Light Connections
 
 

 

זהו זמן להיזכר - מרץ 2018

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים. אני מרליה.

 

באתי לכדור הארץ היום כדי לעזור לכם לאזן את האנרגיה.

ישנה כל כך הרבה תנועה על הפלנטה שלכם וכל כך הרבה דברים מתרחשים בו זמנית, וזה מאוד קסום עבורנו לצפות בכך מן הצד הזה של המעטה/צעיף.

סיפרנו לכם על 22 הגלים השונים שמגיעים בשנת 2018 והם מתחילים ברצינות עכשיו. מרביתם יגיעו בשלושה חודשים: אוגוסט, ספטמבר ואוקטובר. האנרגיה תגיע בהתמדה, כך שזה לא ירגיש כמו בעבר, כאשר הגלים פגעו בכם כל כך חזק, אלא זה ירגיש יותר כמו עלייה מתמדת. כמובן, הרעיון כאן הוא להרגיש בנוח עם שינוי, כי זה באמת מה שקורה.

ראיתם את ההשפעה של זה על רבים מהמאפיינים שלכם והתכונות שלהם על כדור הארץ במגוון תחומים שונים. כמו כן, יש לכך גם קשר גדול עם האיזון של הנשי / גברי על הפלנטה שלכם, ואנחנו כל כך גאים לצפות בכך.

יקרים, אנחנו מבינים שזה כל כך מפחיד ולא נוח לבני אדם להשתנות. בני אדם מתנגדים לשינוי בכל פינה, ואם הם יכולים להאט אותו או לעצור אותו בדרך כלשהי, הם ינסו לעשות זאת.

 

אתחול מחדש של העבר שלכם, ושחרור מערכות האמונה

 

עבודת הקרקע הונחה עבורכם בדרך חדשה, פשוטו כמשמעו. הקרקע מתנקה, מכיוון שבמימד החמישי יש לכם אנרגיה בסיסית חדשה. אתם מתחילים לראות דברים חדשים, אם כי כמה מכם עובדים עליהם שוב ושוב.

לעתים קרובות אלה היו זרעים שנשתלו לפני 30 או אפילו 50 שנה, אשר סוף סוף מתחילים לפרוח במציאות. הסתרתם מעצמכם חלק מהם, אולי אפילו בכוונה תחילה על מנת להניע אתכם או לשלוט בכם בדרך כלשהי.

בני אדם מתחילים לראות דברים מנקודת מבט גבוהה הרבה יותר, מה שהופך את ההסתרה שלהם לבלתי אפשרית יותר. אנחנו מברכים זאת יקרים, מכיוון שעכשיו אתם מתחילים לראות את עצמכם ואת המשחק מנקודת המבט שלנו.

 

מערכות אמונה

 

כפי שציינו קודם, האתגר העיקרי כאן הוא מערכות האמונה. אנשים רבים גדלו במערכות אמונות, והן טבועות בהם עמוק כל כך, מכיוון שרבים מהם הועברו מדור לדור לדור. לעתים קרובות, אפילו מערכות יחסים בנויות על פי מערכות האמונה.

אין לנו שום קושי עם אמונות אנושיות; אנחנו מאמינים שהאמונה היא חשובה מאוד. האתגר מתעורר כאשר אתם לוקחים אמונה אחת ואז בונים מערכת שלמה סביבה.

אתם תתחילו להתפתח מהר יותר כאשר 22 הגלים יגיעו לכדור הארץ בקצב מדהים. יקרים, זהו החלק שברצוננו שתביטו בו. חלק מכם כבר בחנו את מערכות האמונה שלהם. לרבים יש מערכות אמונה פתוחות שאינן בהכרח בקשר עם אלה הסובבים אתכם, ודבר זה עלול לגרום לקשיים עם ההורים, האחים והחברים.

הסיבה לכך היא שבניתם מערכת יחסים ברמה אחת, ולאחר נעתם כל כך בפתאומיות עד שהיחסים כבר אינם אותו הדבר. יתכן ותהיה לכם אפילו נטיה לנתק מערכות יחסים בעקבות ההתפתחות הזו של המחשבה. אולם אל תחששו אם זה כך. משפחת ה E נמצאת עכשיו בהמוניה; אתם נמצאים כאן בזמן קריטי.

למרות שאתם עשויים להרגיש כאילו אתם לבד, כאילו אין מי שבאמת מבין אתכם או אין מישהו שאתם יכולים לדבר איתו בחופשיות, האמינו שאתם לעולם אינכם לבד באמת. דעו שאם אתם מרגישים כך אתם נמצאים במקום המושלם, מכיוון שאתם מקרקעים ומעגנים את האור באזור חשוך מאוד.

 

מבשרי האור

 

איננו אומרים לכם שהאחד צודק ואילו השני טועה, אולם ההתפתחות היא בעיצומה וסוחפת איתה את הכל. כבר ראיתם תגובה חריפה לכך, והיא תמשיך בעוד אנשים רבים יתחילו לפחד וינועו לאחור בהתפתחותם.

