Light Connections
 
 

 

תרחישים עתידיים - בן אדם חדש - אפריל 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

התקשור הזה יהיה שונה, לא יהיה בו בהכרח מסר כלשהו, אלא הרחבה אודות 3 פוטנציאלים עתידיים.

ברצוני לצייר תמונה של 3 דברים הצפויים בעתידכם, ואבסס אותם על השאלות שנשאלו קודם לכן במהלך היום הזה.

 

אחת השאלות התייחסה לאלקטרוניקה, מכונות, בינה מלאכותית, והאם נשקפת סכנה לבני האדם, האם האנושות תגיע למבוי סתום בעקבות היצירה שלה עצמה של מכונות שיפנו כנגדה, כמו בכל אותם סרטים שבני אדם יצרו אודות זה, וזה נכנס לתודעה שלכם.

 

אינכם יודעים את אשר אינכם יודעים, מכיוון שמה שעתיד להגיע בלתי ניתן לחיזוי על סמך דברים שהתנסיתם בהם בעבר.

התפתחותם של מעגלים חשמליים, של בינה מלאכותית, התפתחותה של הטכנולוגיה בעצמה במהלך 50 השנים האחרונות, אינם ישימים בהכרח ל 50 השנים הבאות. והכל בעקבות התרחשות של שינוי תפישה מערכתי, שיקרה עם תודעה שתשנה את ציפיותיה בנוגע למה שאתם רוצים, ולגבי מה שקורה.

 

ישנם 3 תרחישים בציר הזמן, שאינו מזוהה באמצעות שנים, אלא באמצעות מיקום - ראשון, שני ושלישי - אל תוך העתיד.

תרחישים אלה הם אמיתיים, הם אינם תחזיות של קריון, אלה הם דברים שקריון ואתם ראיתם במקומות אחרים ובזמנים אחרים, ואין מדובר על פני כדור הארץ.

אתם נשמות עתיקות מאוד, שכבר התנסו בפלנטות אחרות של בחירה חופשית שעברו כבר את השינוי הזה בזמנים אחרים, ורבים מכם מתעוררים כעת ונזכרים במה שאמור להגיע, מה לעשות בקשר לכך, וחלקכם פוחדים מכיוון שאתם נזכרים לאן כל זה עלול להוביל.

 

העתיד תלוי לחלוטין בבחירתכם החופשית, ועד כמה זה יקרה מהר או לאט, ולכן לא אנקוב במספר השנים שזה יקח.

יהיו הפתעות טכנולוגיות שאיש לא חשב עליהן או המציא אותן.. כל שלושת המקרים קשורים בכם, ובטכנולוגית הריפוי הנדיב של בני האדם.

 

 

1. ביולוגיה, מיכון ואלקטרוניקה משתפים יחד פעולה בריפוי מחלת הסרטן

 

זה הצעד הראשון, שאינו בהכרח בעתיד הרחוק

 

כיום אתם משתמשים באלקטרוניקה כלפי חוץ, על מנת להשתמש במשהו חיצוני, על מנת להשיג משהו. וזוהי התפתחות כלפי חוץ.

בעתיד האלקטרוניקה תתמקד בבריאות. וזה יופנה פנימה, אל תוך היכולת האנושית, ולטכנולוגיה שתהיה נדיבה ותסייע בריפוי. זו תהיה התפתחות כלפי פנים.

האלקטרוניקה,המיכוו, יופנו פנימה ויהפכו להבנה גדולה יותר לגבי הגוף האנושי. התרחיש הזה מערב המצאות שטרם הומצאו, תהליכים המגיעים ושאינכם מבינים עדיין.

 

חולי הסרטן יופנו לבתי החולים, ישכבו, אולם במקום ניתוח יקרה משהו אחר - זריקה קטנה ומזערית תכניס לגופם משהו שלא ציפיתם לו, זה יהיה דומה למיקרורובוטיקה של האנרגיה הישנה, אולם זה אינו ממש זה, מכיוון שזה משהו חדש.

