Light Connections
 
 

 

החוכמה הפנימית המולדת המסתורית - אוגוסט 2013

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) זז הצדה, אולם הוא עדיין מחובר. אמרנו זאת בעבר: התהליך המכונה תקשור אינו בגדר השתלטות. תקשור הוא מיזוג שמתרחש מתוך מתן רשות, הסכם עם תודעת בן האדם, יחד עם 'העצמי הגבוה' שלו.

הסכם מיזוג זה אינו קשה לביצוע, כל עוד קופסת המציאות של האמונה והמסורת מאפשרת זאת. אם למדתם שתהליך של תקשור אינו הולם וראוי, הרי שתתקשו לתקשר. לכן, מידה רבה מיכולתו של שותפי לתקשר נובעת מהידיעה שלו שהתקשור הוא אמיתי ומהרגשת השלווה המתלווה אליו.

 

תקשור דורש אימון ותרגול על מנת שאט אט יהפוך לנוח. זה 'מקום' יפהפה שבו האדם יכול לשבת ופשוט 'להיות' למשך הרגעים בהם המידע מועבר ללא מעורבותו של האינטלקט. שותפי הופך למתרגם. הוא לוקח מידע קוונטי, לא ליניארי, מצד המעטה/הצעיף שלי, ויוצר שטף ליניארי בשפת התרבות שלו (אנגלית, ת.ג.).

נדרשו לו שנים לשם כך. זהו תהליך של למידה.

 

המסננים שקיימים במוחו של האדם הם מסננים שפותחו על ידי קופסת המסורת והחינוך שלו. אלה הופכים בסופו של דבר ל'דרך החיים שלו' ועליו להניח את הקופסה בצד על מנת שהמסר המתוקשר יוכל להיות תמציתי ושלם ככל האפשר.

על המסרים האלה לעבור בדרך שתהיה מובנת לבני האדם, ככל האפשר, ללא דעה מוטה אנושית.

יקרים, כאשר אתם מאזינים לדברים האלה, יתכן שהם לא יהיו הגיוניים בעיניכם. לכן אנחנו מאפשרים לקרוא אותם מאוחר יותר, כך שתוכלו לשבת עמם ולהרהר בהם, כדי שתוכלו לחבר אותם עם פיסות מידע אחרות ולהבין כיצד הם קשורים.

 

השיעור מתחיל

 

בעודי מתחיל בשיעור זה, ברצוני להזכיר לכם מדוע אנחנו מעבירים אותו, מכיוון שמעולם לא דיברנו על הדברים האלה בשלמות שכזו, והגיע הזמן להניח את היסודות או לבצע את עבודת ההכנה לעתיד.

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לחשוף כיצד הדברים פועלים בתוככם. בעודנו חושפים את הדברים האלה, אנחנו משתמשים בשפה שאינכם רגילים אליה ובמושגים שלא עבדתם איתם בעבר. אנחנו מודעים לכך, אולם השיעור חייב להתחיל היכן שהוא חייב להתחיל, והוא חייב לכבד את מגוון התודעות שישנן כאן.

שלבי הלמידה הרבים בהם אתם מצויים מגוונים ביותר, מכיוון שחלקכם כבר ביצעו סוג עבודה זה במשך זמן רב מאוד, אולם ישנם אחרים שמתעוררים רק עתה לפוטנציאלים של מי שהנכם. אף על פי כן, אנחנו מספרים את הסיפור ומלמדים את השיעור כאילו כולכם נמצאים באותו שלב. כך הולם היום.

 

קיימים תהליכים אזוטריים בתוך גוף האדם שקשה מאוד להסביר אותם.

לאחרונה, סיפרנו לכם על כמה מהם וכיצד הם עובדים. התחלנו לדבר על הסינכרוניות וכיצד היא עובדת בתוך גוף האדם. דיברנו על גאיה, על המדריכים ועל האנרגיות שבצד האחר של המעטה/הצעיף. כמו כן, נתנו לכם הרצאה על טבען החמקמק של הרשומות האקאשיות, כיצד הן מדברות אל התאים שלכם? האם הן נמצאות במוח שלכם או שאינן נמצאות שם?

