Light Connections
 
 

 

המערכת - חלק שני - נובמבר 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו עדיין נמצאים בהובארט, בירת טסמניה. וזהו החלק השני של המסר אודות מה שאתם נושאים סביבכם, בני אדם יקרים, ושגורם לכם להרגיש לבדכם, ולהרגיש שאין איזו נשמה היודעת את אשר אתם יודעים ..

וזו טעות, מכיוון שאהבת האל שהניחה אתכם כאן והמערכת שקיימת כאן - יודעות מי הנכם, מה עברתם, ולגבי מה אתם דואגים...

 

בחירה חופשית היא בחירה חופשית, ומשמעותו של הדבר היא שאתם חופשיים לדאוג, חופשיים לפחד. ולמרות שיתכן וקיים משהו קטן שאתם דואגים לגביו, או פוחדים ממשהו - הרי שאם אתם בוחרים לדאוג ולפחד, זוהי בחירתכם החופשית.

ויקרים, זוהי גם ההגדרה בה אתם מגדירים את עצמכם, כלומר, עד כמה אתם פוחדים, עד כמה אתם דואגים, וכיצד זה תומך במי שאתם חושבים שהנכם ...

 

ברצוני לשוחח אודות משהו מאוד מעמיק ומשמעותי, אודות מה שמגדיר אתכם, והנושא הוא עבור אלה שנוכחים כאן וגם עבור אלה שיקראו זאת מאוחד יותר.

לו נשאלתם מי אתם, מעבר לשמכם, לחברה בה אתם חיים, לתרבות, לשפתכם, או למקום מגוריכם .. יתכן ותאמרו שאתם בני אדם, ויתכן ותאמרו שאתם ילדיו של האל.

אולם אם תתבוננו כיצד אתם פועלים, כיצד אתם מרגישים, ומה מצוי בלבכם - הרי שלפעמים זה אינו מתיישב עם כל ההגדרות האלו שלכם את עצמכם.

 

קיימות שתי סיבות לכך:

סיבה אחת מגיעה אתכם, ואנחנו נוכל לשחרר אותה מאוחר יותר יחד עם אותה הפמליה שסיפרנו לכם עליה.

הסיבה השניה קשורה לכל מה שסיפרו לכם.

 

בסקירה קצרה, קיימת מסביבכם כמות עצומה של אהבה ששייכת לכם, אינטליגנציה היודעת את שמכם ואת כל מה שאתם עוברים.

יתכן וקשה לכם להאמין בזאת.

ניתן להסביר את הפמליה הזו כלהקה של מלאכים הנמצאת מסביבכם [ קריון צוחק...] היודעת את שמכם. הוויות רוחניות הנמצאות במימד אחר, שתמיד היו מסביבכם על מנת לעזור לכם.

הרעיון שעומד מאחורי זה הוא, שכאשר תתחילו לפתח תודעה גבוהה יותר ולהתפתח עם רעיונות המגיעים היישר מהרשומות האקאשיות שלכם - מכיוון שאתם נשמות עתיקות - תהיה לכם עזרה שתדחוף אתכם לעבר האור, כך שלא תצטרכו להיאבק על מנת למצוא אותו.

 

הגורם לכך הוא אותו שינוי שאתם עוברים המתחיל לרכך את כמות החשכה על פני הפלנטה הזו.

האם שמתם לב שלא רק שיש יותר אור, אלא שיש גם פחות חשכה? באופן מטפורי לא תצטרכו להתנהל בבוץ בכבדות, כפי שהאנושות התנהלה במשך עידנים.

הרוח נמצאת בגבכם, כך שאם תנסו משהו, למשל מחשבה מדעת גבוהה יותר - תהיה לכך היענות ואנשים לא יפנו לכם את גבם כפי שהם עשו בעבר. ויתכן שחלקכם אפילו הבחינו בכך..שאנשים חושבים עליכם כפחות מוזרים מכיוון שחלק מהדברים שדיברתם עליהם למעשה התחילו להתרחש.

כלומר, יש לכם עזרה. מעבר למה שאתם עשויים להאמין.

עד כאן הסקירה.

