Light Connections
 
 

 

לגרום לדברים להצליח עבורכם - יולי 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

הבינו את חשיבותו של המסר הזה, את מציאותו, ואת האנרגיה שנמצאת סביבכם בחדר. ללא ההכרה בכל אלה, הרי שזה יהיה פשוט ...סתם קול ...

הבינו שהחדר הזה, והסביבה שלכם - גם לגבי אלה שיקראו זאת מאוחר יותר - משתנה לגמרי באופן פיסי. 'השדה' מגיב לעקביות שיוצרת הקבוצה הזו שיושבת לפני, ואלה שיקראו זאת בעתיד, עקביות שמקיפה את הזמן.

לו יכולתי, הייתי מציג בפני הקבוצה כאן את כל אלה שיקראו זאת מאוחר יותר, ב'עתיד' שלהם - כלומר אתם תהיו 'העבר' שלהם - כדי שתפגשו אלה את אלה.. מכיוון שאתם חווים אותם דברים בדרך רב מימדית, כך שלמעשה כולכם נמצאים על אותו ערוץ ומקשיבים יחד ...

 

אתם הולכים מעבר למה שאתם מאמינים שביכולתכם ללכת - אם תרצו בזאת.

אתם יכולים להקשיב או לקרוא עם כוונה שהמסר עתיד לשנות את חייכם מכיוון שישנם בו דברים עבורכם. וזה שונה לגמרי מאשר אלה שקוראים את קריון במשך זמן רב ופשוט תוהים מה יהיה לו לומר ולהעביר עכשיו..

יתכן ואתם אלה שרוצים מאוד להשתנות, אולם אתם ממשיכים עם הדברים הרגילים של הטבע האנושי הישן שמצוי בתוככם, שברמה מסוימת אומר שאכן תהיו מוכנים לנסות להשתנות, אלא שזה מעולם לא הצליח..

זוהי הטיה, יקרים, ועליכם לעבוד עליה.

 

ואם תאמרו שאתם כבר עובדים על השינוי שנים רבות, ששמעתם את כל המסרים של קריון אולם נראה ששום דבר אינו משתנה - הרי שאומר לכם שזה גם לא יקרה אלא אם כן תעבדו על עצמכם, ותאמינו שזה אכן יכול לקרות...שמטו את ההטיה הישנה הטוענת שזה לא יעבוד..

ההכרה העצמית של חוסר התפקוד שלכם עצמכם, היא אחד מהדברים הקשים ביותר עבור בני האדם, כולכם שואלים ברמה מסוימת את השאלה 'מדוע איני יכול/ה________ ' (מלאו את השטח הריק)

 

הגיע הזמן לעסוק בכך באופן שטרם עשינו בעבר..

כל דבר שאתם חושבים שאינכם מסוגלים לבצע, יעזור לכם לזהות את המחסום של הדבר עצמו.

שכחו ממה שאתם מנסים לעשות, ועבדו על המחסום, ואם תערבו עזרה מעצמכם, יתכן ולא ידרשו כלל תהליכים מרובים:

'עצמי גבוה יקר שלי, אני יושב/ת כאן ומבין/ה שאיני יכול/ה להתקדם הלאה ללא עזרה מעצמי.

עצמי גבוה יקר שלי, סיפרו לי שיש לי נשמה המחוברת ל'מקור' שבתוכי המכונה 'העצמי הגבוה'.

כלומר, שאם אני מבין/ה שאני הוא/היא 'העצמי הגבוה' שלי, הרי שאני מבקש/ת לתקן את הדברים האלה. איני זקוק/ה להתחנן, מכיוון שאני יודע/ת שאתה תומך בכך, ולכן, 'עצמי גבוה', עזור לי לראות את המחסום, עזור לי למחוק אותו, לדמות אותו מתרחק מחיי, עזור לי לחלום אודותיו כך שממש ארגיש זאת.

עזור לי להפוך את הדברים למציאותי שלי, כך שלא אביט יותר בדברים שעשיתי ואחשוב לעצמי שאנסה זאת שוב ושוב.'

