Light Connections
 
 

 

תקשור כפול - אוקטובר 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול, ופגי פניקס דוברו

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

פגי:

 

אני החוכמה של הנשיות האלוהית, מתוך כבוד לחוכמה של הגבריות האלוהית.. ובהשלמה, אני החוכמה של הגבריות האלוהית, מתוך כבוד לחוכמה של הנשיות האלוהית..

בימים אלה אתם ממשיכים לעבוד עם דפוסים חדשים, להתכוונן, לשנות דפוסים חדשים של היסודות והבסיסים שלכם.

אתם אנשים אוניברסליים בעולם אוניברסלי, אמרתם 'כן' והסכמתם להיות נוכחים על הפלנטה, ליטול את חלקכם, ליטול את עמדתכם, להיות מעורבים..

האם אתם מרוצים מכך? האם זה מדאיג אתכם במידה כלשהי?

זה בסדר, אזנו זאת, והגיעו יותר ויותר להבנה שבחרתם להיות כאן ולאמץ את ההזדמנויות לשינוי גדול יותר. אתם יכולים לבקש, יחד, שהשינויים יהיו מלאים עם יותר חיוכים ועם פחות דמעות.

אתם יכולים לכוון את האנרגיה, ולבחור בחירות חכמות יותר מאשר בחרתם אי פעם בעבר.

אנחנו צופים בכם מרמות רבות ומאוד מרוצים, מכיוון שאתם גם יולדים רוחב פס חדש של רגשות, רוחב הפס של הרגשות שנמצא על הפלנטה מאפשר פעולות של אהבה אלוהית גדולה וגם הרס עמוק.

 

בשעה שאתם מתפתחים וממשיכים לבחור בחירות, אתם מרוממים את תהודתכם, ויחד עם זה מגיע רוחב פס חדש של רגשות, מגיעות אנרגיות חדשות המחכות לביטוי, ורמות חדשות של העצמה - אלו שדיברנו עליהן לפני זמן רב... ובכן, זה נעשה, האם אתם מאמינים שזה אפשרי?

האם אתם מוכנים?

כאשר המבנה הישן וההרסני של הרגשות מתמוטט, רוחב הפס החדש של הרגשות יגיע בשכבות, רבדים על גבי רבדים, ורגשות אלה יחוללו תגובות כימיות, מצבי הוויה, התעוררות רוחנית, וישנו את עולמכם ואת העולם הקולקטיבי.

אתם קיבלתם על עצמכם את ההחלטה לעשות זאת, ואחד מהמפתחות הגדולים ביותר שלכם הוא לבחור את הדבר שאתם מרגישים..

 

הרגישו עכשיו את האנרגיה בכפות רגליכם, את נוכחותכם על גבי הפלנטה.

 

מהחוכמה של הנשיות האלוהית, אתם תבינו עכשיו מדוע אנחנו אומרים שאנחנו מכבדים אתכם..

המשיכו בדרככם, אתם עושים את העבודה היטב..

 

הבה ונצהיר ביחד "וכך הנני, וכך הננו"

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

האם אפשרי הדבר שחלק מכם הגיעו לפלנטה מתוך מטרה, ולבצע דברים במידה ותאמרו 'כן'..

התשובה היא חיובית.

חלק מעמיקים ביותר, אחרים מעמיקים פחות, אולם כולם חשובים!

חלק מכם חושבים שאתם נושאים עמכם חוזים שיקחו אתכם למקומות שאתם מגלים אותם עכשיו, אולם אלה אינם חוזים כפי שאתם חושבים עליהם, בני אדם יקרים.

בבחירה החופשית, החוזה שלכם כתוב בדיו בלתי נראה [ קריון צוחק..]

אינכם חייבים לעשות שום דבר רוחני כאשר אתם מגיעים לפלנטה הזו, אינכם חייבים לפסוע בנתיב כלשהו - זוהי בחירתכם החופשית.

אתם עשויים לגלות ולראות את הדברים באמצעות הרשימות האקאשיות והאינטואיציה שלכם, כל אותם דברים ש'יסתדרו בשורה' עם בגרותכם, עם התבגרותכם - או שזה עשוי שלא לקרות כלל. כך שחוזה הוא בעצם פוטנציאל, והוא קיים!

