Light Connections
 
 

 

מעבר למה שאתם חושבים - אוגוסט 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

בשפות מסוימות על פני הפלנטה - בעיקר בשפות העתיקות ביותר - אהבה היא כה מיוחדת עד שיש לה משמעויות שונות, איות שונה, וקיימת ההבנה שלאהבה יש היבטים שונים ורבים, חלקים רבים, ודרכים רבות לביטוי שלה.

האהבה שאתם רוחשים כלפי הוריכם שונה מהאהבה שההורים רוחשים כלפיכם. אהבה ללא תנאי כלפי בעלי חיים שונה מהאהבה שהם מעניקים לכם, והאהבה הגדולה ביותר היא אהבתו של האל.

האהבה שבתוככם פשוט משתקפת מאהבת הבורא היוצר.

אם האל לא היה שוכן בתוככם, לא היתה אהבה בבני האדם. היתה אולי נאמנות, אולי הערכה, כפי שזה קיים בבעלי חיים החיים זה לצד זה ויש בהם מספיק אינטליגנציה שמאפשרת להם 'לדבר'..

 

ללא האל שבפנים לא היתה אהבה, לא היתה חמלה.

וזו הסיבה שבמהלך הדרך אתם פוגשים באנשים או מכירים אנשים שאין בהם חמלה או אמפטיה, וזה גורם לכם להבין יותר אודות המשמעות של הבחירה החופשית, מכיוון שאלה הם הדברים שמשתנים וקשורים לתודעה, והם אינם מגיעים באופן אוטומטי.

לאדם בעל אינטליגנציה המתהלך על כל פלנטה שהיא, עם אהבת האל, לא יהיו בהכרח אהבה או חמלה.

זהו משהו שניתן על ידי האל, ועם זאת, אתם - כחלק מהאל, הענקתם זאת לעצמכם, על פי התוכנית, כך שתוכלו לבחור להתעורר או שלא להתעורר.

 

אין זה סוד, שכאשר אתם מרוממים את התודעה, יהיו חמלה ואהבה גדולות יותר בתהליך ההתפתחות. זה מגיע עם המערכת של האל, שקיימת באלה בעלי המאפיינים האנושיים בכל רחבי הגלקסיה, זה אוטומטי.

כאשר תפגשו באבותיכם מהמסדר הגלקטי [ קריון צוחק..] אלה ממערכות אחרות, תגלו שגם הם בעלי מאפיינים אנושיים. חלקם יהיו גדולים יותר, חלקם יהיו קטנים יותר, בעלי גוונים וצורות שטרם ראיתם - אולם כולם אנושיים...

 

זה אמור לספר לכם שהכלי שנבחר להכיל את האל הוא אנושי, יפה, מתוכנן ומעוצב באופן אלגנטי, הוא והיה קיים עוד לפני היווצרותו של כדור הארץ. על פי תכנון ועיצוב, באמת...

כיצד אתם מרגישים לגבי זה?

 

לו שוחחתם עם מדען לגבי מה שהוא לומד בתקשור אודות דנ"א, הוא לא בהכרח יתחיל לעשות את אותה קפיצה, מכיוון שהוא טרם גילה את הדברים האלה.

בעיניו - הדנ"א הוא רק כימייה, ועבורו אין לדנ"א משמעות של תודעה.

 

עד כה בפלנטה שלכם, התודעה מקושרת למוח, אולם ישנם מאפיינים של התודעה שמערבים הרבה יותר מהמוח שלכם - השילוש של המוח, הלב, ובלוטת האצטרובל גורמים לתודעה.

מהיכן מגיעה התודעה הזו, והאם ניתן לשנותה באמצעות משהו אחר מלבד אותו השילוש?

התשובה חיובית - ניתן לשנות תודעה באמצעות הדנ"א, אולם טרם ראיתם זאת.

 

דנ"א הוא כימייה, הוא חלק מאוד מעניין של הגוף, הוא ייחודי לכם, וכל מולקולה מתוך טריליונים של מולקולות שיש לכם - זהה..

