Light Connections
 
 

 

בניית מעגלי האבנים - מאי 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו נמצאים במקום פתוח, בשטח ציבורי, במעגל האבנים באייוובורי, אנגליה. זהו מעגל האבנים הגדול ביותר שנתגלה עד כה באנגליה, ובפלנטה כולה.

הוא שוחזר ככל שניתן היה לשחזר אותו, הוא ייחודי, הוא שמור, הוא מיוחד.

הוא קיים מזה אלפים בשנים, מעורר סקרנות, וישנם כל כך הרבה אגדות וסיפורים אודות המקום הזה.

אין זה מתפקידי, יקרים, לשכתב מחדש את מה שאתם מאמינים בו, אולם אמסור לכם מספר דברים שתוכלו להרהר בהם, ואולי להגדיל בעיניכם את הפוטנציאל של מה שעשוי היה להתרחש כאן.

יתכן ויהיו אלה שיעלבו, מכיוון שהם אוחזים חזק במחקרים ובאמונות מזה זמן רב. ולכן אעביר לכם את הדברים על מנת שתהרהרו בהם - לא כמשהו שהיה חייב להיות, למרות שאספר לכם שכך היה [ קריון צוחק..]

 

ואתחיל כך:

בני אדם מוטים, ותלוי עם מי שאתם מדברים - לדעתם אלה שבנו את מעגלי האבנים היו פאגאנים או אלגנטיים.

בעבר מסרתי לכם רבות אודות האלגנטיות של אבותיכם, עד כמה הם היו פקחים. אולם קיימת נטיה אפילו בקרב ארכיאולוגים ומדענים, שככל שהם עוסקים בהיסטוריה קדומה יותר כך הם חושבים שעל האדם הקדום להיות טיפש יותר..

אתם רואים זאת באופן קבוע ברעיון לגבי האופן בו התפתחתם, אולם יקרים, למעשה אם אתם מתבוננים בעצמכם לפני 5000 עד 9000 שנים, אתם מתבוננים בטבע האנושי, אתם מתבוננים בכם, רק עם קצת פחות טכנולוגיה, ידע ונסיון על פני הפלנטה.

ולכן למעשה זו חגיגה לגבי כיצד נבנו מעגלי האבנים, מדוע הם נבנו בכלל - חגיגה וכבוד לאבות שנמצאים כאן.

 

הפכו את הדף, כפי שנוהג לומר שותפי (לי קרול, ת.ג.) ואספר לכם סיפור אודות מקום אחר בו ישבתי, בטיחואנקו, בוליביה, בחפירות בנות 5000 - 4000 שנים, המגלות לאט מה עשו אותם הקדמונים שנחשבו לפאגאנים ולא פקחים במיוחד..

החופרים חפרו בשכבות וגילו משהו, ובתקשור בו ישבתי על העפר, הסברתי מה באמת התרחש שם..

יחד אתנו היו מדריכים רשמיים מהממשלה, שהקשיבו, ולא אהבו את דברי, שערערו את כל מה שהם האמינו בו ואת הנתיב בו צעדו..

ובכל זאת, נראה היה שהחופרים חפרו וגילו חפצים שלא היו שייכים לשם, ושקדמו לכל מה שהם ראו עד אז.. וחלק מחפצים אלה הגיעו מעבר לאוקינוס ונראה היה שהם לא היו 'במקום הנכון'..

הגילויים האלה עצרו לגמרי את החפירות במקום, ועל החופרים היה להעריך מחדש מי היו אלה שהתגוררו שם, כיצד כל זה בכלל התרחש, האם חפצים אלה נישאו על גבי הזרמים - מכיוון שזה לא היה כלל הגיוני על פי מה שהם ידעו והאמינו אודות האנשים שחיו בטיחואנקו, בבוליביה.

 

והם גם לא האמינו לתשובה שמסרתי להם:

האנשים שהתגוררו שם היו אלגנטיים. החופרים פשוט חפרו עמוק מספיק והגיעו עד למוזיאון שהיה במקום [ קריון צוחק..], כן, היה להם מוזיאון ממש כפי שיש לכם..היו שם חפצים שהם אספו מאלה שהגיעו לבקר אותם מעבר לים, היה להם מסחר שלא היה ידוע, והכל הושם בחדר, כאוסף, כך שהאנשים שהתגוררו שם יכלו לבוא, לראות אותו ולהתרשם.

זה כה אלגנטי, אולם המדע כיום אינו מכיר בכך.

החוקרים חושבים באופן לינארי מסוים אחד, וחושבים שאם מוצאים משהו באדמת מקום מסויים, הרי שזה היה חייב להיות שייך לאלה שהתגוררו שם...

