Light Connections
 
 

 

תגלית - רחיצת כפות הרגליים - ספטמבר 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אתם בתחילתה של התגלית אודות הערך העצמי. כל מה שמתרחש כעת בחדר הזה הוא סמליות פיסית.

רגליו של כל אחד מכם עוברות רחיצה בידיהם של אלה מסביבכם. ופעולה זו מתגמדת לעומת שטיפת האהבה שמסביבכם.

התבוננו באלה שנמצאים על הבמה, וראו את האל שבכל אחד מהם, ברמה מסוימת.

כל אחד מכם ישב בתורו, ויזכה לכבוד - וזהו זמן להשעות את המציאות, ולכולכם תהיה הזדמנות ואפשרות אולי להצצה באלה שאתם מתבוננים למעשה.. אולי אפילו תחושו ביחידות חיים קודמות שלהם, בהן הם נראו שונה מכפי שהם נראים כעת. אולי תראו את המורשת שלהם.

 

ב'מסע הביתה', בסיפורו של מייקל תומס, הוא לא היה יכול להאמין כאשר המלאכים סיפרו לו שהם עומדים לרחוץ את רגליו. והוא נזכר שבימים רוחניים עתיקים, זה היה הכבוד הגדול ביותר שנעשה מאדם לאדם.

המלאך המוזהב נטל קערת זהב - הכל סמלי - וסיפר למייקל תומס שהוא עומד לרחץ את רגליו בדמעות השמחה המוזהבות של המלאכים, כך שמייקל תומס יבין לגמרי מי הוא היה.

וכאשר 'תגלית העצמי' הזו מתרחשת, בן האדם מצטרף למשפחת האל. ומגיע ידע שאתם לחלוטין מעבר למה שאתם חושבים שהנכם.

 

דמיינו שנשמתכם שלכם רוחצת את כפות רגליכם

צידו השני של המעטה/צעיף לוקח בזאת חלק, וזה הרבה יותר משמעותי - זה מעין ברכה וקבלת פנים עבורכם 'הביתה' בעודכם כאן על פני כדור הארץ..

 

לפעמים, במהלך תהליך כזה, זה אפשרי להתבונן ברשומות האקאשיות של מישהו אחר.

כל אחד מהנוכחים כאן הוא נשמה עתיקה שהיתה פעמים רבות כאן בפלנטה. וישנם דברים רבים מפחידים ביחידות החיים האלו..

מישהו מאלה שעל הבמה עכשיו, היה לוחם שלא חי חיים ארוכים, אולם הוא היה נועז, הצטיין בקרבות, ונחשב ללוחם מדרגה ראשונה. רבים מכם השתתפו בקרבות, אולם האדם על הבמה זוכר זאת. האם תוכלו לאתר אותה? [ קריון צוחק..] לעולם אינכם יכולים לדעת על פי האדם שאתם מתבוננים בו, את התנסויות הרשומות האקאשיות שלו...

כולכם הייתם בשני המגדרים, גברים רבים כאן ילדו ונשים יצאו לקרבות.. ריבוי התפקידים האלה יוצר את חוכמתה שלהנשמה העתיקה, ובזמנים אלה של שינוי אתם מוכנים ליטול את החוכמה הזו, עם ערך עצמי, ולגרום להבדל האחד לשני.

 

כיצד הייתם מסבירים את המושג 'סינכרוניות' - אולי מזל מסונכרן?

דעתו של האדם מצפה לדברים אקראיים, וסינכרוניות מתרחשת כאשר לפתע אין אקראיות והדברים קורים יחד בדרך יפה מאוד.

האל יודע אודותיכם, יש לכם 'מזל מתוכנן'.. דברים אקראיים המגיעים יחד עבורכם, בדרכים יפהפיות, כמו המפגש הזה כאן..

תכננתם באופן נפרד להגיע לכאן, אולם מתרחש כאן דבר הרבה יותר גדול - אתם פוגשים יחד משפחה רוחנית, אתם מכירים האחד את השני, ולמרות שהם זרים לכם בחייכם כיום, הרי שביחידות חיים קודמות הם היו חבריכם, עמיתיכם, חלקכם אפילו הייתם קרובי משפחה על פי הרשומות האקאשיות..

האם אתם מתחילים לראות את התמונה הגדולה, את אחדותם הגדולה של הדברים, ולהבין מה הביא אתכם להיות כאן ביחד?

