Light Connections
 
 

 

כמוסת הזמן של הדנ"א - פברואר 2013

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

התודעה של שותפי (לי קרול, ת.ג.) עדיין כאן.

ובתהליך זה שאתם מכנים בשם תקשור, הוא עומד ליד הכיסא. הוא עד כדי כך קרוב. זוהי תכונה נלמדת ולאו דווקא מעידה על אופי התקשור. כך היה עליו לעשות. מנקודת מבטו התלת ממדית עליו לעזוב את 'החדר' - שהוא המוח - על מנת לאפשר לאנרגיה היצירתית המגיעה דרך העצמי הגבוה שלו למלא את המרחב ולהעביר את המסר.

לפני זמן רב, אחת התכונות שהוא עצמו קבע כאחד מהסטנדרטים שלו, היתה שהוא יוכל לזכור את כל מה שנאמר, שהוא לא יכנס פשוט למצב בו הוא 'צף מסביב'. במקום זאת הוא נכנס למצב שבו הוא יכול 'לרשום הערות'... זה המהנדס שבו שצריך להישאר, לבדוק ולוודא שהכול בסדר.

אני מספר לכם זאת, יקרים, מכיוון שהתהליך שאתם רואים כרגע הוא משהו שכיח בקרב האנושות. ההזמנה פתוחה עבורכם לעשות זאת בעצמכם בדרך שתשלב את האינטואיציה שלכם. כך שהאינטואיציה תהפוך עבורכם למשהו שהוא כמו שקריון עבורו (לי קרול, ת.ג.) תעניק לכם את המסרים כאשר תזדקקו להם, לאו דווקא לפני קבוצות אלא בפניכם.

היא תעניק לכם הדרכה טובה כאשר תזדקקו לה, תאפשר לכם לראות שאתם מטופשים - כאשר תהיו  מטופשים, תאפשר לכם לראות שאתם בעלי עומק, כאשר תהיו כאלה...

לבני האדם תמיד הייתה היכולת הזו. ובאנרגיה חדשה שמופיעה ומתגלה, כל הדברים החדשים שמגיעים ושמוצגים בפניכם, הם למעשה חלק מתהליך של דברים שתמיד היו כאן. והתייחסנו אליהם כאל 'כמוסת זמן'.

ב'כמוסת הזמן של גאיה'. הדברים המונחים בתוך ה'רשת הקריסטלית' תמיד היו שם, ונשתלו על ידי המקור הבורא שייסד את האנושות, על ידי אלה ששינו את הדנ"א שלכם ושמיזגו אותו לכדי 23 כרומוזומים. המידע מהפליאדים נמצא שם. ומידע זה ישתחרר עם הזמן עוסק ברעיונות, בהמצאות ובדברים המיועדים לאנושות כולה, ולאו דווקא עבורכם באופן אישי.

במקום זאת, כמוסת הזמן שעומדת לשנות אתכם באופן אישי, נמצאת בדיוק בדבר המסתורי שמכונה דנ"א.

 

הסליל הכפול של הדנ"א - אבני הבניין של החיים - הוא כלי רב ממדי. חלק מכם אולי מאמינים שהוא מכיל מידע שיהיה ייחודי רק לבני האדם. אם כך, אשאל אתכם מדוע היה כה קל לפליאדים להפוך לשלושה מתוך שנים עשר הרבדים האזוטריים שלכם? מכיוון שגם להם יש דנ"א והוא מאוד דומה לשלכם

והאם לפליאדים היו שלושה רבדים שניתנו להם על ידי אחרים? התשובה היא כן...

ומה בנוגע לפלנטת ההורים של הפליאדים שהזריעה אותם לפני כמיליון שנים - האם גם ל'הורים' של הפליאדים היו שלושה רבדים ששייכים לאחרים? והתשובה היא כן... 