 

וכעת הגיע הזמן לדבר על מערכות אמונה מושגיות וכיצד הן מתחילות לפעול לטובתכם, וכיצד התודעה הופכת להיות פחות ליניארית. כל הדברים האלה נראים כמושגים גבוהים, אילם חלקכם משתמשים בהם כבר ברגע זה.

ישנו מושג אחד במיוחד ששמרנו עד עתה, מכיוון שקשה להסביר אותו. הוא מכונה 'החוכמה הפנימית המולדת'. היום נחשוף כיצד היא עובדת, נגלה דברים שלא אמרנו או הסברנו בעבר.

 

תשע תכונות האדם - סקירה קצרה

 

קיימת מערכת אזוטרית שלמה המכונה 'תשע תכונות האדם'. לתכונות אלו יש מערכת יחסים הדדית והן עובדות יחד במעגל. תשע התכונות מתחלקות לשלוש קבוצות המונות שלוש תכונות כל אחת. לא קשה להבין זאת, אולם הקושי מתחיל כאשר אתם מנסים להבין כיצד הן קשורות זו לזו, מה יכולה להיות המשמעות שלהן עבורכם, כיצד הן קשורות היום, וכיצד תהיינה קשורות מחר.

ישנן תשע מהן. שלוש הקבוצות הן 'קבוצת האדם הגשמי', 'קבוצת הנשמה' ו'קבוצת התמיכה'.

מבין שלוש התכונות בכל קבוצה, קיימת לתכונה אחת שנמצאת בכל קבוצה של שלוש, והיא בעלת אותו השם - 'העצמי הגבוה'. 'העצמי הגבוה' נמנה על כל אחת מהן.

 

היום נדבר על 'קבוצת האדם הגשמי', ועל התכונה שנמצאת במרכזה, יש בה יותר מכפי שנראה, והיא מכונה 'החוכמה הפנימית המולדת'.

 

'החוכמה הפנימית המולדת'

 

'החוכמה הפנימית המולדת' היא חלק מהתודעה האנושית. לכולכם יש אותה ברמה הגשמית ואנחנו נדבר על כך היום בדרך שבה לא דיברנו בעבר. אנחנו נספר לכם רק מעט אודותיה, אולם מספיק כדי לעורר את סקרנותכם ולגרום לכם להבין שיש בכם יותר מכפי שאתם חושבים - הרבה יותר.

 

'החוכמה הפנימית המולדת' תוארה בעבר כחלק החכם של התאים שלכם. יכול להשתמע מכך שקיים גם חלק שאינו חכם, אולם בואו נאמר שהוא חלק נבער יותר, והאמינו או לא, החלק הנבער הזה הוא המוח שלכם.

המוח קולט דברים רבים והוא מתפקד כמחשבון מצוין ביותר. הוא כלי הזיכרון וחישוביות היחסיות הטוב ביותר על כדור הארץ כיום. כל מה שחוויתם מצוי במוחכם. הוא קובע כיצד תתנהגו, מה תעשו, כיצד תפעלו, במה אתם מאמינים וכיצד אתם תופשים דברים. אולם הרשו לי לומר לכם שהוא לוקה בחסר. הוא אינו יודע דבר על המתרחש בתוך התאים שלכם או בגוף הרגשי שלכם. הוא עשוי לשלוח אותות שמפעילים את גופכם, אבל הוא עיוור למה שמתרחש לאחר מכן. הוא גם מתבלבל בקלות.

 

המוח שלכם אינו מצוי 'בסוד העניינים'

 

אתם יכולים לתת לכך הסברים אינטלקטואליים ככל שתרצו, אולם עדיין לעולם לא תגלו באמצעותו מה שלומם של התאים שלכם. האם יש לכם אלרגיה למשהו שהגוף שלכם לא חווה עדיין? יתכן שזה מזון שמעולם לא טעמתם או חומר כימי שטרם ראיתם.

