Light Connections
 
 

 

תגלית 2 - ספטמבר 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

ברצוני לתאר את מה שהתרחש כאן זה עתה, לטובתם של אלה שאינם נוכחים כאן.

נוצר חיבור יפהפה של הלב, טקס עם ורדים יפהפיים, סמליות להדלקת האור שלכם.

הנוכחים הביטו זה בעיניו של זה, ולאט התחילו לראות האחד את השני.

 

 

ברצוני לדבר על שינוי, והדברים מיועדים לאלה הנוכחים בחדר, ולאלה שיקראו זאת מאוחר יותר..

מעבר למילה שינוי, אפשר להשתמש במילים רבות ואחרות המייצגות שינוי על הפלנטה, כמו כיול מחדש, תגלית, התעוררות...

כבר ראיתי לפני כן שינויים פלנטריים כאלה, גם האל - מצידו השני של המעטה/צעיף - ראה זאת לפני כן. אין לכם מושג לגבי הכבוד, הגאווה, והחגיגה שקיימים שם, כאשר רואים את ההוויות, שהן הנשמות על הפלנטה, מחליטות על משהו שישנה לתמיד את פניהם של הדברים.

זהו אינו סתם שינוי, או דבר מה שההיסטוריה תתייחס אליו כאל עוד אירוע חולף שאירע כאן. זהו משהו התפתחותי ומהפכני!

אתם נעים לעבר תחומים שמעולם לא נעתם לעברם לפני כן:

הקשיבו סוציולוגים - כאשר תעקבו אחרי שלביה של האנושות ותגדירו חברות, תגיעו לשינוי הזה שלא יהיה המשך לכל מה שראיתם קודם..

זוהי תפישת קיום חדשה עבור האנושות. זה מתחיל לאט אולם אתם כבר יכולים לראות זאת בברור, וזה מתרחש בקנה מידה עולמי, וגם במקומות שלא מדווחים על כך. לא נדרש הרבה על מנת לראות שינוי.

 

בפלנטות שזה התרחש לפני כן, ראינו את השלבים שהם עברו, והם מאוד דומים למה שאתם עוברים כעת.

למשל, שלב חשיפתה של החשכה.

 

על מנת שתתחילו להשתנות, עליכם לראות משהו שלא ראיתם לפני כן, שאם לא כן - לא יהיה שינוי.

האם היה שינוי לו הפוליטיקה שלכם היתה ממשיכה כרגיל, באופן נורמלי? האם היה שינוי לו הכלכלה שלכם היתה ממשיכה כרגיל, באופן נורמלי? כמובן שלא, ומכאן שעליכם להבין שדברים אלה עומדים להשתנות, ואף יותר מכך.

 

אתם עומדים להתחיל לחשוף את הצד החשוך, אותה מודעות נמוכה של האנושות. החל מהאופן בו אתם נוהגים האחד בשני באופן בלתי הולם, ועד למקומות החשוכים ביותר, כמו העבדות של ילדים.

זה כאן, זה תמיד היה כאן, ואלמלא התחילו לראות זאת, לא היה מתחיל שם שינוי.

 

זו המטפורה:

מדליקים אור שלא רק חושף את החשכה, אלא הוא גם מחולל רעיונות חדשים שמעולם לא נראו לפני כן.

ברצוני שתדמיינו משהו:

דמיינו שקיים שולחן בחשכה, ואתם עוברים על פניו מדי יום. הוא אינו מושך אתכם, אינכם חושבים עליו, כאילו אין שם דבר מבחינתכם.

לפתע מואר הנתיב בו אתם הולכים מדי יום, אתם מבחינים בו, ואינכם מאמינים מה נמצא עליו - תוויות של המצאות חדשות, פתרונות לחשמל, פתרונות לזיהום, התפלת מים, שליטה על כמות אוכלוסין, וזה ממשיך, עוד ועוד [ קריון צוחק..]

וכאשר אתם מביטים בחלקו האחר של השולחן הזה, נשימתכם נעתקת, מכיוון שיש שם מערכות חדשות שאיש לא חשב עליהן לפני כן - מערכות שמסוגלות לפתור בעיות שלדעתכם אין להן כל פתרון.

כל זה נמצא ב'שדה'...

 

דמיינו משהו שדומה לשדה, שנמצא כולו מסביבכם, וכל הפוטנציאלים של דברים גדולים כבר נמצאים שם, מחכים לאור שיאיר עליהם.

