Light Connections
 
 

 

האדם המתפתח - מרץ 2018

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות, יקרים.

 

אנחנו מצטרפים אליכם היום כקולקטיב, מכיוון שיש לנו סיפור קטן לספר לכם על האירועים המתרחשים על הפלנטה שלכם.

אתם מגיעים לרמות התפתחות יפות. כדור הארץ עצמו משתנה גם כן; ראיתם כל כך הרבה יופי כאן.

בתחילה תנו לנו לומר לכם שאתם הופכים לאנשים חדשים, וזה מרגש מאוד.

בפעם האחרונה דיברנו על עצמכם הרב מימדיים וכיצד הסתרתם חלק משלמותכם ב 11 חוויות שונות של חייכם, נוטלים החלטות שונות וכל אחד בוחר מסלולים שונים.

כאשר אתם מקבלים החלטה כאן, היא משוקללת באופן שווה. למרות שאתם עשויים ללכת בכיוון זה במימד אחד, הרי שבמימד אחר אתם בוחרים באפשרות האחרת.

כך שבאמת שום דבר אינו הולך לאיבוד בחוויה שלכם של רוח המעמידה פנים שהיא אנושית.

 

שינויים בדנ"א של הגוף הפיסי

 

אנחנו מדברים היום על הישות הפיזית שלכם, שמתחילה להשתנות גם כן. זה מתחיל ברמה הקטנה ביותר - רמת הדנ"א שלכם, שיש לה הרבה יותר גדילים ממה שאתם מודעים לו. ישנם בסך הכל 12 גדילים עם שדה מגנטי חלש מאוד, שבאופן בסיסי יוצר קו מתאר לגדילים האחרים, וגדילים אלה מתחילים להיות מופעלים מחדש. כאשר זה קורה, וכאשר הקירות המימדיים שבין המימדים האחרים שלכם מתחילים להיות דלילים, הגוף הפיזי מתחיל להשתנות.

מזה זמן רב אנחנו כבר מספרים לכם על רגשות מדממים מאחת מיחידות החיים שלכם לתוך יחידה אחרת. לפעמים אתה יכולים לפתע למצוא את עצמכם מרגישים מאוד שמחים, עצובים או אפילו מדוכאים, ולכאורה ללא שום סיבה, רק כדי לגלות שאתם בעצם מתחברים לאחת החוויות שמתרחשות במימד אחר ושמעולם לא הייתם צריכים להתמודד איתה לפני כן.

ובכן, עכשיו אתם גם מתחילים לקבל מחשבות ורגשות מבעד הקירות האלה. לא רק את החלקים המגנטיים של הגל שעובר דרך הקיר, אלא גם חלקים של החלקים החשמליים שעוברים גם הם.

 

תן לנו להסביר מה זה אומר.

אנחנו מדברים היום על הישות הפיסית שלכם עצמכם, שמתחילה להשתנות גם כן.

זה מתחיל ברמה הקטנה ביותר - רמת הדנ"א שלכם. לדנ"א יש הרבה יותר גדילים ממה שאתם מודעים. ישנם בסך הכל 12 גדילים עם שדה מגנטי חלש מאוד, שבעצם מאפיין את הגדילים האחרים.

מה שקורה הוא כי גדילים אלה מתחילים להיות מופעלים מחדש. כאשר זה קורה וכאשר הקירות הממדיים בין המימדים האחרים שלכם מתחילים להיות דקים יותר, הגוף הפיסי שלכם מתחיל להשתנות.

אנחנו כבר מספרים לכם מזה זמן מה על רגשות מדממים מאחת מיחידות החיים שלכם אל תוך אחרת. לפעמים אתם עשויים לפתע למצוא את עצמכם, לכאורה ללא סיבה, מרגישים מאוד שמחים, עצובים או אפילו מדוכאים, רק כדי לגלות שאתם למעשה נוגעים באחת מהחוויות שמתרחשת במימד אחר שאף פעם לא הייתם צריכים להתמודד עם זה קודם לכן. ובכן, עכשיו אתם גם מתחילים לקבל מחשבות ורגשות דרך הקירות האלה. לא רק את החלקים המגנטיים של הגל העובר דרך הקיר, אלא גם חלקים של החלקים החשמליים שגם הם עוברים דרך אותם קירות.

תנו לנו להסביר לכם מהי המשמעות של זה.