אתם מתחילים לשמוע את שמות 'ההורים' - על בני אוריון ועל הארקטורים. הם אמורים להיות משמעותיים עבורכם. דעו שיש מערכת בגלקסיה זו, הפלטפורמה שעליה אתם חיים, וזו מערכת יפהפייה בת בלי גיל,  ושנותיה כשנות הגלקסיה עצמה.

עליכם לדעת משהו יקרים. קיים משהו אחיד בנוגע לחיים בגלקסיה. תגלו זאת בסופו של דבר כשתגלו חיים מחוץ לפלנטה שלכם, בתוך מערכת השמש שלכם. אתם תגלו חיידקים, וכאשר תתבוננו בהם תגלו דנ"א. ואז תתחילו להבין שקיימת זהות בתהליך ההתפתחותי של החיים. זהו דבר שאינו ייחודי רק לכדור הארץ, אלא כוח מניע שמניח את הדברים במקומם ומניע אותם בכיוון מסוים. קיימת מערכת שבונה דנ"א. יתכן שהדנ"א יהיה שונה מעט וכך גם המספרים והכימיה שבתוכו. אולם התהליך הקרוי דנ"א והכימיה שהוא מייצג, הם אותו דבר בכל הגלקסיה!

כך שלאלו שזרעו אתכם יש דנ"א, וכך גם לאלו שזרעו אותם. המעניין הוא שאת הזהות הזו אתם תגלו יום אחד בזעיר שבזעירים, במקומות מרוחקים שלא הגיע מהפלנטה, ואתם תתחילו להבין שאכן קיימת מערכת ושהיא יפהפיה.

בתוככם קיימת 'כמוסת זמן'. שלושת הרבדים הפליאדים אינם כה יחודיים, הם מייצגים בתוככם את כל מה שמאפיין אותם, את 'הוריהם' ואת 'סביהם'. 'כמוסת הזמן' שבתוככם היא רבת שנים, הרבה יותר מאשר הפלנטה שלכם. היא מייצגת את אלה שקיימים בגלקסיה זמן רב בהרבה מכם. אפילו יותר ממשך חיי הגזע האנושי. והדבר הזה נמצא בתוככם!

אמרנו לכם במשך שנים שיש כאן הרבה יותר ממה שאתם יכולים לדמיין, ושהדברים יתגלו ויחשפו את עצמם רק כאשר האנושות תאפשר זאת.

 

וברגעים אלו ברצוננו להציג מטפורה:

דמיינו שאתם נכנסים לראשונה אל תוך הדנ"א שלכם, שם קיימים מעל למאה טריליון חלקים של דנ"א בתוך גופכם, וכולם זהים.

המדע גילה את הסליל הכפול וניתח אותו, אך איש אפילו לא חשב להתחיל שאול את השאלה הגדולה: [קריון צוחק..] כיצד חלקים אלה מתקשרים בינם לבין עצמם? האם הם מתפקדים כאחד. והתשובה היא 'כן'. כיצד הם סודרו ביחד? כיצד הם יכולים לפעול כאחד? האם יש שדה שמקיף אותם? האם יש להם תודעה? מעולם לא בחנתם את הדברים האלה שבגוף האנושי. עדיין אינכם יודעים עליהם מספיק, אולם תדעו בעתיד.

כיצד הדנ"א מגיב לתודעת המוח? הרי הדנ"א אינו 'חושב' – המוח חושב. לדנ"א אין סינפסות והגיון – למוח שלכם יש אותם... כיצד הדנ"א מגיב לנוירונים שבלבכם? הידעתם שיש בלב הרבה יותר נוירונים מאשר במוח? האם הלב 'חושב'?

כאשר תבינו את המערכת בסופו של דבר, תקבלו תשובות לכל השאלות האלו..

הדנ"א גדול מכפי שאתם חושבים. התהליך גדול מכפי שאתם חושבים. הרשו לי לקחת אתכם לתוכו בדרך שתהיה משמעותית בעבורכם. בדרך של סיפור ומטפורה, על מנת לאפשר לכם לחשוב לעבד מעט את הדברים היפהפיים שאני עומד לספר לכם עליהם..

