Light Connections
 
 

 

פיסה מקודשת ומפוארת של האל - דצמבר 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

כדרכי שלי, ברצוני להעניק לכם מתנה..

זהו הזמן שעל האור שקיים על הפלנטה הזו, לזרוח.

זהו הזמן להרחיב את קופסת האמונה שאתם עשויים לחשוב שאתם נמצאים בתוכה, מעבר לכל מה שסיפרו לכם, מעבר לאזור הנוחות, על מנת לאפשר לדברים גדולים יותר להגיע..

אתם מתחילים באמת שנה חדשה, ובקרוב תהיינה החלטות, בקרוב יהיו פתרונות, ויהיו אלה שיהיה להם מה לומר בנוגע לשנה החדשה הזו, שהיא תהיה כזאת, וכזאת, וכזאת- אולם לפני שאפילו נתייחס לכך,
ברצוני לערוך סקירה.

 

הגעתי כקריון, לשותפי (לי קרול, ת.ג.) לפני 30 שנה. הוא, כאדם, לא היה מוכן לכך, הוא היה יותר 'טיפוס של מהנדס'.. היה צריך להראות לו דברים, על מנת שיצא מהקופסה שלו, ולפני שתקשור כזה יוכל להתקיים במהלך כל השנים, ועד היום.

וברצוני לשוחח אודות 30 השנים האלו, מכיוון שהדברים התחילו להשתנות עבור האנושות לפני כ 30 שנה - חומת ברלין נפלה, הצורה הפוליטית של העולם השתנתה באופן דרמטי.

ואם ביכולתכם לזכור, היו בזמן ההוא נבואות עתיקות וישנות, ממקורות רבים, שסיפרו לכם אודות מלחמת גוג ומגוג, מלחמת עולם שלישית, ואודות דברים נוספים שהיו כה מפחידים. ואלה מכם הקוראים זאת, שחיו בזמן ההוא, נוכחתם לדעת ששום דבר לא התרחש מאותן נבואות קודרות.

 

קיימות על הפלנטה הזו אנרגיה ישנה, תודעה ישנה, המושקעות בשימור הדברים כפי שהם.

אתם יכולים לראות זאת בבהירות, ואני מזמין אתכם להתבונן, מכיוון שאפילו כיום ישנם אלה הטוענים שחישוב עיתוי הזמן היה פשוט מוטעה, ושעדיין עתידה להגיע מלחמת גוג ומגוג. כמובן שאלה אינם אותם 'שחקנים' והנבואות מעט שונות, וכנגד כל הסיכויים, אותם אנשים יאמרו לכם שעדיין המלחמה הזו מגיעה..

ובכל פעם שמתרחש משהו טוב על הפלנטה הזו, שהוא מלא תקווה, ואור מתחיל לזרוח בדרכים המביסות את החשכה - אותם אנשים יאמרו שזהו רק משהו זמני, שעדיין זה יתרחש, מכיוון שהאנושות היא אותה אנושות, והטבע האנושי הוא אותו הטבע האנושי.

הם מגידי עתידות לגבי עתיד קודר ביותר, ותמיד תהיה להם תודעה ישנה שתנסה למשוך אתכם בחזרה לתוך אנרגיה ישנה.

 

אני מזמין אתכם לראות מציאות חדשה.

כאשר האור מתחיל להיראות על הפלנטה וחושף דברים חשוכים - שהיו קיימים כאן במשך מאות בשנים - רבים אינם אוהבים זאת.

הם רואים את הדברים החשוכים שלא ראו מעולם לפני כן, ולמרות שתמיד היו שם - הם יחשבו שאלה דברים חדשים! הם יפחדו, הם אינם מבינים שהאור של תודעה גבוהה יותר, האור בעל החמלה, מתחיל לעבוד על פני הפלנטה הזו כפי שלא היה מעולם לפני כן.

 

ואם תאפשרו זאת, אם תוכלו לצאת מקופסת האמונה, אפילו לרגע קט, ולהקשיב.. ברצוני להעניק לכם מתנה היום - יתכן שזו מתנה שאתם כבר מכירים, ויתכן שחלק מכם אינם יודעים וטרם שמעו עליה.

הסטטיסטיקה מראה כיום, שרבים מתושבי הפלנטה מאמינים באל אחד, בחיים שלאחר החיים, ומאמינים שהם שונים מבעלי החיים שנמצאים תחתם בסולם ההתפתחות.

הדעה המקובלת כיום על הפלנטה היא שלאנושות יש נשמה. ישנן דעות שונות לגבי צורתה, גודלה, ומשמעותה - אולם הדעה המקובלת היא שהנשמה היפה הזו שלכם, היא מקודשת, והיא ניתנת על ידי הבורא היוצר.

אנחנו נמצאים כאן בזכותו של אותו בורא יוצר יפהפה, שאתם עשויים לכנותו אל, הוא חלק מכם, כך שלבני האדם יש משהו שאין לאף בעל חיים אחר.

המדע הראה לאחרונה, שהדנ"א שלכם שונה מהדנ"א של בעלי החיים מתחתיכם. לכם יש 23 זוגות של כרומוזומים, והפיסה החסרה היא שאתם הם אלה בעלי הנשמה. אתם בני אדם שתוככם שוכנת פיסה מקודשת המכונה 'נשמה' ..

 

המידע הזה, יחד עם מסרים אחרים שהעברתי, מוביל לאותה מתנה שברצוני להעניק לכם..