והאור הוא... אתם... והואר מתחולל באמצעות תגליות. כיצד אתם מרגישים לגבי עצמכם - האם אתם מאמינים שכבר למדתם הכל, שסיימתם, שאין לכם יותר מה ללמוד - או היתכן וקיים שם משהו נוסף?

 

האור מתחיל לזרוח על הפלנטה הזו, עכשיו. וכמו האחרים שעברו זאת לפניכם, האור מתחיל לחשוף דברים חשוכים, דברים שתמיד היו כאן, יקרים, אולם לפתע הם אינם הולמים...לפתע אנשים מרגישים חופשים לדבר אודותיהם לא פחד...כך שלפתע מתחילות ליפול אימפריות של חשכה... מתחילים לראות דברים בלתי הולמים..

יקרים, זה כבר מתרחש, וזה יקרה בקנה מידה הרבה יותר גדול מכפי שאתם חושבים.

דמיינו את כל אלה שסמכתם עליכם, בטחתם בהם, ולפתע אתם מזהים בהם צד חשוך, כמו מנהיג דת שניצל לרעה ילדים במשך זמן כה רב, עשרות בשנים...זה התרחש אפילו עוד לפני התקופה שאתם חושבים שזה התרחש..

אם כך - מדוע זה מתגלה עכשיו? מכיוון שהאור זורח ומתפשט לכל אותן פינות בהן התקווה לא ראתה אור. היושרה בין בני האדם מתחילה להשתנות.

כאשר מספיק אנשים יתחילו לבטוח יותר האחד בשני, כאשר נשים וגברים יתאחדו למען מטרה צודקת, היושרה, ההוגנות והאיזון יתחילו להיות אמת המידה המקובלת - הנורמה... כרגע זה אינו קיים.

 

אני מדבר אליכם באמצעות אהבת האל.

למצב כאן יש היבטים רבים -

קיימת מערכת שנראה שהיא נסדקת, שאלות נשאלות,

כיצד אתם יכולים לתמוך במערכת כלכלית כל כך חסרת איזון? יתכן והיא עבדה עד כה, אולם לפתע היא נסדקת...יהיו אלה שיאמרו שמדינה בעלת שפע אינה צריכה לתמוך באלה שאינם כאלה, ואילו האחרים יענו להם שבעצם בעלי השפע אכפו את עצמם ואת הכלכלה שלהם על האחרים שכבר אינם יכולים לגלות לכך יותר סובלנות, ועל כן הם מצאו את פתרון הפרישה.

 

אולם אתם יודעים טוב מכך.

מה לו היתה מערכת טובה יותר במסגרת המערכת הזו, שטרם חשבתם עליה עדיין, השומרת על מערכות כלכליות באיזון בין אלה העשירים בעלי ההון ובין האחרים שאינם כאלה? ומה אם זה כבר קיים שם אולם בעלי כוחות מונעים ממנה לתפקד? ומה לו יכולתם לחשוף את הכוחות האלה? ] קריון צוחק..]

אותם אלה שאינם רוצים שהאיחוד האירופי יצליח נמצאים ביבשת אירופה, מנסים ככל יכולתם להפיל זאת...

יקרים, התשובה אינה לפרוש, התשובה היא לנסח מחדש, להתכוונן מחדש, ולהיבנות על מערכת שהיתה תמיד רעיון מצוין - חשבו על כך שלאיחוד בין מדינות, במקום הפרדתן, יש מקורות אלוהיים...

המערכת ישנה, והשאלה הגדולה היא, האם זו מערכת פוליטית או כלכלית? תהיה תשובה לכך, כיצד לגרום לה להיות מעשית ושורדת, אפילו עבור החלשים ביותר.

מערכות כלכליות חכמות ויפות קיימות עבור זה, בה כל מדינה יכולה להרוויח מכך בצורה הוגנת ולעבוד עם זה מכיוון שזה יתמוך בה. מערכת כזו לא תקנוס מדינות כך שיהיה עליהן לשלם יותר מדי או פחות מדי.

 

לכך נדרשת מנהיגות שעדיין אין לכם, בתחומים שעדיין אינם קיימים - אנחנו ראינו זאת מתרחש לפני כן ואנחנו יודעים מה אפשרי - ואין מדובר , יקרים, על חזרה למה שכבר היה...זה הכל חלק מן השינוי.

