Light Connections
 
 
 

גן העדן האינטרגלקטי - מאי 2018

מסר באמצעות רבקה דוסון

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות לכם. אנחנו אתכם.

האם אתם יודעים היכן אתם נמצאים? האם אתם מבינים שאתם נמצאים בהרבה מקומות שהם מעבר למימד השלישי, ועדיין, זהו גופכם הפיסי המאפשר לכם לחוות זאת בזמן הזה? גופכם הוא שער הכניסה הבסיסי ליקום, לא במונחים של הפיסיות שלכם, אלא במונחים של מהותכם, השייכת בכל רגע, לכל מקום.

למעשה,

בעצם, התאספתם כאן בדרך בזו על מנת לפעול יחד כפתח, גופכם הפיסי עצמו הוא פתח, הידעתם זאת?

 

הפיסיות שלכם מעולם לא עוצבה ותוכננה כדי לבלום אתכם, ועדיין, התסכול שחוויתם הוא שאתם מוגבלים על ידי החוויה הפיסית שלכם.

מי שהנכם, מה שאתם יכולים לחוות, מהי זהותכם, כל זה הוכתב על ידי הפיסיות שלכם, ועדיין, החבר הטוב שלנו, שאתם מכירים כרופא (דר. טוד, ת.ג.) הבין מן ההתחלה שהפיסיות שלכם מעולם לא נועדה להגביל אתכם.

 

אכן, הצורה הפיסית בעיצובה ותכנונה המקורי - התוכנית המקורית שהיתה מאמץ של שיתוף פעולה אינטרגלקטי - עוצבה כך שהחוויה האנושית תהיה פתח לדברים נוספים. פתח לחוויה נוספת, פתח לזהויות נוספות, ופתח למימדים נוספים.

ואכן חשוב שתבינו שגופכם אינו מגביל אתכם, ועדיין כל דבר על הפלנטה עוצב על מנת לגרום לכם להביט מחוץ לעצמכם - כל המבנים, מערכות החינוך, מערכות בעלות ערך כספי, התפישה התלת מימדית שלכם לגבי הליניארית.

 

למעשה אנחנו נאתגר אתכם, אם אתם מאמינים שאתם יכולים אפילו לצאת למסע.

אנחנו עומדים לאתגר אתכם ברגע זה, לגבי תפישתכם אודות מהו מסע בעיניכם.

אולי אתם מאמינים שתצאו למסע שיוביל אתכם למקום כלשהו בו תוכלו לדעת ולהכיר את עצמכם, אולי המסע יוביל אתכם הביתה, אולי המסע יוביל אתכם לאנשים אחרים כמותכם.

אולי הוא יוביל אתכם לתחום גדול של הבנה וחוכמה.

ועדיין, אנו אומרים לכם שכל אלה היא הסחת דעת בלבד!!! הסחת דעת שעוצבה ותוכננה להרחיק אתכם מעצמכם.

 

אנחנו מציעים לכם היום את נקודת המבט הזו:

מי ייתן ומסע הגילוי שלכם יגיע לסיומו. מי ייתן ותבינו לבסוף, שהפיסיות שלכם היא הפתח לכל מה שאתם רואים, שכל חוכמת היקום מוכלת בתוככם, אינכם יכולים להיות מוגבלים. ומסע ההתעלות שלכם כבר אינו הכרחי עבורכם.

אכן אנחנו נמצאים כאן אתכם בזמן הזה, על מנת שתכירו בעצמכם, ולעזור לכם להבין, שכבר מספיק לגמרי מה שהנכם!

 

הסחת הדעת הגדולה שמסביבכם, מסיחה את תשומת לבכם הרחק מטבעכם, מטבעו של הדנ"א שלכם אשר עוצב ליצור בכל רגע, את כל מה שתודעתכם מבקשת להתנסות בו.

