Light Connections
 
 

 

הסיום עבור הנשמות העתיקות - יולי 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

בתחילה, עוד לפני שהיה קיים משהו פיסי, יקום, או גלקסיה, היתה האהבה.

היתה אהבה כאשר הממברנות הבין מימדיות התנגשו והתחילו את מה שאתם מכנים, היקום.

היתה אהבה כאשר נוצרה הגלקסיה שלכם עם הפיסיקה שלה.

היתה אהבה כאשר עולמכם, כדור הארץ, עיצב את עצמו, התקרר והחיים התחילו.

היתה אהבה כאשר הגיע הזמן לביולוגיה האנושית שהיתה כאן לקבל את הידע של ה'אחד'.

וישנה אהבה, אלפי שנים מאוחר יותר, כאשר אתם יושבים כאן... הבורא היוצר לעולם אינו נשתנה, 'מקור' שהוא דינמי וסטטי כאחד, עובר התמרה ומשתנה כל הזמן על מנת להתרחב - ותמיד קיימת האהבה...

 

יקרים, אהבה גם קיימת כאשר אתם לומדים את מידע הליבה הראשוני, שהועבר ונלמד בתחילתה של האנושות.

ברצוני שתדעו יקרים, שאתם חלק מן 'המקור', הייתם חלק משינוי הדנ"א כאשר הפכתם מחיה בעלת 24 זוגות כרומוזומים, לפיסת אל בעלת 23 זוגות כרומוזומים - כאשר הוטבעו בכם התכונות של המקור המרכזי, של כל מה שקיים.

 

על מה אתם חושבים כאשר אתם אומרים 'דנ"א'? האם אתם חושבים על טריליוני המולקולות שבגופכם, שהן דנ"א - או האם אתם חושבים על מולקולה אחת שיש לה טריליונים של אחים ואחיות זהים?

זה דומה למחשבותיכם אודות הנשמה. מה לו היו לכם טריליונים של נשמות שכולן זהות לזו שלכם?

כיצד הייתם מתמודדים עם כל זה, בני אדם, וכיצד זה היה מסייע לכם להבין יותר על אהבתו של האל?

בעצם זה אמור לספר לכם שהדברים מורכבים הרבה יותר ועם זאתעדיין מלאים באהבה, נדיבות ויופי, מעבר ליכולתכם לדמיין זאת.

גופכם הוא מראה לדברים רבים כל כך שאינכם יכולים לראותם - מולקולה אחת של דנ"א זהה לטריליוני מולקולות בגופכם, שבונות יחדיו 'שדה' - וזו הסיבה שקיימות מולקולות רבות כל כך, זה אינו רק משהו ביולוגי המתאים לסכימה של מבנה מולקולרי - הזוג ה 24 של הכרומוזומים הוא החלק הרב מימדי המעניק לכם בחירה ומחבר אתכם ל'עצמי הגבוה' - 'עצמי' שהוא אתם, הקיים מחוץ לגופכם, מעבר לרטט של החלק הגופני שלכם.

 

ישנם אלה מכם המאמינים שהייתם בלמוריה.

למוריה התפרשה על פני אלפי שנים, כ 30 מליון בני אדם עברו דרך המערכת הזו - כך שלא היו מעטים בלבד.

בשינוי שאירע בשנת 2012, בזמן נקיפת הצירים של ימי השוויון - שאתם עדיין חלק ממנו - כל הלמוריאנים שחיו אי פעם בלמוריה, נמצאים כאן כיום, חיים על פני כדור הארץ!!

רבים מהם מתעוררים עכשיו לשינוי הזה, מכיוון שמידע הליבה מתחיל להתעורר בתוכם. ההתעוררות הזו מביאה אותם לשאול שאלות פשוטות והם תוהים האם הם כבר היו כאן לפני כן, תוהים לגבי הדברים שהם מרגישים המבקשים תשובה אולם הם אינם בטוחים אפילו מהי השאלה.. הם מבקשים פיתרון ללא כל חידה ... הם מתהלכים ויודעים שיש עוד..