ותמיד יהיו אלה שירגישו שזה אינו יכול להתבצע, שמצב הדברים הקודם היה טוב יותר, ועל כן צריך להחזיר את הדברים למצב כפי שהיו - לבנות קירות סביב כל אחד, להתחרות על משאבים, ואלה הם מרכיביה של מלחמה...

 

שינוי מביא אתו דברים שנויים במחלוקת, במיוחד בקרב אלה שאינן מעוניינים בשינוי..

 

האם הייתם עדים לאחרונה לחשיפתם של דברים שאינם הולמים? התשובה חיובית, וזה ימשיך כך.

קיים ארגון ענקי על הפלנטה הזו - גדול מכפי שאתם חושבים - בעל הון רב הרבה יותר מכפי שאתם מסוגלים להאמין, שחוטף ילדים באופן סדיר ומנצל אותם מינית. הארגון הזה עומד להיחשף, בכל רחבי העולם.

יהיה הלם, אנשים יאמרו שהם לעולם לא חשבו שמעשי עוולה כאלה אפשריים בכלל, שיש לקרוא מה שכתוב בעיתונים, להיווכח עד כמה העולם רע ושכולם ילכו בסופו של דבר לגיהינום - אולם הם לא יבינו שזה תמיד היה כך, ברוכים הבאים לכדור הארץ, יקרים..

אל תבלבלו את חשיפתה של החשכה עם גילויים של דברים חדשים. החשיפה שלהם אכן חדשה, אולם החשכה אינה חדשה.

 

זה היה רק דבר אחד מני רבים.

ישנו תחום שלם של פוליטיקאים ברחבי כל העולם העומדים להיות מפוחדים מהעובדה שיגלו את הדברים שהם עושים..

האם הייתם עדים לאחרונה לשינויים בפוליטיקה, האם ראיתם דברים מפתיעים במקום זר [קריון צוחק..] סיפרנו לכם שהנשיא החדש של ארה"ב (דונלד טראמפ, ת.ג.) היה צריך להיבחר, לתקוע מוט בכל דבר, ולסובב אותו במהירות, מכיוון שזו הדרך היחידה להפיל דברים שלא היו יכולים להיחשף בשום דרך אחרת... לו היה נבחר מישהו שתמיד היה פוליטיקאי והיה בהיערכות עם מה שהיה קיים - לא היה מתרחש שום דבר שונה!

 

יהיו הפתעות במזרח התיכון, יהיו מנהיגים חדשים בתחומים חדשים.

האם תוכלו לדמיין התרוממות והתעוררות של ישראלים צעירים שיבקשו להפיל את הקירות ביניהם ובין הפלשתינאים?

אימנו אותם לחשוב שזה עלול להיות הדבר המסוכן ביותר שיכול לקרות - אולם הם יודעים טוב מכך מכיוון שהם שומרים על קשר עם פלשתינאים צעירים!

כאשר אוכלוסיות מאמינות באותם דברים, ונשמרים בנפרד רק על ידי מנהיגים בעלי תודעה נמוכה - מתרחש שינוי!

 

בשנה הבאה ימלאו 30 שנים למשהו שאתם מודעים לו היטב במדינה הזו (גרמניה, ת.ג.). חלקכם היו ממש עדים לכך, חלקכם היו מאוד צעירים כאשר במרכז המדינה הזו, בעיר ברלין, התרחש שחרור, שינוי, והחומה נפלה...

זה היה יותר מסתם אירוע, זה היה קשור לשינוי, יקרים, של נקיפת הצירים.

לו למדתם את האסטרונומיה, הייתם מבינים שקיים חלון בן 36 שנים, כאשר שנת 2012 היתה בתווך - 18 שנים לפניה דברים התחילו להתרחש, ודברים שהובילו להם התחילו להתרחש..

האם מישהו מכם חשב על שינוי כאשר חומת ברלין נפלה? לא רק שינוי עבור מדינה אחת, אלא שינוי עבור הפלנטה כולה!

יקרים, זוהי תחילתה של אחדות, כזו שלא ציפיתם לה באמת...

יהיו אלה שיאמרו שאינני מבין, שדברים כאלה אינם מתרחשים כאן - האמנם? הבה נדבר שוב בעוד 10 שנים, ונערוך רשימה של הדברים שמשתנים ממש כעת שאינכם מאמינים שיכולים להשתנות.