האנרגיה שאתם מצויים בה כעת היא תחילתה של שאר ההיסטוריה, ובמשך הזמן היא תגלה עצמה כשונה לגמרי מההיסטוריה שקדמה לה.

אתם תראו דברים מתרחשים - בתוך פרק זמן לא רחוק כל כך - שיגרמו לכם להיזכר בפגישה היום ובמה ששותפי לימד אתכם...

אכן עברתם את הסמן והדבר הזה משמעותי מאוד עבור כל הגלקסיה שבה אתם חיים. ישנם אלה שאתם עתידים לפגוש בהם, שיודעים את שמכם, מה עשיתם כאן, והם חוגגים את הרגע הזה, שבו 'הפלנטה היחידה של הבחירה החופשית' השתנתה והפכה למשהו אחר – היא הפכה לפלנטה שבאמת בחרה...

[ קריון צוחק..]

וברגע זה, בעודכם יושבים כאן, קיימת פלנטה אחרת ש'מתבשלת' לה ברקע. בעוד פחות מרבע סיבוב סביב מרכז הגלקסיה, היא תהיה מוכנה לזרעים שאתם תזרעו בה.

הדבר רחוק למדי, אולם הדברים שעשיתם משמעותיים עד כדי כך! עברתם מעבר לפוטנציאל בה הייתם עושים משהו באזור שלבסוף עשיתם זאת, והכדור כבר מתגלגל כך ששוב אינכם יכולים לעצור אותו.

נשמות עתיקות יקרות שבחדר זה, ואלה שיקראו זאת מאוחר יותר, יתכן וישנם מבוגרים שכל חייהם אינם מבינים ולא יבינו את מה שהתרחש, אולם ילדיהם ידעו, והם יגיעו לפלנטה הזו שונים מכפי שאתם הגעתם. עם דנ"א אחר משלכם, שמכיל חלקים קוונטיים. הם מאמצים את האנרגיה החדשה, לא את האנרגיה הישנה. יש להם רעיונות חדשים שאתם לא חשבתם עליהם:

כיצד לבנות פלנטה שלא תגיע לכדי פיצוץ אוכלוסין, משום שהיא חכמה, שלא תכלה משאביה מכיוון שהיא חכמה. ובמקום זאת, היא תמצא דרכים חדשות לעשות דברים, בדרכים שתמיד חלמתם עליהן ושהיו קיימות כל הזמן...

ודרך אגב, אתם תהיו הילדים של הילדים של הילדים שלכם...[ קריון צוחק..]

 

בואו איתי למסע הזה. קיימת 'כמוסת זמן' בדנ"א שלכם. בואו נעמיד פנים לרגע שאתם עומדים לפני בית.   והבית הוא המטפורה לדנ"א שלכם, סליל כפול אחד שמייצג את כולו.

לא אסבך אתכם ולא אקח אתכם למקום שבו תתבלבלו. במקום זאת, צאו איתי לטיול. כבר עשינו דברים כאלה בעבר.

ברצוני להכניס אתכם לתוך הבית הזה. כאשר תפתחו את הדלת תראו פרוזדור ארוך שלאורכו ישנן דלתות רבות, וכל דלת מייצגת במטפורה זו אנרגיה של הדנ"א שלכם. חלק מהדלתות פתוחות וחלקן סגורות. וכאשר אתם נכנסים לתוך מקום זה אתם מבחינים ששמכם רשום שם בכל מקום - זה אתם... זהו המקום המקודש הפנימי של הביולוגיה הקוונטית המכונה 'הסליל הכפול'.

ובמקום כימיה מסתורית שאפילו אינכם מתחילים להבין או אנרגיה קוונטית שאינכם יכולים כלל לראות, זה מוצג באופן תלת מימדי כמסדרון עם דלתות. על מנת שתוכלו להבין מה עתיד לבוא.

