Light Connections
 
 

 

הסדק - אוקטובר 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

ברצוני לשוחח אתכם אודות תקשור, ואודות מפגשי התקשור כאן, בהם אתם ממוקדים בתקשורים, הרחק מענייני היומיום שלכם. הגעתם עבור זה, אתם יודעים למה לצפות, ואין צורך להרבות במילים על מנת לנסות ולשכנע אתכם שאתם יכולים למעשה להתייעל מתקשורים אלה.

איננו ניצבים לעתים קרובות בפני אלה המוכנים לכך, ולכן נאמר את הדברים באופן שאיננו נוהגים לומר בדרך כלל.

 

תהליך התקשור עצמו הוא ייחודי. לפני כמה שנים ביקשתי משותפי לארח בעיר הזו (הכוונה ללי קרול, בסדונה, ת.ג.) 12 מתקשרים שונים, וכאשר הם העבירו את מסריהם, היתה תודעה דומה, עקבית וקולקטיבית של כל המסרים.

כל מתקשר מגיע לצדו השני של המעטה/צעיף, ומביא משהו ייחודי שלו ומעביר אותו עבורכם בדרכו שלו.

 

אולם יש הרבה יותר:

לו היה עליכם להגדיר את מה שמתרחש ממש כרגע, הרי שאתם רואים אדם היושב על כסא ונמצא בקשר באופן כלשהו עם הצד השני של המעטה/צעיף, יתכן שעם המקור הבורא היוצר בעצמו, ומעביר מסרים עם התודעה שלו, עם האינטלקט שלו, בקולו שלו. זו דרכם של הדברים.

רוב הכתובים שאתם קוראים ניתנו באופן הזה. כל הנביאים שצעדו על פני הפלנטה היו בני אדם שמסרו לכם מסרים בדרך הזו.

 

כל זה אינו חדש, אולם הבה ונרחיב לראשונה את הסדק מעט יותר.

אתם תשמעו רבות את צמד המילים 'עקביות של התודעה'.

כאשר מישהו מתקשר, התודעה אינה נעלמת, היא מתרחבת, מוגברת, והופכת להיות רב מימדית הרבה יותר ממה שהיתה קודם.

בשנים האחרונות, המדע הוכיח והעניק לתודעה את התווית של אנרגיה ... המדע הוכיח שתודעה ועקביות משנות את המחטים על גבי מכשירים, והמדע היה זקוק להוכחה כזו כדי להודות שגם הן 'שחקניות' בפיסיקה. הן אנרגיות. וכיום זה נלמד באוניברסיטאות.

 

וכאשר זה קורה לכם, בעודכם יושבים כאן באופן אישי, או קוראים זאת מאוחר יותר - השינוי והתודעה המתרחבת מרחיקים לכת.

ישנם אלה הרוצים לשאול שאלות לינאריות תלת מימדיות, ולדעת עד כמה רחוק זה הולך, והתשובה היא "כן" ...

אדם אחד, באהבה מושלמת, בדרך מיוחדת, מסוגל להשפיע על אדם אחר בצידה האחר של הפלנטה.

קיימות לכך הוכחות רבות, זה קורה למשל בקרב תאומים זהים, שיש להם ברית תודעתית באמצעות דנ"א זהה - זה כמעט מצב של שזירה, תודעה מורחבת.

 

בעבר תארתי תקשור כמצב התבוננות דרך הסדקים של המימדים.

אתם חיים בארבעה מימדים, ועל המתקשר לנכוח בכל אותם ארבעה מימדים בעודו מתקשר, ובעודו מדבר הוא בוקע סדקים במימדים השונים האלה, ובסדקים האלה שבין המימדים שוכן יופיו של האל, שם מצויים המסרים, והרבה יותר ...

 

קיימת אנרגיה חדשה על פני הפלנטה הזו. ישנה התפתחות חדשה. וכל הדברים האלה מתכנסים לכלל עקביות המערבת אתכם היושבים כאן באולם, או את אלה שיקראו זאת מאוחר יותר.

 

חלק מכם הגיעו מכיוון שהם אוהבים להקשיב לתקשורים, זה נוגע בליבם והם מבורכים בכל מקום אליו ילכו על מנת לשמוע תקשורים.,

אולם הרי לפני רגע סיפרתי לכם על אותו המצב של התודעה המתרחבת ברגע שמתקיימים תקשורים, מצב המזמין את הפמליה עליה אנחנו מדברים לעתים כה קרובות.

בפתיחה הזו, בתודעה המורחבת הזו, זורמת אנרגיה כה רבה דרך אותו הסדק בין המימדים - והיא זורמת בשני הכיוונים! והמרחב בחדר שונה, וחלק מכם יכולים להרגיש זאת. זה הרבה מעבר רק להגיע ולשבת אל הכיסאות.

אתם נמצאים כאן, הצהרתם שאתם מופלאים ושאתם יודעים מי הנכם, ולכן אלה 'ללא זמן' חוזרים, אפילו מהויות של הנביאים עצמם עשויות להיות כאן.

 

הנוכחים מוזמנים להשתתף באותם הסדקים שבין המימדים, מכיוון שהאנרגיה הזו שזורמת ומתפתחת עכשיו, פיזרה תודעה, פתחה את הסדקים, ומזמינה אתכם פנימה.

