Light Connections
 
 
 

תקשורים ממקהלת אבלון, גלסטונברי, מאי 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

תקשור ראשון

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו נמצאים באנגליה, ב'נקודת הצומת' גלסטונברי, ב'מקהלת הטונים של האצטרובל' המכונה 'המקהלה של אבלון'.

בהמשך יהיו 8 תקשורים קצרים.

 

ברצוני להמשיך ולדבר על סיפור הבריאה, על גלסטונברי, על הרשתות כאן, על 'נקודת האפס' המתואמת שנמצאת כאן, שמתואמת עם נקודה שאינה נמצאת כאן...

ברצוני לשוחח אודות הסיפור הפליאדי, ולהספיק לדבר על כל זאת לפני שתצאו להפסקה...

וכאשר תשובו, ברצוני לשוחח אודות אנרגית האם, אודות יה -הי (דר. טוד, ת.ג.) ואתן לו כמה הנחיות.

 

אלה שטרם שמעו זאת עדיין, הסיפור מדהים, בלתי ייאמן, ואפילו בלתי אפשרי עבור חלק מהאנשים. הם יסווגו אתכם וכל מי שידבר על כך באופן כזה.

ברצוני לשוחח אודות הנס שהתרחש לפני 200,000 שנים בערך, שהכשיר את הקרקע לכל מה שאתם חווים כרגע כאן.

הגעתם מן הכוכבים, וכנגד כל הסיכויים, מכל הסיפורים האחרים ששמעתם, מכל המקומות המקודשים האחרים שאתם מכירים.. היו אלה הפליאדים שהגיעו ולמעשה שינו את התבנית הביולוגית המקורית שלכם - הדנ"א שלכם.

הפליאדים אינם חוצנים, הם 'אדם על', הם בני אדם בדיוק כמוכם!

הם הגיעו מ'שבע האחיות', מחלקה השני של הגלקסיה, מתוך מטרה מסוימת להזריע בקדושה את הפלנטה הזו. אלמלא הם הגיעו, יקרים, הייתם נשארים פשוט בעלי חיים יונקים.

לעולם לא הייתם מחפשים אחר הבורא היוצר, זה לא היה קורה לכם, ואין זה משנה עד כמה מפותחת היתה התרבות שלם, או הטכנולוגיה שלכם!

החיפוש אחר הבורא מגיע מן הזרע בפנים, המחפש אחר אותם דברים שאינכם יכולים להסביר אותם. החיפוש אחר האל מצוי בכל רחבי הפלנטה.

 

זה היה תפקידם של הפליאדים.

בתהליך, במהלך 1,000 השנים הראשונות, הם הכינו את הבמה: הם יצרו את 'נקודות הצומת' ואת 'נקודות האפס', הם יצרו את הרשתות על פני הפלנטה - נדון בהם מאוחר יותר - ובאותו הזמן הם גם שינו את הדנ"א שלכם.

וחלק יאמרו שבעקבות זאת יש לבני האדם רק 23 זוגות כרומוזומים, במקום 24 זוגות. אולם אין זה מדויק כל כך.

נכון, ביכולת שלכם לבחון ולהתבונן במיקרוסקופ, אתם יכולים לראות רק 23 זוגות של כרומוזומים, אולם יקרים, הפליאדיים לא היו משבשים לעולם מערכת המבוססת על 12, כך שיש לכם 24 זוגות של כרומוזומים, אולם הזוג ה 24 הוא רב מימדי, והוא ייצוג של כל הרשומות האקאשיות שלכם, נשמתכם, ה'עצמי הגבוה' שלכם, והנתיב לתפילה.

זה הנתיב לבלוטת האצטרובל, וכל מה שמאפשר לכם לתקשר כפי שאתם עושים כיום. זה הזוג ה 24. אתם שונים מכל שאר היונקים שנמצאים בסולם מתחתיכם - המדע כבר נוכח בזאת.

אתם גם שונים בכך שיש לכם רק סוג אחד של בן אדם במקום מגוון של בני אדם - המדע אינו מסוגל להבין זאת, וגם אינו מבין מדוע השתניתם לפני 200,000 שנים.

ואני מספר לכם שזה הגיע מהכוכבים!!

 

הנבואות מספרות סיפור על מבחני האנרגיה, על כך שהיו 4 תרבויות לפני התרבות הנוכחית שלכם - אולם הן כולן היו מעטים, ולא הצליחו לשרוד. הם הרסו את עצמם, יצרו את המגפות שלהם עצמם, ולמרות שהיו מעטים, הרי שחלק מהם היו תאבי בצע.

