Light Connections
 
 

 

ערכת הכלים של הנשמות העתיקות לשנת 2013 - ינואר 2013

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

למרות שכבר פעמים רבות עשינו זאת, תמיד יהיו אלה שיתהו, האם האיש נמצא עדיין בתוך גופו? (הכוונה ללי קרול, ת.ג.) כמובן שכן, אולם התודעה שלו מפוצלת. ולנוכח זאת יהיו אלה שיאמרו שעצם הדבר הזה הופך אותו למועמד לטיפול פסיכולוגי, אולם זה אינו פיצול מהסוג הזה... לכל אחד מכם יש את היכולת לעשות את מה שאתם רואים כאן, אולם אין זה חייב להיות דווקא בצורה הזו.

קיימת אנרגיה חדשה שמתחילה להיווצר על הפלנטה ואנחנו מתחילים לדון בה בהדרגה.

 

בתהליך ההתפתחות האנושית, זה בלתי נמנע שכמה מכם יתקשרו, לאו דווקא בפומבי או לפני אנשים אחרים. סוג זה של תקשור יכול להתבצע רק עבור עצמכם, הוא יכול להיעשות בעזרת סוג של 'כתיבה אוטומטית', שאגב אין בה שום דבר 'אוטומטי'. זה אינו משהו שפשוט מתרחש - אתם זזים הצידה, ובפרטיות הקיום שלכם עצמכם, מוצאים את החלק המקודש שלכם ומסוגלים לתקשר עם מה שנמצא בתוככם. יתכן שלא תמצאו כלל ישות בעלת שם, אלא שתתחילו לתקשר עם פיסות וחלקים של האלוהות שלכם עצמכם.

אתם תקראו לזה תקשור, אולם למעשה מדובר בתקשורות עם 'העצמי הגבוה' שלכם - מצב שבו אתם יוצרים קשר עם נשמת הליבה שהיא גם אתם. אולם המעשה ייראה כתקשור ויהיה תקשור.

 

הצעד הבא בהתפתחות האנושית יהיה פנימי, לא חיצוני, מכיוון שהתפתחות המין האנושי תעסוק במה שהמוח מסוגל לעשות באופן קולקטיבי עם כל הדנ"א שבגוף.

בתוך הגופים שלכם, ישנם יותר ממאה טריליונים של חלקים ופיסות של דנ"א, ולכולם יש חותם זהה וייחודי שלכם. הם כולם קשורים או שזורים כאחד. כולם מייצגים יחד שדה משותף אחד, כנשמה שהנכם (המרכבה שלכם).

 

סקירה

 

סיימתם עם האנרגיה הישנה והכול עובר כיול מחדש. קיים שחרור שמתרחש ואתם מתחילים להרגיש בו. שחרור זה ילווה בכמה חריגות שתתחילו לראותן בקרוב, ומתלוות להן האנרגיות האפלות יותר של כדור הארץ שמבינות שהן מפסידות במאבק. זוהי הנשימה האחרונה של כמה מתהליכי האנרגיה הישנה יותר, שירימו את ראשם ויעמידו פנים שהם שולטים, אולם אין זה כך. אתם תצפו בהם נעלמים בשל העדר תמיכה מצד האוכלוסייה, קרוב לוודאי שבפעם הראשונה בהיסטוריה האנושית.

 

ערכת הכלים של הנשמות העתיקות - 2013

 

אנחנו עומדים לספר לכם על פוטנציאלים ועל כמה דברים שאנחנו רואים באופק. בנוסף לכך, נצביע על כמה מהפוטנציאלים שאינם בהכרח החזקים ביותר, אולם שבהחלט קיימים.

זה חדש, מכיוון שהדבר מראה לכם מה 'מתבשל' ברקע שאולי ישפיע על האנושות בזמן הזה ויתכן שלא ישפיע... תוכלו לראות באופן הזה את הבחירה החופשית בפעולה.

 

היום ברצוננו לספר לכם על חמישה דברים הכלולים בערכת הכלים של הנשמות העתיקות לשנת 2013 - חמש נקודות להתבוננות. אלה יהיו דברים שכמה מכם יצטרכו ואילו אחרים לא יזדקקו להם.