 

רבים מכם מודעים לכך בחדר הזה, ישנם כאן נשמות עתיקות, למוריאניות, המעוניינות מספיק בדבר האזוטרי הזה המכונה תקשור, כך שתכננתם מראש להיות כאן, השקעתם ממשאביכם כך שתוכלו להגיע וללמוד כאן. אתם שונים! ורובכם נמצאים כאן בשל מטרה מסוימת - חלקן עמוקות כפי שאמרתי לפני כן - ספרים נכתבו, מרפאים נוכחים כאן, מחנכי ילדים, ואפילו אלה שטוענים שטרם מצאו את מטרתם - הרי שכן מצאתם: מטרתכם היא להיות מוארים על פני הפלנטה הזו! ובכך אתם משפיעים על כל דבר מסביבכם.

הורים - אתם משפיעים על ילדיכם. לכולכם יש מטרה!

 

 

אולם אני יושב ליד מישהי מאוד מיוחדת - היא 'מוכרת' זאת מצוין, האין זאת? [ קריון צוחק..] מכיוון שזה מה שהיא - היא אור!

המורה פגי שילמה את המחיר, כפי שרבים מכם שילמו, ביחס לדברים רבים. היא נתבקשה לעזוב מדינות, מכיוון שאורה היה בהיר וחזק מדי ... היא נתבקשה לעזוב מפגשים, מכיוון שאורה היה בהיר וחזק מדי ...

זה קרה בכל מהלך חייה של המורה פגי.

הדברים שהביאו אותה ל'רשת הכיול האוניברסלית' היה האור הזה - כיצד ניתן לסווג אותו, כיצד ניתן להשתמש בו, מה ניתן לעשות איתו ... והיא חיברה את הכל יחד.

 

האם אתם נדהמים שגם פיסיקה מעורבת ב'רשת' הזו?

המדע טוען שלכל דבר יש פרקטלים, עד לדבר הקטן ביותר - ישנן פיסות, חלקים, עיצובים ... ומדוע שהמפה של האנרגיה האנושית תהיה שונה? וזה מה שפגי עשתה..

במשך עשורים מחייה היא מיפתה את האור הזה - טוב ככל שיכלה - האור שבתוך האדם, כיצד הוא עובד, מהם הפרקטלים, מהי המשמעות של זה ...

וזה כולל את המרידיאנים, את האזוטריות, את הפיסיות ... זה כולל את התודעה עצמה ... הכל נמצא שם, ניתן ללמידה ולעבודה עם זה, הריפוי, ההיפוך של זה, היין והיאנג - הכל נמצא שם.

 

זו היתה הסיבה לבואה לפלנטה ארץ.

יקרים, המידע הזה ישאר זמן רב לאחר לכתה, ותמיד ייזקף לזכותה, ושמה יהיה קשור לכך - פגי פניקס דוברו.

היא הדיילת שלו, היא ממשיכה בכך, היא אור!

 

וזה מביא אותי לשיעור של היום, שיעור שמסרתי פעמים רבות בעבר. עבור רבים הוא לא יהיה תקשור חדש, אולם הוא יהיה חדש עבור רבים אחרים שהגיעו לכאן או שיקראו זאת מאוחר יותר.

ברצוני לספר לכם אודות האור, מכיוון שהדברים משתנים כאן על פני הפלנטה.

 

'רשת הכיול האוניברסלית' אינה המרכבה האנושית. 'המרכבה' היא אותו כלי מקודש שאתם רוכבים בתוכו, 'כלי ההתעלות' שלכם.

'רשת הכיול האוניברסלית' היא מפה של האנרגיה האנושית, וישנם אפילו חלקים שפגי טרם גילתה [קריון צוחק..]

'המרכבה' היא אותו כלי אזוטרי שאתם רוכבים עליו במשך כל ימי חייכם, והיא הממברנה של הנשמה.

אינכם יכולים לדעת היכן היא נמצאת ומהם מימדיה. לא ניתן לצייר אותה למרות שיש בה מבנים רבים אזוטריים. יש בה גיאומטריה מקודשת, ממש כפי שקיימת גיאומטריה מקודשת ב'רשת'.

 

'המרכבה' שלכם מלאה אנרגטית בכוונה, באופן מדהים ומעמיק. לכולכם יש אותה, אולם אתם יכולים לצעוד על פני הפלנטה הזו מבלי לראות אותה לעולם, להתכחש לה, לעולם לא ללמוד היכן היא, מהי, והאם יש לכם אותה בכלל.

הקשיבו, מכיוון שאתם בעלי בחירה חופשית, האל לא יטפח על כתפכם וישאל אתכם מדוע אינכם מביטים ב'מרכבה'? ואין כל שיפוט או ביקורת בחופש שלא להביט בה...