הדלתות הפתוחות הן החלקים של הדנ"א שמתפקדים. הדלתות הסגורות הן החלקים שאינם מתפקדים עדיין. ושתוכלו לפתוח גם אותן בסופו של דבר. הדבר גם מסביר לכם שהדנ"א, שלם ככל שיהיה, אינו מתפקד. משום שרק דלתות מעטות פתוחות באופן הקיום הזה שלכם, על כדור הארץ, בזמן הזה. דבר זה מתחיל להשתנות..

בשנים הבאות יתחילו דלתות להיפתח. הדבר לא ייעשה על ידי כימיקלים או תוספי מזון. הדבר ייעשה באמצעותכם, כאשר תתעוררו למציאות חדשה מכיוון שהשתחררתם מהישנה. הדבר יקרה בצורה אינטואיטיבית, ויתחיל להראות את עצמו בשעה שתצאו מהחדר. מהר ככל שתרצו, וככל שזה יהיה אפשרי בנתיב חייכם. אתם תדעו זאת לפי האופן שבו תרגישו, לפי רמת האנרגיה שלכם ומחשבותיכם, תדעו זאת לפי הטון והגוון של אישיותכם...

 

אתם מתקשים להבין להיכן כל זה מוביל... אני יודע. אגיע לזה בהמשך...

בינתיים נכנסתם למבואה יפה וחדשה זו, היא תמיד חדשה, היא אתם. אני רוצה שתמיד תראו מבואה זו כאחת שאינה מזדקנת. ואין זה משנה כמה יחידות חיים היו לכם, אתם נושאים אותה תמיד איתכם. היא אינה מזדקנת. היא חלק ממערכת רב ממדית נצחית. היא מעבר לגוף האנושי, יש בה תודעה וזיכרון, ויש בה דלתות רבות... ואתם עומדים לרגע, מתפעלים מיופייה של המערכת.

חלקכם עשויים לראות את העתיד. מכיוון ש'כמוסת זמן' זו מתחילה להיפתח.

אולם במסע הזה במורד המסדרון, הבה נתבונן תחילה בדלתות הפתוחות, על מנת שתוכלו להבין מה עומד לפניכם. וכאשר תכנסו לכל אחד מהחדרים המיוצגים על ידי הדלתות, תמצאו שם מחסני מידע. לא תמצאו תהליכים בחדרים - תמצאו שם מידע. לא תמצאו שם הגיון וסיבתיות.

הדנ"א הוא המחסן, 'כמוסת הזמן', לוח הבקרה, של כל שאר הדברים בגופכם. רק שבריר ממנו למעשה 'עושה' משהו...

 

'תורשה כימית'

 

על הדלת הפתוחה הראשונה ישנו שלט ועליו כתוב: 'תורשה כימית'. היא פתוחה לרווחה מכיוון שהיא זו שנעשה בה שימוש במהלך מאות בשנים, עידנים..

אלה הוריכם הנמצאים בכם. זה מה שלומדים חוקרי אילן היוחסין, זוהי הכימיה שבה אחד הופך לאחר באמצעות לידה. החלקים שאתם יורשים מהוריכם - בין אם זה צבע השיער, צבע העיניים או צבע העור - זו הכימיה. וזה מחסן של מערכת שעובדת ושאתם מודעים לה במימד השלישי. והיא פתוחה לחלוטין משום שהיא חלק מהדנ"א. הכימיקלים שיש לכם יעברו לילדיכם, לילדים שלהם, ולילדי ילדיהם... מדובר בהיגיון מקובל. הדבר ידוע ודלת זו פתוחה לרווחה.

 

'תורשה מיידית של הרשומות האקאשיות'.

 

הדלת הפתוחה הבאה אזוטרית מעט יותר וכתוב עליה: 'תורשה מיידית של הרשומות האקאשיות'. חדר זה מייצג את המידע מיחידות החיים הקודמות והמיידיות שלכם, שנשאתם אל תוך יחידת החיים הנוכחית. אין מדובר בכימייה - מדובר ברשומות האקאשיות. אתם נושאים איתכם מיחידת חיים אחת לשניה חלקים ופיסות ממי שהייתם.

