Light Connections
 
 

 

תגלית 1 - ספטמבר 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אני אתאר את מה שמתרחש, לטובתם של אלה שאינם נוכחים כאן.

החדר שוקק חיים, יש כאן למעלה ממאה אנשים, הם יקדישו כמה ימים מחייהם וישארו בחדר הזה, יבחנו את עצמם ויביטו באופן רוחני על מה שקורה בחייהם, מתוך מטרה להתעורר לאמת רחבה יותר, או פשוט רק לשבת בחיקה של האנרגיה, ולהקשיב..

כך שקיימת פה רמה של מחויבות שמלווה את התקשור הזה.

 

יקרים, האם אתם מאמינים באנרגיה של תודעה? האם אתם מאמינים שהרבה אנשים שנאספים יחד ישנו למעשה את האוירה במקום בו אתם יושבים? את ההרגשות הרגשיות, את המודעות של מי שהנכם.

חלק מרגישים זאת כמשהו חשמלי, מלא שלווה, מזמין... וחלק אינם מרגישים דבר - הכל מגיע מן הכוונה של אלה שיושבים כאן, מכוונתם של אלה שיקראו זאת מאוחר יותר, בזמן אחר - כן, זה מיועד גם להם....

 

נושא ההתכנסות הוא 'תגלית'. משמעותה של המילה הוא תהליך של חשיפה, גילוי, והיא מרמזת על פעולה - אינכם פשוט יושבים שם ופתאום מגלים משהו..

מקורה של המילה הוא מתחום המדע, ארכאולוגיה, או כל מקום שיש בו מוטיב של הפתעה. תגלית מיוחסת לעתים קרובות לבלתי ידוע. ויש בה חגיגה!

ואם תבחרו, גם אתם עומדים לעשות זאת.

 

ואם תתהו מה יש לגלות, ותאמרו שהגעתם להקשיב או לקרוא מסיבות שונות, שאינכם בטוחים שיתחברו לענין התגלית הזו - הרי שנדון בגישה שאיתה הגעתם לכאן.

למרות שהצהרנו שזה עומד להיות סמינר של תגלית, הרי לעתים קרובות אנשים מגיעים עם דעה מוטה, עם ציפיות לגבי מהו הדבר שאתם עתידים לגלות.

ומה אם תגלו משהו שלא ציפיתם לגלותו? זה יהיה בלתי נראה עבורכם, מכיוון שזה לא יתאים למה שכן ציפיתם לגלותו, מכיוון שאתם מחפשים רק אחר דברים מסוימים. ולכן הדברים שאינכם מחפשים יהיו מוסתרים מבחינתכם.

ולכן אנחנו מבקשים שתהיו ניטרליים, ואמרו לרוח שאתם נוכחים כאן עבור כל מה שיתגלה...שאתם עוזבים את ציפיותיכם במקום אחר, תרגעו בימים האלה, תהיו כאן על מנת לראות משהו בלתי גלוי בתוככם...בלתי גלוי לעולם, בלתי גלוי למה שמתרחש בפלנטה. ושאתם מוכנים להיפתח לקראת דברים שאינכם מצפים להם - ואז תוכלו לגלות מה קיים שם..

ניטרליות - אינכם מצפים למאומה, אולם אתם יושבים באהבה..

 

כבר דיברנו בעבר שעבור תגלית מלאה נדרשת התאמה של גישה, וזה אינו כה קשה..

כמה אהבה תוכלו לקבל מהרוח? [ קריון צוחק..] וחלק מכם יאמרו שהם אינם בטוחים בתשובה...

אם כך, מדוע שלא תעשו עכשיו ניסיון?

היו ניטרליים, ואמרו לרוח שאתם מקבלים את כל האהבה שהיא רוצה להזרים לעברכם ברגע זה ממש. השהו את כל הבעיות שהגעתם איתם, היו ניטרליים והרגישו נאהבים.

