Light Connections
 
 

 

מתן כבוד לאבות - מאי 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו שוב נמצאים בסטונהנג'.

המסר המסויים הזה עשוי לדלג מנושא לנושא, וברצוני לכנותו 'מתן כבוד לאבות'.

במסר הקודם שלי מסטונהנג', ישבתי במרכזו של המעגל, ואילו עכשיו ברצוני להרחיב אותו ולהמשיך ולבדוק מי הם אלה שהיו כאן, כיצד זה מתקשר אליכם, ולדעה המוטה של החברה המודרנית...

 

הנעת אבנים היא עבודה של מומחים. באותה תקופה היו להם כאן מהנדסי אבנים, אולם היו גם מהנדסים כאלה בכל רחבי הפלנטה, גם במצרים, באיי הפסחא, בבוליביה, בקולומביה, בפרו - בכל המקומות האלה היו אבנים מסיביות ענקיות שהזיזו אותן ממקום למקום, ואיזנו אותן - ממש כמו כאן.

ומכיוון שלאבות האלה לא היה מנוף, אתם החלטתם שחוצנים הם אלה שבנו את האתרים האלה.

ואתם מבינים שזוהי דעה מוטה..

 

היצורים הגלקטיים שהניעו את האבנים מתוארים כבני אדם - אתם יודעים שאתם יצורים גלקטיים..

והכוח המסתורי בו השתמשו על מנת להזיז את האבנים האלו מכונה חוכמה ואינטליגנציה אנושית! ובעזרת הדברים האלה, יחד עם היכולת להניע את האבנים תוך שימוש במים, בורות, עפר, נקודת משען, כוח הכובד, הטיה, והידיעה מה לעשות - בעזרת כל אלה הם בנו מבנים יוצאים מן הכלל, מעבר לכל מה שראיתם ושהצליח לשרוד.

כן, אנשים כמותכם בנו את המבנים האלה.

הם חשבו כמוכם, אהבו כמוכם, התבוננו בשמיים ותהו כמוכם, והאינטליגנציה שלהם היתה גבוהה מעט מזו שלכם - מכיוון שלא היה להם מנוף..

 

ועדיין, נדמה שסטונהנג' מסתורית מאוד בעיניכם, רק משום שלא שאלתם את עצמכם מה אתם הייתם עושים ללא טכנולוגיה גבוהה שאירעה בעקבות רוח אנושית מפותחת על הפלנטה.

יקרים, יש לכם את מה שיש לכם מכיוון שעבר מספיק זמן לצורך גילויים. אולם אדם ללא גילויים הוא פשוט אדם כמוכם, רק ללא מנוף.. ללא טלפון סלולרי..

האם אתם מבינים שמספיקות אלגנטיות, חוכמה, ומשהו נוסף מעבר לכך, מדע?

 

בסטונהנג' חיה תרבות נרגשת מאוד, שעברה מבניית מעגלי אבנים אלף שנים לפני כן - שייצגו את הפוריות ויופיים של השמיים וגאיה - אל תרבות עם מדע המבוסס על טכנולוגיה.

וזה מסביר את הדברים - המעבר מן הנשיות אל הגבריות, מפוריות אל המדע.

הם היו נרגשים מאוד, מכיוון שהם התבוננו זמן רב, פענחו זמן רב, והתפתחו לחברה שהבינה כיצד מערכת השמש עבדה למעשה בסביבתם - השמש, הירח, האדמה, העונות, ההיערכויות..

הם פענחו זאת לאחר כל הזמן הזה, בעזרת המתמטיקה.

גם הגיאומטריה שלהם הפכה להיות כה אלגנטית עד שהם יכלו לבנות דברים במעגלים מושלמים, דברים שהם לא היו מסוגלים לעשות לפני כן.

המעגלים שראיתם שנבנו אלף שנים לפני כן - שגם הם נבנו בעזרתם של מהנדסי האבנים - נועדו לחגוג את הפריון, מכיוון שטרם פענחו את השאר.

 

 

 

 

 

המעגל בסטונהנג' הוא מדע.

ואתם מתבוננים ותוהים לגבי המסתורין של הצללים שמוטלים בדרך מסוימת, אולם אין כאן כל מסתורין, לא יותר מאשר המסתורין של החשמל או של הטלפון הנייד שאתם נושאים אתכם,

זה פשוט מדע!

ההתרגשות שלהם היתה מכיוון שהם גילו שהם יכולים לבנות משהו שיוכלו להתגאות בו, שידגים את זריחת החמה, את ימי ההיפוך (ביום הקצר והארוך ביותר, ת.ג.).. והם צדקו. הם בנו את סטונהנג' בצורה מושלמת כך שהשמש, הירח, הצללים, כל מה שהיה מיוצג שם התרחש בדיוק מופתי ובדיוק במקום הנכון שהם חישבו אותו. והם רצו להתגאות בכך.

