Light Connections
 
 

 

דברים מטרידים - יולי 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

ישנם אלה החושבים שתקשור הוא דבר מאוד מוזר..

אנשים חושבים שעל מנת ליצור קשר עם נשמתם, יהיה עליהם להרחיק את כל התכונות התלת מימדיות ולהגיע למצב מסוים, כך שיוכלו לקבל את האלוהיות הזו, ונשמתם תוכל לדבר אתם..

ברוכים הבאים לתקשור..

 

במקרה המסוים הזה, שותפי (לי קרול, ת.ג.) אינו מתקשר את נשמתו, אולם באופן כללי זה מרגיש כך - יכולת להרחיק את עצמכם ואיפשור לאלוהיות לצאת ולהופיע .. היא נמצאת שם, ותמיד היתה שם..

אפשרו למאסטריות להראות שלמדתם משהו מאלה שצעדו לפני כן באלוהיות על פני הפלנטה. ישנם אנשים יקרים האוחזים בפלנטה. יש להם תוכנית אלוהית שתמיד היתה שם עבורכם, בבחירה חופשית.

הפוטנציאלים היו שם, כתובים, אם כי בחירתכם החופשית לא נראתה כה מוצלחת לגבי הכיוון שאליו צעדתם. הובלתם את הפלנטה לעבר הרס וחורבן נוספים, שהיו הפעם אמורים להיות סופיים לחלוטין! זה היה אמור להיות גרוע אפילו יותר מתקופתם של הדינוזאורים..

אולם, זה לא קרה.

 

כאשר שותפי (לי קרול, ת.ג.) נולד, הנבואות לגבי הפלנטה היו של חורבן מוחלט. גם בהגיעו לגיל 40 הנבואות עדיין נשארו כאלו.

יקרים, הדברים התחילו להשתנות רק בשנות 1989, 1990.. ואתם יכולים להביט במאפייני ההיסטוריה ולראות מתי עשיתם זאת, ומתי התנתקתם מן הפוטנציאלים שהיו אמורים לשאת אתכם לעבר קיצה של האנושות.

ואתם, בעזרת בחירה חופשית, יצרתם את השינוי והתזוזה.

נבואותיהם של הקדמונים סיפרו לכם שקיים פוטנציאל לשינוי, אולם הם לא ידעו אם תצליחו בכך..

כך שהיו מודעים לכך שכל מה שהתרחש על פני הפלנטה התרחש רק בזכותכם!! התודעה התגברה, הפכה להיות גבוהה מכפי שהיתה אי פעם בעבר, והתחילה 'כדור שלג' מתגלגל לעבר שלום על פני האדמה, ומתגלגל לעבר התעלות על פני האדמה. מתגלגל ממש לעבר המקום שמצוין בכתובים כגן עדן עלי אדמות.

 

כל אלה היו רק מטפורות עבור גזע אנושי שבחלקו הוא אנושי ובחלקו אלוהי, בדומה לאלה שהזריעו אתכם לפני זמן כה רב.

ובעיצומו של השינוי הזה ישנן הפתעות מרובות. הכותרת של התקשור הזה תהיה אולי מעט קשה - 'דברים מטרידים'.

הכל נע בשינוי הזה - ציר הזמן, הפרקטלים, הפוטנציאלים שהיו קיימים במבנה אטומי לגבי מי שהנכם ולמי שאתם עשויים להפוך ולהיות - הכל השתנה!!

ה'רשת המגנטית' של הפלנטה זזה - היה עליה לזוז - אתם נעים לאזור חדש במרחב עם קרינה לא ידועה שתעזור למגנטיות שלכם ולתודעה שלכם להיות גבוהות יותר - הכל נע!

אולם בינתיים התנועה היא כה איטית, כך שאתם רק הולכים מדי יום לעבודה וחוזרים הביתה.. [קריון צוחק..] אינכם מודעים לתפארת ולשינוי העצום הזה.

 

לנקיפת הצירים של ימי השיוויון יש ציר זמן משל עצמם. אסטרונום יוכל לספר לכם שמדובר ב 18 שנים כלפי פנים, ו 18 שנים כלפי חוץ.. כרגע אתם נמצאים כ 5 שנים כלפי חוץ.. בתחומי 36 השנים בסה"כ (18+18), נשאר כרגע זמן להשיג דברים, שלאחר תום 36 השנים יתכן ויהיה קשה יותר להשיגם.

