Light Connections
 
 

 

תשובות מוזרות - מרץ 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

אומר דברים עבור האנשים החדשים שהגיעו, אלה דברים שכבר אמרתי בעבר.

תקשור נראה שונה באנרגיה הישנה יותר, מכיוון שבאנרגיה הישנה היו דברים רבים שהיה צורך להתנהל דרכם בכבדות.

זה לקח לעתים זמן רב על מנת שאדם יוכל להגיע למקום שהוא מעבר למעטה/צעיף, להתבונן, לזוז הצידה ולקבל מסר טהור. היה צורך בהתאמה של הביולוגיה - נשימה מיוחדת - כך שתוכל להגיע למקום של מצב מדיטטיבי טהור. ועכשיו הדבר הוא מיידי.

התשובה לכך היא רבה ומכופלת - זה תלוי בכל אדם, אולם כבר אין יותר שחור ולבן, הם ואתם - זה מותך.

לפני שנים שאלתי את שותפי (לי קרול, ת.ג.) אם הוא מוכן לצעד הבא, הצעד של ההיתוך, והוא השיב בחיוב. סיפרתי לו על משהו שהוא לא חשב עליו, על האופן שהוא התייחס לכל העניין כמשהו שיש להתלבש באופן שונה, לשבת על כסא, לאפשר לי, לקריון, להגיע, לדווח, ולאחר מכן לקום מן הכסא ולהחליף בגדים..

הצעתי לו שיתכן והגיע הזמן בו הוא ישא איתו את 'שנינו' במשך כל ימי חייו.

 

וזה מה שאתם רואים היום, זה אינו פוסק. כל אחד יכול לתקשר, זהו ההיתוך עליו אנחנו מדברים. זה מתחיל עם הרגשה אינטואיטיבית, ובהדרגה עובר לשיחה - זה היתוך של האל שבתוככם עם האדם האנושי שהנכם.

המרכיבים הבסיסיים של סיפור הבריאה עדיין נמצאים אתכם, האל שבפנים.

 

ברצוני לעבור על מספר שאלות, שכבר דיברנו עליהן בעבר, אולם טרם עשינו זאת בשנת 2018. כך שנרחיב אותן עבור השנה הזו, אולם בשונה משנים קודמות, הפעם התשובות ישקפו משהו שונה לחלוטין! הן תהיינה תשובות מוזרות.

 

מונחת לפניכם תפישה חדשה. אפילו בתוך השאלות שאתם שואלים, ישנה התגלות של הטייה של אנרגיה ישנה יותר, בה אינכם באמת עדיין מבינים לאן הלכתם, לאן כל זה מוביל, ומהו הצעד הבא.

 

 

השאלה הראשונה

 

מה עתיד להתרחש כצעד הבא?

דיברנו על מה שקיים, דיברנו על השינוי, ועכשיו - מה הלאה? האם תהיה אולי הפתעה נוספת?

על מנת לענות על כך, ברצוני שתלכו יחד אתי ותקיימו ראיון עם סביכם או הוריהם של סביכם - תלוי מהו גילכם כעת..

הם נמצאים במצב המסובך של מלחמת העולם השניה על פני כדור הארץ. כולם נמצאים במלחמה, והשאלה העיקרית שהם שואלים היא, מה עתיד לקרות בהמשך?

ועכשיו, בסיומה של אותה מלחמה, גשו לאותם אלה ששרדו אותה - מסביבם הכל הרוס, משתרך בכבדות, ואין לדעת לאן מועדות פניו של כדור הארץ - וגם הם ישאלו את השאלה, ומה הלאה?

ולאחר 20-30 שנים, בתקופה של 'המלחמה הקרה', כאשר 50,000 ראשי נפץ גרעיניים מופנים אלה כלפי אלה, גם שם נשאלה אותה השאלה, ומה הלאה?

וגם אתם שואלים אותה השאלה..

 

התשובה היא, הפסיקו לשאול את השאלה הזו..