הם עשויים לנסות את הדברים הישנים או לחשוב שהם פשוט הגיעו רחוק מדי עם יותר מדי חיוביות. ולכן, הם ילכו לאחור וינסו את הדברים שניתנו מדור לדור, מכיוון שהם עבדו עבורם בעבר. עם זאת, כעת, לאחר שעברתם מהמימד השלישי, המציאות של המימד החמישי נמצאת כאן על מנת שתוכלו להתקרקע בדרך חדשה.

אנחנו מצפים לכך בצורה עצומה, מכיוון שאתם מבשרי האור. אתם אלה שבחרתם להיות כאן על הפלנטה הזו במהלך זמנים מדהימים אלה של שינוי. אנחנו בקושי יכולים לחכות ולראות מה למעשה תעשו עם זה, מכיוון שזה תלוי רק בכם.

למרות שרבים מכם חזרו מן העתיד על מנת להיות כאן ברגע זה, והם נושאים משהו חשוב לכדור הארץ ולתוך האנושות הקולקטיבית. אתם עשויים לחשוב שהמשמעות של זה היא שהעתיד הוא בטוח, אולם זכרו שבכל פעם שאתם עושים שינוי, זה יוצר אדוות הנעות קדימה על ציר הזמן.

 

מסע בזמן

 

אתם לומדים זאת כעת, מכיוון שבמציאות המימד החמישי יש לכם למעשה אנרגיה על מנת לנסוע בעצמכם בזמן. זה חדש לכולכם, למרות שחלמתם על כך כבר שנים. כן, זה היה כבר המדע הבדיוני שלכם במשך זמן רב מאוד, ושתלתם זרעים של תקווה.

אתם בעצם עומדים לראות שהנסיעה בזמן תהפוך למציאות.

איננו מדברים על חזרה לאחור של עידנים בזמן, אלא חזרה לאחור בהיסטוריה שלכם על מנת לנקות משהו שהגביל אתכם - יתכן וזו היתה אמונה, אירוע או טראומה כלשהי שהתרחשו ונשאתם אותם הלאה קדימה בזיכרון התאי שלכם. זה מאפשר לכם לעבור את השינויים האלה בקלות רבה, מכיוון שאלה הדברים שיגבילו אתכם לנוע ולנצל ניצול מלא של 22 הגלים האלה המגיעים השנה לכדור הארץ.

על מנת לעשות זאת עליכם להיות מנותקים מהעבר שלכם - דבר קשה מאוד עבור כולם, מכיוון שבניתם את כל האמונות שלכם, האנרגיות ומערכות היחסים שלכם באופן ליניארי. עכשיו, כשאתם נמצאים במימד החמישי אינכם צריכים להישאר בתור יותר. במקום זאת, עם קצת תרגול, אתם יכולים לעבור לכל היבט של זה, ואנחנו נשתף איתכם יותר מכך ככל שאנחנו נתקדם.

 

יקרים, אתם נמצאים בעולם חדש ואתם מסתגלים לגופים פיזיים חדשים. הבינו שהרוח שלכם נעה תחילה, מכיוון שהרוח שלכם היא החלק האתרי שלכם ואין לה צפיפות. אולם אתם מעורבבים עם הגוף הפיזי הזה, יוצרים את בועת הקסם הזאת - אנחנו מכנים אותה 'בועה של ביולוגיה' - שמכילה ומאחסנת את רוחכם למשך זמן קצר.

זהו החלק שלכם שהוא סופי, שיש לו התחלה וסוף. הבועה הזו תשכן אתכם במסגרת הזמן שאתם נמצאים בה, בתנאי שאתם מטפלים, מטפחים ועובדים אתה.

עלינו לספר לכם עכשיו שהבועה עצמה יכולה להשתנות ותאפשר לאנרגיות חדשות, מאפיינים ותכונות להיכנס פנימה, ולעגן עבורכם חלק מהמציאות של המימד החמישי. זה לוקח זמן ותרגול, אולם כולכם נמצאים במצב מושלם על מנת להתקדם במסגרות זמן מדהימות ביותר ושינויים על הפלנטה שלכם.

 

היזכרות בגוף האור

 

יקרים, אינכם צריכים לעבור מחר לגוף האור... זה יקרה לכל אחד מכם במסגרת ציר הזמן שלכם, באנרגיה שמשרתת אתכם הטוב ביותר כאשר תהיו מוכנים, ולא לפני כן.

אתם נמצאים מסיבה כלשהי על הפלנטה של הבחירה החופשית ואנחנו מכבדים זאת. אתם יותר קסומים ממה שאתם מבינים, ועדיין, עליכם למצוא זאת בעצמכם. עליכם לעבור דרך כל האנרגיות האלו כדי לאסוף בעצמכם את כל חוויותיכם על כדור הארץ. דעו שאנחנו איתכם. הרוח איתכם. ל'עצמי הגבוה' שלכם יש חיבור חדש לעצמכם הפיסיים.

בשחרור היסטורית העבר שלכם, השינוי והניקוי שלה, יש לכם הזדמנויות לעבור למצב רטט גבוה יותר באותו הגוף הפיסי שאתם נמצאים בו עכשיו.