הדברים מתייחסים גם לכל אלה שיקראו זאת בהמשך, אנחנו יודעים מי אתם. אנחנו יודעים מהם הפוטנציאלים של הנשמה המפותחת שלכם שקוראת את המסר הזה, ופוטנציאל זה נמצא לנגד עינינו. אנחנו נמצאים בקשר עם 'העצמי הגבוה' שלכם ויודעים מהי תוכניתכם. אנחנו נמצאים בקשר עם מה שהוא לדעתכם נטייה לדבר שאתם עשויים לעשות או שאינכם עשויים לעשותו. אנחנו יודעים גם את זה. לכן אם אתם קוראים את המסר הזה בזמן מאוחר יותר, אתם נמצאים בדיוק במקום הנכון.

 

ניקוי הדרך

 

דברים רבים אמורים להתרחש, הם תמיד היו אמורים להתרחש מהרגע שעברתם את הסמן (בשנת 2012). האנרגיה של שנת 2012 הכילה כמות רבה של פחד וכעת היא חלפה. ולכן מתקיים ניקוי של שדה המשחק של האנרגיות.

כאשר תבחנו את הדברים הללו, שכמה מהם עשויים להישמע לכם אזוטריים, תכונות מסוימות בשינוי זוכות לכבוד.

ברגע זה אלה יהיו ימי נקיפת השיוויון ונקודת האמצע. כך שאתם נמצאים באמצע המעבר, ולכן אנחנו מגישים לכם חמישה דברים שאתם זקוקים לערכת הכלים שלכם, בשעה שאתם חווים את המעבר אל אנרגיה חדשה זו.

 

1. סובלנות

 

כאשר אני מדבר על סובלנות, אני מדבר במיוחד אל הנשמות העתיקות.

נשמות עתיקות, הייתן סובלניות מאוד במשך זמן רב. הייתן סובלניות כלפי האנרגיה הישנה והיה עליכן לחיות בדו קיום עם דברים רבים עימם לא היה לכן שום מכנה משותף.

עכשיו אני מבקש מכן להיות סובלניות האחת כלפי השנייה, מכיוון שכמה מכן לא יאהבו את מה שעומד להתרחש בהמשך. כמה מכן עומדות להיפרד מהמסורת ולעצבן את האחרות.

 

הדרך הטובה ביותר להסביר זאת היא באמצעות דוגמה:

נניח, למשל, שהייתם מרפאים מזה שלושים שנה, ויש לכם תהליך שעובד טוב, יש לכם אנרגיות שעבדתם איתן, ואתם יודעים מה אתם עושים. לפתע, התכונות של האנרגיה שסביבכם מתחילות לשכתב את עצמן, ומתחילים להשתנות כמה מהדברים שמהווים את ליבת המהות של כל מה שעשיתם וכל מה שלמדתם.

 

אתם לא תסכימו לשינוי שלהם, מכיוון שדברים מסוימים עבדו עבורכם במשך שנים! לא תרצו להאמין שחלים שינויים במשהו שלדעתכם כה נכון ונוח. הדעה המוטה שתהיה לכם כנשמה עתיקה תהיה ברורה, ותאמרו שלא יתכן שזה נכון. שבמשך שנים תמיד עשיתם דבר זה או אחר, ושהרוח תמיד כיבדה אתכם באופן שבו הדברים האלה עבדו עבורכם.

 

כיצד תדעו ומה יוכיח לכם שמתחוללים שינויים? הדבר הראשון הוא להיות סובלניים כלפי כל הדברים שהאמנתם שעובדים בדרך כלשהי, מכיוון שהדברים האלה ישתנו ראשונים. הדבר הבא הוא לפנות לכוחות חדשים, אינטואיטיביים.

 

האותות האינטואיטיביים שאתם מקבלים בעבודתכם הרוחנית, שאומרים לכם מה לעשות במסגרת תהליך כלשהו, ושעבדתם איתם במשך שנים - ממשיכים להיות האותות עליהם עליכם להסתמך.

אפילו המתקשר עשוי לפגוש בתפישות חדשות שיהיה עליו לעבוד איתן, מכיוון שבאנרגיה חדשה, תתחיל להשתנות מערכת היחסים בין הגוף הגשמי האנושי, והגוף האינטליגנטי, והגוף של העצמי הגבוה (יתרחש כיול מחדש של האופן שבו הגופים האלה מתקשרים אלה עם אלה). אולם רבים לא יקשיבו לשום דבר חדש. הם יפנו עדיין למה שעבד להם בעבר ולא 'יתכווננו' לשום דבר שעשוי להיות שונה.