ולו יכולתם לבדוק ולבחון את מיליוני הדברים הזעירים שישימו בזרם הדם, כגודלם של תאים קטנים שבקושי ניתן לראותם בעין רגילה - תהיו כל כך נדהמים ותטענו שזה אולי בלתי אפשרי.. ואלה לא יהיו רובוטים, זו לא תהיה בינה מלאכותית, מכיוון שזה יהפוך למשהו אחר, לאינטליגנציה של האדם המעורב בתהליך הריפוי...

 

מה לו יכולתם לקחת פיסה של תא גזע שלכם, עם התודעה שלכם, הנדיבות שלכם, משהו שאינו מלאכותי ולעולם לא יפגע בכם - ותחדירו זאת למכונה מיקרוסקופית שתזריק זאת לדמכם.

התא והתודעה שלכם ידריכו את שאר החלק הזה, חלק אלקטרוני וכמעט שאינו מכני, שיזרום בדם שלכם למקום בו נמצא הגידול. ולאחר פחות מ 15 דקות, הכל יתאסף סביב הגידול.

זה אינו רובוט, זו אינה בינה מלאכותית - זה אתם המזריקים את עצמכם אל תוך גופכם שלכם באמצעות המצאות פלאיות שאינן עדיין על הפלנטה!! ביולוגיה, מיכון ואלקטרוניקה יחדיו בתרחיש נדיב המתאסף סביב הגידול והורס אותו באמצעות תהליך שאינכם יודעים עדיין לגביו..

 

רמז למה שעשוי להרוס מחלה - זהו הגל הראשון של ההבנה שאתם מזריקים תודעה היישר ליד הגידול [ קריון צוחק..] והוא מתחיל להיעלם, אין לו כל ברירה מכיוון שישנם סביבו מיליונים של 'עצמכם'..

 

 

2. ריפוי מחלת הסרטן באמצעות מציאות מדומה/וירטואלית

 

כאשר תשמעו על הדבר הבא, הדבר הקודם ייראה בעיניכם ארכאי..

מהירות הקפיצה שתעשו לעבר הדבר הבא הזה תלויה בכם לחלוטין.

 

חולי הסרטן נכנסים לבנין שמוקדש כולו לריפוי מלא ושלם. להעלמת מחלות.

הפעם אין מדובר בהזרקות, אלא בהתפתחות גבוהה ביותר של מציאות מדומה.

 

כיום אתם נמצאים בתחילתו של התהליך הזה, מרכיבים משקפיים, מביטים סביבכם ב 360 מעלות, ורואים תוכנה, תכנות - למשל סביבה של טבע, עם קולות של טבע, ואתם מרגישים שהמציאות המדומה כולה סביבכם - אולם יקרים, זהו רק צעצוע בהשוואה למה שעתיד להגיע..

לא אתאר את המנגנון, שכבר נמצא במוחם וברשומות האקאשיות של אלה שעתידים להמציא אותו - אולם זה יהיה מסוגל לקחת אתכם תוך דקה או שתיים למקום אחר, למציאות מדומה שתאפשר לכם ללכת, לעמוד, להיות.

זה יהיה כה אמיתי, עד שתוכלו ליצור ממשק עם אינטליגנציות אחרות, לא עם תכנותים ותוכנות - אלה יהיו בני אדם שיהיו שם אתכם על מנת לעזור לכם, ולא יהיה בזה שום דבר מלאכותי, חוץ מהדברים שתראו - מרכז ריפוי, ובתוכו מפלסים רבים.

האדם ישכב או ישב, על מנת שיהיה רגוע, מלא שמחה והבנה, במנח נייטרלי בו אין הפצה כלשהי של דם לראשו או לכפות רגליו.

מעליו יהיה מסך ובו מוקרן הגידול שלו, והאדם יתמרן את הריפוי של הגידול שלו בעזרת דוושות כלשהן - לא אתאר אותם - הוא ישיר גם הצהרות וצלילים - משהו שהוא ערך עליו חזרה לפני כן ומכיר אותו.

הוא נמצא כביכול בעולם אחר, מדומה/וירטואלי, שוכב או אולי יושב, ועם זאת זה כל כך אמיתי והוא מרגיש שהוא יכול לעמוד, לעשות דברים בעולם האמיתי.

