Light Connections
 
 

 

גל מאזן - ינואר 2018

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא 'מדען הלב'.

 

הצטרפתי אליכם היום על מנת לספר לכם על כמה דברים מעניינים שיתרחשו על הפלנטה שלכם במהלך החודשים הקרובים.

הזדמנויות יתחילו להופיע ורבים יראו היפתחות במקומות שבו הם חוו פעם התנגדות. מתרחש שינוי והיערכויות חדשות אלו נפתחות בעוד בני האדם מתפתחים.

יקרים, היה עליכם לחוות שינויים עצומים על מנת להגיע לכאן. לא היתה שום דרך קלה לעשות זאת, אולם הצלחתם ועשיתם זאת ואתם מוכנים לעבור לשלב הבא.

תגלו שזה תלוי בכם האם לבחור לעבור דרך הפתחים החדשים האלה, או שלא לעבור דרכם. הזדמנויות אלו הן לגמרי שלכם ואתם יכולים לעבור דרכן עם האנרגיה שלכם.

אפשרו לנו לחלוק איתכם יותר על כיצד האנרגיה משנה את כדור הארץ עצמו.

 

נדחפתם בציר הזמן

 

לפני כמה זמן נדחפתם לתוך ציר הזמן.

עכשיו כדור הארץ נע לעבר הצד השני של דחיפה זו. מה שקרה כאשר שני כוכבי נויטרונים התנגשו לפני זמן מה, ושלחו גל של אנרגיה שנחזה על ידי איינשטיין שנים רבות קודם לכן. גל זה פגע ושטף את כדור הארץ באופן חזק ביותר, וזה החל להזיז את ציר הזמן, מכיוון שלכוח המשיכה ולזמן יש מערכת יחסים.

זה הרגיש כאילו משכו את השטיח מתחת לרגליו של כל אחד, וזה יצר גל של פאניקה. כתוצאה מכך, ההרגשה הזאת גרמה לרבים להגיב באופן מוגזם ולנוע בדרכים שבדרך כלל לא נהגו לנוע בהן.

דבר זה גרם להפרדה מסוימת שעדיין מתרחשת היום.

התהליך כולו היה כמו סירה הנעה דרך המים ושולחת אדוות מדהימות, אשר מתגלגלות בעולמכם אפילו היום.

אולם אנחנו אומרים לכם, שמשהו מרגש קרה לאחרונה כאשר אסטרואיד באורך של כחמישה ק"מ חלף על פני כדור הארץ וכל הטלסקופים שלכם היו ממוקדים בו. מסה גדולה כזו לא הגיעה קרוב כל כך לכדור הארץ בתקופה האחרונה. בשל קרבתו לכדור הארץ, הוא הביא איתו עוד גל כבידה קטן, המנטרל את הגל הגדול המקורי שהחל בסוף שנת 2015.

לבני האדם ולכדור הארץ יש רגישות גבוהה הרבה יותר לשינויי כבידה מאשר ידוע כיום. הגאות תגיע שוב עם הזדמנויות ללבבות להתאחד יחד כאחד. בני האדם יתחילו לחפש אחר התודעה לאחדות ויראו את הדרכים בהן הם דומים, במקום את הדרכים בהן הם שונים.

 

זה יתחיל לפתוח הרבה דלתות ולבבות על הפלנטה שלכם, אבל זה עדיין תלוי בכם על מנת להשיג זאת. זכרו, יקרים, כאשר אנשים מתמקמים בדרכיהם הם נוטים לאחוז בהן חזק על ידי הצדקת החלטותיהם ופעולותיהם.

אנחנו מבקשים מכם להביט עמוק לתוך עצמכם. כיצד תוכלו לפתוח את לבכם ולראות את הצדדים הרבים של המטבע? במימד החמישי האמיתי, כיצד תשתמשו בחושים רבים שלא השתמשתם בהם קודם?

