Light Connections
 
 

 

קריצות קוסמיות - פברואר 2018

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים.

 

אני אי. אם. אני מצטרף אליכם היום על מנת להביא מסר של תקווה שיעזור לכם להבין מה מתרחש בגופכם הפיזי, מכיוון שהשינויים נמצאים בהישג יד. אתם נעים, הלכה למעשה ממש מרוממים את עצמכם, לא רק מבחינת הרטט אלא גם מבחינה פיזית. אתם נעים לנקודה שבה אתם יכולים להתחיל לשאת יותר אור בגופכם.

 

אלה הם זמנים קריטיים על פני כדור הארץ, יקרים. הצבתם את עצמכם כאן בזמן הזה מכיוון שאתם נושאים משהו מאוד חשוב עבור האנרגיות האלו שאתם עוברים דרכן. אתם נושאים מרכיב מפתח, ואתם חלק מכל השינויים האלה המתרחשים על כדור הארץ עכשיו.

תנו לנו להתייחס למה שמתרחש בגוף הפיזי.

אם אתם צופים בחדשות שלכם ובאירועים המתרחשים באופן עולמי על פני כדור הארץ שלכם, תראו שקיים חוסר איזון גדול בין גבריות ונשיות. זו הסיבה שאני, כישות מאוזנת, יכול לחלוק איתכם את המסר הזה של תקווה ושמחה.

כן, באמת, כאשר אתם מרימים את המעטה/צעיף אתם מתחילים לראות מעבר למגבלות של אשליות פלנטה ארץ ושל פרק הזמן המסוים הזה באנושות. אתם מתחילים להבין יותר אודות זה בשעה שאתם צועדים קדימה ומכירים יותר את המציאות של המימד החמישי ואת התכונות החדשות שמגיעות עם זה.

'המדען של הלב' סיפר גם כיצד הגוף הפיזי משתנה וברצוני להמשיך את התהליך הזה, בכך שאספר לכם קצת אודות מה אפשרי.

 

זרעי אור

 

יקרים, הייתם כאן לפני כן. ידעתם שאתם מגיעים לכדור הארץ ושתלתם זרעים לאורך הדרך. עכשיו, מה נדרש על מנת לטפח אותם זרעים? לפעמים זו פשוט הפעלה ופעמים אחרות זה משהו שקורה ומזכיר לכם מי הנכם באמת. ייתכן שתנהגו במורד הכביש ותראו שלט בצד הכביש שמזכיר לכם משהו, בשל האופן שבו המילים משמשות יחד, או אולי איזה סמל שמעורר בכם זיכרון עמוק.

אלה בדיוק סוגי הדברים שהנחתם בנתיבכם לפני הגעתכם לכאן. אלה הם זרעים שנטועים עמוק בתוך הרוח שלכם שיכולים לעזור עם ההפעלה. תפקידכם הוא לחפש את הסינכרוניות, לגלות מה שאנחנו מכנים 'הקריצות הקוסמיות' המאמתות את ה'עצמי' האמיתי שלכם. אלו יכולות להיות מילים שאתם קוראים, או צליל שאתם שומעים, שלפתע מכה בלבכם כאמת.

אנחנו מבקשים שכאשר זה קורה, סגרו את הספר רק לרגע, ונשמו זאת באמת לתוך הווייתכם. אפשרו לאנרגיה להתמקם באמת אל תוך מי שהנכם, ולנבוע מכם.

מדוע? מכיוון שזה פותח את הקליפה המטמורפית שלכם ומאפשר ליותר אור להיכנס, יותר ממה שכנראה חשבתם אי פעם שיכול להיות אפשרי. כולכם נעים לתוך גוף אור, אם תבחרו. זהו התהליך שמתרחש באיטיות על פני כדור הארץ, וישנם היבטים רבים של זה שנפתחו.

יקרים, הסינכרוניות כולה מסביב, עליכם רק להתחיל לחפש...

 

ישנו חלק מעניין אודות זה: ברגע שאתם מוצאים את אחת מ'הקריצות הקוסמיות' וזה מופיע בחייכם, אתם צפויים להתבונן במקום אחר ולראות עוד אחת... זה כאילו שאתם מכווננים את עצמכם על מנת לראות את הדברים האלה ששתלתם ולהכיר את הגורמים המעוררים אשר יאפשרו לכם לצעוד לשלב הבא של האנרגיה והאור שלכם עצמכם.

זה קסום ונמצא, פשוטו כמשמעו, בכל מקום על פני פלנטה ארץ. אם כך חפשו אחר 'הקריצות הקוסמיות' האלו ומקמו אותן בתוככם. דעו שאתם יכולים גם למקם אותם עבור אנשים סביבכם. למרות שלא בהכרח תדעו מה יכול להפעיל אותם אנשים, אולם אתם יכולים לעודד אותם למצוא אותן בעצמם.