אין זה משנה מה סיפרו לכם, בכל זמן שהוא, באמצעות מי שזה לא יהיה - אפילו באמצעות אלה שאתם אוהבים ובוטחים בהם - הרי שהם סיפרו לכם באנרגיה הישנה שלא תצליחו.

הם סיפרו שאינכם יכולים אפילו להגיע לאותו אל יפהפה וטוב, מכיוון שאינכם טובים ויפים כמוהו.

ואנחנו הגענו לפני 30 שנים עם המסר שאתם מפוארים, נולדתם מפוארים, יש בכם פיסת אל, ואתם בעלי בחירה חופשית.

 

אני מזמין אתכם להשתמש בהגיון רוחני לגבי האמת היפהפיה הזו:

האם זה הגיוני שהאל יעניק לכם בחירה חופשית, ומיד לאחר מכן ישפוט ויבקר אתכם על בחירתכם? ודאי שלא, אפילו במימד השלישי זה אינו הגיוני כלל...

אנחנו מדברים על אל מקודש וחומל, האוהב אתכם מעבר לכל שיעור ומידה, מעבר לכל מה שתוכלו לדמיין, מכיוון שאתם פיסה שלו!

ובמשך 30 שנה קריון ביקש מכם להכיר בתפארת שלכם, לתבוע אותה לעצמכם, ולדעת שאינכם קורבנות של הפלנטה הזו, שלא נולדתם טמאים אלא שנולדתם מפוארים - הרגישו זאת, הבינו זאת.

ואם תוכלו לעשות זאת, הרי שתהליך ההארה מתחיל.

זה אינו מניע אתכם להצטרפות לאיזו מערכת של עקרונות והשקפות, או לאיזה מקום שברצוננו שתגיעו שלם - במקום זאת זה מניע אתכם לפעולה מלאת חמלה, עבור עצמכם ועבור אחרים המתחילים לחשוף את הדברים על הפלנטה הזו בעזרת האור שלכם.

זה מתחיל להעניק לכם הזדמנות לרפא את גופכם בדרכים שלא חשבתם שהן אפשריות, מכיוון שאתם מבינים שתפארתכם יוצרת מסייעים ומדריכים הפוסעים אתכם ועם נשמתכם, בכל אשר תלכו.

 

עצם הידיעה הזו כשלעצמה - איזו מתנה היא עבורכם!

אתם ראויים, גם אם חשבתם שאינכם ראויים.

וזה היה המסר מהרגע שהגענו.

 

יקרים, כאשר חציתם את הסמן של שנת 2012, גרמתם להבדל כאשר הגעתם למקום על הפלנטה בו נביאים אחרים אמרו שלא תצליחו להגיע. האם שמתם לב לשינויים הגדולים על הפלנטה הזו, לתגליות שהיו כאן במשך שינם רבות?

ועדיין מגידי העתידות יאמרו שכל זה הוא זמני בלבד, ושזה לא ישאר וימשיך..

כאשר מדינות מתחילות לעשות דברים יוצאי דופן, כמו להתקרב בדרך יוצאת דופן, כמו לחיצת היד שהתרחשה בשנה הזו, שגרמה להבדל גדול, ואתם יודעים אודות מה אני מדבר (לחיצת היד בין נשיא ארה"ב לשליט צפון קוריאה, ת.ג.) - היתה אמורה להיות שמחה!

זוהי הבטחה שדברים משתנים, הבטחה למה שעשוי להתרחש על פני הפלנטה הזו, סוף סוף זרעים של שלום - אלא שהאנרגיה הישנה צועדת קדימה וטוענת שמנהיגים אלה לא באמת התכוונו לכך, שהם למעשה מתעתעים בכם...

הכירו בתודעה הזו של האנרגיה הישנה הזו, המבקשת למשוך אתכם בחזרה למצב בו תהיו קורבנות.

 

וזוהי המתנה שברצוני להעניק לכם:

הבורא אוהב אתכם, בדיוק כפי שאתם אוהבים את ילדיכם, והוא לעולם לא היה בורא מקום על מנת לענות אתכם לאחר שתמותו. אתם לא הייתם נוהגים כך כלפי ילדיכם שלכם..

הבורא הזה אוהב אתכם מעבר לכל מידה ושיעור, אתם חלק ממנו, הנשמה היפהפיה שלכם היא חלק מן האל, והוא לא היה יוצר מערכת שמענישה את עצמה. זה אינו הגיון רוחני.

האל יצר מערכת רב מימדית המלאה ביופי, בדברים שיש לגלותם, מכיוון שאתם מפוארים, נשמתכם מפוארת, ולכן אין כאן שום עינויים עבורכם.

שבו גבוה, זקוף, ואפילו בזמנים של צער, דעו שקיימת תכנית גדולה יותר שאתם חלק ממנה, והאל יודע ומכיר את שמכם.

זוהי המתנה הנפלאה והיפה, וברצוני שתספגו אותה, לא רק עבור הרגע הזה, אלא דעו שהיא נמצאת שם עבורכם לתמיד, עד נשימתכם האחרונה!

וזה היופי של הלימוד של היום, ונמשיך אתו עד שנפסיק, וזה יקרים, עשוי לקחת זמן רב...

 

אפשרו ליופיים של הרגע והאמת להיספג בתוככם באופן שיהיה רב מימדי, ולתמיד! כך שנשמתכם תוכל להירגע בזרועותיו של הבורא היוצר.

 

קחו נשימה עמוקה, דעו שאתם אהובים ולעולם אינכם לבדכם.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020