אחדותכם היא המסר הגדול ביותר שביכולתנו להעביר לכם. אתם מאוחדים עם כל האנושות, וגם עם הפיסיקה שנראה שהיא שולטת בפלנטה שלכם..זה עמוק ומשמעותי.

 

ויש לי שאלה לנשמות העתיקות הנוכחות כאן.

האם יתכן שחשתם בתוככם משיכה לתרחיש או למקום שלדעתכם מעולם לא הייתם בו, אולם אתם ממשיכים לחוש משיכה אליו, חולמים עליו..?

זהו מקום בו רוחות מנשבות, עצי הדקל מתנועעים, וגלי האוקינוס מתנפצים לפניכם, אתם מרגישים שזה אזור טרופי, ומבינים שזהו אי באוקינוס השקט...

רבים מכם טוענים שהם למוריאניים, ואם זה כך הרי שיש לכולכם דבר מה משותף - משפחה שלמדה יחד במשך שנים רבות. הלכתם לאותו בית ספר, היו לכם אותן מורות מן הכוכבים... כך שיש בכם לימודי ליבה מקוריים אודות צידו השני של המעטה/צעיף.

הידע הזה מצוי ברשומות האקאשיות שלכם, וביחידת החיים הזו הוא מתחיל לצאת החוצה.

 

זכרו כיצד ישבתם על חוף הים - חלקכם מעולם לא ביקרו באי טרופי, אולם זה מצוי בדעתכם, ואתם זוכרים זאת, מכיוון שזה היה ביתכם המקורי - ואם ברצונכם לגלות זאת, הרי שזה נמצא שם.

 

יקרים, יגיע יום בו יחליטו לערוך סקר אודות נשמות עתיקות, ישאלו אותם לגבי חלומותיהם וזכרונותיהם, היכן הם מתאווים להיות ומהם פחדיהם, ויתפתחו נושאים די בלתי צפויים - הנוכחים כאן יוכלו להוות קבוצת ביקורת מושלמת לצורך סקר שכזה...

כמה מכם רואים את עצמם מפליגים בסירת מפרש - למרות שמעולם לא הפלגתם - עומדים כשהרוח מבדרת את שערם, טועמים מהמלח שבנתזי המים, מביטים כיצד המפרשים מתמלאים באויר, מתרגשים לנוכח הסירה הענקית החוצה את המים. אתם מרגישים משיכה לכך, אתם יכולים לחוש בכך, למרות שמעולם לא ביקרתם באוקינוס...

יקרים, נשמות עתיקות היו כמעט תמיד ספנים, הייתם בכל כך הרבה ספינות ואניות, ולחלקכם היו חווית רעות - טביעה בסערות, מוות מכאיב - כך שאינכם רוצים שום חלק בכך [ קריון צוחק..] ואם תערכו סקר, תגלו בצורה דרמטית שבקרב רבים מהנשמות העתיקות קיימים אלה שמאוד אוהבים את הים, ואלה שממש לא אוהבים אותו.. ישנם כאלה מביניכם שאינם יכולים להמתין לעלייתם לספינה - אפילו ביחידת החיים הזו - ולהמשיך בפנטזיה הזו של מלח בזמנים קדומים.

יתכן ונגעתי באמת ליבה שלא חשבתם עליה..אולם זה מה שהלמוריאנים נהגו לעשות.

 

עד כה, מחצית מהנוכחים כבר עברו את טקס רחיצת רגליהם, והשאר יעברו זאת בהמשך..

האם כבר הרגשתם זאת?משהו מסתתר - אנרגיה מזרזת, שנבנית מעצמה ויוצרת משהו משל עצמה....

מתיקות של אהבה מתחילה להתרחש, שאומרת שהיא מכירה אתכם, ואף יותר מכך - זוכרת את המקור הבורא בתוככם.

בחדר נבנה משהו שיתכן וישאר אתכם לכל שאר ימי חייכם - היזכרות מעודנת של אותם דברים שאתם חווים. אתם מתחילים לגלות רשומות אקאשיות נעלות.

יקרים, לכל אחד מכם יש נשמה רב מימדית, המגיעה מצידו השני של המעטה/צעיף, המייצגת את 'העצמי הגבוה' שלכם שרוחץ היום את כפות רגליכם..