כיצד תדעו? כאשר אתם מתחילים לאכול את המזון, או לעכל את החומר הכימי, האם המוח שלכם לא אמור לצעוק לכם ולהתריע שלא תעשו זאת, שאתם אלרגיים לזה, שזה יעלה לכם ביוקר? הוא אינו עושה זאת. המוח אינו מחובר למבנה התאי. אולם 'החוכמה הפנימית המולדת' כן מחוברת למבנה התאי שלכם.

 

'החוכמה הפנימית המולדת' היא הגוף הגשמי החכם. היא יודעת הכול על המערכת הכוללת שלכם. למעשה היא חכמה ממש כמו המוח שלכם, אולם בדרך שונה.

אם כך מה יכול אדם לעשות על מנת לגלות אם הוא אלרגי למשהו? הוא יכול לשאול את המוח שלו, אולם אין לו כל מושג. במקום זאת, אתם יכולים להניח את המזון או את החומר הכימי בכף ידכם ולבצע בדיקת שריר - קינסיולוגיה - שעושה שימוש בחוכמה הפנימית המולדת של הגוף על מנת לתת לכם תשובות של 'כן' או 'לא' לגבי משהו שידוע לגוף, אולם אינו ידוע למוח.

 

בתהליך הקינסיולוגיה, האם אתם מבינים שהסכמתם לכך שקיים חלק במערכת הגוף שלכם שיודע יותר מהמוח שלכם? כן, זהו תהליך שנעשה בו שימוש במשך מאות שנים, והוא מדויק מאוד.

 

'החוכמה הפנימית המולדת' יודעת הרבה יותר מאשר הדברים שאליהם אתם אלרגיים, ידידיי. היא גם מכווננת לגמרי לחלקים הקוונטיים של הדנ"א שיודעים הכול על ההתפתחות הרוחנית והתאית שלכם. 'החוכמה הפנימית המולדת' מחוברת ל'עצמי הגבוה' שלכם בכל הרמות של שלוש הקבוצות האנושיות. קשה לתאר זאת. אולם אם תרשמו מידע זה בטבלה מעגלית, תוכלו לצייר קווים בין הקבוצות ותראו למה אני מתכוון. זה הגוף החכם שלכם, והוא מחובר לכל הדברים.

 

הרשו לי לשאול אתכם שאלה, יקרים: האינכם חושבים שזה די מוזר שישנם סוגים מסוימים של מחלות שיכולות להסתתר בתאים שלכם, שיכולות לתקוף אתכם, אולם שאתם תדעו עליהן רק באמצעות חוסר נוחות או באמצעות המוות שלכם?

איזה מן מוח יש לכם שאינו מספר לכם על כך? אינכם מקבלים לעולם שום אות מהמוח שלכם על כך, למעט חוסר נוחות וכאב! אולם 'החוכמה הפנימית המולדת' יודעת על כך ברגע שהדבר מתרחש. 'החוכמה הפנימית המולדת' יודעת כאשר המחלה נכנסת לגופכם. כאשר התאים הלבנים שלכם אצים למקומות בהם הם צריכים להילחם, כל מערכת החיסון שלכם נכנסת לפעולה! אולם לכם אין כל מושג, מכיוון שהמוח שלכם עושה פשוט את מה שהוא תמיד עושה - הוא מחשב וזוכר...

במקרה זה, הוא לוקה בחסר בכל הקשור לסיוע להישרדות שלכם.

 

אודות 'החוכמה הפנימית המולדת'

 

מהי 'החוכמה הפנימית המולדת'? היכן היא שוכנת?

קשה להסביר זאת. אמרנו לכם, בני אדם יקרים, שגם המידע של הרשומות האקאשיות החמקמקות אינו נמצא במוח שלכם. אינכם יכולים לפנות אל המוח שלכם ולגלות מי הייתם ביחידות חיים קודמות.