זה שונה לגמרי מהמבנה התאי, בו יש לכם תאים מסוימים לאיברים השונים, כמו תא של הלב, תא של הכליה,או תא של העור - כולם ייחודיים בפני עצמם אולם הם שונים על פי תפקודם באיבר אליו הם משתייכים.

 

לעומת זאת, המולקולות בדנ"א זהות בכל מקום, ויש מולקולות רבות!

למרות שהדנ"א מכיל את התוכנית המקורית עבור התא של הלב, והתא של הכליה, הרי שזה כבר נעשה עוד בצלחת הפטרי (כלי מעבדתי לצורך מחקר מיקרוביולוגי, ת.ג.), ואם כך מה עוד הדנ"א עושה?

 

קחו לדוגמא תאומים זהים, שנמצאים בשני קצוות העולם, והחשים כאשר משהו קורה לאחד מהם...וזה קורה תמיד, באופן מוחלט, מכיוון שיש להם אותו דנ"א. ישנן עדויות רבות מתועדות לכך.

הקשר בין אותם תאומים זהים בא לידי ביטוי בתודעה. לא ניתן להפריד את התודעה מהביולוגיה של הסליל הכפול בדנ"א.

תאומים זהים מקבלים ביניהם אותות מהתודעה, וכאשר משהו קורה לאחד מהם - השני מקבל סימן לכך..

 

הדנ"א מכין 'שדה קוונטי' - טריליוני המולקולות של הדנ"א הן חלק מהכנתו של השדה הרב מימדי מסביבכם, המכונה 'מרכבה'.

השדה הזה נגרם, בנוי, ומהדהד את הדנ"א בתוככם.

זוהי תמונה של מורכבותו של בן האדם, שמגיעה הרבה מעבר לכל כימייה שכבר התבוננו בה, שנתגלתה, שעבדו איתה או שמדדו אותה.

 

בסופו של דבר הדנ"א יגלה את עצמו כמפתח לכל דבר!

ל'מרכבה' ישנם דפוסים שיראו למעשה את מצב בריאותכם - כאשר תוכלו לראות ולמדוד אותם.

האנשים הרואים, הרגישים, אלה בעלי האינטואיציה הרפואית, קוראים בעצם את 'שדה' הדנ"א שלכם, את ה'מרכבה' של נשמתכם...

 

זוהי תוכנית יפהפיה.

כיצד אתם מרגישים כאשר אתם יודעים שיש עוד כל כך הרבה לגלות אודותיכם ואודות גופכם היפה והמקודש, המתוכנן והמעוצב, והוא אינו חדש!

הידעתם, שכאשר החיים היו עדיין בצורה של חיידקים על הפלנטה הזו, כבר היו בני אדם על פלנטות אחרות?! אתם הייתם 'הם'..

 

יקרים, ההרפתקה הפלנטרית המכונה 'פלנטה ארץ' היא רק החדשה ביותר..

הגעתם ממקומות אחרים, מפלנטות אחרות, שם עושים אותו הדבר עם תודעות אחרות, עם דנ"א אחר, נראים דומים אם כי מעט שונים..

לכן, כאשר אתם מגיעים לכדור הארץ בפעם הראשונה - ואין זה משנה מתי היא הפעם הראשונה הזו - אתם מרגישים בנוח... אתם שוב בני אדם..ואתם לומדים אודות התרבות של כדור הארץ.

 

בני האדם החדשים שמגיעים הם שונים כל כך, מכיוון שעליהם להסתגל לתודעה שיצר כדור הארץ.

הם חסרי כל מושג לגבי הדברים שהם בעלי אנרגיה נמוכה. הם מצפים ליותר, והם המומים כאשר מהתלים בהם. הם טהורים, והמומים כאשר בוגדים בהם.

הם הגיעו מפלנטה בעלת תודעה גבוהה יותר, שקיימת כבר הרבה זמן מלפני כדור הארץ, הם מגיעים עם ציפיות בסיסיות גבוהות יותר, והם הראשונים שנוכחים בקיומה של האנרגיה הנמוכה, והם הראשונים שהופכים למדוכאים כאשר הם מגלים שהם הגיעו למקום פחות 'נחמד' מזה שהם הגיעו ממנו..