בני אדם 'רגילים' המהלכים ברחוב, מתחילים להרגיש בדברים...מרגישים שינויים אפילו בחברה שלהם ובחייהם. הם אינם יודעים מה זה.

חלק מהם עשויים אפילו להיות נוכחים כאן על מנת לדעת יותר אודות מה שמתרחש...

הם מגיעים לשמוע את דבריו של קריון, עד מהרה מבינים שהוא מעט שונה, אינו מבקש מהם לעשות משהו, או להצטרף למשהו.. יקרים, אין מדובר בעושר - מדובר באהבה והתגלות של מי שהנכם! מדובר בהדרכה שאתם זקוקים לה כל כך בזמנים אלה על פני הפלנטה הזו, על מנת שלא תפחדו מהשינוי.

ובדברי אלה רק 'שרטתי' את פני השטח...

 

עובדי האור, הנשמות העתיקות יכולים פשוט לעמוד זקופים, להתבונן במתרחש ולזרום עם הדברים, למרות שאתם עשויים לומר שזה עלול לרמוס אתכם ושעליכם לזוז במהירות מהנתיב בו הדברים קורים - הרי שזה לא יפגע בכם - הרי אתם הם אלה שגרמו לכך, אתם הם אלה שמבינים זאת! [ קריון צוחק..]

אל תפחדו מהשינוי, התבוננו בו צומח וגדל, ידעו את חבריכם שאתם מאמינים שאלה דברים טובים, העניקו להם דרך שונה וטובה יותר להתבונן על הדברים.

 

יגיע יום, וגם אלה שמעניקים לכם את החדשות המקומיות והעולמיות - ישתנו.

כרגע, האנרגיה הישנה מנצחת בתחום שידורי החדשות, ואנשים שם מחפשים ללא הרף אחר הדברים שמחוללים דרמה, על מנת שתאזינו לערוץ המדיה שלהם.

יש שם דעה מוטה. אולם האם אתם מודעים לדברים הגדולים שמתרחשים על פני הפלנטה הזו?

מהי תגובתכם לדיקטטור מסוכן עם כלי נשק גרעיניים שהחליט לפתע לפרוש ולכונן שלום עם שכניו? (מנהיג צפון קוריאה, ת.ג.) התגובה הרווחת היתה שזה לעולם לא יחזיק מעמד...לא היתה שום חגיגה ברחובות - עדיין.. - לקראת תחילתו של האיחוד של קוריאה.

אתם תדעו שזה אמיתי כאשר משפחות יפגשו במשפחות, ותתפלאו כיצד זה יתכן בכלל מכיוון שציפיתם שהדברים יהיו אחרת לגמרי...

נכון, עדיין צריכים להתרחש כמה דברים, אולם מה אם יש שם יותר מכך? מה בדבר תרבויות שאינן מסכימות לדרך בה תרבותם נהגה להיות - יתכן וסיפרתי לכם משהו מוקדם מדי...[ קריון צוחק..]

כל זה קשור לכיול מחדש של התודעה.

 

ומה לגביכם? מה אתם אינכם מאמינים שיכול להתרחש בחייכם?

קיימת תוכנית, קיים עתיד עבורכם. אני רואה אתכם כאן בעלי פנים רבות, מכיוון שאני יודע מה קורה כאשר אתם חוזרים.

שותפי (לי קרול, ת.ג.) משתמש בביטוי בשפה האנגלית, שפירושו להתחיל בפעילות חדשה בהתלהבות רבה, ללא בזבוז של זמן, ולהתקדם מיידית ובמהירות.

כאלה יהיו הילדים בעתיד. תהיה להם תודעה של היזכרות, הם יזכרו אנרגיה של יחידות חיים קודמות, וידעו מה עובד ומצליח ומה אינו עובד.. וחלק מילדים אלה הם... אתם...

 

זהו העתיד שאתם כבר מתחילים לראות מעט ממנו כעת, שנים ספורות בלבד לאחר שנת 2012.

כאשר הוכרז על השינוי בשנה ההיא, היו אלה שחשבו שיקח זמן רב מאוד לפני שייראה שינוי כלשהו. אולם 6 שנים לאחר מכן, נראה שקיימת מהומה גדולה בדברים כה רבים, והחשכה בורחת עכשיו, למעשה.

דברים עתידים להתרחש, שיחשפו יותר חשכה מכפי שאי פעם חשבתם שיכולה להיות קיימת...