אתם הם התרבות החמישית, והנבואות סיפרו שאם תצליחו לשרוד מעבר לזמן של נקיפת הצירים ביום ההיפוך (21.12.2012, ת.ג.), הרי שתראו את תחילתו של משהו מיוחד - אור!

יראו לכם דברים שמעולם לא ראיתם לפני כן, וכל הדברים יתחילו להשתנות לאחר שנת 2012.

וב 21 לדצמבר, 2012, שרתם אודות זה, פתחתם את השערים ושלחתם את הסימן, האות..

 

האם סיפרתם למישהו מה אתם עושים היום? [ הקהל צוחק..]

יתכן וסיפרתם לקרוביכם או לחבריכם, שאתם בדרככם לאנגליה להופעה של מקהלה...

והם אמרו שאתם ודאי מתלוצצים מכיוון שהם לא ידעו שאתם יודעים בכלל לשיר [ הקהל צוחק..].

ואתם עניתם להם שזה מעט שונה, שמגיעים רבים, וכולם נשמעים נפלא יחד. וסיפרתם להם שיש לכם יומיים של חזרות די אינטנסיביות וגם מעט ריקודים....(עם דר. טוד, ת.ג.) ואז מגיע היום הגדול של ההופעה עצמה..

וחבריכם אמרו שזה מרגש, ושאולי הם יספרו לחבריהם באנגליה, אולי הם ירצו לקנות כרטיס להופעה הזו... ואתם הגבתם בהיסוס ואמרתם שאין שום כרטיסים אמיתיים, מכיוון שאין שום קהל, ושאתם שרים למען עצמכם... [הנוכחים צוחקים..]

החברים ביקשו שתסבירו להם כיצד זה שאתם עורכים חזרות במשך יומיים, וביום ההופעה אתם מתלבשים יפה ושרים רק לעצמכם? ואתם הסברתם שלמעשה אתם שרים גם לפליאדים ול'שבע האחיות'... [הנוכחים צוחקים..] ואז החברים השתתקו והתרחקו מכם לאט..

 

אסיים את המסר הקצר הזה ואומר שלפני 40,000 שנים נוסדה התרבות של האבוריג'ינים באוסטרליה, והם בעלי כל נקודות המפתח של תרבות, ואם תשאלו אותם כיצד הם הגיעו לפלנטה ארץ, הם יספרו לכם על הנחיתה של הפליאדים, לאן הם הלכו וכמה זמן הם נשארו..ולמעשה הם יספרו לכם שהם עדיין נמצאים שם כיום..

באמצעות שיר סודי באורך של 5,000 ק"מ הם חושפים סיפור זהה לזה שסיפרתי לכם זה עתה.

 

זה אינו מיוחד ומבודד לאנשים הוזים מעטים, זהו ארוע חובק עולם, ורבים יודעים את האמת על כך.

התרבות המודרנית שלכם חוצצת לעתים קרובות בין האמת, ואופייה של האנרגיה של גאיה,

ואתם נמצאים כאן היום על מנת לשדר את הסימן, האות, לאלה שהכשירו את הקרקע.

 

אני אשוב...

 

 

 

תקשור שני

 

אנחנו ממשיכים, יקרים..

 

מה שהפליאדים עשו לפלנטה הזו הוא דבר ראוי לציון - חלק מהסיפור ידוע, חלקו לא ידוע וחלקו יתגלה בעתיד..

כל מה שהם עשו נעשה בקדושה עבורכם.

'בני אדם על' אלה מכילים מצב של התעלות. ישנה תודעה גבוהה מאוד בפלנטות שלהם והם התפתחו בתוך ה'עצמי הגבוה' שלהם, הם חפיסה של רב מימדיות שהגיעו לפלנטה הזו על מנת להזריע אתכם ולהעניק לכם אותו הדבר.

זהו הסיפור על אדם וחוה, אם כי מעט שונה..

ומלבד לשנות אתכם כבני אדם ולהעלות אתכם על נתיב הקדושה, על מנת להבין את האור והחשכה, את הבחירה החופשית - הם גרמו להיערכותה של הפלנטה הזו בדרך מסוימת שהיא עבורכם.

הם מיקמו מערכות במקומן, ואחת המערכות היוצאות מן הכלל שהם הכינו - הם העניקו תודעה לגאיה.

 

כאשר אתם מהלכים ביערות היפים, באגמים ובנחלים, באוקינוסים - אתם עשויים לחשוב שזה תמיד היה כך, ושאין לאף אחד נוסף את ההרגשה שיש לכם. אולם הרגשתם של 'מחבקי העצים' הוענקה להם על ידי הפליאדים. זוהי תודעתה של גאיה.

היא דיברה לאבות, נתנה להם מידע, הזינה אותם והעניקה להם מים, היא נערכה עם האנושות והיא נועדה לאנושות!