קיימים פוטנציאלים חזקים מאוד שמציגים את עצמם במהלך חייכם כ'תשוקה יצירתית' , שמגיעים היישר מהרשומות האקשיות שלכם. 'תשוקה יצירתית' היא אחד הדברים שאתם מורישים לעצמכם מיחידת חיים אחת לשניה. .

הדבר מסביר, יקרים, מדוע יצאתם מרחם אמכם עם תכונות שאין להוריכם כלל.... לפעמים הוריכם מתבוננים בכם ושואלים את עצמם לאן נעלם הכישרון שחשבו שהורישו לכם...[ קריון צוחק..] והם יתבוננו ויגלו בכם כישרונות שלא היו להם מעולם... הם מגיעים מהתורשה המיידית של הרשומות האקאשיות.

 

אמרנו לכם בעבר שדבר זה מגיע באמצעות מערכת מאורגנת שנקראת 'קבוצות קרמה'.

זו מערכת יפהפייה והיא עוזרת לסינכרוניות. אתם פוגשים את הקבוצה שלכם, אלה שעמם אתם אמורים ליצור מימשק על הפלנטה, ותפגשו אותם גם אם לא תסעו למרחקים... נשמות עתיקות נמשכות בסופו של דבר לנשמות עתיקות. בחדר זה יש כמה מהן שעדיין לא פגשו זו את זו, וזוהי הזדמנות נהדרת.

האם אתם מבינים שהגעתם לכאן עבור זה? אולי כדי להסתכל באחרים, לברך את האלוהים שבתוכם בברכת 'נמסטה' ולפתוח בדיון מודע, שהוא קרמתי... יתכן ויש להם את התשובות, לשאלות שאתם אפילו לא יודעים מה הן...[ קריון צוחק..]

 

התורשה המיידית של הרשומות האקאשיות יוצרת אמנים, שהופכים לאמנים, שהופכים לאמנים. היא מסבירה כיצד ילד בן שמונה מצייר כמו מאסטר, כיצד ילד בן חמש הוא מוזיקאי ומלחין, כיצד ילד שאך מתחיל לדבר, יוצאות מפיו מילים של משורר, לעתים אפילו בשפות אחרות...  

כאשר התשוקה מספיק עזה, הדבר דומה כמעט להמשכיותה של יחידת החיים הקודמת. ברוב מקרים התשוקה יותר מעודנת וחלק ימצאו אותה רק כאשר יצאו ממצב ההישרדות שלהם, מכיוון שאין לה שום קשר להוריכם, היא קשורה רק למי שהייתם בעבר.

 

התורשה המיידית של הרשומות האקאשיות מייצגת פחדים, בעתים, נקודות חוזק וחולשה, סוגי אישיות. חלק ימצאו את עצמם במצב של פחד וחולשה והחוויות האלו יהיו זרות להוריהם לחלוטין.. או שיהיו כה בטוחים בעצמם עד שיצעדו הישר למקום שאליו אפילו המלאכים אינם מתקרבים [ קריון צוחק..], והוריהם ישתאו ולא יבינו מיהו האדם הזה...

הדלת של התורשה המיידית של הרשומות האקאשיות פתוחה לרווחה. היא חלק מן המערכת, יקרים.

 

'קארמה'

 

אספר לכם כעת שרק שלוש דלתות פתוחות. אספר לכם במה עוסקת השלישית, ואבקש שתסגרו אותה, מכיוון שאינכם זקוקים לה עוד.

כך פועל הדנ"א, הוא מגיב לאנרגיה שהאנושות נתנה לו.

הגעתם ממערכת ישנה, יקרים, שנזקקה לאנרגיה ששוב אינה דרושה לכם. וכך אתם תסגרו את הדלת הזו ואז נזמין אתכם לפתוח כמה דלתות אחרות, שניתן להן תוויות.