כאשר אתם מתחילים להגדיל את התדר והיעילות של תודעתכם, אתם עשויים להיזכר בדברים מצידו השני של המעטה/צעיף.. - ואין מדובר בפלנטות או בגלקסיות אחרות - אלא במשפחה שהיא המקור הבורא היוצר בעצמו.

סיפרתי לכם מה מצוי שם, שזה מוסתר מכם, וכאשר אתם עוברים לצד השני אתם תמיד שרים את השירים ששרים שם, באור, קיימת שם מציאות שאין ביכולתכם לדמיין אותה, וישנו טוהר של אהבה חומלת שהיא כה שונה מכל דבר שתוכלו אפילו לדמיינו.

 

התהליכים שאתם עוברים כאן היום מהווים זרז לנשמתכם. הם מבקשים מכם להיזכר בפיסה המדהימה מצידו השני של המעטה/צעיף...

האם תוכלו להיזכר, אפילו במעט מזה? נראה שזה מוסתר, אולם כאשר אתם מתחילים לזהות את עצמכם, זה מתחיל להתגלות מעט.. תגלית שקיים הרבה יותר מעצמכם, ממה שאתם חושבים...

 

חוסר סבלנות

 

שימו לב לזמן שמקדישים כל אלה שרוחצים את רגליכם. הם אינם ממהרים...

בתחילה הם יביטו בעיניכם, ירחצו לאט את כפות רגליכם, אחת בכל פעם. זהו טקס סמלי מתוכנן, המסייע לכם להבין שהזמן מושעה, לרגע הוא כמעט עומד מלכת, על מנת שכל אחד יזכה לכבוד באופן שווה.

והסיבה נובעת מתכונה נוספת של נשמות עתיקות - כולכם חסרי סבלנות.

ראיתם כל כך הרבה, חייתם כל כך הרבה יחידות חיים, וקיימת בכם תחושה שעליכם להשיג כמה דברים, קיימת תחושה שאתם יכולים לראות התקדמות בכמה תחומים ואתם רוצים להאיץ אותה ולגרום להתקדמות הרבה יותר מהירה - אולם זה לא יקרה...

כמעט בכל נשמה עתיקה הנוכחת בחדר הזה קיימת ההרגשה כיצד הדברים יכולים להיות, ולאן מועדים פני הדברים - וזה גורם בכם לחוסר סבלנות.

ובמידה מסוימת זה מתן כבוד לכל מה שאתם יודעים - יקרים, יש לכם עוד זמן רב... התבוננו באלה שרוחצים את כפות הרגליים, בתנועה האיטית המכבדת כל אחד מכם, אדם לאדם... יש לכם עוד זמן רב..

 

קשר עין

 

יקרים, במהלך העידנים הועברו מסורות מסוימות, שהתחילו מוקדם מאוד, וקשורות למידת ההולמות של המבט בעיניו של מישהו אחר. כיניתם זאת 'קשר עין'.

בזמנים קדומים היו אלה שלא הורשו להביט בעיניהם של אחרים.. כאילו שהיה סולם של מעמד וחשיבות, ולבני אדם פשוטים היה אסור להביט בעיניהם של בני המלוכה... ולאחר המסורת הזו הועברה לזמנים בהם משרתים לא יכלו להביט בעיניהם של אדוניהם, ולאחר זה הועבר לרוחניות, בה אנשים לא הורשו להביט בעיניו של מלאך והיה עליהם לרדת על ברכיהם...

אלה שרוחצים את כפות רגליכם כרגע עומדים על ברכיהם - באופן מטפורי - אולם לפני כן אתם מקיימים קשר עין... אתם יכולים להביט זה בעיניו של האחר, כבר אין יותר סולם של מעמד וחשיבות. כולכם ראויים להביט בפניו של האל, המשתקפים בכל אחד מכם. ויתכן וזו תגלית עיקרית וגדולה!

 

ישנם 10 כיסאות, 11 תודעות, מכיוון שאתם מכבדים מישהו שאינו יכול להיות נוכח כאן - אולם היא כן נמצאת כאן... נשמה רב מימדית יכולה לעשות זאת, ולהיות באמת בכל המקומות בהם עליה להימצא.

אתם קיבלתם זאת באופן אוטומטי, רציתם לעזור האחד לשני..

