Light Connections
 
  

עוצמה ואינטנסיביות - אפריל 2018

מסר באמצעות רבקה דוסון

(עם סנט ג'רמן)

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

ברכות לכם, אנחנו איתכם.

 

מה אתם רואים בעיניכם?

מה אתם שומעים עם החשיבה השמיעתית שלכם?

מה אתם מרגישים עם היכולת החושית שלכם?

 

אנחנו אומרים לכם שזהו זמן של התחלות, זהו זמן של חידוש וזה הזמן להיות בהכרה של העוצמה והאינטנסיביות של מה שזמין עבורכם בשלב זה. כאשר חיים נולדים תמיד יש עוצמה ואינטנסיביות. כאשר משהו חדש מתחיל תמיד יש שיא בחוויה עבור אלה שנוטלים חלק בגילוי של משהו חדש.

 

בשבועות הקרובים, חשוב שתבינו שהעוצמה והאינטנסיביות שאתם חווים את החיים אינן על מנת לפגוע בכם ולגרום לכם נזק, אלא למעשה הן נועדו לתועלתכם. קל לבני האדם להבין שאינטנסיביות היא לחץ, שאינטנסיביות היא משהו שיש לפתור אותו לתוך הדממה של השקט והשלווה, שכן עליהם ניתן לשלוט בקלות - ואנחנו אומרים לכם שזה אינו כך.

חשוב שתבינו את עוצמת הטעם, הצבע, הצליל, של מה שאתם רואים, של מה שאתם מרגישים כסימן ההיכר של לידה. כך שבשבועות אלה חשוב שלא תנסו לשכך את מה שעולה בתוככם, מכיוון שמה שעולה בתוככם הוא תגובה לחיים.

 

במשך עידנים בני האדם הבינו שהחיים משפיעים עליהם, שעליהם להתחבט, להתמודד ולנווט בתוך מה שמוצג לפניהם. הם הבינו שהחיים הם סוג של מסע, עם נוף של הרים ועמקים, שבילים ונהרות שחייבים לעבור אותם, על מנת שיוכלו להשיג את גן העדן. ובכל זאת אנחנו אומרים לכם שהעוצמה והאינטנסיביות שאתם מרגישים בשלב זה אינן כפופות לנוף שלכם, אלא שזו בעצם הלידה של הנוף מכם.

 

חשבו לרגע שבנקודות התייחסות אלו, בהן אתם מרגישים שמשהו חדש מתחיל שם, שאין מדובר כל כך אודותיכם המגיבים לנוף שלכם, אלא אולי הנוף שלכם מגיב אליכם? שאולי ברגעים אלה של עוצמה ואינטנסיביות משהו מגיע מתוככם ומקרין את הבורא ואת פאר החיים של התודעה אל תוך מעגל המרקם הממדי סביבכם.

 

בני האדם הבינו שהאינטנסיביות של לידה היא עוצמתית ושהיא יכולה להיות כואבת כפי שהיא גם יכולה להיות מהנה. אנא הבינו שבשבועות הקרובים, כאשר תתעורר בתוככם עוצמה רגשית המלווה בעוצמה פיסית, הרי שאתם נמצאים בתהליך של לידה מחדש של יכולתכם כיוצרים מכיוון שכל כך הרבה זמין עבורכם בזמנים אלה.

רבים מכם ירגישו שישנם דברים שלא יהיה ניתן לטפל בהם יותר, אולם תרגישו גם כאילו ישנם דברים שאינם פתורים גם הם - כל הבעיות בהן האמנתם עדיין אינן מטופלות, הסוגיות שטרם הסתיימו, החוזים שטרם הושלמו. ובכל זאת יהיה איזה שיכוך, יהיה שקט, וכמה מכם עשויים לתהות האם עדיין ללכת ו'לבקר' אותן סוגיות, האם עדיין צריך לפתור אותן מכיוון שהן אינן גמורות - ואנחנו אומרים לכם לאמץ את המרחב הזה, לאמץ את הרגע שבו נראה כאילו אינכם יכולים להתמודד יותר עם שום דבר מן העבר, אינכם יכולים לפתור יותר שום דבר שאתם מנסים לפתור, ואינכם יכולים להביא להשלמה את מה שהתחלתם בו.

