Light Connections
 
 

 

משחק השחמט של האנושות - ינואר 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

שלום יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

ברצוני להמשיך בנושא שכבר התחלנו בו.

לפעמים החיים נראים מסתוריים, והם ימשיכו להיות כך אלא אם כן בני האדם יכירו שקיימות סביבם אנרגיות שלא לימדו אותם אודותיהן, ושביכולתן להסביר חלק מאותו מסתורין.

ישנו מקור גדול שבאופן מטפורי ממש נמצא לפניכם, מתופף על אפכם - אם רק תפקחו את עיניכם תוכלו לראות אותו..

 

ישנה אנרגיה חדשה על הפלנטה, והחדש מכל מגיע ממה שאתם השגתם, כאנושות, כאשר רוממתם את עצמכם מתחזיות העבר. רבים מכם גדלו עם התחזיות האלו שסיפרו לכם על קץ מחזור החיים שלכם, שכל האנושות לא תחזיק מעמד או תשרוד מעבר לשנת 2000, ושדרכי המלחמה שלכם יניבו בסופו של דבר מלחמה גרעינית עולמית אחת סופית, שתהרוס את כל האנושות.

אולם כל זה לא קרה...

 

במקום זאת התרחש משהו בלתי צפוי לחלוטין, שכלל לא חזו אותו - תחילתה של תפישה חדשה של חשיבה - זהו שינוי שרבים מכם אינם עדיין מוכנים לקראתו. ולכן זה יהיה זמן טוב להתבונן מה באמת נמצא סביבכם, על מנת שתהיה לכם יותר הבנה - בבחינת 'קילוף הבצל של המציאות', ובחינתם מחדש של דברים רבים שסיפרו לכם מרגע לידתכם.

שכבה גדולה שתקלפו תהיה לגבי מה שסופר לכם אודות האל, שכבה שניה תהיה לגבי מה שלמדתם אודות מערכת היחסים שלכם עם החלקים סביבכם - בני אדם אחרים, החברה בה אתם חיים, והתפישה החשיבתית שלכם לגבי החיים עצמם.

 

מה אם תקלפו מבצל המציאות שלכם את מציאותכם הקיימת, ותחוו סינכרוניות במקום הזדמנויות אקראיות בחייכם? מה אם תראו אמת שמעולם לא לימדו אתכם אודותיה, אמת שיתכן ואתם בעצמכם עזרתם לעצב אותה? מה אם זה יסביר חלק מסיבת הימצאותכם כאן?

האם זה ישנה את גישתכם לחיים עצמם?

במקום להיות מושלכים סביב באמצעות נסיבות אקראיות, תהיו למעשה בשליטה על מה שסייעתם בתכנונו! וכל זה יגיע מקילופו של מידע ישן.

 

כבר סיפרנו לכם בעבר שאתם שרויים כיום באנרגיה שמשנה את החברה שלכם, ממש לנגד עיניכם, ואתם יכולים לצפות בזאת מדי יום בחדשות שלכם: לפתע, במצבים מסוימים היושרה נראית באופן שונה, כאילו והורם מסך, ומתגלה מצב נטול יושרה, שהיה נהוג במשך מאות בשנים..

 

הלימוד וההוראה של קריון דיברו תמיד על כך שהדברים שהתקיימו באנרגיה ישנה וחשוכה, במשך עידנים, אינם יכולים להמשיך ולהתקיים באור.

אתם מכנים את התפישה הזו כהתפתחותה של הארה. המטפורה היא שהאור דולק עתה במקומות חשוכים, וזה אינו רק דבר רוחני, זה נמצא בהרבה מאפיינים בתרבות שלכם, וזה יוצר אנרגיות ותגובות שלא ציפיתם להן.

סיפרנו לכם שהאנרגיה החדשה תשפיע על הכל ובסופו של דבר תראו שהדברים אודותיהם אני מדבר יתרחשו ברמה מסוימת בכל מקום - בתאגידים, מערכות הבנקים, בתוכניות ממשלה, בפוליטיקה, ותראו אוכלוסיה המגיבה באופן שונה לחלוטין לאנרגיות חדשות של יושרה ומלאות חמלה.

ואם תשאלו כמה זמן זה עתיד לקחת, הרי שהתשובה היא "כן" [ קריון צוחק..].

