Light Connections
 
 

 

מי אתם באמת! - ינואר 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) זז הצידה ומידע חדש מגיע. המסר עומד להיות משולב עם מידע שמסרתי לכם במשך יותר מעשרים שנה, אולם עכשיו תהיה גם השלמה אודות השלב הבא של אותו מידע.

 

בנומרולוגיה הטיבטית, שנת 2018 היא מספר מאסטר, שכן היא מסתכמת ל 11  2+1+8=11)ת.ג.) ומשמעותו של מספר זה היא, 'הארה'.

זו מעין הזמנה לאפשר לשנה הזו להיות השנה בה האור נדלק בכל כך הרבה מוחות לגבי מה שבאמת מתרחש עבור הפלנטה.

היום אמסור לכם מידע אזוטרי, מעמיק ומשמעותי המדבר אודותיכם ואודות מי שהנכם. נדבר על תפישה חדשה של בן האדם.

 

הלימוד בסוף השבוע הזה היה מדעי ואזוטרי כאחד. אלו שהיו בקהל קיבלו משהו שרובכם לא קיבלו - שילוב של אנרגיות, שילוב של מדע ורוחניות, אשר גרם לטשטוש של כל הלימוד בדרך כזו שחלקכם יהיו חייבים לשאול מהו באמת ההבדל ביניהם?

אומר זאת שוב: אם אתם מאמינים שהאל או המקור היצירתי ברא את הפלנטה הזו, הרי שבאופן הגיוני היה על המקור היצירתי הזה להיות מאסטר פיסיקאי. כל דבר שאתם מתבוננים בו ולומדים אודותיו הוא הבריאה ממקור חיצוני אינטליגנטי, ולכן המדע שלכם הוא בעצם הלימוד אודות מעשיו ופעולותיו של אותו המקור היצירתי הזה.

 

עליכם להתחיל ולהבין שיש יותר מאשר רק חפיפה בין מדע ורוחניות. למעשה זהו אותו הלימוד בדיוק. זה סימן של הזמנים, שבתוך מציאותכם, ואפילו בני האדם המדעיים ביותר אומרים לעיתים קרובות שהם רואים סוג מסוים של אינטליגנציה ביקום שהשפיעה על כולנו. הם אינם מבינים כיצד היא פועלת בדיוק, ואינם יודעים מדוע, אולם הם מבינים שעליה להיות שם בשל ההיגיון של מה שהם למעשה מתבוננים בו.

הצהרה זו מתייחסת לרעיון ישן יותר, בו מקריות ומזל יצרו הכול, ועדיין, כיום זה נראה כבלתי אפשרי. זה גם מעניק דחיפות חדשה לשאלה מי אתם, באמת?

 

בסופו של דבר, אפילו המוחות הסגורים ביותר של אלה הלומדים מדע יצטרכו להגיע למסקנה שהדברים אינם כפי שהם חשבו או כפי שסיפרו להם.

לימוד ההתפתחות האנושית עצמו יוטל בספק. שכן הרעיונות הנפוצים אודות הדרך בה הגעתם לכאן, וכמה זמן זה לקח, הם שגויים.

כעת, לאחר שנת 2012, יתחילו להיות רמזים ברורים אודות סיפור שונה לחלוטין.

 

ואפילו עם זאת, ספרי הלימוד שלכם ממשיכים להעניק לכם מיתולוגיות של שושלת יוחסין בהתפתחויות האנושיות. זה יהיה חייב להשתנות, יקרים. מכיוון שאם זה לא ישתנה, יהיה מרד בקרב הצעירים המביטים סביבם ורואים אמת שונה. דבר זה יכריח בסופו של דבר את שכתובה של ההיסטוריה אשר מוטה ומשוחדת כיום מחשיבה ישנה ורעיונות ישנים.

 

אולם זה אינו הדבר שברצוני לשוחח אודותיו.

 

חזרה בשנית אל סיפור הבריאה

 

ברצוני לדבר על שאר הסיפור. זה יהיה אזוטרי לחלוטין, ומדי פעם יהיו נקודות מודגשות של מדע. אולם זה הגיוני.