היו המקבלים הגדולים [ קריון צוחק..] ואפשרו לזה לזרום לתוככם לרגע..שבו שם... זה הזרז לניטרליות, המוחה את כל הדברים שיתכן וחשבתם עליהם לגבי מה שמתרחש כאן.

 

אשתמש במטפורה:

ברצוני שתדמיינו את עצמכם הולכים במדבר, אין שם שום דבר, הטמפרטורה אינה חמה, אינה קרה...ואתם רואים כמה דברים מוכרים, אולם לא הרבה מעבר לכך.

ולפתע אתם רואים לפניכם משהו במדבר הזה - תל של חול או עפר, שנראה בלתי רגיל, ויש לכם אינטואיציה לגבי זה המייעצת לכם לרדת מהדרך ולגשת לתל הזה.

 

רוב האנושות אינה ערה לקיומה של האינטואיציה, ורוב האנשים היו חולפים על פני תל החול הזה.

אולם חלק מהאנושות המתחיל להתעורר, יאזין לקול שיבקש ממנו להביט לעבר התל - ועדיין חלק יאמרו לעצמם שהם מדמיינים זאת, וימשיכו ללכת.

אולם הנשמות העתיקות, המחפשים, אלה המאזינים לאינטואיציה בכל רגע, יצעדו לעבר תל החול.

ואם אתם נוכחים כאן, או קוראים את המסר הזה מאוחר יותר - אלה אתם...

ובעודכם מתקרבים לתל החול הזה, הוא מתחיל להתבהר ומסתבר שזה אינו כלל תל של חול - וקיים שם פתח, גילופים בקירות - שהייתם מחמיצים זאת לו הייתם ממשיכים באותה הדרך בה הלכתם.

 

והמבנה מעורר בכם סקרנות גדולה,

ישנה דלת, אינכם יכולים לקרוא את השם שכתוב עליה, ועם זאת זה נראה כה מוכר [ קריון צוחק...]

חלק יעמדו ופשוט יתבוננו בזה, ידברו על כך, ידווחו על כך, אולם לעולם לא יכנסו פנימה. הם פוחדים שהם יגלו שם משהו, או שמה שנמצא מעבר לדלת יפחיד אותם או אפילו יפגע בהם..

והשאר - אתם תפתחו את הדלת הזו, שציריה כה משומנים כך שהיא נפתחת בעדינות רבה, ומהמערה שמאחוריה מגיע משב אויר רענן.

זכרו שזוהי מטפורה...מכיוון שיהיו כאלה שיטענו שלא יתכן שיגיע אויר טרי מתל חול...[ קריון צוחק..]

 

ניטרליות...

השארו במרחב האהבה הזה, והקשיבו...

לאחר שתכנסו מבעד לדלת הזו, תגיעו למקום עצום ורב מימדי - ואל תשאלו כיצד תל קטן של חול מכיל מקום ענקי שכזה?

ישנו אור, במרכז ניצב פסל יפהפה, זוהר ונוצץ כמו זהב, ומסביבו של הפסל מצויים ספרים וגוילים, דברים רבים - נדמה כאילו שגיליתם מוזיאון... ואתם מתקרבים לפסל, כל התאים בגופכם מתחילים לרטוט, ואתם מתחילים לקבל את המסר המקדם אתכם בברכה 'ברוך/ה הבא/ה הביתה חבר/ה ותיק/ה' [ קריון צוחק..]

ואתם מזהים את מי שמדבר אליכם, זה....אתם...חלק גבוה יותר שלכם, לא בדיוק 'העצמי הגבוה' שלכם אלא יותר חלק של נשמתכם - ולכן התאים שלכם רוטטים כל כך - למעשה הפסל הזה הוא חלק מכם, ברמה התאית!

 

הפסל מתחיל להנחות אתכם להביט בספר מסוים, לשבת על כסא נאה שמחכה לכם [ קריון צוחק..] ולקרוא אותו.

