Light Connections
 
 

 

תודעה ומשך החיים - אפריל 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי

 

אני יודע מי נמצא כאן, אני יודע היכן אני נמצא, ואדבר על שני נושאים.

 

מחזור אקלימי - עידן קרח קטן

 

בתחילה ברצוני לדבר לאלה המתגוררים כאן במזרח קנדה (מונטריאול, ת.ג.) והמאפיינים של המקום הזה ידועים היטב - מאוד קר כאן...

כבר סיפרתי לכם על המחזורים של הפלנטה, ואתם מתחילים עכשיו מחזור אחד שכזה.

שינויי האקלים שאתם רואים הם נורמליים לחלוטין, אין זה משהו שהפלנטה הזו הביאה על עצמה באמצעות דברים שהושמו באויר, שלמעשה עלולים להרוג אתכם ולא את הפלנטה...

 

המחזורים שאתם רואים - שלא הייתם חלק מהם מכיוון שלא חייתם זמן ארוך מספיק - נמצאים כאן שוב..וזה ניתן להוכחה על ידי אנשי האקלים, במיוחד אלה שאינם מושקעים במיתולוגיה מסוימת, או בפוליטיקה. ניתן לראות זאת בטבעות הקרח, בטבעות העצים - הפלנטה עוברת מחזוריות טבעית. והמחזור הנוכחי קר, הוא סוג של 'מיני עידן קרח', כלומר הוא אינו עידן קרח גדול.

זה כבר קרה בעבר, וכאשר זה מתרחש, ישנם אפיונים שעליכם לדעת אודותיהם - זה נהיה קר יותר מהרגיל ונשאר קר למשך זמן רב, סערות קרח עשויות להתרחש באופן תמידי.

 

זו אינה תחזית אזוטרית, אלא זה מה שהמדענים רואים.

ולמרות זאת ישנה פעילות מועטה מאוד בקשר לכך. מסרנו לכם כמה עצות מכיוון שאנחנו יודעים שזה מגיע לאזור הזה.

אתם יכולים לחכות 15-20 שנים ולומר שקריון אכן צדק ושעליכם לעשות משהו בנוגע לכך, או שאתם יכולים להתחיל להתבונן בכך כבר עכשיו.

זו אירוניה [קריון צוחק..] האופן בו אתם מייצרים את החשמל שלכם בעזרת תחנות כוח הידרו חשמל, הוא זה שיגרום לרשת החשמל כולה ליפול. הקרח הקפוא ישבית את הרשת. אלו בעיות שאינן ניתנות לפיתרון תוך יום, יומיים, או שלושה ימים..

קווי מתח שנופלים ואינם ניתנים לשחזור, מכיוון שסופת קרח נמשכת כחודש ימים.

 

זה לא יהיה סופה של העיר, זו תהיה פשוט תקופה קרה. ואם תתכוננו לכך אתם תהיו בסדר, יקרים. יש לכם כבר כל כך הרבה דברים במקומם, תעלות שמובילות אתכם בין בניינים, רכבות שמסיעות אתכם בבטחה ממקום אחד למשנהו, ללא כל קשר למזג האויר - אולם מה תעשו בדבר העובדה שרשתות החשמל שלכם תפסקנה לפעול?

כמה מהנוכחים המקומיים, ראו זאת באופן מעמיק ביותר, ויודעים שבזמן סערת קרח אין יכולת ללכת לשום מקום. גשם קפוא לא יאפשר לכם לצעוד על המדרכות, ותוכלו רק להישאר במקומכם..

מה לו זה היה יכול לתמוך את עצמו למשך שבוע, כאשר לא יהיה חשמל? - עליכם לשנות את האופן בו אתם מייצרים חשמל.

הדבר הזה כבר הומצא על הפלנטה, ואלה שיקראו זאת מאוחר יותר והמתגוררים באזור הזה, או במחוזות שמסביב - ברצוני שתדעו ישקיימות דרכים לייצר חשמל לא על ידי הידרו חשמל, ושמיועדות לאזורים בעיר, או לסביבה שכנה, כך שאם מערכת אחת תושבת, תוכלו להיעזר בזו שלידכם, ולא תאלצו לחכות לאנשי השרות שיפעילו חזרה את הידרו החשמל, מכיוון שהם לא יוכלו לעשות זאת.. במהלך סופת קרח, גשם קפוא, היכולת לשחזר זאת תהיה מעבר לטכנולוגיה.

