Light Connections
 
 

 

אתכם לנצח - ספטמבר 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

בתוך כל אחד מכם קיימת רב מימדיות. במשך כל חייכם חייתם במספר מימדים שאתם מכירים אותם היטב, במיוחד ארבעה מהם: גובה, רוחב, עומק, וזמן..

זהו המרכז של כל פעולותיכם. אולם הפיסיקאים יספרו לכם שקיימת מימדיות רבה בתוך האטום - שזה גם הביולוגיה שלכם - הם הגיעו בספירה האחרונה שלהם ל 27 מימדים שונים, אולם המדענים זיהו רק 11 או 12 מהם.

ל 11 או 12 מימדים אלה ישנם גוונים וצללים של מימדים אחרים [ קריון צוחק..] ואתם יודעים רק אודות 4 מימדים.

המימדים האחרים נמצאים בתוככם, אולם אינכם משתמשים בהם.. האמנם?

מהי המימדיות של אהבה? לאהבה יש מימד משל עצמה. זה תמיד נמצא שם, תמיד חלק מכם, אולם לעתים זה מסתתר.. זה עוצמתי כל כך ומשנה חיים. ועדיין אנשים רבים פוחדים מזה.

האם זה אפשרי שאתם תפחדו מן האור? התשובה היא 'כן', ודבר זה שכיח בקרב כל האנושות. זה אינו רק משהו תרבותי, זה מגיע מפחד מפני משהו שאינכם מבינים.

 

כאשר שותפי (לי קרול, ת.ג.) הסכים לשבת על הכסא, הוא נפתח לפוטנציאל של מימד אחר שהוא טרם חווה לפני כן.

הוא הכיר וידע מהי אהבה אנושית, היו לו ילדים, אולם הוא מעולם לא חווה באמת את אהבתו של האל. זה מחליף את כל מה שחוויתם אי פעם, וכאשר הוא ישב על הכסא, הענקנו לו מזה מעט מאוד.. והוא הרגיש משהו.. וכל מה שהיה יכול לעשות היה לבכות ..

זה כמעט כמו שאתם הופכים להיות מודעים לפתע לכל מה שהחמצתם. אתם הופכים לפתע להיות מודעים לאמת ענקית שנמצאת שם ושהיתה תמיד חלק מכם במשך כל הזמן.

ועדיין, בני האדם פוחדים מזה.

 

פחד הוא דבר מעניין.

ההגדרה של פחד היא העדר אור. זו אותה ההגדרה שהענקנו לחשכה - העדר האור.

 

הדלקת הגפרור

 

המטפורה הבאה ניתנה פעמים רבות, אולם לא בשפתכם (צ'כית ,ת.ג.)

אנשים שנמצאים במקום חשוך לא יוכלו לראות האחד את השני, אולי יוכלו לראות רק את האדם שלצידם. ולמרות שזו יכולה להיות קבוצה 'בטוחה' בה אתם מכירים האחד את השני, הרי שאתם מודעים לכך שישנם גם אנשים נוספים במקום הזה, ואתם מתחילים לפחד מהם, מכיוון שאינכם יודעים מה הם עומדים לעשות...

אולי חלק מהם עלולים לרצות את מה שיש לכם, ואתם מתחילים להתחרות על משאבים, מכיוון שאינכם באמת יודעים מי הם..

כך האנושות שרדה במשך שנים...

ולפתע במקום החשוך הזה, מישהו מדליק גפרור. לגפרור אין אור רב כל כך, אולם במקום מאוד חשוך - הוא מאיר חזק, ולפתע רבים מסוגלים לראות, אפילו במעומעם אפשר לראות את הקבוצות האחרות, וכבר אינכם פוחדים כל כך.

 

והשאלה היא האם האנשים מביטים באור המתחולל או באדם שאוחז בגפרור? האמת שהם אינם יודעים מי הדליק את הגפרור - כל שהם רואים הוא, אור..