על הדלת השלישית הפתוחה לרווחה כתוב: 'קארמה'. בחדר זה נמצא כל המידע על "חידות אנרגטיות  בלתי פתורות'. זוהי הקארמה.

אתם מגיעים לפלנטה, הקארמה נמצאת שם ולעתים קרובות היא מניעה אתכם לעשות דברים מסתוריים, עניינים לא פתורים. אתם יודעים מהי קארמה...

 

לפני 23 שנים, אפילו לפני שנכתב הספר הראשון, אמרתי לשותפי שאני עומד לתקשר על כך שהאנושות צריכה להרפות מהקארמה, מכיוון שזוהי מערכת הנעה ישנה שמעמידה אתכם במצבים מסוימים שיוצרים את הגלגלים של מערכת שאינכם זקוקים לה יותר.

קארמה היא כמו סירת הצלה נטולת הגה. קרמה היא הגלים שדוחפים את סירת ההצלה כאשר אתם בתוכה, אל מקומות שיתכן ועליכם להיות בהם על מנת להמשיך במשהו שיתכן ולא סיימתם בעבר.

יקרים, באנרגיה החדשה אתם נמצאים בסירת הצלה שיש בה הגה ומנוע ואתם מסוגלים לנווט אותה בעצמכם! בעצמכם. אמרנו לכם זאת בעבר. הגיע הזמן לסגור את הדלת על אנרגיית הקארמה. סגרו אותה, נעלו אותה, והשליכו את המפתח. אתם פשוט אינכם זקוקים לה.  

 

חלקכם כבר עשיתם זאת, ואומר לכם מהי התכונה המאפיינת את המצב הזה וכיצד תדעו אם עשיתם זאת - המשחק הקרמתי ששיחקתם עם חבריכם, עם הוריכם – פשוט נגמר... והם הגיבו לכך.. אתם יודעים מי אתם, אלה שכבר סגרו את הדלת הזו - הם מסתכלים עליכם ואפילו אינם רוצים לחשוב שאתם חלק ממשפחתם, מכיוון שאינכם משחקים עוד במשחק שלהם. 

סירות ההצלה שלהם נמשכות ונדחפות על ידי אותן האנרגיות שהשפיעו על הסירה שלכם, ואתם אמורים לשחק איתם את המשחק הקארמתי הזה, אולם כאשר אתם סוגרים את הדלת הזו, המשחק נגמר. הדרמה נפסקה. הם מצפים מכם לדברים ואתם לא נותנים להם אותם. אינכם מתנהגים כפי שהם רוצים, אתם לא מי שהם רוצים שתהיו. נטלתם לידכם את ההגה של הסירה וסובבתם את הסירה לכיוון אחר..

ויש אנשים בין הקוראים שעליהם לסגור את הדלת, מכיוון שאם הם לא יסגרו את הדלת של הקארמה, הם לא יהיו מסוגלים לנווט את הסירה שלהם.

וזו המטפורה שלכם, עליכם, על תכלית חייכם ועל הסיבה שהגעתם לכאן.

כאשר תנווטו את הספינה שלכם, נשמות עתיקות יקרות שלי, אתן תנווטו אותה לשלום על פני האדמה, תנווטו אותה לבריאות.

 

'גשר הגוף'

 

עכשיו יש שתי דלתות פתוחות, דלת אחת אתם סוגרים, והבה נפתח עוד כמה דלתות סגורות נוספות.

הדלת הראשונה היא של… 'גשר הגוף'. זו דלת שעליה להיפתח בין הגוף האינטליגנטי לבין הגוף המודע. הגוף הגשמי שיודע מי הוא ומה מתרחש, והגוף המודע שרק מעמיד פנים שהוא יודע...