 

המסנן

 

נשמות עתיקות, כאשר אתם מגיעים לפלנטה הזו, אינכם מגיעים 'נקיים', אתם מגיעים עם היסטוריה. אין מדובר באנושיות - זה מצוי בדנ"א שלכם, וזה מובא אל תוך חייכם.

המערכת והרעיון שעומדים מאחורי זה הם, שבסופו של דבר, כאשר תהיה לכם מודעות גבוהה יותר, זה יביא את כל החוכמה שלמדתם. וכאשר תגיעו לחיים בפעם הבאה, כבן אדם אחר, כביטוי אחר, תשאו את מה שליקטתם ולמדתם בפעם הנוכחית הזו ...

 

זה לא היה תמיד כך, וההוכחה היא שהאנושות המשיכה במלחמות - וזה מה שמשתנה עכשיו.

אתם מתחילים להגיע עם הרבה יותר ממה שליקטתם ולמדתם מעצם היותכם בני אדם פעמים כה רבות, ולמדתם כל כך הרבה.., זה מתחיל להתרחש, והילדים הנולדים מתחילים להתנהג כך באופן אינטואיטיבי, באופן אינסטינקטיבי, וזה עתיד לשנות את האנושות.

 

אולם יחד עם כל האנרגיה הזו של הרשומות האקאשיות שלכם מגיעה גם ההיזכרות בדברים שעשיתם ועברתם, ושאינם עומדים בקנה אחד עם תפארתכם. כולכם עברתם מלחמות, כלומר, כולכם הרגתם אחרים.

נשמות עתיקות, כל אחד מכם היה במגדרים השונים - הנשים היו גברים לוחמים, והגברים היו נשים שילדו. וחוויתם וראיתם דברים שאינכם אפילו רוצים לדבר עליהם.

אותו הצער שדיברנו עליו לפני כן, היה ברשומות האקאשיות שלכם, ונכנס עמוק פנימה. אתם מתנהגים- אפילו כילדים - באותו האופן שנהגתם ביחידת החיים הקודמת שלכם. קיימת שארית של הדברים.

ושארית זו היא תוצאה של ההתעוררות הזו, וצריך מישהו שינהל זאת. כלומר, הכל מגיע וללא מסנן, וישנם דברים שאתם מרגישים ואינכם מבינים - ומאוד הייתם רוצים להבין אותם.

מכיוון שעדיין חסרה אלגנטיות במסנן, הרי שהכל פשוט נשפך פנימה. וכאשר אתם מתעוררים אתם מתחילים להיות מודעים לדברים שונים.

ואתם תוהים מדוע הדברים האלה מטרידים את מנוחתכם בשעה שאינכם רוצים לעסוק בהם, ומדוע אתם כה עייפים כאשר אתם מדברים על משהו ...

וכל זה שייך לעבר שאינכם אפילו נותנים לו הכרה.. אולם הוא נמצא שם, בתוך הדנ"א שלכם.

 

וכמו בתקשור הקודם, אני מספר לכם שקיימת פמליה המבינה זאת, שנמצאת כאן עבורכם ועבור השינוי, ומציעה לכם לשמוט זאת בנקודת זמן מסוימת, לתקן זאת, ולהתקין את המסנן, כך שהדברים שמטרידים אתכם כעת לא יטרידו יותר, והדברים שהיו מפוארים וחכמים 'יפליגו לעברכם' ותוכלו להשתמש בהם.

זהו מסנן שאתם זקוקים לו כעת, ולא היה ברשותכם בעבר מכיוון שלא היתה לכם תודעה מתאימה.

ויתכן ואתם קוראים את הדברים האלה ומזהים את עצמכם ככאלה הנושאים דברים מכאיבים ש'מעולם לא קרו', הפוחדים מדברים ש'מעולם לא קרו', ואינכם יודעים מדוע

הפמליה הזו האוהבת אתכם, קבוצת המלאכים הנמצאת כאן, שכל תשומת לבה ממוקדת בשמכם, מושיטה לכם את ידה ומציעה ש'תיפגשו יחד', תעברו שינוי תודעתי ותקבלו את המסנן שיהיה מסוגל לסנן אץ הדברים השליליים ולחזק את הדברים החיוביים ברשומות האקאשיות שאתם רק מתחילים ללמוד כיצד להשתמש בהן.

 

אם ברצונכם, ואם אתם מספיק אמיצים, אתם יכולים לעשות זאת כבר כעת.