הם מתחילים להבין שהם נשמות עתיקות. דבר זה דורש אמונה שהנשמה שבה וחוזרת ...שוב ושוב, ליחידות חיים רבות.

 

המסר הזה מכונה 'סיום'. אספר לכם על המסע שלכם.

חלק מכנים זאת 'גלגול מחדש', דבר המצביע על מהפך שלם, התחלה חדשה... ואילו אנחנו מכנים זאת 'ביטוי' - נשמתכם שבה בכל פעם עם ביטוי אחר ושונה - בגוף אחר - ביטוי שונה של אותה הנשמה.

גם הפליאדים נולדו מחדש וגם להם היו ביטויים רבים.. איננו עומדים להשתמש עבורם בביטוי 'גלגול מחדש', מכיוון שהם שבו וחזרו כביטוי שונה, וכאשר הם התפתחו מספיק על מנת לדעת מי שהינם, לא עבר זמן רב עד שהם התעוררו כילדים שזכרו את הביטוי האחרון הקודם שלהם. הדנ"א שלהם עבד ביעילות של כמעט 90% - הדנ"א שלכם עובד בינתיים ברמה של 35% ...

 

תהליך התפתחותם של בני האדם הוא תהליך התפתחותה של התודעה.

דמיינו את עצמכם עם רוח מתפתחת, בעוד אלפי שנים, בעוד דורות רבים, כאשר יוולדו ילדים שיחזרו ויזכרו באופן טבעי לחלוטין מי הם היו, מי היו הוריהם, מה הם למדו... והם יבינו את ההמשכיות, וזה ישנה את תפישתם לגבי המוות.

יהיה אורך חייכם אשר יהא - ביום בו תנשמו את נשימתכם האחרונה, מכל סיבה שהיא, ותוכלו להביט בעיניהם של אהוביכם, תחייכו, ותאמרו להם להתראות בפעם הבאה...ואכן תתראו..

הפליאדים שבים וחוזרים לאחר כחודש [ קריון צוחק..] ומתוך הסכם הם נולדים למשפחה אחרת, וכאשר הם מבוגרים מספיק כדי לזכור את הביטוי הקודם, הם מביטים לאחור, מחפשים ומוצאים את אהוביהם, יספרו להם שהם חזרו, יבטאו את אהבתם, ויבקשו מהם שיחפשו אותם כאשר הם יעזבו וישובו, מכיוון שהם כבר מכירים אותם כעת בדמותם החדשה ויוכלו למצוא אותם...

וכך המשפחה נמשכת, ונמשכת, ונמשכת, וקיימת האהבה...

 

למרות שעדיין אינכם חיים כך, הרי שהעיקרון זהה. המוות אינו סיום - הוא ביטוי.

מה מספרים לכם אודות חזרתם של בני האדם שיגיעו לביטוי הבא שלהם? זה לוקח עשר שנים, או יותר? בצידו השני של המעטה/צעיף - כמה זמן לוקח לעשות שם את מה שאתם חושבים שקורה שם? אין לכם כל מושג על מה שבאמת מתרחש שם.

ובכן, ככל שהתודעה שעוזבת תהיה יותר מפותחת בזמן המוות - כך הנשמה תחזור מהר יותר, בערך לאחר שנה, או פחות..

כאלה הם פני הדברים כיום, נשמות עתיקות. ואחת הסיבות שאתם כה חיוביים, היא, ששבתם והגעתם לכאן פעמים כה רבות תוך פרק זמן מזערי - כן, אתם שבים מיד!

 

התהליך הוא זהה, אינכם זוכרים זאת, אולם אתם תזכרו!

למוות אין כל צריבה - מלבד לאותם אנשים שהיו סביבכם - מכיוון שאתם שבים בחזרה.

לנשמות עתיקות יש לחלוטין תחושה של סיום, מכיוון שסיימתם עידן. ההפצה עברה בחברה, הגעתם לסיום, השינוי התרחש, ואתם מבינים שאתם עומדים בפני מעבר סופי - וישנה בכם הרגשה של סיום מוחלט.