 

יקרים, תודעתה של גאיה והחלק שלכם כולו חסר היום ברוב מערכות האמונה על הפלנטה, למעט הקדמונים. הגיע הזמן לחזור ולהכיר שכדור הארץ הוא חלק מן האלוהיות שלכם.

זוהי ישות שמשתפת פעולה אתכם ועובדת לצדכם.

באופן מעמיק היא נערכה עם עצמה באופן מגנטי עבור הזמנים האלה.

באופן מעמיק אתם חווים שינויים במזג האויר עבור הזמנים האלה.

באופן מעמיק גאיה יודעת על השינוי הזה, תומכת ומסכימה אתו ועם כל דבר שאתם עושים.

וזה עצוב שזה כה נפרד מן ההבנה על הפלנטה הזו לגבי מי שהיא..

 

זה עתיד להשתנות כאשר תערכו חזרה על הידע והאמונות של האבות, ותבינו עד כמה הן היו עמוקות ומדויקות.

 

הטונים שאתם שרים הם חלק מההיערכות של הכוכבים ושל התודעה האנושית, מכיוון שהם משפיעים על 'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס'.

 

הרשת השניה שהושמה כאן היתה 'הרשת הקריסטלית', היא בלתי נראית, רב מימדית, הזוכרת את הפעולות האנושיות.

הקריסטליות היא מטפורה, מכיוון שאתם יודעים שקריסטל הוא אבן, חומר שזוכר, שאוחז בתדר, ויתכן שהקריסטל הוא אפילו רב מימדי - יהיה עליכם לגלות זאת..

'הרשת הקריסטליות' היא מטפורה לרשת שזוכרת. ורשת מסוימת זו אינה אחידה, לא יותר מאשר הרשת המגנטית.

 

בשנות ה-80 של המאה הקודמת, הרשת המגנטית הוזזה רק עבורכם, על מנת לאפשר תודעה גבוהה יותר, ואפילו לאפשר לטונים לעבור לאן שהם אמורים להגיע.. זו היתה היערכות מלאה למה שהפליאדים הכשירו עבורו את הקרקע.

'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' הם רק בני שבע שנים על פי הידע שלכם, אולם למעשה הן בנות 200,000 שנים. הן הונחו כאן למקרה שתצליחו לשרוד.

הבינו, הבאתי את הידע של 'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' בסביבות שנת 2012, כחלק מהסיבה שאני, קריון, נמצא כאן. זה היה סוד שנחשף, שהפליאדים הניחו כאן עבורכם.

ישנם סודות נוספים, והם ייחשפו כאשר תגיעו לרמה מסוימת בתודעה האנושית.

 

'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' חשובות כל כך:

התחלתם עם נקודה אחת בלמוריה, שכבר היתה מתואמת עם נקודה נוספת, ועם הזמן כל השאר היו מתואמות, ככל שנזקקתם להן עם התודעה האנושית העדכנית.

'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' הושמו כאן עבור תודעה מואצת. עברתם את הסמן, שלחתם את האות והסימן, והתודעה האנושית התחילה להשתנות - לא באופן איטי כפי שהיה, אלא באופן מהיר יותר.

זה ניכר בחדשות, בדברים שמתרחשים, בייו ויאנג, בלפנים ולאחור, בטוב וברע, עד שכבר אינכם יודעים היכן אתם בכלל נמצאים..

'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' אחראיות לגמרי על כך! הן דוחפות ומושכות, הן מעולות בלדחוף פנימה את מה שהוא טוב באופן דרמטי, ומושכות החוצה את מה שעתיק ופחות טוב..

הן קפסולות של זמן, וזה נדרש על מנת להפעיל אותן - הן אינן מכילות שום דבר, הן מכילות מערכת, תהליך, מנוע. והן נפתחו כאשר הגיע הזמן..

 

הייתם על 'נקודות צומת' כה רבות - בלמוריה, בשאסטה, באולורו, ואתם נמצאים כרגע על 'נקודת צומת' אחת, שהיא שונה - גלסטונברי..

 

המשך יבוא...

 

 

 

תקשור שלישי

 

יקרים, זהו המסר הקצר השלישי, ונמשיך עם הסיפור אודות הרשתות.

כל רשת שהונחה על פני הפלנטה הזו היא דינמית. אף אחת מהן אינה סטטית. הן אינן אותו הדבר ממקום למקום.

הרשת הקלאסית היא הרשת המגנטית, שהיא דינמית באופן קבוע. גם אם תאחזו בידכם מגנט סטטי ותאמרו שאין שום שינוי בקוטביות שלו, ששום דבר אינו זז.. הרי שם תדמיינו חיה מקרוסקופית הזוחלת על גבי המגנט הזה, היא בהחלט תרגיש שונה ב'נקודת הצומת' החיובית לעומת 'נקודת הצומת' השלילית..