כך גם לגבי 'החוכמה הפנימית המולדת'. היא אינה נמצאת במוח שלכם, אולם במקום זאת, היא נמצאת בכל תא בגופכם ובכל מולקולה של הדנ"א שלכם.

ההבדל בין 'החוכמה הפנימית המולדת' והרשומות האקאשיות הוא, ש'החוכמה הפנימית המולדת' נמצאת 'למעלה' - זהו מושג ליניארי עבורכם - והיא תמיד משדרת, תמיד נמצאת שם. אם תדעו כיצד להקשיב לה והיכן היא נמצאת, תוכלו להתכוונן אליה.

בדיקת שריר היא רק דרך אחת לדעת, דרך בסיסית מאוד. חלקכם כבר יודעים ש'החוכמה הפנימית המולדת' מגיבה לדיקור. האם ידעתם זאת? המוח שלכם אינו מגיב לדיקור...

 

המרכבה - השדה הקוונטי של 'החוכמה הפנימית המולדת'

 

'החוכמה הפנימית המולדת' מודעת לכל הדברים ברמה התאית ומשדרת כל הזמן. היא משדרת טוב כל כך שהיא זורמת אל תוך 'המרכבה' של הגוף.

'המרכבה' היא שדה קוונטי סביב גופכם שפועם בעוצמה רבה מאוד במידע אזוטרי, וכולל את הבריאות הגשמית.

 

לרבים יש את היכולת לראות ולקרוא את השדה הזה.

אדם בעל יכולות ראייה על חושיות יכול לעמוד מולכם ובדרגות הצלחה שונות לקרוא ולקבל מסרים מ'החוכמה הפנימית המולדת' שלכם. אדם אינטואיטיבי זה אינו חייב לבצע בדיקת שריר על מנת לדעת שמשהו מתרחש בתוך התאים שלכם.

הוא יכול לראות זאת או לחוש בכך בשדה הסובב את גופכם. יכול להיות שחשבתם שאדם זה מביט בכבד שלכם או בלבכם, ועושה ניתוח כלשהו. זו חשיבה ליניארית מאוד וזה אינו קורה כך. זו קופסת האמונה שלכם שעובדת שעות נוספות.

במקום זאת, בעלי היכולת האינטואיטיבית חשים באנרגיה הקוונטית שבתוך השדה שלכם,

ש'החוכמה הפנימית המולדת' משדרת אות לגבי בריאותכם, לגבי מה שקורה בכימיה, ובנוגע למה שעשוי להתפתח בתוככם.

הדבר שונה מכפי שחשבתם, נכון? זו 'החוכמה הפנימית המולדת' וזה רק דבר אחד משלל הדברים שהיא עושה.

 

כריית הרשומות האקאשיות - תפקידה של 'החוכמה הפנימית המולדת'

 

'החוכמה הפנימית המולדת' שלכם גם מושלת במה שאתם זקוקים לו באופן אישי.

האם זה אפשרי, יקרים, שאתם יכולים להיכנס למחסן התכונות העצום של יחידות החיים הקודמות שלכם ולבחור בתכונה הדרושה לכם היום?

התשובה היא 'כן'. הדבר מכונה 'כריית הרשומות האקאשיות', והיא מרכיב מרכזי בהוראה של קריון. עם זאת, קשה לתאר את הדרך שבה האדם האינדיבידואלי משיג זאת. זה תהליך אינטואיטיבי אישי.

תכונה אחת הקשורה לכך, שתכופות אינה מובנת כהלכה, היא שדרושה רשות מ'החוכמה הפנימית המולדת'. הסיבה היא ש'החוכמה הפנימית המולדת', הגוף החכם שלכם יודע מה דרוש לכם. אי לכך היא המושלת, או המסנן, מעניקה לכם רשות ביחס למה שאפשר להוציא מהרשומות האקאשיות שלכם ובמה ניתן להשתמש.