 

אורח חיים סינכרוני

 

אתם יודעים, יקרים, זה לא היה כל כך מזמן שרבים מכם החלו להבחין ב'מספרי מאסטר'. לפעמים ראיתם 10 10 10 או 11 11, או אולי הבטתם בשעון וראיתם 9 11 או 9 9 9.

אלה הם גורמים מעוררים. טוב, אולי זה תמיד היה שם אולם פשוט לא שמתם לב לכך קודם... אם תחשבו על האופן שבו הזמן נראה, במיוחד בארצות הברית, הרי שמספרים אלה מופיעים על השעון פעמיים ביום (שיטת הכיתוב וההתייחסות שונה מכיוון שאלו אותן הספרות, רק בציון של לפני הצהרים - AM, ואחרי הצהרים - PM, ת.ג.) ולכן זה אינו בהכרח סנכרון. עם זאת, חשבו מה גורם לכם להביט בשעון בדיוק באותו רגע מדויק - זו רוחכם המתכווננת לסינכרוניות סביבכם;

אלה חיים באורח סינכרוני. אתם לומדים לחיות בצורה אחרת לגמרי, וזה אפשרי עבור כל אחד מכם מכיוון שאתם באור. למדתם כיצד לעשות זאת שוב ושוב.

יקרים, אנחנו אומרים לכם שהקסם מגיע ואתם תלמדו להיות קסומים עם כל 'הקריצות הקוסמיות' האלו. תלמדו כיצד לפרש את הרוח ולתת אמון בערוץ התקשור האישי שלכם בצורה אחרת. כן, יהיו כמה אימותים כאלה בכל מקום עבורכם כך שתוכלו לראותם.

 

במהלך החודשים הקרובים אתם תראו הרבה סינכרוניות ו'קריצות קוסמיות' אלו. דעו שהן נמצאות כאן על מנת לאשר מחדש שאתם נמצאים על הנתיב הנכון. ואם אינכם רואים אותן, פקחו את העיניים וראו... ברגע שתראו את הראשונה, יש לכם בחירה האם לפקפק בכך או להאמין בכך. אתם יכולים לומר לעצמכם שזה רק הדמיון שלכם, שאתם ממציאים זאת שוב.., או שאתם יכולים להתייחס לכך כאל טפיחה של הרוח מהצד השני של המעטה/הצעיף, המזכירה לכם לשים לב - כך אנחנו מדברים איתכם, יקרים. איננו תמיד אומרים לכם במלים רבות כל כך בדיוק מה עתיד להגיע. פעמים רבות, אנחנו פשוט שותלים בכם את הזרעים של הרעיון ומבקשים מכם לאפשר לו לגדול.

לאחר מכן אנחנו מתבוננים בכם בשעה שאתם מטפחים אותו, כאשר אתם מפתחים אותו למשהו מאוד קסום, הרבה מעבר למה שיכולתם לעשות בכל דרך אחרת.

 

זרעי האור הם איתכם עכשיו ולרוחכם יש הרבה כאלה ואתם נזכרים בהם מחדש.

ברמה הפיזית, כפי שציין 'המדען של הלב', הרבה מתרחש עכשיו על פלנטה ארץ עם כמות עצומה של ניקוי ברמות הפיזיות. התהליך הזה ימשיך, ואתם תראו הרבה יותר ממנו.

 

תנו לנו להסביר פיסה אחת שעשויה להועיל לכם לדעת אודותיה כאשר אתם צועדים קדימה, במיוחד כאשר אתם מתחילים לחפש בחייכם אחר הסינכרוניות ו'הקריצות הקוסמיות'.

 

חתימת רטט

 

לכל חלק של גופכם הפיזי יש רטט. אתם יכולים לראות זאת מאוד ברור אם תביטו על ידיכם. באצבע יש רטט שונה מאשר בציפורן, שהיא הרבה יותר צפופה... כן, הרטט הוא הרבה יותר גבוה בציפורן שלכם מאשר באצבע... ועדיין לכל כף ידכם יש רטט קולקטיבי. למען האמת, לכל גופכם יש רטט קולקטיבי שאנחנו מכנים 'חתימת הרטט' שלכם.

'חתימת הרטט' שלכם יכולה להיות מופעלת במובנים רבים. היא יכולה להיות מופעלת על ידי ראיה או שמיעה של משהו. לעתים קרובות היא יכולה להיות מופעלת על ידי קריאה או חוויה של משהו שמזכיר לכם את הזמן שבו חתימת הרטט שלכם זרמה בחופשיות מכל חלק של הווייתכם. דבר זה מחזיר אתכם שוב 'הביתה' לתוך בריאות נמרצת;

זה אפשרי עכשיו יותר מאי פעם. זה חלק ממה שאנחנו נעשה עם 'חתימת הזרעים', חתימת הרטטים, וההפעלות. כל אחד יכול להפיק תועלת מכך בדרכים שונות, מכיוון שעכשיו גופכם מוכן לקבל אותם שוב.

