Light Connections
 
 

 

מעבר למדע... - יוני 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אתם אומרים שהרוחניות פוגשת את המדע, שהמדע פוגש את הרוחניות..

ברצוני להגיש לכם את שאר הסיפור, הסבר שיתכן וחיכיתם לו במשך 29 שנים, וזה כולל גם מדע, מפיו של מתקשר (לי קרול, ת.ג.).

שני התחומים האלה מתחילים ללחוץ ידיים באופן שלא ציפיתם לו. זה יוצר עקביות של תודעה, אמונה, הבנה של משהו שלרבים אין כל מושג לגביו.

בעוד רגע אציג שאלה מרמה גבוהה יותר למדענים שנוכחים כאן על הבמה.

אני מבקש משותפי (לי קרול, ת.ג.) להאט, מכיוון שברצוני שהדברים יהיו מדויקים.

 

לפני 29 שנים, כאשר שותפי החל לתקשר אותי, את קריון - תודעה ושדה המייצגים אולי את הקול מצידו השני של המעטה/צעיף, המחובר למקור גבוה יותר, למקור הבורא היצירתי - הכרזתי בפניו שאני הוא המאסטר המגנטי - משהו שהוא וכל אלה מסביבו לא הבינו, וזה היה אפילו משעשע עבורו ועבור רבים אחרים. הוא צחק, לא הבין, אולם קיבל זאת..

 

גרג בריידן המדען הצביע על הוכחה מוחלטת, משהו הראוי לציון, שהתודעה האנושית מסוגלת לשנות את הפיסיקה. המציאות היא מטאפיסית עתה, זו היתה בזמנו ההשערה של כל אלה שכינו את עצמם 'המדע המעודן של העידן החדש', ואילו עתה מוכיחים זאת לוויינים הפועלים באמצעות הממשלה.

הכוח המניע שעמד מאחורי השינוי הזה במדידות של מיקרוטסלה, המתייחסות לחוזקו של השדה המגנטי (יחידות מידה למדידת שדה מגנטי, ת.ג.) היתה החמלה באירוע של 9 בספטמבר (נפילת מגדלי התאומים בניו יורק, ת.ג.) - כך שקיים מיתאם מוחלט בין הפיסיקה של כדור הארץ - המגנטיות - והתודעה והחמלה. הם מחוברים.

האם זה הגיוני בעיניכם שיתכן ו'הרשת המגנטית' וגאיה עשויות להיות למעשה שותפות של האנושות?,

האם זה הגיוני שבאמצעות הלב ניתן לגעת ב'שדה' עצמו?

עבור אלה שמטילים ספק בתקשור או בכל דבר אחר הקשור לכך - הרי שמדדו זאת באמצעות לוויינים, יקרים, ותיכף יגיעו גם עובדות נוספות.

 

המסר הראשון שהעברתי באמצעות שותפי - שהוקלט וגם מצוי בספר שיצא בשנת 1993 - היה לגבי סיבת הימצאותי כאן: לבצע התאמה בשדה המגנטי.

במסר הזה סיפרתי לכם שהמגנטיות של כדור הארץ, שנמדדת בעזרת מצפן - לא החוזק שלה, אלא ההיערכות - תשתנה תוך 10 שנים, הרבה יותר מכל השינוי שהתרחש במשך 100 שנים לפני כן.

ואלה ששמו לב הבחינו שזה אכן קרה, זה השתנה!

במהלך השנים האלו, היו יונקים (ליוויתנים) שהיו מגיעים ללא הרף לחופים - דבר שמעולם לא עשו לפני כן - הם מנווטים בעזרת מצפן פנימי שלהם, הם משתמשים במגנטיט שבמוחם שהוא מעין ג'י.פי.אס, וכאשר הרשת החלה להשתנות והמצפנים הראו שזה משתנה - אפילו הליוויתנים לא ידעו שזה קורה..

גם המספרים במסלולי ההמראה בנמלי התעופה מכוונים על פי מצפן - ורוב נמלי התעופה נאלצו לצבוע מחדש את המסלולים והמספרים במהלך 29 השנים האחרונות.

ההיערכות מחדש של ה'רשת המגנטית' - ושוב, אין מדובר בחוזק אלא בהיערכות מחדש של הצפון ומיקומו החדש - שינתה למעשה את הזווית של הטורואיד.