רובן של הנשמות העתיקות - ובמיוחד הלמוריאניות - הביטו בכל זה במהלך אלפי השנים, גם בנקיפת הצירים של ימי השוויון - ואלפי השנים האלו נחשבות בעיניכם כמסע אחד, ומשהו בתוככם אומר שסיימתם את תפקידכם, שהצלחתם ושאינכם צריכים לשוב ולחזור לכאן...

זה נפוץ, ואכן היה סיום, סיום של עידן, סיום של בחירה חופשית, סיום בדרך לטקס הסיום, עברתם דרך התנועה, עברתם כיתה אחר כיתה, למדתם ולמדתם ועתה מגיע טקס הסיום - הצלחתם ועברתם את השינוי שלא היה מובטח כלל, שינוי שהתרחש ממש במספר השנים האחרונות לפני שנת 2012, כאשר הדברים החלו לפנות לכיוון אחר.

 

ישנם מבוגרים הנוכחים בחדר, שזוכרים את הימים בהם חשבו שלא תצליחו לעשות זאת, ושעמדתם בפני מלחמת עולם שלישית. כך גם היו הנבואות שניבאו בכתובים בפרוט רב את אשר יקרה, מלחמת גוג ומגוג, זמן בו מרבית האנושות תיכחד. ועם זאת דברו גם על הזמן שבו המאסטרים יחזרו - זה היה די מבלבל... אולם זה היה הסוף.

גם רבים מחוץ לכתובים דיברו באופן דומה, הם התבוננו בפלנטה ובכל מה שהתרחש ב'שדה', וטענו שלא תצליחו. חלקם טענו שזה יקרה בשנת 2000, אחרים טענו שזה עתיד לקרות בנקיפת הצירים בשנת 2012, אולם 12 שנים הן מאומה כאשר צועדים לקראת הסוף...

ואכן זה היה הסוף ... סוף של מחזור בן אלפי שנים ...

והנשמות העתיקות ידעו זאת.

 

רבים מכם נולדו לחיים האלה הרבה לפני שנת 2012 - כנשמה, בצידו השני של המעטה/צעיף, לפני שהגעתם לכאן, עמדתם בפני המשפחה, האהבה והיופי - בחרתם את המשפחה בתהליך שאינכם אפילו יכולים להאמין עד כמה הוא יפה, מורכב ונפלא, המתאר מי ילמד את מי, ומה הוא ילמד, ומה יקרה בפעם הזו - והם הביטו בכם - הייתי שם, ועודני שם - ועם כל חוכמתו של האל עצמו הם בישרו לכם שקיים סיכוי שלא תצליחו ואתם תישרפו יחד עם כל בני משפחתכם...

הם סיפרו לכם שאתם עומדים להיוולד לפלנטה השרויה במלחמה, לפלנטה שממשיכה לעשות אותם דברים ומצפה לתוצאות שונות, לפלנטה בה קיימת נבואה הצופה שלא תצליחו וכולכם תמותו באופן נוראי, מן הסתם יחד באותו הזמן.

זה היה אמור להיות כל כך נשגב וכל כך מכוער עד שאפילו הגלקסיה כולה היתה יודעת על כך, וכדור הארץ היה אמור להיכחד כאשר אלפי טילים גרעיניים היו אמורים להיות משוגרים בעת ובעונה אחת, ושום תחזית לא יכלה לשער מה היה קורה כאשר האש היתה מגיעה עד לאטמוספירה.

סיפרו לכם שאתם עומדים להיוולד לכל זה. נשמות עתיקות יקרות, למוריאנים יקרים, אתם היקרים המשלימים את המחזור - תגובתכם היתה ... שזה עדיין לא קרה, וקיים ב'שדה' פוטנציאל למשהו אחר עצום!

 

מדוע חשבתם כך? מדוע אמרתם זאת?

