Light Connections
 
 

 

מה לא בסדר היום - דצמבר 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

זהו כמעט התקשור האחרון לשנת 2018, והוא מתרחש במקום ששותפי (לי קרול, ת.ג.) מכנה אותו 'החדר של הבית', מכיוון שזה קרוב למקום בו הוא התחיל הכל באותם ימים, ישב על הכיסא, לפני כ 30 שנים .. קשה להאמין ...

קיימת כאן מסורת, פעמים רבות ישנו מעין סיכום, וחשיפה לדברים שעתידים להגיע - משהו סמלי לסיום ולהתחלה - וכך גם נעשה הערב ונדבר על דברים יקרים מאוד..

הקול שאתם שומעים מגיע מצידו השני של המעטה/צעיף, ועובר דרך בן אדם, מגיע אליכם באהבה והוקרה, מכיוון שאתם זקוקים לכך ואתם ראויים לכך, ומדבר על הדברים המשתנים על פני הפלנטה, על התפישות שעשויות להיות לכם, וזה מידע עכשוי.

וברצוני לדון בדברים מסוימים ואף להציע הצעות מעבר להם, וברצוני לפרט אודות מספר דברים עבור הקוראים מאוחר יותר, שיש להרהר עליהם, לחבר אותם יחד, אולם יתכן ולא חשבתם עליהם ועדיין אינכם מסוגלים לחבר ביניהם מכיוון שעליכם לשמוע אותם תחילה - עליכם לדעת על מושגים מסוימים.

 

כל מה שאומר מצוי באופן מסוים בחדשות שלכם, ואם אתם מתבוננים בכך בדרך מסוימת נראה שהכל מתפרק, הכל נראה נורא, ואתם תוהים האם הדברים משתנים לטובה..

אלה מכם שציפו להגעתה של פיית הקסמים, שתנופף במטה הקסמים שלה וכולם יתחילו לחשוב בצורה שונה - הרי שכך הדברים אינם עובדים.

רעיונות משתנים בצורה מסוימת בקרב תרבויות וחברות, עליהם לעבור מבעד למחסום האמונה, מבעד להתניות הישנות הטוענות שזה לא יתכן, או שכאלה הם פני הדברים מאז ומעולם, ולכן זה גם ימשיך כך ... אלה המביטים בדברים הנוראיים ומשאירים אותם כפי שהם ..

 

הדמוקרטיה האמריקאית

 

הבה נדבר אודות כל אותם דברים נוראיים, אודות אלה הטוענים שהאנושות בדרך לאבדון.

אלה רואים את אשר הם רואים, יש להם תפישה מוטעית לגבי שינוי.

אולם הדברים נמצאים שם עבורכם, על מנת שתתבוננו בהם, והדבר הראשון הוא הדמוקרטיה האמריקאית, שמתמוטטת.

וישנם אלה האומרים שזה עתיד להיות קיצה של אמריקה, מכיוון שהמפלגות שונאות כל כך האחת את השניה, העניינים מתחממים ועתידה לפרוץ מלחמה בקונגרס. הכל מתמוטט, שום דבר טוב אינו נעשה, וזה לא מה שהאבות המייסדים רצו.

 

לפני שנים סיפרנו לכם שמהמערכת שלכם מקולקלת באופן מערכתי. היא היתה טובה לזמן של לפני 250 שנה, אולם היא מעופשת כעת, מכיוון שהתודעה משתנה.

אם המערכת מקולקלת, הרי שפקידים נבחרו והם יושבים בבית זכוכית, במדיה חברתית, וכולם יכולים לראות את הכל, את חוסר התפקוד העצום של אמריקה. ומיליוני אנשים צוחקים, ומתבוננים במתרחש וכיצד הכל מתפורר ..

 

מים

 

אנשים אומרים שמיקמו את מקומות המגורים שלהם והערים מסיבות נכונות, אולם משהו קורה עם המים, הם אוזלים..

חלק מהערים תלויות במים שמגיעים אליהן ממקומות אחרים, מאז שנות ה 30 של המאה הקודמת.

אחד המקומות האלה הוא אזור דרום קליפורניה, שמעולם לא היו לו מים, ושמקבל את המים מאזור צפוני יותר שעשיר יותר במים. אולם לאחרונה אין שם כל כך הרבה מים.

התקדמות הבניה הופסקה בחלק מן הערים בגלל מחסור במים. ישנם גידולים טובים בקליפורניה שסובלים עקב המחסור במים. וזהו רק מקום אחד בו אוזלים המים.

