Light Connections
 
 

 

חוכמה - יולי 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי

 

הייתם נדהמים לו ידעתם אודות משך הזמן שהייתם על פני הפלנטה הזו בצורה כזו או אחרת. הדברים נחבאים מכם באופן מוחלט והולם מצדו השני של המעטה/וילון, מכיוון שאם אנרגיות העבר היו מפריעות לכם באופן קבוע, זה לא היה באמת משרת אתכם..

לכן תמיד קיימת בכם ההרגשה שאלה הם החיים היחידים, ושבכוונה אין הוכחה אמיתית מאלה החוזרים. הנוגעים בכתפיכם ואומרים לכם שהם עדיין כאן..

ולכן אתם נוטים להאמין ובוטחים בכל מה שאני, קריון, מדבר עליו.

 

המצב האנושי משתנה, בעיקר בתחום ארגז הכלים של החוכמה.

החוכמה של כל הדברים שנמצאים בארגז הכלים הזה, היא אחד מהדברים שמחובר לכל דבר אחר.. החוכמה קשורה לאינטואיציה, לרשומות האקאשיות, והיא קשורה למשהו נוסף חדש, שבסופו של דבר תעניקו לו שם - מכיוון שעדיין אין לו שם - אולם ישנם כינויים להרגשה שכבר הייתם שם, באופן רוחני, הרגשה של הידיעה כאשר הדברים נכונים.

 

זוהי ידיעה פנימית כאשר אתם יודעים שחוכמת העידנים נכונה... זה משהו חדש, שחלקכם עומדים לחוות וזו התפתחותה של 'אינטואיצית האמת'. דברים שיצלצלו לכם כאמת טהורה יגיעו באופן שתוכלו למדוד אותם. משהו יקרה - יתכן וזה יהיה רגש, הרגשה, צמרמורת, או משהו אחר. אולי משהו בארשת הפנים שלכם יצביע על כך שהדברים נכונים עבורכם.

זה חדש מכיוון שהוא לא היה קיים באנרגיה הישנה. גם אם האינטואיציה שלכם הייתה די טובה בעבר, היא לא היתה באותה הרמה שאתם חווים כיום, ולא ברמה שכל בני האדם ירגישו זאת.

בעוד שאינטואיציה יוחסה בעיקר לנשים, מכיוון שיש להן אינטואיציה טובה יותר באופן כללי בשל הקשר במוחן שהוא שונה באופן ביולוגי, הרי שכעת זה הופך לזמין עבור כל האנושות.

 

הפיסיקה של המציאות שאתם שוכנים בתוכה, מתחילה להשתנות. הדברים הופכים להיות נבונים יותר.

חוכמה היא לימוד מאד מעניין אולם הרקע של החוכמה האנושית אינו חוכמה כלל.

ברמת התפתחותה של תודעתכם, החוכמה היא חוכמה עצמית מצורפת. זוהי חוכמה המברכת את עצמה על היותה כל כך חכמה. זוהי חוכמה מרוסנת.

 

אנחנו יושבים היום ב'מקדש החוכמה' (באוניברסיטת דלפי, ג'ורג'יה, ארה"ב, ת.ג.), בתוך חוכמת האל, חוכמת המקור הבורא היוצר, המקור שהוא מעל כל המקורות, המערב חמלה ואהבה.

אחד הדברים המעניינים אודות חוכמה אמיתית היא שהיא שקטה, יודעת ומערבת יותר מאשר רק חשיבה.

כאשר אתם מתבוננים בפסל המפורסם של 'האדם החושב' ( של הפסל אוגוסט רודן, ת.ג.) אתם עשויים להגיע למסקנה כי החושב הזה הוא גם חכם, אם כי זה אינו נכון בהכרח. האדם החושב הוא רק חושב..[ קריון צוחק..]

חוכמה מקושרת כמעט תמיד למוח. אתם שואלים עד כמה אינטלקטואלי הוא האדם החכם הזה?