 

כל זה מתרחש מכיוון שעברתם למישור אחר, אולם האנושות עדיין מאמינה שזהו ההמשך הרגיל מהמצב בו הייתם בשנת 2017, בעוד שלמעשה ההמשכיות הזו הופסקה. קיימת עדיין הנחה אנושית רחבה ששנת 2018 היא המשכיותו של המקום בו הייתם, ושעדיין יש להשלים דברים מן העבר.

הכאב, העוצמה והאינטנסיביות שאתם מרגישים בזמן הזה (בין אם זה משהו רגשי, פיסי או מנטלי) נובעים מהתקופה הגדולה הזו של הלידה, של הבריאה והיצירה, והעובדה שאתם מרגישים זאת ממש בתוככם אינה מצביעה על כך שיש משהו שעליכם לפתור. ההרגשות האלו נחוצות על מנת שיהיה משהו ליצור ולהביע אותו.

 

השתמשו בעוצמתכם לא כלפי ההיסטוריה שלכם ולא רק בתגובתכם לנוף הנוכחי, אלא השתמשו בעוצמה כלפי המיקוד הברור שלכם ולגבי מה שתוכלו ליצור שם. אם משהו מתעורר בתוככם בעוצמה בשלב זה, הרי שעליו לבוא לידי ביטוי - מה הייתם רוצים לשנות? מה תרצו לראות שיופיע כאן?

 

במשך מאות אלפי שנים, מעולם לא היתה תקופה של זמן כזה על פני כדור הארץ, שבה עוצמתכם אינה עכשיו אודות זיכרון ואינה אודות התייחסות למחזוריות שלעולם אינה נגמרת. זו התנופה שמעבירה אתכם קדימה אל תוך מרקם החידוש - מה אתם מתכוונים להקרין שם? אור אינו מתמקם בקלות כזאת על פני מרקם של מציאות, אלא אם כן ישנה דחיפה, דחיפה של תנופה המקרינה אותו שם...

 

 

מהו אור אלא אם כן הוא מוקרן בצורה כזאת? האם הוא בכלל גלוי ונראה? האם אתם בכלל גלויים ונראים אלא אם כן אתם מוכן להיות העוצמה שעולה מתוככם?

סדר היום שלכם אינו אודותיכם דוממים ושקטים וזה גם אינו המיקוד שלכם בשלב זה כמין. זוהי תקופה של הבנה על הפלנטה, שהיה בה הרבה תוהו ובוהו, כאוס והתקוממות. ולמרות שישנם כאלה שיאמרו לנו שעדיין קיימים ברגע זה תוהו ובוהו והתקוממות; אנחנו אומרים לכם שזהו רגע של לידה מחדש.

האם עוצמתכם תתמקד בכאוס או בהתקוממות, או שתתמקדו במה שעומד להגיע בהמשך? האם עוצמתכם תתמקד בפוטנציאל שבמרחב שבין הכאוס לבין ההתקוממות? האם עוצמתכם תהיה לגבי רגע הפוטנציאל שבזמן הווה ולא על התגובה לגבי העבר?

 

המוח מנסה בקלות רבה לייחס עוצמה ואינטנסיביות למשהו שכבר קרה בעבר או למשהו שקורה עתה. ומה אם העוצמה הזו היא האור היצירתי, התודעה היצירתית שבתוככם המתקרבים לקראת ההקרנה למציאות שאתם רואים לפניכם? מה אם האינטנסיביות היא ציפייה?

זה נכון לומר שפחד והתרגשות הם אותה אנרגיה, זו רק נקודת המבט שאתם אוחזים לגבי משהו הקובעת מה אתם חווים באותו הרגע.