אני מבקש לספר סיפור שסיפרתי כבר בעבר, אולם כעת הוא יהיה משופר. זהו סיפור הבריאה. זהו אחד מסיפורי האהבה הגדולים ביותר שיכולים להיות על הפלנטה, והוא מדבר על אלה שנמצאים בחלק אחר של הגלקסיה שלכם, אשר עברו התפתחות רוחנית גדולה משלכם לפני מיליוני שנים.

כיצד לדעתכם זה עשוי להיראות? כאשר תודעה מתפתחת בתוך בני אדם, ומאחר והראו שתודעה משפיעה על דברים פיסיים - האם זה יהיה יותר מדי עבורכם ללכת מעבר לדמיונכם למצב בו תודעתכם עשויה להיות מסוגלת לשלוט, בסופו של דבר, גם על חלקים מהפיסיקה?

 

אלו ש'הזריעו אתכם' יכולים לשלוט בחלקים רבים של הפיסיקה באמצעות תודעתם. זו אינה טכנולוגיה, אלא תודעה רוחניות מפותחת ואוהבת.

הם הגיעו לפלנטה הזו לפני 200,000 שנים ושינו אתכם. אנחנו מכנים אותם 'שותלי הזרעים', ואתם קוראים להם הפליאדים. רבים מכם אפילו מכנים אותם מלאכים, מאחר שכאשר רואים אותם, הם נראים לכם כאילו הם 'לא מהעולם הזה'. האם זה מגוחך בעיניכם? נדמה היה שרוב המאסטרים על הפלנטה הזו שלטו בפיסיקה ובמציאות. ומה אם המאסטריות של 'העצמי הרוחני' שלכם יוצרת את היכולת לשנות מערכות שעדיין לא גיליתם אותן? כבר ראיתם זאת ואף דיווחתם על כך בכתובים העתיקים שלכם.

 

'שותלי הזרעים' האלה שינו את תודעתכם באמצעות התקדמות ביולוגית. הם שינו הלכה למעשה את הדפוסים המגנטיים הקיימים בתוך הדנ"א של האדם המודרני.

מההיבט הרוחני, קיבלתם את היכולת להבחין באל שבפנים, ולחוש או להבחין בפוטנציאל של הבורא הנדיב.

קיבלתם את היכולת והבחירה החופשית לדעת את ההבדל שבין חשכה ואור, נכון ושגוי, ולהרגיש את אהבת האל.

זה נעשה בכוונה, תוכנן ועוצב על ידי המקור היצירתי. זה לא היה מקרי או ניסוי כלשהו.

אתם נמצאים כאן בכוונה, יקרים. זהו מבחן של אנרגיה עבור התרבות שלכם.

 

אולם זה אינו מסתיים בכך, מכיוון שקיימת ומעורבת בכך גם מסגרת זמן, שלא דיברנו עליה באופן מלא לפני כן, אולם היא עדיין מתייחסת לתפישה של הכוכבים שאתם מתבוננים בהם. הכוכבים נעים לאט בדפוס עקבי, הקשור להתנודדות האיטית של הפלנטה, בעודה סובבת סביב השמש. ההתנודדות של הפלנטה שלכם, כפי שמדדתם אותה, נמשכת 26,000 שנים מתחילתה ועד סופה.

מסגרת הזמן של מבחן הבחירה החופשית של האנושות בין תודעת אור ותודעת חשכה נמשכת שני מחזורי התנודדות כאלה של 26,000 השנים - רבים חשבו שזה היה מחזור אחד בלבד, ועם זאת, היו שני מחזורים.

 

בני האדם היו כאן במשך זמן רב

 

לאלו שכבר לגמרי 'הלכו לאיבוד' בדיון הזה, נערוך חזרה על הגילויים והרעיונות של אנשי קדם, הטוענים שקיימת היסטוריה משמעותית עוד לפני ההיסטוריה שלכם.