 

חוכמה ללא אהבה אינה שווה כלום. היא רק מילים. חוכמה ללא היסוד של החמלה, אינה שווה כלום.. אלו רק מילים. חוכמה היא התוצאה של אהבה וחמלה, העובדות יחד ובוחנות את ליבת האמת הרוחנית היפהפייה. ומתוך זה, מגיעה החוכמה שאתם מקווים שתהיה לכם.

המוח אינו מסוגל להעניק לכם חוכמה - הוא יכול לתת לכם חשיבה גבוהה, הוא יכול להעניק לכם רק את האשליה של החוכמה. זוהי חוכמה מרוסנת, חוכמה מוכלת בגדרות של אמונה עצמית.

ישנו סיפור מפורסם אודות אלה המבקשים לפתוח את הדלת. הם מטיחים שוב ושוב את ראשם בדלת - הדלת הזו אינה נפתחת אף פעם, אולם הם מברכים את עצמם על כך שהם מטיחים בה את ראשם. ולאחר זמן מה, הם מפסיקים להטיח את ראשם ומכריזים שהדלת נפתחה, למרות שזה מעולם לא קרה! חלק אפילו מקריבים את חייהם בהטחת ראשם בדלת, מתוך ניסיון להיות חלק מאותן הברכות על פתיחתה של הדלת שכלל לא נפתחה.....

 

לאחר זמן מה, הם נוכחים לדעת שהדלת נפתחה שוב, למרות שהיא לא נפתחה כלל בפעם הראשונה. והם חוזרים ומטיחים את ראשם בדלת. ובכל פעם מחדש, הם מברכים את עצמם, ואפילו מתרברבים על החוכמה שנדרשה על מנת להשיג את הטחת ראשם בדלת.

זו האנושות במיטבה, זו האנרגיה הישנה שגדלתם בה, אתם יודעים בדיוק על מה אני מדבר... .

ואחרי תקופת מה הם שבים ומטיחים את ראשם בדלת.

לדלת הזו יש שמות רבים, לפעמים זו דלת אחרת שלא תיפתח, ובכל פעם ישנו מחזור של ברכות עצמיות והכרה בחוכמה שכלל לא התרחשה, מכיוון שהכל נמצא במעגל ואינו נראה מעבר למוח האנושי.

עד שמגיע אדם עם המפתח לדלת [ קריון צוחק..] הוא פותח אותה, וכולם בהלם! עד מהרה הם מבקשים ממנו שלא לבוא יותר, מכיוון שהם בטוחים שיש להם עניין עם השטן, עם פתרונות שהיו מחוץ למציאות יכולותיהם של בני האדם, והם טורקים בחזרה את הדלת וממשיכים להטיח בה את ראשם.

 

חוכמת העידנים מגיעה מערכת חשיבה בלתי מתפקדת המאמינה שהיא חכמה, בעוד שהיא אינה חכמה כלל. היא מברכת את עצמה על דברים שאינם ראויים לברכות.

כבר אמרנו לכם, שטיפש אינו יודע שהוא טיפש. הוא יכול להיות מאוד טיפש ולעולם לא יראה או יידע זאת. הוא יברך ויהלל את עצמו, בעוד האחרים רואים את טפשותו מיד.

 

הגזע האנושי אינו יודע עדיין על תפקודו הלקוי. הוא רק מתחיל לצאת כעת החוצה מכל ההכרזות העצמיות אודות אמונותיו בנוגע לחוכמה. חוכמה בלתי מרוסנת היא מורכבת, שונה כל כך מהחוכמה שאתם חושבים שהיא חכמה. היא אינה שייכת לחושב האינטלקטואלי, יקרים. היא שייכת לאדם הממוצע המלא בחמלה.

חוכמה מתחילה לתפוש מקום חדש שמעולם לא חשבתם עליו אפילו.

האם למאסטרים על הפלנטה הזו הייתה חוכמה? ואם כן, כמה 'רעש' הם עשו לגביה? הם לא הרעישו כלל, הם ישבו בשקט. החוכמה שהקרינה מהם הייתה חוכמת העידנים. במבט אחד יכלו להמיס אתכם באהבתם ובחמלתם, והתוצאה היתה חוכמה..