אתם פותחים את הספר, והוא מתעורר לחיים, ובמקום לקרוא בספר אתם מוצאים את עצמכם חווים חוויה...ואתם מבינים שכל ספר הוא בעצם יחידת חיים, ואתם מתחילים להבין מי הנכם.

 

אתם שבים לפסל ומודים לו, והפסל אומר לכם שאכן אלה הם ספרים יפים, אולם טרם ראיתם את 'הספר הגדול'...שלמעשה אתם מביטים בו כעת..

הפסל שואל אתכם מה אתם רואים, ואתם עונים שאתם רואים יופי, בהירות, מושלמות, תפארת - והפסל צוחק ואומר לכם שאין שם אפילו טיפת אבק... [ קריון צוחק...].

זהו 'הספר הגדול', זו התגלית - אתם מפוארים!

קיימת עבורכם תכנית כאן, אתם יכולים לראות את החיבור לצדו השני של המעטה/צעיף, חיבור וקשר לאל עצמו!

אינכם רק צועדים סתם במדבר - זה יפהפה! התוכנית הגדולה יותר תמיד היתה שם..

 

והפסל מספר לכם שמעבר לספרים האלה, ישנם חדרים נוספים המייצגים פלנטות נוספות - אתם הרבה יותר עתיקים מכפי שאתם חושבים, והתכנית הרבה יותר גדולה מכפי שאתם חושבים..

והשאלה היא, האם זה משנה במשהו?

במוחכם מתרוצצים דברים רבים, ואתם תוהים האם זה מעשי בכלל, מכיוון שברגע שתצאו מהמבנה והדלת תיסגר מאחוריכם, תמצאו את עצמכם שוב במדבר, ואינכם יכולים לחיות שם יותר...

 

הפסל מחייך ואומר שזוהי הדעה המוטה שבני האדם נושאים עמם.

יקרים, מאחר וראיתם את הפסל, ראיתם את התפארת שהיא אתם - אינכם יכולים למחוק את הידע הזה ממוחכם.

אתם יודעים כעת אמת ליבה, ואם כך, יקרים, לכו לדלת והביטו במדבר [ קריון צוחק..] ההזמנה נמצאת שם עבורכם.

 

אתם מנידים בראשכם לעבר הפסל, מאפשרים לו לברך אתכם פעם נוספת, ואתם עוזבים את תל העפר.

המדבר השתנה, ואתם תופשים דברים שלא ראיתם לפני כן, ובכל אדם שאתם חולפים על פניו קיים הצל של הפסל שזה עתה ראיתם [ קריון צוחק..]

זה משנה את מה שאתם אומרים, עושים, חושבים.

המדבר הופך לנאת מדבר יפהפיה. הדברים עובדים ומתפקדים עבורכם באשר אתם הולכים..

 

כאשר ראיתם את הספרים, את הפסל - חלק מכל אלה חדר ונטמע בתוככם - היתה לכם תגלית!

תגלית שלא הייתם מוכנים לקראתה..

כאשר הלכתם במדבר, אם מישהו היה מספר לכם שבמקום כלשהו לאורך הדרך במדבר יהיה חדר מפואר עם פסל זהב - אתם הייתם מפנים אותו לבית חולים למשוגעים, מכיוון שלא הייתם מצפים לדבר שכזה.

זה מעבר לכל דבר שאי פעם חשבתם שיכול להתקיים...

 

כמה אהבה אתם יכולים לקבל?

 

להיות ניטרליים היא הכנה לדברים נוספים.

היו ניטרליים כלפי אלה שתפגשו, הקשיבו לסיפורים שתשמעו, לאישיות שתראו בכל אחד מהם, מכיוון שתתחילו לראות את הפסל בכל אחד מהם. וזה ישנה את התפישה לגבי עצמכם, לגבי מי שהנכם ולגבי כל מי שמסביבכם. אתם תבינו שכולם כלולים בתכנית.

 

צאו מעט שונים מכפי שהגעתם, והיו מוכנים למה שעתיד להגיע.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020