Light Connections
 
 

 

הכנת הרשימה של מי שהנכם - יולי 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) למד לזוז הצידה במהירות. הוא מרגיש בטוח.

באנרגיות של העבר, היה נדרש זמן של הכנה - במיוחד למרפאים, קוראים ומתקשרים - על מנת לנקות את המסננים שאמרו שאינכם מרגישים בטוח מספיק לשנות את ארשת פניכם, להיפתח לגמרי, לקבל.. והיו כמה רגעים שנדרשתם לעבוד על הפחדים, המסננים.

 

אתם ממשיכים להתפתח גם באנרגיה החדשה הזו, ומשמעותה של התפתחות זו היא שאתם תרגישו בטוחים.

באותם זמנים בהם לא הרגשתם בטוחים, כאשר נכנסתם לחדר שלא היה 'נקי', נהגתם לעשות פעולה של ניקוי. ולמעשה לא היה עליו להיות 'נקי' מכיוון שהניקוי הושג באמצעותם של אלה שנכנסו פנימה. זה חדש לכם...

התפתחותה של התודעה האנושית כבר התחילה ולא היה צורך לחכות עד שתיוולדו מחדש על הפלנטה על מנת שתוכלו לתפוש את מה שאתם מתפתחים אליו. זה יקרה.

אולם הנשמות העתיקות, הלמוריאנים, אלה שמתעוררים כעת ומלאים במטרות - מתחילים להתפתח לדרגה בה אתם מתחילים לנקות הכל, בעצם הליכתכם במקום, וחלקכם אפילו מרגישים זאת ותוהים לגבי זה, מכיוון שזה חדש ושונה..

 

מהם הדברים שאינכם יכולים לעשות, יקרים?

יהיו אלה שיכינו דף גדול ויתחילו לרשום דברים, וזה די שכיח, יקרים, מכיוון שזו היתה האנרגיה הישנה של האנושות, כך שאין כל פסול בכך.

עבורכם, הרשימה של הדברים שמטרידים אתכם והדברים שאינכם יכולים לעשותם, היא ארוכה הרבה יותר מהרשימה של הדברים שאתם כן יכולים לעשותם.

 

המעבר מתפישה אחת לשניה, יגיע עם ההבנה שהרשימה של הדברים שאינכם יכולים לעשותם אינה קבועה, אינה לעד, ולמעשה היא כלל אינה מי שהנכם - אלא זה רק מי שהייתם באנרגיה ישנה.

נשאתם אתכם את הרשימה הזו זמן כה רב, עד שאתם מתקשים לראות את 'עצמכם החדשים', ועדיין, רבים מכם הם כבר 'חדשים'..

תוכלו לראות זאת על ידי אותם דברים ששמטתם בדרך ושאינם מטרידים אתכם יותר, או הדברים שעברתם דרכם ושאפשרו לכם לעשות דברים שלא יכולתם לעשותם לפני כן, אפילו דברים פשוטים... וזהו צעד התפתחותי!

ברצוני לדבר עתה במיוחד על 'העצמי הגבוה'. זה לא יהיה מסר ארוך, אולם הוא חזק.

 

כאשר אתם חושבים על דברים המתפתחים, אתם חושבים על איטיות, נוהל תקני של התנהלות הדברים - יקרים, הפכו את הדף הזה, מחקו אותו, התודעה אינה עובדת כך!

התודעה היא כמעט לוגריתמית בהאצה שלה - אם תרצו לבחור מושג מתמטי מדעי - דבר אחד מוביל לדבר אחר, מגביר משהו אחר, ולאחר 'מתפוצץ' בהתעוררות, ואתם נעים הלאה...הוא מכין את הקרקע לדברים שעתידית להגיע.

על פי מה שראיתם בעבר, ובביולוגיה, אתם חושבים שהתפתחות היא איטית, נעשית ברבדים, ונשארת אותו הדבר עד שמתרחש משהו אחר.

התודעה פועלת אחרת. כאשר אתם מתחילים להתעורר לתודעה גבוהה יותר, היא דוחפת דברים אחרים בחייכם, מכיוון שאתם מתעוררים ל 1, וזה מוכפל ל 1 נוסף, והנה כבר יש 2, ולאחר 4, ו 8, ובסולם לוגריתמי הדברים אינם רק מוכפלים...

 

אתם ודאי תוהים על מה אני מדבר ולאן מועדים פני הדברים..

ברצוני לומר לכם ש'העצמי הגבוה' המתעתע מועשר מאוד, עבור אלה מכם המתחילים להתפתח לרטט גבוה יותר של חשיבה.