היא תאמר 'לא' לדברים חסרי ערך ו'כן' לדברים שיאפשרו לכם לרפא את עצמכם ממחלות, לחיות זמן רב יותר ולהגביר את היעילות של הדנ"א שלכם. היא המפקחת של הגוף החכם.

 

ל'חוכמה הפנימית המולדת' לא אכפת כיצד אתם נראים. אכפת לה מהבריאות שלכם.

אם אתם רוצים להיכנס אל תוך הרשומות האקאשיות שלכם ולמשוך משם החוצה משהו שדרוש להישרדות שלכם, הוא יגיע מיד. אם אתם רוצים עור נקי יותר, היא לא תגיב.

האם אתם מבינים למה אני מתכוון? היא השולטת בכריית הרשומות האקאשיות. דרך אגב, הרשומות האקאשיות מאוד מוכנות שיעשו בהן שימוש שכזה...

 

הרווחתם את הדברים שחוויתם בחייכם, יקרים, והם מאוד נגישים וזמינים עבורכם. הם שוכנים במרק הקוונטי של מידע מתקופות החיים, שמוכן שיעשו בו שימוש.

אם יש לכם מחלה בגופכם עכשיו, ואולי אתם רוצים לכרות את הרשומות האקאשיות בדרך שתברא ריפוי, אתם יכולים לעשות זאת.

כמו כל הדברים הלא ליניארים, דרושים תודעה בוגרת חדשה ותרגול על מנת שהדבר יעבוד. אולם הגוף מוכן ש'תלכו ותביאו' מבנה תאי מיחידת חיים קודמת, שאין בו מחלה. התרשים הזה שוכן בתוככם, מכיוון שהרווחתם אותו וחייתם אותו.

'החוכמה הפנימית המולדת' אחראית להפוגה ספונטנית! למדע אין כל מושג כיצד האדם עושה זאת. 'החוכמה הפנימית המולדת' יכולה לעזור לכם 'ללכת ולהביא' את הדברים שהרווחתם אותם ואשר נמצאים בתוך הרשומות האקאשיות שלכם, ולהניח אותם במבנה התאי שלכם.

היא עד כדי כך חכמה! דמיינו שאתם יכולים לסלק מחלה באופן מוחלט כל כך שלא יוותר סימן לכך שאי פעם הייתה שם? זה מתרחש כל הזמן. דמיינו שאתם יכולים להיפטר בן לילה מתלות בחומר כימי. העיקרון הוא בדיוק אותו עיקרון.

 

האם ישבתם אי פעם בפגישה ונאמר משהו או שהרגשתם דבר מה שגרם לכם לצמרמורת? תוכלו לומר שזו צמרמורת של אישור ומתן תוקף, שמגיעה מ'החוכמה הפנימית המולדת'! ל'החוכמה הפנימית המולדת' יש יכולת לאותת לכם שזו אמת. למוח אין יכולת שכזו. למעשה, תכופות המוח שלכם יפריע. המוח הוא שמכיל את קופסת האמונה שלכם. המוח הוא שמכיל את התפישה של מי שהנכם המבוססת על התנסות וזיכרון. הוא כלי ההישרדות התלת ממדי שלכם. אולם המוח אינו יכול לגלות את האמת. הוא יכול לתת לכם רק את מה שהוא תופש כאמת, בהתבסס על נימוקים לוגיים, מעובדים, מחושבים וסינפטיים, המבוססים רק על התנסות העבר.

 

המוח שלכם יכול להזהיר אתכם לא לגעת בתנור החם בגלל מה שקרה בפעם שעברה. אולם הוא אינו יכול לשלוח לכם צמרמורת של אישור ומתן תוקף מתוך מידע שאין בידו.