אמיצים? מכיוון שאתם עומדים לעשות דברים שהם 'מחוץ לקופסה', מכיוון שאתם תוהים כיצד יהיו פני הדברים ללא אותם הדברים המטרידים אתכם, שהפכו להיות מי שהנכם, ויתכן אף שמגדירים אתכם.

ולכן אני מאתגר אתכם ...

 

"רוח יקרה, פמליה יקרה, קבוצת מלאכים יקרה - אני רוצה את המסנן הזה. אני רוצה אותו בשעה שאני ישן/ה, כך שהדברים האלה לא יופיעו ויטרידו את מנוחתי. אני רוצה אותו בשעה שאני בחיים, חי/ה כאן ועכשיו, לא מאוחר יותר. כך שכאשר אצעד ברחוב לא יטרידו אותי דברים שלא קרו לי הפעם, ביחידת החיים הזו.

ברצוני שהדברים שעבדו בעבר יתחזקו, ברצוני שיקרו לי כעת, אני רוצה את הרעיונות הטובים שלמדתי והחוויות שחוויתי במשך יחידות החיים הרבות, שיזרמו פנימה, ובמיוחד את שמחת החיים.

והדברים שקרו בעבר, בלמידה ביחידות חיים אחרות, שגורמים כיום כאב ללבי - שיעלמו לתמיד! הם אינם הולמים יותר את תפארתי."

 

האם תוכלו לעשות זאת?

חלק מכם עשו זאת אתי ממש כעת ...

אתם יכולים לפנות לפמליה הזו בכל פעם שתבחרו - זו המערכת.

 

אחד הדברים הראשונים שאמרתי לשותפי (לי קרול, ת.ג.) כאשר הגעתי לראשונה לפלנטה הזו - והוא רשם זאת, וזה הפך למעין משפט קצר וקליט המשוייך לקריון - 'לעולם אינכם לבדכם' ...

וחזרנו על כך, שנה לאחר שנה, סיפרנו לכם שקיים עוד משהו, שלא בהכרח תאמינו בקיומו, מכיוון שאין ביכולתכם לפרט אותו, להעניק לו שמות - אולם שקיימת סביבכם אנרגיה של אהבה.

 

האור נמצא שם, עבור הבקשה, הלקיחה, וכל מה שעליכם לעשות הוא לצעוד עם זה ולומר:

"רוח יקרה, הגיע הזמן למסנן."

 

האם אתם מבינים שזוהי הבחירה החופשית?

האנרגיה של התודעה של הבקשה משנה את הכל!

האם אתם מבינים שזו אינה סתם בקשה? אתם מזמינים משהו ...

הבינו שזה עתיד להתרחש מכיוון שאתם אומרים את הדברים האלה, זו אינה סתם משאלת לב באויר.

אלה מכם התופשים, מבינים ומאמינים בכך, יראו שזה מתרחש. יקרים, אתם תשנו טוב יותר, אתם תשמעו זאת מיד, את המוסיקה המטפורית של השלווה, של נשמה מפוארת.

 

מי הם אתם?

 

התשובה תלויה באדם ששואלים אותו - חלק גדול יענו בסיפור אימה שסיפרו להם אודות מי שהם:

הם נולדו על פני הפלנטה, לרוע מזלם - מזוהמים, לאל רוחני שאפילו אינו רוצה לדבר אליהם והם אינם ראויים להביט בפניו, וכל זה בעקבות משהו שקרה והם אפילו אינם בטוחים מה באמת קרה...

עליהם לפעול ולעשות מעשים על מנת להתחבב על הבורא היוצר הזה, וזה כה חמקמק.

בכל אשר יפנו, אלה שנמצאים איתם מזכירים להם שהם אינם ראויים להביט בפניו של האל, במקור הבורא והיוצר, וגם אם קיימת שם אהבה הרי שהיא אינה מיועדת עבורם אלא למישהו אחר שטוב מהם.

 

במקום כלשהו בסיפור הזה שמספרים להם, מצוי החטא הקדמון - משהו נוראי שלא מצא חן בעיני האל עד כדי כך שגרם לכך שעליהם להתפלש בעפר.

 

יקרים, מיליונים רבים של בני אדם יספקו לכם את המידע הזה לגבי מי שהינם ...