אולם ברגע שתתחילו למצוא את האור בתוככם - תתחילו לעבוד עם 'המרכבה'. ו'כלי ההתעלות' הזה שלכם מגיב לתודעה.

 

באנרגיה החדשה הזו, הנשמות העתיקות מתחילות להרים את המעטה/צעיף.

באופן מטפורי קיים מחסום כלשהו המפריד בין האל, בין הרב מימדי, ובין מה שאתם מרגישים, בין מי שהנכם, ובין מציאותכם.

ואתם אפילו אומרים זאת - זה הצד השני של המעטה/צעיף.

 

לאחר שנת 2012, הכל התחיל להשתנות. השינוי הגדול ביותר היה שהמעטה/צעיף התחיל להתרומם, ודבר זה משפיע לא רק על עובדי האור, נשמות עתיקות - אלא כל בני האדם מעורבים בכך.

לפתע היושרה מתחילה להיות חשובה יותר. מה שמשודר בחדשות שלכם אינו מקרי בלבד. ישנם דברים שעומדים להיחשף בתרבות שלכם, במערכות היחסים שלכם, דברים שהוסתרו במשך אלפי שנים! כאלה היו פני הדברים, ולפתע זה יתגלה לפניכם.

 

הרמת המעטה/צעיף גם משנה דברים רבים אחרים, ובעיקר את מערכת היחסים בין האור והחשכה.

הדברים הבאים מיועדים בעיקר עבור כל המתקשרים, המרפאים, אלה שעבדו עם האור במשך זמן כה רב והגיעו למפגש הזה, ועתידים לחוות אנרגיות שונות שיוצגו כאן - לחשכה תמיד היה יתרון.

חלקכם נושאים רשומות אקאשיות עם עצב עוצמתי ביותר, מכיוון שנענשתם בכל פעם שהראתם את אורכם בעבר. חלקכם הועלו על המוקד - זו שיושבת לידי עברה זאת (פגי, ת.ג.) היא יודעת זאת, וחזרה וביקרה בעיר בה זה התרחש...

היה נראה תמיד שהחשכה מנצחת - אולם זו אנרגיה ישנה.

השאמאנים בכפרים היו נודעים בשל כוחות הריפוי שלהם, אולם ברגע שדברים השתבשו והתרחשו סערה או שיטפון - הם הוצאו להורג מכיוון שחשבו שזה היה מעשה ידיהם.

לאנרגיה האזוטרית היתה חרב בעלת שני להבים שלא היו מובנים לחלוטין - המרפא היה גם הקוסם, הקוסם היה גם הרשע, והחשכה תמיד ניצחה.

דברים אלה יצרו מלחמה, ותודעה שלא יכלה לראות מעבר למצב ההישרדותי שלה, תודעה שהיתה מתקבצת סביב עצמה, מתחרה על משאבים שנלקחו מאחרים, והורגת על מנת לקבל את מה שהיתה זקוקה לו.

זוהי אנרגיה ישנה, זוהי חשכה.

 

עכשיו המעטה/צעיף התחיל להתרומם, האור מתחיל לחדור ולהגיע, להיראות לאנושות, ומשפיע על 'רכב ההתעלות' של כל נשמה עתיקה.

הקשיבו:

יש לכם הרגלים כיצד להתמודד עם אנרגיה ישנה, אולם אם האנרגיה הישנה כבר אינה מנצחת יותר, והיחס שבין האור והחשכה מתחיל להיות לטובתו של האור - הרגלים ישנים אלה יאטו אתכם.

הדברים הבאים יהיו שנויים במחלוקת - לא עבור האדם ברחוב, אלא עבור האנשים הנמצאים בחדר הזה או שישמעו את הדברים מאוחר יותר - הפסיקו לנקות דברים!!

ואתם שואלים את עצמכם האם קריון באמת אמר זאת עכשיו? [ קריון צוחק..]

 

באנרגיה הישנה בעבר, החשכה היתה נצמדת לדברים ולכן היה עליכם לנקות את החדר,על מנת לקיים מפגש, על מנת לרפא מישהו, בעוד כל המלאכים שחיכו על מנת לסייע לכם בתהליך, תופפו בבהונותיהם וחיכו לכם עד שתסיימו לנקות את החדר... [ כולם צוחקים..]

אין שום דבר שיש לנקות אותו, מכיוון של'מרכבה' שלכם, ל'רכב ההתעלות', יש אור כה חזק שזורח ובוהק כה חזק - כמו למאסטרים של כדור הארץ הזה שהיה להם אור שזרח כה חזק, ואתם הרגשתם זאת, שמעתם וקראתם על כך..