זהו הפוטנציאל העתידי, וזה נשלט לחלוטין על ידכם. המהירות בה האנושות תתחיל לשמוט את התפישות הישנות תלויה בכם. הסיבה שזה איטי היא מכיוון שאתם מרגישים טוב לקחת עדיין חלק במה שעבד כה טוב בעבר, ואינכם מאמינים שאפשר לשנות את האופן בו הדברים עובדים.

מגיעות תפישות חדשות שלמעשה ישנו את האופן בו הדברים עובדים, כך שהאתגר הניצב בפניכם הוא ביכולתכם להאמין באמת הזו, ולהתחיל לצפות לראות את השינויים האלה, שכאשר הם יתרחשו, יגבירו את האמת של דברי. המשמעות עבור רבים היא, שזה לא יהיה כה נוח כפי שהם הרגישו לפני כן, מכיוון שזוהי תפישה חדשה שאינה תואמת את מה שהאנושות רגילה לו, או את מה שהאנושות מצפה לו.

 

שינוי התפישה מהדרך הישנה לדרך החדשה עשוי לדרוש את חזרתם של תרחישים, בבחינת שני צעדים קדימה וצעד אחד לאחור. יהיו דברים שיגרמו לכם לבכות, ודברים אחרים שייראו כחזרה לדרכים החשוכות יותר. השינוי הזה אינו מתרחש בעולם נעים וחיובי. הוא למעשה מייצג מאבק בין אנרגיות, אולם עתה האור חזק יותר מאשר אי פעם.

האנושות צועדת מחשכה ישנה מאוד לטובת אור חדש!

 

 

משחק השחמט המטפורי

 

ברצוני להציג בפניכם מטפורה שלא הצגתי מעולם בעבר, ושתראה לכם מה התרחש באמת.

 

במשך מאות בשנים, האנושות שיחקה את משחק השחמט. והמטפורה עומדת להיות זו של משחק בין האור והחשכה. במשחק הזה כבר קיימות דמויות בשחור ולבן על גבי לוח משחק אמיתי. כך שיש לכם משהו תלת מימדי שאתם יכולים להתייחס אליו.

 

הבה נניח באופן מטפורי, שישנם שחקנים של האנרגיה החשוכה, ושחקנים של אנרגית האור.

כל נשמה הנוכחת כעת בחדר, או אלו שיקראו זאת מאוחר יותר, השתתפו בחידת האור/חשכה - מאבק הדואליות במשך זמן כה רב. חשבו על כך כמשחק שחמט של ההיסטוריה שלכם כאשר אתם מייצגים את הפיסות הלבנות על גבי הלוח, ובמהלך ההיסטוריה הייתם תמיד בצדו של האור.

במסגרת החוקים של המשחק הזה, ניסיתם לעבוד ביושרה, יושר, חמלה ואור. ועם זאת, לא הצלחתם כל כך, תמיד הפסדתם. הייתם נעים לכאן או לשם, אולם במשחק השחמט הזה היה תמיד יתרון לדמויות החשוכות. ולמעשה נדמה היה שהחוקים היו לטובתה של החשכה. התודעה החשוכה היתה 'תופסת' שחקנים, מתקדמת, ועד מהרה מנצחת ומסיימת את המשחק.

אתם זכיתם במספר מועט של משחקים..

 

באופן מטפורי, ראיתם ארבע פעמים את סיומו של המשחק הזה במהלך ההיסטוריה האנושית שלכם. זוהי המטפורה של ארבע תרבויות קודמות שהיו על כדור הארץ, הסתיימו בצורה גרועה, והיה למעשה צורך להתחיל אותן מחדש. סיומו של המשחק היה תמיד בניגוד למה שרציתם באופן אינטואיטיבי, מכיוון שעל פי דעתכם, היה על האור לנצח.

כאשר החשכה ניצחה, היא 'זכתה בכל', ומשמעותו של נצחון זה היה הרס, מוות, מלחמה, ותודעה נמוכה.