ואתם תשאלו מה נמצא שם בסדקים המסתוריים האלה, שבין הדברים האמיתיים והדברים הדמיוניים, או הדברים האמיתיים שאינכם חושבים שהם אמיתיים ...

הבינו - הנוכחים כאן או הקוראים מאוחר יותר - התודעה הזו שמתפתחת כאן היא חסרת זמן. אתם מצויים כרגע בתוך הסדק.

אלה שהגיעו לכאן רק על מנת לשמוע תקשורים ולהיות מבורכים - הרי שקיים תהליך, קיימת סיבה, קיים עומק באנרגיה החדשה.

בסדק הזה מצוי הריפוי שלכם, אני יודע מי נמצא כאן.

אתם יכולים להאט את השעון הביולוגי - האם זה מעניין אתכם?

אתם יכולים לקבל אנרגיה חיונית חדשה - האם זה מעניין אתכם?

 

כל זה נמצא בסדק שפתוח עכשיו, מוכן לקראתכם.

אין מדובר רק באנשים מתקשרים המתחברים לצדו השני של המעטה/צעיף - הם פותחים שער, והסדק הזה בין המימדים נפתח כך שהתודעה שמקשיבה יכולה להצטרף וליטול חלק.

 

אני מזהה כל כך הרבה שאלות לינאריות, כמו, עד כמה גדול הסדק, כמה זמן הוא ישאר פתוח [ קריון צוחק..] אתם כה מבורכים בלינאריות שלכם, מכיוון שבהסבר נפתח ספר רב מימדי המספר שהסדק נפתח פעם אחת, כאשר אתם מבינים זאת, ואתם חיים בתוכו.

זוהי בחירה חופשית, יקרים, זו כוונה.

אתם יכולים לעזוב את המקום הזה שונים מכפי שהגעתם, אולם אינכם חייבים בכך. במידה ותחליטו לעזוב שונים, הרי שהסדק הזה שבין המימדים שמתרחש עכשיו, ושאתם יכולים לבקר בו, שייך לכם. שמכם רשום עליו.

 

פגי הזכירה לכם בתקשור אחר, שכאשר אתם מביטים במראה אתם רואים את פניו של האל.

הסדק מאפשר לכם באמת לראות זאת.

ושם גם ניתן לשמוט את הפחד - יש כאן אנשים שהיו צריכים לשמוע זאת, מכיוון שפחד יצמצם את אורכם.

הסדק בין המימדים, הבורא היוצר, עובר ואומר היו שלווים, דוממים, ודעו שאתם האל, אתם חלק מהתהליך הזה כולו, ואתם בשליטה.

 

בסדק הזה אתם יכולים לעצב ולתכנן את מציאותכם. הסדק ימחק את הרעיון שאתם קורבנות של הפלנטה, ושהגעתם לכאן רק לשרוד, ואתם מקווים שתצליחו.

הסדק משכתב זאת לחלוטין.

הסדק פתוח עכשיו, קיימת תודעה מורחבת בחדר הזה.

 

ישנן כאן גם אנרגיות מן העבר, כל אותם אלה שאהבתם ואיבדתם בעבר.

ישנו כאן אגף של מעודדים עבור גל אלה שהגיעו לכאן מודאגים, עם בעיות, והם לוחשים להם שזוהי התחלה טובה, ושהם הגיעו לכאן לשם כך.

 

אם כן לא מדובר רק בהוראה ותקשורים, רק להיות מבורכים ולעזוב - ישנן כאן תשובות, שיתפתחו עם הזמן, במהלך הדברים שייאמרו והדברים שלא ייאמרו ...

ישנה פמליה שתישאר בחדר, ואלה שיכנסו ראשונים מחר לחדר הזה, ירגישו זאת.. הם נמצאים כאן עבורכם ..מכיוון שאמרתם באמצעות כוונה שאתם תגיעו ותבלו זמן מה, תקשיבו, תשימו לב ...

 

ויש עוד:

הפעולה של התקשור פותחת משהו, ואתם מוזמנים להיות בזה. לכן אנחנו מתקשרים, לכן התקשור קיים כפי שהוא קיים.

 

חלק מכם חושבים על פול (פאולוס, ת.ג.) הכותב בכלא, מבלי לדעת את עתידו. הוא התחיל תקשר - וזה הפך אחר כך לחלק מן הברית החדשה (אגרותיו הפכו לחלק חשוב מן הברית החדשה, ת.ג.) - הוא תקשר דברים מרהיבים ושונים לחלוטין מן המציאות בה היה שרוי. הוא כתב על אהבת האל, על יופיים של הדברים עבורו, בעודו יושב בכלא.

הוא פער סדק במימדים, שנשאר פתוח עבורו, ונגע בכל כך הרבה אנשים.

אנחנו יודעים את שמו ומה שאירע מכיוון שהאל נגע בו..

 

הסדק אינו נעלם, וכאשר הוא נפתח הוא מיועד לכולם. אתם תהיו מופתעים עד כמה זה משמעותי לא רק עבורכם אלא גם לכל אלה מסביבכם, שיאמרו שמשהו קרה מכיוון שתהיו שונים, פניכם ישתנו, תהיו רגועים יותר.. וזה אכן יהיה נכון. אתם הרגשתם בזאת קורה.

 

לכן קיים תקשור, קיימות בו תשובות מסוימות עבורכם. לכן אתם כאן. קיימת אהבה גדולה עבורכם, בני אדם יקרים, באנרגיה הזו של השינוי.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020