Light Connections
 
 

 

אינכם יודעים את אשר אינכם יודעים - חלק ב' - פברואר 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

שוב, שותפי (לי קרול, ת.ג.) זז הצידה, ואפילו הוא לא ציפה למה שעתיד להגיע ..

המידע לא ייראה כמו משהו ישן וחדש, אולם כך יהיה לגבי הצגתו, 'כיצד' ו'מדוע'..

 

אינכם יודעים את אשר אינכם יודעים.. וגם זה הוא מעגל של תחביר, המנסה להסביר שקיים ריק מעבר לתודעה מסוימת של ידיעה, וקיימים דברים בלתי ידועים, דברים שאינכם מבינים, אינכם יכולים לזהותם או לתפוש אותם - אינכם יכולים לדעת אודותיהם, מכיוון שזה אינו אפשרי.

דבר זה שנוי במחלוקת.

המוח האנושי מלא בזריעה של הפליאדים, הוא היחידי על הפלנטה, שבוחן ותוהה לגבי קיומו שלו עצמו!

דבר זה אינו קיים בקרב תודעות אחרות.

 

הבה ואתן לכם מעט דוגמאות, לפני שנמשיך הלאה:

לבני אדם רבים יש חיות מחמד יפהפיות וחמודות - אולי זה כלב, או סוס - והם בעלי תודעה גבוהה יותר מאשר היונקים האחרים. ויתכן שמעבר לכך, גם קיים מפגש של אהבה עם בעליהם, בני האדם, והם מרגישים זאת.

אולם אם תתבוננו בכלב, ויהא האינטליגנטי ביותר, הוא פשוט שמח להיות רק עצמו.. אין בו כל שאלה או בלבול לגבי היותו כלב. הוא אינו מתבונן מעבר לעצמו ותוהה מדוע לא יוכל להיות כמו אדונו. הוא אפילו אינו מכיר באדונו כאחד בעל אינטליגנציה גבוהה יותר! מכיוון שהוא אינו יודע את אשר אינו יודע.. הוא פשוט מרוצה להיות מי שהוא, הכלב שהוא, מבלי לתהות על קיומו, מכיוון שאינו יכול לעשות זאת..

זוהי דוגמא לתודעה שהיא מוגבלת, ואתם רואים זאת באינטליגנציה של יונקים אחרים.

לפעמים אפילו ניתן למדוד ולבחון באופן מדעי עד כמה בעל החיים פיקח.

 

סוס, באופן דומה, שמח להיות סוס, הוא אינו יכול לחשוב מעבר לעצמו, הוא אינו מהרהר בקיומה של הגלקסיה, הוא אינו יכול לעשות זאת, אין בו אכזבה על שאינו יותר מאשר רק סוס.. הוא אינו יודע את אשר אינו יודע.. ישנו גבול לגבי מה שהוא יכול לתפוס והתפישות שהוא יכול להתבונן בהן ולהבינן.

 

האדם אינו יכול להסביר לכלב את פעולתה של הבעירה הפנימית במנוע, מכיוון שאין בו את החלק הרעיוני שיכול ללמוד דברים כאלה. קיים גבול למה שביכולתו לדעת..

לו יכולתם להיכנס אל תוך מוחו של הכלב, הוא לא היה יודע מכך, הוא לא היה יודע שהוא מוגבל, הוא לא היה יודע שהוא אינו מסוגל באמת לחשב. קיימת הגבלה על תודעתו שמונעת ממנו לדעת את מה שאינו יודע, או אפילו שואל לגבי זה..

 

יקרים, הצגתי זאת בפניכם, מכיוון שזה מי שהנכם.

קיימת הגבלה באשר ליכולתכם לתפוש, לדעת אודות התפישות שקיימות ביקום שאינכם יודעים עליהן ואינכם יכולים לדעת אודותן. מכיוון שההגבלה על תודעתכם מונעת מכם להבין זאת.

 

המחלוקת לגבי זה מגיעה מהאדם האינטלקטואלי הטוען שזו אינה הדרך, וביכולתו לנתח כל דבר, לבדוק את קיומו של האדם וכדור הארץ, לשוחח עם האל, ולכן - לדעתו בני האדם נמצאים בפסגה.