הסיבה שעליונותה של החשכה היתה בניגוד לאינטואיציה שלכם, היא מכיוון שתודעה נמוכה אינה מסוגלת לראות את מה שניצב הלאה, או לחשב מה צפוי. אין לה אור שיראה לה זאת. טיפש אינו יודע שהוא טיפש, אין לו מושג, הוא חושב שהוא מבין את מצב העניינים, אולם הוא רואה רק את מה שתודעה חשוכה תאפשר לו לראות. הוא גם אינו יכול לראות שאם הוא ינצח, זה יביא לקץ האנושות.

 

מצד שני, השחקנים הלבנים ידעו תמיד שהיה אור חבוי שיראה את עצמו בעת הנצחון שלהם.

הם תמיד ידעו שמלחמה היתה בעלת תפקוד לקוי ולעולם לא תוכל להוות פיתרון. ועדיין, המלחמה ניצחה, שוב ושוב. מעולם לא היתה מלחמה שהשיגה את אשר רצתה להשיג. זו תמיד היתה תשובה לקוית תפקוד שהובילה למאבק חדש. ההוכחה לכך היא, שאם מלחמה היתה פתרון לדברים, הרי שהיתה צריכה להיות רק מלחמה אחת.. במקום זאת, כל מלחמה זורעת את הפרק הבא עם יותר מלחמה.

מדוע אם כך האור לא ניצח? אחרי ככלות הכל, אור היה יכול לראות, וחשכה לא היתה יכולה לראות...

 

החיילים הלבנים תמיד דחפו את הכלים שלהם על גבי לוח המשחק באהבה וחמלה, יושרה ויושר. שמאנים ואנשים חכמים עזרו להם. היו שם אלה שידעו טוב יותר, היו שם אלה שהציעו שהאהבה והחמלה יעשו את הדברים - ועדיין, במשך מאות בשנים, האור לעולם לא ניצח.

 

ואז התרחש משהו.

במשחק השח המטפורי הישן, החוקים היו תמיד מוטים לעבר השחקנים החשוכים - מי יכול היה לנוע לאן, ומתי.. הטבע האנושי חיבב והעדיף את השחקנים החשוכים, והפחד שימש ככלי שתמיד עבד. כך שאפילו אם השחקנים החשוכים לא היו יכולים לראות הרבה, הם יכלו לנוע קדימה בעזרת חוקים שרימו את שחקני האור בלוח המשחק או הפעילו עליהם כוח. חוקי המשחק היו לטובת החשכה, והם נשמרו בכל מחיר.

 

למשחק השחמט שאתם משחקים עם אחרים בחיים האמיתיים יש בדיוק אותם חוקים עבור החלקים השחורים והלבנים.

אולם במטפורה הזו, החוקים יכלו להשתנות בהתאם לתודעה של האנושות - בתודעה נמוכה, החוקים היו תמיד מוטים. החלקים השחורים יכלו לנוע למקומות אליהם לא יכלו לנוע החלקים הלבנים. החלקים הלבנים לא ידעו זאת מעולם, וציפו שהחוקים יהיו שווים לכולם. אולם הם לא היו שווים, והחשכה שלטה.

 

 

השינוי הגדול

 

בסופו של המשחק החמישי והאחרון, החשכה ניצחה שוב. שוב הומצאו ונפרשו כלי נשק להרס מסיבי, והיה נראה שעתיד להגיע עוד סוף רע. וזו היתה למעשה הנבואה של תרבותכם לפני 50 שנה. שוב שררו חוקי החשכה המוטים והלא הוגנים, אלא שהפעם לא נצפתה תחילתה מחדש של האנושות. כאשר זה היה עתיד להסתיים, כדור הארץ היה נהרס ולא היו יכולים להתקיים בו חיים.

לוחות השנה הקדמונים ספרו את התרבות בת 5,200 השנים, כמעט עד סופה. החלקים השחורים היו עתידים לנוע שוב על פני לוח המשחק, דוחפים את החלקים הלבנים, כמו שעשו תמיד.

אולם אז התרחש משהו אזוטרי, אנרגטי, מובן לכל.

 

ברית המועצות חדלה מלהיות זמן קצר לפני הגעתו של קריון לפלנטה הזו. היא היתה אחד השחקנים הראשיים בקץ הזמנים, והיא נעלמה. דבר זה לא נחזה מעולם בספרים הקדושים שלכם - נסו לחפש זאת, זה אינו רשום בכתבים.