ולמרות שהשימוש בתנור עצים יהיה מנוגד לחוקים שלכם, הרי שאין שום חוק לשימוש בו במקרה חרום. אתם יכולים שיהיה תנור כזה בבעלותכם. אני מעודד אתכם לעשות כך.

 

המחזור הזה מגיע, וזה כה יפה עבור גאיה, שעוברת את המחזורים האלה באופן קבוע ונמשך, על מנת לשחזר חיים טבעיים מסוימים על הפלנטה הזו.

אתם אולי חושבים שאתם האחראים לכך שהריפים (שוניות) מתים, אולם הריפים מתו לפני כל המחזורים, עוד לפני שבני האדם היו כאן - זה האופן בו עובדים האוקינוסים, וזה תמיד מלווה במחזור התחממות שמגיע לפני כן, הקרחונים נסוגים כמו תמיד והם גם ישובו כמו תמיד בעבר. זה מחזורי.

אתם יכולים להתכונן ולהכין את המחוז הזה ואלה שלידו, מתוך הידיעה שזה עתיד להגיע, כך שתעברו דרך זה. תדעו שזה מגיע ושזה רק יהיה קר. יקרים, אל תאפשרו לזה להפתיע אתכם.

ואם אתם ספקניים, חכו למה שיהיה למדענים לומר בקשר לכך.

 

המחזור יהיה כאן, ושיאו בעוד 15-17 שנים. בשנים הקרובות תעברו חורפים קרים ביותר וחמים ביותר, אולם באופן כללי הקור יהיה יותר ממושך מאשר אי פעם לפני כן.

אלו אינן חדשות רעות. מכיוון שיש לכם זמן להתכונן..

החדשות הטובות הן שהחלטתם, יקרים, להישאר כגזע אנושי ולהתפתח עם תודעה שתזדקק לפלנטה שתשגשג עם החיים שתזדקקו להם, עם המזון ושאר הדברים - והמחזור יספק את כל צרכיכם, זה תמיד היה כך..

האוקינוסים מתמלאים בעצמם בחיוניות..

אנחנו נמצאים כאן בחודש אפריל, ויורד שלג - איזה צרוף מקרים.

 

 

 

 

שימוש בתודעה על מנת להאריך את חייכם

 

הנושא השני שברצוני לשוחח עליו - מהו גילכם? [ קריון צוחק..]

אתן לכם מספר אמיתות בסיסיות - שימוש בתודעה על מנת להאריך את חייכם.

אם אשאל אתכם לגילכם, לא תשאלו את גופכם שיודע, במקום זאת תעשו משהו מאוד לינארי ותספרו את השנים מרגע לידתכם, וזה יהיה שנות גילכם. אולם זה אינו באמת מספר לכם מהו משך חייכם.

מעניין שהיו תקופות בהיסטוריה שמשך החיים הממוצע לא עלה על 40 שנים, והיום זה עומד על

כ 80 שנים, וגופכם יודע אודות זה.

 

המשמעות של גילכם היא המקום בו אתם נמצאים בצפי לגבי הזמן שאתם עתידים לחיות.

ומיהו זה שבעצם מצפה?

משך החיים שלכם אינו נקבע על ידי המדענים או על ידי נתונים שנאספים במקום כלשהו..

רוב משך החיים שלכם פשוט התקיימתם וקיבלתם מידע על הצפי לגבי אורך חייכם, ודבר זה נתן לכם מושג לגבי מקום הימצאותכם בסכימת משך חייכם.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) נוהג לבקש שתהפכו את הדף..

גוף האדם עצמו מתוכנן לחיות מאות בשנים. הסיבה שזה אינו קורה כיום היא מכיוון שהתודעה אינה מתרוממת לרמה כזו המאמינה שהוא יכול לחיות מעבר ל 80 שנה.

אם תשאלו את גופכם מהו גילכם, הוא ידע והוא לא יספור את השנים.. רמות של חומצות אמינו (הומוציסטאין ואחרים) יעידו על גילו. באופן מעניין ביותר, רמות אלו עשויות אף ללכת לאחור בבדיקה, מכיוון שזוהי כימיה הבודקת את בריאותכם.

באופן כלשהו, הגוף יודע היכן אתם נמצאים - החל מיום לידתכם ועד למקום בו לא תתפקדו יותר..

 

אין לכם כל מושג מהו גילכם ויהיה עליכם לשאול את הגוף..