 

יתחילו להיבנות נתיבים עצביים, שהם קוונטיים, בין ה'עצמי הגשמי' וה'עצמי האינטליגנטי'. כמה מכם מתחילים לאמץ את התפיסה שאתם יכולים לדבר אל המבנה התאי שלכם ולקבל משוב טוב.

אולם למשל, אנשים שעוסקים בקינסיולוגיה יאמרו שיש לעשות את הדברים בדרך מסוימת כפי שנהגו לעשות במשך שנים,. ואילו 'עובד אור' צעיר יותר עשוי לומר שהוא יכול לעשות זאת בצורה שונה, וללא התהליך שבו אחרים השתמשו בעבר...

לכן כמה מכם יצטרכו להיות סובלנים יותר ולשמור על ראש פתוח כלפי תהליכים חדשים או שיכתובים של תהליכים ישנים שבעזרתם שרדתם בעבר. אם לא תעשו כן, הדבר יאט את התפתחותה של פלנטה ארץ, מכיוון שיכול להיווצר אפילו פיצול בקרב הנשמות העתיקות ובין האמונות שלהן… לכדי מטפיזיקה 'ישנה וחדשה'.

 

לכן, אנחנו מבקשים את סובלנותם של אלה שלוקחים חלק בתהליכים, בהליכים, בלמידה ובמערכות בהם השתמשתם מזה שנים. לפני שתשפטו או תבקרו ביחס למה שאתם מאמינים שהוא נכון, ראו את יופייה של הפלנטה המתפתחת. ראו את יופייה של הנשמה העתיקה, שיכולה עכשיו להתחיל לתבוע לעצמה דברים שתמיד אמרנו שתוכלו לתבוע לעצמכם. לפני 23 שנים, השותף שלי (לי קרול, ת.ג.) אמר לכם מה עשוי להיות אפשרי. ועכשיו אתם ניצבים על סף היכולת הזאת.

 

2. סבלנות

 

ייקח זמן עד שיגיעו התכונות עליהן אנחנו מדברים. זה ייראה לכם איטי מדי, כמו האיכר החובב שזרע את זרעי יבולו ורץ החוצה בבוקר שלמחרת כדי לראות אם כבר צמחו, וגילה שהצמיחה איטית מכדי שיוכל לראותה.

אתם תצפו בחדשות, אתם תצפו בממשלות שלכם, אתם תצפו בכדור הארץ, וכמה יגידו שהם אינם ממש רואים את ההבדל... זה כמו הזרעים, ואינכם יכולים באמת לראות את הצמיחה.

במקום זאת, מתרחש שינוי איטי, מתודי, קבוע בתודעה. חלקו לא יחול עד אשר אנרגיות ישנות יותר ימותו. חלק מהשינוי לא ייראה עד אשר כמה מאלה שמושלים באנרגיות הישנות שוב לא ימשלו בהן יותר. כמה מהשינויים לא ייראו עד אשר צעירים יתפסו עמדות מנהיגות, וברגע זה כמה מכם אומרים שזה לוקח יותר מדי זמן...

 

יקרים, בעזרת ערכת הכלים שלכם, עליכם להבין שהימצאותכם כאן כנשמות עתיקות היא המזון והאור שמאפשר לצמחים לצמוח. אינכם יכולים לעזוב ולומר שחיכיתם די זמן ושאינכם רוצים לחכות עוד 18 שנים.

דמיינו זאת כך, יקרים: כעת יש לכם משפך מים על מנת להשקות את הזרעים, אולם לפני שנת 2012, לא היו כלל זרעים! האנרגיות הישנות יותר מתפוגגות, ולא רק שיש לכם עכשיו זרעים, יש לכם עכשיו גם את משפך המים! לכן השקו והשקו בכל יום שאתם מתעוררים..

 

הקשיבו: אלה שיגיעו אחריכם יתחילו לראות יבולים שלמים. זה הדבר הבא בערכת הכלים שלכם – הבנה וסובלנות כלפי דברים שאינכם מבינים. בתפישה חדשה, יהיו דברים שלא ציפיתם להם, ואתם עשויים לראות אותם ולומר שזה לא יכול להיות, מבלי להבין שזו הייתה הדרך כל העת.

