Light Connections
 
 

 

סינכרוניות מתוכננת - אפריל 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

החדר מלא בעקביות, הרמוניה, הבנה, אהבה, חמלה - קשה לתאר זאת אפילו בעזרתן של כל המילים האלו.

עקביות מתרחשת כאשר נשמה נוגעת בנשמה אחרת באופן מסוים, שרק נשמות יכולות לעשות זאת. זוהי מערכת שאינה ניתנת להסבר באופן לינארי וקשה לתאר זאת לבן אדם החי, נושם וקיים בעולם לינארי.

דברים אלה, יקרים, מתחילים להשתנות.

סינכרוניות מתוכננת - יתכן ושתי המילים האלו אינן הגיוניות כאשר הן באות יחד, מכיוון שהגדרתה של סינכרוניות מרמזת על משהו שקורה באופן אקראי אולם נראה שהוא מחובר... כך שלא ניתן בהכרח לתכנן ארוע אקראי.. לפחות לא באופן החשיבה שלכם, ועל כך ברצוננו לשוחח.

כיצד אוכל לספר לכם על כך בצורה קלה, שתבינו?

 

ברצוננו לשוחח על מערכת כה יפהפיה המשפיעה על כולכם. במשך 29 שנים סיפרתי לכם שאינכם לבדכם. הזמנו אתכם להיכנס ל'ארון' שלכם, לסגור את הדלת, לכבות את האור, ולהעמיד פנים שאתם לבדכם [ קריון צוחק...]

אולם אינכם באמת לבדכם, וזה יספק את ההסבר לסינכרוניות מתוכננת.

 

עקביות של נשמה

 

כמה מכם היושבים לפני עכשיו, מודעים למשהו שהוא גבוה מכם, מהווה חלק מכם, ומכונה 'העצמי הגבוה'? חלק מכם חושבים שזוהי הנשמה האנושית..

סיפרנו לכם שהנשמה אינה שוכנת באופן מלא מתוך הגוף האנושי - לו זה היה כך, הייתם חווים יותר מדי אנרגיה מצדו השני של המעטה/צעיף, והייתם פשוט 'נשרפים'..

אם כך חלק מנשמתכם שוכן בגופכם, וחלק נוסף נמצא בצד השני והמסתורי, מעבר למעטה/צעיף.

והבורא היוצר נמצא מעל כל הדברים האלה.

אין זה משנה כמה מיליארדי בני אדם ישנם על הפלנטה - כל ההנשמות האלו נמצאות באופן חלקי גם בצד השני, עדיין עם האל, הרוח, המקור היוצר והבורא.. זהו החיבור שיש לכם עם האל.

 

הפכו את הדף.

כל המטרה של השינוי שמתרחש כעת על הפלנטה הזו היא על מנת שתתחילו להתפתח באופן רוחני.

כאשר אתם מתפתחים באופן רוחני, החלק הפיסי של גופכם מתחיל ליצור ברית עם החלק האזוטרי. וחלקים שהיו נפרדים מכם - הרשומות האקאשיות, החוכמה הפנימית המולדת - מתחילים להשתלב.

כאשר לבני האדם יהיה משהו משותף, ההתפתחות תהיה משהו שאינכם מצפים לו - תהיה עקביות של הנשמה.

תתחילו להיות מודעים ל'עצמי החומל', להגיון שמאחורי טוב הלב, מודעים למערכת שאני מדבר עליה בעת ושמוסתרת מכם.

 

סינכרוניות מתוכננת

 

הסינכרוניות מוזרה כל כך לבני אדם רבים מכיוון שהיא אינה הגיונית עבורם.

כאשר מתחילים לקרות לכם דברים חסרי הסבר, בהיערכות, כולם סביבכם משבחים אתכם על מזלכם הטוב. וכאשר הסינכרוניות ממשיכה להתרחש פעם אחר פעם, אתם הופכים להיות בעיניהם לאנשים 'ברי המזל', ואתם מחייכים וחושבים לעצמכם שהאחרים אינם יודעים שאתם פשוט משתמשים במערכת ומתכננים את הסינכרוניות שלכם..