 

אנחנו מעודדים אתכם לפתח את ההרגל לחפש ולהגיע אל הסינכרוניות הזו, לתעד אותה או לקרקע אותה בדרך כלשהי. גם כאשר אתה מספרים לחבריכם אודות משהו שארע לכם ביום מסוים, אתם מתחילים באורח חיים סינכרוני המאפשר לכם למצוא את הנתיב של ההתנגדות הפחותה ביותר, באמצעות כמעט כל קושי שאתם יכולים לדמיין.

 

אלה הם זמנים של שינוי גדול על הפלנטה שלכם, ואתם בהחלט חלק מזה.

עם הידע הזה, מצאו את האנרגיה שלכם עצמכם. גלו את השירים שמהדהדים איתכם, אלה עם צליל האנרגיה שבאמת יש להם משמעות עבורכם. קראו את הדברים שמביאים את לבכם אל פני השטח, ואפשרו לעצמכם לראות את הסינכרוניות של שלטי הדרכים בזמן שאתם נוהגים במורד הכביש המהיר.

כאשר תרגישו שמשהו מופעל, סגרו את הספר לרגע, ועכלו במלאות את משמעותן של המילים. פתחו הרגל לחפש אחר סינכרוניות, מכיוון שנדבר עם כל אחד מכם ברגעים אלה. שתלתם בעצמכם רבים מהזרעים האלה. לפני שאי פעם נכנסתם לגוף הזה, שמתם גבישים/קריסטלים בנתיבכם כדי למצוא אותם בזמן המושלם של התפתחותכם.

הגבישים האחרים פשוט מאפשרים לנו לתקשר אתכם ולספר לכם על הדרך הקלה ביותר. אנחנו חולקים איתכם את הרטט הגבוה ביותר שלכם, על מנת לעזור לכם ולהחזיר אתכם לשמחה בכל דרך אפשרית, באמצעות התהליך של מה שאתם עושים.

 

שמרו על עיניכם פקוחות

 

הגעתם לרמה חדשה על פלנטה ארץ, יקרים, ואתם מקרקעים בדרך חדשה. אלה הם זמנים קסומים עבור כל אחד מכם, ואנחנו מצדיעים לכם. כן, אתם בסדר גמור.

עם זאת, אנחנו יודעים שקיים קושי רב ועימותים בשלב זה. ישנו גל עצום של הפרדה על הפלנטה שלכם עכשיו; נראה שכל אחד דואג רק לעצמו ולא דואג כלל לתודעת האחדות.

זה ישתנה, מכיוון שאתם ממש ברמה של פתיחת הדלתות והאפשרויות האלו, אולם כל אחד מכם יידרש על מנת להשיג זאת.

זו הסיבה שאנחנו חולקים איתכם את המידע הזה וגם מה שאתם מתחילים לעבור דרכו. זה יכול להשפיע על גופכם, רגשותיכם, והאנרגיות שלכם עצמכם. זה גם משפיע על האופן שבו אתם עובדים עם החיים וחווים שמחה, שזוהי הפיסה שאנחנו רוצים לראות שתחזור לכל אחד מכם. כן, זה האור הזה בעיניכם כשאתם מתרגשים.

אנחנו יכולים להראות לכם זאת דרך 'הקריצות הקוסמיות' אשר נמצאות עכשיו סביבכם. כל מה שעליכם לעשות, יקרים, הוא לשמור על עיניכם פקוחות.

 

אנחנו נדבר אליכם דרך 'הקריצות הקוסמיות' האלו, הכירו וחגגו זאת. ככל שהזמן יתקדם, אתם תשמעו הרבה מהצד השני של המעטה/הצעיף, מכיוון שבעצם אתם חווים שהוא הופך להיות יותר ויותר דק. הרווחתם זאת, יקרים. הגעתם לרמה שבה אתם יכולים להתחיל להקשיב בדרך חדשה.

 

אני חולק זאת איתכם עם הכבוד הגדול ביותר. חגגו את האנושות שמגיעה לרמות היפות האלו של אור, וליכולת לשנות את כל ההיסטוריה שהיתה לכם על הפלנטה. כעת יש לכם הזדמנות להיכנס לחברה בעלת יותר עוצמה עבור כל אחד מכם.

 

אנחנו עוזבים אתכם עם שלוש תזכורות פשוטות: התייחסו זה לזה בכבוד, טפחו האחד את השני בכל הזדמנות אפשרית, ושחקו היטב ביחד.

אני אי. אם.

 

אספבו

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020