באנרגיה הישנה, הלימוד עמוק מאוד, ואתם אפילו לא ידעתם שאתם נמצאים בתהליך של לימוד. פחדתם מן העתיד, לא רציתם בדברים בלתי צפויים. אם נטלתם חלק בתנועה בה יצאתם לטבע ולנתם בחוץ - נתבקשתם להיות תמיד מוכנים, שאם לא כן עלול לקרות משהו רע ותסיימו את חייכם שם.. בתוך התודעה האנושית היה מובנה הרעיון שנשקפת צרה מעבר לפינה..

השאלה 'מה הלאה' תמיד נשאלת ממקום של תסכול.. האם מעולם ניתחתם את השאלה הזו?

ומה הייתם עושים אם התשובה היתה שאתם עומדים לפגוש מישהו שישנה את חייכם - הייתם מסבכים את הכל...

 

'האדם החדש' אינו שואל 'מה הלאה', מכיוון שזו שאלה ישנה המבוססת על פחד.

השאלה הנוכחית אינה כלל שאלה, אלא יותר הצהרה:

"איני פוחד/ת מן העתיד. מה שעתיד להתרחש יהיה כה נדיב עבורי, עד שאני בקושי יכול/ה לחכות לו. אני אצפה לדברים, מכיוון שזה ישקף את תפארתי!"

 

זה מי שהנכם, ולא אלה שיפחדו מכיוון שאינם יודעים מה יקרה הלאה, בהמשך..

צאו מהתפישה הזו ששואלת את השאלה הזו.

 

 

השאלה השניה

 

כיצד נוכל להיות יותר חיוביים?

 

בני אדם גם נוטים לומר שזה קשה להיות חיוביים, כאשר הכל סוער מסביבכם, ומתרחשים דברים רעים. ואתם מנסים כמיטב יכולתכם להיות חיוביים, אולם הכל מסביבכם אינו מעיד על כך שהדברים עומדים להשתפר.

הבה ונשאל את הזחל..

זו תולעת, מזדחלת על האדמה, המתחילה תהליך, בדומה לכם, אלא שהוא קצר יותר.

התחילו לספר לו שעתיד להתרחש עבורו נס, הוא לא יהיה יותר תולעת ולא יוכל להכיר את עצמו. גם תאמרו לו שהוא לא יאמין בכך..

ואכן, הזחל יאמר לכם שנראה לו שהוא עתיד למות, שהוא בעצם זוחל לעבר ארון הקבורה שלו, ובשעה שהוא עושה זאת, תאמרו לו שוב שאין לו שום מושג על מה שעתיד להתרחש... למעשה הוא עובר דרך אותה המטמורפוזה שאתם עוברים כעת..

לו סיפרתם לזחל שהוא עתיד להיות אחד היצורים היפהפיים ביותר על פני כדור הארץ, שיוכל לעזוב את האדמה ולעוף מעל לעצים - האם הוא היה מאמין לכם?

אין סיכוי שהייתם יכולים לשכנע אותו שהוא עתיד להפוך ולהיות פרפר.

 

אינכם יכולים לחשוב באופן חיובי בעיצומה של מהומה מכיוון שאומנתם לחשוב שמשמעותה של מהומה היא סכנה ומוות. בכל פעם שאם רואים שמתרחשים שינויים כאלה בכלכלה שלכם או בפוליטיקה, שינויים בינלאומיים - המשמעות עבורכם היא צרות.

במקום זאת, באמצעות האלגנטיות של בגרות, איכשהו משכו את הרשומות האקאשיות שלכם על מנת להיזכר במשהו.. אולי בנבואות מפלנטות אחרות.

זוהי התחלתה של מטמורפוזה נפלאה של האנושות!

ובזמן הזה, הדברים ייראו כאילו יש מוות רב, צרות, חוסר הולמות - בשעה שהחשכה תנסה להחזיר לעצמה את אשר איבדה. מתקיים מאבק לפני עלות השחר, לפני שהשמש תזרח.

 

זוהי תשובה מוזרה לשאלה כיצד תוכלו להיות חיוביים יותר. התשובה מגיעה באמצעות ההבנה לגבי מה שאתם עוברים.

 

 

השאלה השלישית

 

שינויים רבים התרחשו, ברצונכם לעזור לאחרים ואינכם יודעים כיצד לעשות זאת, ומהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.

 

התשובה תהיה כפי שתמיד היתה, אלא שהפעם היא מעמיקה יותר מאי פעם בעבר, ומערבת תהליכים שאפילו לא היו קיימים לפני שנת 2012.