ובכן, זה אינו המצב.

הסיבה לתקשור הזה היא על מנת לספר לכם שמצב זה משתנה כעת, בני אדם יקרים.

התפתחותה של האנושות מרגע זה ואילך לא תהיה התפתחות בה תהפכו להיות גבוהים יותר, פקחים יותר, או אפילו חכמים יותר - זו תהיה התפתחותה של התודעה בעצמה!

דבר זה יראה את עצמו בדרכים רבות - אנחנו מדברים על תפישות שעדיין אינכם יודעים עליהן דבר.

 

ברצוני לעצור לרגע ולהראות לכם, שחוכמתם של הקדמונים מטיבט זיהתה זאת. בזמנים מוקדמים ביותר הם זיהו את העוצמה הטמונה במספרים, ופיתחו מערכת נומרולוגיה משלהם - במקביל לאחרים שפיתחו מערכות אחרות שעסקו במספרים.

הם זיהו עד מהרה את מערכות היחסים בין המספרים והכוכבים. הם ראו באל מאסטר פיסיקאי שיצר יחד מערכות הגיוניות רבות, אודות דברים שביכולתם להחליט ולקבוע לגביהן על ידי שימוש במספרים ובמערכות שהם פיתחו.

באמצעות חוכמתם, הטיבטים יצרו מערכת נומרולוגית שעבדה, ועדיין משתמשים בה כיום, כמעט במתכונתה המקורית. היא חיה וקיימת כיום בשילוב עם אסטרולוגיה, אפילו עם מעט פיסיקה, ואף מעט היבטים רב מימדיים.

היא גם די מורכבת.

הנומרולוגיה הטיבטית היתה בין הראשונות להתחשב בהיבטים הרב מימדיים של המספרים.

הם שאלו את עצמם האם מספר מושפע ממספר אחר, במידה ואותו מספר נמצא מסיבה כלשהי למשך זמן מה ליד המספר האחר... ואם זה כך, מה תהיינה התכונות של שני מספרים אלה יחד, לאחר ששהו זה לצד זה באופן לא לינארי..

שאלות אלו נראות מקדימות ואפילו מעבר לתחום של סיבתיות - זוהי תחילתה של חשיבה רב מימדית.

הטיבטים העניקו את הידע של 'מספרי המאסטר' - 11, 22, 33 - המספרים היחידים שניתנים כרגע לזיהוי והגדרה על ידיכם, מכיוון שאינכם יודעים על המספרים מ 44 ועד 99.

 

ישנה רמה, תקרה, שאינכם יכולים להתרומם מעליהן, והטיבטים ניבאו שיתכן ויגיע היום בו האנושות תוכל להגדיר גם את המספרים החל ב 44 וכל הדרך עד 99, ואף לפתח אותם.

בעוד שלכלב ולסוס יש הכנה להגבלה תודעתית, הרי שלבני אדם אין הגבלה כזו.

 

כאשר הגעתם לפלנטה הזו והפליאדים הזריעו אתכם, עדיין היו לכם את המושגים לגבי 44 עד כמעט ל 50. מושגים אלה נעלמו, מכיוון שהבחירה החופשית הניחה לאנושות להחליט לגבי המקום אליו היא תלך, הרמה בה היא תחפש בעצמה, וזה הפך ל 33 בערך..

וזוהי הסיבה שאינכם רואים כיום דבר מעבר לכך, שניתן לזהותו, להגדירו או לחשוב עליו..

ברצוני לספר לכם שיש כל כך הרבה מעבר לכך, וזה מתחיל להיראות..

 

אני אדבר על 3 מוצרים אפשריים שאינכם אפילו חושבים עליהם, ישנן תפישות שאינכם אפילו מסוגלים לתפוש אותן, אולם ביכולתי לתאר אותן ומה שהן עשויות להכיל.