 

3. התאמת גישה

 

כמה מכם כבר מתחילים לחבר כמה מהדברים שקריון אמר ותיקשר בעבר, לפני שנים, מידע שהבשיל עתה, וכעת אתם יכולים להתחיל להבין אותו, אולם אז באותה תקופה, לא הבנתם. אמרנו לכם שכאשר כולם יוכלו לדבר עם כולם – לא יהיו עוד סודות.... בחברה הארצית הנוכחית שלכם, דבר זה הפך עתה לרשתות החברתיות.

אפילו לפני שהמונח הזה היה קיים, סיפרתי לכם על כך, שיבוא יום על הפלנטה שבו כולם יוכלו לדבר עם כולם, באופן מיידי. האם אתם יכולים לראות כיצד הדבר יפרק מנשקן את תפישות התקשורת הישנות? האם אתם רואים כיצד הדבר מבטל מידע שלא היה נכון? האם אתם רואים כיצד הדבר עשוי לבטל דרמה ושקר?

כאשר כולם יכולים לדבר עם כולם – זה מה שמתרחש!

 

הטכנולוגיה העניקה לכם את תחילתו של משהו שכמה מכם, בייחוד המבוגרים, מביטים בו ואינם רוצים כלל להתעסק איתו, ואומרים שזו רק אופנה חולפת של האנשים הצעירים...

ברצוני שתתאימו את הגישות שלכם ביחס לתופעה זו. הרשו לאדם צעיר להראות לכם מה הוא יכול לעשות ועם כמה חברים הוא יכול לדבר בעת ובעונה אחת, באופן מיידי.

הניחו לצעירים להראות לכם מה קורה כאשר הם רוצים לתקשר דבר מה, והם רושמים אותו במקום מסוים, ולפתע, מאות יודעים עליו בו זמנית. זוהי תפישה חדשה של הדרך שבה בני האדם יתקשרו אלה עם אלה.

 

ברצוני לומר לכם לאן הדבר יוביל בסופו של עניין, מכיוון שלרשתות חברתיות אין גבולות. מה קורה כאשר ישראלי צעיר מדבר עם איראני או עם פלסטיני על משהו שהם ראו במכשירי הרשת החברתית שלהם? הרעיונות עפים וחוצים גבולות בדרך שאף פעם לא יכלו לעשות בעבר. מה קורה למפגש חברים בתפישה טכנולוגית כאשר מאות מדברים אלה עם אלה באופן מיידי, אולי עם מדינה שעם תושביה לא דיברו מעולם קודם לכן?

הדבר ימשיך לברוא הבנה לגבי אנשים שעליהם הם רק שמעו שמועות. עכשיו הם יכולים לראות ולשמוע בעצמם, ויידעו שכולם רוצים את אותו הדבר!

זוהי תפישת תקשורת חדשה, שהופכת לדרך ההתנהלות בעתיד, שבו כולם יכולים לדעת הכול באופן מדויק ומיידי. הדבר יהיה אחד מהזרזים לשלום על הפלנטה.

 

יש כאן יותר מהנגלה לעין, יקרים, והגישה שלכם היא הכול. אם תתבוננו בכל הדברים האלה ותאמרו שזו רק אופנה חולפת, השייכת רק לצעירים, הרי שאתם מפספסים לגמרי. הניחו לאדם צעיר להסביר מה הוא יכול לעשות והניחו לנורה להידלק בראשכם, מכיוון שהתפתחותו של המין האנושי כבר נמצאת כאן והיא אינה הולכת לשום מקום.

אם אינכם אוהבים את ההתפתחות הזו, דעו שהרשתות החברתיות רק תהפוכנה גרועות יותר מבחינתכם! ואנחנו אומרים זאת בנימה הומוריסטית והיתולית...

 

יבוא יום שכך ייראו פני הדברים. יהיה בלתי אפשרי להתבודד. תמיד יהיו לכם יותר חברים מכפי שחשבתם שאפשרי. אלה הם הדברים שאנחנו מבקשים שתתכוננו לקראתם, אולם יהיה עליכם לראותם באופן שונה ולהסתגל אליהם.

 

4. הגוף הפיסי

 

באנרגיה חדשה זו, הגוף הפיסי שלכם חייב לעבור כיול מחדש. ולכן הוא יעשה זאת ללא כל קשר למה שאתם רוצים.