יתכן וחלק יאמרו שמדובר במחווה חברתית, אולם אין מדובר בכך, מדובר באחדות בה אתם דואגים האחד לשני, לרגשותיו של השני - חלק מן האהבה המופלאה שאנחנו מלמדים אודותיה, אחדותו של האל.

 

האם אתם יכולים להרגיש עכשיו בתוככם באישיותם של אלה שנמצאים על הבמה, האם אתם יכולים להיות בעלי ברית איתם לרגעים ספורים, אולי להרגיש את מה שהם מרגישים - קשה ליצור את ה'יחד' הזה, אלא אם כן יוצרים משהו שאנחנו יצרנו כאן.

לפני שנים רבות, כאשר תקשרתי סיפור לשותפי (לי קרול, ת.ג.), ראיתי את הפוטנציאל של היום הזה, בו תתאספו יחד ותעשו בדיוק את התרגיל שלימדו המלאכים הזהובים ב'מסע הביתה'...

זהו חוסר הזמן של הרוח - האם תוכלו להעביר זאת לאחרים? האם תוכלו לראות אחרים עושים זאת בעתיד? האם תוכלו להביט עכשיו ברמה מסוימת בפניהם של אלה שאינכם יודעים שיעשו זאת?

אתם יכולים, אלו מתנותיהם של נשמות עתיקות.

 

אור וחשכה

 

עובדי אור יקרים, ברצוני לדבר שוב על מערכת היחסים שהשתנתה בין האור והחשכה. השפיע על כך אפילו מה שהושג לפני שנים באמצעות 'הרשת המגנטית'. זה מאפשר לתודעה להתבגר ולהתפתח.

קיימת מערכת יחסים בין התודעה ו'הרשת המגנטית', כבר דיברנו על כך לא מעט בעבר.. וכיום המדע מתחיל להוכיח זאת. קיימת ברית. הם קשורים, קיים מיתאם ביניהם, המשפיע על כמות האור והחשכה בתודעה על הפלנטה הזו.

 

לאור יש יותר עוצמה, ועד כמה שזה קשה להאמין - האור עוצמתי עכשיו יותר מאשר אי פעם בעבר, ואספר לכם פעם נוספת על המטפורה של האור והחשכה, מכיוון שאתם רואים זאת מתרחש עכשיו על הפלנטה.

אתם מצויים בחדר מאוד חשוך וזה יוצר פחד. אינכם יכולים לראות את שכניכם ולכן אתם מגנים על עצמכם ומתבודדים. ואתם פוחדים מכיוון שאינכם יודעים מה קורה סביבכם.

וכל עוד קיימת החשכה, המצב נשאר כפי שהוא..

לאורך ציר הזמן, מישהו מדליק גפרור, ולפתע כל אלה שמסביבו יכולים לראות במעומעם, ובעקבות עוצמת האור הם יכולים להתחיל לראות דברים שלא ראו לפני כן..

גפרור בוער אחד בחדר חשוך מאיר למרחק רב.. האור והגפרור מאוד מושכים, ואחרים יחפשו וימצאו דרכים למצוא גפרורים, ועד מהרה, בים האנשים יהיו חמישה אנשים עם גפרורים - אולם נראה שזה משפיע על החדר כולו וכל האנשים יכולים לראות טוב יותר...

 

מעט אנשים עם גפרור דולק יכולים להשפיע על מודעותם של כל כך הרבה אחרים.. ויתכן שיהיו כאלה שלעולם לא יהיה להם גפרור, אולם הם תלויים באור שיתחולל על ידי אלה שבידם יש גפרור בוער..

נשמות עתיקות הן הגפרורים של העולם. בעבר כינינו אתכם מגדלורים שהצילו באמצעות אורם את אלה שנקלעו לסערות...

וזהו באמת הזמן להעניק כבוד על כך, האחד לשני!

 

אהבה, חמלה, שמחה, כבוד

 

בסיפור 'המסע הביתה' היה מלאך לבן שלימד את מייקל תומס את ארבע תכונות האהבה. ישנן יותר תכונות, יקרים...ואתם יכולים אפילו להרחיב על כך היום:

לאהבה יש בנות לוויה.

אהבה אינה יכולה להתקיים ללא חמלה, וכאשר הן מתחברות מגיעה חברה ששמה שמחה.

