Light Connections
 
 

 

תחזיות - יוני 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

קולו של שותפי נשאר אותו הקול, למרות שהוא עבר סף מסויים, אולם אלה שיכולים להרגיש זאת יודעים שהאנרגיה שונה לגמרי!

הסף הזה פותח דלת ל'שדה' בו אין מרחב וזמן, מקום, פשוט יש את אשר יש.. שם אני, קריון, נמצא..

ישנם אלה האומרים ש'השדה' הוא צידו השני של המעטה/צעיף, ישנם אלה האומרים ש'השדה' הוא מקום פלאי מלא קסם, שם הנשמה יכולה להירגע מעט לפני שתשוב בחזרה, וחלק אומרים שזהו האל.

כל התיאורים האלה נכונים, מכיוון שלכל אחד מכם יש מקום כזה 'במסעו של הגיבור'.

בדלת שנפתחה, באמצעות כוונה ומפגש של האנרגיה ששוכנת בחדר הזה, העקביות שניתנת למדידה, של המחשבה והלב, מתחילה להתמזג במקום הבטוח הזה, רק לזמן מה..

 

חלק מכם בנו קופסה מסביב לאמונותיכם ומחכים כבר למידע אודות המדע. אני יודע מי הנכם, ואספר לכם שישנה עבורכם אהבה כמו שיש עבור שאר בני האדם על הפלנטה, וישנן סביבכם ישויות מלאכיות יפהפיות, אנרגיות של נשמות, כפי שיש מסביבם של כל השאר, מכיוון שבידכם קיימת הבחירה החופשית לבחון את הדברים האלה בכל דרך שתרצו.

חלק מכם יאמרו שהם אינם רוצים להיכנס עמוק לתוך האזוטריות - ובכן, אינכם חייבים לעשות זאת, אולם אם הדברים שאומר בהמשך יצלצלו באוזניכם כדברים אמיתיים, האם תסכימו לפתוח את הקופסה לרגע קט, להקשיב, לבחון, ולשקול בהגיון רב ככל שתרצו?

 

לפני מספר ימים היתה לחיצת יד בין נשיא ארה"ב ומנהיג צפון קוריאה, לחיצת יד שאיש לא ציפה לה, שהיתה מעבר לכל הסיכויים שדבר זה יתרחש.

 

אתם תתחילו להבין את המנגנון של תחזיות.

שותפי (לי קרול, ת.ג.) מעיד על עצמו שהוא מתקשר, הוא למד להזיז עצמו הצידה, להיכנס בטוהר ל'שדה' כך שיוכל לראות אותי ולספר לכם מה נמצא שם..

תחזיות אינן קסם. הן אינן ניבוי עתידות. לא ניתן לעשות זאת מכיוון שלטבע האנושי יש בחירה חופשית.

 

בחודש מרץ שנת 2012 העברתי בדאלאס, טקסס, תקשורים שהם מתועדים, ושם הזכרתי שני דברים שהיה נדמה שהם תחזיות, אולם הם לא היו תחזיות, אלא רק פוטנציאלים שהתבססו על מה שכבר היה קיים ב'שדה'.

 

סיפרתי שעתיד להיות בקרוב אפיפיור חדש, שהוא יהיה 'קלף משוגע', שזה יקרה באופן בלתי צפוי. ואכן זה התרחש 13 חודשים לאחר מכן, באופן פתאומי, והאפיפיור שהיה לפניו אפילו לא מת.

זה היה משהו שכבר היה בתהליך ב'שדה', עם פוטנציאל להתרחשות, זו לא היתה תחזית..

 

וגם סיפרתי שישנו סיכוי של 50% שהיורש, הבן, המנהיג החדש של צפון קוריאה, לא ילך בעקבות צעדיו של אביו. התחלתי לפרט את ההגיון ואת הבעיות עם היועצים שלו ועם משפחתו, וסיפרתי שזה יקח זמן רב, אם זה יתרחש בכלל. וכל זה עלול לצוץ בעקבות לחיצת הידיים ההיא..

אמרתי שהוא יבקש מאלה עם מכונות היריה באזור המפורז להפסיק את הפעילות שלהם מכיוון שהוא יאחד את שתי הקוריאות, ללא נשק גרעיני, שזה יהיה תחילתו של שפע עבור עמו, וזה יביא לו את כל מה שהוא תמיד רצה - שפע במקום עוני.

ביקשתי שתתבוננו בזאת אולם שלא תהיו להוטים מדי..

דיברתי על כך שוב בשנת 2013, ובחודש אוגוסט שנת 2017, פרטתי צעד אחר צעד את הצעתי עבורו, שעקבה אחר הפוטנציאלים שהיו שם מאז שנת 2012 - ואלה היו הנקודות בלחיצת הידיים.

 

יקרים, כל מה שעשיתי היה להינעל לתוך 'שדה' והראיתי לכם את הפוטנציאלים שכבר היו שם.

במילים אחרות - הוא כבר חשב על כך! במילים אחרות - הוא כבר דיבר על כך עם אחרים מאחורי הקלעים, ללא כל קשר למה שיועציו אמרו לו עד הפסקת שליחת הטילים. הוא תמיד חשב שיתכן וישנה דרך אחרת..

וזה היה בתהליך מאז שאביו מת. ולכן זה כבר היה ב'שדה'. זה לא ניתן לו יקרים..