הם אפילו אינם מעלים על דעתם שאלה שהתגוררו שם היו מספיק אלגנטיים לבנות מוזיאון, לאגור חפצים של אבותיהם או של אלה מעבר לים.

 

זה מעורר שאלות לגבי ההטיות שלכם, במה אתם מאמינים שבאמת התרחש בזמנים קדומים, וככל שאתם הולכים לאחור בזמן, כך יש לכם פחות מידע לעבוד איתו.

גם כאן, זהו רק רמז לטופוגרפיה שבאמת היתה כאן, למעט דבר אחד - המקום היה שטוח...

 

להטיה יש חלק חשוב בהבנת הדברים.

בתרבותכם קיימת הטיה לגבי התבוננות לאחור, ודבר זה הסיט וסילף הרבה מן ההיסטוריה מכיוון שאתם מיישמים זאת על עצמכם. יתכן שמה שחשוב עבורכם לא היה חשוב עבור הקדמונים!

 

אני צוחק ביני לבין עצמי, מכיוון שמה שאני עתיד לומר לכם עשוי יהיה באמת להתרחש..

בעוד 20,000 שנים, בשעה שיהיו לכם גופים שהתעלו, או שתעברו לפלנטה אחרת, או מי יודע מה תעשו.. הבה נאמר שחלקכם יחזרו לכאן ויבקרו את כדור הארץ...והם ימצאו דברים, ויחליטו לגביהם בהתאם ובהתבסס על ההטיות שלהם..

 

בכמה תרבויות קיימת מחשבה שהדבר הגבוה ביותר שתוכלו למצוא בעיר, הוא הדבר שהכי מוקירים וסוגדים לו - ולכן אלה שיחזרו ימצאו את 'האל הגדול של מגדל אייפל' [ קריון צוחק..] ויחליט שזה היה האל לו סגדו באזור זה..

הם עשויים למצוא אצטדיון וישאלו את עצמם מה בני האדם עשו שם? והם ישאלו ויצפו לתשובה אחת, ויגיעו למסקנה שבני האדם עשו שם דבר אחד ובנו את האצטדיון עבור דבר אחד בלבד.

 

וגם כאן, אנשים שואלים את עצמם אותו הדבר, ואינם מבינים את האלגנטיות הקיימת כאן. אנשים מתבוננים במקום הזה מתוך תפישותיהם שלהם ויחשבו שאנשים רבים ישבו בשדה מסביב, ושהאנשים שישבו נמוך וקרוב היו מן הסתם איכרים חסרי כסף. מכיוון שלדעתם הגובה הוא הכל! ואילו האנשים שישבו מאחור וגבוה, היו אנשים עשירים מאוד ששילמו כסף רב עבור מקומות הישיבה שלהם. הם היו מרוממים מהעם..

האם תוכלו לראות כיצד ההטיה שלהם גורמת להם לחשוב בדיוק ההיפך ממה שבאמת התרחש?

 

אני מוסר לכם את הדברים האלה בנוגע למקום הזה.

ההטיה

אתם מתבוננים במקום הזה, ומניחים שמה שהתרחש כאן קרה בתוך חודש.

אינכם מבינים שלאחר שהמקום הזה נבנה, וחלפו דורות, זה היה עדיין בשימוש. המקום שופר, והוחלף בהתאם למה שהאמינו בו בכל תקופה.

כך שהאופן בו אתם מוצאים את המקום הזה עתה אינו מרמז בהכרח על האופן בו יבנו אותו מאוחר יותר..

אתן לכם רמז דק לגבי זה:

זוהי אנגליה, וקיימת פה שיטת מדידה עתיקה מאוד, שחברות מסוימות - כולל החברה האמריקאית - נצמדות אליה עדיין. זוהי שיטת מדידה המבוססת על המספר 12 - כמה 'אינצ'ים' יש ב'רגל', כמה 'רגליים' יש ב'יארד', מה בדבר ה 16 וה 32, משקלים, איזונים, נוזלים - הכל מבוסס על 12.

והכל הגיע מכאן. ובשלב מסויים החלטתם לבסס את המדידות על 10(השיטה העשרונית, ת.ג.) ועדיין אתם מודדים כמה דברים בהתבססות על 12.

 

האזור כולו כאן נבנה בהתבססות על 12. חלק מהאבנים כבר אינן נמצאות כאן, ואלה שנטלו אותן היו אלה שבנו אותן בשעה שהם שינו את הדברים.. וכך איבדתם את המספר של 144 אבנים שהיו כאן..

וכאשר דברים מסוימים היו נכונים מבחינה קוסמית, הם הפכו להיות מקודשים באופן שגוי.

כמה דברים הוזזו, בדיוק כפי שאירע במצרים.