 

חוכמה בלתי מרוסנת אינה מגיעה מהמוח - היא באה מתוך התאים..

מכאן אתם יכולים להיכנס לדיון מה באמת מכיל הדנ"א שלכם..

האם אתם מאמינים ב'מרכבה האנושית'? זהו שדה אנרגטי רב מימדי, רוחבו 8 מטרים, ובדפוס המרכבה למדתם על 'פרח החיים', בעל יופי מורכבות עצומה.

המרכבה מלאה בדפוסים רב מימדיים, שיום אחד תוכלו לראות אותם. תראו מה מקיף כל אדם, והדפוסים עצמם יהיו בעלי אבחון לגבי מצבו של האדם, מצב הרגשותיו, מצב בריאותו, עד כמה הוא מאוזן..

כיצד מחוללים את המרכבה הזו? מהיכן היא מגיעה?

יהיו אלה שיאמרו שהיא מגיעה מן הנשמה, אולם זה רק יוביל לדיון לגבי היכן מקומה של הנשמה, ותשובותיכם תהיינה ניחושים שגויים...

למעשה, זה הרבה יותר מעשי ממה שאתם חושבים. המרכבה מגיעה מהדנ"א הקולקטיבי שלכם שמגיע מן הכוכבים. הדנ"א היפהפה, 23 הרבדים/כרומוזומים הנראים, והאחד שאינו נראה.

ודפוסי הדנ"א שלכם שיוצרים את המרכבה האנושית, הם מקודשים.

 

יגיע יום בו תכירו שגם לביולוגיה יש חלק בחוכמת הפלנטה והיא אינה נמצאת במוח כלל, זה בדנ"א.

ובדנ"א ישנו דבר מה נוסף שאינו מצוי כלל במוח - הזיכרון של הכל!!

 

ומה בנוגע לרשומות האקאשיות שלכם - מי הייתם? מה השגתם, יחידת חיים לאחר יחידת חיים? האם למדתם משהו?

אתם נוהגים לקרוא ללמידה – חוכמה [ קריון צוחק..].

החוכמה הגדולה ביותר והבלתי מרוסנת על הפלנטה תגיע היישר מהנשמות העתיקות

שיתכן והם יושבים ממש כאן, לפני..

זו אותה החוכמה שהיתה למאסטרים, שאינה קשורה ברדיפה אינטלקטואלית. והיא אינה מטיחה את ראשה בדלת - היא יודעת טוב מכך. חוכמה בלתי מרוסנת היא שקטה ונובעת מעומקן של הרשומות האקאשיות. היא יודעת למשוך משם מידע אודות הדברים שעבדו ולא על הדברים שלא עבדו היטב. היא תתחיל ליצור זכרונות חיוביים ולא שליליים.

חוכמה בלתי מרוסנת תתחיל להבין מי היא.

 

תכונותיו של האדם החכם מכל על הפלנטה תהיינה - במידה ותצליחו למצוא אותו..[ קריון צוחק..]

1. הוא יהיה שקט.

2. הוא יבין שכל מה שהוא יודע זה רק שבריר מכל מה שקיים.

3. הוא תמיד יהיה מוכן לדברים שהם מעבר לציפיותיו.

4. הוא יאהב ללא תנאי.

5. תהיה בו חמלה של קדוש.

 

כך ייראה האדם החכם ביותר על הפלנטה.

האם שמעתם אותי מזכיר משהו שקשור לחשיבה גבוהה? האם שמעתם אותי מדבר אודות היזכרות במילים חכמות מהעבר?

התשובה היא 'לא' מכיוון שהחוכמה הגדולה ביותר על פני הפלנטה מגיעה מהחוויות וההתנסויות.

 

מה תאמצו לעצמכם מהדיון הזה אודות הסוג החדש של החוכמה? זה יתחיל לשנות את הדרך בה כל הדברים פועלים. אנושות חכמה יותר תתחיל לשנות את פעולתם השגרתית של הדברים בחיי היומיום, זה יתחיל להשתנות למשהו אחר..

