Light Connections
 
 

 

אור וחשכה - אוקטובר 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

"הפתעה"...[הקהל צוחק..]

 

הרשו לי לגלות לכם כמה דברים שטרם דיברתי עליהם בעבר, שיתכן ויהיו מעין התפכחות עבור חלק מכם, או מהפכניים עבור אחרים.

אני מקורב לכל השאר שמתקשרים כאן אתי בארוע הזה, זוהי משפחה של מתקשרים..

 

המושג שכבר עברתם את השינוי הזה לפני כן, והעובדה שכבר ראיתם זאת בעבר, יכולים להביא עימם זכרונות ורגעים של 'אהה'...

ברצוני שתאמדו את ערכה של המשמעות של זה עבורכם, כבני אדם על פני האדמה, ששבו וחזרו ומבטאים עצמם ברגע זה עם דנ"א פליאדי - כלומר, האם יתכן שקיים מעבר לרשומות האקאשיות האנושיות שלכם, גם רשומות אקאשיות בין פלנטריות?

התשובה היא חיובית, וככל שתתעוררו לכל אותם דברים אזוטריים שאנחנו מדברים עליהם, כך תבינו שגם הזכרון הזה קיים בקרבכם.

 

מבין כל הזכרונות הבין פלנטריים שניתנו לכם, אתם תעבדו ותצמדו רק לנדיבים שבהם.

אולם קיימים גם זכרונות נוספים שהיו לכם ושהרחקתם והדחקתם אותם, קיימים גם זכרונות שבאו לידי ביטוי באנרגיה הישנה יותר, בסרטים ובספרים שסיפרו על אירועים פליאדיים כאלה ואחרים.

ברצוני לספר לכם על אירוע אחד שחוויתם, שיתכן ואינכם יודעים עליו.

דיברנו על יופיין של האימהות הפליאדיות שהגיעו לפלנטה זו מ'שבע האחיות', ויצרו את המיתולוגיה בכל רחבי הפלנטה ובקרב הילידים - שאפילו אינם מכירים אלה את אלה - שהמשיכו לספר במשך מאות בשנים שאתם הגעתם מן הכוכבים, מ'שבע האחיות'..

 

הלמוריאנים נולדו מן הפליאדים, נשאו את הדנ"א שלהם והרבה מהרשומות האקאשיות שלהם.

אחד החישורים ב'גלגל הלמידה הלמוריאני' הצביע על כך שהאמהות הפליאדיות לימדו אתכם על 'פלנטת האם', ואכן כך הן עשו, וחלקכם זוכרים מה הן לימדו אתכם.

הן רצו להעניק לכם מידע לא רק על מנת שתדעו לאיזה דברים עליכם לצפות, אלא שגם תוכלו לשרוד אותם.

 

הרשו לי להכין את הרקע לדברים הבאים שאתם עומדים לשמוע:

אתם צעירים מאוד כבני אדם עם 23 זוגות כרומוזומים. 200,000 שנים הן כמו טיפה בים שיכול לסמל את ההיסטוריה של הגלקסיה.

ותרבויות הגיעו וחלפו, בדמותם של בני אדם של האדמה, חלקם הצליחו לשרוד וחלקם לא הצליחו. חלקם בחרו בבחירה חופשית לא למצוא את ההתעלות.

אולם גם לאלה שהחליטו כן לבחור בהתעלות, היתה היסטוריה חשוכה בחלקה.

 

הפליאדים קודמים לכם במיליוני שנים, הם עברו את כל הקידמה הטכנולוגית שאתם חושבים שהיתה להם. הם חיסלו את עצמם, כפי שאתם עשיתם, והפעם האחרונה היתה מרהיבה, וחלקכם אפילו נושאים עמכם ברשומות האקאשיות שלכם זכרונות מסוימים מרוחקים אודות זה.

 

זכרונות אלה התעוררו מחדש באמצעות ג'ורג' לוקאס, מכיוון שהוא סיפר את הסיפור של הפליאדים.