 

הרגע חלקתי עמכם סוד: אתם התקדמתם לעבר נקיפת הצירים של יום השיוויון (שנת 2012, ת.ג.), דבר זה היה ניכר ב'שדה' כאשר הגעתי עוד בשנות ה 80 של המאה הקודמת, אתם התקדמתם לעבר זה, ברית המועצות התפרקה ופרקה מנשקה כל כך הרבה מהדברים שהיו שם לפני כן, הייתם אמורים לעבור את הסמן ממש כפי שחזו הקדמונים, היתה התרגשות כה רבה ב'שדה', כך שהיה צורך לבצע היערכות מחדש את 'הרשת המגנטית' מכיוון שעמדתם להישאר על הפלנטה.

ההיערכות הזו מחדש גרמה למיתאם ביניכם ובין הצורה של הטורואיד, וה'שדה' החל להיות הרבה יותר יחסי ובקנה אחד עם מה שאתם עומדים לעשות עם החמלה!

זו הסיבה שהגעתי..

 

יהיו אלה שיבינו את דברי, יהיו אלה שלא יבינו.

איני יודע אם אותם אלה שמדדו את הדברים חשבו מעודם על ההיערכות של הטורואיד. היכן הוא היה בשנת 1989 והיכן הוא היה בשנת 2001.. ובין אם ההיערכות של הטורואיד תשפיע בכלל על 'הנישואין בשדה' בין התודעה והפיסיקה.

ההשפעה היא הדדית:

היערכותו של 'השדה' מאפשרת חמלה גדולה יותר.

 

עתה אתם יודעים מדוע אני הוא 'מאסטר המגנטיות'.

אלו אפשרויות אתם רואים בעצם קיומי, בעצם המסרים שלי, ומהו אמיתי בכלל ב'עסקי התקשור' האלה?

המסר הוא שכל מה שברצונכם לומר אודות האל, הרוח, המקור, זו תשומת לב, מכיוון שזה קיים בתוך כל בן אדם וחפץ לתאם הכל על פני הפלנטה הזו, עד שתמצאו זאת ותדעו שזה נמצא שם..

ההיערכות מחדש נועדה על מנת שתוכלו לראות זאת, לעבוד על כך, ולהגיע מהר יותר ב'מסע הגיבור' למקום הזה המכונה 'שלום על פני האדמה', מכפי שיכולתם בעבר.

ההיערכות הזו היא חדשה, היא לא התקיימה בשום תרבות אחרת..

 

הבה נמשיך בסיפור..

המדענים - עד כמה שהם יהיו מצוינים וחכמים - יכולים להוביל אתכם רק עד נקודה מסוימת, הם יכולים להסביר ולהראות ש'השדה' אמיתי וקיים בעזרת מפות וגרפים. בעקבות ההיערכות מחדש של הטורואיד, 'השדה' אפילו חזק יותר היום מאשר אי פעם בעבר.

המדענים ידברו אודות העקביות, על החוזק שלה, על אפיונו המשוער של 'השדה', היעדר הזמן והנצחיות שלו, למרות שהוא אופף אתכם מסביב בעודכם מצויים בזמן לינארי. הם לא יודעים להסביר כיצד זה אפשרי..

ואשאל אתכם - האם אתם מאמינים שהאל נמצא מסביבכם? האם אתם מאמינים שקיים כוח רב מימדי שקיים בתוככם, ואתם מכנים אותו, אל, רוח?

התשובה חיובית. אלמלא כן, לא הייתם נמצאים כאן בקהל או קוראים עכשיו את הדברים.

ולכן, ההסבר אודות 'השדה' מתחיל להישמע כמו ההסבר על הרוח - האין זאת?

 

המדענים מדברים על ה'ריק', רוצים לשים אתכם שם באמצעות מדיטציה כך שתוכלו לפחות להבין שקיים מקום אליו אתם יכולים ללכת, ואנחנו אוהבים זאת - אולם הם יכולים לקחת אתכם רק עד מקום מסוים..

ואם תבחרו ותאמינו בכך, ביכולתי לקחת אתכם הלאה, להמשך הדרך..

זה לא יצליח אם אתם מתופפים בבהונות רגליכם ומשתוקקים ללכת כבר לארוחת ערב [ קריון צוחק..] אולם אנא חכו עמי עוד כמה דקות, בהן אנסה להסביר לכם מה למעשה קיים ב'ריק' הזה..