מישהו אחר שאוהב את השפעתו של הגפרור מחליט גם הוא להדליק גפרור.. ועכשיו כבר יש שני גפרורים דולקים, ונראה שהאור גדל באופן מעריכי, והכל הופך להיות בהיר יותר..

אינכם יודעים מי אוחז בגפרור, כל שאתם רואים הוא... אור.

 

עם הזמן לרבים יש גפרורים, ואתם מתחילים להכיר את האנשים האחרים ומבינים שהם בדיוק כמוכם - גם הם פוחדים.

 

ככל שקיים אור רב יותר, קיים פחות פחד.

זה עתה הענקתי לכם את ההיסטוריה של העתיד...[ קריון צוחק..] אני כבר ראיתי את זה מתרחש..

 

חלק מכם מדליקים את הגפרור הזה במקומות שהיו חשוכים לפני כן, ואתם משנים את התרבות שלכם, את האנושות, את הפלנטה עצמה.

וברצוני לספר לכם שאיש אינו יודע מי אתם, אלה שמדליקים את הגפרור.. האנשים רק רואים את האור...

האם אתם פוחדים שהם יראו אתכם? הם לא יראו אתכם, הם יראו רק את האור.

 

זוהי מטפורה לתודעה גבוהה יותר, לדברים שתעשו עם אנשים אחרים, האופן זו תתייחסו לאחרים, האופן בו תתייחסו לפחד...

ממה אתם פוחדים?

פחד עוצר את האור! פחד עוצר את האהבה! האם ידעתם זאת?

 

והשאלה היא בעצם עד כמה אהבה תוכלו לקבל? האם אתם פוחדים מאהבתו של האל?

מה יש לכם להפסיד?

חלק מכם אומרים שדברי אינם מקובלים על הכנסיה שלהם.. ובכן יקרים, גם הכנסיה תתפתח..

איננו נמצאים כאן על מנת להוכיח איש, אולם יגיע היום בו תראו את 'מאסטר האהבה' בצורה שונה לגמרי ממה שאתם רואים אותו כיום.. [ קריון צוחק...] והוא יהיה אדיר, יפהפה ואוהב בדיוק כפי שהיה תמיד, אתם תראו את המציאות של 'מאסטר האהבה' שהגיע כבן אדם על מנת להראות לכם מה אתם מסוגלים לעשות..

זה יפהפה, ויגיע יום בו הכנסיה תסכים לכך, ותלמד אתכם מה היו דבריו, מה הוא לימד..

בשעה שהוא צעד על פני הפלנטה הזו, נראה היה שפרחים צמחו וגדלו למרגלותיו, בעלי חיים נמשכו אליו, ריפוי היה חלק משגרת היומיום שלו, הוא היה יכול לשנות את הפיסיקה, מכיוון שהדנ"א שלו עבד ברמת יעילות של 85% - וזה התכנון היפהפה, אולי שונה במקצת ממה שחשבתם..

 

לימדו אתכם דברים רבים שמפחיתים מיופיו של האל, ומאנישים מערכות שאינן אמורות להיות אנושיות.

זה אינו תקשור פרידה.

מסרנו מידע לקהל באיטליה שהיה עליהם לשמוע אודות משפחת הנשמה. יתכן וקראתם זאת, אולם מעולם לא הרגשתם זאת כפי שאתם יכולים להרגיש זאת כאן.

האם אתם מרגישים ביתר קלות את האנרגיה בחדר הזה? הגיע הזמן להסיר מעט מהכבדות שלכם, יתכן ואור יופיע בחייכם, ותקווה במקום בו לא היתה תקווה לפני כן.

 

יש לכם עזרה כה רבה.

לימדו אתכם שעליכם להיות עם עצמכם, לבדכם, בתחום הרוחניות. עליכם לטפס מדרגות, ולסבול על מנת לזכות באהדתו של האל. אולם יקרים, הנחיות אלו נוצרו בידי בני אדם - אהדתו של האל נתונה לכם, ואינכם חייבים להיות לבדכם במסע הזה...