האנושות מתחילה לגדול, מאז השינוי והמעבר של הסמן, האנרגיה הקיימת בפלנטה, המקום במרחב והחלל שאתם עוברים דרכו כעת, השינויים ברשת המגנטית שהתרחשו לפני כמה שנים, ושאני עזרתי בהשגתם - כל אלה הם מצע של מידע שיאפשר את צמיחתה של התודעה האנושית מעבר ל 33..

 

ברצוני שתרגעו לרגע, וחשבו יחד אתי:

המאסטרים שצעדו על הפלנטה הזו נהגו לעשות דברים רבים שהיו נראים לחלוטין כמעשי ניסים. על חלקם אפילו לא שמעתם, מכיוון שהחברות שחיו לפניכם לא העבירו לכם את המידע הזה.

היו מאסטרים רבים כדוגמתו של מאסטר האהבה (ישו, ת.ג.) שאתם חושבים שהיה רק אחד כזה..

כאשר אתם מתבוננים בפעולותיהם, ועל מי שהיו - אתם רואים משהו - הם היו מסוגלים לשנות דברים פיסיים לדברים פיסיים אחרים. מעשי ניסים.. הם היו מסוגלים להניח את כף ידם על אדם כלשהו ולהפיח בו חיים מחדש, לפעמים ריפוי של פעם בחיים... אנשים נהגו לשבת למרגלותיהם רק על מנת להרגיש את שדה האהבה והחמלה שפשוט נבע מאותם מאסטרים.

במקומות נסתרים ברחבי הפלנטה עדיין מתורגלים חלק מאותם דברים שנראו כה מוזרים ופלאיים - כדוגמת ריחוף, שהוא שליטה על מערכת היחסים בין חלקי האטום ליצירת מגנטיות עיצובית ושינויים בכוח הכבידה. ישנם מאסטרים שעדיין משנים מצב צבירה של סלע כך שכף ידם האנושית תוכל לדחוף דרכו..

כיצד זה אפשרי?

התשובה היתה תמיד שזה פלא וקסם. אף אדם לא תהה ואמר שאולי זה בכלל משהו נורמלי? [קריון צוחק..] היתכן שזו רק פיסיקה ולא קסם או משהו מיתולוגי?

זה אינו קורה מכיוון שזה בתחום מעבר לדברים הידועים לכם, וזה מראה לכם באיזו רמה אתם נמצאים.

 

הבה נדבר על ההרחבה של תודעה רעיונית/קונספטואלית.

בעקבות שינויי התפישה, אינכם הופכים להיות פקחים יותר או חכמים יותר. בסופו של דבר מגיעה תגובת ה'אהה' של מה שתהיו מסוגלים לעשות, שהוא בגדר משהו טבעי ורגיל לחלוטין, ושהייתם אמורים לעשות זאת במשך כל הזמן שעברתם...

אינכם יכולים לחשוב מעבר לכך, מכיוון שאינכם יודעים את אשר אינכם יודעים.

 

אתם אומרים שכך הוא מצב הדברים אפילו לגבי הדברים שמתרחשים בגופכם האנושי.. אפילו אלה בעלי יכולת מחשבה גבוהה יותר אינם טוענים שזה אינו אמור להיות כך ושהדברים אמורים להיות שונים..

במקום זאת, הם מתבוננים ואומרים שזה מצב הדברים..

 

אפילו האינטלקטואלים המפולפלים ביותר שיתהו על קיומם בגלקסיה, אינם תוהים על קיומם במסגרת הכימיה [קריון צוחק..]

הבה נדבר על כך: אדבר על שני דברים שניתן להסבירם - אם כי אין לי מילים עבור התפישות שהם מייצגים, אלא רק את התיאור של תוצאותיהם - ועל עוד דבר אחד נוסף שלא ניתן להסבירו..

הסיבה שאיני יכול להסביר זאת לכם טוב יותר, נובעת מאותה הסיבה שכלב אינו יכול לתהות ולהרהר בנוגע לקיומו של היקום.. כלומר, חלק מהדברים האלה אינם אפילו ניתנים להרהור עדיין. אולם הם מגיעים, יקרים, וכאשר התהליך הזה יסתיים ותוכלו לזהות ולהבין חלק מהדברים הבסיסיים ביותר שמגיעים, תטפחו על ראשכם ותתהו מדוע איש לא חשב על כך קודם..

