Light Connections
 
 

 

מסעו של הגיבור - מאי 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו בסיור של אנרגיות, של סיפורים, של היסטוריה, של אגדות, של מסורות, ומיתולוגיות.

אני עומד לגלות מספר דברים בתקשור הזה, שמן הסתם יהיו שנויים במחלוקת, בעקבות האזור בו אנחנו נמצאים, הגישה, הידע, הסיפורים, המסורות והאגדות.

אמסור לכם דברים על מנת שתהרהרו בהם, אסביר לכם ואנמק מדוע יש כל כך הרבה מכל הנ"ל.דווקא באזור זה, מבין כל האזורים על פני הפלנטה.

 

זוהי 'נקודת צומת', יקרים. 'הרשת הקריסטלית' שזוכרת את ההתנהגות האנושית ואת הרגשות, חזקה כאן מאוד.

השילוב הזה יוצר אזור עם כל כך הרבה סיפורים, כל כך הרבה גיבורים.

 

מעגלי תבואה

 

ולמרות שמה שאני עתיד לומר אינו חלק מן ההוראה והלימודים, הרי שכולכם מודעים ויודעים אודות הדפוסים בעשב..(הכוונה ל'מעגלי התבואה', ת.ג.)

 

 

 

 

 

גם באזורים אחרים על הפלנטה תמצאו דפוסים כאלה על העשב, יקרים, אולם לא כמו באזור הזה! הם מופיעים באופן קבוע, חלקם מדי יום, ולעתים אנשים עומדים ומחכים להם..

ומדוע דווקא באזור הזה?

מאותה הסיבה של מה שעתיד להגיע..

 

אתייחס בתחילה להיבטים הטכניים של אלה שחוקרים את התופעה הזו.

הדפוסים יפהפיים, מלאים בסימטריה, חלקם מלאים במסרים, לחלקם יש אפילו דפוסים של דנ"א, ואתם משערים שחייבת להיות אינטליגנציה כלשהי מאחורי הדברים...לא יתכן שזה יהיה רק אקראי - ישנם מעגלי תבואה יפהפיים כה רבים, וקיים המסתורין לגבי מדוע העשב שטוח לגמרי בתוכם.

 

 

 

 

 

וכאשר אתם נכנסים לתוך הדפוסים האלה וצועדים בתוכם, אין כל שבירה, אף חלק מהם אינו מקוטע לעולם.

העשב עדיין שלם, יקרים, ולפיכך אנשים טוענים שזה בלתי אפשרי / רק מקור חיצוני חייב ליצור את הדפוסים האלה, וקרוב לודאי שחוצנים כלשהם יוצרים אותם..

 

אני עומד לספר לכם משהו שיהיה מנוגד באופן מוחלט לכל הגיון - יקרים, הדפוסים האלה נמשכים אל תוך העשב, מלמטה, מתחתיו!

זוהי ה'רשת הקריסטלית' שהיא כה עוצמתית כאן, שזוכרת את התודעה ומעבירה אותה אל תוך דפוסים!

זוהי פיסיקה רב מימדית! אתם יכולים לשאול פיסיקאי קוונטי האם הוא מגלה דפוסים השונים מכל מה שראיתם עד כה. ותשובתו תהיה שהוא מתחיל לראות שיש דפוסים לדברים שהם רב מימדיים.

דפוסים אלה מייצגים מסרים מן העבר. הם האבות, שהרשת זוכרת אותם, הנמשכים הלכה למעשה אל תוך העשב, ומעניקים לכם את התצורות האלו..

 

כנגד כל הסיכויים והארכיאולוגיה, היו 4 תרבויות לפני התרבות הנוכחית הזו שלכם. ואתם מתחילים לגלות את התרבויות האלו.

עם הטכנולוגיה החדשה שלכם, יהיו תגליות על הפלנטה הזו בעזרת יכולת להביט אל תוך ודרך האדמה, יכולת שתעניק לכם מידע על מבנים, על כתבים, על שפות שלא היו קיימות, ועל טכנולוגיה שלא שיערתם שהיתה קיימת לפני כן.

יקרים, לתרבות האחרונה, שאינכם אפילו יודעים אודותיה, שהתקיימה לפני 9,000 שנים, היה חשמל!! חשמל הוא משהו בסיסי, זה אינו מסתורין, זה קיים בטבע, על מנת שתגלו זאת.

התרבויות הקדומות היו בעלי טכנולוגיה! כרגע, חלק מן המאזינים יצחקו על כך ולא יאמינו לדברים, ואני מבקש מהם לחכות מעט, מכיוון שהגילויים יעוררו את השאלה לגבי מהותן של התרבויות שהיו כאן. היו אלה אבותיכם שהיו כאן באזור הזה, והקיפו את 'נקודת הצומת' הקיימת כאן.