יש לכם רעיונות משלכם לגבי משך הזמן שהייתם כאן, אשר אינם מגיעים הרבה מעבר ל 9,000 שנים. עם זאת, ישנן כעת הוכחות שהיו כמה תרבויות לפני התרבות שלכם שאפילו ידעו אודות אסטרונומיה! היה לי תקשור בטורקיה אודות הנושא הזה. הרעיונות הנפוצים של תיאוריה זו מדברים על כך שהיו לכם חמש תרבויות על פני כדור הארץ - כולן במסגרת מחזור התנודדות אחד של 26,000 שנים.

רבים מאמינים שהתזוזה אל תוך שנת 2012 הייתה התחלתו של המחזור השישי (21 לדצמבר שנת 2012 היה אמצע/מרכז ההתנודדות). בנוסף, הלוח 'לטווח הרחוק' של בני המאיה, הוא כמעט בדיוק חמישית מאותו מחזור בן 26,000 השנים - וזה מצביע על כך שזה היה לוח השנה של התרבות שלכם.

 

עם זאת, אנחנו מספרים לכם כעת שמסגרת הזמן האמיתית של המבחן האנושי הזה כולו של האנרגיה - אור וחשכה - היתה מהלך של שני מחזורים בני 52,000 שנה, ולא מחזור אחד של 26,000 שנה.

המשמעות היא שבני אדם כמוכם, החושבים כמוכם, ואשר התפתחו בדיוק כמוכם, היו כאן כבר במשך 52,000 שנים.

אם כך האם אתם באמת חושבים שלבני האדם הייתה על הפלנטה שלכם היסטוריה בת יותר מ 50,000 שנים? מה מלמדים אתכם בבית הספר? התכוננו להתגלות.

 

איזה צירוף מקרים! [ קריון צוחק..] התרבות המוכחת העתיקה ביותר שמדדתם באמצעות הדנ"א ובאמצעות הוכחות ארכיאולוגיות, היא אכן בת כ 52,000 שנים! זה באוסטרליה. שם קיימת ההוכחה שבני אדם כמוכם היו בסביבה במשך כל הזמן הרב הזה.

מדוע 52,000 שנים? מכיוון שהיו בערך 10 תרבויות של האנושות, ולא חמש תרבויות. אנחנו אומרים 'בערך', מכיוון שהן התמוססו אחת בתוך השניה, אולם עדיין היו נפרדות באופן מובהק.

אם כך, אם זו האמת, מה אתם חושבים כעת על מה שלמדתם בבית הספר אודות אורכה של התפתחותה של תרבות? האם תסכימו עם המידע מהספרים מהם למדתם או להוכחות החדשות?

 

לחמשת המחזורים הראשונים האלה לא היו מספרים המסכמים את אומדן בני האדם שחיו בהם, כפי שכיום נמדדת תרבות, אולם יקרים, קבוצות אלו עדיין השמידו את עצמם, או היו במקום שהשמיד אותם. זה היה אפשרי מאוד במספרים קטנים יותר, בשבטים. הם עדיין נלחמו עד שנותרו רק מעטים, ולא משנה כמה מעטים הם היו. אתם יכולים עדיין להיות בעלי טבע אנושי חשוך, שוב ושוב.

הביטו על ההיסטוריה הידועה שלכם עצמכם. זה בדיוק מה שגם אתם עשיתם.

 

הן מחזורי מזג האויר והן המים תרמו לכך, מכיוון שכאשר תתחילו להבין שישנם למעשה מחזורים המעורבים בשינויי מזג האוויר שלכם, תראו שהם מתייחסים להתנודדות.

האין זה מעניין שאתם חווים שינוי מזג אויר כזה ממש כעת וזוהי גם תחילתו של מחזור תנודתי חדש?

 

במה באמת מלאות הרשומות האקאשיות שלכם? כמה שנים עבדתם על החידה הזו, נשמות עתיקות?

ובכן, זה עתה סיפרתי לכם! לחלקכם יש היסטוריה של 52,000 שנים.

כאשר אתם מתחילים להביט על קו הזמן של למוריה שסיפרנו לכם אודותיו, כל זה מתחיל להיות הגיוני. למוריה היתה לפני 50,000 שנים. מסרנו לכם את המידע הזה כבר לפני יותר מעשר שנים..