בסופו של דבר, כולם יעברו לגוף האור. במהלך כמה שנים קצרות לאנשים לא תהיה אותה הצפיפות, מכיוון שברגע שהתהליך יתחיל ואנשים ינועו לתוך גוף האור על בסיס קבוע - בתוך כ-15 שנים לכולם על כדור הארץ תהיה הזדמנות להיכנס לתוך זה בקלות רבה יותר.

אתם נמצאים כאן על מנת להחזיק את הדלת פתוחה ולצעוד את הצעד הראשון קדימה. אנחנו מאחלים לכם שנתיבכם יהיה קל, אולם לפעמים זה לא יהיה כך. לעתים קרובות חוויתכם תהיה קשה יותר מאשר אלה שילכו בעקבותיכם, מכיוון שאתם הם אלה שצריכים למשוך את הדלת ולהשאיר אותה פתוחה. אתם הם אלה שצריכים לחוות את השינוי הגדול ביותר.

עם זאת, אתם גם ממשפחת ה E ועשיתם זאת לפני כן. כאשר זיכרונכם יחזור במלואו ותתחילו להשיל את הגוף, תתחילו להבין מי הנכם באמת. ואנחנו נהיה שם עם חיוכים גדולים על פנינו, מתבוננים בעת שהזיכרון הזה חוזר אליכם.

 

רבים מכם עשו זאת באמצעות משחקים שונים במקומות שונים ברחבי היקום, הרבה יותר ממה שאתם יכולים לספור. כאשר אחד המשחקים האלה מגיע למסה קריטית שבה השינויים האלה מתחילים להתרחש, משפחת ה E מגיעה ומסייעת לכולם להגיע למסה קריטית. משפחת ה E עושה עכשיו הבדל עצום על הפלנטה שלכם. למרות שהם היו כבר כאן במשך שנים, הרי שהאנושות מוכנה עכשיו לשינויים אלה באופן קולקטיבי. אם כך המסה הקריטית הושגה ואתם רואים את הדברים משתנים.

כן, דברים שהיו תקועים או אולי שלא עבדו קודם מעולם - לפתע עובדים בדרכים חדשות ומשתנים סביבכם. זה מדהים ומעניין להתבונן בכך.

היו חלק מזה, יקרים. דעו שיש לכם מתנות רבות יותר מאשר רובכם מודעים להן, ואתם מוכנים היטב לקראת מה שעומד לקרות. אנחנו נמצאים כאן על מנת לעזור לכם להחזיק את הדלתות האלו פתוחות, לאחוז את המראה לפניכם, כך שתוכלו להיזכר מחדש ולראות מי הנכם באמת. דעו שיש לכם את כל זה עמוק בתוככם, וכל מה שאתם צריכים נמצא כאן. אינכם זקוקים לשום דבר מבחוץ, יקרים.

 

כאשר האנרגיות הבאות יתחילו להגיע, תחוו דרכי חשיבה שונות. היתה לכם תמיד מחשבה אחת בצורה ליניארית, בדיוק באותו אופן שבו אתם חווים את הזמן.

סיפרנו לכם שכעת במימד החמישי הנסיעה בזמן אפשרית. רבים מכם חושבים שזה נפלא, שתוכלו לחזור ולחיות בזמן קל ורך יותר. אולם הזמן שלכם מוגבל במסעות האלה, מהסיבה הפשוטה מאוד שהוא מתגלגל קדימה מהר מאוד על ציר הזמן.

דמיינו זאת כמו ספירלה במימד החמישי.

למרות שאתם יכולים לעשות את ההבדל בחייכם שלכם עכשיו, הרי כאשר אתם חוזרים חזרה, אתם מנקים דברים ומגדירים הזדמנויות עבור עצמכם. אתם חוזרים ומניחים תזכורות קטנות או קריסטלים בנתיבכם, וכאשר אתם עוברים דרכם אתם פתאום נזכרים ב'בית'. אתם נזכרים בדברים שרציתם: נתיבכם, החוזים שלכם, וקצת מי שהנכם בימים אלה.

אלה זמנים יפים להיות כאן, והקסם רק מתחיל... זו עומדת להיות שנה מסיבית של שינוי יקרים, ואתם מוכנים לכך. משפחת ה E נמצאת במקום טוב. אנחנו חוגגים אתכם ועוזרים לכם לחזור ולהיות מי שהנכם.

 

אנחנו מביאים לכם את המסר הזה בכבוד הגדול ביותר - מסר של תקווה, מסר של חלומות מתגשמים.

אינכם מבינים ממש את מטרתכם שלכם עדיין. כאשר התפתחותה של הפלנטה הזו והאנושות תתחיל להפוך לצורה חדשה, זהו זמן יפה להיות כאן.

מושביכם שמורים ואנחנו שמחים לראותכם בהם.

אנחנו מברכים אתכם בדרך זו עם הכבוד הגדול ביותר, ומבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד. טפחו האחד את השני בכל הזדמנות, ושחקו יחד היטב את המשחק החדש.

 

אני מרליה. בואו פעם לראות אותי...

 

אספבו

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020