ה'רשת הקריסטלית' עיצמתית ומושכת אנשים.

האבות הם אלה המעבירים לכם מסרים אודות המדע שהיה להם, ואפילו ידע אודות דנ"א.

 

ישנם דפוסים בעשב המספרים סיפור, מעניקים מסרים, והם למעשה 'אתם', עבורכם, והדפוסים נמשכים מהרשת שמתחת, אלו אינן החתמות או הטבעות מלמעלה!

 

 

מסעו של הגיבור

 

אולם ברצוני לשוחח אודות האנרגיה של האזור הזה, ועל הסיפורים שסיפרו לכם - משהו השנוי במחלוקת.

אני עומד להגדיר מחדש את המיתולוגיה. נראה שהמילה מיתולוגיה מצביעה על חוסר כנות, שקריות. אולם שום דבר מזה אינו באמת כזב. ולכן אכנה זאת מסורת.. מכיוון שמסורת היא משהו אמיתי.

על מנת שאוכל לנסות להתחיל ולהסביר זאת, אגלה לכם את הנושא - ארתור [ קריון צוחק..]

באזור הזה, לכל מקום ולכל אדם יהיה סיפור שונה...וזה כשלעצמו אמור לספר לכם אודות ארתור.

 

הפכו לרגע את הדף.

יש משהו משותף לתרבות שאתם מכנים, האנושות, ועליכם לדעת אודותיו: ברמה הבסיסית של האנושות, בני האדם מעוניינים לצאת מן החשכה אל האור. זה מוטמע בכם. זה דוחף אתכם קדימה עם בחירה חופשית.

כל אדם, מילד ועד מבוגר, אוהב את הסיפורים אודות הגיבור. אתם מרגישים נהדר ומבורכים למשמע הסיפורים מן העבר, שכולם מאוד דומים. הם מספרים את הסיפור על בן אדם - המייצג כל אשה ואיש - הנמצא במסע מלא בקשיים, כאשר פתרון מואר מופיע לפתע ממקום חשוך וקשה. האדם מנצח את משחק החיים!

בכל מהלך ההיסטוריה שלכם, הפילוסופים ראו וזיהו זאת כמסעו של הגיבור.

 

מתחילתה של התרבות הנוכחית, יקרים, לכל מסע ומסע קלאסי, עד האחרון שבהם, יש אותם תכונות ומאפיינים. הספרות מלאה בכך.

ישנו אדם, גבר או אשה, שיש לו משימה שנראית בלתי אפשרית. והאדם יוצא למסע על מנת להשלים את המשימה הזו. ויחד איתו יוצאים למסע חברים, מכרים, שותפים, החל מ 2-3 ועד רבים יותר. הם אלה בעלי החזון המעודדים ללכת. והם אלה שילחמו כנגד כל הסיכויים, ובכל פעם הם ישיגו ניצחון, שלעיתים יוביל לנצחון קשה יותר, או לפתרון ואתגר קשים יותר.

פעמים רבות המסע יימשך שנים, ולעיתים הוא יהיה קצר יותר.

ובכל מסע ומסע קיימת תורת הנסתר, ומתרחשים קסמים כלשהם שלא מן העולם הזה..

פעמים רבות לרשעים או לאנרגיה שהגיבור מחסל יש יכולת להפעיל קסמים.

 

המפורסמים ביותר עבורכם מגיעים מן השירה של הומרוס, ובמיוחד מהסיפור אודות יאסון, שהפך להיות סיפור אפוס.

וכאשר יאסון יוצא להפלגה עם הארגונאוטים, למסע שלו יש את כל היסודות והמאפיינים הנ"ל. פעמים רבות היה עליו להילחם בצד החשוך, פעמים רבות היה עליו להתייצב אל מול כשפים. פעם אחר פעם ניתנו לו קסמים, הוא היה חלק משלם גדול יותר, היו לו שותפים, ובסופו של דבר הוא הצליח להתגבר על כל הדרקונים.

זה היה מסעו של הגיבור, הקיים גם כיום, כקלאסיקה, ובני אדם קוראים אותו ולומדים אותו, עשו סרטים אודות יאסון. סיפורים התפתחו סביבו, הרבה מעבר למה שהומרוס כתב, וזה ממשיך עד עצם היום הזה.

 

זהו סיפור יווני עתיק, שחזר על עצמו שוב ושוב, עד לתקופה הנוכחית של 'שר הטבעות'. גם כאן תמצאו גיבור שיוצא יחד עם חברים ומכשף על מנת לחסל את החשכה בארצו. ישנם קסמים ומעשי כשפים משני הצדדים, מן הצד של האור ומן הצד של החשכה, ועליו להתייצב בפני מלחמות רבות, ומלחמה אחת מול עצמו. זהו סיפורו של הומרוס שהומצא מחדש בלבוש מודרני, בסדרה של כתבים וספרים על מנת שתוכלו לראות את המיתולוגיה של מסעו של הגיבור.