כבר התחלתם בכך, תוכלו אפילו לראות זאת במהדורות החדשות - אתם מתעוררים לדברים שלא הייתם ערים להם בעבר, והאמינו או לא - אתם מתייחסים טוב יותר האחד לשני..

התגלותם של הדברים שאינם ראויים אינה משהו מטריד ומפריע. התגלותה של החשכה אינה דבר מטריד, אלא אם כן זה מפריע לכם.

יקרים, אתם עומדים לגלות דברים מכיוון שאתם מקרינים אור במקומות חשוכים. האור מתחיל להתגבר על הפלנטה הזו, אתם מתחילים להרגיש זאת, לעבוד עם זה, ולהתעורר לקראת זה. ולא תמיד אתם יודעים מהו הדבר הזה שאתם מרגישים..- ובכן, זה אור!

 

האיזון בין האור והחשכה הוא מטפורה של תודעה נמוכה יותר וגבוהה יותר.

אדם בעל תודעה גבוהה יותר יתייחס וינהג באופן שונה לבני אדם, יש לו יותר יושרה, יושר, ושקיפות.

אדם בעל תודעה נמוכה הוא ההיפך הגמור מכך.

 

כאשר תתחילו לגלות תודעה גבוהה יותר ול'הדליק' את האור, כל הדברים החשוכים שהתקיימו אי פעם יתחילו להראות את עצמם!

וזה אכן מטריד.

ויהיו אלה שיתבוננו בדברים ויאמרו עד כמה הפלנטה הזו איומה, מתרחשים בה דברים נוראיים ואין כל תקוה. הם חושבים שהדברים האלה שיתגלו הם חדשים - אולם זה אינו כך [קריון צוחק..] למעשה שום דבר אינו חדש:

דברים שאינם אמורים להיות בין בני אדם, דעות מוטות המובילות לאכזבות וצער, דברים שאינם ראויים, ומעשי הזוועה כלפי ילדים - זה מתרחש בכל מקום, אולם יקרים, זה היה כך תמיד.

 

אט אט, דבר אחר דבר, האור זורח על הדברים המטרידים האלה על פני הפלנטה. כאשר הם יעלו אל פני השטח - ויהיו דברים שאינכם מצפים להם - גלו בגרות ואמרו לעצמכם שהאור כה בוהק ומראה לכם את הדברים האלה. ועכשיו אתם יודעים אודותיהם ויודעים שהם לא יוכלו להתקיים באור..

 

אחד מהמאפיינים של חשיפתם של דברים מטרידים הוא הפתרונות שיתעוררו על מנת להיפטר מהם.

דברים שאינם ראויים שנוצרו על ידי אלה עם אנרגיה נמוכה ותודעה נמוכה, ללא גורמים מוסריים או מושג לגבי מה נכון ומה שגוי, כשהקו המנחה שלהם הוא בצע כסף בלבד - כל אלה יתגלו ויהיו אתכם במשך זמן מה, יקרים, אולם הם לא יוכלו להתחמק ולברוח. אתם תצליחו להעלים את מה שהם יצרו, אולם לא תצליחו להעלים אותם - להם תהיה הבחירה בין האור והחשכה, בדיוק כפי שהיתה לכם..

 

יקרים, מה שהתרחש על הפלנטה הזו עד כה הוא כה איום ונורא, וכה חשוך, וישנם הרבה דברים מטרידים שיש לגלותם ולחשוף אותם.

השאלה היא, כאשר תגלו אותם דברים מטרידים אלה, כיצד תגיבו? האם תגלו בגרות והבנה שהדברים האלה תמיד היו שם? ויתכן שהיו הולמים בתקופתם, באנרגיה חשוכה, בכדור ארץ חשוך.. אולם הם כבר אינם הולמים כעת.

פעולותיכם בהמשך הן קריטיות.

כאשר תחשפו משהו שאינו הולם לחלוטין, שרבים מעורבים בו בקנה מידה עולמי - תהיה לכם נטיה להשתמש בכוח על מנת להעלים אותו.

ברצוני שתשקלו להשתמש במשהו אחר לחלוטין - המדיה, ובאמצעותה לחשוף זאת לכל אדם על הפלנטה, ככל שתוכלו, כך שלא יהיה לאנשים המעורבים שום מקום להסתתר בו, ולא יהיו יותר לעולם סודות.