וזו תהיה תמיד התשובה באנרגיה החדשה הזו.

 

הדרך הטובה ביותר לעזור לאחרים היא באמצעות תשומת לב ודאגה לעצמכם. הפכו להיות אדם בעל חמלה, רב מימדי, ובמצב כזה מחשבותיכם יכולות להציג אנרגיה עבור אחרים ברחבי הפלנטה.

 

מדובר בעוצמתה של התודעה, וכיצד המדע רואה בתודעה שחקנית בשדה הפיסיקה. תודעה יכולה לשנות את המציאות!

ואתם שואלים כיצד תוכלו לעזור לאחרים, ואינכם מבינים שהכלי לעשות זאת נמצא ממש לפניכם...

ככל שאתם עצמכם תגדלו, תבינו מי הנכם, תתחילו להירגע בזרועותיה של הרוח, תפסיקו לפחד ולדאוג - כך תהפכו מוקד משיכה גדול יותר עבור אחרים.

אחרים במשפחתכם יראו זאת וישאלו אתכם אודות זה, אלה במקומות סוערים שאינכם מכירים אפילו, יקבלו את האנרגיות שלכם מכיוון שתוכלו לשלוח להם דברים שיגרמו להם להיות שלווים ולקבל החלטות טובות יותר עבור עצמם.

כמובן שתמיד קיימת הבחירה החופשית שלהם, אולם אתם יכולים להציג את האנרגיה סביב מישהו השרוי בצער כך שהוא יוכל להבין שזה בסדר גמור להתאבל, שדואגים לו ואוהבים אותו, שהאל נמצא שם - במקום שיגיע לקצה החיים עצמם, במקום שיהיה מדוכדך ויתכן שאפילו אובדני.

אתם יכולים לשלוח לו אנרגיה שתעטוף אותו באהבה, הבנה, חמלה, כך שיוכל לקבל החלטות הגיוניות יותר לאחר שירגיש יותר אהוב, מובן, ויהיה שלו יותר עם מי שהינו והמצב בו הוא שרוי.

 

אם כך, דאגו לעצמכם וכך תוכלו לעזור לאחרים.

אל תזכירו את שמותיהם של אותם אלה שברצונכם לעזור להם, בין אם זה אח, אחות, וכו' - הם ידעו זאת וירגישו זאת, החמלה שלכם תלך לכל מקום.

 

 

השאלה הרביעית

 

אתם תמיד פוחדים, מנסים כמיטב יכולתכם לצאת מן הפחד, וכיצד תוכלו לצאת מהפחד הזה..

 

התשובה טמונה בהבנה של הסיבות שאתם שרויים בפחד הזה.

לא נתתי לכם תרגיל, מערך עבודה, עובדות שעליכם לדעת על מנת לצאת מן הפחד - אתם יכולים לצאת מן הפחד על ידי הידיעה של מה שגרם לכך מלכתחילה.

לטבע האנושי אין תכונה של פחד, פשוט לימדו אתכם להיות בפחד, מאז הולדתכם. אנרגיה ישנה יותר מתייחסת תמיד לשינוי כאל דבר רע. המשוואה היא תמיד שכל שינוי שווה למשהו גרוע יותר או למוות. יתכן אפילו ששינוי יביא לקיצה של התרבות כולה.

שינוי גדול מפחיד אתכם מכיוון שכך אימנו אתכם לחשוב. וחלק מהלימוד הזה מגיע ממערכות רוחניות הטוענות שנולדתם 'מלוכלכים' ומשם זה רק נעשה יותר גרוע..

פחדים אחרים מגיעים מהורים המזהירים את הילדים להיזהר כל הזמן, מכיוון שאם אינכם יודעים את אשר אינכם יודעים, זה יהיה בודאי משהו רע.

תמד אומרים שיש לפחד ממה שאינכם יודעים..

 

זה דורש שינוי תפישה.

הבינו שפחד הוא הטיה. אדם עם תודעה גבוהה אינו מלא פחד. הוא זהיר. המחושים שלו בחוץ, והוא נע לעבר האנרגיה של ה'מחר' באמצעות האנרגיה שהוא מרגיש וחש, באמצעות אינטואיציה ותקשור.