 

לפני שנים סיפרנו לכם שיהיו שינויים במזג האויר, ושיהיו זמנים ומקומות ששינוי האקלים בהם יהיה כל כך גדול, עד שמקומות עתירי מים יהפכו לצחיחים, ואילו במקומות שהיו צחיחים יהיה שפע של מים.

ואכן, חלק מהנוכחים והקוראים מהנהנים ומסכימים שיש להם יותר מדי מים..

 

אתם יושבים במדינה שנמצאת בצרות - מה תעשו בקשר לכך?

 

שטח הפסולת

 

הבה נתקדם ונהיה יותר עכשוויים, ונדבר על שטח פסולת באוקינוס השקט, וגודלו כגודלה של מדינת טקסס! (מקבץ של פסולת ימית שנוצרה על ידי האדם ונישאת על גבי מערבולות של זרמי ים במרכז החלק הצפוני של האוקיינוס השקט, בריכוז גבוה של חומרים צפים, ביניהם פלסטיק, כימיקלים וחומרי פסולת אחרים, ת.ג.) חומרי פלסטיק נמצאים בכל מקום, וזה פוגע באוקינוס ובחיים שבתוכו. כולם רואים זאת.

ואתם תוהים מה ביכולתכם לעשות בקשר לכך, והאם זה יביא לקץ של הסביבה..

 

זיהום

 

קיים זיהום בכל מקום. היה ניסיון לפני שנים לעשות משהו בנידון במועצת האו"מ, אולם הניסיון הזה נכשל והזיהום המשיך, ישנן ערים כה מזוהמות עד שלא ניתן לראות בהן למרחקים מבנין לבנין, אנשים משתעלים ברחובות, ובנוסף אתם אומרים שכדור הארץ מתחמם...

ולפי מה שמספרים לכם, המצב אינו עומד להשתפר..

 

אנרגיה

 

אתם חוששים שלא תהיה לכם מספיק אנרגיה. אנשים מנצלים את החשמל עד תומו. ועל מנת ליצור חשמל ניצלתם כמעט את כל חומרי הבעירה, אומנם קיימים אמצעים אחרים ליצירת חשמל אולם הם אינם בטוחים ...וזה נמשך עד שנראה כאילו קיימת מפלצת שאוכלת את החשמל..

ואינכם יודעים גם מה לעשות בקשר לכך ..

 

התייחסות לחמשת הנושאים הנ"ל

 

ישנם עוד כ 15 נושאים נוספים [ קריון צוחק..] אולם ברצוני להוביל אתכם דרך חמשת הנושאים שהצגתי בפניכם, ולשם כך ברצוני לבקש מכם להיות חומלים, לחשוב מחוץ לקופסה של הדברים שסיפרו לכם, שהחדשות שמו אתכם בתוכה - מקום של דאגה וחרדה, אתם מנופפים בידיכם ודואגים, מבלי להיות מודעים לגבי מספר דברים שסיפרנו לכם שהם עומדים להגיע.,

 

פוליטיקה

 

הפוליטיקה שלכם מקולקלת לחלוטין, כן. וגם סיפרנו לכם על כך. אולם המשמעות אינה שאתם בדרך לאבדון.

האם כאשר משהו שאינו עובד, האם המשמעות היא שזה לא יעבוד יותר לעולם?

האם החלטתם מראש שכל מה שאתם רואים הוא כה כביר ומכוער, עד ששום דבר לא יוכל לתקן אותו?

סיפרנו לכם פעמים כה רבות אודות מה שעתיד להגיע לכאן, אולם באופן כלשהו ישנם אלה שאינם רואים ומבינים שזהו תהליך, יקרים, שאפילו הזהרנו אתכם מפניו מבעוד מועד.

על הדברים להתפרק, וזה קורה, ואתם רואים זאת, וזו מבוכה לעולם.

 

במערכת שלכם דנים, הלכה למעשה, ברעיונות, וכאשר מתקיימות בחירות, המנצח שלהן זוכה בכל, ובמשך 4 עד 8 שנים המנצח שואף לנצח את זה שהפסיד.

והתוצאות יכולות להתהפך במערכת הבחירות הבאות, והמנצח החדש משקיע 4 עד 8 שנים בשמחה לאיד כלפי זה שהפסיד.

ומעט מאוד מושג עבור אמריקה, במהלך 4 עד 8 השנים האלו.

המערכת פשוט מקולקלת..

 

סיפרתי לכם לאן כל זה מוביל ..

יתכן ותצחקו, אולם צפו לדברים שעתידים להגיע, לפוליטיקה אלגנטית [ קריון צוחק..], לתחילתו של מסע בחירות מלא חמלה, ללא כינויי גנאי.