האם חשבתם אי פעם מדוע אתם מצבעים בדיקת שריר? יקרים, חסר 'גשר' בין ההכרה המודעת שלכם לבין האינטליגנציה של גוף האדם. צריך להיות התחלה של מבנה שיאחד אותם, על מנת שלא תצטרכו לבצע יותר בדיקת שריר.

אם משהו בלתי הולם יצמח בגופכם, אתם תדעו זאת ולא תצטרכו לחכות חודשים לתור לרופא ולגלות  זאת בהפתעה. האם זה הגיוני בעיניכם שהגוף הגשמי נמצא כביכול ב'פלנטה אחרת' ואין לכם כל מושג מה קורה? כך הם פני הדברים עכשיו -האם זה נראה בסדר בעיניכם?

 

זו דלת שסגורה מאז שהיו כאן הפליאדים וכעת עליה להיפתח לאט. וכאשר, באופן מטפורי, תראו שהיא מתחילה להיפתח, 'גשר הגוף' יתחיל לתת לכם מידע אינטואיטיבי בנוגע לבריאותכם. התזונה שלכם תשתנה לדברים שהתרגלתם לאכול בחיים אחרים, שייתכן ומתאימים לכם יותר מבחינה כימית מאשר האוכל שאתם נוהגים לאכול...

האם ברצונכם לרזות? פיתחו דלת זו! מכיוון ש'גשר הגוף' הוא מצב שבו אתם מדברים אל מה שהוא כימי. מדברים אל הרשומות האקאשיות. הגוף האינטליגנטי יודע הרבה יותר מכם.

כשאתם פותחים את הדלת הזו, הדנ"א יפעיל את עצמו. אתם תתחילו לדעת מה קיים בתוככם שעליכם לדעת אודותיו. אתם תדעו באופן אינטואיטיבי דברים שרק הרפואה יודעת, שרק רופאים ובדיקות רפואיות יכולים לגלות לכם. אדם בעל אינטואיציה רפואית הוא אדם שהדלת הזו פתוחה בפניו. וזה מה שעושה את ההבדל - ואתם ראיתם זאת.

 

זו הדלת הראשונה שעליכם לפתוח.

 

'האיזון העצמי'

 

דלת נוספת שוכנת בחשכה ואינכם אפילו יודעים שהיא קיימת. נקרא לה דלת 'האיזון העצמי'. ברצוני שתפתחו אותה. דלת זו תאפשר לנשמות העתיקות לחזור תמיד ל'מרכז', ללא עזרה, ללא שאלות, ללא כל קשר למה שקורה להן. אפילו אם הן שרויות בפחד...

הן יודעות תמיד שהן חוזרות לאותו מרכוז פנימי שבו הכל בסדר . מרכוז שרואה את השמחה של האל הבורא, מרכוז שיודע אודות גאיה, שמכיר את השלווה הזמינה ללא כל קשר למה שמתרחש סביבם.  

זה משהו שיהיה שלכם, באופן אוטומטי.

רבים מכם, אפילו נשמות עתיקות, מתנדנדים לשני הצדדים ואינם יודעים היכן המרכז נמצא... אתם מתוסכלים ושואלים את עצמכם מי אתם? מה אתם עושים כאן? מדוע אתם מרגישים כך? [ קריון צוחק..], אם דלת האיזון העצמי שלכם תהיה פתוחה, אתם תהפכו לגורו של עצמכם.

הקשר שלם, אתם יודעים היכן המרכז נמצא ואתם מחפשים אחריו. אם אתם בצרה או חשים בפחד, אתם תחזרו לאמצע. לא תישארו בתסכול או חשש, אתם תחזרו מיד למרכז.

 

זו הדלת השנייה שעליכם לפתוח.

 

'רשומות אקאשיות'

 

הגיע הזמן שתפתחו את הדלת השלישית. אלו הרשומות האקאשיות שיש לכם שאינן מיידיות, אלא שיש בתוכה את האנרגיה של הנשמה העתיקה. זו דלת החוכמה.