לאדם הזה יש מאפיין וסממן של סוג תקשור כזה עבורו, כך שידע לאן ללכת, מתי ללכת, ומהי המשמעות של זה. הוא לא יצהיר שהוא פוחד, מכיוון שהפחד הזה מגיע מאימון ולימוד מוטים.

 

אחד השינויים הגדולים ביותר יקרים,

האור שאתם נושאים אתכם כיום הוא כמו 'אור מחפש', כמו מגדלור, הוא כה בהיר ובוהק כך שכאשר אתם צועדים בחשכה היא אינה קיימת, בזכותכם היא אינה יכולה להתקיים.

אינכם יכולים לשאול עוד מדוע אתם פוחדים כאשר אתם נושאים אור כה בוהק. אינכם יכולים לצעוד בחשכה, מכיוון שהיא תברח. אתם תאירו את נתיבכם.

אינכם יכולים לשאול מה מסתתר מאחורי הפינה, מכיוון שאתם יכולים לראות זאת.

 

זוהי תשובה מוזרה לשאלה תלת מימדית בסיסית. זוהי תפישה חדשה, זהו אחד השינויים הגדולים ביותר יקרים.

 

 

השאלה החמישית

 

אתם מחכים זמן רב שהדברים ישתפרו, ושואלים מתי זה עתיד לקרות? [קריון צוחק..]

 

יקרים, זהו מצב מוזר שבני אדם חווים אותו. השיפור נמצא למרגלותיכם, מקיף אתכם מסביבכם, בתרבותכם, בחדשות שלכם, בחייכם, סביב אחרים - אולם השיפור אינו מהיר וחזק. השיפור הוא המשכי, מצטבר.

וההטיה שלכם טוענת שאין כל שינוי, אלא אם כן תראו שינוי גורף.. לשם כך יהיה עליכם לחכות 50 שנה ולהביט לאחור...

במקום זאת, אתם מתחילים לראות בחדשות שהיושרה מתחילה לזקוף את ראשה במקומות חשוכים. דיברתי על כך בעבר.. מערכות מתחילות להשתנות מכיוון שהן דואגות לאנושות. גם על כך דיברתי בעבר..

באמצע של כל מה שמתרחש - כל ההרס, המוות, וחוסר האיזון שאתם רואים - הביטו על הדברים שדוחפים ומקדמים את היושרה, ומתחילים לחולל שינוי.

ואתם מביטים בכך ועדיין שאולים מתי יגיע השינוי...

 

ההטיה היא שהשינוי אינו מהיר מספיק, וזוהי סוגיה אנושית - ביכולתכם לבצע את השינויים האלה מהר כפי שתבחרו, אנושות יקרה, למעשה אתם נמצאים כבר על המסלול המהיר ואתם אפילו אינכם יודעים זאת.

זהו הזמן הנדרש עבור השינוי והתזוזה של תרבויות.

אצהיר משהו שטרם הצהרתי עדיין - אתם נמצאים מעל העקומה הרגילה.. לעומת תרבויות אחרות שזה נמשך אצלן זמן רב יותר. אתם מתחילים לראות זאת, להכיר בכך ולנוע עם זה.

וזה די מפחיד, מכיוון שהשינוי שאתם רואים - המשכי ומצטבר ככל שיהיה - גורם לדברים אחרים מסביב לנוע, ודבר זה מפחיד אתכם, כאשר החשכה יוצאת ומנופפת לעברכם את חרב הסיף וזועקת שיש כאן יותר מדי אור.

החשכה חושבת שאם היא תמשיך ותנופף בחרבות חזק יותר, זה יפחיד את האנשים ויעצור את האור.. עדיין זה לא קרה.

בתהליך הלמידה שלכם, ישנם שני צעדים קדימה וצעד אחד לאחור, האור והחשכה אינם נעים באופן אוטומטי לעבר האור, כך שכדור הארץ שונה מכפי שהיה. לשם כך נדרשת תקופה של דור אחד, ולפעמים שניים או שלושה דורות..

אולם אתם מתחילים לראות את השינוי הזה, ואתם אכן משתנים..