 

מבורכים, אנחנו אומרים לכם שחודש אפריל זה על הפלנטה שלכם הוא אודות חיים חדשים, אודות הזדמנות חדשה וזה אינו אודות חיפוש או מציאה של מה שכבר קיים בנוף, מכיוון שהנוף אינו ממופה עבורכם. העוצמה והאינטנסיביות אינן באות מתוך אתגר שאתם פוגשים. העוצמה הזו מגיעה עוד לפני שאתם אפילו בוהים בנוף.

 

חשוב שתבינו שבזמן זה הגופים שלכם מוסרים מן הבקרה והפיקוח של המחזורים שלהם. כתגובה לעוצמה ואינטנסיביות אלו הם אינם רוצים לקחת תנומה כאשר אתם מצפים לזאת מהם. בזמן הזה ישנן פסגות חדשות ונקודות שפל של התנועה האנרגטית בתוך מערכת העצבים שלכם, המערכת האנדוקרינית ומערכת הנשימה. לכן דפוסי הנשימה אינם סדירים, גם דפוסי השינה, והדפוסים ההורמונליים, כאשר גופכם מתחיל לפעול כיוצר בורא ולא כתגובה למחזורים שכבר הוטבעו על הפלנטה שלכם במשך עידנים.

באיזו נקודה ישוחררו התודעה והיכולת היצירתית שלכם באופן שיהיו ללא בקרה או פיקוח? כאשר אנחנו משתמשים במילים 'ללא בקרה או פיקוח' אנחנו חשים בפחד בתוך האנושות, אנחנו חשים בקרב האנושות ציפייה לכאוס וחוסר סדר. ובכל זאת, משהו ללא בקרה מאורגנת מאפשר לדנ"א האנושי, ליכולת האנושית להשתחרר בצורה כה מרהיבה, משום שתמיד יהיה מתוכנן שהדנ"א האנושי יהיה בהרמוניה מושלמת עם תנועת הכוחות הקוסמיים של היקום שלכם. המדענים שלכם מבינים שאין כל בקרה (לא במונחים האנושיים של משמעותה של בקרה) בקשר לכוחות הקוסמיים של היקום.

האם זה נכון לומר שמשהו שרוי בכאוס מכיוון שהוא אינו מבוקר? לא, מכיוון שקיים סדר של שלמות והרמוניה בכל הדברים שעדיין אינם מובנים לכם באמצעות מוחו של האדם.

וכך התאים שלכם, הדנ"א ומערכת העצבים שלכם, מערכת הנשימה, דפוסי השינה שלכם, והתפקוד ההורמונלי שלכם מתחילים כולם להיערך בהרמוניה מושלמת של היקום.

 

האם זה אומר שהדברים יוצאים מן הסדר של הטבע המחזורי של מה שהתרחש על הפלנטה שלכם במשך מאות אלפי שנים? כן. אולם האם זה אומר שאינכם מבוקרים? לא, מכיוון שאתם הופכים להיות יותר מוסדרים במונחים של הצורה הטבעית של הסדר ההרמוני.

 

כאשר אנחנו מדברים על הסדר ההרמוני בתוך הגוף, בתוך מערכת העצבים שלכם, בתוך השדה האנרגטי שלכם ובתוך האנושות על פני הפלנטה, אנחנו גם מדברים על המשמעות שקיים סוג של התכנסות, מכיוון שזה נכון לומר שסדר הרמוני הוא התכנסות הרמונית.

לא קל להפריד בין שני מושגים אלה. לכן אתם תתחילו להבין שיהיה קשה יותר ויותר להפריד את המקצבים והמחזורים בחייכם, שבהם יתכן ויש לכם קצב עבודה, או אולי קצב מנוחה, קצב אכילה, או קצב שינה, קצב פעילות גופנית או קצב פיננסי. אתם תגלו שהם כולם יתחילו להתכנס, אולם על מנת שהם יתכנסו, כך שכל דבר בחייכם יתחיל לפעול לפי האיזון ההרמוני של היקום, ייראה תחילה שהדברים אינם עובדים בהרמוניה עם המבנה הרגיל שלכם.