הסכמה ומפגש יופיעו ויתגלו בקונגרס, במדינות, כך שלא תרצו עוד לבחור במנהיג או בנשיא שמצדיקים רק מפלגה אחת, מכיוון שהוא יעשה בדיוק מה שעשו קודמיו - יעדיף מפלגה אחת בעקבות מה שרצו בוחריו.

מה אם יהיה לכם איש מרכז - התכוננו לכך - שיתמודד למשרת הנשיאות מכיוון שהוא יוכל ליצור הסכמה מכיוון שהוא טוב במו"מ ויודע אם יש ללכת לפשרה או לוותר עליה, וידאג לכך שהדברים ייעשו מכיוון שהוא לא ייצג אף צד..

כמה מכם יהיו מעוניינים בכך? [הנוכחים מוחאים כפיים] אתם מרגישים זאת, וכך גם אחרים ירגישו זאת ...

זה אינו כה קשה ... האם המערכת באמת מקולקלת או האם נדרשת רק 'צביטה' מלאת חמלה, כיוונון? זו תהיה התפתחות!

ואם אמריקה לא תעשה זאת, מדינות אחרות יעשו זאת - גם הן רואות שהדברים האלה מגיעים..

אתם זקוקים למנהיג שיודע להנהיג!

וזו אינה האשמה של המנהיג הנוכחי, זו האשמה של מערכת בה המנצח לוקח הכל לעצמו..

והשינוי יהיה התפתחותה של הדמוקרטיה בכל רחבי הפלנטה, והגיע הזמן לכך.

 

עד כמה מהר זה יגיע? התשובה היא "כן",

ויהיו אלה שיאמרו שזה לא יהיה מספיק מהר..יהיו אלה שיקראו זאת ויסכימו לדברים, ויהיו אלה שיחוו רגע של 'אהה', יהיו אפילו פוליטיקאים שיאמרו שהם חיכו לשמוע את הדברים האלה וינסו ליישם אותם, להיות חומלים - וקרוב לודאי שהם יפסידו, למשך זמן מה, מכיוון שבני אדם עדיין אינם בוטחים בדברים מהסוג הזה, ויחשבו שאותו פוליטיקאי מסתיר משהו, או שהפוליטיקאית הזו לא תצליח מכיוון שלא יאמינו לה שהיא תהיה מלאת חמלה, ומתכוונת באמת לעשות את מה שהיא אומרת..

אנשים רק ימתינו לרגע בו הפוליטיקאים החדשים האלה יתחילו לגדף האחד את השני, כמו כולם..

 

זוהי התניה ישנה - אתם תמיד מצפים לגרוע מכל.

אם כך, נשמות עתיקות, מה דעתכם להתחיל לצפות לטוב ביותר?

מהירות קצב השינוי תלויה בכם...

 

מים

 

בקשר למים האוזלים, ברצוני לתת לכם הדמיה, והבה ונעמיד פנים..

אתם נמצאים על חופו של האוקינוס השקט, והדבר הבא הוא בר קיימא. ישנה שם כמות עצומה של מים, אנשים מביטים מן החוף ונאנחים למראה השקיעות היפהפיות..

הבה ונרחיב זאת מעט - מה אם כל טיפה שאתם רואים מהאוקינוס העצום הזה תהפוך לפתע לברת שתיה?

האם זה ישנה משהו עבורכם?

 

תמיד יכולתם להשתמש במי האוקינוס, אולם זה היה די קשה מכיוון שהטכנולוגיה של ההתפלה זקוקה לחימום, עלויות, וחשמל - דברים שלא היו זמינים כל כך, והתהליך כולו היה איטי.

אני מספר לכם שמשהו מגיע, אפילו רמזנו לכם על האופן בו הדברים יעבדו.

 

הבה ונרחיב זאת מעט יותר - עליכם לשמוע זאת פעם נוספת, וגם עבור אלה שמעולם לא שמעו על כך לפני כן.

זה די פשוט, ובכן, לא באמת פשוט אולם כל ההתארגנות, התהליך, הרעיון, פשוטים למדי.

ויהיו אלה שיאמצו את זה, וזה עשוי לקחת להם מספר שנים עד שיבינו כיצד להפעיל זאת כהלכה - אולם כך פועלות כל ההמצאות, מאותו הרגע שקיים הרעיון ההתחלתי.

והנה הרעיון ההתחלתי - האם אתם מוכנים? גרמו למלח להיות מגנטי, והוציאו אותו מהמים בזמן אמיתי, בעזרת אלקטרומגנטים.