ארוע זה היה כל כך שונה ממה שהיה צפוי, ואינטלקטואלים אזוטריים החלו לתהות לגבי קיומן של מציאויות רבות, ושיתכן שהאנושות נעה ביניהם.. הם שאלו היתכן שבאיזה שהוא מקום נהרס עולם יחד עם האנושות, והאם האנושות התרוממה מעבר לפוטנציאל הזה ועברה ליקום אחר, או מימד אחר, שפנו לכיוון שונה..

המציאות תלויה בתפישה של השאלה, המבוססת על רעיון לינארי לגבי האופן בו הדברים עשויים לעבוד - האם זה מציאות אחרת, מימד אחר?

 

קיימים יקומים רבים. ישנן מציאויות רב מימדיות. אתם נמצאים למעשה במציאות חדשה שאתם יצרתם בסוף שנות ה 80 של המאה הקודמת, ונעתם מעבר לתודעה של התחזיות הישנות יותר.

אתם נמצאים כעת במציאות חדשה נטולת כל חיזוי - אם כך, האם יתכן שנעתם באמת למימד בו כדור הארץ אינו מה שהוא היה? אין שום כתבים המתארים את המקום בו אתם נמצאים כיום. כיצד אתם מרגישים עם זה?

 

מציאויות שונות נושאות עימן שינוי מימדי. עם זאת, זה אינו אומר שהמשכתם להתקיים במציאות ישנה, פשוט מכיוון שהשתניתם באופן דרמטי, ונעתם למציאות אחרת - וזה משהו שמעולם לא עשיתם לפני כן.

 

חלקכם אינם מרגישים טוב עם המידע הזה - הייתם רוצים שתהיה לכם מפת דרכים, נכון? מפה שתיתן לכם נקודת ציון היכן אתם נמצאים, מה אתם עושים עכשיו, ולאן מועדות פניכם.

ובמקום זאת, אינכם מקבלים כל מפה במציאות החדשה הזו. אפילו תנועה קלה מאוד לעבר מצב רב מימדי יוצרת תפישות מוזרות לגבי מה שהתרחש באמת. חלקכם פוחדים בעקבות התזוזה הזו.

 

בעקבות השינוי בשנת 2012, אירע גם משהו במשחק השחמט. בעקבות השינוי האנרגטי העצום, השתנו חוקי המשחק, ובמקום שיהיה יתרון לחלקים השחורים, הרי עתה יש יתרון לחלקים הלבנים. ובמקום רק אור וחשכה, מיושמת לחלקים הלבנים תודעה שלא היתה שם לפני כן. ולכן, אתם שולטים במשחק השחמט!

 

 

החוקים החדשים

 

החוקים השתנו עם תהליך המעבר דרך השינוי, עם האור הרב יותר שמגיע, ועם תודעה מקודמת של חמלה.

לפתע, כל חלק לבן במשחק השחמט יכול להכפיל את עצמו! ובמקום להפסיד שחקנים בעקבות הוצאתם אל מחוץ ללוח המשחק על ידי החשכה, אלה עם התודעה הגבוהה יותר ייצרו עוד שחקנים ובסופו של דבר יכריעו את הצד השני.

החלקים השחורים יכולים לעשות אותו הדבר, אולם מכיוון שהם אינם יכולים לראות בחשכה, אין להם מושג על כך. חוקים חדשים נמצאים כאן, והם לטובתם של אלה היכולים לחוש את היכולת ליצירת עצמי חדש.

 

האם תוכלו לראות בחדשות שלכם את אלה שיוצרים את השחקנים החדשים והתפישות החדשות? היושרה מתחילה להיראות, ורעיונות חשוכים ופעולות חשוכות אינם יכולים יותר לזחול בחשכה מבלי שיראו אותם. במקום זאת האור זורח, וכולם רואים זאת!

יקרים, עליכם לדעת שזה שונה! בעבר סיפרנו לכם שזה עתיד לקרות..

 

אלה שחקני האור במשחק השחמט שיוצרים יותר מעצמם, מכריעים את החשכה על לוח המשחק. זה מי שהנכם כיום, לאחר שנת 2012. יום אחד אתם עתידים אפילו לשנות את לוח השנה של כדור הארץ, כפי שעשיתם 600 שנים לאחר לידתו של 'מפיץ האהבה' (ישו, ת.ג.), כאשר למעשה אתחלתם מחדש את הלוח בעקבות השינוי האנרגטי שהתרחש אז (המעבר מ'לפני הספירה' ל'אחרי הספירה', ת.ג.).