האינטלקט רוצה שתאמינו שהמוח שלכם נעלה. אולם, המוח הוא רק חלק אחד ממערכת הגוף ואינו חלק אינטואיטיבי במיוחד. 'החוכמה הפנימית המולדת' היא שיודעת את האמת. 'החוכמה הפנימית המולדת' מחוברת לחלקים הקוונטיים של הדנ"א שלכם, ולכן יודעת גם אודות הרוחניות שלכם ואת האמת אודות האל שבפנים.

 

השלב הבא

 

אחת מתכונות של בן האדם העתידי תהיה לבנות גשר בין התודעה האנושית שלכם לבין 'החוכמה הפנימית המולדת' שלכם. זהו אחד משלושת הדברים שבחלקים התאיים של תשע התכונות, החלק של האנרגיות האנושיות.

זה צריך להיות גשר של כלים חדשים, כך ששוב לא תזדקקו לבדיקת השריר.

למעשה, אתם יכולים להפוך לאינטואיטיביים רפואיים לגבי גופכם ובריאותכם. האין זה נשמע הגיוני?

לכן, כאשר נגיף או בקטריה יפלשו אל גופכם - פלישה עליה המוח שלכם אינו יכול להזהיר אתכם מפניה - אתם תדעו עליה בכל זאת!

גשר זה יחל להשלים את התפתחותו של האדם והוא השלב ההגיוני הבא בדרך לחיים ארוכים יותר. אני יודע שזה נשמע לכם הגיוני. עליכם לחוש בדברים האלה כאשר הם מתרחשים במקום לבצע בדיקות רפואיות אצל הרופא. זה בסדר גמור ללכת לרופא ולבצע בדיקות רפואיות, אולם עליהן לאשר את מה שאתם יודעים שמתרחש, ולא להיות הגילוי של מה שמתרחש.

 

המוח השני

 

'החוכמה הפנימית המולדת' עושה למענכם דברים רבים כל כך! חלקכם מתחילים לראות את התמונה הגדולה יותר ולהבין לאן אני מתקדם עם הדיון הזה.

הנה תפישה שלא עסקנו בה באמת בעבר. ניתן לה שם, אולם בבקשה, אל תבינו אותו שלא כהלכה.

יש לכם רק מילה אחת למרכז השליטה האינטליגנטי שלכם, והמילה היא 'מוח'. ולכן ניתן לכם תפישה ש'החוכמה הפנימית המולדת' היא 'המוח השני' שלכם. היא אינה מתפקדת כמו המוח הראשון כלל וכלל, אולם היא חכמה ואינטליגנטית ויודעת מה דרוש לכם. לפעמים היא יכולה אפילו לבצע תפקיד שהמוח הלוגי שלכם מבצע בדרך כלל.

 

הרשו לי להסביר לכם למה כוונתי.

הנה חידה, חידה רפואית: כאשר מתרחשת תאונה אשר בה נחתך לגמרי חוט השדרה שלכם, הדבר מותיר אתכם ללא הרגשה או תפקוד שרירים מהמותניים ומטה.

הסיבה היא שהאותות מהמוח אל השרירים שלכם שוב אינם מסוגלים להישלח. הנתיב עבור האותות האלה נגדע. אתם מבלים את שארית חייכם בכיסא גלגלים, אולי אפילו זקוקים להאכלה בידי אנשים אחרים.

אולם החידה היא שקיימים בכם כמה דברים שכן ממשיכים לתפקד בכל זאת. אחד מהם הוא לבכם. אחר הוא מערכת העיכול. רבים מהאיברים האלה ממשיכים לעבוד אף על פי שנאמר לכם שהאותות מהמוח, ממערכת העצבים המרכזית, מהאיבר ששולח את כל האותות שמפעילים את האיברים האלה - אינם מגיעים יותר. המוליך בו עוברים האותות הנשלחים, שנמצא בתוך עמוד השדרה, שבור.

אם כך מה גורם לאיברים האלה שמתחת לצוואר להמשיך ולעבוד?