כאשר הם היו מקודמים מספיק מבחינה טכנולוגית ויכלו לנוע מפלנטה לפלנטה במערכת השמש שלהם, עם השמש שלהם, הם איכלסו את הפלנטות השונות שהיו באזור הרגיל שלהם במערכת הכוכבים שלהם. במשך הזמן הם למדו כיצד להגיע לכוכב שכן - דבר שהיה הישג גדול כשלעצמו.

נראה לכם ש'שבע האחיות' - הם למעשה אוסף של 9 כוכבים - קרובות אחת לשניה, אולם זהו מבט מכדור הארץ וזו למעשה אשליה. הן אינן קרובות, ולוקח זמן, מרחק, ומרחב להגיע מכוכב לכוכב. והטכנולוגיה שלהם אפשרה להם להגיע לכוכב ההוא, אולם כוכבי הבית שלהם נשארו במסגרת מערכת השמש שלהם.

 

באנרגיה ישנה יותר, היו להם מלחמות מפחידות מאוד בעקבות הטכנולוגיה המפותחת שהיתה להם - שאין לה כל קשר לרמת התודעה. היה אפילו רצח עם של פלנטה כולה.

וזה נשמע ממש כמו 'מלחמת הכוכבים', מכיוון שג'ורג' זכר זאת וסיפר לכם על כך.

אלה היו הימים החשוכים של הפליאדים.

 

הם עברו שינוי לפני זמן רב מאוד, לפני מיליוני שנים ויותר - שינוי שאתם מתחילים לעבור עתה - ולאחריו הם התחילו את מסעם לעבר ההתעלות, הארה התרחשה בפלנטה שלהם, והיתה ראיה לאחור בקשר לאותו רצח עם על פלנטה שהם לא יכלו להגיע אליה בשל חומה הרב - והיא תישאר כך חמה במשך אלפי שנים נוספות - הם הקימו אנדרטה לזכרה של אותה פלנטה, וכל פליאדי מודע לה. זהו זיכרון לזמנים החשוכים, סמל לחשכה שהם יצאו ממנה.

למלחמות שלכם גם יש סמלים כאלה, אולם מעולם לא עברתם משהו כפי שהם עברו, אלה היו זמנים נוראיים והכי חשוכים, הם עברו ברוטליות שאתם עברתם בימיו החשוכים של כדור הארץ. אולם הם עברו זאת עם כלי נשק מודרניים.

 

'אמהות הכוכב' הגיעו משם, יצאו מהחשכה הנוראית, רוממו את עצמן ומצאו את מה שאתם מוצאים - קיימת הבנה איטית של אל מרכזי ואוהב, דואג, שאכפת לו, ומתחילה להתגלות תוכנית משפחתית שאינכם יודעים אודותיה.

כאשר כדור הארץ יתעורר לעקרונות האלה, זו לא תהיה התעוררות רוחנית, יקרים, זו תהיה התעוררות לשכל הישר!

שכל ישר שאומר שבני אדם אינם הורגים בני אדם אחרים, שכל ישר של יושרה, יושר, שקיפות, וחיים בצוותא באהבה. וזו אינה דת. זהו שכל ישר.

והכל יהיה סובב סביב אל אחד נדיב ויפהפה, שאינו שופט.

וזוהי הכרה והבנה איטית.

 

סיפרנו לכם על עתידכם, אנחנו יודעים זאת מכיוון שזה קרה גם לפליאדים.

היו לפליאדים דתות שהתחרו זו בזו, הם עברו את מה שאתם עברתם, ואם יכולתם לחזור למקום בו הם היו בתחילת השינוי שלהם, הייתם יכולים לראות שזה נראה ממש כמוכם.. גם הם הגיעו מהחשכה, והיתה התעוררות איטית, ומסיבה זו אני יכול לספר לכם לאן פניכם מועדות.

וגם אתם יכולים לדעת זאת, מכיוון שאתם זוכרים במקצת, ויודעים מה עשוי להגיע.

עם ההתעוררות שלהם, הפליאדים שינו את מערכת השעון שלהם, את מערכת לוח השנה שלהם - וגם אתם תעשו כך ביום מן הימים.