זה ישנה את הדרך בה אתם מנהלים עסקים, הבעלים יבינו שהעובדים שלהם הם למעשה משאבים אנושיים, הם בעלי הערך הגבוה ביותר על הפלנטה, ועל כן יש לדאוג להם ולאו דווקא מבחינה כספית..אלא לחשוב כיצד לאפשר לחווית העבודה שלהם להיות שלווה יותר ויצרנית יותר, עבורם ועבור העסק. ולאט התאגידים יהפכו למשפחות גדולות שלא ירצו לעזוב אותן, מכיוון שתהיה לעובדים הרגשה שדואגים להם.

יקרים, קיימות תרבויות שהדברים כבר פועלים כך..

 

כיצד תראה החוכמה בפוליטיקה? יגיע יום, בו אם אחד המועמדים יבקר את יריבו באופן לא אתי, ידבר בגסות כלפי יריבו ויכנה אותו במילות גנאי - הרי שלא יבחרו בו.

כולם יצפו מהמועמדים ליושרה, יושר וחמלה. יבחנו את ומחשבותיהם לגבי פעולתה של ממשלה מבלי לערוף את ראשו של היריב על מנת לנצח בבחירות.

וזה ישנה לגמרי את תעמולת הבחירות של הפוליטיקאים. הם יהיו כל כך נחמדים האחד לשני...[ קריון צוחק..]

הם יגיבו כאשר אתם תתחילו להשתנות, אולם עדיין יעמידו פנים - ואתם תזהו זאת - עד שיגיעו אחדים שבאמת יתכוונו לכך ובאמת יחבבו את היריב שלהם ויראו שהבדלי הגישות שלהם יגרמו לאופן בו העולם יעבוד. וזה יקבע את האדם שייבחר, מכיוון שהוא ימשיך לצפות ליושרה מהאנשים שהוא יעבוד איתם.

זה עתיד לשנות הכל מכיוון שזה לא יגיע מן הלב אלא מן הדנ"א.

 

כבר עברתם הכל. כולכם החלפתם מגדרים - פעמים רבות כל גבר היה אשה, כל אשה היתה גבר, כך לכל אחד מכם יש את החוויה האנושית המלאה, את השמחות והזוועות שבחיים. ובתוך כל זה נוצרת חוכמה שהמוח האנושי לעולם אינו יכול לחולל אותה רק באמצעות החשיבה על כך. חוכמה בלתי מרוסנת.

אם כך, מהו ההבדל בין החוכמה הזו לחוכמת האל? אתם מתחילים להתקרב להוראה וללימודים המקוריים שה'מקור' היצירתי והפליאדים העניקו לכם - שקיימת אחדות עם הכל בפלנטה הזו.

כרגע, אלה החכמים ביותר בפלנטה עשויים להיות אלה הנוהגים לחבק עצים, המחוברים לגאיה, והם בעלי חוכמת העידנים באמצעות השורשים שיורדים לאדמה. וכאשר עץ נושם את מה שאתם נושפים, הוא הופך להיות 'אחד' אתכם, ואתם הופכים להיות 'אחד' איתו.

ואתם מרגישים רגש לטבע, וזהו הדבר החכם ביותר שיכול להיות ברשותכם. ואתם יודעים זאת. לו הייתם יכולים להקנות את ההרגשה הזו לאנושות, הייתם עושים זאת....חלק מכם בוכים מכיוון שאינם יכולים לעשות זאת, הם בוהים בנוף וביופיו של הטבע ותוהים מדוע שאר האנושות אינה יכולה לראות זאת...

הילידים של הפלנטה לימדו אותנו זאת. הייתה להם חוכמה גדולה הרבה יותר מכפי שקיימת כיום. הם הבינו את החיבור עם כל הדברים. כך שזהו הצעד הבא שלכם.

 

אנחנו מדברים על הדנ"א שלכם ועל הרשומות האקאשיות שעוזרים לכם עם ההתנסויות שהיו לכם על מנת שתוכלו לפתח את החמלה והאהבה לבני אדם אחרים.