 

כך שאין ברשותכם את הסיפור המלא, ישנו רק את הסיפור האחרון.. אולם גם הסיפור המלא, ואפילו הסיפור האחרון, הם מפוארים!

לאן אמשיך מכאן? זה עלול להעליב רבים כל כך שהשקיעו את כל חייהם בחקירה ולימוד הנושא הזה. אולם בכל זאת אומר - אלה שבנו את מעגל האבנים הזה היו מאוד פקחים ואלגנטיים.

ברצוני שזה יהיה הגיוני בעיניכם, כך שתבינו שמה שנתגלה גם במצרים ובאיי הפסחא, מעיד על כך שהם הניעו את האבנים בדרך מעשית, אלגנטית, ניתנת להיאמן, ומאוד אנושית!

 

 

 

 

 

השוחה היא הדבר שגורם לתעלה, השוחה, החפיר להיות כאלה, ובדרך כלל ישנה שוחה מסביב לאבנים.

כאן זה ממש קלאסי, וברצוני שתראו עד כמה האבנים קרובות לשוחה.

היה עליה להיות שטוחה לגמרי - למרות שאינכם עשויים להראות שזה שטוח בעקבות כל מה שהתרחש במשך מאות בשנים בכפר או בכפרים שהיו כאן, בתקופת הביניים מהזמן שזה נבנה והזמן בו כל הידע אבד ונתגלה מחדש.

אולם זה היה שטוח ככל שהיה ניתן. על השוחה היה להיות שטוחה, מכיוון שזה היה ממש קריטי לתנועת האבנים.

ורק מאוחר יותר נבנתה הסוללה מסביב לה, שהיתה מאוד גבוהה.

 

הדבר הראשון שהם בנו כאן היתה השוחה. היה עליה להיות עמוקה.

כמו כן היה על השוחה לתמוך בכוחות עצמה במים, עם מערכת המים הקיימת כאן, במשך כל השנים שנדרשו על מנת להביא לכאן את האבנים דרך השבילים שהיו למעשה תעלות.

חפשו אחר השבילים, שהיו תעלות, ושכיום לדעתכם הם דרכים - יקרים, הם השיטו לכאן את האבנים... ולאחר בחוכמה רבה, מסביב לתל שהיה מלא במים, הם סובבו את האבנים האלו בעזרת מנגנון כלשהו, ובחוכמה רבה האבנים הורמו והוטו עד למקומן.

לכן האבנים כה קרובות לתל.

לא היה להם כל מחסור במים, יקרים, היו להם מים בשפע בכל מקום, וזה עדיין כך, מתחת לאדמה.

 

האם זה הגיוני בעיניכם?

זוהי שוחה, ובמקום לסחוב את האבנים או להרים אותן, הם פשוט השיטו אותן - הם נהגו כפי שנתגלה שהמצרים נהגו עם הנילוס במצרים, בתקופה שהיו להם הרבה יותר מים מכפי שיש להם כיום..

ושוב, חפשו אחר השבילים הנמשכים למרחק רב, שהיו מסוגלים לתמוך במערכת הזו, אפילו באבנים ששקלו 100 טון, שהובאו לכאן על ידי שימוש במים, דרך התעלה, ודרך השוחה.

 

המים נשארו, כמערכת תומכת וכסממן מאפיין, שהפריד בין הטקסים שנערכו כאן ובין הקהל הרב שהגיע לצפות בהם. כל אותם אלה שנהגו לשבת גבוה על הסוללה שמסביב לאצטדיון הזה..

למעשה זהו אצטדיון, שהתרחשו בו דברים רבים.

הקדמונים התמקדו בחיים, במוות, באבותיהם ובגאיה! והם נהגו לערוך במקום הזה פסטיבלים לכל הדברים האלה.

היו פסטיבלים לזמני הפריון, היו פסטיבלים בהם כיבדו את שמי הלילה, היו פסטיבלים שנערכו בלילה עם אש בלבד, ועשרות אלפי אנשים הגיעו ליטול בהם חלק.

זה היה כה גדול, כך שמסביב היו כפרים עתיקים רבים, מכיוון שאצטדיון הזה היה מסוגל לשרת עיר שלמה!

האם זה מתחיל להיות יותר הגיוני?

 

היתה כאן אנרגיה קוסמית, רק מעצם נוכחותם של 'הרשת הקריסטלית' ו'קווי ההשפעה'

(קוים ישרים אנרגטיים או מסלולים בנוף המקשרים בין אתרים פרה-היסטוריים או עתיקים, ת.ג.). היה כאן הרבה יותר ממה שהאנשים יכלו לשער.