הבעתם כוונה להישאר, יקרים. לכן נתתם רשות לכך שיחולו בכם שינויים בכימיה הפיסית. חלקכם מכנים זאת מחלה, אולם זו אינה מחלה. זה פשוט חוסר איזון כימי זמני. ולכן כמה מכם יחוו לדעתכם בעיות פיסיות. כמה מכם שקוראים זאת כבר חווים זאת. לכן, אם אלה אתם, עכשיו אתם מבינים במה מדובר.

 

זו עומדת להיות התפתחות מהירה יותר ובדרכים שונות מכפי שאתם חושבים, מכיוון שהיא תשפיע על אלה שבחרו להישאר ולעבור לתפישה הבאה.

המעבר לאנרגיה חדשה הוא קשה. הוא עלול להטיל עומס ולחץ על המערכת הכימית של הגוף, בשעה שהוא מתכייל מחדש. לכן כאשר הדבר מתרחש, אתם תדעו על מה אני מדבר, וכאשר הדבר מתרחש, אל תחששו מפניו.

לכן אנו מציבים בפניכם אתגר: חגגו את חוסר האיזון! בין אם הוא מתרחש במבנה השרירים שלכם או במערכת העיכול שלכם או בכל אותם המקומות שבהם אינכם יודעים 'מהיכן זה הגיע'.., אני מאתגר אתכם לומר: 'תודה לך, אל, על שאני מתכייל/ת מחדש, מכיוון שאני מתפתח/ת ואני יודע/ת מדוע'.

אתם אמורים להישאר, יקרים, ולהשקות את הזרעים. אתם תבינו את כוונתי, מכיוון שיתרחשו כמה דברים בלתי צפויים בקרוב.

 

5. השינוי באופן שבו הדברים פועלים

 

אני עומד להיות זהיר ביותר בנוגע לסעיף החמישי הזה, ואני עומד לשנות את התפישה של הדרך שבה אנחנו מתקשרים.

במשך 23 שנים, מסרנו לכם מידע במסגרת ה'מרק' של הפוטנציאלים שראינו סביבכם כ'פוטנציאל הסביר, החזק ביותר'. דברים אלה הפכו בסופו של דבר למציאותכם מכיוון שהם הבחירה החופשית שלכם, ואנחנו יודעים מה אתם חושבים. אנחנו יודעים מהם הפוטנציאלים מכיוון שאנחנו מכירים את הדעות המוטות, ואנחנו רואים את כל האנושות כשלם. הפוטנציאלים הם אנרגיה, והדבר מעניק לנו את היכולת להציג את העתיד שלכם בהתבסס על האופן שבו אתם מפעילים את הפוטנציאלים האלה.

עשינו זאת במשך זמן רב, ולפני 23 שנים סיפרנו לכם על דברים רבים שעמדו להתרחש מבחינה פוטנציאלית, ושעכשיו הם המציאות שלכם.

 

אולם עכשיו אני עומד לנטוש תרחיש זה ואני עומד לספר לכם על פוטנציאל שאינו החזק ביותר. אני עומד לספר לכם על אדם שיש לו אפשרות בחירה. האפשרות להתרחשות פוטנציאל זה היא כחמישים אחוזים. אולם בכל זאת אני עומד 'לקרוא את הפוטנציאל' הזה באוזניכם, פוטנציאל לו אינכם מצפים. מדובר בתפישה שמתחילה להשתנות.

 

הבה נדבר על צפון קוריאה. יש שם מנהיג צעיר וחדש. הפוטנציאל הוא שהוא לעולם לא ישמע את התקשור הזה, ולכן אני יכול לדבר עליו בחופשיות. הוא ניצב בפני דילמה, מכיוון שהוא צעיר והוא מכיר את ההבדלים באנרגיה שבארצו. הוא מרגיש בהם. השושלת של אביו המנוח מוטלת על כתפיו וכל הסובבים אותו מצפים שהוא יהיה שיבוט של שושלת זו. מצפים ממנו להמשיך בדברים שלמד ולהפוך את צפון קוריאה למדינה דגולה.

 

אולם הוא מתחיל לחשוב אחרת. כן, הוא רוצה להיות מנהיג דגול, רוצה שקולו יישמע ושדמותו תיראה, ולהטביע את חותמו על ההיסטוריה של צפון קוריאה. אביו לימד אותו שזה חשוב מאוד. לכן הוא תוהה לגבי השאלה: מה הופך מנהיג לדגול?