 

ואגב, משמעותו של המספר 5 היא שינוי... [קריון צוחק..]

 

 

השאלה השישית

 

אם תשובו ותעיינו במסרים של קריון, תנתחו אותם על מנת להבין כיצד קריון עושה את אשר הוא עושה, תמצאו שישנם גילויים בתוך גילויים.

אני מניח את הדברים לפניכם, כך שיום אחד הלימוד יגלה לכם דברים.

ואגלה לכם סוד: כאשר אני מציג דברים בקבוצות, הם בדרך כלל כלולים ברשימה של 6 דברים, מכיוון שהמספר 6 מייצג לעתים קרובות הרמוניה, מושלמות, האל שבאדם.

 

והשאלה היא, מהו הכלי שנוכל להשתמש בו כיום?

כלי שיתכן ואינכם מכירים עדיין - זהו כלי שהוא חדש, מאז שנת 2012, והוא כלי של תודעה, שמסוגל לגרום לדברים לקרות עבור בני האדם, באופן אישי וגם עבור הפלנטה, ולהאיץ את השינוי והתזוזה לעבר האור.

זהו כלי שאינכם מאמינים בו, הוא מגיע, כבר דיברתי עליו בעבר, הוא בלתי יאמן בשל ההטיה של המציאות שלכם, בשעה שאתם שואלים את חמשת השאלות, מ 1 ועד 5.

 

והכלי הוא זה:

התודעה שלכם יוצרת מציאות, וכל מה שאתם מבקשים ליצור - ניתן אכן ליצירה ובריאה באמצעות תודעה טהורה, מלאת חמלה, המצפה לנדיבות שהיא ראויה לה.

עוצמתו של הכלי הזה כה גדולה, ולא היתה כזו מעולם על הפלנטה! ויום אחד זה יהיה משהו רגיל לגמרי כאשר ה'שדה' יתחיל להראות יותר את עצמו, ונדיבותה של הפיסיקה ההרמונית תתחיל יותר לגלות את עצמה, ואתם תתחילו להבין מהי באמת עקביות.

זהו כלי של תודעה חדשה.

אם לא הצלחתם להבין את דברי, זה מכיוון שאינכם יודעים זאת עדיין.

העברתי לכם מסר אודות משהו שמגיע אליכם. אתם כה עוצמתיים עד שאפילו החמקמקות של המילה 'תודעה' יכולה להפוך ולהיות יותר מוצקת, יותר מובנת, וניתנת לעבוד איתה: מה שתחשבו - תוכלו ליצור ולברוא!

ומכיוון שבני האדם יתחילו לחשוב באופן שונה, הבריאה תהיה הרמונית, ובאמצעות התודעה תצרו עד מהרה חברה שלעולם לא תפגע בעצמה יותר, מכיוון שמעשה כזה ייחשב נפרד, זה לא יהיה נדיב ומלא חמלה, זה ייחשב למעשה ברברי!

זה הכלי החדש שיצור זאת עבור חברה של 'לא עוד מלחמה', וזו תהיה התחלתה של פלנטה בוגרת.

 

זה אינו כה רחוק.. אכן אתם הייתם רוצים לראות זאת כבר כעת [קריון צוחק..] בני אדם יקרים, בעלי לב רך, עם חמלה ואהבה לאחרים.

זה הזרע אותו תזרעו, שיצור זאת אצל אחרים..  אל תדאגו, כולכם תהיו כאן על מנת לראות זאת - כמעט כל הנשמות העתיקות ישובו בחזרה.

בזמן של פלנטה בוגרת, ההתגשמות כאן, הגלגול הוא שונה. תחזרו פקחים יותר מכפי שהייתם, חכמים יותר, בריאים יותר, ותחיו חיים ארוכים יותר!

זה עתיד לקרות בעתיד.

ללא כל קשר למה שאתם חושבים שמתרחש על הפלנטה הזו, בשעה שהזחל מטפס למשהו שהוא חושב שזה ארון הקבורה שלו, הקץ של הכל עשוי להיות רק ההתחלה של תעופה, של חיים, של יופי, של דאיה לעבר העננים.

 

הבינו את הדברים האלה, אתם ראויים להם, זה התפארת של מי שהנכם, האל שבתוככם.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020