 

התקופה לפני שנת 2012 תהיה זכורה כמו התקופה הברברית על פני כדור הארץ, זה הפוטנציאל שלכם, מכיוון שכך פעלו הפליאדים.

השינוי הזה שאתם עוברים כעת, הוא חדש. אתם נמצאים בחלקו הראשון, אתם עדיין נמצאים ב'אזור המתוק' של נקיפת הצירים של ימי השיוויון - אולם זוהי האסטרולוגיה שלכם, לא האסטרולוגיה של הפליאדים.

קיים חלון בן 36 שנים, כאשר שנת 2012 נמצאת במרכזו - 18 שנים עד 2012, ו 18 שנים אחריה.

18 השנים מעבר לשנת 2012 מלאים בפוטנציאלים גדולים של שינוי.

מבחינה אסטרולוגית, ועם הידע אודות משמעותה של שנת 2012, 18 השנים בהם אתם נמצאים כעת הן השנים בהן יתרחש מאבק גדול מאוד, יקרים, מלחמה בין האור והחשכה.

לתודעה החשוכה יהיה ברור שהאור הגיע. ומלחמה זו לא תהיה בין בני אדם כפי שהורגלתם בעבר, אלא מלחמה בין תודעת האור לתודעת החשכה שתחזיר את הדברים לאחור, תדחוף אותם קדימה, שוב לאחור ושוב לפנים, מאבק לאיזון בין האור והחשכה.

האור ינצח! ככל שהדברים יהיו ידועי יותר, כך יצוץ יותר האור ויאיר את החשכה. בכל פעם שהשקיפות תהיה גלויה ותעלה על פני השטח, כך יהיה יותר אור על פני הפלנטה, על התודעה, על התרבויות.

הגרוע שבחשכה עומד להתגלות. ולבכם יכאב מאוד ...

 

המאבק הוא בין תפישות ישנות ותפישות חדשות.

קבוצה של אנשים שכה מושקעים באור יהיו ה'רצים' שיתקדמו ראשונים, הם האמיצים ש'יקדימו את זמנם'. הם יקראו לכבד את גאיה, לכבד את הקדמונים, להצית דברים שנשכחו בצד, מכיוון שהגיע הזמן לכל זה.

חלקם יובסו על ידי החשכה שתאמר להם שעדיין הזמן לא הגיע.. אנשים יצחקו על ה'מוזרים' האלה, שיהיו מוזרים אפילו יותר מכם [ הקהל צוחק...]

תנועות 'חדשות' - לא העידן החדש, מכיוון שזה ישן... - אלו יהיו תנועות של אור וקבוצות של אור שנראה כאילו הם ינפצו את הבועה בדרך מקודמת. אתם תראו ותשמעו אותם. וכל מה שהם ידברו וינסו לפעול, אכן יתרחש.

 

זוהי דרכה של מחשבה התפתחותית.

אתם תמצאו מהפכנים והתפתחותיים ברעיונות החדשים שהם כיום חלק מחיי היומיום שלכם, בתפישות הנקיות יותר, השקופות יותר, הישרות יותר,

וכל זה יתרחש במסגרת 18 השנים מעבר לשנת 2012.

 

גם הפליאדים נלחמו היטב במלחמותיהם בין האור והחשכה.

והדורות הבאים יתחילו להיזכר. אחת מהתכונות של התפתחות הכימיה החדשה של האנושות תהיה הגדלת היעילות של הדנ"א. וזה יעורר משהו שמכונה אצל בעלי חיים 'אינסטינקט חייתי', אולם אצלכם זה יהיה 'אינסטינקט של הדנ"א' - אתם תתעוררו לידע גדול יותר לגבי מי שהנכם, היכן הייתם, כל הטעויות שבצעתם, על מנת שלא תחזרו עליהן שוב.

 

בעבר, האנרגיה הישנה הזו חסמה זאת לגמרי, מכיוון ששכחתם את כל מה שעשיתם וכל מה שקרה בכל פעם שחזרתם והגעתם לפלנטה - ולכן המשכתם להיות חסרי תפקוד במלחמות, פעם אחר פעם, מכיוון שחשבתם שזהו הפתרון.