כך שהתהליך שהתנהל בחשכה לא יוכל להמשיך ולהתנהל עוד באור, והוא יתפורר..

בעבר, השיטה הישנה היתה להתקיף ולהרוס, במקום לקרון אור.

אם כך, כאשר יתרחשו דברים מטרידים, הקרינו יותר מאורכם. הראו עד כמה הם מטרידים, כמה זמן הם התקיימו ומה המשמעות של כל זה. אם יש צורך, הראו את פניהם של אלה שהיו מעורבים בכך. אולם אל תשתמשו בכוח!!

 

אנחנו מספרים לכם מזה זמן מה שמשהו עתיד להגיע, שקשור לתרבות האמריקאית, ותמיד אנשים רוצים לגעת מתי זה יתרחש. ובכן, זה מתקרב. יתכן וזה יקרה באופן שאינכם מצפים לו, לאו דווקא בן לילה, יתכן וזה יקרה באופן הדרגתי - אולם יקרים, יגיע זמן בו חברת תרופות ענקית לא תוכל להתקיים כפי שהיא מתקיימת כיום. מכיוון שכיום רוב חברות התרופות מתקיימות ומבוססות על בצע כסף ואינן מבוססות על בריאות.

חלק מהמרכיבים של התרופות יכולים להיות פלאיים אם רק ישתמשו בהם בדרכים של יושרה, וחלק מהמרכיבים אינם כאלה. וזוהי ההבחנה. אולם כרגע קיים פיתוח והשקעה של מיליארדים לשם שמירתם של אנשים במצב חולה, ואפילו לגרום למותם, במקום להחליף את המרכיבים האלה במשהו ידוע היטב שלא יגרום לדברים האלה!

זה אינו מוסרי, וזה יתגלה.

לא כל חברות התרופות הן רעות. עליכם לגלות את אלו שאינן הולמות ויהוו מטרד.

 

בסופו של דבר זה יתגלה. יהיו אלה שירגישו בטוחים ולא יפחדו יותר על חייהם, ויספרו את מה שמתרחש במעגל הפנימי של החברות האלו.

בעבר היתה אקסיומה שאמרה שלעולם לא תוכלו לעבור את מחסום 'הכסף הגדול', שכן הוא תמיד ישלוט על הכל, ולכן דברים בלתי הולמים שקשורים לכסף רב לא יוכלו להתגלות לעולם, מבלי לשאת בתוצאות..

באנרגיה חדשה, מוארת יותר, קלה, רעננה, לפתע אנשים יתחילו לצאת מן הארונות הסגורים של חוסר ההולמות, ויוכלו להראות ולספר את אשר התרחש. חלקם יספרו זאת ברשתות המדיה הטובות ביותר שיש לכם, ויהיו אנשים שיקנו כרטיסים על מנת להיות נוכחים כאשר הם יספרו זאת.. זה היה רמז... [קריון צוחק..] זה אכן יתרחש!

וזה יתפשט ברחבי הפלנטה בתוך ימים! והחברות יתמוטטו. הן לא יוכלו להתקיים באור בצורה שכזו.

 

זו היתה רק דוגמא אחת.

חשבו על דברים בלתי הולמים נוספים, כמו אנשים במשרות רמות שלוקחים כספים עבור טובות הנאה מסוימות - וזה קיים בכל הממשלות. שקיפות תתחיל לשנות זאת. וזה לא יתרחש רק במדינה אחת, זה יתרחש בהרבה מדינות ביחד, כאילו שזו תהיה מחלה מידבקת [ קריון צוחק..]

האור מתפשט בדרכים שאינכם מצפים להן.

 

אלה הדברים שישתנו על הפלנטה ושיכולים להוות מטרד עבור חלק מהאנשים.

 

לו הייתם מגיעים למצב של חוסר הכרה לפני שהשינוי התרחש, והייתם מתעוררים רק כעת - יכול להיות שיהיו כאלה שיאמרו שהם רוצים לחזור ולהיות מחוסרי הכרה [ קריון צוחק..] מכיוון שהם לא יאהבו את מה שהם יראו, ויתהו מה קרה עם כל הדברים שהם הכירו בעבר... והם יתקשו להאמין כאשר יספרו להם שהיה צבא רשע ללא מדינה וללא גבולות ... הם לא יבינו מה קורה עם הדתות ומדוע קרדינלים מתפטרים בעקבות גילויים של דברים נוראיים ...