 

בנוגע לחיבור לאדמה, במהלך העידנים, חלק מהחכמים ביותר על הפלנטה היו השמאנים המחוברים לפלנטה באופן שהיה קשה להבדיל בינם ובין האדמה. כך היו פני הדברים, וזה יחזור שוב כאשר תתחילו להבין את האנרגיות של הרשתות, וכיצד הדברים האלה שלדעתכם שייכים לאדמה, למעשה מדריכים ומסייעים לכל אחד מכם...

 

תכונה נוספת של החוכמה היא ההכרה בדרך בה אתם מחוברים ל'שדה'. האם זה אפשרי שרק בצעידה על פני האדמה אתם מחוברים לדברים שיודעים אודותיכם? שקיימת עקביות ביניכם, תודעתכם, ובין כל מה שקיים?

כאשר אתם צועדים מנקודה א' לנקודה ב', האם אתם מרגישים שהאל אוחז בידכם? ואולי זה בעצם האל שבתוככם המחובר לכל שמצוי בפלנטה, ועובד יחד עבורכם?

ואתם עוצרים לרגע וחושבים עד כמה אתם חכמים ויודעים את הדברים האלה. ואז אתם שקטים - מדוע עליכם להיות שקטים ולא לספר על כך אם אתם עומדים להיות כל כך חכמים? [ קריון צוחק..]

ובכן, מכיוון שרק באמצעות השקט שלכם אתם משדרים את החוכמה הבלתי מרוסנת. המאסטרים של הפלנטה הזו היו מביטים בעיניכם וכל מה שקיים היה שלכם, רק בזכות האהבה והחמלה שלהם. והם דיברו מעט מאד.

הטבע יודע אודות זאת, גם בעלי החיים יודעים, והם מדברים מעט מאוד...

גם אתם יכולים לשדר אהבה וחמלה ואת החוכמה כיצד לעשות זאת, רק בעצם צעידתכם בדרך בה הלכתם תמיד, ומתוך הידיעה מי הנכם.

 

כאילו והחוכמה הזו והאור הזה, מגיעים מ'המרכבה' שלכם ומתפשטים בכל מקום אליו אתם הולכים, נוגעים באחרים, שבסופו של דבר ישאלו אתכם לפשר השלווה שלכם לגבי מצב כלשהו בו הם נמצאים והם מרגישים מתוחים לגביו.

ואתם יכולים אולי להציע להם לבחון מי הינם, כיצד יוכלו להגיע לנקודת מבט שונה ולהבין

שהם אינם קורבנות של העולם, ועל כך שלמעשה יש להם שליטה על מי שהינם...וזו תהיה חוכמתכם.

וכל זה נובע מנסיונכם בהליכה מנקודה א' לנקודה ב', ובזכות מי שהנכם..

 

ה'מרכבה' שלכם עתידה לקחת בהמשך חלק גדול בחייכם, הרבה מעבר למה שאתם יודעים.

לכך היא מתוכננת. זו הסיבה שהיא נמצאת שם. חשבו על ה'מרכבה' כעל ביולוגיה רב מימדית שתמיד הייתה אתכם. חלקכם חשתם בה מן ההתחלה, חלק חקרו ולימדו אודותיה - ועדיין אין לכם מושג מה נמצא שם.

החוכמה הבלתי מרוסנת היא היכולת להבין שאינכם יודעים את מה שאתם חושבים אודותיו.

חוכמה בלתי מרוסנת רוצה לשבת ולהיות שקטה ופשוט להרהר ביופי של כל מה שקיים ולהרגיש שביעות רצון.

הדבר המרגש ביותר עבור כל גורו הוא להיות בשקט במשך שנה...

החוכמה הפנימית הבלתי מרוסנת הזו אינה משבחת את עצמה אלא יושבת בשקט וסופגת את כל מה ששקט מסביבה.

זהו השלב בו הטיפש מבין שהוא טיפש [ קריון צוחק..]