אתם יכולים להפוך את המלח למגנטי במספר דרכים, יקרים, ואני משליך את הכפפה הזו לכל הממציאים.

תהיה לכם מערכת, דרכה תתרחש ההתפלה בזמן אמיתי, ללא חום וללא מיכלים. התהליך יחזור פעמיים או שלוש פעמים, ובסופו של דבר המים יכנסו מלוחים ויצאו רעננים ומוכנים לשתיה.

 

המיכלים הגדולים שנושאים כיום מיליון חביות של דלק - חשבו לרגע על מיליון חביות של מים מלוחים שהפכו למי שתיה נקיים. ויהיה גם מעין מפעל התפלה בתוך המיכל עצמו.

כל מה שעליכם לעשות הוא להפוך את המלח למגנטי, ולאחר להוציא את המלח בעזרת אלקטרומגנטים.

וברגע זה נדלקות 'נורות אור' של רעיונות בראשיהם של הנוכחים כאן, ושל אלה שיקראו זאת מאוחר יותר.

 

האם אתם קולטים זאת? הדבר ייעשה ללא חום, ובזמן אמיתי.

ואגב, המיכל הזה יוכל לעגון בחוף ולספק את המים - אינכם זקוקים לשטח אדמה עבורו - והוא גם יוכל להגיע למקומות בהם אין עתה כלל מי שתיה טריים.

מיליון חביות בכל פעם ...

 

זה מה שעתיד להגיע, והאוקינוס יהפוך להיות למשאב, שהתהליך הזה לא יפגע בו כלל.

תוכלו להשתמש במים להשקות את היבולים, להזנה, להביא מים למקומות הזקוקים להם - אם תאפשרו לכך לקרות.

מכיוון שיהיו אלה שיתנגדו לכך. מדוע? [קריון צוחק..] שאלו את המתנגדים, יהיו להם סיבות רבות, הם גם יטענו שאיני מספר לכם שהרבה חשמל יהיה מעורב בכך...

אתייחס לכך בהמשך..

 

שטח הפסולת

 

האם אתם טוענים שהשטח הזה היה נקי לפני כן, ולפתע הוא התמלא בפסולת?

ובכן, ברצוני לספר לכם שכל זה התחיל מאז ההמצאה של הפלסטיק, לפני כ 90 שנים, וזה הלך והצטבר באוקינוס שלכם. זה לא הופיע כך, לפתע, יקרים.

אולם משהו כן הופיע לפתע, וזה היה ידוע כבר מזה 10-15 שנים, אולם לא הקדשתם לכך תשומת לב רבה.

יקרים, ברוכים הבאים להתפתחותה של התודעה, עבורכם, עבור הפלנטה, עבור הקיום שלכם.

שטח הפסולת הזה הוא אירוע כלל עולמי, זה נמצא עכשיו בחדשות, למרות שזה קיים כבר מזה כמה עשורים. וזה גדל יותר ויותר, וכעת אתם 'גיליתם' זאת.

לא באמת... כעת כולם יודעים אודותיו, וכעת ישנם אלה שהחליטו לעשות משהו בקשר לכך.

 

האם אתם זקוקים להמצאות חדשות? לא באמת.. זה די פשוט, מימון הוא כל מה שאתם זקוקים לו.

התחילו לגייס מימון, וטפלו בפסולת הזו אט אט, אספו כמויות גדולות, ועם הזמן השטח הזה יפחת ויקטן, ויגיע היום בו תחגגו את הצלחתכם ואת היעלמותו של שטח הפסולת הזה.

בני אדם מימנו זאת, לבני אדם היה איכפת מהאוקינוס - וזהו כל ההבדל!

 

אתם פועלים מתוך בהלה גדולה, כאילו הדבר הזה התגלה רק 'אתמול' בחצר האחורית שלכם - בעוד שזה נמצא שם כבר מזה כמה עשורים.

ההבדל הוא מודעות ואכפתיות. תודעה.

 

זיהום

 

אכן, יש לכם זיהום רב.

וזה הופך להימור, מכיוון שבכל פעם שאני מדבר על כך, ישנם אלה המתנגדים שאפילו עוזבים לפעמים את החדר.. מכיוון שאני מספר לכם דברים אחרים ממה שסיפרו לכם - אני מספר לכם שאכן יש לכם זיהום רב.

אתם מתחילים לפתע לשים לב לזיהום, בעזרת כל המכשירים שלכם, והמדענים שלכם,

הזיהום הזה הורג אתכם, אולם הוא אינו הורג את כדור הארץ [ קריון צוחק..] וזה שנוי במחלוקת.