ומה בעצם הגוף מודד? והאם זה אפשרי שתוכלו להשפיע על המדידה? מה אם אתם תחליטו מהו גילכם, מהו הצפי לאורך חייכם, שזה משהו מופרד לחלוטין מכל מחקר מדעי או מספר השנים שאתם חיים!

 

רבים מכם, נשמות עתיקות, כבר יודעים אודות מה שאני מדבר ויאמרו שגופם מספר להם שהם צעירים הרבה יותר מאשר מספר השנים שהם חיים על הפלנטה, שזו פשוט מדידה סטטיסטית.

ברצוני שתבינו זאת בבהירות:

אם זה אכן המקרה, כיצד תוכלו להיות צעירים ממספר שנותיכם?

מה אם באופן כלשהו תבצעו אתחול מחדש לשעון הגוף שלכם באמצעות התוכן של מחשבותיכם, ופעולותיכם?

יקרים, התוכן של מחשבותיכם שולט במועד מותכם!

האם זה מוצא חן בעיניכם? איש אינו אוהב לדבר על הזמן הזה, מוות. זה בלתי נמנע, עברתם זאת שוב ושוב..אם כך מדוע לא להאריך את הזמן עד אז? מדוע עליכם לעבור על פי טבלאות שונות?

 

אתן לכם היום כמה אמיתות מעמיקות, ואל תופתעו אם מאוחר יותר המדע יספר שגילה תגליות נפלאות שתתקשו להאמין בהן, ואז תחזרו ותקשיבו לתקשור הזה פעם נוספת.

הצפי לאורך החיים נשלט באופן מלא לחלוטין על ידי התודעה!!

יהיו אלה שיתווכחו על כך וישאלו מדוע קריון חושב שניתן לעבור את המחלות, שלמחשבות אין כל קשר למה שהאדם עלול להידבק בו, והרי במקום עמוס במחלות, מחלה עלולה להיצמד לבני אדם

[ קריון צוחק..] - אם אתם אינטלקטואלים המתווכחים על כך, הרי שאינכם מבינים זאת, וברצוני להציע לכם לחשוב על ארבעה דברים, היכולים לשנות את הצפי של אורך חייכם.

 

אדם עם תודעה גבוהה יותר לא יידבק במחלות, מכיוון שהמבנה התאי יראה אותן מתקרבות וידע מה לעשות בנוגע לכך. המחלה לא תיצמד אליו.

אם כך, לתודעה יש קשר גדול למחלות.

 

כיצד אתם מסבירים ריפוי שמתרחש בכל רחבי הפלנטה? ריפוי ספונטני? הפוגה שמתרחשת כה מהר והמחלה פשוט נעלמת?

היתכן שתודעתו של האדם אומרת ברגע מקודש שברצונו להישאר, שאינו רוצה שזה יהיה יותר כך - והגוף כולו מציית לכך, והמחלה נעלמת! [קריון צוחק..] האם חשבתם מעודכם שהניסים האלה נוצרו על ידי אותם בני אדם שהיו חולים? כמה עוצמה יש לכם, באופן בו אתם חושבים!

 

ארבעת הסודות להארכת תוחלת חייכם

 

1. מי הנכם?

 

לעתים קרובות אתם תוצר של מה שהוריכם אמרו לכם שזה מה שהנכם, מה שאתם יכולים להיות, מה שאינכם יכולים להיות.. רבים מכם גדלו במשפחות נפלאות, ורבים מכם גדלו במשפחות פחות נפלאות. לפני שהיתה לכם בחירה כלשהי, מה הוריכם אמרו לכם? מה ראיתם? מה חוויתם שנתן לכם את המושג לגבי מי שהנכם?

האם ספרו לכם שביכולתכם לעשות כל דבר, או האם סיפרו לכם שאינכם יכולים לעשות מאומה?

 

הדברים הבאים עשויים להיות שרויים במחלוקת, אולם אוסיף אותם בכל מקרה -

כאשר הייתם גדולים מספיק ויכולתם להחליט בעצמכם, האם עשיתם זאת? כאשר הלכתם למקום המקודש בבנין, בו סגדתם בכל סוף שבוע - מה היתה תגובתכם כאשר סיפרו לכם שנולדתם מלוכלכים?

מי הם אתם?

האם אתם מאמינים שהגעתם לכאן על מנת לסבול? האם אתם מאמינים שהאל רוצה שתסבלו?

אם אתם מאמינים בכך, מן הסתם זה מה שסיפרו לכם..