וכמובן שלבני האדם יש תוכנית כיצד לתקן זאת - גאולה באמצעות המערכת שהם יצרו, שתביא אותם הכי פחות למקום בו ירגישו טוב יותר [ קריון צוחק..]

כל זה, יקרים, הוא סיפור אנושי ש'הולבש' על האל על ידי בני אדם. האם זה סיפור הגיוני בעיניכם שאהבת האל תעניק לכם בחירה חופשית ולאחר מכן תשפוט אתכם על בחירותיכם?

זה אינו הגיוני, אין כאן שום הגיון רוחני.

היתכן שלאל הרב מימדי האדיר שבאדירים, שאינכם אפילו יכולים לדמיין עד כמה הוא מלא באהבה, האם יתכן שיהיו לו תכונות אנושיות, עם כל סיפורי המלחמה בשמיים והנפילים, שיגרום עינויים לבני האדם אם הם יאמרו או יעשו דברים מוטעים..

זוהי התודעה האנושית ש'הולבשה' על פניו של האל.

 

יקרים, עליכם לשמוע זאת שוב ושוב:

אתם מפוארים, נולדתם מפוארים, ויש מסביבכם פמליה של מלאכם שהגיעו מאותו המקום שאתם הגעתם ממנו.

ידיהם מושטות לעברכם, והם מציעים לכם לשמוט דברים ולהיפטר מחוסר הערך העצמי שהיה לכם בכל חייכם. וזה משהו שהוענק לכם על ידי אלה שבטחתם ואהבתם אותם - שגם הם מרגישים אותו הדבר, מכיוון שגם להם העניקו זאת אלה שהם בטחו בהם ואהבו אותם.

 

האם תוכלו לומר לעצמכם שיתכן והדברים הרבה יותר גדולים מזה?

היתכן שכל מה שסיפרו לכם לא היה נכון?

זה אינו מקטין אותם או מקטין את האל,.. זה רק מספר לכם שבזמנים של תודעה נמוכה יותר, הדברים מהסוג הזה נדבקים מכיוון שאינכם יכולים לחשוב מעבר להם עם אהבה.

וכעת, אתם יכולים לעשות זאת.

 

אתם יכולים לומר לפמליה שלכם:

"פמליה יקרה, רוממי אותי מחוסר הערך העצמי והראי לי את האור!

איני קורבן של הפלנטה הזו, לא נולדתי קורבן של הפלנטה הזו, נולדתי מפואר/ת, וכעת אני יודע/ת זאת.

רוממי אותי ואחזי בידי. שמרי על האחיזה בידי כך שלא אפול להרגל של החשיבה שאני פחות מאור."

 

אלה אינם דברי גידוף או נאצה, המשמעות היא שאתם שותפים עם האל, וזה היה התכנון - בחירה חופשית כך שתוכלו למצוא את 'העצמי הגבוה' של עצמכם, ולהפוך ולהיות אותו..

blasphemous

בחירה חופשית למצוא את האור שבתוככם, להכיר בו כמקור הבורא והיוצר, ולנוע קדימה על הפלנטה הזו.

 

אלה שהזריעו אתכם עשו זאת (הפליאדים, ת.ג.)

גם פלנטות אחרות לפניהם עשו זאת.

עתה אתם יודעים שתודעה היא אנרגיה.

ומה הלאה בהמשך? אתם תוכלו לשלוט באנרגיה. תוכלו לעבוד עם האנרגיה.

אתם תתחילו להבין שתודעה גבוהה ותר היא אנרגיה ברורה ומוחשית שתוכלו לראות, להרגיש ולעבוד איתה בתפארת שלכם.

 

עזבו את המקום הזה שונים מכפי שהגעתם, אולם יותר מכך - חשבו על הדברים האלה:

האם הם מופרכים מדי או האם הם מצלצלים לכם כדברים אמיתיים?

 

זהו המסר להיום,

ואגב, זה היה המסר במשך 30 השנים האחרונות, אולם לפתע עתה, מסיבה מסוימת, הוא נשמע.

ואלפי נשמות עתיקות מתחילות לשים לב למה שנמצא סביבן - אהבת האל.

 

אני הוא קריון המאוהב באנושות, מסיבה טובה מאוד.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020