אם תמשיכו בזיהום, תרבויות וחברות שלמות ייעלמו, אולם כדור הארץ יהיה בסדר גמור .. כך היה תמיד. כדור הארץ עמיד ומסוגל להתגבר ולהתעשת אפילו ממעשי האנושות.

 

הפסיקו לזהם, מכיוון שאתם הורגים את עצמכם.

כדור הארץ נמצא כרגע במחזוריות הקשורה לתנועת ההרג של עצמכם, ואתם טוענים שאתם הם אלה שגורמים לכל הדברים האלה שמתרחשים על הפלנטה.

וכאן מגיעה אמירה שהיא שנויה במחלוקת: אתם אינכם גורמים לכל זה!

 

שינויי האקלים שאתם חווים, כולל התחממותה של האטמוספירה, זהו משהו מחזורי.

כדור הארץ כבר עבר מחזוריות כזו בעבר, ואנשי האקלים שלכם אינם מדווחים לכם על כך מכיוון שהם לא התבוננו באופן מעמיק וברור בכל התיעודים שבידם.

עליכם להתבונן בטבעות העצים, בליבות הקרח שעל גבי הקרחונים. אתם תגלו משהו מדהים - שכדור הארץ עובר את המחזוריות הזו על בסיס קבוע!

 

דברו עם הילידים באלסקה אודות תנועת הקרחונים, שבאים והולכים כל הזמן ...

כאשר אתם נולדתם, הקרחונים היו שם, ועתה הם עוזבים ויש לכם התאמה. האם אתם מבינים את דברי?

המחזורים מתרחשים, קיימים מחזורים בתוך מחזורים - קיים מחזור בן 400 שנים, מחזור בן 1600 שנים, והם נעים מחום לקור, כך שלכדור הארץ תהיה יכולת להתחדש .

.

בדומה לאקווריום, שאין זה משנה עד כמה אתם דואגים לו ולאויר במים ולכימיקלים, מגיע זמן בו עליכם להחליף את המים.

כדור הארץ אינו יכול להחליף את המים, אולם הוא יכול להחליף את הטמפרטורות, לחדש את עצמו, לחדש את הדגים, את החיים. והוא עושה זאת על בסיס קבוע.

אתם פשוט הייתם פה מעט זמן, אתם חדשים, וטרם ראיתם את זה מתרחש לנגד עיניכם.

 

הבה נעמיד פנים לרגע, שתוחלת החיים של בן אדם היא חודשיים, ומשמעותו של הדבר היא שהוא אינו יכול לחוות את החורף, אביב, סתו, או קיץ.

ובשני חודשי חייכם, אתם חיים בתקופה של קיץ, פועלים, מגבשים דעות, ולפתע מתקרב החורף, העלים נושרים, נדמה שהעצים עומדים למות... אתם תהיו בחרדה שכדור הארץ עומד למות, מכיוון שאין לכם כל מושג שזה מתרחש מדי שנה [ קריון צוחק..]

ולא מספיק שהדברים האלה כבר מפחידים אתכם, לפתע גם מגיע השלג - דבר נוסף שטרם ראיתם..

 

האם אתם מבינים? קיימים מחזורים גדולים יותר שטרם עברתם דרכם, ועדיין כדור הארץ יספק לכם את כל המידע אודות זה, כל שעליכם לעשות הוא לחפש אותו.

ובינתיים, אלה שפוחדים מספרים לכם שפגעתם בכדור הארץ והוא לא יוכל עוד להתאושש, והכל בדרך לאבדון.

 

ועכשיו מגיע נושא נוסף השנוי במחלוקת - שכבת האוזון, החור הגדול באוזון ..שנוצר בעקבות הפחמן וכל מה שניקיתם במהלך 30 השנים האחרונות...

שכבת האוזון הזו נסגרת כעת - ברכות על כך שלא הבנתם מאומה...

 

הידעתם שבאופן כללי, האוזון על פני כדור הארץ מתחיל להיות דק יותר?

בשנות ה 60 של המאה הקודמת, מצאו ששכבת האוזון היא יחסית לשדה המגנטי של כדור הארץ.

ברוכים הבאים לשינוי המגנטי...

מה שקרה לאוזון היה קורה גם אם לא הייתם כאן כלל ...

זהו חלק ממה שמתרחש על הפלנטה הזו על בסיס קבוע, זה חלק ממה שמתרחש במחזורי השמש הקורנת, זהו חלק מהשינוי על הפלנטה הזו והאופן בו היא מתאימה את עצמה ..