 

כל העיניים ביקום נשואות לעבר כדור הארץ

 

בשנת 2012 כדור הארץ צעד במלואו לתוך המימד החמישי, אולם זה אינו אומר בהכרח שאיבדתם את הדרכים התלת ממדיות. ישנם רבים שעדיין מנסים להשתמש בתכונות המימד השלישי בתוך המימד החמישי, וזה גורם לרובו של גל ההפרדה להישאר הרבה יותר זמן ממה שהוא היה אמור להישאר.

זה לא היה סתם אסטרואיד שחלף, או רק גל כבידה שפגע בכדור הארץ. היו הרבה דברים שהתרחשו בו זמנית, כולם עבדו יחד בתחום על מנת לעזור לאנושות לעבור לרמה הבאה.

עכשיו זה בעיצומו, ואנחנו מבקשים מכם לחגוג זאת ולהוסיף לשינוי את האנרגיה שלכם. חגגו את ההזדמנות לחזור לתודעת אחדות בצורה שלא הייתם מסוגלים לעשות במשך זמן מה.

להוספת האנרגיה שלכם, תהיה השפעה של 'מעצור דלת' שיחזיק את הדלת של ההזדמנות פתוחה.

הגיע הזמן להתעורר ולשחק את החלק שלכם. בפעם הראשונה מזה זמן מה, תתחילו להרגיש את הרוח הגבית. חפשו אותה, השתמש בה, וצעדו קדימה אל האמת שלכם. כאשר אתם עושים זאת באופן שמאפשר מרחב לאחרים לדבר גם כן את האמת שלהם, תתחילו אדווה של התעצמות מהמימד החמישי, חדשה לחלוטין.

 

יקרים, כל העיניים של היקום נשואות לעבר כדור הארץ, מכיוון שקרה דבר מדהים.

אתם לא הייתם הפלנטה המתקדמת ביותר מבחינה טכנולוגית ברחבי היקום. למען האמת, ישויות רבות אחרות היו הרבה מעבר ליכולותיכם הטכניות. עם זאת, אתם כוכב הלכת היחיד של בחירה חופשית, היחידי ללא כיוון מראש או תוצאה קבועה מראש. היה עליכם ממש לעבור את החוויות האלו על ידי קבלת החלטות בתוך עצמכם, והדבר המרתק הוא שנעתם הרבה מעבר לכל משחק אחר ברחבי היקום!

אנחנו אומרים לכם, יקרים, שום משחק ברחבי היקום מעולם לא שינה מציאות מימדית קולקטיבית באותה צורה שבה האנושות עשתה זאת.

 

היכולת לעבור מהמימד השלישי דרך הרביעי, על מנת לרכוש את כל החותמות החדשות האלו, בעודכם נוחתים בצורה איתנה במימד החמישי, הוא דבר מדהים ודי לא צפוי.

אתם עדיין מנסים להבין כיצד עובדות כל התכונות השונות האלו. אפילו הפיסיקה מתנהגת אחרת במימד החמישי מאשר במימד השלישי או הרביעי.

למרות שלא שהיתם זמן רב במימד הרביעי, זכיתם בחותמות רבות שהיו נחוצות לכם על מנת לנוע הלאה ולהשתנות.

השינוי המימדי הקולקטיבי הזה לא קרה מעולם!!! כל העיניים של היקום נשואות לעבר כדור הארץ והאנושות מתפתחת עכשיו.

החלום הגדול ביותר שלנו עבור כל אחד מכם הוא, להתחיל לנוע יותר אל תוך גוף האור, להכיר תחילה ברוח שלכם ולאחר באנושיות שלכם.

על מנת לעשות זאת, זה ידרוש הליכה עמוק אל תוך לבכם, לאמוד ולהעריך את עצמכם ואת כל מה שסביבכם באור שונה במקצת. אתם תראו זאת מנקודת מבט אחרת, ותהיה לכם הזדמנות לראות את הדברים כפי שהם נראים באמת מ'הבית' ולא כחזון הנגוע שיש לכם במימד השלישי.

 

יקרים, אפילו גופיכם הפיזיים משתנים. אתם תצברו תכונות חדשות וחושים חדשים - סיפרנו לכם לאורך כל הדרך, שלמעשה יש לכם קרוב לשמונה חושים, לא רק חמישה. מלבד הצ'אקרות, בדרך כלל אין לכם כל מושג כיצד אתם מניעים אנרגיה לתוך גופכם הפיזי.