 

אתם מאמינים שאנשים אלה היו שייכים לתקופת האבן ושהם התעניינו רק בדברים האלה..- למעשה הם היו אנשים בדיוק כמותכם.

עליכם לדעת שהם שיחקו כאן משחקים [ קריון צוחק..] וחלק מהאבנים הפנימיות היו סמנים עבור המשחקים.

האם זה נשגב מבינתכם? אינכם היחידים החוגגים את הבורא באופן בו אתם נוהגים לעשות זאת, אינכם היחידים שמקיימים טקסים במכבדים את המוות ואת הלידה.

האנשים שחיו כאן גילו התעניינות רבה בחוכמתם של אבותיהם, וניתן לראות זאת בכל אבן, שהוצבה בזהירות רבה.

רק מאוחר יותר, לוח השנה נכנס לתמונה, וכל אותם הדברים שיש לכם כעת עם אבנים מעטות יותר. היו כאן בעבר 144 אבנים.

האם אתם מסוגלים לתפוס שהיו כאן אנשים כמותכם שרצו להנות מהחיים, והיו צופים שחזו בטקסים היפהפיים שהתקיימו כאן, בהם הם רקדו, שרו ונעו במרכז מעגלי האבנים האלה, והסלעים היו בצבע מלא, צבעוניים.

זה היה מקום הבידור שלהם, הטקסים, והבסיס הרוחני שלהם.

 

יקרים, רבים מן האבנים הן מראות שמימיות של השמיים. גודלן מעיד על הבוהק ובהירותו של הכוכב.

ארכיאולוגים רבים פרשו את מפת הכוכבים במקום הזה - מפת הכוכבים שהיתה נכונה לתקופה ההיא, לא המפה הנוכחית..מכיוון שההתנודדות של כדור הארץ משנה מעט את מיקומן של קבוצות הכוכבים, שנה אחר שנה.

ישנם רבים המתחילים להניח מפת כוכבים על פני האדמה במקומות מסוימים שונים, והם מגלים היכן ממוקמים המקדשים, מעגלי האבנים - מכיוון שאז האנשים כיבדו את גאיה, והשמיים היו הדבר היחידי בו הם יכלו להתבונן..

היו טקסים שונים לסוגים שונים של השנים - שנים שהיו קרות, חמות, גשומות, בוציות - היו כאן מים רבים!

 

יקרים, זוהי האמת אודות מעגל האבנים. ישנם כאן הרבה יותר אלגנטיות והגיון מאשר העריכו זאת.

יתכן ויגיע היום בו לא תחשיבו יותר כאל את מגדל אייפל, ותתחילו להבין את אלה שחיו כאן, כאילו הם היו אתם עצמכם, ומה שאתם הייתם עושים כאן.

ורק אשאל - היכן היתה הדת בכל זה?

 

הבה נניח שהיתה לכם מכונת זמן קסומה, או שולחן עגול המתאים לכל האזור.

חצי מיושבי השולחן יהיו אלה שבנו את מעגל האבנים הזה, והחצי השני יהיו מדענים משנת 2018. והם יוכלו לדבר באופן כלשהו, באמצעות מסך, ולהראות דימויים אודות מה שהם עשו, כיצד נראתה תרבותם, ובמה שהם האמינו בו.

ולאחר שהם יסיימו, אלה משנת 2018 יספרו להם אודות הנבואות, הידע של האל האחד הבורא היוצר, והקדמונים יספרו על מה שהם האמינו בו וכיצד הם ערכו את הטקסים..

ובשלב מסויים השידור במסך ייפסק, וכולם יחזרו למקום אליו הם שייכים, וידברו בינם לבין עצמם אודות מה שהתרחש.

אספר לכם מה המדענים משנת 2018 יאמרו - הם יתאספו יחד ויבכו, עבור העתיד. הם ישאלו את עצמם מתי התחילו בני האדם לסגוד לבני אדם אחרים במקום למקור הבורא היוצר, והאדמה? והם יאמרו שאם זהו עתידה של הפלנטה, הרי שאין להם כל רצון ליטול בכך חלק.

מכיוון שהם יודעים את אשר הם יודעים, ואת מה שהשמיים מספרים להם, ומזג האויר מספר להם, ובעלי החיים מספרים להם - שלאל הבורא יש מערכת יפהפיה המערבת את האדמה.

הם יאמרו שהם אינם סוגדים לבני אדם אחרים, ושבעתיד איכשהו זה מה שיקרה.

והם יודו לבורא על שהם חיים בזמן היפהפה הזה..

 

חשבו על הדברים האלה ועל ההטיות, ההנחות והאמונות שאתם נוטים לשים על אלה מהזמנים הקדומים, שיתכן שידעו אפילו יותר ממה שאתם יודעים כיום!

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020