 

הבה נציג את השאלה הזאת בפני מישהו השייך לתפישה ארצית ישנה יותר מההיסטוריה הלא רחוקה. הוא יהיה מומחה ומוצלח. לכן זהו תרגיל שיש לו תוקף, לשאול מישהו מן העבר שיודע. אנחנו נציב את השאלה בפני אדם שמוכר לכם ששמו נפוליאון. עבורנו, היה זה אתמול וכמה מכם הייתם שם.

 

אם תשאלו את נפוליאון מה הופך מנהיג לדגול?, הוא יאמר שגודל הצבא שלו, כמה שטח כבש ביעילות בעזרת כמות נתונה של משאבים ואנשים, עד כמה המנהיג ייראה חשוב בהתבסס על כמות האזרחים שמכנים אותו 'קיסר' או 'מלך', המיסים שהוא יכול להטיל, ועד כמה פוחדים מפניו.

לא רק שזו הייתה המציאות של נפוליאון, הוא גם צדק משום שזו הייתה האנרגיה בה לקח חלק באותם זמנים. לכן נפוליאון דילג הלוך ושוב בין היותו מנהיג, גנרל ואסיר. הוא הגשים כמעט את כל שביקש לעשות. המומחיות שלו הייתה ברורה, ואתם זוכרים את שמו גם היום. הוא היה מפורסם.

 

מה הופך מנהיג עולמי לדגול? אני מראה לכם את ההבדל בין אז לעכשיו.

ישנן כמה בחירות שעומדות בפני אדם צעיר ומתפתח זה, שיכולות לשנות הכול על הפלנטה, אם ירצה בכך. אביו היה אומר לילד הזה שמה שהופך מנהיג עולמי לדגול הוא הפוטנציאל של עוצמת הטילים שלו, או עד כמה הוא יכול להיות קרוב להשגת נשק גרעיני, או כיצד הוא יתנגד לכוחות המערב, או כיצד הוא ימשיך לעצבן ולייצר דרמה כמדינה קטנה – כאשר העולם מעניק לו תשומת לב ופוחד מפניו. אביו היה אומר לו שזוהי השושלת שלו, וכך נאמר לו כל חייו. אביו עשה זאת היטב והקיף את עצמו ביועצים שהעביר אותם אל בנו.

 

קיים סיכוי של חמישים אחוזים שמשהו יתרחש כאן, אולם זה אינו פוטנציאל חזק, יקרים. אני מעלה זאת על מנת שתוכלו לצפות בהתנהלות הזו לכיוון זה או אחר. מכיוון שאם הבן ימשיך וילך בעקבות אביו, הוא נידון לכישלון. האנרגיה על כדור הארץ תראה זאת כמשהו ישן והוא ייתפס כטיפש. אולם אם לעומת זאת הוא יבין זאת, הוא יוכל להיות האדם המפורסם ביותר על הפלנטה… שזה לאמיתו של דבר מה שאביו רצה.

 

אם קריון היה רוצה לייעץ לאדם זה, הנה מה שהייתי אומר לו. הוא יכול להיות למנהיג הידוע והדגול ביותר שהעולם הנוכחי ידע אי פעם, כיוון שמה שהוא יעשה עכשיו יהיה משהו שהעולם יראה כנקודת מפנה והבחנה של הדרכים הישנות. לא רק זאת, אלא מה שהוא יעשה יכנס לספרי ההיסטוריה לתמיד, ובשל נעוריו, יש לו את הפוטנציאל לחיות יותר מכל מנהיג אחר על הפלנטה! לכן תהיה לו תהילה ארוכה יותר מכל אחד אחר.

 

הייתי אומר לו לומר לשומרי הגבול ללכת הביתה. לברך את הדרום ולהתחיל לאחד את צפון ודרום קוריאה בדרך שאף נביא לא חזה שיקרה. לאפשר לשתי המדינות להיות מדינות נפרדות, אולם לאחד אותן כשני חלקים של משפחה קוריאנית גדולה יותר, בעלת סחר חופשי ומעברי גבול פתוחים. להתחיל לכרות בריתות עם המערב ולהראות לו שהוא כנה בכוונותיו. ולעצור את תוכנית הטילים מכיוון שלעולם לא יזדקק להם!