אנחנו מבקשים ברגע זה למוטט עבורכם את הרעיון שיש מקום כלשהו שעליכם ללכת אליו. אנחנו מבקשים לסייע לכם ברגע הזה, להבין שכבר הגעתם, ומה שהבנתם לגבי ההתעלות

הוא ביסודו של דבר עמות כך שיותר מכם יוכלו להיות כאן, שיותר מכם יוכלו לתבוע ולדרוש שהפלנטה הזו תהיה /גן עדן' אינטרגלקטי, כפי שנועדה ותוכננה להיות. בית למינים של בני אדם שהם הבוראים הסופיים והמהותיים של מציאות.

 

אנחנו מבקשים לחלוק אתכם לרגע את הגרסה של מציאות שמצאתם את עצמכם בה:

גרסה של מציאות כזו המבוססת לחלוטין על מחזוריות.

זו גרסה של מציאות בה שינוי הוא קשה מאד, ואתם מוצאים את עצמכם סובבים במעגלים, אל תוך דפוסים ומחוץ לדפוסים של היסטוריה, דפוסים של התנהגויות, דפוסים של טראומה, דפוסים של זיכרון.

ואתם סובבים וסובבים, ודבר זה משאיר אתכם באותה תכנית - וגורם לכולכם להיות חלק מהיסטוריה, אשר במקרים רבים אין לה כל קשר אליכם, מכיוון שאתם המבורכים, שעוצבתם כדי ליצור, ולא על מנת לחזור על הדברים.

 

הבה נאפשר שהמפגש הזה יהיה הכרה בבוראים שאתם.

הכריזו לכל תא בגופכם ולכל סיב בפיסיות שלכם, שלא תהיו עוד מוגבלים יותר על ידי התבנית שכבר נוצרה, שכבר לא תהיו כפופים יותר למחזורי ההיסטוריה - שזה מעגל שחוזר על עצמו ואינו נגמר לעולם.

הפכו את הרגע הזה להצהרה שלכם עבורכם.

מי ייתן ותדרשו ותתבעו את זכותכם המולדת כזנים יצירתיים סופיים ומהותיים ליצירת כדור ארץ חדש! זוהי הסיבה להיותכם כאן. ואתם תעשו זאת באמצעות גופכם, ואתם תעשו זאת עם התאים שלכם, ואתם תעשו זאת באמצעות הדנ"א שנוצרתם איתו, לא הגרסה שאתם מכירים.

 

לכן אתם נמצאים כאן, מכיוון שמאוד קשה לשנות פלנטה, אולם זה מאוד פשוט ליצור פלנטה חדשה..

אתם עוצבתם ותוכננתם לכך. כל מה שעליכם לעשות הוא לדרוש ולתבוע את זכותכם לעשות זאת.

עד כמה קשה עבורכם לוותר על האמונה שאתם עדיין צריכים לעבוד על כך?

איזה עיצוב ותכנון מבריק ומחוכם להשאיר אתכם בהסחה, להשאיר אתכם עובדים, לעצור בכם מלברוא פלנטה חדשה.

כולכם בעלי הטבע החומל ביותר, כולכם פתוחים כל כך ברצונכם לעולם שכולכם יודעים שהוא אפשרי.

 

זה חלק ממי שהנכם, והוא קורא לכם מתוך עומקם של תאיכם. הוא קורא לכם, אל תתעלמו מן הגירוי הזה שעולה בתוככם מכיוון שזהו רצונכם המקורי שאומר לכם, שהגיע הזמן!

לא יהיה עליכם לעבוד יותר על זכותכם להיות 'גן העדן הגלקטי'. לא יהיה עליכם להרוויח את דרככם לשם, אתם תיצרו זאת מכיוון שזה מה שעוצבתם לעשות.

 

מבורכים, יקרים, אנחנו אומרים לכם זאת:

 

מי ייתן ותירגעו עמוק אל תוך הידיעה שזה מספיק כפי שהנכם, מי ייתן ותירגעו אל תוך הידיעה שכבר עשיתם מספיק, ומי ייתן ותדרשו ותתבעו את נפח הבריאה שתוכננתם ועוצבתם לה.

 

שהשלום יהיה עמכם.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020