והיא עושה זאת פעם נוספת, כך שלאנושות שתחיה כאן עם יותר שפע, יותר אוכלוסין, יהיה יותר שפע ומזון לאכול.

כיצד זה נשמע לכם?

זה שנוי במחלוקת..

 

השינוי האקלימי מתרחש כפי שהיה תמיד...

אתם רואים את העלים הנושרים מן העצים, וזועקים לעזרה ...

אתם לא גרמתם לכך, יקרים.

הזיהום באויר הורג אתכם, נקו אותו, זה אינו טוב.

אולם כדור הארץ, גאיה, יצורי הטבע, החיים הרב מימדיים שנמצאים כאן כל הזמן, כל אלה יודעים מה הם עושים, מכיוון שעברו מבעד למחזורים האלה זמן רב לפני שאתם הגעתם לכאן על מנת להתלונן עליהם ..

וזהו נושא שנוי במחלוקת.

 

אנרגיה

 

ברצוני לשוחח אודות אנרגיה..

אתם מתחילים לראות את ערכו של החשמל והאחסנה שלו.

יותר מאשר אי פעם בעבר, אתם מתחילים לראות תעשיות המכירות בכך שיש לחסל את אחד מיסודות המפתח לכל מה שאי פעם עשיתם על מנת ליצור חשמל - ומדובר בחימום [ קריון צוחק..]

אתם זקוקים לחימום בכל פעם שעליכם לייצר כוח - אתם זקוקים לחימום עבור הקיטור, שמפעיל מנועי טורבינות המסתובבות ויוצרות עבורכם חשמל.

אתם זקוקים לחימום על מנת להבעיר דברים, בין אם אתם שורפים דלק, פחם, וכו'.

אמנם קיימות טכנולוגיות בעירה ללא עשן, אולם עדיין עליכם להבעיר משהו.

 

והתשובה היא לא להבעיר שום דבר. הימנעו מחימום - ואתם אומרים שזה בלתי אפשרי.

סיפרנו לכם שאם תבחרו הרי שקיים חימום חופשי, בעודכם מבעירים את כל המשאבים ושולחים עשן לאטמוספרה. זה מצוי ממש מתחת לכפות רגליכם.

והמדענים שאומרים שהכוונה לגיאותרמיקה, טוענים שזה יהיה קשה ובלתי אפשרי מבחינה טכנית לקדוח באדמה חור כל כך עמוק על מנת לקבל את החימום החופשי והאנרגיה החופשית. אין לכם טכנולוגיה לכך.

 

הרשו לי להסביר: אתם פשוט אינכם רוצים להשקיע בכך כסף. אתם מעדיפים לבנות כור גרעיני שבודאי יעלה יותר כסף ...

האם ראיתם את הטפשות של העוצמה הגרעינית בשנים האחרונות? עד כה, היו לכם שני אירועים בלבד על הפלנטה הזו, עם כור גרעיני שהיה בהאצה - ואגב, שני אירועים אלה עדיין מרעילים את כדור הארץ, את בני האדם, את האדמה, את האוקינוס ...

החשמל הבטוח שבניתם הוא הדבר המסוכן ביותר שעשיתם - עבור האנושות, עבורכם, וזה עלה הון ..

 

לו הייתם משקיעים את הכסף הזה בגיאותרמיקה, הייתם כבר יודעים כיצד לחפור חור ולקבל חימום..

אולם איני מדבר על חפירת חור...

 

אנרגיה חופשית נחשבה במשך זמן רב 'הגביע הקדוש'.

אין דבר כזה המכונה 'אנרגיה חופשית' - החוק הראשון בתרמודינמיקה ('חוק שימור האנרגיה', ת.ג.) מראה שלא ניתן ליצור אנרגיה או להרוס אותה, אלא שהיא פשוט משנה צורה.

כך שאנרגיה חופשית זה בעצם תיאור של אנרגיה שאתם מקבלים ממקור בלתי צפוי שאינו מתכלה.

 

האם זה אפשרי? זה נמצא לפניכם, ממש כמו תמיד... זו המגנטיות.

ברצוני לצייר את התמונה באופן יותר מסויים:

האם שיחקתם מעודכם עם מגנטים קבועים שהם חד כיווניים?

אלה מגנטים המושכים באופן עוצמתי ביותר, ודוחים באופן עוצמתי ביותר - תלוי באופן בו ממקמים אותם, והצד החיובי והשלילי שלהם.