אולם כאשר מישהו פותח את הדלת במפתח, האנושות מביטה בו ואומרת שגם היא היתה רוצה מפתח. ואתם יכולים לחייך לבני האדם ולספר להם שהמפתח שלהם נמצא בכיסם, ממש כפי שהיה מונח שם המפתח שלכם..

כל הכלים של החוכמה הבלתי מרוסנת נמצאים בפנים, ובאופן קולקטיבי. כאשר כולכם תבינו זאת כקבוצה אחת – תחוללו עקביות עצומה! אתם יכולים לפעול באופן קולקטיבי עצום עבור הפלנטה - גם באמצעות השקט והדממה שלכם!

וזה מגדיר מחדש את המילה 'חוכמה' - מהי, לאן מועדות פניה, ובעיקר כיצד היא מראה לכם, מה שהוא אינו חוכמה...

 

כאשר רצו להעניק שם למבנה הזה, חשבו על מספר שמות, אולם השם 'חוכמה' נבחר..

הרעיון היה שהשם לא יצביע על כנסיה או אודיטוריום, אלא על מקדש, מכיוון שזה מהדהד קדושה ומדבר על תכונותיו של הבורא - ואלו אינן תכונות של האנושות.

המבנה נבנה כמעגל, במתכוון, ממש כמו 'גלגל הלמידה הלמוריאני', עם הקריסטלים ואבני החן שמונחים באמצע, במתכוון, מכיוון שזה מייצג את השמש המרכזית הגדולה, שם זוכרים הכל והכל מתחבר, ושם מצויה האנרגיה.

 

 

 

 

 

בחדר הזה שום דבר אינו במקרה.

כל הדברים האלה, יקרים, מתחילים להתגלות בעידן הזה, בזמנים אלה, וזה הופך את המבנה המסוים הזה לעדכני ביותר, לא משהו ישן המלא ברעיונות ודברים ישנים. אלא משהו שנבנה מראש למען השינוי המתרחש כעת..

דברים רבים מתרחשים כאן כעת.

עד כמה אתם חכמים? האם אתם יכולים ליצור קשר עם המבנה התאי שלכם? ועבור אלה שמתקשים - אלה דברים שאינם נלמדים בבית הספר ואפילו לא במערכות הרוחניות שם לימדו אתכם לדבוק חזק בנביא, וכעת הגיע הזמן שתאחזו בנביא המרכזי, שהוא... אתם עצמכם...

ובאותה הדרך, זה מתחיל באהבה, בהערכה, בכבוד ובאמונה.

האם תוכלו להאמין שזה קיים בתוככם, זה חכם ותמיד היה חלק ממפגש של האנרגיה המכונה 'מרכבה'?

 

הדברים עשויים להיות קשים להבנה עבור אלה שיקראו זאת עתה או מאוחר יותר. אולם יגיע יום בו יגיע רגע ה 'א- הה', כמו אותו הרגע כאשר למדתם לקרוא, ולפתע הבנתם שאתם קוראים..

ממש כעת, אתם למדים כיצד להיות חכמים ויגיע יום בו תאמרו 'הנני אשר הנני' מכיוון שתדעו..

האנושות מתקדמת לשם, בקצב אותו היא בוחרת. זו הבחירה החופשית. לפעמים אלה שני צעדים קדימה וצעד אחד לאחור. לפניכם מאבק בין אור וחשכה, דואליות. ומה הלאה?

ובכן אני אספר לכם, חודש לאחר חודש, אתם מנצחים! אל תפחדו מכך שהדברים נראים שונים, יקרים, אל תפחדו מהשינוי שעתיד להגיע. במקום זאת, תבעו לעצמכם את החוכמה הזו המצפה לדברים שאינם צפויים.

אמרו 'אני מצפה לתוצאה נדיבה, מכיוון שזה/זו מי שהנני'. היו שלווים לקראת הצעד הבא.

אנחנו מדברים אליכם היום מדלפי, מ'מקדש החוכמה', לכבוד אלה שיצרו אותו וחשבו חשיבה מקדימה כל כך והקימו את הדברים כפי שהקימו אותם. לא היה להם שום מושג שהם בנו זאת עבור הזמנים האלה ועבור העתיד.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020