אתם עוברים לרמה חדשה, וחלקכם כבר מתחילים לחשוב על כך.

קיימת הכרה שלנפש, לתודעה, למוח הגבוה ביותר הקיים - אין שום מושג בנוגע למה שמתרחש בגופכם האנושי והאופן בו הוא פועל!

לדוגמא, כאשר מגיע וירוס, התקררות - פשוטה או מורכבת יותר - הם פולשים לגופכם, וממש ברגע בו מתרחשת הפלישה, בין אם זה משהו שקשור למערכת הנשימה או למערכת העיכול - נוצרת אזעקה מיידית בגוף! הגוף יודע אודות הפולשים, שהם נמצאים שם - הגוף מתוכנן לכך - תאי דם לבנים רצים למקום בו נכנס החיידק או שהוירוס נוכח שם, נלחמים בהם כמיטב יכולתם..

לו הייתם בתוך גופכם והייתם רוצים לתאר זאת באופן לינארי, הרי שהייתם חווים פעמוני אזעקה בכל מקום..הגוף יודע, דברים מתרחשים...

ובאותם רגעים האדם שורק לעצמו וצועד לחנויות, ואינו מודע כלל לכל מה שמתרחש בגופו.

האם זה נראה תקין בעיניכם? או שאולי תחשבו שקיים ניתוק כלשהו בין האדם ובין גופו? והחיבור הזה מגיע..

בני האדם אינם חושבים על כך, הם מפרידים ואומרים שגופם עושה את 'זה' והתודעה עושה את 'זה'.. בעצם ביצעתם עבודה די מרשימה בהסתרת משהו שהיה אמור להיות שלכם במשך כל הזמן, מכיוון שאינכם מסוגלים לחשוב מעבר לרעיון ולתפישה שהאדם וגופו היו אמורים להיות ולפעול יחד - ואכן יום אחד זה יקרה!

 

הנה משהו שאינכם יכולים לדמיין אותו - קיימת תפישה במישור ה 44 שביום מן הימים תהפוך להיות משהו רגיל ונורמלי לכולם: כאשר יגיע הוירוס ויכנס לגופכם - אתם תדעו זאת.

החלק המוסתר בגופכם, המכונה 'חוכמת הגוף המולדת', אותו החלק שבוחנים בעזרת בדיקת שרירים על מנת לגלות מה מתרחש...כאשר אתם משתמשים בהומאופתיה, זה החלק המאותת לגוף מה לעשות..

מעולם לא שאלתם את עצמכם מדוע אתם מפרידים את החלק הזה מן התודעה? מכיוון שאינכם יכולים לחשוב מעבר למצב הקיים.

לא קיים מרכיב מחשבתי בבנין כלשהו, החוקר זאת. מכיוון שאינכם יודעים את אשר אינכם יודעים, הרי שלא קיימת מחשבה שאולי יתכן שהמצב אמור להיות מעט יותר גבוה מאשר הוא קיים כרגע.

 

בני האדם הם היונקים היחידים על הפלנטה הניתנים לכיוונון, כך שאתם יכולים להיות 33 היום, 44 מחר, ועד מהרה להגיע ל 77.. וזה מגיע..

היונקים האחרים נולדים כפי שהם, ללא בחירה חופשית רוחנית, הבחירה לדעת את האל שבפנים, 'לגעת' בפניו של האל. יש לכם את זה, זה מי שהנכם!

המשמעות של 'ניתנים לכוונון' היא שהתודעה יכולה להגיע וללכת, להתרומם וליפול.

יקרים, עברתם את הסמן, ותהיו החברה הראשונה על הפלנטה שתגיע מעבר לעצמה אל שטח לא ידוע וחזוי, תהיו החברה הראשונה ללא כל תחזיות לגבי העתיד - כל שאר התחזיות נפלו, ולא התממשו..

 

 

3 תפישות

 

ברצוני לדבר על 3 תפישות שאינכם מאמינים בהן או חושבים שהן יכולות להשתנות.