ובעולם הוירטואלי האדם מתחיל לראות בדרך מעמיקה מאוד את עצמו מרפא בעצמו את הגידול שלו, שמצטמק, הריפוי מושלם והוא מתמלא בהרגשה של שמחה לנוכח מה שהוא עושה.

 

החוויה הוירטואלית הזו תימשך יום אחד או יותר, זה כה אמיתי, האדם יאכל במהלך הזמן הזה ויהיה מוזן, ולאחר שהוא ישיר לגידול שלו וימוסס את הגידול שלו עצמו, הוא יקום וילך לעבור בדיקות על ידי רופאים שילחצו את ידו ויאשרו שהגידול אינו נמצא שם יותר. האדם יראה את התוצאות, את הכימיה, את הטבלאות.

וכל זה יתרחש עדיין בעולם המדומה/הוירטואלי,

וכאשר יגיע הזמן בו יהיה עליו לחזור לעולם האמיתי, הוא יחזור לשם לאט לאט.

 

התהליך לא נעשה באמצעות הרכבה של זוג משקפיים - לא אגלה לכם מה היה שם בדיוק, ורק אספר שהמציאות המדומה/הוירטואלית הזו היתה לגמרי מסביבו של האדם, זה היה עולם שלם מדומה/ וירטואלי, כמעט כמו שהוא עבר למימד אחר לגמרי.

ובעולם המציאותי איש לא ידרוש לבצע בדיקות מכיוון שכולם ידעו שהאדם עבר ריפוי מלא.

 

בעזרת התודעה שלכם, אתם יודעים ברמת הליבה האינטואיטיבית שלכם שזה ריפוי מלא ושלם, ועשיתם זאת לעצמכם בעזרתו של דפוס ריפוי מדומה/וירטואלי. ואתם יוצאים משם ללא סרטן.

 

 

3. אדם רב מימדי

 

זו עוצמתו של העתיד שמכיר מה התודעה יכולה לעשות ומה היא יכולה להיות, גם לגבי התרחיש הזה לגבי האדם הרב מימדי.

כאן אתם בזכות עצמכם, ללא כל מכונות, מציאות מדומה, כימיה - זוהי התפתחות. ושוב, הזמן שיקח לכם להתפתח לשם תלוי לגמרי בכם, אולם ברצוני להפנות את תשומת לבכם למשהו שאינו מתפקד כראוי בגופכם.

מדובר בחוכמה הפנימית המולדת לכם - אינכם אפילו יודעים שהיא אינה מתפקדת כראוי, פשוט קיבלתם זאת כך, כמות שהיא..

 

כיצד אתם מרגישים להיות היצורים המפותחים ביותר על פני הפלנטה עם אינטלקט, יכולים לבחון את הוויתכם עצמה, מדוע אתם קיימים, מדוע אתם נמצאים כאן, לומר את המילים 'הנני אשר הנני' - ועדיין מתקיים תהליך אחר בגופכם שפיקח וחכם יותר מכם?

אתם בודקים דברים בעזרת 'בדיקות שריר' בקינסיולוגיה על מנת לגלות משהו שעליכם לדעת אודותיו, אולם אינכם יודעים זאת, מכיוון שאתם נפרדים מהכימיה שלכם...

זה אינו נראה משהו הגיוני שנבראתם בדרך זו, וזה גם אינו מסייע לכם בהישרדות שלכם.

מחלות נצמדות לגוף, אתם אינכם יודעים זאת עד שאתם מרגישים כאב. עליכם ליצור גישה באופן נפרד לחלוטין לאותה חוכמה פנימית מולדת, לגוף החכם, באמצעות תהליכים ארכאיים, האומנם?

היא אינה יכולה באמת לדבר אתכם, היא רק מאותתת לכם פה ושם...

 

האדם הרב מימדי ישתמש בזוג הכרומוזומים ה 24 שהוא רב מימדי - חלקכם חושבים שיש לכם רק 23 זוגות כרומוזומים.. הוא עדיין אינו מובן, טרם ראו אותו, או הכירו בזוג ה 24 הזה - שהפליאדים העניקו לכם עבור הזמנים האלה של השינוי.