ולאחר הם מתרגלים לכך..עובדים עם זה, ויחידת חיים לאחר יחידת חיים הם מפענחים את החידה באנרגיה שנוצרה על ידי בני האדם, מאז תחילתו של 'זמן בני האדם'...

 

זוהי מערכת יפהפיה, אלגנטית, ואני רואה לאן מועדות פניכם, וזה מדהים!!

אתם כבר הייתם שם..

 

רבים על הפלנטה נחרדים לנוכח הרעיון שיתכן והגעתם מהדנ"א של הפליאדים, וטוענים שזה בלתי אפשרי... הם אינם מבינים שגם הם היו פליאדים..

לעתים מכנים אתכם 'יצורים מן החלל' - וזה אכן נכון! זוהי התכנית. הייתם ב'תנור', ואז הוסיפו את המלח והפלפל [ קריון צוחק..] והפכו אתכם למי שהנכם..

זה יפה מעבר לכל יכולתכם לדמיין זאת.

 

הדנ"א שלכם יכול להתפתח, צעד אחר צעד, ועם התפתחותו מגיעה תודעה גבוהה יותר - לא ביולוגיה טובה יותר!

הביולוגיה שלכם מוכנה כפי שהיא, והיא יפהפיה. ויתרחש בה משהו עם דנ"א בתפקוד גבוה יותר - וירוסים בעלי אנרגיה נמוכה לא יוכלו להיצמד אל תודעה בעלת אנרגיה גבוהה יותר.

הכימיה של התאים שלכם מעורבת כולה בפיתוח התודעה בדנ"א שלכם!

ככל שהדנ"א שלכם יעבוד ברמת אחוזים גבוהה יותר של יעילות, ככל שהוא יהיה שלם ועקבי יותר - כך תהיינה פחות מחלות על פני הפלנטה.

 

גם גאיה תחוש בכך, ויהיו לכם יבולים טובים יותר.

ישנם אנשים עם 'אצבעות ירוקות' שמסוגלים לגדל כל דבר, ולידם ישנם אנשים שאינם מסוגלים לגדל שום דבר..

אין לזה הסבר שאינו מטהפיזי:

האדם בעל ה'אצבעות הירוקות' הוא 'אחד' עם הצמחים [ קריון צוחק..] קיימת תודעה בדנ"א שלו שמדברת לגאיה באופן שונה לחלוטין, מאשר האדם האחר שאינו מסוגל לגדל שום דבר...

האם תוכלו לדמיין כדור ארץ בעל תודעה גבוהה יותר בו תוכלו לשלש את כמות היבולים - וכך תוכלו להאכיל את כל האוכלוסיה שכיום אתם דואגים כיצד תוכלו להאכיל את כולם..

גאיה תגיב לתודעה העולה.

 

יתרחשו גם דברים נוספים:

תודעה גבוהה יותר תשנה את דפוסי מזג האויר. לא ארחיב על כך מכיוון שזה מוזר מאוד..

הפיסיקה תגיב לתודעה - הפיסיקה על פני הפלנטה, האופן בו מזג האויר עובד, המחזוריות - כולם מגיבים אליכם, ואתם אפילו לא ידעתם זאת!

 

מחזור הקור המגיע לא נועד להכחיד את בני האדם, הוא נועד לרענן את האוקינוסים, כך שיהיה שפע של מזון עבור בני האדם שיבחרו ויחליטו להישאר..

זהו מחזור שתמיד היה כאן, אולי מעט 'הקדים את זמנו' מכיוון שהחלטתם להישאר.

זהו מחזור שיעזור לדגים, ובסופו של דבר יגרום לצמיחתם מחדש של הריפים - כל אותם דברים שאתם דואגים כיום לגבי היעלמותם האפשרית בעקבות הזיהומים וכו'..

אכן אולי לא עזרתם לדברים, אולם בהחלט לא התחלתם את המחזוריות הזו! זה היה מתרחש כך בכל מקרה..

 

אתם נעים לעבר אזור חדש בחלל, אפילו בעודי מדבר כאן, שישפר את הרשת ויאפשר תודעה גבוהה יותר, פחות מחלות, צמיחה גדולה יותר ביבולים - ישנם דברים כה רבים וטובים עבור בני האדם היושבים כאן לפני ותוהים אם הם לבדם...