ארכיאולוגים לא ימצאו הרבה ממצאים מחמשת התרבויות הקודמות [26,000 שנים]. למעשה, זה קשה אפילו למצוא דברים בני יותר מ 14,000 שנים (שזה לפני קבוצת 'עמק האינדוס' - תרבות עתיקה שפרחה לאורך נהר האינדוס ששייך כיום לפקיסטן ומערב הודו - ת.ג.). הטבע עושה עבודה טובה ומכסה כמעט על כל דבר שבני אדם עושים.

 

בתוך התרבויות הקטנות הראשונות האלו, היו כמה מבנים, אולם הם לא היו גדולים. בחלק מהתרבויות האלו לא היו מבנים כלל, וממש כמו ההיסטוריה של הילידים העתיקים מאוסטרליה, הם נעו בהתאם לעונות השנה והאוכל העונתי. הם לא נשארו אף פעם במקום אחד במשך זמן רב - החקלאות טרם פותחה אז. ולמרות שהם היו מעטים, היו מספיק מהם שלא הגיעו להסכמה בנוגע לחלוקת המשאבים - האם זה נשמע מוכר?

היו מספיק מהם שפחדו האחד מהשני, מאחר ובמסעם הם פגשו אחרים שלא הכירו אותם. הם לא יכלו "לראות" האחד את רעהו היטב, מכיוון שהם לא שיתפו הרבה מעבר למה שהיה בקבוצות האישיות שלהם. היו מספיק מהם שיצאו למלחמה כנגד האחרים. היו מספיק מהם שפצעו האחד את השני ואפשרו לדלקות, למחלות ולמגפות לחסל גם את המעטים שנותרו.

 

עומקו של השינוי בדנ"א

 

ההתגלות הבאה היא משהו שכבר שוחחנו עליו בעבר, אולם על 'מאסטר הסיבוב' לשמוע אותה שוב. הוא נמצא כאן בקהל, שמו הלמוריאני הוא יה הי (דר. טוד אבוקייטיס, חוקר הדנ"א, ת.ג.).

כן, הדנ"א שלכם השתנה. תקשרנו דברים אלה מאז ששותפי הסכים לקבל אותי ולתקשר את דברי, לפני 28 שנים. סיפרנו לכם שזרעי הפליאדים נשתלו על פני כדור הארץ היפהפה הזה (והם אלה שהעניקו לכם את הידע אודות האור והחשכה), באמצעות שינוי הדנ"א שלכם. זה העניק לכם ישירות חלק מהדנ"א שהפליאדים נשאו בתוכם.

הדבר הגדול ביותר שהם העניקו לכם היה זוג כרומוזומים שהיו נסתרים במשך זמן רב - בעוד רגע אספר לכם אודותיהם... אולם הזוג הזה של הכרומוזומים מאפשר זיכרון מסוים של חוכמה - אינטואיציה, ויכולת מפותחת להוציא את עצמכם אל מחוץ ל'טבע האנושי העכשווי'.

זה מעניק לכם את היכולת לחשוב באופן מוחלט על דרך שהיא מעבר למלחמה...

יקרים, מלחמה הייתה תמיד מבחן של בחירה חופשית, ללא התערבות משום מקור חיצוני כלשהו, על מנת לראות אם תוכלו לגלות זאת. ואכן גיליתם זאת....

 

אתם יושבים כעת בתוך זמן, ממש בסופה של התרבות ה 10 ותחילתה של התרבות ה 11, ואתם הבנתם ופענחתם זאת! האנרגיה משתנה עבורכם על פני כדור הארץ! יש לכם יותר יכולת להתקדם בתוך האור ממש כעת, מאשר אי פעם הייתה בעבר. יש לכם יכולת כעת .... מוכנים? להיות רב מימדיים!

 

הצעד הבא - להיות מודעים באופן רב מימדי

 

במשך השנים האחרונות, תקשרתי אודות זה. למעשה, זהו הנושא של ספרו האחרון של קריון, מס' 14. כיצד זה מרגיש עבור בן האדם לצאת אל מחוץ לליניאריות ולהפוך ולהיות רב מימדי? כיצד זה ייראה?