אתם תתחילן ללמוד כיצד להבחין בזאת ולהשתמש בכך, מכיוון שתלמדו כיצד לשאת יותר אור בתוככם.

אפילו הראיה שלכם משתנה. אור גלוי הוא רק חלק קטן מאוד מהספקטרום האלקטרומגנטי, ואתם תתחילו להיות מסוגלים לראות בטווחים רחבים יותר.

בני אדם רבים גם מתחילים לשמוע באופן בין ממדי, וחלקכם מודאגים למדי מהקולות שאתם שומעים.

ייתכן שתתחילו להרגיש מגנטיות מן המציאות המימדיות האחרות שלכם. אין מדובר במימדיות הקולקטיבית של המימד השלישי, הרביעי והחמישי, אלא ברב מימדיות של בני האדם, שיש להם אחת עשרה חוויות שונות בו זמנית. מימדים אלה מופרדים באמצעות קירות מגנטיים של אנרגיה. ואתם מתחילים עכשיו להיות מסוגלים להרגיש מבעד לקירות האלה.

המגנטיות של הלב נעה דרך הקירות במהירויות מדהימות כאשר הם מתחילים להתפורר, וזה מביא הזדמנויות רבות.

 

הבינו זאת יקרים, אתם חיים על פלנטה של חוסר מושלמות, כך שהיה עליכם להסתיר את המושלמות שלכם בין כל אותם אחד עשר המימדים. ההפרדה הזאת נתנה לכם הזדמנות להעמיד פנים שאתם בני אדם, להעמיד פנים שאתם נפרדים זה מזה.

כאשר אנשים מרגישים שהקירות האלה מתמוססים ושהקשר לאחרים מתחזק, זה גורם לפחד רב משום שהם מרגישים שהם מאבדים את זהותם ואת ייחודם.

זה גורם לרבים להתנהג בקול רם למדי בשעה שהם מנסים להיאחז באמיתות שלהם באותו אופן שהם עשו בתוך המימד השלישי.

 

היו סבלניים, יקרים. שאין טוב או רע, מכיוון שההתפתחות הזו תשא אתכם קדימה אל גוף האור, את כל מי שירצה לנוע לשם. זה אינו אודות שיפוט; זה אינו אודות ההשארה מאחור את אלה שהם איטיים מדי או לא מספיק טובים כדי לעבור לרמה הבאה. לכולם תהיה הזדמנות, אם כי יהיו אלה שישארו מאחור ופשוט יבחרו שלא לזוז.

אל תשפטו אותם ודעו שגם הם חלק מכם, באמצעות הסיוע שלהם לספק את הסולם הנחוץ עבורכם להיפתח לתוך המציאות המימדית הבאה.

יקרים, הצלחתם ועברתם למימד החמישי. עכשיו אנחנו מבקשים מכם להתחיל לעזוב לגמרי את החלקים התלת מימדיים שלפעמים מעכבים את כל בני האדם.

 

יצירת חברה מועצמת

 

מערכות האמונה יתחילו לדעוך לטובת אמונות אישיות. במקום לשפוט ולהתבונן בדברים מנקודת מבט של 'נכון או לא נכון', למעלה או למטה, טוב או רע, אהבה או פחד - התחילו להשתמש ביכולת ההבחנה.

פשוט קבלו את מה שיש לכם ברגע נתון בלי לשפוט שמשהו אחר הוא רע. חפשו את הטוב בכל דבר. שקפו את האור זה בזה, מכיוון שכך אתם מעצימים את עצמכם, יקרים. כאשר אתם מעצימים את האנשים סביבכם, לפתע אתם מוצאים את עצמכם בחברה מועצמת. זה כמו שאתם חוזרים לימיה של יבשת מו (למוריה, ת.ג.) כאשר לכולכם היו לבבות פתוחים וקשרים זה עם זה.