עבורם זה יהיה דבר מטריד.

אלא שאתם לא הייתם מחוסרי הכרה - כנשמות עתיקות, אתם חציתם את הסמן עם שלטים שציינו שהצלחתם! ולאחר מכן שלפתם את חרבות האור שלכם, מכיוון שציפיתם לצבא החשכה, ולמלחמה עם כל מה שלא יאהב את האור.

 

וזה מה שמתרחש עכשיו, יקרים.

לאחר שמשהו ייחשף, צפו לתגובה גרועה יותר כתוצאה מן החשיפה הזו. החשכה תופיע בכל הדרה, תוך נסיון לעצור את מה שגיליתם.

זהו הטבע האנושי, זו אנרגיה ישנה במיטבה.

 

יקרים, התקשור הזה אודות הדברים המטרידים הוא בעצם אודות ניצחון, אודות פתרונם של דברים שיגיע רק בעקבות חשיפתם לאור.

אם תביטו לאחור בעוד כמה עשרות שנים, תיזכרו בתקשור הזה, ותראו את כל הדברים שהתרחשו בינתיים, שהגיעו לפתרון, ושלא יהיו יותר בעייתיים בעתיד.

תוכלו לראות דברים נוספים שהשגתם, שעדיין יש לעבוד עליהם עתה. ותוכלו לראות שקיימת נטייה לתיקון הדברים. טבע אנושי מרכזי יתחיל לתקן את עצמו ולנוע לעבר האור, אנשים יתייחסו טוב יותר לאנשים אחרים, תהיה שקיפות רבה יותר, וזה יהיה הזמן הממושך ביותר בו לא התרחשה מלחמה על פני כדור הארץ.

 

אתם עתידים לראות את כל זה, ובעקבות זה יקומו מאמינים שיאמרו שהם לא האמינו לכך קודם לכן, אולם הם רואים שזה נכון, שבאמת מתרחש שינוי בקרב בני האדם, והם ירצו לדעת יותר על כך.

ואתם תספרו להם שהיו נבואות לגבי מה שהתרחש, קיימות נבואות לגבי מה שעתיד להתרחש, והאל מעורב בכך! וזה יפהפה, וכך עתיד להיראות העתיד, בני אדם יקרים.

 

התזמון של כל זה אינו ידוע. לא ניתן להעריך אם זה יהיה תהליך קצר או ארוך, מכיוון שקיימת הבחירה החופשית וחלקים פעילים רבים של התודעה, וייתכנו עיכובים. לעומת זאת, יכולים להיות נתיבים מהירים - וזה יהיה תלוי בנשמות העתיקות המקשיבות כאן בחדר, או הקוראות זאת בהמשך, מבינות את אשר מתרחש על הפלנטה ובמקום להתנגד לשינויים, להבין מה עושה האור שנדלק ומגלה את החשכה.

 

לא ידוע עד כמה התנגדות תהיה לאמת, עד כמה החשכה תילחם בחוזקה, אולם ישנו דבר ידוע שהראיתם אותו אפילו בשנים האלו - המגמה היא כלפי מעלה!

 

מתרחשת נדיבות על פני הפלנטה הזו, וזוהי התוכנית של האור. זוהי הליבה של האל המשתקפת בכל אחד מכם..

 

זה מספיק לעת עתה.

כל הדברים אודותיהם אני מדבר לנשמות העתיקות, ללוחמי האור, אומרים בעצם שאתם כל כך אהובים על כל מה שאתם עושים כאן. מעולם לא היו זמנים כאלה, אתם כה אהובים על כל מה שעתיד להתרחש, על ההקרבה שאתם עושים - מכיוון שטרם חזרתם לעצמכם, אתם עדיין מתכווננים מחדש, עדיין לומדים מה עליכם לעשות על מנת להגיע לאריכות ימים ולבריאות, ובו בזמן עליכם גם להילחם בחשכה.

אלה זמנים מיוחדים, והגעתם לכאן לשם כך. זוהי המשמעות של הנשמות העתיקות. זהו מסעו של הגיבור.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020