 

תפקוד הלב שלכם תלוי באותות הנשלחים מהמוח. הוא זקוק לפעימות חשמליות הנשלחות מחלקים מסוימים של המוח, היוצרים קצב מסונכרן שמאפשר ללב לפעום. אולם עדיין המוח נותק והלב ממשיך בקצב פעימותיו. כיצד זה יכול להיות?

כעת אומר לכם: החוכמה הפנימית המולדת תופסת שליטה וממשיכה להעביר את האות. היא תמיד נמצאת שם, מכיוון שהמרכבה מקיפה את הגוף, ולא ממורכזת רק בחלק אחד כמו המוח שלכם. האיברים ימשיכו לתפקד, אולם הנתיב לשרירים איננו. אפילו תהליך ההתרבות וההולדה אפשריים עדיין! הלב ממשיך לפעום, מערכת העיכול ממשיכה לתפקד, והכול - ללא חיבור למוח.

 

'החוכמה הפנימית המולדת' חכמה! היא מוח שני.

מדע הרפואה תוהה תכופות בשל כך, והרגע נתתי לכם את התשובה. לכן, 'החוכמה הפנימית המולדת' היא האינטליגנציה של גופכם, והיא חכמה יותר מהמוח שלכם בכל הקשור לדברים התאיים.

 

כעת ברצוני לסכם את כל זאת.

מה אתם אמורים לעשות עם כל המידע הזה? ברצוני שתצרו קשר עם 'החוכמה הפנימית המולדת'. זהו חיבור הלב, יקרים. 'העצמי הגבוה', 'החוכמה הפנימית המולדת' והתודעה האנושית הן שלוש האנרגיות האנושיות שצריכות להתמזג - התודעה האנושית, 'העצמי הגבוה' ו'החוכמה הפנימית המולדת'.

 

כאשר הדנ"א יתחיל לעבוד ביעילות גבוהה יותר, יתחילו להיבנות גשרים בין האנרגיות האלו. אתם תתחילו להרגיש אותן כאשר תכירו באמת ותחושו בה. כאשר תתחילו לעשות שימוש ביכולת ההבחנה ותכירו בדברים כפי שהם, תפסיקו לחפש תשובות. תהיו עצמאיים הרבה יותר, והתשובות שלכם יהיו דומות לעתים קרובות לאלה של הסובבים אתכם שיש להם מנוע הבחנה דומה. כל הדברים האלה מגיעים מבפנים, במקום להגיע ממקור חיצוני.

 

רבים יאמרו לכם שאלו שטויות. הם יספרו לכם על האל ויבקשו שתאמינו להם. הם יאמרו לכם שנולדתם חוטאים, או שיש חברות שמנסות לשלוט בכם, או שבכל פינה מסתתרת קנוניה המכוונת נגדכם. הם מחוללים פחד, והתוצאה היא פחד אנושי, בלבול, הפרדה ואפילו מלחמה.

 

'החוכמה הפנימית המולדת'

 

מה לו יכולתם להתחיל להבין את האמת מתוך 'החוכמה הפנימית המולדת? הייתם מבינים שאתם פיסה של האל על הפלנטה הזו, ושאתם יכולים להבחין במה שמתרחש ובמה שאינו מתרחש סביבכם. האדם יהפוך לחכם יותר כאשר שני המוחות יתאחדו ותהיו מסוגלים אז לראות את מצב בריאותכם, לטפל בדברים לפני שהם יוצאים משליטה, ואפילו לחוש באמת של האל שבתוך המערכת היפהפייה של הרשומות האקאשיות שלכם.

 

לכל אחד ואחד מכם יש תזונה שונה המבוססת על מה שהולם עבורכם. אין דבר כזה 'תזונה אחת נאורה', חוץ מזו הניתנת לכם על ידי יכולת ההבחנה שלכם.