הם אינם מבינים שהאלגנטיות של הדנ"א היא חלק מתוכנית בעלת תודעה גבוהה יותר, ויום אחד תוכלו לראות זאת ולהתפעל מכל מה שלא ידעתם בשעתו.

 

אתם הם הסיבה לקיומו של כדור הארץ.

כאשר גאיה תתחיל לשנות את עצמה בעקבות השינוי שאתם עוברים, יתכן ותתחילו לשנות את דעתכם בנוגע לאל שבפנים.

 

כל פלנטה שעברה לתודעה גבוהה יותר הגיעה למסקנה הזו - לחלק מהן זה היה קשה באופן קיצוני, מכיוון שלא היה שם קשר בין המבנים השונים באוניברסיטאות, בין המבנה של האלוהיות, למבנה של הכימיה, למבנה של הפיסיקה.

כל אחד מהמבנים עבד על פתרון החידה בעצמו, וכולם נשארו במבנים שלהם - עד שיום אחד הם הגיעו למצב של 'אהה', והבינו שבעצם צריך להיות רק מבנה אחד, מכיוון שהכל בעצם מחובר וקשור. הם למדו אודות החלקים השונים, מבלי להבין את מערכת היחסים ביניהם.....

 

זה התרחש על פני כל פלנטה, עוד לפני הפלנטה שלכם - האחדות של הכל, מכיוון שמערכת היחסים בין החלקים יוצרת את השלם. לא ניתן להפריד בין החלקים וללמוד אודותיהם בנפרד, מכיוון שכך לא תוכלו לפתור יחד את החידה.

 

הדנ"א עוזר עם התודעה, והשילוש בין הלב, בלוטת האצטרובל, והמוח.

המוח הוא ההגיון, הוא הזכרון, הוא מקום האחסון.

אולם הדנ"א הוא הרשומות האקאשיות, ומייצג כל כך הרבה מעבר לסינפסות שבמוח. הוא מורכב הרבה מעבר למה שנראה, והוא יפהפה.

בכל המורכבות שלו קיימת גם הפשטות של התוכנית - החידה נפתרת על מנת ליצור את השלם באופן פשוט יותר. כלומר, כאשר אתם מייחסים את המציאות כולה רק לאיבר אחד, זה גורם לזה להיות מורכב ביותר. ואילו כאשר מחלקים את זה לארבעה או יותר דברים, זה הופך להיות פשוט יותר..

אתם מתחילים לראות מה הדברים עושים..

[ קריון מדבר לעצמו ואומר לעצמו שהוא מקדים בהרבה את מה שרצה להעביר...]

 

כל פלנטה שכבר עברה את מה שאתם עוברים כעת, גילתה את הדברים האלה:

התעוררות של ה'עצמי', התעוררות של התודעה, והתחלתו של הרעיון בקרב האנושות

שבאמת יכול להיות עולם בו תוכלו להתבונן האחד בשני, להבין שאתם אותו הדבר, ולא תצאו עוד למלחמה.

אמנם תחשבו באופן שונה, תסגדו לאל באופן שונה, אולם בבסיסם של הדברים, תבינו שאתם למעשה אותו הדבר...

תבינו שיש לכם את היכולת להמשיך בכך, מבלי להילחם בזה. תודעה גבוהה יותר מתחילה להסכים, עקביות של מחשבה וחמלה תתחיל ליצור כלכלה המבוססת על עקרונות שטרם ראיתם אותם.

 

הדמוקרטיה היתה דבר הטוב ביותר שראיתם, אולם כעת היא כבר לא כל כך טובה. היא כבר אינה מתפקדת כראוי.

הכוונה בדמוקרטיה מעולם לא היתה לקיים בחירות בו המנצח זוכה בכל, עד לבחירות הבאות. היא נועדה ליצור הסכמה ועקביות, ומערכת לתועלתם של כולם, במקום שכולם יריבו ביניהם.

כאשר הדנ"א שלכם ישתפר, יגיעו עקרונות דמוקרטיים חדשים, מכיוון שזה יוצר חשיבה חדשה. ב'שדה' נמצאים עכשיו דברים שמעולם לא חשבתם עליהם עדיין, המחכים להגשמתם.