וכאשר לבני אדם יש חמלה רבה ושמחה מגיעות הדמעות.. והיום יש כאן דמעות, לא של עצב...

 

ישנן תכונות של אהבה שהמלאך אפילו לא דיבר עליהן:

האהבה מגבירה את עצמה, וככל שהיא הופכת ליותר טהורה, כך היא מפיצה את עצמה יותר. ואחרים מרגישים זאת, גם אם אינכם יודעים שהם מרגישים זאת.

אהבה ניתנת להעברה באופן יפהפה, וכמו אור היא יוצרת תרחישים, היא כה עוצמתית.

סיפרנו לכם שאתם יכולים לשנות בעל חיים כאשר אתם אוהבים אותו, הוא כל כך נמשך לאהבה והוא יכול להרגיש את תודעתו של האדם שאוהב אותו...עוצמתה של האהבה היא כה גדולה עד שהיא יכולה לגרום לכך שתהיה לבעל החיים הזה נשמה שתוכל לשוב ולהתגלם שוב..

 

אהבה אמיתית, חמלה ושמחה יכולות לפתור בעיות שאינכם חושבים שניתנות לפיתרון.

יגיע יום, בו יפגשו שני מנהיגים פוליטיים משתי מדינות שונות, ובתיאור המפגש תשתמשו במילים 'אהבה' ו'חמלה'..

כרגע זה נשמע לכם משעשע, אולם יגיע יום בו יצפו מהם לדברים כאלה..

 

השורה האחרונה של האנשים תופסים את מקומותיהם. הביטו בהם יקרים, הם אלה שהתבוננו בכם הכי הרבה זמן...

 

אהבה וכבוד ממיסים רגשות אחרים, הן מכניעים פחד, מביאים פתרונות, הן מוחות חוסר הסכמה.

דברים שהיו בלתי הגיוניים במשך שנים, הופכים להגיוניים באמצעות אהבה.

 

התגלית של המפגשים האחרונים היא שאהבה יוצרת איחוד מחדש, אחדות, כבוד.

במשך שעתיים הבטתם זה בזה, הבטתם בעיניהם של אחרים, רחצתם את כפות רגליהם, והפכתם למשפחה, הרבה יותר מאשר אי פעם בעבר.

וחלק מכם יזכרו בזמן שביליתם כאן יחד ויחשבו לעצמם שזה היה טוב, ושהיו רוצים ליצור זאת מדי יום..

 

כאשר תעזבו את המפגש הזה, זה יהיה מעט שונה כאשר תחזרו לחייכם הנורמליים הרגילים - עם זאת, התגלית של היום היא, שאתם יכולים לשאת אתכם את כל מה שאתם מרגישים כעת, לשארית ימי חייכם.

בכל רגע שתבחרו, אתם יכולים ליצור מחדש את הרגשות של היום, לשאת אותם אתכם בדרך כה אמיתית, כך שכאשר תחשבו על כך, הם ישנו בכם את הכל!

אתם בני אדם רב מימדיים ויכולים ללכת מעבר לזמן הלינארי, לתפוש את הרגע הזה, את ההרגשות האלו, ולשלוח אותם עם כוונה, לארשת פניכם, לדעתכם, לליבכם, כך שיהיו שם כל ימי חייכם.

יתכן והרגע הזה יחלוף מול עיניכם כאשר תקחו את נשימתכם האחרונה, המושג של מיהי משפחתכם האמיתית, שגם תהיה תמיד.

 

הנשמות העתיקות מאוחדות בכך - זוהי מערכת גדולה יותר ונדיבה מכפי שתוכלו להאמין, הסובבת באמת סביבכם.

זהו הכבוד שהוענק לכם היום. זה האופן בו המלאך הזהוב רחץ את רגליו של מייקל תומס בדמעות מקערת הדמעות...

בהמשך הסיפור, מייקל תומס קם, הודה למלאך הזהוב, צעד מספר צעדים ופתח את הדלת 'הביתה' ומצא את עצמו היישר בחזרה בכדור הארץ...בדיוק כפי שאתם תעשו כאשר תעזבו את החדר הזה, ותחזרו לעסוק בעבודה, במערכות יחסים, בבריאות..

מייקל תומס גילה מי הוא היה, ולעולם לא חזר להיות אותו הדבר.. ויתכן שכך יהיו פני הדברים בקשר אליכם.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020