 

מחשבות עוברות דרך הקירות המימדיים

 

במימד השלישי אתם בדרך כלל חווים את החיים כליניאריים, רגע לאחר רגע. במימד הרביעי, למדתם שהזמן הוא מעגלי. עכשיו אתם במימד החמישי ומגלים שלמעשה זו ספירלה, שהיא שילוב של תנועה קדימה לאורך גם זמן וגם מרחב. אולם זה תמיד חוזר על עצמו שוב ושוב, ומאפשר מושלמות.

עם השינויים האלה, ולאור העובדה שאתם מקורקעים חזק במימד החמישי, אתם מתחילים לחשוב אחרת.

למרות שכל האנושות נכנסה לאנרגיה הזו, ישנם עדיין רבים הנתפסים לרעיונות ישנים תלת מימדיים. זה מסביר מדוע ישנה כל כך הרבה הפרדה מדהימה המתרחשת על הפלנטה שלכם עכשיו.

אם כך, מהן המחשבות שאתם מתחילים להיות מודעים אליהן מבעד לקירות הממדיים? וכיצד מתמודדים עם זה?

ובכן, אנחנו אומרים לכם שבמובנים מסוימים המשמעות היא שאתם עומדים לקבל רעיונות חדשים. במובנים אחרים תוכלו לעצור חשיבה ליניארית, מכיוון שגם זה התהליך שלכם. תמיד היתה לכם מחשבה אחת לאחר השנייה, שהובילה למחשבה אחרת, וכן הלאה. זה יכול להסתעף בדרכים שונות, כמובן, אולם אתם רק בחרתם נתיב אחד בכל פעם.

מה לו היה אפשרי להתחיל לחוות חשיבה לא לינארית? אתם מתחילים לחוות עכשיו את היכולות שיש לנו כאן ב'בית'. בדיוק כמו עם הזמן - אנחנו נמצאים ב'עכשיו' בכל רגע. הכל נגיש, אין זה משנה על איזו דרך אנחנו מצביעים ומתכוונים אליה.

לפעמים אתם מדברים על מסע בזמן על הפלנטה שלכם, ואין לנו בעיה עם זה. אנחנו תמיד בוחרים את מה שאנחנו רוצים, בכל עת שאנחנו רוצים זאת...

 

חשיבה לא לינארית: לקיחת קיצורי דרך בתהליך המחשבה

 

מה לו יכולתם לעשות אותו הדבר עם המחשבות שלכם? ובכן, זה מתחיל לקרות עם כל האנושות. 'החיה האנושית' מתחילה להתפתח מהר מאוד על מנת שתוכל לשאת יותר אור. בסופו של דבר אתם נעים לתוך גוף אור, דבר שעשיתם בעבר בימיה של למוריה, וכמו האנאסאסי, והמאיה.

לפני כן עשיתם זאת בקטעים קטנים של כדור הארץ, אולם הפעם זה עתיד להיות מהלך גדול למדי. אתם מתחילים לנוע בכיוונים האלה עכשיו, ואחד מצעדי הביניים הוא לשחרר את ההרגל של החשיבה הליניארית.

דבר זה יספק קיצורי דרך בכל מקום, למרות שזה יהיה מאוד מתסכל עבור המערכות שלכם. המורה שלך למתמטיקה רוצה לדעת כיצד הגעתם לפתרון. אולם מה אם תוכלו פשוט להגיע לתשובה הנכונה בכל פעם, ולא לדאוג לגבי כל הצעדים שאתה צריך לקחת כדי להגיע אליה? זה יהיה מאוד מתסכל עבור המורים ומנהלי בתי הספר, אולם זה יכול לקדם את האנושות די מהר. ביסודו של דבר, זה מה שצפוי בהמשך, למידה כיצד להפסיק לחשוב בצורה ליניארית.

מהם התרגילים שאתם יכולים לעשות וכיצד אתם יכולים לעבוד עם זה? כיצד אתם יכולים להתחיל לתרגל את זה כבר עכשיו?

 

ובכן, זו בעצם חשיבה לא ליניארית.

יקרים, הרבה ממה שאתה מחשיבים לפעמים כאינטואיציה זה באמת תקשור. כאשר אתם מקבלים את התשובות האלו במהירות רבה, אינכם ממש יודעים מהיכן הן הגיעו...

רוב הזמן על פני כדור הארץ, אנשים אינם סומכים על תשובה שנתקבלה בדרך זו. הם רוצים להיות מסוגלים לחזור ולפעול על פי הכללים שיסבירו כיצד הם הגיעו לשם, כאשר זו פשוט תנועה.

אנחנו מוצאים שזה באמת מעניין, מכיוון שרבות מהתגליות הגדולות על הפלנטה שלכם נעשו באמצעות אנשים שפשוט ידעו שזאת האמת. אחר כך הם עברו את כל חייהם בניסיון להבין ולפענח מה נדרש כדי לשים רגל אחת לפני האחרת, הם בנו נתיב ליניארי והוכיחו את האמת הזו.

