Light Connections
 
  

התולדה של ההתפרקות - יולי 2018

מסר באמצעות רבקה דוסון

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

ברכות לכם. חשוב לזכור שזהו 'הרגע' שלכם.

 

הרגע שלכם לכל דבר.

הרגע שלכם להכל.

הרגע שלכם לרצון.

הרגע שלכם לתשוקה.

הרגע שלכם לבריאה.

הרגע שלכם למשיכה.

הרגע שלכם לטבילה.

הרגע שלכם לחוויה.

 

זה הזמן עבורכם, וכאשר אתם נכנסים לחודש יולי, חשוב שתדעו שאין יותר מגבלות. אין יותר גמר, אין יותר שאלה היכן עליכם להשקיע את עצמכם, אין יותר שאלה באיזה דברים מן העבר עליכם לטפל, אין יותר 'גמר'. ישנו רק ניצוץ של חדשנות, ישנה רק התחלה.

 

רבים מכם יושבים במרחב שבו ישנה מסביבכם התפרקות. ישנם חלקים של עצמכם; ההיסטוריה שלכם, העבר שלכם, החוויה שלכם, הבעיות שלכם, הטראומות שלכם, מה שאתם מאמינים שהוא חלק מכם שיושב שם מעבר לכם, מושהה במצב של שברים...

אתם נמצאים במרחב שבו התרחשה ההתנפצות של הכלי ואתם יכולים לראות את השברים מושהים במרחב שמסביבכם.

זה מאוד אופייני לדעת האנושית לראות התנפצות כזו ולשאול את עצמכם מה ביכולתכם לעשות על מנת להחזיר הכל יחד בחזרה, מה ביכולתכם לעשות על מנת לרפא זאת, מה ביכולתכם לעשות על מנת לתקן זאת?

זה אינו מה שציפיתם לו. אתם ציפיתם לשלמות. ציפיתם שאם תעשו את כל העבודה, אם תתבוננו בהיסטוריה שלכם, אם תתמודדו עם הכאב שלכם, אם יהיה לכם אומץ להתמודד עם הטראומה שלכם ועם האמת של מי שהנכם, הרי שהכל יחזור חזרה ויהפוך לאחד...

ועדיין אנחנו אומרים לכם, מבורכים, שכאשר אתם נמצאים בשלמות, זהו כזה כוח של בריאה שמנפצת את הציפוי של כל מה שאתם מאמינים בו שהנכם.

 

וכך, כאן בחודש יולי התרחשה התנפצות, וזו מחשבה אנושית המבקשת לתקן, זוהי מחשבה אנושית המבקשת להחזיר הכל לתחושה של הצורה - מכיוון שזה הזמן שבו אתם מושהים במרחב, הזמן עצר, ואתם רואים שם רק את השברים של מי שנהגתם להיות.

זה יהיה חכם עבורכם להסתכל בסקרנות בשברים האלה של עצמכם, ללא הנטייה לעשות משהו איתם, ללא הנטייה למשוך אותם בחזרה קרוב יותר אליכם כך שתוכלו לתקן הכל ולהיות שלמים.

שלמות היא התנפצות הכלי, היא התנפצותו של הציפוי של הזהות שלכם, כך שהשברים האלה יוכלו להתרחק ולהיסחף אל תוך היקום, והאור - המהות של מי שהנכם באמת - יוכל להיראות סוף סוף, סוף סוף להיות מורגש, יכולה סוף סוף להתחיל להשפיע על הכלל הקולקטיבי.

 

אנחנו אומרים לכם שבמהלך חודש יולי רבים מכם ירגישו התנפצות. אולם דעו שההתנפצות נעשית וזה המרחב שבו הזמן פוסק ואתם מושהים במרחב ויכולים ממש לראות את כל השברים האלה, את כל ההיבטים של היהלום שהייתם בשלב כלשהו, אולם אתם כבר אינכם אותם היבטים יותר.

 

החידוש הזה יכול להיות מפחיד, מכיוון שזה ירגיש כאילו אין לכם שום התייחסות.

אינכם יודעים לאן ללכת עכשיו, אינכם יכולים לנוע בזמן שאתם מושהים במרחב. כל מה שאתם יכולים לעשות הוא לראות את ההתנפצות הנסחפת המרחפת סביבכם.

אולם אנחנו אומרים לכם, מבורכים, שאם תהיו מסוגלים ברגעים האלה גם להרגיש את החופש של חוסר הכיוון, את החופש של שום התייחסות, את החופש של חוסר הזהות - הרי שגיליתם את סוד הבריאה.

