Light Connections
 
 

 

מבחן האנרגיה של כדור הארץ - יולי 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

זוהי הפלנטה היחידה של בחירה חופשית. האל הנדיב יצר וברא את היקום בתכנון אינטליגנטי. קיימת תוכנית. וישנן פלנטות שמאוכלסות אפילו כיום, ושהיו פעם פלנטות יחידות של בחירה חופשית.

אחת מהן, שתהפוך לחסרת שם, היא זו של אלה שהזריעו אתכם - הפליאדים... הם היו האחרונים, הפלנטה האחרונה של הבחירה החופשית, והם העבירו את הלפיד אליכם.

לפני 100,000 שנים הם התחילו להזריע את כדור הארץ, וסיפור הבריאה ידוע לכל - קריון סיפר אותו פעם אחר פעם - ועכשיו כדור הארץ יושב על נקודת המשען של מבחן.

 

זה מה שעליכם לדעת:

ההיערכות שאתם נמצאים בה, מחזור 36 השנים שאתם נמצאים בהן - כל הדברים האלה מגיעים לנקודת משען של נקודת האמצע של היפוך השמש, ואלה הדברים הגדולים ביותר שציפינו מכם!

פעם אחר פעם נכשלתם ולא הצלחתם לעבור את הגשר הזה - עד לפעם הזו. ומכיוון שזה היה כה שכיח, היו הרבה יותר נבואות שחזו שגם הפעם לא תצליחו לעשות זאת, מאשר נבואות שחזו שהפעם כן תצליחו..

והנה אתם יושבים באמצע הגשר, ועוברים אותו.

 

יתכן ואני מדבר במושגים של מטפורות, אם כך הבה נבהיר זאת.

שותפי (לי קרול, ת.ג.) מבקש שאחזור על כך פעם נוספת, על מנת שהדברים יהיו ברורים יותר:

הפלנטה הזו מתקדמת לאותו המקום שהפליאדים הצליחו להגיע אליו. זהו הנסיון החמישי של הפלנטה הזו לעשות זאת, ובינתיים זה עובד ומצליח, ויש לכם בחירה חופשית לעשות עם זה מה שתחפצו, אולם הכדור כבר החל להתגלגל..

כאשר ברית המועצות נפלה, כל אותם דברים שקידמו את האנרגיה החשוכה התחילו ליפול, כולל האילומינטי. הם אינם כאן, הם חמקמקים, אולם הם כבר אינם יותר בשליטה.

הבינו יקרים, האינטרנט לא היה מעולם יכול להתקיים לולא היה לכם את המקום המואר הזה להשתמש בו, וכך כולם יכולים לדבר עם כולם, להגביר ולהאיץ את האור הזה שלכם..

וכן, אם אתם שואלים את עצמכם - גם לפליאדים היה סוג של אינטרנט [ קריון צוחק..]

 

הפלנטה הזו היא מבחן של אנרגיה. אין זה מבחן של בני אדם.

האם אתם מבינים את ההבדל?

יש לכם בחירה חופשית להחליט לאיזה כיוון תפנה האנרגיה של הפלנטה, ואיזה רטט יימדד על ידי הישויות המכונות בני אדם - שהם למעשה מלאכים בתחפושת המהלכים כאן יחד עם הישויות של גאיה.

כדור הארץ הזה אוחז במבחן. מבחנו של כדור הארץ הוא אודות היקום.

 

חזרו אתי 200,000 שנים לאחור, לפלנטה האחרת ב'שבע האחיות', שם התרחש 'טקס בגרות' שאיני יכול למצוא מילים על מנת לתארו מכיוון שזה לא התרחש באופן תלת מימדי.

אולם אני יכול לספר לכם שכאשר מדדו את הפלנטה ההיא, וראו למה שהיא הפכה להיות - החוקים של הגלקסיה הזו השתנו. היקום שלכם הוא הגלקסיה הזו.

 

בגלקסיות אחרות קיימים חוקים אחרים, בגלקסיות אחרות קיימת פיסיקה אחרת - אין פיסיקה אחת ואחידה עבור היקום כולו, כך שחשבו רק על הגלקסיה הזו..

בכל הגלקסיות המרכיבות את היקום מתקיימות בחינות שונות.

בגלקסיה שלכם אתם הפלנטה היחידה בעלת הבחירה החופשית.