מכיוון שכבר עברתם זאת כפליאדים, לפני כן, והייתם עדים לכל מה שהתרחש! ראיתם שינויים שהתרחשו ממש ברגע האחרון! ראיתם שואה שהתרחשה לפחות בשתיים מהפלנטות שלכם, ראיתם את הדברים המכוערים ביותר, ועברתם דרכם, שבתם וחזרתם וכנגד כל הסיכויים התקיים אותו הסוג של נקיפת הצירים של ימי השויון, וקרה משהו אחר, והתחילה ההתפתחות!

והייתם בפלנטה ללא מלחמות, עם כבוד רב האחד לשני, והתודעה האנושית התחילה להתפתח ולגדול לרמה שאינכם אפילו יכולים לדמיין אותה.

ולפני לידתכם אמרתם את כל הדברים האלה מכיוון שידעתם.... כדור הארץ אינו המקום היחיד בו היו לכם ביטויים.

 

והנה אתם יושבים כאן היום, עם הרגשת הצלחה, סיום - אז זהו, שלא... [ קריון צוחק..]

ברצוני לספר לכם שהרושם שיש לכם נובע מכך שהגעתם לסיומו של עידן, ואתם מרגישים שמשקל עצום מתחיל לרדת מכם, ושלא תצטרכו לשוב בחזרה כמו קודם, לא תצטרכו לעבור זאת שוב, ואני אומר לכם שאתם צודקים!

נשמות עתיקות, כאשר תתעוררו בפעם הבאה תזכרו הרבה יותר מאשר היום,. עדיין לא תזכרו את שמכם, את קרוביכם, ומי בדיוק הייתם - לא את כל הדברים המסוימים האלה - אולם תתעוררו בכדור ארץ חדש עם אנרגיות חדשות שיתמכו בכל הדברים השאמאניים. כל מה שתגעו בו יגיע עם האינטואיציה של כל מה שעשיתם לפני כן ולא עבד - האם מוצא חן בעיניכם להיוולד שוב ולא לחזור על הטעויות שעשיתם בעבר?

אתם תהיו כאלה, וכן, אתם תחזרו מכיוון שיהיה עליכם להתחיל עידן חדש!

 

הפצתה של החמלה תוביל להפצתה של מאסטריות. אתם תצעדו לשם כאשר התפתחותם של בני האדם תשא אתכם למקום שהוא כל כך מעבר לכל.

אתם כה צעירים. האם תרצו לפגוש בבני אדם שחיו בחברות העובדות יחדיו מעל למיליון שנים, במספר פלנטות באותה מערכת כוכבים? האם לדעתכם יהיו הבדלים, כאשר הם יביטו בכם ויאמרו שלא היתה להם מלחמה... שזה רשום ומתועד בספרי ההיסטוריה שלהם כשנים הברבריות כאשר הם התנהגו כמו חיות, אולם הם אינם מעוניינים בכך יותר מכיוון שהם הפכו למאסטרים..

השינוי הזה, למוריאנים יקרים, הוא קיצו של המחזור הישן. וכולכם תחזרו עם נגיעה של מאסטריות, חדשים, רעננים, לא עייפים, ועם דברים שעובדים! אנחנו זקוקים לכם!

 

כאשר תעברו לצידו השני של המעטה/צעיף יהיה תהליך, מערכת, ותודעה שאיני יכול לתאר אותם ושאתם אפילו לא תאמינו לאופן בו עובד התכנון.. כולכם תשובו, מכיוון שזה מה שביקשתם, זהו הסיום של כל העבודה שעשיתם במשך אלפי שנים, כל מה שעברתם, וכאשר תשובו, זו תהיה ההתחלה של משהו אחר - והרי לא תרצו להחמיץ את החגיגה!