שיטות ריפוי חדשות, מחשבות חדשות לגבי האופן בו דברים יכולים לעבוד, אנרגיה חדשה.

וזה מגיע די מהר..

ישנן דרכים חדשות לעזור לעצמכם כך שלא תצטרכו לדאוג לגבי מים או שינויי מזג האויר.

זה עתיד להגיע כך ששינויי מזג האויר לא יקלקלו את מה שקיים כאן במשך מאות בשנים. במיוחד בחופים, שם יש הרבה מים לצורכי ההתפלה. זה מגיע.

 

זהו השינוי, וזה יפהפה.

 

אני מתבונן כרגע בפלנטה אחרת, שנמצאת בשלבי התבגרותה. היא התחילה הרבה לפני קיומכם, לפני כמיליון שנים. עם התפתחותה הדנ"א שם התחיל לעלות ברמת התפקוד שלו, עד שהגיע לרמה של 70-80%, ואז הם הביטו על הפלנטה שלכם ואמרו שאתם עדיין לא מוכנים, שעליכם לעבור הפצה נוספת, לדחוף ולרומם את עצמכם יותר למעלה על מנת שיהיו לכם אפשרויות טובות יותר - והם החליטו להעניק להם משהו, ושלחו לכאן מאסטרים [ קריון צוחק..] מאסטרים שיכולים לשנות פיסיקה, ליצור מזון כאשר לא היה מזון, ולרפא כאשר לא היה ריפוי.

המאסטרים האלה הפכו לעושי ניסים, אתם ראיתם אותם, הם היו בני אדם..

אולם הם צדקו, אתם לא הייתם מוכנים, ושילחתם כמעט את כולם... אולם הם הביאו איתם אהבה.

 

ואז הגיעו המלאכים - מי הם? מהיכן הם מגיעים? האם יתכן שהמלאכים הם מפלנטות אחרות, נעלים במשך זמן רב, הצועדים אל תוך עולמכם, מסוגלים לעבור מבעד לקירות, ובעלי צבעים מתחלפים.

הם יכולים לעשות זאת, ועל מנת שזה יהיה הגיוני בעיניכם, אתם עוטים עליהם עור, מחברים להם כנפיים, ומעניקים להם שמות [ קריון צוחק..] וכך הם הופכים לבני אדם...

הם באים לבקר אתכם כשהם מלאים באל, מלאים באהבה, מלאים במטרה - אך ורק מסיבות נדיבות, להעניק לכם מידע, לעזור לכם..

וכאשר האנושות זקוקה לדחיפה ועידוד, הם מופיעים ומבקשים שלא תפחדו רק מפני שהם מערבולת של אנרגיה המסתובבת, ובעלת קול [ קריון צוחק..]..

 

בכל אחת מהפעמים שזה התרחש, החל מהסנה הבוער, זה תמיד היה נדיב, והדרכה עבור התרבות שלכם על מנת שתגיעו לנקודה הזו ותבחנו את הדברים האלה, שחלקם נשמעים הזויים.. אולם מי אתם שתוכלו להחליט לגבי פעולותיו של האל?

האל פועל בצורה טובה יותר מכפי שאתם חושבים. בנדיבות רבה יותר מאשר אתם חושבים.

והכל מוכן לפעולה..

 

אתם מתחילים לראות שינוי, לבחון ולגלות שאתם הרבה יותר גדולים מכפי שחשבתם.

 

אפשרו לתקשור הזה לצלצל עם האמת הזו. ובמשך הזמן, בחנו זאת לאט. עם הזמן, שאלו את עצמכם האם זה אמיתי? האם יתכן שאינכם לבדכם? שקיימת תוכנית שהאנושות מתחילה כרגע, ושאתם מעורבים בה, כנשמות עתיקות? ואולי בעצם כנשמה מקורית? וגם זה יהיה נכון...

 

כל דברי היו מדויקים, ויום אחד גם יראו זאת..עם 'אהה' גדול..

 

בתחילה היתה האהבה... והיא לעולם לא עזבה..

..

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020