לפני 200,000 שנים הגלקסיה הזו השתנתה באופן יוצא מגדר הרגיל. החוקים השתנו בעקבות הפליאדים, ואתם למעשה הצעד הבא..

 

זה ימשך במשך זמן רב מאוד, עד שבסופו של דבר, בבחינה הסופית, רמת הרטט שתימדד תהיה גבוהה, או שלא תהיה גבוהה..

זה לא עתיד לקרות בתקופת חייכם, לא בתקופת החיים הבאה שלכם, וגם לא ב 10 תקופות החיים הבאות שלכם. יש עוד זמן רב עד שימדדו את רמת הרטט של הפלנטה הזו.

 

אפשרו לי להחזיר לאחור את שעון הזמן שלכם ונחזור בזמן כמעט 200,000 שנים לאחור.

ברצוני למקם אתכם לא בפלנטה הזו, אלא בפלנטה חסרת שם, שם נמצאים הפליאדים, במקום של 'שבע האחיות', ובזמן ההוא הם היו על הסף של 'טקס הבגרות' שלהם.

הפלאדים הפכו לקוונטיים, הם הפכו רב מימדיים, הם מצאו את 'העצמי הגבוה' שלהם, ולפלנטה שלהם היתה מטרה שונה בתכלית מזו שלכם - להזריע אתכם, לדאוג לפלנטה שלכם, לוודא שהבדיקה של האנרגיה תהיה אמיתית ומדויקת!

 

תנו לי לתאר לכם פלנטה ששרויה בשלום... זה קשה..

הו יקרים, אתם יודעים שהם כאן [ קריון צוחק..] ישנו בכם זרע שלהם, והם נדיבים, דואגים, איכפתיים, וזורחים כמו השמש.

יקרים, עליכם לשמוע משהו שלא אמרתי מעולם לפני כן - הפליאדים הם אלה ששומרים את המצגת הרחק מכם, והם מבצעים עבודה טובה, וכל זה על מנת ששום דבר לא יפריע לבדיקה הטהורה.

 

סיפרתי לכם פעם שהפלנטה הזו שלכם היא נסתרת.

לרוב הפלנטות עם סוג סביבה שיכולה לתמוך בחיים כמו אלה של בני אדם, יש שתי שמשות. דבר זה יוצר סיכוי רב יותר להתחלתם של חיים ולנוכחותה של הפוטוסינתיזה.

לכם יש רק שמש אחת, בשלב כלשהו איבדתם את השניה - כך שאלה ביקום שמחפשים אחר חיים, מחפשים במקומות הלא נכונים..[ קריון צוחק..]

 

אם תחפשו לכך תוקף, אספר לכם שהאסטרונומים שלכם המחפשים אחר פלנטות, גילו בינתיים כ 1000 כוכבים, ולאחרונה הם גילו פלנטה עם שתי שמשות [ קריון צוחק..] - הדבר הזה קיים, והם ימצאו עוד פלנטות כאלו.. וכאשר הדברים האלה יתגלו, תראו שמסריו של קריון יתחילו להיות הגיוניים.

 

באמצע הגלקסיה שלכם נמצא משהו המכיל אנרגיה שטרם גיליתם אותה ואין לכם כל מושג לגביה, מהי, ומדוע היא נמצאת שם.

זוהי אנרגיה רב מימדית שמאתגרת ומתריסה כנגד כל הפיסיקה הידועה לכם מאז ומעולם, והיא הרבה יותר גדולה מאשר חור שחור [ קריון צוחק..]

היא חלק מהתוכנית, היא מספקת תקשורת, ויש שם אפילו רוחניות..

 

מערכת היחסים ביניכם, ההתעלות שלכם, בין מה שאתם עושים כאן, הרשת הקריסטלית - משפיעים כולם על אמצע הגלקסיה הזו ומשנים את החוקים שלה.

וכרגע נראה שאתם עומדים להיות ממש כמו אלה שהזריעו אתכם.

ברכות, אולם זכרו שהתהליך טרם הסתיים. אתם יכולים לעשות עם כל זאת כל מה שתבחרו לעשות - אתם יכולים לסגת ולמשוך זאת לאחור או שאתם יכולים להמשיך ולקדם זאת.

 

זוהי הסיבה שאתם מתעוררים, נשמות עתיקות.

התפתחותה של התודעה האנושית, התפתחותכם שלכם עצמכם, משפיעות על שאר היקום!

וזה מעורר השראה באופן מדהים!

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020