ישנם אלה שמקשיבים לתקשורים שלי, אוהבים אותם, אולם אומרים שזה יותר מדי עבורם מכיוון שזה כרוך בעבודה רבה - עליהם לשנות את התפישה של מחשבתם, להתעלם מכל מה שלימדו אותם, לעתים אולי אף להפנות עורף לכל אמונותיהם של חבריהם..

 

ממה אתם פוחדים? האם אתם פוחדים משלווה? האם אתם פוחדים לחיות חיים ארוכים ללא דרמות?

חלק מכם פוחדים מכך, אולם דעו שאינכם חייבים לעבור זאת לבדכם, ואיני מדבר על העזרה שתקבלו מהאל שמצידו השני של המעטה/צעיף, אני מדבר על כל אלה שנמצאים סביבכם ומעולם לא עזבו..

קיימת מערכת נוספת, יקרים, ואם טרם שמעתם זאת, זה עתיד לשנות את חייכם...

 

יש לכם נשמה רב מימדית נצחית. אם כך מדוע אתם חושבים שהיא יחידנית, כמו שהיתה נתונה בתוך קופסה?

'נשמה בקופסה' - זהו רעיון אנושי שנשמתכם שוכנת בגופכם, ולאחר עוברת לזמן מה למקום אחר, לצידו השני של המעטה/צעיף, ולאחר חוזרת לגוף לחיות חיים אנושיים, ושוב חוזרת לצידו השני של המעטה/צעיף - 'נשמה בקופסה'...

זו אמירה ממימד רביעי...מכיוון שהנשמה יכולה להיות בכל מקום, היא פיסה של האל...

וכמו שהאל יכול לשמוע מיליארד תפילות בעת ובעונה אחת, כך אתם יכולים להבין אולי מה נשמתכם יכולה לעשות..

עליכם לדעת, שברגע זה, בעודכם יושבים כאן, נשמתכם נמצאת במקומות רבים.. יתכן ואינכם אוהבים את הרעיון הזה, אולם אלה הם פני הדברים.

'העצמי הגבוה' שלכם, אותו החלק הגדול יותר של נשמתכם, אינו נמצא ב'מקום גבוה יותר' [ קריון צוחק..]

חלק מנשמתכם נמצא בצידו השני של המעטה/צעיף, זהו החלק האלוהי, אולם חלק זה גם חי אתכם כאן..

האם זה מטריד אתכם שהוא נמצא בשני מקומות בעת ובעונה אחת?

 

אתם מתחילים להבין שאין מדובר כלל ב'נשמה בקופסה'..

היקום הוא הקופסה שנשמתכם נמצאת בה!

 

הסכם רב מימדי

 

יש לכם הסכם רב מימדי שנעשה באהבה, לא רק הסכם ביולוגי, ורבים כל כך אינם יודעים אודותיו.. אינכם מוכנים לבחון זאת, איש לא סיפר לכם על כך, וזה כה מפואר!

וההסכם הוא:

כאשר אתם עוברים מן העולם הזה, חלק מנשמתכם נשאר על הפלנטה הזו עם כל אלה שאהבתם...

החלק הזה מתמזג עם נשמתם, באופן רב מימדי.. אל תנסו להבין זאת, רק הבינו את התפארת שאני מספר לכם אודותיה..

כך שחלק מכם ישאר עם ילדיכם, עם אחרים שאהבתם ואפילו עם אותם אלה שאינם קשורים אליכם באופן ביולוגי - חבריכם הטובים ביותר, אהוביכם, וכאשר אתם עוברים לצידו השני של המעטה/צעיף, חלק מכם נשאר עם כל אלה..

 

בחנו מהי המשמעות של כל זה עבורכם.