 

רבים מהנוכחים מאמינים בחוויה של לידה/גלגול מחדש..

יקרים, אתם לעולם אינכם מתים, נשמתכם היא נצחית, היא מגיעה מכיוון שהגוף פשוט מתבלה..

מי שהנכם, שמכם, שוכן בהרבה גופים במהלך מאות בשנים.

זוהי אינה אמונה של העידן החדש! במערכות האמונה האינטואיטיביות ביותר שהתקיימו לפני אלפי שנים על הפלנטה, עוד לפני הנביאים שלכם, כמו ההינדו, הבודהיזם, היה מרכיב מרכזי - הנשמה חוזרת!

זה היה הגיוני מבחינה אינטואיטיבית, רוחנית, והגיון בריא, עד שזה השתנה ונשטף במשך הזמן ויש לכם כיום את מה שיש לכם.. ומתקיימת התעוררות, יקרים, של הפוטנציאל הזה.

רוב הנוכחים ואלה שיקראו זאת מאוחר יותר מבינים שהייתם כאן כבר בעבר.

 

לא הייתם תמיד בני אותו מגדר. ישנה מערכת של שינויי מגדר, כדי שכולכם תוכלו ליטול חלק בחמלתו של האחר, עם הרשומות האקאשיות שלכם. כך שכאשר תפגשו ותתאהבו - ביחידת החיים הזו או ביחידות חיים אחרות - תוכלו להתייחס לאחר ברמה מסוימת.

אתם לומדים על הגבריות שבנשיות, הנשיות שבגבריות - ואכן, כל אדם הנוכח בחדר הזה, ואלה שיקראו זאת מאוחר יותר - עבר את חווית הלידה כאשה.

ורגע הלידה, שעולה על כל רגע אחר שיש לבן האדם, הוא רגע מלא באהבה וחמלה. כאשר האם מביטה לראשונה בעיניו של התינוק שזה עתה הגיח מרחמה, אותה הנשמה המתעוררת ונושמת את נשימתה הראשונה כאן - לו היה ניתן למדוד זאת, הייתם רואים שהכל נדלק! מאיר! לו יכולתם למדוד את 'השדה' של הנוכחים בחדר הלידה הייתם רואים זאת! המיילדים והמיילדות מעולם לא יכולים להתגבר על ההתרגשות החוזרת שוב ושוב, ואינם יכולים להתרגל לכך - מכיוון שהאהבה והחמלה בסדרי הגודל האלה הן כה מידבקות!!

ומה יכולה לומר האם המביטה בעיני ילדה? '..ברוך בואך לכדור הארץ? אהיה איתך כל ימי חייך, אגן ואשמור עליך, אוהב אותך, אעשה כמיטב יכולתי על מנת לשמור אותך כאן..' זה אינו ניתן למדידה! לו היה לכם 'סרגל מדידה לאהבה' - הוא היה נשבר..

 

אם תוכלו ליטול בזה חלק, רק לרגע - בין אם אתם גבר או אשה - כולכם חוויתם זאת, תינוק מגיח מתוככם, פוקח את עיניו, והנה הוא..

עכשיו ברצוני שתכפילו ותשלשו ותרבעו את ההרגשה הזו, תמדדו זאת על פי סולם ריכטר - ואז אולי תדעו רק פיסה מן האהבה שקיימת ב'ריק' הזה..והאהבה הזו מגיעה ממקור שחלק אפילו אינם מאמינים בקיומו - הכוח הבורא המרכזי שהניח אתכם כאן, לא במקרה.. הוא מכיר אתכם, את שמותיכם, אוהב אתכם באהבה ללא תנאי, וידע על התפארת שלכם.

הוא מביט בעיניכם, מחכה שתפקחו אותן, כדי לומר '..אני מכיר אותך, אדאג לך, איני רוצה שתהיה חולה, אוחז בידך עד נשימתך האחרונה, אוהב אותך כל כך הרבה עד שתהיה בטוח במהלך כל ימי חייך..'

 

מדענים אינם יכולים להגיע למקומות כאלה, עם כל המפות והגרפים שלהם.

האהבה הזו קיימת! אם אתם יכולים לאהוב ילד ברמה כזו, הרי מהי לדעתכם רמת אהבתו של האל אליכם?