כאשר היא פתוחה, תוכלו לכרות את הרשומות האקאשיות, אתם תיכנסו ותתחילו להכיר במה שכבר הרווחתם במהלך יחידות החיים הקודמות, שנים על גבי שנים של צעידה בגוף אחר.. כל אותם דברים שחשבתם שנעלמו.. תהיה נגישה עבורכם חוכמה, אולי אפילו של הילידים על הפלנטה היודעים כיצד הדברים עובדים...  

כל זה קיים, יקרים בחדר ההוא, והגיע הזמן לפתוח את הדלת.

 

אתם הופכים לאבות אבותיכם. בעלי איזון עצמי וכריית רשומות אקאשיות ביחד. יוצרת בני אדם מאוזנים. אנשים יראו את האל בתוככם ויתהו מה יש לכם - אל תספרו להם שאתם פותחים דלתות [ קריון צוחק...]   

 

זה כל מה שאנו עומדים לעשות - לפתוח שלוש דלתות. וכעת יש לכם חמש דלתות פתוחות ואחת סגורה. הספרה חמש מייצגת שינוי.

הפרוזדור הזה, יקרים, מלא בדלתות רבות נוספות. הוא מלא בחיים ארוכים, כאשר נגיע לשם.

אחת הדלתות שעדיין לא נפתח אותה, היא יפהפייה ונקראת: 'תרשים תאי הגזע' והיא משנה את האופן שבו גופכם מחדש את עצמו. כיום הגוף מחדש את עצמו בעזרת העתקים של תאים. כאשר הדלת הזו תתחיל להיפתח, הגוף יתחיל לייצר בהדרגה תאים מקוריים ולא העתקים. העתקים. הוא ייקח את התרשים המקורי ויצור ממנו תאים. וזה יהיה סוד אריכות החיים.

 

בני אדם יקרים, זה מגיע. זה יגיע. עליכם לעבור מספר שנים, להתרגל לאנרגיה החדשה, לנסות את הדלתות הקלות שנתתי לכם, על מנת ללמוד לפתוח חלק מהאחרות.

זו ההתחלה של בן אדם נעלה. יש לכם דנ"א אלוהי. כאילו שיש בתוככם מכונית מרוץ ואתם נוהגים במכונית מדגם 'פורד'... אתם יודעים מהי כוונתי. הכל נמצא שם! 

'כמוסת הזמן' זמינה עבורכם וזו האנרגיה שלה.

זהו המסר של קריון: פיתחו דלתות אלו עבור עצמכם והתחילו בתהליכים שלא חשבתם שיש בכם.

סיימתם לפתור את בעיות האנרגיה הישנה. הן יפתרו את עצמן. אתם תתחילו לעבוד על הדברים החדשים האלה.

אולם ממש עכשיו, אנחנו אומרים לכם פשוט לנשום...צאו לחופשה קצרה והמתינו שהשיגעון יחלוף. חכו ששנת הירח המלא תחלוף. ובזמן זה עשו ספירת מלאי לאהבת האל שבתוככם. התבוננו במראה ולמדו לאהוב את עצמכם.

זהו התרגיל. והיו סבלניים....    

 

וכך אני אומר לכם שוב את מה שאמרתי בעבר. ארגז הכלים נשאר ארגז הכלים, ויישאר כך לזמן מה. אין כל שעון שמספר כמה זמן דברים אלה ייקחו. בני האדם הם שיחוללו את השינוי. עד כמה מהר האנרגיה הישנה תשתנה לחדשה, עד כמה מהר אלה המושקעים באנרגיה הישנה יוותרו ויבינו שאין תקווה לשוב ולחזור למצב פחות מודע.

וזו האמת של היום. האל אוהב את כולכם. האל מכיר את כולכם. נשמות עתיקות, ישנה סיבה להיותכם כאן, בגוף שבו אתם נמצאים, במצבו הפיזי, בגיל שלכם - אתם תחוללו שינוי על הפלנטה! חלקכם כבר עשו זאת. קיומכם כאן ידוע...

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020