חלק ממגנטים אלה כל כך עוצמתיים עד ששני אנשים מבוגרים אינם מסוגלים להפריד ביניהם, או לדחוף אותם על מנת שיתחברו יחד..

דמיינו אותם, מנסים לדחוף יחד צד חיובי ושלילי במגנטים כה חזקים, אולם הם פשוט לא יתחברו.. והאנשים האלה יכולים לדחוף אותם לעולם, והמגנטים לא יתחברו.

ברוכים הבאים למקור כוח.

 

הבינו, המגנטיות תמיד היתה שם, דוחפת ומושכת.

וגם מנוע קיטור, או כל דבר שמחולל כוח - עליהם לדחוף ולמשוך.

 

ברצוני לספר לכם על מנוע קטן:

אם תמקמו באופן מסוים על גלגלים מרובים, מנוע קטן של מגנטים קבועים, ללא חשמל - הם ידחפו וימשכו האחד את השני בדרך חכמה ביותר, עד שהגלגלים יתפוררו ויהיה צורך בגלגלים חדשים, בעוד המגנטים ימשיכו כך לנצח.

ויהיו אלה שישאלו מה התועלת בכמה גלגלים מסתובבים ..

ובכן, אגלה לכם סוד, ותשובתי מיועדת לכם וגם לממציא אחד שעובד זמן רב על המנוע הזה ואינו מצליח להגיע ליסוד הראשון והאופן בו הוא יעבוד...

בדחיפה ובמשיכה תמיד קיימת נסיגה - ואיני מתכוון להעמיק בכך ולהסביר על החיובי והשלילי, ומדוע לפעמים זה אינו עובד - אולם על הממציא לדעת שקיים פיתול, ועל הגלגל להיות 'רצועות מביוס' (רצועה ללא התחלה וללא סיום, ויש לה רק צד אחד ולא שני צדדים, ת.ג.).. ואם אתם יודעים מהי 'רצועת מביוס', הרי שהבנתם את הבדיחה של הפיתול ברצועה [ קריון צוחק..]

קיימת תצורה של שימוש ברצועות מביוס, עם דיסקים ומגנטים קבועים שידחפו וימשכו האחד את השני, וימשיכו וימשיכו ויגיעו ליעילות של 100 אחוזים ...

ואז הגלגל יסתובב ויחולל חשמל, ואין זה משנה עד כמה הגלגל גדול או קטן..מכיוון שכל גלגל שמסתובב יכול לחולל חשמל.

החשמל הזה יכול להתחבר לגלגל רחב ביותר, אלקטרומגנטי, שהוא בעל כוח שהוא פי 10.

והנה אותה המערכת, אותה הצורה, אותה רצועת מביוס, אלא שהפעם המגנטים הם עוצמתיים ביותר, וידחפו וימשכו באופן גדול ביותר - ועדיין, זה אינו משהו גדול מאוד.

יכול להיות לכם מפעל כוח עבור מספר בתים בלבד, יקרים. ולא יהיה לכם יותר צורך ב'רשת'. מקור כוח פרטי, בחינם, בשימוש במגנטים. וזה כל מה שתזדקקו לו...

וכל אותם מכוני התפלה חשמליים המשתמשים בהרבה חשמל, יוכלו להשיג חשמל בשפע אם ישתמשו בשיטה הזו, מבלי שיצטרכו להבעיר שום דבר...

האם אתם יכולים לדמיין כדור ארץ ללא ארובות עשן?

 

הדבר הזה יכול להיות מיושם עבור כל דבר בו תזדקקו לאנרגיה של 'דחיפה/משיכה'.

וישנם אלה הנוכחים או הקוראים, שחוו רגע של 'אהה', למשמע הדברים שהם ביקשו כל כך לשמוע ...

 

האם זה נשמע לכם מרוחק מדי, מדע בדיוני? או שהאם זה משהו כל כך מעשי בהחלט, עד שתשענו לאחור בהנאה מרובה למקרא ההבטחות שמגיעות [ קריון צוחק..]

 

כל התנגדות לדברים החדשים האלה היא אנרגיה ישנה, האופן בו הדברים היו, והאופן בו נהגו לעשות את הדברים - וזה נע החוצה ...

חכו שהתעשיה הפרטית תייצר זאת, לא התעשיה הממשלתית.

 

הסוד הנוסף יהיה, שתעשיה פרטית יכולה להחליף את כל מה שסמכתם על הממשלה שתעשה, בגלל גודלה, המימון שלה, והאופן בו ממשלות עובדות.

לתעשיה פרטית יש יותר ענין לעשות זאת טוב יותר, ביתר יעילות, לשרת אתכם ולעשות עבודה טובה! וממשלות אינן נוהגות כך בהכרח.