 

זה משהו מעשי ביותר, ואף יותר מכך - זה הופך להיות ההישרדות שלכם.

מה לו סיפרתי לכם שיש לכם יכולת לתכנן בחייכם את הסינכרוניות של הדברים שאתם זקוקים להם ביותר, החל מהדברים הארציים ביותר ועד לרוחניים ביותר? זו יכולת למצוא דברים כאשר אתם זקוקים להם בחיים, דברים שמעורבים בהם אנשים, חמלה, אהבה, מערכות יחסים?

תכנון הסינכרוניות יעיל על מנת לפגוש בזמן הנכון את האנשים הנכונים, היודעים את הדברים הנכונים שיעזרו לכם בצעדכם הבא..

 

נניח ואתם הולכים לפגישה, וכאשר מישהו ישאל אתכם מה עתיד לקרות שם, תאמרו לו שאתם תפגשו מישהו שיש לו את התשובה לבעיה שמטרידה אתכם.

האדם השני יתלהב, ירצה לדעת את שמו של האדם שתפגשו, אלא שאתם תאמרו שאין לכם כל מושג, שאינכם מכירים אותו כלל, טרם ראיתם אותו, ובכל זאת אתם יודעים שהוא יהיה שם, מכיוון שאתם יודעים כיצד לעבוד על החידה הזו [ קריון צוחק..]  

הציפיות שלכם והאינטואיציה שלכם מחוברות אליו, נשמתכם מחוברת לנשמתו - אתם יודעים זאת והוא יודע זאת, ולמרות שאינכם מכירים עדיין, הוא יהיה שם!

אנשים יחשבו שאתם מאותם ה'אזוטריים האלה' ואכן אתם כך, וכאשר תלכו לפגישה תמצאו את התשובה - לא תמיד באופן בו ציפיתם לה, זה יגיע ממישהו, ממשהו, אדם ממין ומגיל מסוים שלא ציפיתם לו, אולם הפתרון יהיה שם בדיוק כפי שאתם זקוקים לו - זוהי סינכרוניות.

 

כולכם התנסיתם במציאת מקום חניה [ קריון צוחק..] בתרבותכם זה מאוד אנושי, שעליכם למצוא מקום חניה במגרש חניה מלא לגמרי, ואתם רואים מכוניות אחרות מסתובבות ומחפשות אחר מקום פנוי..

חלקכם מכירים את המערכת שעובדת היטב - יתכן ותניחו את כף ידכם על ליבכם ותבקשו עזרה במציאת מקום חניה, ולפתע תהיה לכם אינטואיציה מוזרה וקול בראשכם שידריך אתכם לפנות ימינה במורד הנתיב, לפנות שמאלה ושוב שמאלה, וימינה, ואתם עוקבים אחר ההנחיות, מחייכים לעצמכם מכיוון שגם המכונית לפניכם והמכונית מאחוריכם עושות אותו הדבר - אולם אתם עוקבים אחר דפוס של הנחיות, והנה ממש לפניכם, מישהו בדיוק יוצא ממקום החניה שלו..

ואתם קיבלתם את המקום הנכון, בזמן הנכון - אתם 'ברי מזל'.. וזה מתרחש שוב ושוב..

כיצד זה אפשרי?

ובכן, זה זמין לכולם. אולם הנשמות העתיקות על הפלנטה - הנוכחות בחדר ואלו שיקראו זאת מאוחר יותר - לומדות זאת כעת ומשתמשות בזה, מכיוון שזהו מושג יותר מרומם, ועליכם להזיז את עצמכם מן הדרך, להזיז את הלינאריות מן הדרך.