אם הם לא היו יודעים זאת מלכתחילה, הם לא היו מגלים זאת.

אנחנו מדברים על קופרניקוס, פיבונאצ'י, סוקרטס, איינשטיין ואפילו טסלה עצמו; הם ידעו משהו לפני כן, ולאחר הוכיחו זאת.

תחושה זו של ידע היא תקשור וחשיבה לא ליניארית. לאחר קבלת המסר עבורם, הם היו צריכים להבין את הנתיב הליניארי לאחור, על מנת להוכיח זאת.

 

מה לו יכולתם פשוט לקחת את קיצור הדרך? האם לא תוכלו להאיץ כך את הדברים במהירות רבה על הפלנטה שלכם?

אנחנו אומרים לכם, יקרים, שזה בדיוק מה שקורה. כל מה שנדרש הוא להיות מודעים לתהליכי המחשבה שלכם מלכתחילה. אתם תמיד יכולים לבוא עם רעיון נהדר, אולם כאשר אתם באים עם זה, לכו לאחור כדי לגלות מה הוביל אתכם לרעיון הזה. מה חשבתם ממש לפני זה, ועוד לפני כן?

עקבו אחר הנתיב לאחור, כך שתהיו מודעים להרגלי החשיבה הליניארית שלכם. זוהי תחילתו של התהליך, ועד מהרה תוכלו לעשות את הקפיצות האלו.

מכיוון שאתם אנושיים, אינכם עומדים לסמוך על כך. מעט מאוד אנשים עושים זאת כבר בהתחלה, מכיוון שיש להתאמן על מנת להתחיל להבין שאין עוד צורך לעבור את כל הנתיבים האלה. אתם יכולים להגיע בכל פעם עם התשובה הנכונה, ובמיוחד לשאלות הגדולות.

מדוע? מכיוון שישנם כל כך הרבה ישויות בצד השני של המעטה/צעיף שרוצים שתצליחו, והם משליכים את הרעיונות האלה לתוך צורת התודעה שלכם.

אם תוכלו לצאת מחשיבה ליניארית, תוכלו לפרש את הרעיונות האלה ולסמוך עליהם. יש לכם זרם תודעה המשתרע ממש מעל ראשכם; אתם תופסים את אחת המחשבות האלו על מנת להביא אותה פנימה.

האם אתם אחראים לכל המחשבות האלו? לא, חלקן הן מחשבות שליליות. כאשר אתם מקבלים אחת כזו אל תנסו לשחרר או להתעלם ממנה, רק היו מודעים שישנה מחשבה שלילית, ופשוט תנו לה לעבור...

אולם כאשר תגלו מחשבה ממש בהירה, תפסו אותה וגלו אותה.

יקרים, בחרו את מחשבותיכם בזהירות. אינכם אחראים למה שנכנס לראשכם, אולם אתם אחראים על מה שנשאר שם.

 

תפסו את הרעיונות האלה והתחילו לחלום, למדו לתקשר במוח שלכם ולשמוע. מציאותכם כולה תתחיל להשתנות מהר מאוד, מכיוון שתקבלו תפישה חדשה של כל דבר סביבכם. וככל שתהיו פתוחים יותר לתפישה זו, כך תתחילו לראות שינוי.

עומד לפניכם שינוי, עבור כל אחד מכם, יקרים. ישנה סיבה מדוע הנחתם את עצמכם על כדור הארץ הזה ברגע זה בדיוק. איש אינו נמצא כאן במקרה, אין כאן איש שפשוט תופס מקום. כן, אתם כאן במתכוון. אנחנו אוהבים לראות אתכם עובדים עם זה ואיננו יכולים לחכות כדי לראות מה יקרה הלאה, בהמשך.

יש לכם זמנים מרגשים מאוד על הפלנטה שלכם. למרות שישנם אתגרים, איננו מודאגים, מכיוון שהאנשים הטובים ביותר עובדים על כך.

 

אנחנו משקפים לכם בדרך זו עם הכבוד הגדול ביותר, ועוזרים לכם לזכור מי אתם בימים אלה של שינוי. כבר זכיתם במשחק, יקרים.

אנחנו משאירים אתכם עם שלוש תזכורות קטנות: התייחסו זה לזה בכבוד. טפחו האחד את השני בכל הזדמנות שאתם מטפחים את עצמכם. ואל תשכחו לשחק היטב ביחד.

 

אספבו יקרים.

 

הקבוצה

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020