 

1. יגיע זמן בו 'חוכמת הגוף המולדת' תתחבר לתודעה. ואם ישאלו לשלומכם, אתם תענו בשמה של אותה 'חוכמת גוף מולדת', מכיוון שיהיה לכם בדיוק אותו הידע של מה שמתרחש ברמה הכימית בגופכם.

אם יהיה בגוף סרטן שיגדל, אתם תדעו זאת כבר ביום הראשון להיווצרותו, ולא תאלצו לחכות עד שמשהו יכאב. האם זה הגיוני בעיניכם שאתם כה מנותקים מהמבנה התאי שלכם עצמכם?

רוב האנשים יאמרו שהם מעולם לא חשבו על כך - אולם אתם תתחילו לחשוב על כך..

זה הגיוני ביותר שאתם תדעו את מה ש'הגוף החכם' שלכם יודע! תוכלו להגיב מכיוון שסוף סוף אתם מספיק מכווננים למצב בו התודעה תדע מה עושה המבנה התאי בגופכם שלכם עצמכם, ולעבוד בהתאם למידע הזה!

הידיעה מה שמתרחש באופן מיידי - האם תוכלו לדמיין איזה הבדל זה יהיה, אפילו בטיפול בריאותי יומיומי? האפשרות שהתאים יספרו לכם שמזון מסוים אינו משרת אתכם, ושהרשומות האקאשיות שלכם אינן תומכות במזון שאתם אוכלים כיום, ומדוע שלא תנסו את המזון שנהגתם לאכול ביחידת החיים האחרונה שלכם? 'חוכמת הגוף המולדת' שלכם תדע שזה יגרום לכם להרגיש לא טוב..

'חוכמת הגוף המולדת' שלכם יודעת זאת כבר כעת, אולם היא אינה משוחחת אתכם..

יגיע יום בו אפילו לא תהיה 'חוכמת הגוף המולדת' - מה שיהיה יהיה פשוט, אתם, משולבים יחד...

 

2. זה עומד להיות קשה יותר -

מה לו היה לכם מבנה תאי כה נמרץ, רוטט ומחובר לטבע, לכל מה שקיים, עם אחדות כל הדברים - עד ששום מחלה לא תוכל לפלוש אליכם לעולם!

למחלה יש אנרגיה נמוכה, תודעה נמוכה, רטט נמוך, ואילו האדם ברמה הזו יהיה ברמה של 55.

הגעתם לפלנטה עם כימיה שעובדת כה טוב ורוטטת ברמה כה גבוהה, עם תוחלת חיים ארוכה יותר, ועם החוכמה לשמור על כך בדרך זו בפלנטה, ללא ריבוי אוכלוסין, עם הידיעה כיצד לגדל מזון בדרכים שלא גידלתם מעולם בעבר, מזון המזין את הגוף כפי שלא הזין מעולם,

מחלה לא תוכל להתחבר אליכם מכיוון שקיים מגן המכונה 'תודעה גבוהה'.

 

כימיה הרוטטת ברטט כה גבוה עד שלא יהיה יותר דבר כמו סרטן או כל מחלה אחרת הגורמת לאנשים כה רבים למות כיום!

יתכן ותאמרו שהרחקתי לכת, שזה לא יכול להיות אפשרי, שזה נשמע כמו קסם..

זה רק מפני שאינכם יודעים את אשר אינכם יודעים, יקרים..

יגיע היום בו הפיסיקה עצמה תיראה לכם כמו משחק, כאשר תוכלו לראות את המורכבות של כל מה שקיים, ותוכלו לראות את הדפוסים בתוך המרכבה שלכם נערכים עם הדפוסים של הפיסיקה של הפלנטה ומתמרנים את הדברים הנדיבים שעליכם לתמרן אותם..

אני מבין שאינכם מבינים את מה שאני אומר, האין זאת?

 

3. כבר דיברתי על התפישה הזו בתקשור שהעברתי במתכוון בעיר אחרת, מכיוון שרציתי לחשוף אתכם למשהו שהיה חסר משמעות עבורכם, רציתי להראות לכם את התגובה, שאכן הגיעה..שאלתם אותי על מה דיברתי בכלל..