'החוכמה הפנימית המולדת היא חכמה. היא עובדת עם הרשומות האקאשיות שלכם ויודעת הכול על היבטי הנשמה שלכם. היא מחוברת ל'עצמי הגבוה' שלכם. היא יודעת איזו תזונה עובדת והולמת עבורכם בהתבסס על יחידות החיים הקודמות שלכם. המידע קיים ברשומות האקאשיות שלכם, ו'החוכמה הפנימית המולדת' שלכם נמצאת איתן בקשר.

 

כאשר אתם מתחילים לבנות גשר אל 'החוכמה הפנימית המולדת', הכול מתחיל להשתנות. לא תצטרכו לשאול שוב את השאלות שאתם שואלים במפגשים האלה - והן תמיד זהות...

לא תצטרכו לשאול אותי כיצד תוכלו לכרות את הרשומות האקאשיות שלכם, לא תצטרכו לספר לי שאתם רוצים ללכת ל'שם', רוצים לדעת דבר אחד, רוצים לדעת דבר אחר, או כיצד תוכלו לברוא דבר זה או אחר בחייכם..

 

יקרים, יגיע יום שבו לא תצטרכו לשאול יותר את השאלות האלו, ממש כפי שאינכם שואלים אדם ברחוב כיצד ללכת [ קריון צוחק..] יום אחד, בכל הקשור לדברים אזוטריים, לא תרגישו שאתם בחשכה או שישנן פיסות חסרות.

כאשר 'החוכמה הפנימית המולדת' תתחיל להיות נוכחת בתודעתכם, המושגים יתחילו להתמזג והפיסות החסרות יתחילו להתמלא. אתם תהיו חכמים הרבה יותר לגבי מי שהנכם, ואחד הדברים שיתחילו להתרחש הוא שאתם תדעו שאינכם מכאן! אתם תחושו בכך!

אתם מהשמש המרכזית הגדולה. אתם מהמקום בו אני נמצא, ואתם תדעו שאתם נצחיים! אתם תדעו שהיו לכם יותר מתקופת חיים אחת, וזה יהיה משהו שתדעו ממש כפי ש'החוכמה הפנימית המולדת' שלכם יודעת זאת, ולא כדבר מה שאתם מנתחים באופן אינטלקטואלי בעזרת המחשב שבראשכם...

 

זהו חיבור הלב, יקרים. 'החוכמה הפנימית המולדת' היא זו היוצרת רגש.

הרשו לי לומר לכם, יקרים, ש'החוכמה הפנימית המולדת' מסייעת לכם להתאהב. 'החוכמה הפנימית המולדת' מעניקה לכם אנרגיות שאינכם יכולים להסבירן. 'החוכמה הפנימית המולדת' הופכת אתכם למעט 'משוגעים' - איש אינו יכול להסביר את הרגשת היותכם 'מאוהבים', אולם 'החוכמה הפנימית המולדת' יודעת הכול על כך.

'החוכמה הפנימית המולדת' יכולה לשנות כל תא בגופכם, והיא תעביר לכם מידע אמיתי על מנת לסייע לכם באופן אישי.

הדבר ייצור יכולת הבחנה רבה יותר ובן אדם חכם. כלום לא ישתווה לכך, והדבר החשוב ביותר הוא ש'אמת היא אמת', ועוד אנשים יתחילו לראות את מה שאתם רואים.

האם אתם יכולים לראות כיצד 'החוכמה הפנימית המולדת' תשרת את האנושות וכיצד היא מחוברת ל'עצמי הגבוה' שלכם ויודעת אודות האל?

 

זה היה הסיפור שלנו להיום - על משהו ששוכן בתוככם, מדהים ומוכן לעבוד עבורכם. אולי לא ידעתם מה היקפו או מהי מהותו? אולי לא ידעתם כיצד הוא פועל או עד כמה הוא חשוב? עכשיו אתם יודעים מעט יותר.

לבסוף, החלק היפהפה: זו אינה ישות שנמצאת בתוככם, יקרים. זה מי שהנכם - גשר מהגוף הגשמי אל ה'עצמי הגבוה', החלק החכם של התאים שלכם.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020