 

אין יותר ... 'לנסות'...במקום זאת אתם יודעים שאתם יצור חדש עכשיו, המחובר באופן שלא הייתם מחוברים מעולם בעבר, והדברים האלה יעבדו מכיוון שאתם סוברים ומעריכים שכך יהיה! מכיוון שאתם עובדים עם גופכם שלכם, עם מציאותכם שלכם, עם חייכם שלכם, ויש לכם שליטה על הכל.

'לא אומר עוד, 'אני אנסה' .. 'לא היום'..

לא יהיה יותר קול שילחש לכם שאולי תנסו, אולם שאתם יודעים שזה לא עומד להצליח.

 

רבים מכם נוהגים לבצע תהליכים אינטנסיביים, אולם זה אינו חכם במיוחד.

האדם החכם מבין שלפני שתהליך יוכל בכלל לעבוד, עליכם לזהות אמונה שטוענת שזה אכן יעבוד!!

 

לפני 5 שנים לא יכולתי לפנות באופן הזה לקבוצה של נשמות עתיקות.

האנרגיה על הפלנטה מתחילה להשתנות כך שנשמות עתיקות מתחילות להיזכר ולהתעורר לנושאים גדולים יותר שגורמים לבעיות [ קריון צוחק..]

האם שמתם לב שהדבר העיקרי שמונע מכם להתקדם הם הדברים שנעשים גרועים יותר?

באנרגיה חדשה שכזו, נשמות עתיקות אינן יכולות להישען לאחור, לנוח או סתם לצוף, כשהן יודעות את אשר הן יודעות, וחוו את אשר חוו - עליכם לעבוד על כך, וללא התהליכים או הספרים שסיפרו לכם שאתם זקוקים להם לשם כך. עליכם להתבונן פנימה ולזהות מי הנכם.

שוחחו עם נשמתכם ואמרו לה שעליכם להשתנות באופן כזה שתתחילו לזהות את האמת לגבי מי שהנכם - לא את ההטיה - ושאלו, מה ביכולתכם לעשות?

 

אין צורך לגלות מדוע המחסום נמצא שם - מכיוון שאתם תזהו את המחסום ותתחילו לפתח תהליכים על מנת לעבוד עליו, דבר שיוביל אתכם שוב להחלטה שתנסו את התהליכים האלה...שוב.. גם אם הם לא יעבדו בסופו של דבר..

זיהוי המחסום אינו בהכרח מסיר אותו, מכיוון שאינכם באמת מזהים כך את מי שהנכם, אתם רק מזהים את המחסום הפסיכולוגי..

עליכם לדעת מי הנכם, ולאחר יתכן ותתחילו לראות את המחסומים השונים, אולם הם יתחילו להיעלם מעצמם, מכיוון שמשהו גדול יותר יתחיל לתפוס את מקומם.

 

זוהי העזרה העל טבעית שיש לכל אחד על הפלנטה שהוא נשמה עתיקה.

גם לאלה שאינם נשמות עתיקות יש את העזרה הזו, אלא שעדיין אין להם את החוכמה שמתלווה לכך..

 

זוהי ההוראה של היום, והיא תמשיך..

כל מה שאתם חושבים שיכול לעבוד עבורכם, דורש משהו מראש - אמונה שאתם מבינים ומפנימים את מי שהנכם - מפוארים, שייכים לכאן, מסוגלים לעשות כל דבר למרות המחסומים, לנקות, להלבין - להבהיר ולטהר, בניגוד לחשכה - לקרון, ולהיות מוכנים עם התודעה ללא המחסומים.

 

יקרים, זוהי האמת, וזה ירגיש לכם עתה אמיתי, בפיסיקה השונה שאתם מצויים בה, באנרגיה האומרת שהיא מכירה אתכם, אנרגיה המלאה ב'עמיתים רוחניים' - אלה שאיבדתם ועדיין נמצאים כאן ברמה מסוימת ומבקשים מכם להקשיב לקולו של קריון, שהוא ישות חסרת מגדר המייצגת את אמת הליבה, המייצגת את מה שביכולתכם לעשות.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020