דיברתי על הנשמה האנושית, על מערכת היחסים שבסופו של דבר תהיה לכם איתה, וכיניתי זאת 'עקביות של הנשמה'.

לא הבנתם אפילו את הרעיון הזה, מכיוון שזה כה מרוחק מכל מה שאמיתי עבורכם כיום. ואין ביכולתי להעביר לכם את המסר הזה בבהירות גדולה יותר מאשר העברתי אותו אז.

יגיע זמן בו תהיו כה מחוברים ל'עצמי הגבוה' שלכם, עד שתהיה לכם רגל אחת בצידו האחד של המעטה/צעיף, ורגל שניה בפלנטה הזו, ותחייכו כפי שמחייך המאסטר.

תהיו אז ברמה של 88.

תהיו חלק מהפלנטה, והפלנטה תהיה חלק מכם. תהיו חלק מן השמיים והשמיים יהיו חלק מכם. הפיסיקה תהיה אתם, ואתם תהיו חלק ממנה.

תהיו מאסטרים על הפלנטה, וזה יהיה מצב נורמלי..

 

לו הראיתי לכם כיום כיצד מצב זה יראה, הייתם מצטופפים בפינה ואומרים שמלאכים נכנסו לחדר.. והייתי אומר לכם שאלה למעשה אתם, בעתיד.. האם זיהיתם את פניכם? [קריון צוחק..]

 

התפישה מתחילה להשתנות, כל מה שלמדתם במטה-פיסיקה מתחיל להשתנות אף הוא, להתחלף, לגדול.

 

יתכן וזהו תקשור מבלבל עבור רבים, וגם אם לא תבינו שום דבר, אני מבקש שתצאו עם המסר הבא:

זהו עתידכם, פוטנציאל המבוסס על מה שכבר עשיתם, הכיוון שאליו הדברים הולכים, ודברים שעשו כבר אחרים לפניכם, כאשר היו בנסיבות דומות לשלכם.

אתם יכולים לשנות זאת, זו בחירה חופשית - אולם הכדור מתגלגל כעת ברמה כזו, שדורות אחרי דורות יראו את השינוי, ותתחילו לראותו בילדיכם, והם יראו זאת בילדיהם שלהם.

כל דור יאמר שיש להתבונן בילדים, ועד כמה שהם שונים.. ולא יהיה מדובר בילד אחד או שניים..

והשינוי ייראה בתחילה אצל הילדים..

 

 

נשמות עתיקות, אומר זאת שוב, אינכם צריכים לחכות על מנת להיוולד מחדש.. במקום זאת, ההזמנה שתמיד היתה שם, היא להירגע ולדעת שהינכם פיסה של האל, להירגע ולדעת שדואגים לכם ושאתם אהובים, להירגע ולדעת שיש כה הרבה מעבר למה שאתם יודעים - וזה דבר טוב, מכיוון שאלה דברים נדיבים, יפהפיים.

המאסטרים של הפלנטה הזו הראו לכם אותם, על מנת שתראו שהם היו אנושיים. וכמותם, גם אתם אנושיים... הם לא היו פלאיים, הם לא הגיעו משום מקום אחר, הם נולדו כפי שאתם נולדתם, והם היו כאן על מנת להפנות את מבטכם כדי שתראו, תביטו ותבינו שבעצם כך אתם עתידים להיות בעתיד, ושכל הדברים אפשריים כאשר תתחילו להבין שאתם פיסה מכל מה שקיים.

אחדות עם הכל!

 

איזה סיפור! איזה רעיון מרשים!

מי יתן והמורשת של עבודה זו והתקשור הזה יישמרו יום אחד, וימצאו כהיסטוריה קדומה 'חלודה', ואתם תחייכו ותאמרו לעצמכם, שהמסר היה נכון [קריון צוחק..] וזה יהיה יום גדול עבור הפלנטה, הבנה שהתפתחותה של התודעה האנושית, חיסול המלחמות, וההבנה שכולכם אחד, עם אותו סוג של תכלית של אהבה, תזוהה ותקבל הכרה ברחבי העולם.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020