 

 

 

 

הדבר הבא גבוה מאוד מעל ללינאריות ולא יעבוד אם תשתפו את השכל שלכם - במקום זאת עליכם לרתום ולשתף בזאת את לבכם. זוהי ידיעה מעבר להיגיון.

 

סיפרתי לכם שחלק מנשמתכם נמצא כאן, וחלק נמצא בצידו השני של המעטה/צעיף..

ברצוני שתדמיינו את עצמכם ואת האחרים על הפלנטה, וכעת מתחו קוים ישרים בעזרת השכל שלכם, קווים שמסתיימים בחלק האחר של נשמותיכם, בצידו השני של המעטה/צעיף.

מה אתם בעצם יודעים על אותו צד שני של המעטה/צעיף?

אין שם כל לינאריות, כל הנשמות מחוברות שם באחדות שאינכם יכולים לדמיין בהיותכם על הפלנטה הזו.

מתחו את הקו הזה דרך כל הנשמות, מעין ציור סכמתי, לולאה - אתם וכל השאר מחוברים לכל הנשמות בעקביות, לצידו השני של המעטה/צעיף.

 

זהו למעשה החיבור, זה אינו עניין של מזל.

כאשר אתם זקוקים למצוא משהו שנמצא מחוץ לאופן בו הדברים עובדים בצורה לינארית, אחרים חושבים שאתם ברי מזל ואילו אתם אומרים 'זו עומדת להיות מתנתי היום, אני זקוק/ה לזה'..

שותפי (לי קרול, ת.ג.) משתמש בכך בנסיעותיו הרבות. מכיוון שעליו להגיע בזמן לכל אותם מקומות שונים, עליו להשתמש במערכת אחרת, שתבטיח שהדברים אכן יעבדו כשורה..

ואכן קיימת מערכת כזו אלא שכאשר הדברים משתבשים, עליכם לחשוב מעבר לסיבות מדוע הדברים אינם עובדים.. [ קריון צוחק..]

השכל יזעק ויאמר לכם שזה ממש אינו הגיוני, אינו לינארי, ויהיה עליכם לשחרר אותו לגמרי, לחייך, להניח את כף ידכם על ליבכם, לאשר ולומר לו שזה נכון, אולם שאתם יוצרים כעת משהו בצורה אחרת..

 

ההתפתחות הזו של התודעה שלכם הולכת היישר ל'עצמי הגבוה' שלכם, ואתם מחוברים ל'מקור'.

והתשובה נמצאת שם, בחיבור הזה עם כל שאר הנשמות, יכוונו אתכם, והתזמון יהיה מובן מאליו עבורכם,

יתכן וזה אמור להגיע אולם לא באופן מיידי, ולכן יהיה עליכם להתאזר בסבלנות - ויתכן שזה אמור להגיע למחרת היום ויהיה עליכם להתחיל בהכנות.

אתם תדעו, לא יהיה שום מסתורין בכל הנוגע להיכן, מתי, או כיצד - במקום זאת יהיה אמון בדברים הבלתי נראים, אולם אתם יודעים שזה עובד מכיוון שאתם מחוברים למקור שאינו לינארי והתשובה כבר נמצאת שם..

 

עכשיו אתם מבינים ויודעים מדוע זה עובד, וזה יפהפה.

זה אינו עובד כל הזמן - אתם כמו ילדים הלומדים לצעוד, מצליחים ללכת כמה צעדים ולאחר הם נופלים, הם קמים ומנסים שוב, נופלים, עד שהם יודעים מהי ההרגשה הנכונה וכיצד לעמוד זקוף, באופן מאוזן, רגל אחת לפני השניה, בוטחים שהם ילכו, ובסופו של דבר הם הולכים...

וכך יהיה גם אתכם, יקרים.

 

זוהי תודעה מתקדמת המבינה שהבעיות על הפלנטה אינן מבודדות ובלתי ידועות, במיוחד עם העקביות של הנשמה.