זו היתה ההתחלה של הבנה שמימית..

גם להם היו דברים מסתוריים משל עצמם, כמו האנרגיה שהם הרגישו בה כאשר הם בנו משהו שהיתה לו גיאומטריה מקודשת, מכיוון שלפני כן הם לא ידעו כיצד לבנות כך.

זוהי התפתחות, יקרים, לא מסתורין, עם אנשים חכמים בדיוק כמותכם.

 

סטונהנג' נמצאת במקום בו היא נמצאת מכיוון שהרשתות מצטלבות זו בזו בדרכים היוצרות אנרגיה המתגברת באופן דרמטי!

וההגברה זו, בשילוב עם קווי האנרגיה, עם הרשת של גאיה, ועם הרשת הקריסטלית, יוצרים מקומות שבאמת מהדהדים עם יופי ואנרגיה.

 

אינכם בני האדם היחידים הצועדים על האדמה הזו ומרגישים כאן דברים.. גם האנשים שהתגוררו כאן הרגישו זאת, והחליטו לשים זאת כנקודת משען שהיתה הגיונית מבחינה אנרגטית.

הם לא נזקקו לעזרה, לא יותר מכפי שאתם זקוקים לה. יתכן והם השתמשו בחיזוי וניבוי, או שהרטיבו את אצבעם והרימו אותה מעלה [ קריון צוחק..] - הם חשו באנרגיה ממש כמוכם. היתה להם אלגנטיות בדיוק כפי שיש לכם.

 

האבות היו מעורבים בארבע אנרגיות - לידה, מוות, למידת אבותיהם שלהם, וגאיה.

ואתם יכולים להבחין בהתפתחות הדרמטית הזו, במעבר מלידה ופריון כל הדרך עד למדע,

חיקוי והיערכות עם הכוכבים, נקודות ההיפוך (ביום הקצר והארוך ביותר, ת.ג.) מיקומו של כדור הארץ, השמש והירח...

למרות שהם גילו את המדע ובנו בעזרתו את סטונהנג', עדיין הם הקיפו זאת עם לידה ומוות, ועם אבותיהם. מקומות הקבורה שלהם היו מסביב למקום הזה. ולא היה בכך כל מסתורין, או חגיגה לאנרגיה מוזרה בשעה שהם קברו את מתיהם.

הם נהגו כך במשך מאות בשנים, מכיוון שסטונהנג' ומעגלי אבנים אחרים, היו מרכזי פעילות לכל מה שהיה קיים במרחק של מאות ק"מ מסביבם.

 

קיימים סיפורים רבים ואגדות על מה שהם עשו כאן, אולם למעשה זה שימש כמו מרכז העיר. אנשים צעדו במשך ימים על מנת להגיע לכאן. לא היה צורך להשתחוות לפני איזה סלע כפי שחלקכם חושבים, הם הגיעו על מנת להנות מחגיגות של לידה, מוות, האבות, ואפילו לצפות בצללים הנוטים באופן מסויים על סלע מסויים, והם חשו שזהו מדע מתקדם!

עדיין היו להם חגיגות של לידה, והם קברו את מתיהם מסביב מכיוון שזה היה מקום בו בני האדם חגגו והרגישו דברים, זה היה המרכז של המרכז!

 

מכיוון שלא נותרה כל עדות לאבני הלידה, קשה להוכיח כיום את קיומן. אתם תציינו שהאבנים האלו נועדו לדברים אחרים מאשר למשהו כה פשוט, יפה וכה בסיסי. הם לא הגיעו לכאן רק על מנת לקבור את מתיהם - הם הגיעו לכאן על מנת ללדת. מתן הכבוד והפוריות עדיין היו שם..

החגיגה של לידתו של ילד שהניחו אותו על גבי האבן במרכז המעגל בו הם נפגשו, במדע המתקדם, זה היה דבר הגיוני מאוד בעיניהם.

לא היתה מטרה אחת ויחידה לסטונהנג' - זה היה המקום בו אנשים נולדו, נקברו, וחגגו את המיטב!

 

 

 

 

 

בחלקים הפנימיים של האבנים היו ציורים שהשתנו בהתאם למה שהאנשים עשו שם, נפגשו, שיחקו משחקים, או חגגו.

יקרים, הפחיתו את המסתורין סביב המקום הזה.

נכון, האנרגיה אכן מיוחדת באזור הזה, היא מיוחדת יותר במעגל האבנים, ולכן הם הניחו אותן שם, במקום בו הרשתות נערכות, קווי האנרגיה מתחברים, ומתגברים עם התודעה האנושית.

מעגל האבנים עצמו לא יצר את המיוחדות!