 

הדבר יביא שפע בלתי צפוי לאנשי צפון קוריאה! יהיו להם תמיכה כלכלית רבה, בתי ספר, בתי חולים וכבוד רב יותר מאי פעם בשל מנהיגם המדהים. התוצאה תהיה כבוד ותהילה לבן, שלעולם לא היו מנת חלקו של האב, משהו שהעולם ידבר עליו במשך מאות שנים. האומות המאוחדות יקומו ויריעו כאשר הבן יצעד אל אולם המליאה.

הייתי שואל אותו, האם היית רוצה בכך?

 

האין זה נראה ברור לרובכם? הוא יכול להשיג תהילה מיידית ולהיראות כמי שחולל שינוי והתחיל במשהו מדהים.

אולם צפו בו. יש לו ברירה, וזה אינו פשוט. היועצים של אביו עדיין מייעצים לו, חוץ מאחד שאותו כבר פיטר... הוא עשוי להבין זאת, או שלא להבין. יש סיכוי של חמישים אחוזים. אולם אני אומר לכם שאם הוא לא יעשה זאת, הרי שזה שיבוא אחריו יעשה זאת. מכיוון שזה ברור כל כך.

 

אנחנו מראים לכם זאת כדי לומר לכם שזוהי ההתפתחות של המין האנושי. זו ההבנה האיטית שהאיחוד של הדברים הוא התשובה לכל הדברים, במקום הפרדתם או כיבושם. אלה שמתחילים לקדם פשרה ומתחילים לברוא אנרגיות אלו שמעולם לא היו כאן קודם לכן, יהיו האנשים אותם תזכרו. יקרים, זה יקרה במנהיגות, בפוליטיקה ובעסקים. זוהי תפישה חדשה.

 

הכלי המעשי הוא: ההבנה שהמציאות שעובדת לדעתכם, עשויה שלא לעבוד עוד. אינכם יודעים את שאינכם יודעים. אולם אם אתם יודעים מהו השינוי באנרגיה, הרי שאתם יכולים עדיין לתכנן לקראת דברים בעתיד שאינכם יודעים..

 

הדבר דומה לנהיגה בכביש שנאמר לכם שעומד להתרחב ושהתנועה תזרום בקרוב. אתם מאמינים ויודעים זאת ומתכוננים לכך. אינכם יודעים מתי זה יקרה, ואינכם יודעים כיצד זה יתרחש, אבל כאשר זה יקרה, אתם תהיו מוכנים, תנשמו נשימת רווחה ותגידו שידעתם שזה יקרה...

 

לכן בכך נסיים. עכשיו אתם יכולים לצפות בשעה שהעולם צופה כדי לראות מה יעשה אדם צעיר זה. אם הוא מספיק חכם כדי לראות את האנרגיה החדשה כפי שיש לו את היכולת לעשות, הוא יהפוך אולי לאחד מהמנהיגים האהובים ביותר בעולם. הוא ייתפס כחכם מעבר לשנותיו, ויזכה לתהילה שאף אחד אחר לא יוכל להשיג. אולם האנרגיה הישנה חזקה, והדרמה והפחד מאותתים גם כן.

 

לאט יקומו אלה שיתחילו להבין ולראות שהאחדות היא התשובה לכל הדברים. ככל שקשה לאויבים להתאחד עם אויבים, בכך טמונה ההישרדות שלהם, מכיוון שאם ימשיכו ללכת בדרך שבה הלכו, הם ידעכו לאיטם. האנרגיה הישנה לא תתמוך עוד בדרכים הישנות. התכוננו לכך. זה יתרחש מוקדם מהצפוי.

 

בני אדם יקרים, אל תפחדו ממה שאתם עומדים לראות, מכיוון שהאנרגיה הישנה תפרפר ותמות בעל כורחה ולא תרכב אל השקיעה ברצון ובראש מורכן. היא תילחם. אני נותן לכם זאת כמטפורה. אתם תראו ותדעו זאת כאשר תהיו עדים לכך. לכן הבינו ואל תפחדו.

 

תהיה תקופה של כיול מחדש והסתגלות בשעה שכדור הארץ נע לאיטו אל אנרגיה חדשה, כאילו נע מתוך הצללים אל אור השמש.

העיר שעל הגבעה מתגלה לאיטה.

ירושלים החדשה.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020