ברצוני שתחייכו כאשר תראו זאת, ותאמרו לעצמכם שזהו כדור הארץ החדש, זה מה שקריון דיבר עליו. זה יופיע גם בחדשות [ קריון צוחק..]

 

כאשר דברים אלה ייחשפו, יקרים, תרבויות יתחילו להחליט מה ברצונן לעשות עם בעיות שלא יכלו לעשות איתן דבר לפני כן, מכיוון שהיתה יותר מדי חשכה, יותר מדי שליטה בלתי הולמת במימון ובכספים.

יש שם הרבה יותר מעבר למה שאתם חושבים, וניתן להשתמש בזה לדברים כל כך נפלאים.

 

יש לי מסר לנשיא ארה"ב, שיבנה פחות צוללות ויממן את מחלקת החמלה. זו תהיה חזרה לדרך האמריקאית של קבלתם של אלה מארצות נזקקות אחרות, בדרך הגיונית, שניתן לאשר ולבדוק אותה, מכיוון שהמימון יהיה בידיהם של אלה שיודעים מה הם עושים..

הגיע הזמן.

אין לכם תשובה כרגע לבעיית הפליטים. קיימים דברים חיוביים ושליליים אולם אי אפשר יותר להתעלם מהם..

מה לו היה שיתוף פעולה, ומערכות שיעבדו ויזהו את אלה שאינם הולמים להגירה?

מה לו יכולתם למיין את החמלה מאלה שאין להם אותה?

מגיעות מערכות כאלו, שיזדקקו למימון, וזו לא תהיה בעיה מכיוון שלאלה שיממנו אותן תהיה תודעה חדשה. חכו מעט, הטבע האנושי יתחיל להשתנות, והדברים שאני מדבר אודותיהם יזכו לכותרות ראשיות בעמודים הראשונים של העיתונים.

לא הדרמה, לא הזוועה, לא כל הדברים הרעים שמתרחשים אלא כותרות על אנשים שיבקשו לפתור את הדברים.

והמחלוקות הגדולות תהיינה אודות כיצד לעשות היטב מעשים נדיבים...

ואתם תדונו בדברים ביניכם לבין עצמכם, תפקפקו באפשרות שזה אכן יקרה, תאמרו שזה אינו קיים, שהייתם רוצים להאמין בכך..

שימו לב - לא אמרתי שזה כבר קיים, אמרתי שזה יהיה קיים...

 

ולבסוף אשאל אתכם באיזה סוג של טבע אנושי הייתם בוחרים כעת.

אתם מחברים לעתיד את כל הדברים של האנרגיה הישנה, שם הדברים לא עבדו, ולכן תשאלו מדוע שהם יעבדו עכשיו? ותחליטו לעצמכם שזה לא יצליח לעולם.

אם זו תהיה התודעה שלכם - זה מה שתצרו ותקבלו.

אולם ישנם מספיק עובדי אור ונשמות עתיקות המתחילות להתעורר לנדיבות, המביטות ברעיון ישן שלא עבד לפני כן ותוהות שאולי הגיע הזמן לנסות שוב... ואתם תתמכו בזה ותראו אם יגיעו דברים חדשים שאינכם יודעים עליהם.

 

הביטו לעבר העתיד ואמרו לעצמכם שישנם דברים המחכים להתגלות, שאינכם יודעים עליהם דבר.

'תפשו' את מה שאינכם יודעים, הביאו אותן לקדמת הדברים, וצפו לדברים טובים.

ולאלה שיאמרו שזה אינו הגיוני, אולי כדאי שיהפכו למעט יותר קוונטיים, מעט יותר רב מימדיים? [ קריון צוחק..] ויחשבו מעבר לקופסה הלינארית.

אמרו 'רוח יקרה, אני יודע/ת שדברים מגיעים עבורי, איני יודע/ת מה הם, אולם אני ארגע עכשיו, מכיוון שאני יודע/ת שאני נאהב/ת, ואני יודע/ת שקיימת תכנית, ולמרות שאיני יודע/ת - הביאי לי את הדברים הנדיבים ביותר שאני זקוק/ה להם.

ובשעה שאני מחכה, אחגוג את העובדה שאני נשמה עתיקה בעולם שמשתנה, ללא פחד ממה שאני רואה בחדשות, או ממה שאחרים מספרים לי..'

 

זהו האדם החדש, יקרים, הרוצה לדעת יותר..

אתם תדעו עוד, תעזבו שונים מכפי שהגעתם..

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020