זה משפיע על תודעתכם. התודעה שאנחנו מדברים אודותיה היא החשיבה המתפתחת והמודעות של האדם הרב מימדי. זו תודעה שהיא גבוהה יותר, כזו שיש בה אמפטיה, חמלה, אכפתיות, עדינות, נדיבות וחוכמה גדולה יותר.

זו תודעה בה אתם 'זוכרים' מה גורם לדברים לעבוד - דבר שמעולם לא ידעתם במשך 10 תרבויות!

זוהי הבנה מהכוכבים, שמלחמה אינה עובדת! ליבת הדברים היא ההערכה ליופיים של החיים והאנושיות. זה יוצר מניע, כיוון ראשוני בכל כל ילד חדש שנולד על הפלנטה - מתן כבוד לחיים! יקרים, זה מגיע ממשהו שהתרחש בדנ"א שלכם.

 

היום למדתם משהו יוצא מן הכלל, מדעי, יפה ושרוי במחלוקת. למדתם לעומק מה קרה כאשר זוג של כרומוזומים (המכונים מספר '2') השתנו לפתע לפני 200,000 שנים. איכשהו איבדתם את הזוג ה '24', ואיכשהו היתה התמרת צורה של זוג נוסף, וזוג מספר '2' קיבל שינויים מדהימים.

אתם נותרתם עם 23 זוגות כרומוזומים, שלא כמו אף יונק שלכאורה נמצא תחתיכם בשרשרת ההתפתחות (ויש לו 24 זוגות, ת.ג.).

לפתע היתה 'חוליה חסרה' עצומה במידע העכשווי שניתן לכם אודות התפתחותו של האדם. וזה נותר כחידה מאז ועד היום.

מה שלמעשה התרחש הוא שהדנ"א שלכם השתנה באופן קיצוני, על מנת לשקף את ההורים, 'שותלי הזרעים', הפליאדים.

 

אלו מכם הקוראים מסר זה והם רוחניים ביותר ובעלי מערכת השקפות ואמונות קשוחות שנוצרו על ידי בני האדם, 'יגלגלו את עיניהם' ויאמרו שהם ידעו זאת, ושהתקשור הזה של העידן החדש אומר שהגענו מהחייזרים, אולם יקרים, זה אינו מה שאני מספר לכם...

במקום זאת, אני אומר לכם שאלו הנקראים חייזרים, הפליאדים האלה, ידעו את האל שבפנים. הם ידעו אודות המקור היצירתי הרבה יותר טוב מכם, והם ידעו את כל מה שקשור לצד האחר של המעטה/צעיף, מכיוון שהם חיו זאת!

התפתחותה של התודעה היא אודות הדבר הזה.

זה מביא אתכם להערכות עם מה שהיה מוסתר בצד האחר של המעטה/צעיף. סוף סוף, זה מגלה את החיבור עם החוץ - עם המקור היצירתי.

האל שבפנים היה הנחת היסוד של מסריו של קריון במשך 28 שנים. האם זה יותר מידי עבורכם למתוח את מחשבתכם לעובדה שאחרים בגלקסיה ידעו אודות 'האל האחד' לפניכם, ממש כפי שאתם יודעים כיום על פני כדור הארץ?

 

דנ"א - זוג הכרומוזומים החסר - מספר '24'

 

נחזור לדנ"א - אתם מבחינים שיש לכם 23 זוגות כרומוזומים, ואתם מתחילים ללמוד אודות שינויים ביולוגים גדולים ומדהימים מן העבר, ההיתוך של חלק מהדנ"א שלכם והשיפורים שהתרחשו במהלכו.

ובכן, פספסתם משהו. זה מעורפל, אך יש שם עוד משהו...

לפני כמה שנים המדע גילה פוטנציאל. ניסויים הראו שהדנ"א שלכם עשוי להיות למעשה מעט רב מימדי. מדענים דיווחו שנוכחות הדנ"א בשדה קוונטי, משנה את סיבוב/סחרור האלקטרונים בשדה הזה. גם לאחר שהסירו אחר כך את הדנ"א, השינויים שהתרחשו בעקבות נוכחותו, עדיין נשארו.