דמיינו קבוצות שיהיו בעקביות עם קבוצות אחרות, דמיינו מדינות שיהיו בעקביות עם מדינות אחרות מבלי שהן מכירות האחת את השניה או מדברות באותה השפה - האמנם?

עקביות של הנשמה היא השפה של העתיד, אתם תרגישו ותדעו זאת, וזוהי תחילתו של שלום עלי אדמות.

 

ובינתיים, צעד אחר צעד, תוך יצירת עקביות, סינכרוניות מתוכננת, על מנת להגיע ממקום אחד למשנהו, על מנת למצוא את האנשים הנכונים, התפקידים הנכונים, התשובות הנכונות - אתם תראו את התוצאות בכל פעם, מבלי אפילו לדעת כיצד כל זה נעשה, תלמדו לצעוד עם הרוח האוחזת בידכם.

 

זהו מסר מעמיק, האין זאת, אודות האופן בו הדברים עובדים על הפלנטה הזו.

על הפלנטה מתרחש כעת שינוי מעמיק, יחד אתכם, אתם תראו זאת במקומות כה רבים, תהיה סינכרוניות רבה, דברים שהוסתרו בעבר ייראו על ידי הציבור, קבוצות יראו זאת.

תתחיל להיות שקיפות, לא יהיו יותר סודות, לא יהיו יותר דברים חשוכים חבויים, הדברים יתחילו להתגלות בתחומים כה רבים - ועל הכל תנצח הסינכרוניות.

 

אנשים ישאלו מה מתרחש שגורם להתגלותם של כל כך הרבה דברים שלא חשבו שהם אפשריים, יתגלו חשדות לגבי ממשלות, לגבי המצב הקיים, מערכות יחסים בין ממשלות - כל אותם דברים שתמיד היו סודיים.

גילוי גדול מגיע, והוא יקשה על חברות התרופות הגדולות להמשיך בדרך בה נהגו תמיד במשך חמישים השנה האחרונות! זה ישנה הכל, דברים יצאו לאור, שידהימו אפילו את הנשמות העתיקות לנוכח מה שיתרחש. זה יהיה כל כך סינכרוני, כמו מסר ש'יגיע משמיים' וינקה את הכל...

 

זה יעיד על כך שבני אדם החליטו להתחיל בהתפתחותה של התודעה שתשנה את ליבת הטבע האנושי.

הטבע האנושי יפסיק להיות מה שחשבתם שהוא היה תמיד, הוא יהיה כה שונה, עד שיהיה צורך לשכתב את כל ספרי הפסיכולוגיה. וזה דבר טוב. הפסיכולוגים מחכים לכך, לכלים חדשים, לדרכים חדשות.

חמלה, טוב לב, אהבה יתחילו לגרום לשינויים גדולים בחיים האישיים, בתאגידים, במשפחות, בממשלות.

כל זה מגיע, ובינתיים, תפקידכם יקרים, הוא להחזיק מעמד - יתכן וזה יהיה איטי מדי עבורכם, אולם זה מתקדם. הבחירה החופשית היא המפתח למהירות בה הדברים יתקדמו.

החשכה על הפלנטה מתחילה לסגת, אלה שמושקעים בדרכים הישנות מתחילים לפחד מאובדן אחיזתם בחשכה, כפי שעשו תמיד. למעשה הם לא רק מאבדים את אחיזתם, הם מאבדים את הכל..

האור מתחיל להיראות, לאט לאט, זה אתם.

היו האור בעולם הזה, מגדלורים העומדים ומסמנים לספינות האחרות את מיקומם של הסלעים.

זו תמיד היתה המטפורה עבור עובדי האור, הנשמות העתיקות, המתפתחות למקום שמעולם לא ציפיתם שתגיעו אליו.

טלו חלק בכך, ראו זאת, הרגישו זאת - זה אמיתי!

 

וכך הוא הדבר

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020