Light Connections
 
 

 

הסרת החותם - אוגוסט 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות אחיות כוכבים יקרות, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) זז הצידה,

מעניין כיצד התודעה שלכן חשה את מימד הזמן, או שאינה חשה בו.

ישנם מבוגרים בחדר, שכאשר הם נמצאים לבדם ומתבוננים בחייהם, נדמה להם כאילו זה הכל היה רק אתמול. כל השנים חלפו להן וזה היה כאילו אתמול.

נדמה כאילו שחצי מאה עברה כהרף עין.

 

כזה הוא הזמן:

כאשר אתם מביטים קדימה, נראה שהזמן הוא ארוך מדי. כאשר אתם מתבוננים לאחור נדמה לכם שהוא קצר מדי.

על פי העקרון הזה, לו יכולתן לשבת כאן עכשיו ולהתבונן בכל יחידות חייכן לאחור, עד לפוטנציאל של למוריה, והייתן זוכרות את הכל, וזה היה נראה כמו חייכן שלכן - הייתן אומרות שזה קרה רק עכשיו, זו טיפה בדלי...

 

התודעה אינה לינארית, היא מנערת את כל האנרגיות וכל הזכרונות, כך שזה מרגיש כאילו קרה רק אתמול..

כך שזה אינו כה קשה לומר שבתוככן קיימים כל הזכרונות האלה, והם נחשפים ברגע זה לחלק מכן.

השינוי הגדול הוא בהישג יד, ותמיד היתה תכנית למהלך השינוי, כך שאם תצליחו, משהו יתרחש, וכהכנה ל'משהו' הזה, חזרתן לפלנטה כנשים ביחידת החיים הזו - כהכנה להיזכרות בנשיות שלכן ובמשמעותה בזמנים בהם לימדתן.

 

התכנית עבור השינוי היתה כזו, שאם תצליחו לעבור את הסמן בשנת 2012, הרי שלימודי הליבה המקוריים מהכוכבים יצטרכו להתעורר מחדש לחיים על פני הפלנטה הזו.

לימודי הליבה האלה אינם כה שונים באופן קיצוני מהלימודים שמתנהלים על הפלנטה כרגע, אולם הכוונה היתה שתמצאו את עצמכן במצבים כאלה שתהיו מוכרחות להתחיל להיזכר בהם.

 

זוהי התכנית והסיבה למעגלי האחווה האלה, וזו הסיבה להימצאותה כאן של מאלי-הה (אמבר וולף, ת.ג.) שחזרה ביחידת החיים הזו והתעוררה.

הכל מתרחש מתוך סיבה.

 

האם תהיתן מה ניתן לכן כך שתוכלו להתעורר ולחלוק את זה?

ברצוני שתתחילו לזכור, משהו יפהפה יתחיל להופיע מהרשומות האקאשיות שלכן, מאותו המקום שאינו לינארי, משהו יפהפה כפי שהיה אז..

ברצוני שתחשבו על עצמכן כעל ספל, כלי של מידע ושל יופי, שהתמלא בתקופתה של למוריה, מלא באמת ויופי, וכל מי שמרגישה שהיתה שם, התמלאה עד לרמה כזו שבאמת הבנתן את משמעותה של האחדות..

 

לו יכולתן ללכת לשפת הים ולראיין עכשיו מישהי מלמוריה, ולבקש ממנה שתספר לכן את מה שהיא יודעת - היא היתה מבקשת מכן להתבונן בשמיים, באוקינוס, בחול שבכפות רגליה, בגרגרי החול שבין בהונותיה, והיתה אומרת לכן שכל הדברים האלה הם בעצם 'היא'...

המרכיבים של הדג שהיא אוכלת הם 'היא'..

רעיון ההפרדה אינו אמיתי, לעולם איננו נפרדים מכל מה שהבורא היוצר נגע בו..

 

זו היתה אמת ליבה בסיסית, שהאל קיים בפנים, שישנם דברים שיש לדעת אודותיהם, והידע הזה יגרום לחיים להיות מעשיים יותר, מלאי משמעות, שלווים, בריאים..