ורטט גבוה יותר זה של חשיבה מתחיל בהכרה שאתם מפוארים, ושאתם יכולים לשרוף את הרשימה של כל הדברים שאינכם יכולים לעשותם, לשכוח מהם, ולהתחיל רשימה של כל הדברים שאתם כן יכולים לעשותם.

דבר זה יתחיל תהליך של שיפור בחשיבה, באישיות - מכיוון שאתם תהיו חופשיים!!

הדברים ברשימה שאינכם יכולים לעשותם הם כמו שרשרות, נטל על בני האדם. ואתם חושבים שאינכם יכולים להשתנות מכיוון שהדברים האלה הם חלק מהביולוגיה שלכם, ואין לכם כל ברירה -

אולם האם באמת אין לכם כל בחירה לגבי הביולוגיה שלכם?? האם איש לא סיפר לכם שאתם הם אלה האחראים על התאים שלכם? האם קשה לכם להאמין בכך?

 

אני בעצם אומר לכם שאין כאן שום דבר שאינו בר שינוי, ניתן אפילו לשלוט בתהליך ההזדקנות שלכם! וזה מתחיל להתגבר.

יום אחד תהיה לכם אנומליה (משהו שחורג מהמקובל, ת.ג.) - תהיה קבוצה שתתחיל לחיות הרבה יותר זמן מאשר שאר בני האדם הרגילים - והם יהיו הלמוריאנים - הם פשוט יפענחו זאת.. [ קריון צוחק..]

הם יתחילו ללמוד את לימודי הליבה, יעבירו זאת לחייהם, ידברו למבנה התאי שלהם, יפטרו מרשימת הדברים שאין ביכולתם לעשות, יבינו שהם האל, וש'העצמי הגבוה' שלהם נמצא שם כעוזר ויתחיל להתקרב למה שכיניתם באופן שגוי 'העצמי הנמוך' - הוא יתחיל להיות בעל ברית עם התודעה הפיסית שלכם ועם גופכם.

'העצמי הגבוה' יהפוך להיות 'אחד' אתכם בדרכים שלא ציפיתם להם, ומהר מכפי שציפיתם, וכתוצאה מכך תחיו חיים ארוכים יותר, תהיה לכם חשיבה טובה יותר, יותר חיוכים, עליזות ושמחה - גילוי שיגיע עם 'הילד הפנימי'...

 

ניתן לעשות את כל הדברים האלה, הם כבר נמצאים עבורכם ב'שדה', שמכם נמצא על הפוטנציאל שדיברתי עליו לפני רגע,

אדם באנרגיה הישנה היה אומר שניסה זאת בעבר וזה קשה מדי לשבור הרגלים...

וזה נכון, דרוש משהו שונה מעבר לבקשה, מעבר רק להגיע לסמינר כלשהו - עליכם לשבת עם עצמכם, לרשום הצהרות ולהגיע להבנה שביכולתכם לשנות הכל!

 

ויהיו אלה שיאמרו שזה נשמע טוב אולם שהם מבוגרים מדי...[ קריון צוחק..] - זה מסנן שמצוי כל יום במדיה שלכם, המצהיר שבגילאים מסוימים עליכם לקחת תרופות מכיוון שאינכם יכולים לעשות את כל הדברים שעשיתם בעבר.. זה מצוי בכל מקום בתרבותכם, יקרים, זוהי 'התיישנות מתוכננת' של האנושות, המספרת לכם כיצד אתם מתפקדים בכל גיל וגיל!

אולם כל זה אינו קשור ללמוריאנים - נשמה עתיקה המתעוררת לתהליך שאינו רק רוחני אלא גם הגיוני, תוכל לשלוט על המבנה התאי שלה, הביולוגיה שלה, לשמוט דברים שאינם עובדים, לחיות חיים ארוכים יותר - מכיוון שתודעה מסוגלת לעשות זאת.

ואינכם חייבים להיות רוחניים לשם כך, אולם התהליך משלב רוחניות, מכיוון שאלה האור, הסיבה, האהבה שדוחפים זאת קדימה.

 

הקשיבו, קיימים בני אדם רבים המאריכים את חייהם באמצעות תהליכים כאלה, הם אינם מגיעים להרצאות שכאלו, אינם מקשיבים לתקשורים כאלה - מכיוון שזה עובד...

אולם כאשר משלבים זאת עם 'העצמי הגבוה' המואץ, כל התאים בגוף מתחילים לפתע לרטוט באופן שונה, להקשיב לכם, וההצהרות שלכם מתחילות לעבוד טוב יותר מאשר בעבר, וזה משתפר באופן שאינו לינארי.