 

ברצוני לומר זאת לכל עובדי האור, לכל הנשמות העתיקות שיקראו את דברי -

אתם מרגישים שסיימתם עם הדרך הישנה מאוד של עשיית הדברים, וזה אכן כך. סיימתם עם החברה שאינה מכירה בכם, סיימתם עם חברה שרוצה אך ורק מלחמה אחר מלחמה. אתם תתחילו בחברה חדשה שתתחיל להתפתח למשהו הגיוני יותר, ואתם תביטו לאחור, ותצחקו לנוכח כל הנושאים והבעיות שיש לכם כיום... - כמו הזיהום וניצול האדמה..

בעוד כמה דורות אפילו לא תזהו את השאלות האלו! [ קריון צוחק...] הדברים האלה אפילו לא יהיו שם! תודעה מפותחת לא תנצל את האדמה, בני אדם לא יזהמו את עצמם או יהרגו את בני מינם - לא יהיה להם צורך בכך! לא יידרשו משאבים ליצירת אנרגיה - אתם תשתמשו בדברים שאינם מזהמים ושלא תצטרכו לחפור על מנת להשיג ולקחת אותם מן האדמה - למעט דבר אחד, חימום...אם תחפרו עמוק מספיק באדמה, תוכלו לקבל את כל החימום שתרצו.. והחימום הזה ייצור קיטור, שייצור מנועים שיספקו הכל, החל מחשמל וטיהור מים, ועוד..

וגאיה תגיב עם אויר נקי, עם יותר חמצן, ואוקינוסים נקיים יותר.

הדברים האלה יגיעו יחד עם התודעה שתהיה לכם כאשר תשובו חזרה לכאן. כן, אתם חוזרים לכאן..

 

זוהי דרך חשיבה אחרת אודות נשמתכם, מטרתה, כיצד היא פועלת, לאן מועדות פניה.. חיכיתם לכך זמן כה רב!

ועלי להזכיר לכם פעם נוספת, שהשינוי הזה ממש חדש, ואתם ממש 'תינוקות' בשינוי הזה, ולא רבים אפילו מודים שקיים בכלל שינוי.

אולם ככל שהזמן יתקדם ושינויי מזג האויר יתחילו להיות נוכחים יותר - כפי שמסרנו לכם, וגם דברים נוספים מהתחזיות שמסרנו לכם שקיימות ב'שדה', כמו יושרה רבה יותר שתתחיל להופיע על הפלנטה ותחשוף את כל הדברים שתמיד היו שם - ואתם תתחילו לראות שצדקתי.

 

ברצוני שתדעו לאן מועדות פניכם, ברצוני שתצפו באותם אלה במקומות הגבוהים שיידרשו לפעולות שאינן מחויבות עם התפארת של מקומם, פעולות שיפילו רבים מהם.

גם מערכות מרושעות יפלו, כאלו ששעבדו באופן נוראי ילדים למטרות תעשיית מין.. הדברים תמיד היו שם במשך עשרות שנים, זחלו להם בחשכה, אולם אתם לפתע תבחינו שהם אינם נמצאים ביושרה, שהם בעלי אנרגיה כה נמוכה.

הדברים עומדים להיחשף בקרוב, ויהפכו להיות הנושא המדובר ביותר מכיוון שייחשפו דברים שכלל לא ציפיתם להם, שיש לנקותם לחלוטין!

זה כבר נמצא ב'שדה', יקרים, זה בתהליך, וכאשר זה ייחשף ברצוני שתזכרו במסר הזה מהיום, מכיוון שזה משקף אנושות בעלת תודעה גבוהה יותר שאינה פוחדת ללכת לתוך החשכה ולתקן את הדברים שאינם מפוארים כלל וכלל. זוהי התפתחות!

 

אתם נמצאים בזה רק מספר שנים, וכבר תתחילו לראות את הדברים האלה, וזה בעקבות מה שפעלתם ועשיתם.

אתם נמצאים בשינוי, והמסר העיקרי היום הוא ה'סיום'.