 

סופה של המלחמה אינו סופה של החידה - זו ההתחלה! יגיע זמן בו הרעיון של הריגתם של בני אדם אחרים כפתרון כלשהו, ייחשב כמשהו עם תפקוד לקוי, מעשה ברברי נוראי שאדם היה מסוגל לבצע.

קיים פוטנציאל של כדור ארץ עתידי שבו רק יקראו אודות הדברים האלה, כדיווחים של חדשות ישנות.

 

יקרים, כאשר תתעוררו ותקלפו את הבצל של החוקים הישנים והמציאות הישנה, תראו את העוצמה המדהימה ששוכנת בתוככם.

עוצמה זו הגיעה מן הכוכבים. כאשר תבינו מה שתודעתכם מסוגלת לעשות, תבינו שמחלה אינה יכולה לשכון ולשרוד בגוף מואר. התודעה יכולה לשנות את הכימיה בגופכם. כן, אנחנו מדברים על כך כבר במשך כמעט 30 שנים. רבים מהילידים על הפלנטה עשו זאת, וכמותם גם אתם תעשו ביום מן הימים.

אם כך, מה יעשה אז 'מרפא'? מרפא יהיה מאמן של תודעה! במקום שיסייע בסילוק מחלה, הלימוד יהיה אודות כיצד ליצור כימיה בגוף שלא תאפשר לה להיכנס לתוכו!

 

יקרים, זה אינו עתיד להתרחש מחר [ קריון צוחק..], אתם רק בקושי פניתם מעבר לפינה בשנת 2012, ולמרות השנים שחלפו זה עדיין נשאר קשה ואנשים אינם אוהבים שינוי.

זה אמיתי עבור עובדי האור החווים תפישה חדשה, אולם זה כה שונה עבור רבים מכם החושבים לעצמם שלמרות שזה מה שהם ביקשו ורצו במשך כל כך הרבה יחידות חיים, הרי שהם אינם מסוגלים לעשות זאת, זה קשה..

האם אתם מופתעים ששינוי זה כה קשה?

 

הסיבה העיקרית לקושי בשינוי הזה היא, מכיוון שזה עיבוד מחדש של כל מה שאתם יודעים. בכל פעם שאתם משנים תפישה, מערכת, האופן בו הדברים עבדו או האופן בו הדברים קיימים - זה קשה.

ויהיה אותו חלק בכם שישאל מדוע עליכם להשתנות, והתשובה תהיה שונה ממה ששמעתם בעבר.

זה בסדר גמור ללכת לעבר המקום אליו תמיד רציתם ללכת במשך יחידות חיים רבות - מקום בו אתם בשליטה על חייכם, בשליטה על תרבותכם שלכם והחברה שלכם. יגיע זמן בו תוכלו לאהוב האחד את השני מעבר לאוקינוס, ותהיה לכם 'אנושות מאוחדת'. זה יהיה זמן בו כולכם תכירו את שכניכם.

זהו הפוטנציאל שאנחנו רואים - לא הרס וקץ של הפלנטה, אלא התחדשותה.

 

כאשר הפליאדים הגיעו לכאן, הם הראו לכם את הדרך הזו של הוויה, וזה משהו שיכולתם ליצור במשך הזמן, בבחירה חופשית.

ברוכים הבאים למסיבה החדשה, יקרים. אתם נמצאים בדרככם להבין מה יהיה בהמשך.

דברים נוספים מגיעים, דברים שאינכם מצפים להם, שאינם בהכרח שליליים או חיוביים - הם פשוט שונים ממה שאתם מצפים לו.

 

כיצד תגיבו ותנהגו כאשר תראו משהו שציפיתם לו במשך יחידות חיים רבות כל כך? האם תתכווצו ותאמרו שאתם פוחדים ואינכם יכולים לעשות זאת? או שתאמרו שכל חוסר הוודאות הזו והצמיחה הם בדיוק הדברים להם חיכיתם?

שחקו את משחק השח באור החדש הזה - זוהי הבחירה החופשית עליה אנחנו מדברים.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020