זה יתחיל לעבוד בקרבכם, דור אחר דור, התודעה תתחיל לעלות, תתחילו לראות דברים קוונטיים, הזוג ה 24 יתגלה בסליל הכפול, ותהיה לכם התגלות בה תופתעו להיווכח שקיים כל כך הרבה מעבר למה שחשבתם...

 

כהתחלה, תראו ילדים שיוולדו עם 'ערבוב' של עצמם עם תודעתם, עם חוכמתם הפנימית המולדת - הם יהיו המרפאים של עצמם. הם ידעו הכל אודות הכימיה של הדם שלהם מבלי לבצע בדיקות דם, הם ידעו באופן מיידי כאשר מחלה כלשהי תנסה להיצמד אליהם, ברגע שזה יקרה, במקום לחכות עד שזה יגדל ויכאיב להם.

הם יהיו הרופאים האינטואיטיביים של עצמם, וכאשר אנשים יראו זאת בשלבים הראשונים, הם יאמרו שזה מוזר, בלתי רגיל, בלתי יאמן, שזה אינו בסדר, וירצו לבודד אותם מכיוון שהם ייחשבו לבלתי נורמליים.. [ קריון צוחק..]

ברוך בואכם לכדור הארץ..זה מה שאתם נוהגים לעשות, האין זאת? זה גם מה שעשיתם לגבי הילדים האוטיסטיים, מכיוון שאינכם רואים זאת מגיע, אינכם רואים את העתיד - אתם רק רואים ילדים בלתי רגילים בעלי תקשורת מוזרה וקושי לחיות באנרגיה ישנה. אינכם עדיין שם, אינכם יודעים מה עתיד להגיע. אינכם רואים בהם את עצמכם - בני אדם החושבים באופן לא לינארי.

גלו את הדברים שהם מסוגלים לעשות, דברים שאינכם יכולים לעשות - זה אמור לתת לכם רמז לגבי מי שהינם.

 

הפיסה הרב מימדית של הדנ"א שלכם, מגיעה, אותו חלק שאינכם יכולים אפילו עדיין לראותו ושיביא לתודעתכם להיערך עם החוכמה הפנימית המולדת שלכם..

 

חוכמתכם הפנימית המולדת מחוברת לרשומות האקאשיות של בן האדם, אותו משהו מסתורי, שאין לכם גישה קלה אליהן. הן משהו שמטריד אתכם לעיתים קרובות מכיוון שהן זוכרות רק דברים רעים [ קריון צוחק..] - אלה הדברים שאתם עובדים איתם בהצלחה אפילו כיום, אולם אתם עובדים איתם מכיוון שהם אינם מובנים מאליהם, אינם מודבקים עדיין על גבי תודעתכם - יום יגיע וזה יקרה, ואז תהיה לכם גישה מלאה לחוכמת העבר, גישה מלאה לשחרר את כל הדברים השליליים

אתם תהיו מחוברים לרשומות האקאשיות שלכם, וזה יהיה אחד הצעדים התפתחותיים המשמעותיים ביותר של האנושות - הנישואין של הרשומות האקאשיות, החוכמה הפנימית המולדת, והתודעה. וזה יאפיין את האדם הרב מימדי.

כאשר זה יתרחש, תאם תתבוננו בעובדה שיתכן והגעתם מהפליאדים, ותדעו מי הם, תבינו מכיוון שזה הכל חלק מתרחיש של חיבור, קשר, עקביות עם אחיכם ואחיותיכם מהכוכבים.

 

זהו העתיד, וזה לא עומד להתרחש די בקרוב [ קריון צוחק..] אולם אתם תהיו שם, כל מי שחוזר שוב ושוב מבחירה חופשית, משתפר ומשתפר בעולם בעל הבטחה כה גדולה.

ויגיע זמן בו תפקידכם יהיה לזרוע תרבויות אחרות במקומות רחוקים בגלקסיה הזו, על מנת ללדת פעולות חומלות במקומות נוספים..

האם אתם מבינים עד כמה אתם חשובים בצומת הזו של הזמן?

אתם עשויים לומר שישנו הרבה מסתורין, הכל יתגלה, וכולכם תהיו שם..

אל תפחדו מהדברים האלה, שהם מגיעים מכם..

 

זהו המסר, וכך הוא הדבר

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020