 

'הרשת המגנטית' יוצרת ממשק עם התודעה ועם הביולוגיה. והיא שונה במקומות שונים על הפלנטה. המדע מכיר בכך על ידי מדידת החוזק שלה.

'הרשת המגנטית' גם יוצרת ממשק עם רשתות אחרות שנוצרו על ידי הפליאדים, ונוצרות חריגות וסטיות.

 

גם 'הרשת הקריסטלית' אינה סטטית - היא זוכרת פעולות אנושיות ומגיבה להן. ישנם זמנים ומקומות בהן היא יותר עוצמתית ופחות עוצמתית. היא משתנה בהתאם לעונות השנה וההיערכות של הפלנטות.

אנשים רגישים מרגישים כאשר הם נכנסים לאתר של שדה קרב ישן. בית קברות, או אזור בו התרחשו דברים דרמטיים עם בני האדם.. תאמרו שהם מרגישים את האנרגיה של מה שהתרחש שם, אולם מהו המנגנון של ההרגשה הזו? זוהי 'הרשת הקריסטלית'!

היא נוכחת שם, זוכרת את הדברים, ומפיקה אותם וחוזרת ומציגה אותם לאנשים רגישים..

 

כל הרשתות האלו נעות מסביב ויוצרות ממשק באופן אנרגטי בזמנים שונים ובמקומות שונים.

ואם תוסיפו את הרשת של גאיה, שהיא למעשה האנרגיה של כדור הארץ - ישנם מקומות בהם זה חזק יותר, יקרים, בהם תרגישו השפעה גדולה מאוד של אהבתה של גאיה, מאשר במקומות אחרים.

למשל בקוטב הצפוני - מקום שרובכם לא ביקרתם בו - 'הרשת המגנטית' אינה כה טובה שם, ל'רשת הקריסטלית' אין שום דבר לזכור בו שם.. וזו רק דוגמא לכך שזה אינו אותו הדבר בכל המקומות..

 

סיפרתי לכם שקיימת חריגה וסטיה בחלקים מאירלנד, בדומה למה שמתרחש במשולש ברמודה. ישנה חפיפה שגורמת לריק ולהעדרן של חלק מהרשתות. 'הרשת הקריסטלית' אינה נוכחת שם כלל! גם הרשת של גאיה חסרה במידה מסוימת.

התוצאה היא, שהמקומות האלה בהן קיימות החריגות האלו, מאפשרים לכם חופש לראות ולהרגיש דברים שלא תוכלו לעשות כך במקומות אחרים. המסורות בנות מאות בשנים אודות הפיות, האנשים הקטנים, הצורות הרב מימדיות, הדוות ביערות, ידועות וזוכות להכרה מסוימת על ידי הממשלות הקדומות ואפילו המודרניות שם.

 

ואילו בגלסטונברי קיים בדיוק ההיפך!

כפיצוי, 'הרשת הקריסטלית' שם כפולה או משולשת יותר מכל מקום אחר על הפלנטה.

ומכיוון ש'הרשת הקריסטלית' מחוברת לתודעה האנושית, הרי שהיא מגבירה עד מאוד את התודעה האנושית! וזה גורם לכל אחד לרצות להגיע ולהיות שם..

המקום מפורסם בקשר לדברים מסוימים, והתודעה בכל אדם, המשתוקקת ל'מסעו של הגיבור', נוכחת כאן. והיא גם מוגברת וגדולה.

 

מעט מאוד מקומות על הפלנטה עשו את מלחמותיהם רומנטיות, מכיוון שקיימת כאן 'רשת קריסטלית' שנעה לעבר האור, לעבר המקום שבני אדם רוצים להגיע ומאיצים לשם.

 

יקרים, אתם יושבים על גבי רשת מאוד מיוחדת, הרבה יותר עוצמתית מאשר כל 'נקודת צומת' אחרת על הפלנטה, מלבד בלמוריה..

'נקודת הצומת' הזו יושבת ממש במרכזה של 'רשת קריסטלית' מוגברת ביותר.

רק זכרו שהרשתות ו'נקודות הצומת' היו כאן זמן רב לפני שנוצרו האגדות, לפני שהיו שמות לארצות, ועם זאת אתם מגיעים לכאן לשמוע את הסיפורים, לשבת לרגליו של המשורר, להקשיב למוסיקה, ולדמיין שת מה שעשוי היה להתרחש כאן - האם היתה חרב? האם היה מלך?

 

המשך יבוא...

 

 

להמשך התקשורים - לחצו כאן

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020