 

והספל התמלא, והזכרון מהרשומות האקאשיות שלכם התמלא ונחתם כמו כלי חתום, ויחידת חיים לאחר יחידת חיים, הייתן שם, בכל המגדרים..

 

הזכרון הזה אינו מופיע סתם כך.. אתן חושבות שאתן יודעות, זוכרות דברים מסויימים, מעבירות מידע מסויים בדרככן שלכן, באופן התנהגותכן, באופן בו אתן מתייחסות לאחרים ולאהוביכם..

הכלי הזה שנחתם לפני שנים כה רבות עם אמת הליבה, אלה שזכרו את אימהות הכוכב, את קולן, את כל מה שהיה ונחתם - עכשיו החותם מוסר ממנו..

 

הכלי הזה, שהוא המהות של האמת, המהות של המקור הבורא היוצר - מתגלה עתה אצל הנשים...

הנשים מגלות זאת ראשונות מכיוון שהן המדריכות של הפלנטה, המורות.

הכלי הנשי שהוא אתן, נושא כל כך הרבה - אפילו כפי שהוא עתה - הוא נושא חיים לפלנטה, נושא הדרכה לילדיכם, אולם זה שונה.

 

במפגשי האחווה הנשיים, מתרחשת הסרת החותם מהכלי, החותמות מוסרים לאט, ואהבה מקורית זורמת החוצה, הוראה מקורית זורמת החוצה - וזה קורה לאט, על מנת שלא תתרגשו יותר מדי

משמעותה של האחווה הזו היא הסרת החותמות שהיו איתכן מהזמנים בהם השינוי הזה לא היה כל כך ודאי ולא היו בטוחים שהוא כלל יתרחש, נשים יקרות.

זה היה משהו שהתרחש ברגע האחרון, ואתן יודעות זאת...

 

אם תערכו סקירה על הזמן מסוף שנות ה 80 של המאה הקודמת, ועד לשנת 2012, הרי שתראו שכמעט ולא הצלחתם לעבור הלאה..

אולם העובדה היא שכן עברתם.. וכדור הארץ הפליג אל מעבר לפוטנציאלים ששודרו על ידי אלה שחזו תחזיות שלא התגשמו, וחדלו להיות חלק מההיסטוריה שלכם.

 

אתן מתחילות להתעורר..

מטרת האחווה היא לא לקיים מפגשים חברתיים עם נשים אחרות, או להגיע למקום כלשהו על מנת לעשות מדיטציה.

מדובר בהסרת החותם מן האמת, בהיזכרות מדוע אתן נמצאות כאן, אודות השינוי המספר לכן מדוע נולדתן - אתן תצאו שונות מכפי שהגעתן לכאן..

 

ולפני שתתחילו לתהות על משמעותם של הדברים, ומה עליכן לעושת וכיצד - אספר לכן שתהיו יותר שלוות [ קריון צוחק..]

זה מה שקורה, וכולם סביבכם יתחילו לראות את השאמאנית שבתוככן באמצעות האופן בו אתן פועלות, באופן בו אתן מתייחסות לאחרים, באחדות עם כל הדברים.

גם ילדיכם והנכדים - גם אם הם גדולים - ישימו לב לכך שאתן שונות. ואלו שאין להן ילדים, הרי שיהיו אחרים שיראו את האם שבתוככן, ואת היופי שבהדרכה אפשרית מארשת הפנים של כל מי שיושבת כאן עכשיו...

 

זו אינה עוד קבוצה חברתית, זה הרבה יותר ממה שאתן חושבות, מדובר בשינוי של האנושות, וזה מתחיל אתכן.

 

זהו המסר שיש לי עבורכן, ואפשרו לו להמשיך ממאלי-הה ואמהות הכוכב, כאשר זה מתחיל להיות מתוקשר בחזרה אליכן בסוג של אנרגיה שאתן תזכרו...

 

וכך הוא הדבר

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020