 

רבים מכם התעוררו אל תוך מודעות עצמית ופענחתם זאת בעצמכם והבנתם שזה אינו בדיוק כפי שסיפרו לכם, שהנה אתם עושים משהו שהוריכם לא סיפרו לכם שביכולתכם לעשות זאת.

חלק מכם ריפאו את גופם, למרות שלא סיפרו לכם שביכולתכם לעשות זאת.

 

הקשיבו, ישנו מישהו ממש בחדר הזה שעליו לשמוע זאת:

גופכם יגיב למי שאתם חושבים שהנכם. אם אתם חושבים שאתם 'אפס', הרי שלא תישארו בחיים זמן רב, אם אתם חושבים שהגעתם לכאן על מנת לסבול - גופכם שומע זאת, מסכים, ואומר שהגיע הזמן לסבול..

 

מי הנכם באמת?

מה אם תוכלו לומר 'אני מפואר/ת, אני יצור של 'המקור המרכזי', יש בי נשמה שתישאר לנצח? זה מי שהנני! ואני מתכוון/ת להישאר כאן ככל שזה יהיה הולם - גוף שלי האם אתה מקשיב לי?'

הגוף מקשיב לכם ומתחיל לקבל יותר אנרגיה,

יתכן ואפילו תשמעו שמתקיימת 'פגישה' בין תאיכם השואלים האחד את השני האם הם שמעו זאת, שהם יכולים לחיות זמן רב יותר? שהפחד, המחלה, השגעון הזה, אינם עומדים להגיע, ושהם, התאים יכולים להבריח את מה שמטריד אותם מכיוון שהאדם לקח פיקוד ואחראי על מה שמתרחש.

הקדושה שלכם אחראית על עצמכם.

אם אינכם מפוארים, יקרים - מדוע זאת? מי סיפר לכם זאת? מי סיפר לכם שאינכם מפוארים? ודאי זה מישהו שבטחתם בו, יתכן והוא לא ידע, יתכן ועדיין אינו יודע..

שבו, הקשיבו, והבינו שזה אמיתי.

 

2. מה אתם חושבים על עברכם?

 

לאחרונה אתגרנו אתכם וביקשנו שתסלחו לכל מה שארע לכם בעבר, שפגע בכם, גרם לכם לחרדה ולשברון לב.

אם תספרו לי על עברכם, כיצד זה עתיד להישמע? האם תספרו לי שהיה לכם עבר נוראי, שקרו לכם דברים שלא כדאי שידעו עליהם, שאנשים רימו אתכם, שלבכם נפגע, שעברתם דברים נוראיים על מנת להגיע למקום הזה..

אם כך, מדוע שלא תוסיפו לסיפור הזה שלכם, שאתם גם עומדים למות בקרוב [ קריון צוחק..] מכיוון שזה עלול לקרות מוקדם מכפי שהיה מתוכנן!

 

זהו עצם הענין.

במקום זאת, אתם יכולים לומר שהיו לכם כמה אתגרים במהלך הדרך, היו כמה אכזבות, בגידה או שתיים אולם זוהי הבעיה שלהם, זו אינה הבעיה שלכם, והתפארת שלכם הובילה אתכם דרך כל זאת, מכיוון שאתם יודעים מהיכן הגעתם ומי שהנכם. החלמתם לגמרי, לא סבלתם.

צעדתם על הפלנטה הזו עם האנרגיה הישנה על מנת להגיע למקום הזה, מכיוון שאתם יודעים מה שאתם עושים, אתם מפוארים!

 

האם זהו עברכם? ואם הוא אינו כך, האם הוא יכול להיות כזה?

האם אתם יכולים לחשוב מחדש על האופן בו אתם מדברים עם אחרים על דברים שארעו לכם?

ולתאר אותם באופן חיובי, כך שגופכם יכול לשמוע את העובדה שלא הגעתם לכאן על מנת לסבול?

לא הגעתם לכאן על מנת לסבול. יתכן ואתם חושבים שסבלתם בעבר, ואם זו המילה שאתם משתמשים בה - החליפו אותה!

עברתם את כל זה, התגברתם, מכיוון שאתם מפוארים. ולכן לא תצטרכו לעבור זאת פעם נוספת, בכל יחידת חיים שהיא. הידעתם זאת? רשימות אקאשיות מתעוררות יספרו לכם על הדברים האלה ויזהירו אתכם מפניהם - זוהי התפארת שלכם המתפתחת למשהו אפילו גדול יותר!

 

חשבו על האופן בו אתם חושבים על עברכם.