ואם תשאלו מתי זה עתיד לקרות, הרי שהתשובה היא "כן" ...זה יקרה כאשר תתמכו בהם, תראו אותם, לא תחשבו שזה שיגעון, כאשר תחפשו אחריהם בחדשות כאשר יתחילו להודיע עליהם, ואתם תזכרו ששמעתם זאת בפגישה של קריון.

 

כל דבר שנאמר כאן היום כבר חשבו עליו, עובדים עליו, ונמצא בתהליך - וזה אמור להעניק לכם תקווה.

סבלנות יקרים, לתוצאה הנדיבה ביותר.. אל תנופפו בידיכם, התחילו לחשוב על הדברים.

עברתם את הסמן של שנת 2012, זה היה ידוע תמיד - הקדמונים אמרו שלאחר מכן יהיה אדם חדש, אנושות חדשה, תודעה חדשה.

האם זה הגיוני שהבורא ששלח אתכם לכאן, עם כל תפארתכם, יבחין שעברתם את הסמן וירצה לנופף אתכם מכאן? [ הקהל צוחק..] - זה מה שסיפרו לכם ...

הארגונים הרוחניים מספרים לכם שמלחמת גוג ומגוג עדיין בדרכה לכאן, ותתחולל מלחמה כזו שכבר לא חוויתם מזה 80 שנה.

 

המדע הדמיוני שלכם מספר לכם שהיה שינוי בהתניה לאבדון, ובמשך 20 השנים האחרונות מסופר שם על כדור ארץ שלאחר האפוקליפסה, לאחר אירוע גרעיני קשה - אולם זה כבר מתיישן מכיוון שזה לא התרחש. ועכשיו זה משתנה לכדור ארץ חם כל כך, שאיש לא יוכל לשרוד, ויגיעו לכאן חוצנים שאוהבים חום וישתלטו על המרחב [ הקהל צוחק..]

 

האם אתם אוהבים את מה שהתסריטאים החליטו עבורכם שאתם הולכים לאבדון אחר אבדון? קדמו מדע בדיוני רענן עבור החוצנים המנסים לעזור רוצים אתכם, את בריאותכם, ויודעים דברים שאינכם יודעים אודותיהם .. ויתכן שבזמן כלשהו, יגיע מישהו מחוץ לפלנטה הזו וישאל אתכם האם אינכם יודעים?

ואתם תשאלו מה אינכם יודעים?

והוא יזרח כמו השמש, כמו מלאך, ויאמר לכם שאתם מפוארים בעיניו של האל, ויספר שהוא מכיר את הבורא הזה, שהיקום מכיר את הבורא הזה, חלק בגלקסיות מכירים את הבורא הזה - ואתם אינכם מכירים אותו? מה לא בסדר אתכם?

אתם מפוארים, אתם חלק מן הבריאה, אתם יפהפיים, איש לא סיפר לכם ..אבל אני קריון מספר לכם מזה 30 שנה..

הדברים אינם חייבים להיות גרועים כאן, אתם נמצאים בעיצומו של שינוי המפציר בכם לומר שהדבר אפשרי!

האם אתם מודעים לעוצמתם של תודעות מרובות? אתם מסוגלים לשנות דברים, אתם משנים את 'השדה', כאשר בני אדם רבים חושבים יחד אותה מחשבה, כאשר יש ביניהם עקביות של מחשבה, אתם משנים את היושרה של המחשבה, אתם רואים שהדברים מגיעים, שהמצאות מגיעות.

אינכם יודעים אודותיהן, אינכם יודעים כצד זה יעבוד, אולם אתם מרגישים שזה מגיע.

טסלה חדש נמצא בדרכו לכאן, יתכן ויהיו כמה כאלה, שכרגע הם רק בני 12 אולם זה אינו עוצר דבר מכיוון שבעוד מספר שנים הם יהיו בוגרים מספיק על מנת לחבר בין הדברים.

אתם מרגישים זה מגיע, ואתם חוגגים זאת מראש!

זוהי נשמה עתיקה, יקרים, זה אדם חדש בוגר, כנגד כל אלה הטוענים שאתם מועדים לאבדון ואף שוטחים בפניכם את כל הסיבות הרבות שאף מופיעות בחדשות, מכיוון שכך הם פני הדברים..

 

אני אוהב בני אדם המתחילים לראות את תפארתם ומבינים שקיים כאן הרבה יותר מעבר למה שאתם חושבים... הרבה יותר [ קריון צוחק..]

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020