כאשר אתם מחליטים שלא רק 'תנסו' אלא באמת תהפכו ותהיו הדבר הזה, ותדעו שזה עומד לעבוד עבורכם - התהליך מתחיל, ואינכם מבוגרים מדי..

הדברים שהטרידו אתכם כל חייכם, שחשבתם שהם מוטבעים בכם, שאתם _________ (השלימו את החסר) מתחילים לנשור ולהיעלם.. חלק מהדברים האלה שייכים לרשימה שאומרת שאתם מבוגרים מדי, שזה מעולם לא קרה לפני כן, או שאנשים אחרים אומרים לכם שאינכם יכולים לעשות זאת...

 

יתכן ואתם נמצאים כאן על מנת לשמוע אודות הפוטנציאל - מצבכם כיום בחדר הזה אינו מעיד שכך תחיו למשך שארית ימי חייכם! אתם נמצאים כאן על מנת להבין שעצם קיומו ומהותו של 'גלגל הלמידה' הם לימודי ליבה האומרים שאתם מפוארים וביכולתכם להיות כל מה שאחרים טוענים שאינכם יכולים להיות..

מדוע שתרצו להיות מה שהוגדר עבורכם על ידי תרבות בעלת אנרגיה נמוכה?

האם מעולם חשבתם על כך? והיכן הן האהבה והחמלה בכל זה?

'גלגל הלמידה' הוא מידע ליבה האומר שנולדתם מפוארים, ומשם זה רק הולך ונעשה טוב יותר...

'גלגל הלמידה' נאבק בדואליות, בכולכם קיים העדר ה'אחד' מתוך בחירה, של פלוס ומינוס, אור וחשכה. ומתחיל להתגבר הידיעה שאתם יכולים לבחור באור שיאריך את חייכם וישנה את הכימיה שלכם..

 

ישנם אלה החושבים שדברים רוחניים הם מאוד 'כבדים' - סגידה, אהבת האל - ושיש להתכונן ולהתלבש לכבוד זה, ללכת לפגוש קבוצה במבנה. והדברים מתרחשים שם, הם יוצאים מן המבנה והם כבר מישהו אחר, השב הביתה, ומחליף את הבגדים - הם אינם מבינים שרוחניות היא למעשה הקבלה של האל בתוככם, כל הזמן, כל היום, לא רק בסמינרים...

 

כמה מכם באמת מאמינים שהם יכולים להיות מישהו אחר, ומוכנים לכך?

באופן טיפוסי, אלה שמתעוררים כעת הן נשמות עתיקות, הנמצאות באמצע חייהם, או אפילו מבוגרים יותר מכך - כאשר 'אמצע החיים' הוא משהו שמוגדר על ידי התרבות שלכם... מדוע שלא תתחילו אתם להגדיר זאת? להגדיר כמה זמן תוכלו לחיות בשמחה, ללא כאבים, ללא מחלות, ללא אנומליות? אולי אפילו לא באופן שבו נולדתם...

כל זה ניתן לשינוי:

 

המדע מתחיל לקבל את האפיגנטיקה - רעיון בלתי יאומן שלמעשה הגנים שלכם אינם שולטים בכם, אלא שאתם שולטים בהם ובמי שהנכם [ קריון צוחק..] גורמי השליטה פוגעים בקולטנים שהם סביבתיים, וזה כולל מזון, ותודעה. באמצעות אופן חשיבתכם, ביכולתכם לשנות את מי שאתם תופשים שהוא אתם!

זה מדע, ואפשר להכפיל ולשלש זאת - מכיוון ש'העצמי הגבוה' מתחיל להתערב עם הכוונה ואינטואיציה, אהבה וחמלה, אוחז בידכם לאורך כל הדרך ואומר לכם שזה באמת אמיתי ושונה מאשר מה שחשבתם...

ואינכם מבוגרים מדי...

 

נוכחים כאן אנשים המחפשים אחר תשובה לסוגיות מאוד בסיסיות כמו אבל, כאב, פחד, וברצוני לומר לכם יקרים, שאינכם לבדכם לעולם, וניתן לפתור כל אחד מהנושאים האלה. אפילו אלה מכם השרויים בצער רב, המאמינים שהם עומדים למות - אני יודע מי נמצא כאן - הרי שזה לא יקרה, אלא אם כן תמשיכו להאמין למה שהתאים שלכם מספרים לכם הרגע, למה שהחברה מספרת לכם, או במה שהחשכה מסביבכם רוצה שתאמינו בו.

'העצמי הגבוה' יגיע, אם תאפשרו לו ויתחיל בתהליך הכיול מחדש, ההיערכות מחדש, ייצור אור בחייכם - בני אדם יקרים, זוהי מציאת האל שבפנים!

 

זה מספיק לעכשיו,

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020