עקבו אחר ההיגיון: אם הנוכחות של הדנ"א שינתה את המבנה האטומי בשדה הרב מימדי, הרי שיכול להיות שיש לו מרכיב רב מימדי. *

 

 

* הרחבה נוספת:

{ קריון:

כעת הרשו לי לקחת אתכם אל הקטן ביותר.

ולדימיר פופונין, מדען ביולוגיה קוואנטית רוסי, ביצע בשנת 1992 ניסוי ובו השתמש במולקולה אחת של דנ"א אותה שם במבחנה שהכילה רק פוטונים (חלקיקי אור). לפני שהכניס את הדנ"א הפוטונים נעו בצורה רנדומלית במבחנה.

באמצעות ניסוי זה הוא גילה שדה רב ממדי סביב הדנ"א. כאשר הדנ"א היה נוכח, הפוטונים הסתדרו ועיצבו את עצמם לכדי משוואה מתמטית (צורה של גל סינוסואידי).

הוא גילה שלדנ"א יש שדה קוונטי. ולא רק זאת, אלא שיש לו שדה קוונטי שבדרך כלשהי מלא במידע. אחרת כיצד יכול היה השדה לעצב את האור לכדי גל סינוסואידי?

לאחר שהדנ"א הוצא מהמבחנה הפוטונים עדיין נשארו בצורה הסלילית הגלית שמדמה את הדנ"א..

 

למרות שזה מגיע מביולוג קוונטי, לא מקריון, הרי שאנשים רבים מפקפקים שניסוי כזה התרחש בכלל, מכיוון שהוא מדגים משהו שאף אדם אינו מצפה לו. יש אנשים שפשוט לא רוצים לראות את העובדה שביולוגים קוונטיים אמיתיים ביצעו ניסוי אמיתי! הם בוחרים לשייך את כל המידע הזה לעידן החדש ולא למדע. תמיד מעניין מה אנשים עושים עם המדע, נכון? אם הוא לא מתאים למודל המציאות התלת ממדי שלהם, הם מכחישים את קיומו. }

 

 

הרשו לי להציג בפניכם משהו שהתחלתי להסביר פעם אחת בעבר,

עדיין יש לכם 24 זוגות של כרומוזומים. הניעו אותם סביב, שילבו, והזוג ה 24 החדש הוא רב מימדי. הזוג הבלתי נראה הזה (שאינו נראה במימד השלישי) לא היה בשימוש במשך 10 התרבויות שציינו קודם, וכעת הוא מתחיל להתעורר בעקבות השינוי המתרחש.

זה גם מושפע מהקרינה שהיא חדשה בשדה המגנטי שלכם, שנוצרת באיטיות על ידי אזור חדש בחלל שמערכת השמש שלכם מתחילה לעבור דרכו.

 

האם אתם מבינים את הנחת היסוד הזו?

עדיין יש לכם 24 זוגות של כרומוזומים, אולם זוג אחד הוא בלתי נראה, ממש כפי שכוח הכובד או השדה המגנטי אינם נראים במימד השלישי שלכם. הזוג ה '24' המאוד מיוחד הזה, הוא כולו רב מימדי, וזו הסיבה שהדנ"א שלכם יכול למעשה להשפיע על סחרור האלקטרון בשדה קוונטי.

 

מהי המשמעות של כל זה עבורכם? המשמעות היא שיש לכם את היכולת להוציא את עצמכם מחוץ לחשיבה הליניארית, מחוץ למה שתמיד הוביל אתכם היישר לתוך מלחמה וחוסר תפקוד. האם אתם תופשים זאת?

מעולם לא הייתם די חכמים על מנת להבין באמת מי הייתם. וכל זה משתנה כעת.

 

הנשמות העתיקות שהיו כאן במשך אלפי יחידות חיים הן אלו המבינות זאת ומתחילות להתעורר לתוך הרעיון החדש הזה. הנשמות העתיקות חוו את אימת המלחמה וחיכו לדבר הזה. הנשמות העתיקות מבינות שמפגש הסינכרוניות אינו מקרי. זה מתוכנן.