 

בצורה מסוימת זו היתה היסטוריה, זוהי תודעה של בני האדם הדוחפים אותה קדימה, הקוראים אותה ואוהבים אותה, ומייצרים סרטים אודותיה. והקלסיקה מתגמלת אותם אנשים שיספגו אותה וירצו לראות זאת שוב ושוב, מכיוון שזה אודותיהם..

 

אם תרצו להיות מאוד עכשויים, הבה ונתקדם לסאגה שכתב גורג' לוקאס - 'מלחמת הכוכבים' - גם כאן תמצאו את הגיבור, לוק, הניצב בפני החשכה, ויש לו את ה'כוח' וגם קוסם קטן, יודה [ קריון צוחק..] ואלה הדברים שמהדהדים את הומרוס, יאסון חוזר בלבוש חדש..ושוב חוזרים וכובשים את הצד האפל.

 

וקיים גם סיפור יותר עכשווי - הילד עם המשקפיים, הארי פוטר ומטה הקסם [ קריון צוחק..] שעליו להילחם לבדו בסדרה של מפלצות חשוכות. הוא מלווה בחבריו, וגם לו יש קוסם..

[קריון צוחק..]

 

אתם מתחילים להבין לאן זה מוביל?

הפילוסופים מכיריםבמשך שנים רבות את הסיפור אודות מסעו של הגיבור. הם טוענים שהסיפור מייצג את כל בני האדם, תקוותיהם ורצונותיהם לכל דבר שהוא טוב עבורם, עבור משפחותיהם, עבור האדמה עצמה, ועבור החברה והגזע המכונה אנושות.

הסיפור הזה ליווה אתכם מאז ומתמיד. אני רק הצבעתי על כמה דברים עבור החברה הזו שלכם כעת.

 

עכשיו ברצוני להציג בפניכם את ארתור:

כל הסיפורים אודות ארתור היו נכונים. מקורם בשירה הוולשית שהעניקה לכם את ארתור, בדומה להומרוס, המשורר היווני שסיפר לנו על יאסון.

הסיפור אמין, וישנם מקומות בהם תוכלו להגיע ולומר שהם מאוד דומים לסיפור עצמו, ושאתם מאמינים שאכן הדברים התרחשו שם. למשל, העיר בסקוטלנד בשם קאמלון [ קריון צוחק..]

 

יקרים, אם תבחנו את הסיפור אודות ארתור, את כל מה שהתרחש סביבו, החוכמה של אבירי השולחן העגול - פיסות וחלקים מהסיפור הזה הם אמיתיים לגמרי. ניתן לגעת בהם, מכיוון שדברים מסוימים אכן התרחשו.

ואם תנתחו את הסיפור כולו, תגלו שזהו מצבור של מסעם של גיבורים רבים. קיימות גרסאות רבות של הסיפור אודות ארתור, ואם הוא היה אדם אחד, היה עליו להגיע לפחות לגיל של מאה שנים על מנת להגשים את כולן..

באחד מהסיפורים היה לו אפילו חלק עם הגביע..

כך שהסיפור מתרחב ומתפשט - משמיצים את הרשעים, מאדירים את הגיבורים, וארתור היה אמיתי באופנים כה רבים, והיו בני אדם שלמעשה נשאו חלקים מן הסיפור, אולם לא את התמונה כולה. הסיפור השלם הגיע ממוחו של משורר שסיפר את סיפורו של הגיבור שהפך למשהו שאתם יכולים לגעת בו, להרגיש, ולהעבירו ממקום למקום.

 

גם מרלין היה קיים ברמה מסוימת. האגדות אודות חרב האקסקליבר דומות לסיפור של לוק וה'כוח'.

זה נמצא שם עבורכם על מנת שתבחנו את יופיים של הדברים, את האגדות. זו אינה מיתולוגיה, זוהי מסורת, כך שניתן ליטול את הפיסות והחלקים הטובים ביותר של האנושות, את הדברים בעלי הגבורה הרבה ביותר, הדברים החכמים ביותר שיכלו להתרחש, לחבר אותם יחד ולייחס אותם לבני אדם בעלי שמות, פנים, סיפורי אהבה, וקסמים.

 

ברצוני שתדעו שזה אפילו הרבה יותר ממה שסיפרו לכם.

כל ה'ארתורים' היו אמיתיים, חשבו על כך בעוד הקסם יתחיל להופיע בימים הקרובים במסעכם כאן. יתכן ואפילו תפגשו בקוסם..[ קריון צוחק..]

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020