יש כל כך הרבה מכם עכשיו על הפלנטה, אשר נושאים בתוכם את ההזדמנות העצומה הזו לאמפתיה. האמפתיים נמצאים כאן במספרים גדולים. רבים מכם היו במסתור וזה די מובן, מכיוון שזה מאוד קשה להיות עם כזה רטט גבוה בפלנטה עם כזה רטט נמוך. רטט גבוה הוא באמת זה שמושך את הכל למעלה, אל תוך זה, ואתם גרמתם ליותר הבדל ממה שתדעו עד שתחזרו 'הביתה'. אנחנו כל כך גאים בכם. מצפים למה שעתיד להגיע, יקרים, מכיוון שאין עצבות במה שמתרחש. אנחנו אומרים זאת שוב, רק חכו עד שתראו מה עתיד להגיע.

 

הרווחתם את הדרך אל תוך רטט גבוה יותר על ידי נקיטת צעדים שמעולם לא נלקחו לפני כן בשום מקום.

ישנם משחקים רבים כמו זה שלכם המתרחשים ברחבי היקום, הרבה יותר מאשר שתוכלו לספור בכל המספרים שיש לכם במערכות שלכם. כאשר אתם מחשיבים זאת, אולי תוכלו להבין מדוע אתם זוכים לכל כך הרבה כבוד.

אתם צועדים קדימה. כן, לפעמים זה קשה וכואב. לפעמים זה אומר שעליכם לחיות על פלנטה קשה על מנת לעורר את כולם כדי שיתקדמו הלאה, למרות שלעולם כולכם לא תאמינו באותם דברים. ישנן מיליון דרכים המובילות 'הביתה', יקרים, אז אל תחשבו שרק אמונה אחת או מערכת אמונות אחת תוביל אתכם לשם. רק אלה שמחפשים אחר תודעת אחדות יוכלו לגרום להבדל הגדול ביותר במה שאתם חווים.

אנחנו מבקשים מכם לאהוב אחד את השני ללא תנאי. דעו שאין זה משנה באיזה צד אתם חושבים שאתם נמצאים, למען האמת כולכם יחד בתוך כל זה.

צעדו קדימה לתוך האור החדש וטלו את מקומכם במשפחת E על פלנטה ארץ, מכיוון שמדובר עכשיו אודות העצמה. מצאו את הדרכים להעצים את הסובבים אתכם בכל דרך אפשרית. העזו לצעוד, לצאת מהסתרה, מכיוון שעכשיו זה גם הזמן שקולכם יישמע.

אין מדובר במי שיכול לצעוק בקול הכי רם, אלא במי שנשאר הכי הרבה בהרמוניה עם הסובבים אותו.

נסעתם דרך ארוכה, יקרים, ולכמה מכם יש רוח עייפה קצת... עבדתם כל כך קשה והשקעתם כל כך הרבה בניסוי הגדול הזה של הפלנטה עם הבחירה החופשית. דעו שאתם כבר אינכם הפלנטה היחידה של בחירה חופשית, מכיוון שישנם אחרים שהתחילו לשכפל את הנסים שמתרחשים כאן עכשיו. אתם כבר ניצחתם במשחק, וזה יפהפה.

 

תהנו מהמסע הזה ככל שתוכלו, מצאו את האור בתוככם ושקפו אותו בחזרה החוצה. משכו את האור הזה על מנת לעזור לכם להבין ולבטוח שאתם באמת בראש ובראשונה רוח. הרווחתם את המקום שלכם על מנת להיות כאן ואנחנו גאים מאוד בכם, יקרים.

קחו את הגל היפהפה הזה של אנרגיה מגנטית ותנו לו לעורר את לבכם למקום הגבוה ביותר. דעו שמעבר לכל, אתם אהובים.

עם הכבוד הגדול ביותר אני מברך אתכם בדרך זו ומבקש מכם פשוט להתייחס ולנהוג בכבוד זה עם זה. הזינו וטפחו האחד את השני בכל הזדמנות ושחקו היטב יחדיו את המשחק הזה.

 

אספבו, יקרים,

אני 'מדען הלב'.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020