מודעות ותודעה גבוהה יותר יזכירו לכם שזה פשוט לא עבד.. וזה יעצור את זה, כבר לא יציעו מלחמה כפתרון, ולאט זה לא יילקח יותר בחשבון..וזוהי ההתחלה של מה שיקרה באמת על הפלנטה הזו.

 

ויהיו כאלה שיאמרו שזה לא יתכן, שזה רק רגע של אור, גבשושית של אור בדרך החשוכה.

 

בחודש יוני, כאשר מנהיג צפון קוריאה לחץ את ידו של הנשיא טראמפ, והצהיר שהוא יעצור את תוכנית כלי הנשק הגרעיני, יאחד מחדש את שתי הקוריאות והמלחמה ביניהן תיפסק - לא היתה חגיגה ברחובות, ובמקום זה היתה ביקורת ומחשבה שיש שם איזה תעלול, שהוא מעמיד פנים, שזה לא באמת יקרה, מכיוון שזה מעולם לא נעשה בעבר ואי אפשר לסמוך על הצפון קוריאנים.

ובכן, לפני יומיים הוא הזמין את האפיפיור לארצו, שעד כה התנגדה לדת, והאפיפיור קיבל את ההזמנה ויגיע לביקור.. [ הקהל מוחא כפיים..]

זהו משהו שלא ציפיתם לו, זהו 'קלף משוגע', זה עתידה של הפלנטה, ויהיו 'קלפים משוגעים' נוספים שקשורים לחשכה. אתם תראו זאת.

היין והיאנג, הדואליות, המאבק מתחיל בדרך שטרם נראתה על הפלנטה הזו. מאבק של תודעה בין אלה שרוצים לשמור אתכם כפי שהייתם, ובין האור שפשוט מפנה את תשומת לבכם ומראה לכם דברים שלא ציפיתם להם.

ואתם כבר רואים זאת בדברים שלא ציפיתם להם, בדברים רבים על פני הפלנטה, שאתם דואגים לגביהם מכיוון שהם מתרחשים מחוץ לתפישה שתמיד היתה.

 

ההנחיות שלכם: אחזו באור! ובכל פעם שתראו משהו במדיה שלכם - שמשקיעים בה על מנת שתראה לכם את הדברים הגרועים ביותר האפשריים - אחזו באור!

יום אחד יהיו ערוצי מדיה של חדשות טובות, בטלביזיה שלכם [ הקהל צוחק..] - "הפתעה"...[ הקהל צוחק..] זה כבר מתרחש באינטרנט, שם יש תוכניות שמראות רק את החדשות הטובות על פני הפלנטה.

זה יתגבר, זה חדש, זקוקים לזה.

וזה לא היה קורה לולא היה מתקיים שינוי בתודעה, כך שיוכלו לממן זאת. יתחילו יותר לממן את הדברים האלה אפילו עם אלה ששולטים בכסף. זה לא היה צפוי!

האקסיומה היתה תמיד שהכסף הגדול שולט בחשכה, אולם הנה, רואים כבר דברים אחרים. משהו מתרחש, אפילו עם הכסף..

 

זה מה שהתרחש עם הפליאדים, ואתם כבר עברתם זאת לפני כן.

ברצוני שתזכרו מה קרה לכם בעבר, מכיוון שניצחתם [ קריון צוחק..]

ברצוני שתעזבו עם זה בליבכם ודעתכם.

היו מוכנים למאבק המתקרב,

היו מוכנים לכך שהאור מנצח,

והחשכה תהיה כה ברורה, תודעה חשוכה תגיע אליכם ואנשים לא יאמינו לזה ויבינו שזה חשוך, שזה תעלול, ושזה לא באמת מה שמישהו בהכרח ירצה.

 

עזבו את המקום הזה שונים מכפי שהגעתם, אפשרו ליום הזה להיות היום הראשון לחיים מסוג שונה, מכיוון שאתם יודעים מה עתיד לקרות, אתם יודעים את סופו של הסיפור, מכיוון שכבר הייתם שם ...

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020