זוהי המאסטריות שמתחילה להופיע אצל הנשמות העתיקות, אתם נושאים אור כה רב עד שהחשכה אינה יכולה להתקיים במקום בו אתם נמצאים.

 

זכרו את הדברים הבאים באופן חזותי.

דמו את עצמכם פותחים את הדלת על מנת להיכנס לחדר שאתם נוהגים לנקותו בדרך כלל, אלא שהאור שלכם דוחף והחשכה יוצאת..

כאשר אתם נכנסים למקומות שאתם חושבים שיש שם אנרגיה חשוכה - במיוחד אלה שגידלו אותם לחשוב שאתם קורבנות של החשכה בכדור הארץ - כאשר אתם לפתע אור, החשכה נסוגה בכל מקום אליו תלכו. וזה דבר חדש!

 

מרפאים, כאשר אתם נכנסים לחדר הטיפולים, החשכה יוצאת.

ואתם תשאלו מה לגבי השליליות שהמטופל נושא עמו - ובכן, במחשבתכם הלינארית אתם חושבים שדברים חשוכים נצמדים למעשה לאנשים והופכים לחלק יחידני.

הרגע סיפרתי לכם שהחשכה עוזבת. מה שנצמד אליהם והקשה על הריפוי שלהם יצא מן הדלת, והם מוכנים לקראת הטיפול שלכם. לכן הריפוי שלכם עשוי להכפיל את עצמו ממה שהיה..

גם כל אותם הקוראים האינטואיטיביים יעשו זאת מהר יותר, בעוד שלפני כן, על מנת להגיע לאמת היה עליהם לעבור 'מבעד לחשכה' של האנשים שהגיעו אליהם..

חלק מכם נלחמים כעת ב'פאנטום'. זה כבר אינו קיים, אולם לגביכם זה עדיין קיים מכיוון שיש לכם את ההרגל הזה במשך עשרות בשנים, לגבי מהות עבודתכם והאופן בו אתם עושים אותה.

 

אתם מאמינים בכוח הכבידה, נכון? מכיוון שלדעתכם זה אינו משהו אזוטרי - אתם יודעים שאתם עומדים ליפול אם תקפצו מבנין, למשל.

הידיעה הזו לגבי כוח הכבידה כל כך אמיתית בעיניכם, עד שאין לכם כל ספק לגביה.

כך עליכם לעשות לגבי העובדה שאתם אור.

וכאשר תאמצו את הידיעה הזו שאתם בעלי אור גדול יותר מאשר אי פעם בעבר, התבוננו מה יתרחש כאשר תכנסו למקומות, לחדרים: אנשים יסתובבו ויביטו בכם, מכיוון שהם יוכלו לחוש את האיזון, את האור.

 

המורה פגי סיפרה שהיא היתה הראשונה שרשמה את המילה 'איזון' על כרטיסי הביקור שלה..

בתקופה ההיא אנשים רשמו מה הם עושים, כיצד הם עושים זאת, אולם היא ידעה שעליה לרשום את המילה 'איזון', והכוונה היתה לאיזון בין האור והחשכה, איזון המרפא את גופכם.

ריפוי הוא איזון שאתם יוצרים בתודעה ביו האור והחשכה, ממש כך באופן מעשי.

 

יגיע יום בו הדנ"א האנושי יתחיל לעבוד ברמת יעילות של 50% - הרבה מעבר לרמת היעילות שלו כיום - ואז יתרחש דבר מעניין ביותר לגבי מצב הבריאות: מחלות יתחילו להתרחק.

למחלות יש רטט חשוך, וכל עוד אתם אפילו קרובים לרטט הזה של המחלה ו'מתערבבים' איתו, זה יהפוך לחלק מכם. כאשר אתם תעלו את הרטט שלכם באמצעות האור, למצב נעלה יותר, וכאשר תרבויות שלמות יתחילו לקחת חלק בכך - לא באופן רוחני אלא באופן תודעתי - תתחילו לראות שרבות מהמחלות הנוראיות הקיימות כיום על פני הפלנטה הזו, יעזבו, מכיוון שהן לא יוכלו לגעת ברטט שלכם ..

 

למחלות יש רטט. זהו איזון בין אור וחשכה.

אם תתחילו להעלות את רמת הרטט שלכם - אם תתחילו להבין שכל מולקולה שלכם נמצאת באחדות, אפילו עם צידו השני של המעטה/צעיף - הרטט והאור שלכם יתחילו להתגבר!