 

3. מה אתם חושבים על עתידכם?

 

ידעתם שהשאלה הזו תגיע.. [קריון צוחק..]

ישנם אלה האומרים שהעתיד לא עומד להיות כל כך נעים, אם הוא יהיה דומה לעבר.. אתם תהיו צודקים, ודעו שאנחנו ניפרד מכם בקרוב מאוד [ קריון צוחק..]

ישנם רבים כל כך הפוחדים מן העתיד. והם לא יגיעו לשם. הם שמים זאת למטרה, בעזרת התודעה, עם כל תא בגופם, וחושבים שכנראה הם אינם אמורים להיות כאן יותר!

הגוף מקשיב לכל מה שהם אומרים.

 

האם אתם יודעים מה יהיה בעתיד? ודאי שלא, אולם האם תוכלו לשלוח לפניכם אור למסילת הרכבת שאתם רואים מדי יום, כך שכל מה שתראו יהיה רק אור?

מה יהיה לכם מחר? 'אור!' וביום שלאחריו - 'עדיין איני שם..אולם מחר יהיה לי אור..'

'וכאשר אגיע ליום שלאחר מכן, יהיה לי אור, מכיוון שאני עובד/ת אור, אני מפואר/ת, ואני מפיץ/ה אור בכל אשר אלך! זה מי שהנני ועתידי ישקף זאת!'.

הגוף ישמח וידע שעם הצהרה כזו אתם תחיו זמן רב.

 

הדנ"א שלכם מתוכנן להקשיב לתודעה. הגנים שהדנ"א מייצר מתוכנתים להקשיב לכם.

מה אתם מספרים להם בנוגע לעתידכם? האם הוא מלא פחד? האם ישנם דרכים בהן אתם יכולים להגדיר מחדש אפילו את מה שאתם אומרים לגבי הדברים המאתגרים ביותר שמגיעים אליכם, ולומר 'אלך היישר לתוך זה עם אורי ואצא ממש בסדר גמור מן הצד השני, בדעתי להישאר כאן זמן רב'.

 

הרשו לי לספר לכם מה מתרחש באופן פנימי, עם מבנה תאי שמפותח דיו ומקשיב לתודעה גבוהה יותר:

בפנים קיימת מערכת של תהליך שאפילו מערב את מערכת החיסון, שיתחיל להשתנות ולהתקשות, כך שמחלות לא יצמדו אליכם. מכיוון שהגוף יודע שאתם עומדים להישאר כאן ושיש לכם עבודה לעשות, הוא יודע שאתם עובדים למען האור, ושזו הסיבה להיותכם כאן.

תארו לעצמכם - מבנה תאי שלם היודע אודות מה שאתם חושבים ואומרים, ויאריך את תוחלת החיים שלכם שנים מעבר למה שכל רופא יאמר.

 

4. תודעה, שמחה, צחוק

 

היה בדעתי למקם זאת במספר 1, ואז שיניתי את הסדר של הדברים, ואני ממקם אותו כדבר הרביעי והאחרון.

קשה לתאר זאת. כיצד אספר לכם על כך?

לפני מספר חודשים, בהוואי, סיפרתי לכם על הגדולה והיופי של הלימוד של הפליאדים. סיפרתי לכם על התבנית שהיתה להם על מנת ללמד את הדברים הבסיסיים של האנושיות, החיים, ואחד מחמשת החישורים של מעגל הלמידה היה אודות הארכת תוחלת החיים ['חיים ילדיים', ת.ג.], וזה מוסתר, מכיוון שאינכם מצפים לזה.

סיפרתי לכם שהילדים לא השקיעו זמן רב בכך, אולם המשיכו ללמוד על כך כאשר התבגרו.

 

תקשרתי פעם שצחוק הוא אחד מן הדברים שעוברים כמות שהם מבעד למעטה/צעיף.

כאשר אתם מגיעים לצדו השני של המעטה/צעיף אתם צוחקים ללא הרף בדרככם שלכם [ קריון צוחק..].

אתם עשויים לומר ששמכם באור מנצנץ עם שמחה וצחוק ללא הרף. זה מה שחמלה עושה, היא משחררת אתכם והופכת אתכם כל כך שלווים עד שאתם רוצים לפרוץ בשיר, צחוק ושמחה - ממש כפי שנהגתם כאשר הייתם ילדים, ולא ידעתם מעבר לכך, לא היו לכם דאגות של כדור הארץ, הדאגה היחידה שהיתה לכם היתה לגבי כמה זמן עוד תוכלו לשחק.