לכל אחד מכם, כולל שותפי (לי קרול, ת.ג.) תהיה נשימה אחרונה, לכמה מכם יהיה אומץ לחגוג זאת? לדעת שזהו סיומו של ביטוי אחד לעבר ביטוי אחר? ואם תוכלו, התבוננו בפניהם של אלה מסביבכם לפני שתעזבו וספרו להם שאתם תחזרו.

נשמתכם מתפצלת, וחלק ממנה נשאר עם אלה שנשארים מאחור עד לסוף חייהם, והם יכולים להריח אתכם,לשמוע אתכם, להיות אתכם, ולדעת שהם שם..

זוהי מערכת יפהפיה ונדיבה, מורכבת, ואנשים רבים אינם מאמינים בה כלל, ולכן אינם חווים זאת - זוהי בחירה חופשית. אולם אם תפנימו ותבינו זאת, זה יתחיל להיות אמיתי, ותוכלו להירגע בזרועותיו של אל שאוהב אתכם כל כך עד שסיפק עבורכם מערכת שתעניק לכם חברה, תרגיע אתכם ותאהב אתכם - למרות שלעתים אתם חושבים שאתם לבדכם.

וכאשר כדור הארץ יחדל מלהתקיים, בעוד מיליוני שנים, והשמש תחדל מלהתקיים בעוד זמן כה רב - אתם כבר לא תהיו כאן, מכיוון שתדעו מספיק על מנת שתעזבו לפני כן... ללא כל קושי, וללא כל חלליות...וגם אז תהיה אהבה...

 

המסר הוא שקיים אל נדיב, נולדתם מפוארים לתוך הביטוי שלכם החיים האלה, הגלקסיה מכירה אתכם ואלה ששוכנים בה כבר מיליוני שנים היו פעם בדיוק כמוכם, עם תודעה שיכלה להתחבר לתודעה שלכם - הם גאים בכם, מריעים ומוחאים לכם כפיים, ומחכים לראות עד כמה מהר תלמדו בהשוואה אליהם.

החשכה אוהבת להילחם בחזרה, יגיעו זמנים בהם תתהו אם אכן כל זה נכון, אולם החשכה לא תנצח!

אלה שיילחמו הם אלה שאין בהם אחדות, אינם מבינים זאת ואינם רוצים בזאת - בבחירה חופשית.

אל תטעו יקרים, אינכם נלחמים בכוחות רשע, שדים, או משהו מחוץ לכדור הארץ - אתם נלחמים בבני אדם בעלי תודעה חשוכה המעוניינים לשמור אותה מכיוון שבעבר שה עבד עבורם היטב והם עדיין אינם יודעים שמתרחש שינוי!

 

ולבסוף, ישנם סוגים שונים של תודעה שאינם מסוגלים להתבונן בעצמם ולראות מי הינם. אדם טיפש אינו יודע אפילו שהוא טיפש, וגם לאחר שאנשים סביבו לא ירצו לדבר איתו, יעזבו או יגלגלו את עיניהם - הוא ימשיך להיות טיפש...  כך גם אדם השרוי בחשכה, המנסה כמיטב יכולתו לשמור על החשכה שתעבוד כמו בזמנים הישנים, הברבריים - הוא אינו יודע שהוא עושה זאת.. אולם הוא יובס, מכיוון שמגיע יותר אור, הרבה יותר מאי פעם בעבר.

יותר ילדים נולדים ומתחילים להתעורר לאנרגיה חדשה ומבינים שהם בעלי יכולת ולא חסרי יכולת כפי שהיו בעבר.

קבוצה של נשמות עתיקות תלמד בעתיד סמלים, רעיונות, ומושגים בני אלפי שנים, ותתחיל שוב להתעורר אליהם, וחלקם אפילו יאמרו שהם זוכרים זאת. והם תבנו 'גלגלי למידה' חדשים, מקודמים הרבה יותר עקב הרשומות האקאשיות המרובות שיש לכם כעת.

 

אלה הדברים היפים שאנחנו רואים שמתרחשים ב'שדה'. אנחנו מזמינים אתכם להרגיש זאת ולדעת שלעולם אינכם לבדכם..

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020