 

ועכשיו ברצוני להראות לכם את הדעה המוטה של הפוטנציאל המדהים הזה שכבר החל לקרות:

אפילו בדרום קוריאה אמרו שהם מכירים את טבעה של צפון קוריאה ושזה לא יקרה לעולם. מכיוון שבעבר ... בעבר... הם מעולם לא קיימו את מה שהבטיחו..

התחילו לקרוא את התגובה של העיתונות, איש לא כתב שכדאי להתבונן בהתחלה היפהפיה הזו כנגד כל הסיכויים. כולם היו ספקניים - אולי זה כן יקרה, אולי זה לא יקרה..

וזה ממשיך, ומראה לכם את הדעה המוטה העצומה והמפלצתית של הצד החשוך שרוצה למשוך חזרה כל דבר טוב, לעבר מה שכבר ידוע ומוכר..

ההבדל הוא בין אלה שתופשים, מפנימים ומקבלים את מה שהם אומרים, או בין אלה שאומרים לעצמם ש'במסע הגיבור' שלהם הם עומדים לראות משהו אחר, שקיים ב'שדה' כנגד כל הסיכויים, ושהחשכה יכולה לנהוג כאוות נפשה ככל שתרצה..

 

 

אספר לכם על שני דברים נוספים שנמצאים כרגע ב'שדה', פוטנציאלים:

חברת תרופות גדולה עתידה ליפול ולהתרסק, בעקבות התודעה של הציבור, תודעה שתתייחס בכבוד האחד לשני, שניצול נשים לא יהיה נסבל יותר, שהדברים יצוצו ויתגלו, בישופים וקרדינלים יתפטרו, תודעה שלא תאפשר לשום חברה לשמור אנשים שימשיכו להיות חולים או שתאפשר להם למות בעבור כסף.

התעשיה תהיה בצרות גדולות כאשר זה יגיע - לא כל חברות התרופות הן כאלו, אולם אלו שנוהגות כך - תיפולנה..

 

 

התבוננו באירן, היא אינה מבודדת כמו צפון קוריאה. היא מחוברת למערכת אמונות גדולה, לאנשים מסוימים עם מערכת אמונות גדולה, וקשורה לבעיה העיקרית במזרח התיכון.

זה עתיד להשתנות. זה כבר מצוי ב'שדה', כבר דנים בכך..

 

 

ואסיים בדברים הבאים:

ישנם דברים ב'שדה' שלכם עבורכם, שיצילו את חייכם, אלא אם כן תביטו לאחור ותאמרו שזה בלתי אפשרי, תתבוננו ותאמרו שזה עבור אחרים אולם לא עבורכם, תאמרו שזה לא קרה מעולם ולכן מדוע שזה יקרה עתה?

אל תאפשרו לעבר לחזות את עתידכם.

מה נמצא ב'שדה' עבורכם? מה אתם יכולים לראות ולדמיין?

שמעתם ממדענים שהחזון של בריאותכם נכנס פנימה ונראה על ידי המבנה התאי שלכם עצמכם. 'השדה' נמצא שם על מנת לדחוף זאת קדימה.

 

בהומאופתיה, תמצית שהיא קטנה מכדי להיות מוכרת על ידי שום חלק בגוף, נכנסת פנימה כאות וסימן לגוף, על מנת שהוא יוכל לתקן משהו בעצמו. והגוף מבחין באות הזה, ומתקן זאת.

והומאופתיה מאוד ידועה ונפוצה בכל רחבי הפלנטה, ואם כך - מדוע לא להשתמש בתודעה?

מה ההבדל בין שימוש בתמצית כאות וסימן לריפוי והארכת תוחלת החיים, ובין שימוש בתודעה שעושה אותו הדבר?

זה כבר שם, זה כבר הוכח, רק נדרש מעט שינוי במנגנון..

עם האנרגיה החדשה שנמצאת כאן, וכמות האהבה שמצביעה ומכוונת אליכם, אהבה גדולה מאשר אי פעם לפני כן, בעקבות פעולותיכם, נשמות עתיקות - זה בר ביצוע עבורכם!

 

מדוע הגעתם למפגש הזה? יתכן וקיימות מספר סוגיות שאתם כבר עובדים עליהן זמן רב - אני יודע מי נמצא כאן..

האם אתם יודעים שהן כבר מתוקנות עבורכם ב'שדה'? האם אתם יודעים שחלק מן המצבים שאתם נתונים בהם ושנדמה שאי אפשר לפתור אותם, הם ברי תיקון? זה יהיה אלגנטי אם תחכו, אם תצפו לכך, אם תראו זאת, אם תדרשו זאת, אם תבינו ותפנימו זאת.. זה נמצא שם עם שמכם!

 

אולם שום דבר מזה לא יקרה אם לא תתרוממו מעל תודעה ישנה ושחוקה הטוענת שזה בלתי אפשרי.

 

הקבוצה הזו נמצאת כאן על מנת לשמוע אודות המדע של התודעה, וכל דבר, מפה, או גרף רק תומכים בדברי אלה. הדברים אינם רק רוחניים. אתם עושים משהו עם התודעה שלכם כאשר אתם נוגעים ב'שדה' והולכים למקומות בהם לא הייתם לפני כן. ובין אם אתם אוהבים תקשור או שאינכם אוהבים זאת - זה עובד!!

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

 

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020