 

כאשר הדברים יתחילו להרגיש כאילו הם נמצאים באי סדר, היו מודעים מאוד שמתרחש סידור מחדש. ואנחנו אומרים לכם את הדברים האלה בזמן הזה מכיוון שישנם רבים אשר יתבוננו בחודש אפריל ויתהו מה הוא הרמוני בחייהם ומה אינו הרמוני.

האם חיי העבודה שלכם עובדים בהרמוניה עם חיי המשפחה שלכם? האם הגוף הפיסי שלכם נערך עם התרגול הרוחני שלכם?

וכאשר אתם בעצם מתחילים לאפשר, הכל מגיע להתכנסות הרמונית, מכיוון שאין מדובר על עריכה מחדש של תצורה, או אודות שליטה או סידור מחדש של היבטים אלה של החוויה וההתנסות שלכם כאן על הפלנטה הזו - זה אודות האפשור להם לנשום שוב את החוק הטבעי של ההרמוניה הקוסמית והאיזון, בדיוק כפי שהפלנטה שלכם נמצאת בזמנים אלה.

 

תבחינו שישנם שינויים רבים במערכות האקלים שלכם, וגם בתוך התגבשות הצורות הגיאוגרפיות, זרמים באוקיינוס וכו', דפוסי רטט על הפלנטה הזו, שיהיו סיבה לדאגה עבור רבים המעוניינים בהסדר ופיקוח.

ובכל זאת אנחנו אומרים לכם שאפילו הפלנטה עצמה שבה להתכנסות הרמונית עם חוקי היקום, והאם זה אינו מה שאתם מבקשים עבור הפלנטה הזו והאנושות?

כפי שהפלנטה משתנה, כך משתנה גם האדם, מכיוון שהאדם הוא הארכה של כדור הארץ עצמו.

 

מבורכים, אם כך זהו הזמן להיות, זהו הזמן להביע הערכה והבנה עמוקה של הסדר היקומי שהוא מעבר לדמיון ולהבנה של המוח האנושי. אולם האינטליגנציה של תוכניות האב שלכם, האינטליגנציה של הפיסיות שלכם, האינטליגנציה של הרגשות שלכם, האינטליגנציה של מערכת העצבים שלכם מתחילות לנוע לעבר הסכמה ומתחילות להתכנס יחד בזמן הזה.

 

לכן חשוב שתראו את עצמכם נעים חזרה לקצב עם היקום בדיוק כפי שהפלנטה שלכם עושה כעת. חשוב שתראו את עצמכם כמו היוצרים הגדולים שהנכם, ודעו שקיים שיתוף פעולה גדול בין כל היצורים החיים בזמן זה על הפלנטה שלכם.

החרדה שאתם רואים, הפחד, האימה, התסכול, הם כולם שאריות, מכיוון שעמוק בתוך כל דבר חי על הפלנטה שלכם (כל ביטוי חי של התודעה על הפלנטה הזו) קיימת הבנה עמוקה וידיעה שמתרחשת התכנסות גדולה.

אנחנו מעודדים אתכם למצוא את השמחה שבידיעה הזו, למצוא את השמחה והנוחות שבתוך כל זה. בזמן שהכל משתנה והאדמה רועדת מתחת לרגליכם, ישנה שמחה גדולה באיחוד מחדש.

אנחנו אומרים לכם שתהיו בטוב, אנחנו אומרים לכם להיות בשמחה, אנחנו אומרים לכם להיות באיפשור, בשעה שאתם מבינים שכל מה שביקשתם מגיע לכדי הגשמה והתקיימות.

 

שהשלום והשלווה יהיו עימכם.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020