 

באנרגיה החדשה הזו, מתרחש דבר מה.

התגלית המדהימה שעליכם לגלותה אודות האהבה הזו, שיד מושטת לעברכם ומחכה שתאחזו בה, בהחלטה ובחירה חופשית - התגלית הזו חזקה יותר ועקבית יותר באנרגיה החדשה הזו בעקבות ההיערכות מחדש של 'הרשת המגנטית', הזווית של הטורואיד, מאשר אי פעם בעבר.

והקריאה גדולה יותר מאשר אי פעם בעבר. ולכן רבים יותר מתעניינים כיום בפגישות מסוג זה. מאשר לפני 30 שנה.

אנשים הגיעו לשמוע על מדע, ושמעו אודות אהבה...ויתכן שגילו שיתכן והאהבה היא בעצם סוג של משלים למדע.

 

האם ראיתם מעודכם שמש המציצה מענפי עץ צעיר, לזמן קצר, ולאחר שנים אתם מגלים שהעץ בעצם הסתובב לעבר האור?

בעקבות ההיערכות מחדש הזו, המחקרים האלה, המיתאם בין המגנטיות לתודעה ולפיסיקה - אתם מתחילים להסתובב לעבר האור. אתם מתחילים לראות את האור, לרצות בו, לדעת יותר אודותיו.

אינכם יכולים להגדיר חוסר לינאריות באמצעות הגדרות של ההגיון הבריא של מוח לינארי. ולכן אני מבקש מכם שאל תנסו לפענח זאת. פשוט אפשרו לזה להיות.

אתם יכולים לפענח את המפות והגרפים שראיתם כאן, אולם מתחו קו כאשר תגיעו לאהבה המדהימה של האל עבורכם ברגע זה.

שמותיכם ידועים, אינכם נמצאים כאן בטעות, במקרה, אל תנסו לפענח זאת. אל תשאלו כמה, היכן, מתי, מה עליכם לעשות, לאיזה כיוון עליכם לפנות על מנת שהדברים יקרו, כמה מדרגות עליכם לטפס..

 

האם אתם אומרים לילדכם הנולד שתדאגו לו ולצרכיו אולם שיהיה עליו לעשות כמה דברים כתנאי עבור זה? שאתם מוכנים לאהוב אותו באופן מלא, אבל..?

גם האל לא אומר לכם זאת כאשר אתם נולדים מפוארים על פני הפלנטה, הרוח אינה אומרת זאת לכם, גם לא המקור המרכזי..

הדברים אינם פועלים כך.

 

לפני שאסיים, ברצוני שכל אחד מכם יבין את הנכונות והמציאות של המסר הזה. ראיתם רק את קצה הקרחון בכל המפות, גרפים, הוכחות, שאמרו שאתם יכולים לשנות את עצמכם באופן ביולוגי באמצעות תודעתכם שלכם!!

ויש לכם עזרה!!

אם באמת קיימת בתוככם אותה פיסה של האל, הרי שהיא יוצרת קשר ותקשורת עם ההורה באמצעות 'השדה', המחכה שתפקחו את עיניכם כדי שיוכל לומר לכם שהוא עומד לדאוג לכם כל ימי חייכם, עתה, וביחידת החיים הבאים. וישנה הזמנה לאחוז בידו, לנסות ולראות כיצד מתרחשים הדברים.

 

אולם זה נעשה על ידי בחירה חופשית בלבד! האם תבינו את דברי? או שלא תבינו אותם?

אותו מספר של מלאכים יעזבו את החדר הזה, חלקם עם ספקות, חלקם נרפאו.. אני יודע מי נוכח כאן, ומי יצא שונה מכפי שהגיע.

 

יום אחד תהיה מילה מיוחדת שתאחד את המדע והרוחניות, מכיוון שהבורא יצר אתכם ואת הפלנטה כפי שהנכם, הוא יודע מי הנכם.

אם תסתובבו, אפילו מעט מאוד, לעבר האהבה והחמלה שנמצאות שם, תגלו שזה כה מידבק, ומאפשר לכם להימתח ולאחוז ביד המושטת לעברכם, כך שלעולם לא תשכחו זאת, לעולם לא תהיו אותו הדבר..

 

זו הסיבה שהגעתי, יתכן שזו גם הסיבה שאתם הגעתם,

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020