חלק מנשמתם של כל מי שאהבתם ואיבדתם, נמצא עכשיו בנשמתכם - אמהות, אבות, אחים ואחיות, סבים...גם הילדים שאיבדתם - כולם עדיין נמצאים כאן...

ישנם אלה שעליהם לשמוע זאת עכשיו או לקרוא זאת מאוחר יותר.

האם אתם יכולים להרגיש בהם?

כאשר אתם לבדכם בלילה, וחושבים על אלה שאיבדתם, אתם שרויים בעצב אולם הצער עובר בסופו של דבר. לא רק זכרון נשאר, אלא נשאר דבר יפהפה, חלק מכם יכולים אפילו לשמוע את קולם, להריח אותם, כאילו שמבחינה ביולוגית הם עדיין נמצאים כאן..

ואכן הם נמצאים כאן..

 

לעולם אינכם לבדכם

 

אינכם עוברים את ההתפתחות הזו לבדכם. אבותיכם נמצאים כאן, אלה שאהבתם ואיבדתם הם חלק מנשמתכם, כאילו ויש לכם אגף שלם של 'מעודדים'..

החל מהתקשור הראשון כבר סיפרנו לכם שלעולם אינכם לבדכם. ועכשיו אתם מבינים יותר את המשמעות והכוונה של המשפט הזה.

 

הצענו לכם להיכנס לתוך ארון, לכבות את האור, לסגור את הדלת ולהעמיד פנים שאתם לבדכם.. אולם אינכם יכולים להיות לבד, מכיוון שכולם נמצאים שם...בדיוק כפי שאתם תהיו עבור ילדיכם.

 

ברצוני להעניק לכם עצה שטרם חלקתי עמכם:

המידע הזה מקודם מדי.. באנרגיה ישנה קל יותר להבין את המושג של 'נשמה בקופסה' מאשר את המידע אודות נשמה רב מימדית.

ברצוני לבקש מכם שתתחילו לספר זאת לילדיכם, ואמרו להם שלא ידאגו ביום שאתם כבר לא תהיו יותר כאן, מכיוון שאתם תמיד תהיו איתם.. אתם תתנו להם סימנים ואותות בשנתם, כך שהם ידעו..

אמרו להם שישתמשו באינטואיציה שלהם על מנת למצוא אתכם, שאתם תהיו שם...

 

ואז תוכלו לספר להם אודות החוק הראשון בתרמודינמיקה ('חוק שימור האנרגיה', ת.ג.) האומר שלא ניתן להרוס אנרגיה, אולם ניתן לשנות אותה..

ומימד האהבה מלא בכל זה. זה כה יפהפה, ברצוני שתרגישו זאת, ואפשרו לחוויה שלכם לאשר זאת ולתת לכך תוקף - אלא אם כן אתם פוחדים..

ומדוע שתפחדו? זה אמיתי, הם אינם עוזבים לגמרי, מכיוון שהנשמה אינה יכולה למות. והנשמה אינה חד מימדית...היא נמצאת בכל מקום...

 

הפמליה שנוכחת כאן מורכבת מהאבות שחיו כאן לפניכם, מאלה שעברו כאן את המלחמות וסבלו רבות.. כולם כאן, מתבוננים בקבוצה הזו שלכם ומקשיבים למסרים, ואם תוכלו להרגיש אותם עכשיו, תשמעו אותם מריעים, מעודדים, ומבקשים מכם להדליק את הגפרור ולראות כיצד הדברים משתנים...

 

זהו אינו תקשור פרידה. קריון תמיד נמצא שם, הוא לא מופיע רק כאשר האדם יושב על הכסא ומתקשר. קריון הוא חלק מסדרות של עזרה מלאכית המבקשת לדחוף אתכם לעבר האור, וליצור כאן עקביות שלא תשכחו אותה לעולם...לא תשכחו לעולם... לא תשכחו לעולם... [ קריון נמוג לאט לאט ו'נעלם'...]

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020