צחקקתם לנוכח כל דבר, הלכתם לאורך הרחוב, ראיתם חרק וצחקתם עם עצם המחשבה עד כמה הוא היה מתוק ומצחיק. בהיתם בשמיים בתמימות כה רבה, עם חיוך, ותהיתם מדוע הם תמיד היו כחולים והיו כה יפים אפילו כאשר ירד שלג..

[ קריון צוחק..]

השלג הראשון היה מלא קסם.. האם אתם זוכרים את הפעם הראשונה שראיתם את היהלומים על גבי העלים, בבוקר שטוף השמש? זה היה כה מיסטי וקסום, וכל שרציתם היה לפרוץ בצחוק..

 

יקרים, כיצד אומר זאת?

גופכם יודע אם כבר אין לכם את ההרגשה הזאת, ואז לא תחיו זמן רב כפי שתרצו.

אותו הילד שבפנים אינו משהו עדין, הוא נמצא שם או שאינו נמצא שם - ואם אינו נמצא שם, עליכם למצוא אותו באמצעות התפארת שלכם, כך שתהיה לכם שמחה וצחוק. זה אמור להיות הדבר הראשון שקורה, ולא הדבר האחרון.

כאשר אתם נכנסים למצב שמעולם לא הייתם בו, האם פניכם מחייכות, או שישנו פחד על פניכם מכיוון שאינכם יודעים היכן אתם נמצאים וכיצד הדברים עובדים?

כאשר אתם הולכים למשרד ממשלתי ועליכם למלא טפסים רבים - היכן נמצא הילד הפנימי? מה לו הוא היה ממש שם, מתבונן בכל הטפסים ופורץ בצחוק גדול? [ קריון צוחק..] חושב שזה יהיה מעניין, למלא את כל הטפסים מכיוון שאתם מפוארים!

 

האם עדיין יש לכם את היכולת להתבונן ביהלומים על גבי העלים והענפים אחרי השלג הראשון? להביט בקשתות בענן ולצחוק מזה?

האם אתם יכולים להביט בכל הדברים הטובים שמסביבכם?

האם תוכלו לראות תינוק, ילד, להתייחס להם להיזכר שגם אתם הייתם פעם כאלה, והיה לכם טוב, וזה עדיין טוב?

האם ישנה שמחה בחייכם, מכיוון שהגוף ידע אם אין לכם שמחה. מערכת החיסון של אדם נטול שמחה, המתלונן ואינו מצפה הרבה מהעתיד - מזמינה מחלות.

 

מסרתי לכם אמת מוחלטת.

ישנם אלה המאזינים לתקשור הזה, או קוראים אותו מאוחר יותר, שיוכלו להאריך את תוחלת חייהם בעשר שנים או יותר, אם תשתמשו רק בארבעת הדברים האלה - הרבה מעבר לזמן שמצפים מהם שיחיו, ולהיות בריאים עד יומם האחרון.

 

נשמות עתיקות יתחילו לחיות זמן רב יותר, מכיוון שתבינו ותדעו על מה שאני מדבר, ותעשו זאת.

יש מוות הולם, ולפעמים זה קורה כאשר אתם צעירים כך שתוכלו לשוב ולעשות דברים שלא יכולתם לעשות בגיל מבוגר יותר.

אולם אני מדבר על צפי החיים עבורכם כעת, ונתתי לכם את ארבעת הסודות אם ברצונכם להאריך את חייכם ולהיות בריאים במהלך התהליך הזה.

 

סוף סוף המדע טוען שתודעה חייבת להיות פיסיקה, וכרגע מסרתי לכם פיסיקה וכימייה, ושימוש בתודעתכם על מנת שתשמור אתכם כאן זמן רב.

 

חשבו על הדברים האלה, הם אינם כה קשים..

מי הנכם? [ קריון צוחק..]

 

יקרים, זה הלימוד של הפליאדים, בצורה בסיסית ביותר - המפתח הוא תודעה מעל הכל, צחוק, שמחה..

עזבו את המקום הזה עם הדברים האלה, שיתכן וחלקם היו חדשים עבורכם. תרגלו אותם וראו כיצד זה ירגיש לכם.

הגיע הזמן. דברי היו מיועדים לאחדים מכם, ואתם הרגשתם זאת. אני יודע את שמותיכם, וברצוני שתהיו פה זמן רב, יקרים, זמן רב..

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

 

 

 

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020