 

אולם ברצוני לשוחח אודות התרבות המודרנית בהשוואה לאנשים שחיו בסביבות מעגל האבנים ואלה שבנו אותו. ומה שעשתה התרבות המודרנית והדעה המוטה הגדולה של האנשים כיום.

לו הייתם שואלים אנתרופולוגים והיסטוריונים להגדרתה של תרבות, הם היו עונים שצריכה להיות תוכנית מסוימת בת חמישה סעיפים - ממשלה מאורגנת, דת מאורגנת, התמחות מקצועית, עבודת אומנות, וכתבים מעמיקים. ואם חמשת הסעיפים האלה מתקיימים, הרי שישנה תרבות.

 

אתם מכנים את התרבות שהתקיימה בזמנו, תרבות פאגאנית. משמעותה המקורית של המילה פאגאניות היא 'אלה ללא תודעת המשיח'..

רוב האנשים סבורים שתחילתה של התרבות האנושית התחילה עם היוונים ועם תחילתה של השפה, תחילתם של הלימודים וההוראה, של השירה, או אולי היא התחילה בעצם עם הרומאים..

ובכן, בהתאם להגדרה, הר שכולם היו פאגאנים. לא היתה להם האמונה במאסטר של האהבה..ישו..

ולכן לפני שתכנו את בוני האבנים בשם פאגאנים, ברצוני שתתבוננו בתרבות שלכם שאתם מבינים אותה..ויתכן שתגלו שאלה שהגדירו מהי תרבות היו מוטים מעט..

זה כמעט כמו שהיו מגדירים את בני האדם כאותם אלה שרק החושבים כמוהם. וכל אחד בעבר שלא חשב כמוהם, אינו בן אדם..

כאשר בני אדם והיסטוריונים חוזרים לאחור בזמן, הם מניחים שאלה שחיו אז היו טיפשים. וככל שהם הולכים יותר לאחור בהיסטוריה, כך בני האדם היו טפשים יותר לדעתם...

 

יקרים, הדברים אינם כלל כך, ויתכן שאפילו הפוכים מזה!

האבות שיושבים כאן, מביטים בכם, מחייכים, ומפצירים בי לספר את הדברים כהוויתם, מביטים בחברה שלכם ובוכים.

ההגדרה שלהם לתרבות היא בני אדם המתאספים יחדיו ומבינים את יופיה של הלידה, את הכבוד למוות, את ההבנה של המקום העמוק שיש לאבותיכם במורשת שלכם ובחוכמתם, והמקום המכונה גאיה, כדור הארץ, ומערכת היחסים שלה לחיים!

 

היכן אתם נמצאים עם ההגדרה הזו כיום? בחמשת האפיונים של תרבות שניתנו רק לפני שנים אחדות, היכן נמצא הכבוד לאבות? היכן ההבנה שיש להכיר בצורה מסוימת בכוח החיים של גאיה, מכיוון שאחרת אין כל תרבות?

התרבות המודרנית החליטה לא לכלול את גאיה מכיון שלדעתה אין בה כל צורך, ושאבותיכם פשוט קבורים אי שם ואינם עוד.

אולם האבות שחיו כאן ידעו טוב יותר.

והמסתורין של העידנים, יקרים, הוא, כיצד איבדתם את זה?? [ קריון צוחק..] את מה שהיה כאן לאנשים?

לא היתה להם הטכנולוגיה שיש לכם כיום, הם נראו אחרת, התלבשו אחרת, אולם הם אהבו, שרו ורקדו ממש כמותכם. הם ידעו אודות גאיה, העריכו אותה, וכיבדו את אבותיהם.

 

גם לגבי איי הפסחא היתה הנחה שהאבנים הניצבות שם הן כולן אלים שסגדו להם.

לאחר מכן הם גילו בעזרת הרפא נואי, שידעו טוב יותר, שכל אבן ייצגה אחד מהאבות, הם כיבדו אותם ובנו את המואי (אותם פסלי אבן גדולים, ת.ג.) והפנו את פניהם כלפי האי, כך שחוכמתם של האבות תמיד תתבונן בהם.

 

היכן התרבות כיום?

עם התפתחותה של התודעה על פני הפלנטה, יעדכנו ויתקנו זאת שוב, על ידי אלה שיתחילו להבין שיתכן ואלה שבנו את סטונהנג' ידעו מעט יותר מכם, היו חכמים מעט יותר מכם - ללא אלקטרוניקה, אמצעי תקשורת, וללא המנוף..

 

חגגו את הבונים שפענחו את הדברים בעזרת מדע מתקדם ומתמטיקה, והבינו עם התפתחותם כיצד כדור הארץ באמת עובד..

המשיכו לחשוב על הדברים האלה, הבינו שהמסתורין עדיין שם, אולם הוא נמצא למעשה בתוככם..

כיצד לביאו זאת חזרה?

 

אתם תעשו זאת ביום מן הימים.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020