הנשמות העתיקות לומדות שהעקביות של תודעתו של אדם שהוא יותר חיובי מתחילה להתרחש ברמה עולמית. זו העקביות של החיבור לצד האחר של המעטה/צעיף. זה חיבור שלא ציפיתם לו, ואשר בסופו של דבר ישפיע על כל מה שהוא חלק מהמציאות שלכם - החל מהפוליטיקה שלכם ועד לתאגידים. זו העקביות שתגרום לבעיות, מאחר וישנם רבים המבקשים להשאיר את האנרגיה הישנה בדיוק כפי שהייתה עד כה.

 

יקרים, עד כמה שזה נשמע מוזר ועשוי לגרום לכם 'לגלגל את עיניכם', אתם תראו את כל זה מתרחש למעשה. כאשר זוג הכרומוזומים ה '24' יתחיל להאיר, יום אחד ייתכן ואף תפגשו את אלה שהניחו אותו שם.. האם זה יותר מידי מוזר עבור מוחכם לדמיין שישנם אחרים שנמצאים כאן יחד אתכם בגלקסיה העצומה שלכם, והם הרבה יותר עתיקים והרבה יותר מתקדמים, ומצאו את יופיו של האל? חשבו על כך.

 

זהו סיפור האהבה. כדור הארץ הזה אינו הדמיה כפי שחלק מההוגים הגדירו זאת - זה עשוי להיראות כך מאחר וכל מה שהתרחש עליו הוא מלאכותי לגמרי.

במילים אחרות, החיים על פני כדור הארץ נוצרו והתפתחו מהר מאוד מכדי שזה יהיה מקרי. הכול התרחש על פי תכנון ועיצוב. לפני 200,000 שנים שינו את בן האדם שהיה כאן על פי עיצוב. לא הייתה שום אקראיות בהתפתחותה של המערכת היפהפייה והמעוצבת הזו שאתם חיים בה, המכונה גאיה. אתם נמצאים בתוך מבחן משמעותי של אור וחשכה, כפי שסיפרנו לכם במשך זמן רב כל כך.

 

זהו סופו של התקשור הזה, אולם זו התחלה של משהו ראוי לציון.

כאשר המידע שניתן כאן יתחיל להגשים את עצמו, האנושות תתחיל להבין שהיא בשליטה מלאה על מה שיתרחש בהמשך. תהיה תקווה חדשה עבור הפלנטה הזו המבוססת על כמה דברים שהמדע מתחיל לראות רק בקושי - ועדיין אינו מודה בכך, אולם בהחלט מתחיל לראות אותם.

 

אתם חיים בזמן בו מידע חדש יכול לעוף סביב הפלנטה תוך שניות. בתפישה החדשה הזו, לא יהיה ניתן לשמור בסוד את הדברים החדשים והבלתי צפויים האלה הנראים באמצעות תגליות חדשות.

הקשיבו, אין זה משנה מה היו הנוהל התקני והתפישות הישנות, אינכם יכולים שיהיה משהו שייראה ויוצג לעשרות מיליונים המחייכים ואומרים 'הלו', ולאחר קבוצה קטנה של מנהיגים או מחנכים יספרו לכם שכל זה כלל לא התרחש.

האם אתם מבינים את המטפורה הזו? אינכם יכולים להסתתר או להתכחש יותר לאור. יותר מדי כבר צופים..

 

עתיד להגיע תסכול בכל כך הרבה תחומים. עומדת להתרחש סתירה גדולה בין מה שאתם רואים לבין מה שנאמר לכם.

נשמות עתיקות, כולכם המקשיבים כאן בחדר או קוראים זאת מאוחר יותר, זוהי הבחירה החופשית של העידן הזה. התכוננו לזה. באמת, המורה גרג צודק (גרג בריידן המדען, דיבר במסגרת הסמינר בו התקיים התקשור של קריון, ת.ג) ... זה בסופו של דבר יגדיר מי אתם ואת מקומכם ביקום, ובמיוחד בגלקסיה שלכם.

 

אני יודע מי אתם, ישויות מלאכיות יקרות עם האל בתוכם. אני יודע מי אתם. הגיע הזמן עבורכם לראות זאת גם כן.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020