זהו מקום מפואר שבו שום דבר עדיין לא הוגדר.

 

האנושות נמצאת בחודש יולי במרחב שבו התרחשה ההתנפצות, הזמן נעצר, ושום דבר עדיין לא הוגדר.

זה כה קסום עבורכם להיות בזמן זה, מכיוון שהמשמעות היא בעצם שאין כל מגבלה עכשיו, אין כל הגבלה. אולם אם אתם מחפשים אחר תנועה ואתם מחפשים אחר תאוצה, יהיה לכם קשה לחוות זאת.

 

הקסם בחודש זה הוא בידיעה שאתם לחלוטין בלתי ניתנים להגדרה, ושלאחר ההתנפצות הזאת אין עוד הגבלה עבורכם. אין הגבלה על מה שיכול להתרחש.

זה כמעט ניתוק מוחלט מהמקום שבו הייתם.

 

זה אינו אומר שלא תהיה תנועה.

בשבוע האחרון של יולי על הפלנטה הזו הדברים באמת יתחילו לנוע שוב בהאצה שאולי אינכם רגיל אליה.

ולכן כאשר זה יקרה, וכאשר יהיה שינוי, וכאשר יהיה שטף וכאשר זה יהיה בלתי צפוי חשוב לכם לאמץ את הבלתי צפוי ולראות זאת כמשהו שהיה בלתי אפשרי לפני כן.

ראו זאת כמשהו שתמיד היה זמין אולם מוגבל בניסיון האנושי.

 

אנחנו אומרים לכם להיות דוממים בשבועות הבאים.

חפשו בפליאה אחר השברים של עצמכם שאתם רואים מפוזרים סביבכם. התרגלו להרגיש כיצד זה מרגיש להיות מושהים במרחב. התרגלו להרגיש כיצד זה מרגיש לא לדעת, מכיוון שכאשר הזמן יתחיל שוב, התנועה תהיה מדהימה.

עכשיו זה נע לתוך חוויה שבה אתם יכולים להבין יצירה ללא תהליך. אולם על מנת להבין את הבריאה ללא תהליך, עליכם לעבור תקופה של זמן שבו זה מושהה עבורכם.

 

כך שאל תרגישו את התסכול שלכם, אל תרגישו את הכעס שלכם.

זה אינו קיפאון, זו אינה הגבלה. זה מה שקורה כאשר הזמן מושהה, והזמן תמיד מושהה כאשר מתרחשת קפיצה בתפישה. הזמן תמיד מושהה כאשר אתם עוברים מציר זמן אחד למשנהו, מתוך קבוצה אחת של מאפיינים לקבוצה אחרת, מתוך קבוצה אחת של תנאים לתנאים אחרים.

זהו המרחב שבין המרחבים, חברים מבורכים. זוהי ההשהיה הקסומה, הרגע הקסום שבו כל מה שעליכם לעשות הוא להתבונן, כאשר כל מה שעליכם לעשות הוא להרגיש ולנשוף, ולהרגיש את חוסר המשקל של האור שלכם.

הרגישו את החופש של המרחב הזה לפני שכל זה ישתנה פתאום שוב. ואז תהיה מהירות ואז תהיה יצירה ואז תהיה האצה ואז ... יש עוד כל כך הרבה יותר...

 

קח את הזמן לנשום. בכל מקרה אין כל זמן במרחב הזה.

אלה שירצו לדחוף בשבועות הקרובים ימצאו את עצמם במצב מעניין:

תארו לעצמכם להיות מושהים במרחב ומנסים לנוע. זה מאוד קשה מכיוון שאין שום נקודת התייחסות עבורכם, אין מדידה, אין שום דרך שאתם יכולים אפילו לוודא שאתם נעים.

הדברים היחידים בתנועה שאתם יכולים לצפות בהם בזמן זה, הם השברים של מי שהייתם פעם, בשעה שהם מרחפים סביבכם ובהדרגה נסחפים ונעים לתוך היקום.

 

מבורכים, אלה הזמנים המקודשים ביותר מבין זמנים מקודשים. זהו המרחב המקודש ביותר מבין מרחבים מקודשים.

זהו המרחב שבין המציאויות, זוהי הנשימה שבין הנשימות. אנחנו אומרים לכם להוקיר כל רגע של זה, מכיוון שזה ייעלם עוד לפני שתדעו זאת.

 

שהשלווה תהא עימכם, מבורכים, מי יתן ותגלו את השמחה בגילוי שלכם עצמכם.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020