בנוסף לכך, מאז שנת 2012 הפלנטה כולה כל כך מוכנה לכלי הזה, לעובדי האור, לנשמות העתיקות - מכיוון שאתם הם אלה שמבינים זאת -

ואתם תגלו משהו מעניין ביותר [ קריון צוחק..] זה יהיה בריא יותר, תהיה לכם מיד תובנה לגבי מה שעליכם לאכול ומה עליכם שלא לאכול, וזה לא יגיע על פי הנחיות של ספר כלשהו - ואני מצטער לגבי כל אלה שכתבו ספרים אודות כך - זה יגיע מהרשומות האקאשיות שלכם, שהיו שם, כבר עברו את זה, ויודעות מהו המזון שאתם זקוקים לו.

אין תזונה אחידה לכולם. אתם תגיעו למסקנה הזו מהאינטואיציה שלכם, היישר מ'רכב ההתעלות' שלכם. אתם תחיו חיים ארוכים יותר,

האינדיבידואל היחיד שונה. עליכם לדעת על כך. האדם שיושב לצדכם אינו חייב לעשות את מה שעליכם לעשות. האינדיבידואליות הזו מיוחדת כל כך, יוצרת אור בדרכים רבות ושונות כל כך, בגוונים שונים כל כך, ולכולם קיים רק דבר אחד משותף, שהוא תמיד אותו הדבר - אהבה.

 

למדתם היום אודות אור, אהבה, אנרגיה - זה מה שפגי הביאה לכם, זה מה שהיא הביאה לפלנטה.

והעיתוי לא היה יכול להיות טוב יותר, מכיוון שזהו הזמן עבור כל אלה, אתם תבינו מה אנחנו אומרים ועד כמה זה מעשי, ותתחילו להרגיש ולדעת ללא צל של ספק משהו שלא ציפיתם לו -

הפסיקו לנקות!

 

אלה זמנים טובים עבור עובדי האור להיות בחיים.

אתם הדור הראשון של השינוי. אתם הם אלה שהיה עליהם לחצות את הדרך מהאנרגיה הישנה לאנרגיה החדשה.

האקסיומה הזו של השינוי האנרגטי, של שינוי התפישה, היתה על הפלנטה במשך זמן רב.

כאשר בני ישראל יצאו מן העבדות, היה עליהם ללכת במעגלים במדבר במשך 40 שנים לפני שהם הורשו להיכנס ל'ארץ המובטחת'.

האם תוכלו לדמיין את האוכלוסייה ההיא שואלת את מנהיגיה מדוע הם הולכים במעגלים, דורשים לדעת היכן היא אותה ה'ארץ המובטחת'..

באותם הימים, יקרים, תוחלת החיים לא היתה הרבה מעבר ל 40 שנים. לא היה ניתן לקחת דור עם תודעת עבדות לתוך 'הארץ המובטחת' של החופש. היה על המשמר הישן למות על מנת שהאנשים הצעירים יוכלו ללכת אליה.

האקסיומה של האנרגיה היתה כה עמוקה, עד שאפילו משה לא הורשה להיכנס אליה...

 

עכשיו אתם עוברים משהו דומה, אם כי שונה:

אתם נעים החוצה מעידן של עבדות לאנרגיה הישנה ולתודעה הישנה, לעבר תפישה חדשה, חופש של תודעה, יושרה. הדברים שמתחילים להשתנות ומפחידים די רבים מכיוון שהדברים אינם יותר כפי שהיו.

יהיו אלה שיאמרו לכם שעליכם למות, ושהצעירים, ילדי האינדיגו, הם היחידים שיכולים לעשות משהו בנידון - ובכן זה אינו נכון! זקוקים לנשמות העתיקות, זוהי הסיבה להימצאותכם כאן, מכיוון שאתם בעלי הניסיון - הייתם שם ועברתם זאת - ואתם מבינים על מה שאני מדבר, באמצעות מה שהשגתם ומה שאתם יודעים. אתם תעזבו את המקום הזה שונים כל כך מכפי שהגעתם, ותצעדו אל תוך אותה 'ארץ מובטחת', מבלי הצורך למות..

 

זה עמוק, זה שונה. זה מי שהנכם.

 

מדובר על אור, אהבה, שינוי תודעתי, והבנת האמת ללא כל צל של ספק - תפישה חדשה בפעם הראשונה בהיסטוריה האנושית, בה אתם נושאים יותר אור מאשר נשאתם אי פעם בעבר.

הפסיקו לנקות דברים!

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020