטפורה:

דמיינו 5 עמודים, אולי 6 או 7, שאוחזים ותומכים במשקל עצום של תקרה או גג, על העמודים להסכים ביניהם ולהיות באחדות, מכיוון שכל אחד מהם חולק את המשקל. הם אינם יכולים להיות בנפרדות, מכיוון שהם אינם יכולים להזיז את עצמם, מכיוון שכל המבנה ייפול.

ישנם עמודים שהם הבודהיזם, ההינדואיזם, היהדות, האיסלם והנצרות.

תמיד יהיו הבדלים בתרבויות על הפלנטה, תמיד יהיו להם נביאים משלהם, אולם יגיע זמן בו כל העמודים יסכימו אודות האחדות, ולא יפרידו את העמודים האחרים. הם יכללו את כולם בחמלה.

הם ישמרו על הנביאים שלהם, הם יאמינו בשמחה במה שהם מאמינים בו, אולם הם לא יצביעו על האחרים ויאמרו שהם טועים, ולכן גם יש להרוג אותם.

זוהי ההיפרדות שהולכת ונעלמת.  

 

זהו המפתח, מכיוון שהמשקל שכל העמודים האלה אוחזים בו יחד באחדות, הוא שלום על פני האדמה.

זה המפתח.

חוסר של היפרדות דרוש במיוחד בכל הנוגע לדת מאורגנת. פנו לנביאים שלכם ולמקור, ולימדו מחדש מה אתם עושים, יקרים, במקום לפנות לחוקים שנחקקו על ידי בני אדם לפני זמן כה רב, על מנת לשמור אתכם נפרדים.

חשבו על האחדות של המאסטר, ועל העובדה שהוא מעולם לא הפריד אף קבוצה, וחשבו על מה שאתם עושים כיום.

יש כל כך הרבה אהבה עבור כולכם.

יהיו אלה שירגישו משיכה לעמוד שלכם, או לעמודים האחרים - ממש כמו 'פפסי' ו'קוקה קולה' - ומיליארדי בני האדם על כדור הארץ הזה יחיו בקואליציה שלווה של הבנה ואחדות, ואולי לא יסכימו אודות מי שיש לו את הדבר הטוב ביותר, אולם יכללו את כולם...

ההפרדה מתחילה להיכשל ואתם תראו זאת.

 

אין בכוונתי להעליב איש, אני מגיע אליכם באהבה ונדיבות, בדרך מלאכית, על מנת לספר לכם שהדברים יהיו טובים יותר..

רק הקשיבו, אולי תלמדו משהו...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020